Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0267 Onder 11 competitie (voorjaar)

Unitas'30 JO11-3

Teamleden

Spelers
Panos Paroglou Keeper      
Jop van Dongen        
Sven van Dongen        
Jurre Hendrickx        
Gil Jaspers        
Merijn Kamp        
Pepijn Kortenraij        
Finn Krol        
Dylan Oostenrijk        
AƤron Schalk        
Koen Scholtes        
 
Overige teamleden
Andre Jaspers Leider
Robert Scholtes Leider
Michel Schalk Trainer
Manfred Kortenraij Trainer/Coach
Bart van den Broek Groepscoƶrdinator Jeugd Recreatief

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
C 04-05-2019 10:15 METO JO11-1 Unitas'30 JO11-3 125872 09:10
C 11-05-2019 08:30 Unitas'30 JO11-3 MOC'17 JO11-2 125601 08:00
C 18-05-2019 08:30 Prinsenland JO11-1 Unitas'30 JO11-3 144911 07:30
C 25-05-2019 10:00 Unitas'30 JO11-3 Kogelvangers JO11-1 121798 09:30
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris
C 04-05-2019 08:30 Boeimeer JO11-2 Halsteren JO11-2
C 04-05-2019 08:45 Prinsenland JO11-1 Kogelvangers JO11-1
C 04-05-2019 09:45 MOC'17 JO11-2 Roosendaal JO11-2
C 04-05-2019 10:00 Virtus JO11-1 Steenbergen JO11-1
C 04-05-2019 10:15 METO JO11-1 Unitas'30 JO11-3
C 04-05-2019 10:00 Internos JO11-1 SC Gastel JO11-2
C 11-05-2019 10:30 Kogelvangers JO11-1 METO JO11-1
C 11-05-2019 10:30 SC Gastel JO11-2 Boeimeer JO11-2
C 11-05-2019 10:15 Roosendaal JO11-2 Prinsenland JO11-1
C 11-05-2019 08:45 Halsteren JO11-2 Virtus JO11-1
C 11-05-2019 08:30 Unitas'30 JO11-3 MOC'17 JO11-2
C 11-05-2019 08:30 Steenbergen JO11-1 Internos JO11-1
C 18-05-2019 08:30 Boeimeer JO11-2 Steenbergen JO11-1
C 18-05-2019 08:30 Prinsenland JO11-1 Unitas'30 JO11-3
C 18-05-2019 09:45 MOC'17 JO11-2 Halsteren JO11-2
C 18-05-2019 10:00 Internos JO11-1 Virtus JO11-1
C 18-05-2019 10:15 METO JO11-1 Roosendaal JO11-2
C 18-05-2019 10:30 Kogelvangers JO11-1 SC Gastel JO11-2

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 13-04-2019 08:30 Unitas'30 JO11-3 Internos JO11-1 R.A. (Robert) Scholtes 122972 9 - 3
C 06-04-2019 08:30 Boeimeer JO11-2 Unitas'30 JO11-3 M. (Mathijs) van Schelt 125653 1 - 2
V 30-03-2019 08:30 Unitas'30 JO11-3 Unitas'30 JO11-4 Leider / Ouder (S)
C 23-03-2019 13:30 Unitas'30 JO11-3 Steenbergen JO11-1 T. (Tim) Schalk 123954 1 - 3
C 16-03-2019 10:00 Virtus JO11-1 Unitas'30 JO11-3 N. (Niels) van der Kloot 124230 2 - 7
C 09-03-2019 08:30 Unitas'30 JO11-3 SC Gastel JO11-2 M. (Mathijs) Lejeune 125908 3 - 1
C 16-02-2019 08:45 Halsteren JO11-2 Unitas'30 JO11-3 125382 7 - 0
C 09-02-2019 08:30 Unitas'30 JO11-3 Roosendaal JO11-2 Diego Forsten (S) 124635 0 - 3
V 02-02-2019 10:15 Internos JO12-1 Unitas'30 JO11-3
V 26-01-2019 09:00 Unitas'30 JO11-3 Terheijden JO11-1 Mathijs Lejeune (S) 2-3
V 15-12-2018 09:30 Unitas'30 JO11-3 VVR JO11-1 Robert Scholtes (S) 0-5
V 08-12-2018 08:30 Unitas'30 JO11-3 Unitas'30 JO9-1 Leider / Ouder (S)
C 01-12-2018 08:30 Unitas'30 JO11-3 SC Gastel JO11-2 Finn van Dartel (S) 50258 2 - 2
C 24-11-2018 09:00 Alliance JO11-1 Unitas'30 JO11-3 R. (Remco) Vermunt 101488 5 - 0
C 17-11-2018 08:45 Halsteren JO11-2 Unitas'30 JO11-3 51512 8 - 2
C 10-11-2018 10:00 Unitas'30 JO11-3 Unitas'30 JO11-4 Mathijs Lejeune (S) 49101 6 - 1
C 03-11-2018 09:00 Prinsenland JO11-1 Unitas'30 JO11-3 R.A.P. (Rik) vanLangerak 52423 3 - 2
C 27-10-2018 13:45 Unitas'30 JO11-3 DOSKO JO11-1 Robert Scholtes (S) 52609 3 - 3
B 20-10-2018 08:30 Unitas'30 JO11-3 Internos JO11-1 D. (Diego) Forsten 102980 2 - 4
C 13-10-2018 10:45 Zundert JO11-1 Unitas'30 JO11-3 W. (Wim) Bekers 50026 4 - 1
C 06-10-2018 08:30 Unitas'30 JO11-3 BSC JO11-2 L. (Luuk) van denBroek 52134 10 - 2
C 29-09-2018 10:15 Unitas'30 JO11-3 Victoria'03 JO11-1 D. (Diego) Forsten 50937 3 - 2
C 22-09-2018 10:15 Roosendaal JO11-2 Unitas'30 JO11-3 J. (Hans) vanDeventer 49014 1 - 2
B 15-09-2018 10:00 WDS'19 JO11-1 Unitas'30 JO11-3 Q. (Quinten) vanZalen 11221 0 - 18
B 08-09-2018 09:00 Madese Boys JO11-2 Unitas'30 JO11-3 S. (Sebastiaan) vanHulst 9866 3 - 11
B 01-09-2018 08:30 Unitas'30 JO11-3 Beek Vooruit JO11-2 D. (Diego) Forsten 10101 7 - 1
V 25-08-2018 09:45 Beek Vooruit JO11-2 Unitas'30 JO11-3
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 13-04-2019 10:30 Kogelvangers JO11-1 MOC'17 JO11-2 125944 0-1
C 13-04-2019 10:30 SC Gastel JO11-2 METO JO11-1 123444 0-0
C 13-04-2019 10:15 Roosendaal JO11-2 Virtus JO11-1 122710 3-5
C 13-04-2019 09:00 Prinsenland JO11-1 Boeimeer JO11-2 144908 4-2
C 13-04-2019 08:30 Unitas'30 JO11-3 Internos JO11-1 122972 9-3
C 13-04-2019 08:45 Halsteren JO11-2 Steenbergen JO11-1 125295 5-7
C 10-04-2019 18:30 SC Gastel JO11-2 Roosendaal JO11-2 124071 1-3
C 10-04-2019 18:30 Internos JO11-1 Boeimeer JO11-2 122649 1-4
C 06-04-2019 10:00 Internos JO11-1 Halsteren JO11-2 123364 2-7
C 06-04-2019 10:00 Virtus JO11-1 Kogelvangers JO11-1 125202 0-1
C 06-04-2019 09:45 MOC'17 JO11-2 SC Gastel JO11-2 124396 0-0
C 06-04-2019 10:30 METO JO11-1 Prinsenland JO11-1 144907 2-2
C 06-04-2019 08:30 Boeimeer JO11-2 Unitas'30 JO11-3 125653 1-2
C 06-04-2019 08:30 Steenbergen JO11-1 Roosendaal JO11-2 124554 4-3
C 30-03-2019 10:15 Roosendaal JO11-2 Kogelvangers JO11-1 122688 4-0
C 30-03-2019 10:00 Prinsenland JO11-1 Internos JO11-1 144904 3-1
C 23-03-2019 10:15 Roosendaal JO11-2 Boeimeer JO11-2 125928 3-4
C 23-03-2019 10:30 SC Gastel JO11-2 Halsteren JO11-2 125109 1-1
C 23-03-2019 10:15 METO JO11-1 MOC'17 JO11-2 124121 8-0
C 23-03-2019 10:00 Prinsenland JO11-1 Virtus JO11-1 144906 2-3
C 23-03-2019 13:30 Unitas'30 JO11-3 Steenbergen JO11-1 123954 1-3
C 23-03-2019 09:00 Kogelvangers JO11-1 Internos JO11-1 123606 1-1
C 16-03-2019 10:00 Virtus JO11-1 Unitas'30 JO11-3 124230 2-7
C 16-03-2019 09:45 MOC'17 JO11-2 Prinsenland JO11-1 144905 1-5
C 16-03-2019 08:45 Halsteren JO11-2 Kogelvangers JO11-1 123691 4-1
C 16-03-2019 08:30 Steenbergen JO11-1 METO JO11-1 125165 1-1
C 09-03-2019 08:30 Boeimeer JO11-2 MOC'17 JO11-2 122544 3-1
C 09-03-2019 08:30 Unitas'30 JO11-3 SC Gastel JO11-2 125908 3-1
C 09-03-2019 10:15 METO JO11-1 Virtus JO11-1 125296 5-0
C 09-03-2019 10:30 Kogelvangers JO11-1 Steenbergen JO11-1 122764 1-3
C 09-03-2019 10:15 Roosendaal JO11-2 Halsteren JO11-2 123845 3-2
C 23-02-2019 09:45 MOC'17 JO11-2 Virtus JO11-1 125488 2-1
C 23-02-2019 10:30 Kogelvangers JO11-1 Boeimeer JO11-2 124070 0-8
C 16-02-2019 08:30 Steenbergen JO11-1 Prinsenland JO11-1 144903 1-1
C 16-02-2019 08:30 Boeimeer JO11-2 METO JO11-1 124960 2-1
C 16-02-2019 08:45 Halsteren JO11-2 Unitas'30 JO11-3 125382 7-0
C 16-02-2019 10:00 Virtus JO11-1 SC Gastel JO11-2 123679 3-3
C 16-02-2019 10:15 Internos JO11-1 MOC'17 JO11-2 122050 2-1
C 09-02-2019 10:30 SC Gastel JO11-2 Steenbergen JO11-1 123314 2-0
C 09-02-2019 10:15 METO JO11-1 Internos JO11-1 121874 3-2
C 09-02-2019 10:00 Prinsenland JO11-1 Halsteren JO11-2 144902 5-1
C 09-02-2019 08:30 Unitas'30 JO11-3 Roosendaal JO11-2 124635 0-3
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 20-10-2018 08:30 Unitas'30 JO11-3 Internos JO11-1 102980 2-4
B 15-09-2018 08:30 Beek Vooruit JO11-2 Madese Boys JO11-2 10848 2-3
B 15-09-2018 10:00 WDS'19 JO11-1 Unitas'30 JO11-3 11221 0-18
B 08-09-2018 08:30 Beek Vooruit JO11-2 WDS'19 JO11-1 9579 7-6
B 08-09-2018 09:00 Madese Boys JO11-2 Unitas'30 JO11-3 9866 3-11
B 01-09-2018 08:30 Unitas'30 JO11-3 Beek Vooruit JO11-2 10101 7-1
B 01-09-2018 10:00 WDS'19 JO11-1 Madese Boys JO11-2 11058 6-5

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Boeimeer JO11-2 7 5 0 2 15 24 12 12 0
2 Prinsenland JO11-1 7 4 2 1 14 22 11 11 0
3 Steenbergen JO11-1 7 4 2 1 14 19 14 5 0
4 METO JO11-1 7 3 3 1 12 20 7 13 0
5 Roosendaal JO11-2 7 4 0 3 12 22 16 6 0
6 Unitas'30 JO11-3 7 4 0 3 12 22 20 2 0
7 Halsteren JO11-2 7 3 1 3 10 27 19 8 0
8 Virtus JO11-1 7 2 1 4 7 14 23 -9 0
9 SC Gastel JO11-2 6 1 3 2 6 8 10 -2 0
10 MOC'17 JO11-2 6 2 0 4 6 6 19 -13 0
11 Internos JO11-1 7 1 1 5 4 12 28 -16 0
12 Kogelvangers JO11-1 7 1 1 5 4 4 21 -17 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Internos JO11-1 1 1 0 0 3 4 2 2 0
2 Unitas'30 JO11-3 1 0 0 1 0 2 4 -2 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Zundert JO11-1 10 9 0 1 27 38 17 21 0
2 Alliance JO11-1 10 8 0 2 24 60 30 30 0
3 Prinsenland JO11-1 10 8 0 2 24 35 20 15 0
4 Halsteren JO11-2 9 6 0 3 18 46 32 14 0
5 Roosendaal JO11-2 10 6 0 4 18 44 24 20 0
6 Unitas'30 JO11-3 10 4 2 4 14 31 31 0 0
7 SC Gastel JO11-2 9 3 2 4 11 32 33 -1 0
8 DOSKO JO11-1 10 2 1 7 7 33 48 -15 0
9 Unitas'30 JO11-4 10 2 0 8 6 28 40 -12 0
10 Victoria'03 JO11-1 10 2 0 8 6 24 65 -41 0
11 BSC JO11-2 10 1 1 8 4 23 54 -31 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 18:00 - 19:00 1B1 6 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 12-03-18 19:00 - 20:00 4 B 16 Team training gaat_door
ma 19-03-18 19:00 - 20:00 4 B 16 Team training gaat_door
ma 26-03-18 19:00 - 20:00 4 B 16 Team training gaat_door
ma 02-04-18 19:00 - 20:00 4 B 16 Team training gaat_door
ma 09-04-18 19:00 - 20:00 4 B 16 Team training gaat_door
ma 16-04-18 19:00 - 20:00 4 B 16 Team training gaat_door
ma 23-04-18 19:00 - 20:00 4 B 16 Team training gaat_door
ma 30-04-18 19:00 - 20:00 4 B 16 Team training gaat_door
ma 07-05-18 19:00 - 20:00 4 B 16 Team training gaat_door
ma 14-05-18 19:00 - 20:00 4 B 16 Team training gaat_door
ma 21-05-18 19:00 - 20:00 4 B 16 Team training gaat_door
ma 28-05-18 19:00 - 20:00 4 B 16 Team training gaat_door
ma 04-06-18 19:00 - 20:00 4 B 16 Team training gaat_door
ma 11-06-18 19:00 - 20:00 4 B 16 Team training gaat_door
woensdag 18:00 - 19:00 3A2 9 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 08-08-18 18:00 - 19:00 3A2 Team training gaat_door
wo 15-08-18 18:00 - 19:00 3A2 Team training gaat_door
wo 22-08-18 18:00 - 19:00 3A2 Team training gaat_door
wo 29-08-18 18:00 - 19:00 3A2 Team training gaat_door
wo 05-09-18 18:00 - 19:00 3A2 Team training gaat_door
wo 12-09-18 18:00 - 19:00 3A2 Team training gaat_door
wo 19-09-18 18:00 - 19:00 3A2 Team training gaat_door
wo 26-09-18 18:00 - 19:00 3A2 Team training gaat_door
wo 03-10-18 18:00 - 19:00 3A2 Team training gaat_door
wo 10-10-18 18:00 - 19:00 3A2 Team training gaat_door
wo 17-10-18 18:00 - 19:00 3A2 Team training gaat_door
wo 24-10-18 18:00 - 19:00 3A2 Team training gaat_door
wo 31-10-18 18:00 - 19:00 3A2 Team training gaat_door
wo 07-11-18 18:00 - 19:00 3A2 Team training gaat_door
wo 14-11-18 18:00 - 19:00 3A2 Team training gaat_door
wo 21-11-18 18:00 - 19:00 3A2 Team training gaat_door
wo 28-11-18 18:00 - 19:00 3A2 Team training gaat_door
wo 05-12-18 18:00 - 19:00 3A2 Team training gaat_door
wo 12-12-18 18:00 - 19:00 3A2 Team training gaat_door
wo 19-12-18 18:00 - 19:00 3A2 Team training gaat_door
wo 26-12-18 18:00 - 19:00 3A2 Team training gaat_door
wo 02-01-19 18:00 - 19:00 3A2 Team training gaat_door
wo 09-01-19 18:00 - 19:00 3A2 Team training gaat_door
wo 16-01-19 18:00 - 19:00 3A2 Team training gaat_door
wo 23-01-19 18:00 - 19:00 3A2 Team training gaat_door
wo 30-01-19 18:00 - 19:00 3A2 Team training gaat_door
wo 06-02-19 18:00 - 19:00 3A2 Team training gaat_door
wo 13-02-19 18:00 - 19:00 3A2 Team training gaat_door
wo 20-02-19 18:00 - 19:00 3A2 Team training gaat_door
wo 27-02-19 18:00 - 19:00 3A2 Team training gaat_door
wo 06-03-19 18:00 - 19:00 3A2 Team training gaat_door
wo 13-03-19 18:00 - 19:00 3A2 Team training gaat_door
wo 20-03-19 18:00 - 19:00 3A2 Team training gaat_door
wo 27-03-19 18:00 - 19:00 3A2 Team training gaat_door
wo 03-04-19 18:00 - 19:00 3A2 Team training gaat_door
wo 10-04-19 18:00 - 19:00 3A2 Team training gaat_door
wo 17-04-19 18:00 - 19:00 3A2 Team training gaat_door
wo 24-04-19 18:00 - 19:00 3A2 Team training gaat_door
wo 01-05-19 18:00 - 19:00 3A2 Team training gaat_door
wo 08-05-19 18:00 - 19:00 3A2 Team training gaat_door
wo 15-05-19 18:00 - 19:00 3A2 Team training gaat_door
wo 22-05-19 18:00 - 19:00 3A2 Team training gaat_door
wo 29-05-19 18:00 - 19:00 3A2 Team training gaat_door
wo 05-06-19 18:00 - 19:00 3A2 Team training gaat_door
wo 12-06-19 18:00 - 19:00 3A2 Team training gaat_door
wo 19-06-19 18:00 - 19:00 3A2 Team training gaat_door
wo 26-06-19 18:00 - 19:00 3A2 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven