0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Unitas'30 JO11-1
Teamleden
Spelers | |||||||
Younes El Allouchi | |||||||
Diego Boeren | |||||||
Ties Oomen | |||||||
Jaro van Oorschot | |||||||
Lars Rademaker | |||||||
Matz van Vugt | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Jacco van den Bergh | Leider | ||||||
Adwan Boeren | Groepscoördinator Jeugd Selectie |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 27-05-2019 19:00 | Groen Wit JO11-1 | Madese Boys JO11-1 | 148199 | 9-4 | ||
C | 25-05-2019 10:30 | De Fendert JO11-1 | Groen Wit JO11-1 | 123310 | 1-6 | ||
C | 25-05-2019 10:30 | TSC JO11-1 | JEKA JO11-1G | 148211 | 7-3 | ||
C | 25-05-2019 09:00 | RBC JO11-1 | Hoeven JO11-1 | 148180 | 1-0 | ||
C | 25-05-2019 08:30 | Unitas'30 JO11-1 | Boeimeer JO11-1 | 148181 | 5-3 | ||
C | 25-05-2019 11:30 | UVV'40 JO11-1 | Roosendaal JO11-1 | 144645 | 1-3 | ||
C | 18-05-2019 10:00 | Boeimeer JO11-1 | TSC JO11-1 | 148210 | 3-2 | ||
C | 18-05-2019 09:00 | Hoeven JO11-1 | UVV'40 JO11-1 | 125275 | 4-7 | ||
C | 18-05-2019 10:15 | Roosendaal JO11-1 | De Fendert JO11-1 | 144647 | 2-2 | ||
C | 18-05-2019 11:00 | BSC JO11-1 | RBC JO11-1 | 144604 | 4-5 | ||
C | 18-05-2019 15:45 | JEKA JO11-1G | Unitas'30 JO11-1 | 148190 | 2-4 | ||
C | 16-05-2019 18:45 | JEKA JO11-1G | Hoeven JO11-1 | 148183 | 5-0 | ||
C | 11-05-2019 10:30 | TSC JO11-1 | Roosendaal JO11-1 | 148209 | 13-2 | ||
C | 11-05-2019 10:00 | Unitas'30 JO11-1 | Groen Wit JO11-1 | 148179 | 7-3 | ||
C | 11-05-2019 10:30 | De Fendert JO11-1 | Hoeven JO11-1 | 148178 | 3-3 | ||
C | 11-05-2019 10:45 | Madese Boys JO11-1 | UVV'40 JO11-1 | 148198 | 2-1 | ||
C | 11-05-2019 10:00 | Boeimeer JO11-1 | BSC JO11-1 | 125772 | 1-2 | ||
C | 11-05-2019 09:00 | RBC JO11-1 | JEKA JO11-1G | 148189 | 1-4 | ||
C | 06-05-2019 19:00 | Madese Boys JO11-1 | BSC JO11-1 | 148200 | 0-4 | ||
C | 04-05-2019 09:00 | Hoeven JO11-1 | TSC JO11-1 | 148208 | 2-4 | ||
C | 04-05-2019 10:15 | Roosendaal JO11-1 | Madese Boys JO11-1 | 148197 | 6-3 | ||
C | 04-05-2019 10:30 | JEKA JO11-1G | Boeimeer JO11-1 | 148188 | 2-2 | ||
C | 04-05-2019 11:00 | BSC JO11-1 | Unitas'30 JO11-1 | 124076 | 1-3 | ||
C | 04-05-2019 10:30 | UVV'40 JO11-1 | De Fendert JO11-1 | 122887 | 4-2 | ||
C | 04-05-2019 10:15 | Groen Wit JO11-1 | RBC JO11-1 | 123574 | 1-1 | ||
C | 17-04-2019 18:30 | UVV'40 JO11-1 | Unitas'30 JO11-1 | 148173 | 1-2 | ||
C | 13-04-2019 11:30 | JEKA JO11-1G | Roosendaal JO11-1 | 148187 | 8-2 | ||
C | 13-04-2019 10:45 | Madese Boys JO11-1 | De Fendert JO11-1 | 148196 | 5-2 | ||
C | 13-04-2019 10:00 | Boeimeer JO11-1 | Groen Wit JO11-1 | 123983 | 9-1 | ||
C | 13-04-2019 10:30 | TSC JO11-1 | BSC JO11-1 | 148207 | 5-2 | ||
C | 13-04-2019 09:00 | RBC JO11-1 | UVV'40 JO11-1 | 148177 | 6-1 | ||
C | 13-04-2019 10:00 | Unitas'30 JO11-1 | Hoeven JO11-1 | 125057 | 15-4 | ||
C | 11-04-2019 18:30 | TSC JO11-1 | RBC JO11-1 | 148204 | 2-6 | ||
C | 10-04-2019 19:00 | Boeimeer JO11-1 | Roosendaal JO11-1 | 144643 | 10-0 | ||
C | 10-04-2019 19:00 | Groen Wit JO11-1 | JEKA JO11-1G | 148184 | 0-4 | ||
C | 06-04-2019 08:45 | UVV'40 JO11-1 | Boeimeer JO11-1 | 123980 | 5-2 | ||
C | 06-04-2019 11:00 | BSC JO11-1 | JEKA JO11-1G | 148186 | 4-5 | ||
C | 06-04-2019 10:45 | Hoeven JO11-1 | Madese Boys JO11-1 | 148195 | 6-5 | ||
C | 06-04-2019 10:30 | De Fendert JO11-1 | RBC JO11-1 | 148176 | 0-6 | ||
C | 06-04-2019 10:15 | Roosendaal JO11-1 | Unitas'30 JO11-1 | 144642 | 1-6 | ||
C | 06-04-2019 10:00 | Groen Wit JO11-1 | TSC JO11-1 | 148206 | 1-4 | ||
C | 30-03-2019 09:00 | RBC JO11-1 | Madese Boys JO11-1 | 151701 | 3-1 | ||
C | 30-03-2019 09:45 | Groen Wit JO11-1 | UVV'40 JO11-1 | 122290 | 2-5 | ||
C | 30-03-2019 10:30 | De Fendert JO11-1 | BSC JO11-1 | 144601 | 3-5 | ||
C | 23-03-2019 10:00 | Unitas'30 JO11-1 | De Fendert JO11-1 | 122344 | 9-1 | ||
C | 23-03-2019 10:15 | TSC JO11-1 | Madese Boys JO11-1 | 148205 | 6-4 | ||
C | 23-03-2019 11:00 | BSC JO11-1 | Groen Wit JO11-1 | 124634 | 9-2 | ||
C | 23-03-2019 10:00 | Boeimeer JO11-1 | Hoeven JO11-1 | 148175 | 4-1 | ||
C | 23-03-2019 11:30 | JEKA JO11-1G | UVV'40 JO11-1 | 148185 | 4-1 | ||
C | 16-03-2019 10:45 | Madese Boys JO11-1 | Boeimeer JO11-1 | 148194 | 3-0 | ||
C | 16-03-2019 09:00 | Hoeven JO11-1 | Roosendaal JO11-1 | 148174 | 7-1 | ||
C | 09-03-2019 09:00 | RBC JO11-1 | Madese Boys JO11-1 | 148193 | 0-0 | ||
C | 09-03-2019 10:00 | Unitas'30 JO11-1 | TSC JO11-1 | 148203 | 6-1 | ||
C | 09-03-2019 10:00 | Boeimeer JO11-1 | De Fendert JO11-1 | 148172 | 13-0 | ||
C | 09-03-2019 10:15 | Roosendaal JO11-1 | Groen Wit JO11-1 | 144649 | 6-4 | ||
C | 09-03-2019 11:00 | BSC JO11-1 | UVV'40 JO11-1 | 144617 | 4-0 | ||
C | 16-02-2019 09:00 | RBC JO11-1 | Boeimeer JO11-1 | 148171 | 4-2 | ||
C | 16-02-2019 09:00 | Hoeven JO11-1 | Groen Wit JO11-1 | 124645 | 4-6 | ||
C | 16-02-2019 10:15 | Roosendaal JO11-1 | BSC JO11-1 | 144640 | 4-5 | ||
C | 16-02-2019 10:30 | De Fendert JO11-1 | JEKA JO11-1G | 148182 | 2-3 | ||
C | 16-02-2019 10:45 | Madese Boys JO11-1 | Unitas'30 JO11-1 | 148192 | 0-6 | ||
C | 16-02-2019 11:30 | UVV'40 JO11-1 | TSC JO11-1 | 148202 | 2-0 | ||
C | 09-02-2019 11:00 | BSC JO11-1 | Hoeven JO11-1 | 144619 | 8-3 | ||
C | 09-02-2019 13:30 | Unitas'30 JO11-1 | RBC JO11-1 | 148170 | 9-3 | ||
C | 09-02-2019 15:45 | JEKA JO11-1G | Madese Boys JO11-1 | 148191 | 4-0 | ||
C | 09-02-2019 10:00 | TSC JO11-1 | De Fendert JO11-1 | 148201 | 6-0 | ||
C | 02-02-2019 08:45 | Halsteren JO11-1 | Kapelle JO11-1 | 123246 | 6-4 | ||
C | 02-02-2019 09:00 | RBC JO11-1 | Roosendaal JO11-1 | 144648 | 12-1 | ||
C | 02-02-2019 10:30 | De Fendert JO11-1 | MOC'17 JO11-1 | 144621 | 0-4 | ||
C | 02-02-2019 10:45 | Hoeven JO11-1 | Kloetinge JO11-1 | 144623 | 1-2 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 20-10-2018 09:00 | RBC JO11-1 | Unitas'30 JO11-1 | 103053 | 3-2 | ||
B | 15-09-2018 08:30 | Unitas'30 JO11-1 | Roosendaal JO11-1 | 9575 | 14-3 | ||
B | 15-09-2018 10:15 | Halsteren JO11-1 | Steenbergen JO11-1 | 9184 | 5-0 | ||
B | 08-09-2018 11:30 | Unitas'30 JO11-1 | Halsteren JO11-1 | 10722 | 5-0 | ||
B | 08-09-2018 10:15 | Roosendaal JO11-1 | Steenbergen JO11-1 | 9315 | 4-1 | ||
B | 01-09-2018 08:30 | Steenbergen JO11-1 | Unitas'30 JO11-1 | 10140 | 0-12 | ||
B | 01-09-2018 09:00 | Halsteren JO11-1 | Roosendaal JO11-1 | 9340 | 14-4 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 15-12-2018 11:00 | BSC JO11-1 | Beek Vooruit JO11-1 | 49300 | 0-0 | ||
C | 08-12-2018 10:45 | Madese Boys JO11-1 | Beek Vooruit JO11-1 | 51488 | 4-2 | ||
C | 08-12-2018 10:15 | Roosendaal JO11-1 | TSC JO11-1 | 52282 | 3-5 | ||
C | 08-12-2018 09:00 | Dongen JO11-1 | UVV'40 JO11-1 | 49618 | 5-0 | ||
C | 08-12-2018 08:45 | Unitas'30 JO11-1 | BSC JO11-1 | 50473 | 0-0 | ||
C | 08-12-2018 09:45 | Kapelle JO11-1 | RBC JO11-2 | 93803 | 1-3 | ||
C | 01-12-2018 09:00 | RBC JO11-2 | Unitas'30 JO11-1 | 52154 | 0-10 | ||
C | 01-12-2018 10:00 | Boeimeer JO11-1 | Dongen JO11-1 | 49288 | 4-2 | ||
C | 01-12-2018 10:30 | TSC JO11-1 | Kapelle JO11-1 | 93802 | 5-1 | ||
C | 01-12-2018 09:00 | UVV'40 JO11-1 | Roosendaal JO11-1 | 52601 | 6-2 | ||
C | 01-12-2018 11:00 | BSC JO11-1 | Madese Boys JO11-1 | 52411 | 2-0 | ||
C | 24-11-2018 09:45 | Kapelle JO11-1 | Boeimeer JO11-1 | 93801 | 1-4 | ||
C | 24-11-2018 10:00 | Unitas'30 JO11-1 | UVV'40 JO11-1 | 52460 | 4-2 | ||
C | 24-11-2018 10:30 | TSC JO11-1 | Beek Vooruit JO11-1 | 50171 | 6-1 | ||
C | 24-11-2018 10:15 | Roosendaal JO11-1 | RBC JO11-2 | 50583 | 14-1 | ||
C | 24-11-2018 10:30 | Dongen JO11-1 | BSC JO11-1 | 50303 | 6-1 | ||
C | 17-11-2018 09:00 | RBC JO11-2 | Dongen JO11-1 | 52625 | 3-4 | ||
C | 17-11-2018 10:00 | Unitas'30 JO11-1 | Kapelle JO11-1 | 93800 | 9-3 | ||
C | 17-11-2018 10:00 | Boeimeer JO11-1 | TSC JO11-1 | 52419 | 1-2 | ||
C | 17-11-2018 11:15 | UVV'40 JO11-1 | Beek Vooruit JO11-1 | 50076 | 4-3 | ||
C | 17-11-2018 10:45 | Madese Boys JO11-1 | Roosendaal JO11-1 | 49332 | 11-1 | ||
C | 10-11-2018 10:15 | Beek Vooruit JO11-1 | RBC JO11-2 | 51585 | 5-2 | ||
C | 10-11-2018 11:15 | Kapelle JO11-1 | BSC JO11-1 | 93799 | 3-3 | ||
C | 10-11-2018 08:30 | TSC JO11-1 | UVV'40 JO11-1 | 50829 | 4-1 | ||
C | 10-11-2018 10:00 | JEKA JO11-2G | Unitas'30 JO11-1 | 49484 | 0-0 | ||
C | 10-11-2018 10:15 | Roosendaal JO11-1 | Boeimeer JO11-1 | 49533 | 2-8 | ||
C | 10-11-2018 09:00 | Dongen JO11-1 | Madese Boys JO11-1 | 50321 | 2-2 | ||
C | 06-11-2018 19:00 | Kapelle JO11-1 | Roosendaal JO11-1 | 93798 | 7-4 | ||
C | 03-11-2018 11:00 | BSC JO11-1 | UVV'40 JO11-1 | 52883 | 2-0 | ||
C | 03-11-2018 10:45 | Madese Boys JO11-1 | Boeimeer JO11-1 | 49719 | 2-5 | ||
C | 03-11-2018 09:00 | Dongen JO11-1 | TSC JO11-1 | 51801 | 0-9 | ||
C | 03-11-2018 10:00 | JEKA JO11-2G | RBC JO11-2 | 52865 | 0-0 | ||
C | 03-11-2018 13:30 | Unitas'30 JO11-1 | Beek Vooruit JO11-1 | 49424 | 11-0 | ||
C | 27-10-2018 10:15 | Beek Vooruit JO11-1 | Kapelle JO11-1 | 93797 | 0-6 | ||
C | 27-10-2018 11:00 | UVV'40 JO11-1 | JEKA JO11-2G | 51310 | 0-0 | ||
C | 27-10-2018 10:15 | Roosendaal JO11-1 | Dongen JO11-1 | 50705 | 1-9 | ||
C | 27-10-2018 10:15 | TSC JO11-1 | Unitas'30 JO11-1 | 49985 | 7-1 | ||
C | 27-10-2018 10:00 | Boeimeer JO11-1 | BSC JO11-1 | 49834 | 5-2 | ||
C | 27-10-2018 09:00 | RBC JO11-2 | Madese Boys JO11-1 | 51535 | 3-3 | ||
C | 25-10-2018 19:00 | Kapelle JO11-1 | UVV'40 JO11-1 | 93796 | 2-4 | ||
C | 13-10-2018 10:00 | Unitas'30 JO11-1 | Dongen JO11-1 | 49938 | 9-2 | ||
C | 13-10-2018 10:00 | Boeimeer JO11-1 | RBC JO11-2 | 50849 | 2-1 | ||
C | 13-10-2018 10:45 | Madese Boys JO11-1 | TSC JO11-1 | 49830 | 3-7 | ||
C | 13-10-2018 10:00 | JEKA JO11-2G | Roosendaal JO11-1 | 53000 | 0-0 | ||
C | 06-10-2018 09:00 | RBC JO11-2 | BSC JO11-1 | 49803 | 2-7 | ||
C | 06-10-2018 11:15 | TSC JO11-1 | JEKA JO11-2G | 50555 | 11-1 | ||
C | 06-10-2018 10:15 | Roosendaal JO11-1 | Unitas'30 JO11-1 | 50013 | 4-13 | ||
C | 06-10-2018 10:45 | Dongen JO11-1 | SC 't Zand JO11-2 | 79496 | 0-0 | ||
C | 06-10-2018 11:30 | UVV'40 JO11-1 | Madese Boys JO11-1 | 50853 | 2-3 | ||
C | 06-10-2018 08:30 | Beek Vooruit JO11-1 | Boeimeer JO11-1 | 49302 | 1-2 | ||
C | 06-10-2018 09:00 | Dongen JO11-1 | Kapelle JO11-1 | 93795 | 4-3 | ||
C | 29-09-2018 09:00 | RBC JO11-2 | TSC JO11-1 | 51666 | 1-9 | ||
C | 29-09-2018 10:00 | Boeimeer JO11-1 | UVV'40 JO11-1 | 49429 | 5-3 | ||
C | 29-09-2018 10:45 | Madese Boys JO11-1 | Unitas'30 JO11-1 | 49163 | 4-4 | ||
C | 29-09-2018 11:00 | BSC JO11-1 | Roosendaal JO11-1 | 51255 | 3-1 | ||
C | 29-09-2018 11:00 | JEKA JO11-2G | SC 't Zand JO11-2 | 79497 | 0-0 | ||
C | 29-09-2018 11:30 | Beek Vooruit JO11-1 | Dongen JO11-1 | 49660 | 2-5 | ||
C | 29-09-2018 08:30 | JEKA JO11-2G | Kapelle JO11-1 | 93794 | 1-6 | ||
C | 22-09-2018 11:30 | TSC JO11-1 | BSC JO11-1 | 50610 | 4-2 | ||
C | 22-09-2018 10:15 | Roosendaal JO11-1 | Beek Vooruit JO11-1 | 52123 | 5-2 | ||
C | 22-09-2018 10:00 | Dongen JO11-1 | JEKA JO11-2G | 49402 | 13-1 | ||
C | 22-09-2018 11:30 | UVV'40 JO11-1 | RBC JO11-2 | 50901 | 7-3 | ||
C | 22-09-2018 10:00 | SC 't Zand JO11-2 | Madese Boys JO11-1 | 79490 | 0-0 | ||
C | 22-09-2018 09:45 | Kapelle JO11-1 | Madese Boys JO11-1 | 93793 | 4-3 | ||
C | 22-09-2018 10:00 | Unitas'30 JO11-1 | Boeimeer JO11-1 | 52103 | 4-7 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Unitas'30 JO11-1 | 11 | 11 | 0 | 0 | 33 | 72 | 20 | 52 | 0 |
2 | RBC JO11-1 | 11 | 8 | 1 | 2 | 25 | 48 | 25 | 23 | 0 |
3 | JEKA JO11-1G | 11 | 8 | 1 | 2 | 25 | 44 | 23 | 21 | 0 |
4 | TSC JO11-1 | 11 | 7 | 0 | 4 | 21 | 50 | 31 | 19 | 0 |
5 | BSC JO11-1 | 11 | 7 | 0 | 4 | 21 | 48 | 31 | 17 | 0 |
6 | Boeimeer JO11-1 | 11 | 5 | 1 | 5 | 16 | 49 | 25 | 24 | 0 |
7 | UVV'40 JO11-1 | 11 | 5 | 0 | 6 | 15 | 28 | 31 | -3 | 0 |
8 | Groen Wit JO11-1 | 11 | 3 | 1 | 7 | 10 | 35 | 54 | -19 | 0 |
9 | Roosendaal JO11-1 | 11 | 3 | 1 | 7 | 10 | 28 | 71 | -43 | 0 |
10 | Madese Boys JO11-1 | 11 | 3 | 0 | 8 | 9 | 27 | 47 | -20 | 0 |
11 | Hoeven JO11-1 | 11 | 2 | 1 | 8 | 7 | 34 | 59 | -25 | 0 |
12 | De Fendert JO11-1 | 11 | 0 | 2 | 9 | 2 | 16 | 62 | -46 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RBC JO11-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 2 | 1 | 0 |
2 | Unitas'30 JO11-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 3 | -1 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | TSC JO11-1 | 10 | 10 | 0 | 0 | 30 | 58 | 14 | 44 | 0 |
2 | Boeimeer JO11-1 | 10 | 9 | 0 | 1 | 27 | 43 | 20 | 23 | 0 |
3 | Unitas'30 JO11-1 | 10 | 6 | 2 | 2 | 20 | 65 | 29 | 36 | 0 |
4 | Dongen JO11-1 | 10 | 6 | 1 | 3 | 19 | 39 | 34 | 5 | 0 |
5 | BSC JO11-1 | 9 | 4 | 2 | 3 | 14 | 22 | 21 | 1 | 0 |
6 | Madese Boys JO11-1 | 10 | 3 | 3 | 4 | 12 | 35 | 32 | 3 | 0 |
7 | UVV'40 JO11-1 | 10 | 4 | 0 | 6 | 12 | 29 | 33 | -4 | 0 |
8 | Kapelle JO11-1 | 10 | 3 | 1 | 6 | 10 | 31 | 39 | -8 | 0 |
9 | Roosendaal JO11-1 | 10 | 2 | 0 | 8 | 6 | 37 | 65 | -28 | 0 |
10 | RBC JO11-2 | 10 | 1 | 1 | 8 | 4 | 19 | 62 | -43 | 0 |
11 | Beek Vooruit JO11-1 | 9 | 1 | 0 | 8 | 3 | 16 | 45 | -29 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
dinsdag | 18:00 - 19:00 | 2 A1 | 7 | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
donderdag | 18:00 - 19:00 | 2 A1 | 7 | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|