Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
Onder 11 beker poule

Unitas'30 JO11-4

Teamleden

Spelers
Tygo Burggraaf        
Sam Deijkers        
Joris van Enter        
Mika de Groot        
Lars Kamp        
Ruben van de Looi        
Jens Moss        
Tycho Popeijus        
Fabian Pot        
Cas Roelands        
Finn Zopfi        
 
Overige teamleden
Frank van de Looi Leider
Christian Pot Trainer
Enrico Roelands Trainer
Bart van den Broek Groepsco├Ârdinator Jeugd Recreatief

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
V 26-01-2019 08:45 RFC JO11-2 Unitas'30 JO11-4 07:40
V 02-02-2019 09:00 Unitas'30 JO11-4 Sc 't Zand JO11-4 08:20

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 09:45 TSV Gudok JO11-2 TSC JO11-2 10828 1-13
B 15-09-2018 11:00 Rijen JO11-2 Unitas'30 JO11-4 10353 1-6
B 08-09-2018 11:00 Rijen JO11-2 TSV Gudok JO11-2 10475 5-6
B 08-09-2018 11:30 Unitas'30 JO11-4 TSC JO11-2 9533 3-5
B 01-09-2018 09:45 TSV Gudok JO11-2 Unitas'30 JO11-4 9477 2-4
B 01-09-2018 10:00 TSC JO11-2 Rijen JO11-2 11096 13-1
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-12-2018 09:00 Prinsenland JO11-1 Victoria'03 JO11-1 51605 5-1
C 15-12-2018 08:45 Halsteren JO11-2 SC Gastel JO11-2 52119 0-0
C 08-12-2018 10:30 SC Gastel JO11-2 BSC JO11-2 52090 3-3
C 08-12-2018 09:00 Prinsenland JO11-1 Zundert JO11-1 52596 4-0
C 08-12-2018 09:30 Victoria'03 JO11-1 Halsteren JO11-2 50182 4-9
C 08-12-2018 09:30 DOSKO JO11-1 Unitas'30 JO11-4 51456 2-7
C 08-12-2018 10:15 Roosendaal JO11-2 Alliance JO11-1 101490 3-6
C 01-12-2018 11:00 BSC JO11-2 Victoria'03 JO11-1 50760 2-4
C 01-12-2018 08:30 Unitas'30 JO11-3 SC Gastel JO11-2 50258 2-2
C 01-12-2018 09:00 Alliance JO11-1 DOSKO JO11-1 101489 6-3
C 01-12-2018 08:45 Halsteren JO11-2 Roosendaal JO11-2 49528 1-3
C 01-12-2018 08:30 Unitas'30 JO11-4 Prinsenland JO11-1 49363 1-2
C 24-11-2018 09:00 Prinsenland JO11-1 Halsteren JO11-2 51220 7-2
C 24-11-2018 09:00 Alliance JO11-1 Unitas'30 JO11-3 101488 5-0
C 24-11-2018 09:30 Victoria'03 JO11-1 Zundert JO11-1 52402 2-4
C 24-11-2018 10:15 Roosendaal JO11-2 Unitas'30 JO11-4 51451 5-2
C 24-11-2018 09:30 DOSKO JO11-1 BSC JO11-2 50989 4-2
C 17-11-2018 09:30 Zundert JO11-1 SC Gastel JO11-2 52490 3-1
C 17-11-2018 08:30 Unitas'30 JO11-4 Victoria'03 JO11-1 50872 9-2
C 17-11-2018 08:45 Halsteren JO11-2 Unitas'30 JO11-3 51512 8-2
C 17-11-2018 11:00 BSC JO11-2 Alliance JO11-1 101487 2-7
C 15-11-2018 18:45 Prinsenland JO11-1 DOSKO JO11-1 49318 3-2
C 10-11-2018 09:30 DOSKO JO11-1 Zundert JO11-1 50684 4-8
C 10-11-2018 10:00 Unitas'30 JO11-3 Unitas'30 JO11-4 49101 6-1
C 10-11-2018 10:15 Roosendaal JO11-2 BSC JO11-2 51380 8-1
C 10-11-2018 10:30 SC Gastel JO11-2 Prinsenland JO11-1 52514 3-6
C 10-11-2018 09:00 Alliance JO11-1 Halsteren JO11-2 101486 6-8
C 03-11-2018 09:30 Zundert JO11-1 Halsteren JO11-2 51944 3-0
C 03-11-2018 09:30 DOSKO JO11-1 Roosendaal JO11-2 49427 3-2
C 03-11-2018 09:00 Victoria'03 JO11-1 Alliance JO11-1 101485 2-13
C 03-11-2018 09:00 Prinsenland JO11-1 Unitas'30 JO11-3 52423 3-2
C 03-11-2018 10:30 SC Gastel JO11-2 Unitas'30 JO11-4 52247 3-2
C 27-10-2018 11:00 BSC JO11-2 Zundert JO11-1 49840 2-5
C 27-10-2018 10:15 Roosendaal JO11-2 Victoria'03 JO11-1 50006 9-0
C 27-10-2018 13:45 Unitas'30 JO11-3 DOSKO JO11-1 52609 3-3
C 27-10-2018 09:00 Alliance JO11-1 Prinsenland JO11-1 101484 3-2
C 24-10-2018 18:30 Alliance JO11-1 Zundert JO11-1 101481 2-4
C 13-10-2018 11:00 BSC JO11-2 Unitas'30 JO11-4 52676 7-3
C 13-10-2018 10:30 SC Gastel JO11-2 Roosendaal JO11-2 51000 3-7
C 13-10-2018 10:45 Zundert JO11-1 Unitas'30 JO11-3 50026 4-1
C 13-10-2018 09:30 DOSKO JO11-1 Halsteren JO11-2 50113 5-6
C 06-10-2018 09:00 Halsteren JO11-2 WVV'67 JO11-1 51021 0-0
C 06-10-2018 09:00 SC Welberg JO11-1 SC Gastel JO11-2 50596 0-0
C 06-10-2018 08:30 Unitas'30 JO11-4 Zundert JO11-1 50570 0-1
C 06-10-2018 08:30 Unitas'30 JO11-3 BSC JO11-2 52134 10-2
C 06-10-2018 10:15 Roosendaal JO11-2 Prinsenland JO11-1 49040 5-0
C 06-10-2018 09:30 Victoria'03 JO11-1 DOSKO JO11-1 49678 5-4
C 06-10-2018 09:00 Alliance JO11-1 SC Gastel JO11-2 101483 5-4
C 29-09-2018 10:45 Unitas'30 JO11-4 Alliance JO11-1 101482 2-7
C 29-09-2018 08:30 Unitas'30 JO11-4 SC Welberg JO11-1 49783 0-0
C 29-09-2018 09:30 Zundert JO11-1 Roosendaal JO11-2 51719 6-1
C 29-09-2018 10:15 Unitas'30 JO11-3 Victoria'03 JO11-1 50937 3-2
C 29-09-2018 10:30 SC Gastel JO11-2 DOSKO JO11-1 50969 6-3
C 29-09-2018 11:00 BSC JO11-2 Halsteren JO11-2 51703 1-7
C 29-09-2018 09:30 WVV'67 JO11-1 Prinsenland JO11-1 51919 0-0
C 22-09-2018 09:00 Prinsenland JO11-1 BSC JO11-2 50214 3-1
C 22-09-2018 10:15 Roosendaal JO11-2 Unitas'30 JO11-3 49014 1-2
C 22-09-2018 09:00 SC Welberg JO11-1 Zundert JO11-1 50753 0-0
C 22-09-2018 10:15 Halsteren JO11-2 Unitas'30 JO11-4 50985 5-1
C 22-09-2018 09:30 DOSKO JO11-1 WVV'67 JO11-1 50361 0-0
C 22-09-2018 09:00 Victoria'03 JO11-1 SC Gastel JO11-2 50764 2-7

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 TSC JO11-2 3 3 0 0 9 31 5 26 0
2 Unitas'30 JO11-4 3 2 0 1 6 13 8 5 0
3 TSV Gudok JO11-2 3 1 0 2 3 9 22 -13 0
4 Rijen JO11-2 3 0 0 3 0 7 25 -18 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Zundert JO11-1 10 9 0 1 27 38 17 21 0
2 Alliance JO11-1 10 8 0 2 24 60 30 30 0
3 Prinsenland JO11-1 10 8 0 2 24 35 20 15 0
4 Halsteren JO11-2 9 6 0 3 18 46 32 14 0
5 Roosendaal JO11-2 10 6 0 4 18 44 24 20 0
6 Unitas'30 JO11-3 10 4 2 4 14 31 31 0 0
7 SC Gastel JO11-2 9 3 2 4 11 32 33 -1 0
8 DOSKO JO11-1 10 2 1 7 7 33 48 -15 0
9 Unitas'30 JO11-4 10 2 0 8 6 28 40 -12 0
10 Victoria'03 JO11-1 10 2 0 8 6 24 65 -41 0
11 BSC JO11-2 10 1 1 8 4 23 54 -31 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 18:00 - 19:00 3B2 11 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 07-08-18 18:00 - 19:00 3B2 Team training gaat_door
di 14-08-18 18:00 - 19:00 3B2 Team training gaat_door
di 21-08-18 18:00 - 19:00 3B2 Team training gaat_door
di 28-08-18 18:00 - 19:00 3B2 Team training gaat_door
di 04-09-18 18:00 - 19:00 3B2 Team training gaat_door
di 11-09-18 18:00 - 19:00 3B2 Team training gaat_door
di 18-09-18 18:00 - 19:00 3B2 Team training gaat_door
di 25-09-18 18:00 - 19:00 3B2 Team training gaat_door
di 02-10-18 18:00 - 19:00 3B2 Team training gaat_door
di 09-10-18 18:00 - 19:00 3B2 Team training gaat_door
di 16-10-18 18:00 - 19:00 3B2 Team training gaat_door
di 23-10-18 18:00 - 19:00 3B2 Team training gaat_door
di 30-10-18 18:00 - 19:00 3B2 Team training gaat_door
di 06-11-18 18:00 - 19:00 3B2 Team training gaat_door
di 13-11-18 18:00 - 19:00 3B2 Team training gaat_door
di 20-11-18 18:00 - 19:00 3B2 Team training gaat_door
di 27-11-18 18:00 - 19:00 3B2 Team training gaat_door
di 04-12-18 18:00 - 19:00 3B2 Team training gaat_door
di 11-12-18 18:00 - 19:00 3B2 Team training gaat_door
di 18-12-18 18:00 - 19:00 3B2 Team training gaat_door
di 25-12-18 18:00 - 19:00 3B2 Team training gaat_door
di 01-01-19 18:00 - 19:00 3B2 Team training gaat_door
di 08-01-19 18:00 - 19:00 3B2 Team training gaat_door
di 15-01-19 18:00 - 19:00 3B2 Team training gaat_door
di 22-01-19 18:00 - 19:00 3B2 Team training gaat_door
di 29-01-19 18:00 - 19:00 3B2 Team training gaat_door
di 05-02-19 18:00 - 19:00 3B2 Team training gaat_door
di 12-02-19 18:00 - 19:00 3B2 Team training gaat_door
di 19-02-19 18:00 - 19:00 3B2 Team training gaat_door
di 26-02-19 18:00 - 19:00 3B2 Team training gaat_door
di 05-03-19 18:00 - 19:00 3B2 Team training gaat_door
di 12-03-19 18:00 - 19:00 3B2 Team training gaat_door
di 19-03-19 18:00 - 19:00 3B2 Team training gaat_door
di 26-03-19 18:00 - 19:00 3B2 Team training gaat_door
di 02-04-19 18:00 - 19:00 3B2 Team training gaat_door
di 09-04-19 18:00 - 19:00 3B2 Team training gaat_door
di 16-04-19 18:00 - 19:00 3B2 Team training gaat_door
di 23-04-19 18:00 - 19:00 3B2 Team training gaat_door
di 30-04-19 18:00 - 19:00 3B2 Team training gaat_door
di 07-05-19 18:00 - 19:00 3B2 Team training gaat_door
di 14-05-19 18:00 - 19:00 3B2 Team training gaat_door
di 21-05-19 18:00 - 19:00 3B2 Team training gaat_door
di 28-05-19 18:00 - 19:00 3B2 Team training gaat_door
di 04-06-19 18:00 - 19:00 3B2 Team training gaat_door
di 11-06-19 18:00 - 19:00 3B2 Team training gaat_door
di 18-06-19 18:00 - 19:00 3B2 Team training gaat_door
di 25-06-19 18:00 - 19:00 3B2 Team training gaat_door
donderdag 18:00 - 19:00 3B2 11 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 09-08-18 18:00 - 19:00 3B2 Team training gaat_door
do 16-08-18 18:00 - 19:00 3B2 Team training gaat_door
do 23-08-18 18:00 - 19:00 3B2 Team training gaat_door
do 30-08-18 18:00 - 19:00 3B2 Team training gaat_door
do 06-09-18 18:00 - 19:00 3B2 Team training gaat_door
do 13-09-18 18:00 - 19:00 3B2 Team training gaat_door
do 20-09-18 18:00 - 19:00 3B2 Team training gaat_door
do 27-09-18 18:00 - 19:00 3B2 Team training gaat_door
do 04-10-18 18:00 - 19:00 3B2 Team training gaat_door
do 11-10-18 18:00 - 19:00 3B2 Team training gaat_door
do 18-10-18 18:00 - 19:00 3B2 Team training gaat_door
do 25-10-18 18:00 - 19:00 3B2 Team training gaat_door
do 01-11-18 18:00 - 19:00 3B2 Team training gaat_door
do 08-11-18 18:00 - 19:00 3B2 Team training gaat_door
do 15-11-18 18:00 - 19:00 3B2 Team training gaat_door
do 22-11-18 18:00 - 19:00 3B2 Team training gaat_door
do 29-11-18 18:00 - 19:00 3B2 Team training gaat_door
do 06-12-18 18:00 - 19:00 3B2 Team training gaat_door
do 13-12-18 18:00 - 19:00 3B2 Team training gaat_door
do 20-12-18 18:00 - 19:00 3B2 Team training gaat_door
do 27-12-18 18:00 - 19:00 3B2 Team training gaat_door
do 03-01-19 18:00 - 19:00 3B2 Team training gaat_door
do 10-01-19 18:00 - 19:00 3B2 Team training gaat_door
do 17-01-19 18:00 - 19:00 3B2 Team training gaat_door
do 24-01-19 18:00 - 19:00 3B2 Team training gaat_door
do 31-01-19 18:00 - 19:00 3B2 Team training gaat_door
do 07-02-19 18:00 - 19:00 3B2 Team training gaat_door
do 14-02-19 18:00 - 19:00 3B2 Team training gaat_door
do 21-02-19 18:00 - 19:00 3B2 Team training gaat_door
do 28-02-19 18:00 - 19:00 3B2 Team training gaat_door
do 07-03-19 18:00 - 19:00 3B2 Team training gaat_door
do 14-03-19 18:00 - 19:00 3B2 Team training gaat_door
do 21-03-19 18:00 - 19:00 3B2 Team training gaat_door
do 28-03-19 18:00 - 19:00 3B2 Team training gaat_door
do 04-04-19 18:00 - 19:00 3B2 Team training gaat_door
do 11-04-19 18:00 - 19:00 3B2 Team training gaat_door
do 18-04-19 18:00 - 19:00 3B2 Team training gaat_door
do 25-04-19 18:00 - 19:00 3B2 Team training gaat_door
do 02-05-19 18:00 - 19:00 3B2 Team training gaat_door
do 09-05-19 18:00 - 19:00 3B2 Team training gaat_door
do 16-05-19 18:00 - 19:00 3B2 Team training gaat_door
do 23-05-19 18:00 - 19:00 3B2 Team training gaat_door
do 30-05-19 18:00 - 19:00 3B2 Team training gaat_door
do 06-06-19 18:00 - 19:00 3B2 Team training gaat_door
do 13-06-19 18:00 - 19:00 3B2 Team training gaat_door
do 20-06-19 18:00 - 19:00 3B2 Team training gaat_door
do 27-06-19 18:00 - 19:00 3B2 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven