0247 Onder 15 competitie (voorjaar)
Unitas'30 JO15-3
Teamleden
Spelers | |||||||
Song Aerts | |||||||
Sky Verwijmeren | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Michel van Ham | Leider/Trainer | ||||||
Arthur van Veen | Groepscoördinator Jeugd Recreatief |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 25-05-2019 14:30 | Gloria UC JO15-1 | Rood-Wit W JO15-1 | 112865 | 7-1 | ||
C | 25-05-2019 13:00 | Chaam JO15-1 | Klundert JO15-1 | 115404 | 3-4 | ||
C | 25-05-2019 12:15 | Unitas'30 JO15-3 | UVV'40 JO15-1 | 112892 | 2-5 | ||
C | 25-05-2019 11:00 | TVC Breda JO15-1 | WDS'19 JO15-1 | 113660 | 5-4 | ||
C | 25-05-2019 10:00 | The Gunners JO15-1 | Internos JO15-1 | 113427 | 3-0 | ||
C | 25-05-2019 08:30 | Baronie JO15-5 | JEKA JO15-3 | 113174 | 4-5 | ||
C | 18-05-2019 10:00 | Internos JO15-1 | Chaam JO15-1 | 115052 | 2-1 | ||
C | 18-05-2019 10:15 | Klundert JO15-1 | Baronie JO15-5 | 114690 | 3-0 | ||
C | 18-05-2019 12:15 | WDS'19 JO15-1 | The Gunners JO15-1 | 115255 | 2-3 | ||
C | 18-05-2019 13:00 | Rood-Wit W JO15-1 | Unitas'30 JO15-3 | 114571 | 3-3 | ||
C | 18-05-2019 11:30 | UVV'40 JO15-1 | Gloria UC JO15-1 | 114929 | 1-4 | ||
C | 18-05-2019 15:30 | JEKA JO15-3 | TVC Breda JO15-1 | 113619 | 0-6 | ||
C | 16-05-2019 19:00 | TVC Breda JO15-1 | Baronie JO15-5 | 113104 | 9-1 | ||
C | 11-05-2019 10:00 | Baronie JO15-5 | Internos JO15-1 | 113898 | 7-2 | ||
C | 11-05-2019 11:00 | TVC Breda JO15-1 | Chaam JO15-1 | 115318 | 7-0 | ||
C | 11-05-2019 12:45 | The Gunners JO15-1 | Rood-Wit W JO15-1 | 112882 | 14-0 | ||
C | 11-05-2019 11:30 | UVV'40 JO15-1 | WDS'19 JO15-1 | 112982 | 3-2 | ||
C | 11-05-2019 13:30 | Unitas'30 JO15-3 | JEKA JO15-3 | 112860 | 0-1 | ||
C | 11-05-2019 14:30 | Gloria UC JO15-1 | Klundert JO15-1 | 113094 | 6-0 | ||
C | 08-05-2019 19:00 | JEKA JO15-3 | Rood-Wit W JO15-1 | 114259 | 4-0 | ||
C | 04-05-2019 10:00 | Internos JO15-1 | Gloria UC JO15-1 | 112999 | 1-2 | ||
C | 04-05-2019 15:15 | JEKA JO15-3 | The Gunners JO15-1 | 114903 | 0-2 | ||
C | 04-05-2019 10:15 | Klundert JO15-1 | TVC Breda JO15-1 | 114954 | 5-7 | ||
C | 04-05-2019 13:00 | Chaam JO15-1 | Baronie JO15-5 | 112848 | 1-5 | ||
C | 04-05-2019 13:45 | WDS'19 JO15-1 | Unitas'30 JO15-3 | 112902 | 4-0 | ||
C | 17-04-2019 19:30 | Gloria UC JO15-1 | The Gunners JO15-1 | 113493 | 1-1 | ||
C | 17-04-2019 19:30 | Rood-Wit W JO15-1 | UVV'40 JO15-1 | 114179 | 1-1 | ||
C | 13-04-2019 13:30 | Unitas'30 JO15-3 | Internos JO15-1 | 114651 | 2-2 | ||
C | 13-04-2019 12:45 | The Gunners JO15-1 | Chaam JO15-1 | 113321 | 0-1 | ||
C | 13-04-2019 11:30 | UVV'40 JO15-1 | JEKA JO15-3 | 113992 | 2-1 | ||
C | 13-04-2019 14:30 | Gloria UC JO15-1 | WDS'19 JO15-1 | 114189 | 3-1 | ||
C | 13-04-2019 13:00 | Rood-Wit W JO15-1 | Klundert JO15-1 | 114109 | 0-8 | ||
C | 10-04-2019 18:30 | Chaam JO15-1 | Unitas'30 JO15-3 | 113810 | 2-1 | ||
C | 10-04-2019 19:30 | Internos JO15-1 | Klundert JO15-1 | 113688 | 1-6 | ||
C | 10-04-2019 18:30 | Baronie JO15-5 | WDS'19 JO15-1 | 114935 | 1-3 | ||
C | 06-04-2019 15:30 | JEKA JO15-3 | Gloria UC JO15-1 | 115034 | 0-2 | ||
C | 06-04-2019 13:30 | WDS'19 JO15-1 | Rood-Wit W JO15-1 | 115210 | 5-0 | ||
C | 06-04-2019 13:00 | Chaam JO15-1 | UVV'40 JO15-1 | 113114 | 2-4 | ||
C | 06-04-2019 10:15 | Klundert JO15-1 | Unitas'30 JO15-3 | 113435 | 9-0 | ||
C | 06-04-2019 10:00 | Internos JO15-1 | TVC Breda JO15-1 | 114253 | 0-6 | ||
C | 06-04-2019 08:30 | Baronie JO15-5 | The Gunners JO15-1 | 113548 | 0-2 | ||
C | 30-03-2019 11:30 | UVV'40 JO15-1 | Baronie JO15-5 | 114156 | 1-2 | ||
C | 30-03-2019 10:15 | Klundert JO15-1 | JEKA JO15-3 | 115077 | 6-1 | ||
C | 30-03-2019 13:00 | WDS'19 JO15-1 | Chaam JO15-1 | 114317 | 6-0 | ||
C | 23-03-2019 13:30 | WDS'19 JO15-1 | JEKA JO15-3 | 115026 | 2-0 | ||
C | 23-03-2019 12:45 | The Gunners JO15-1 | Klundert JO15-1 | 113301 | 2-3 | ||
C | 23-03-2019 13:00 | Rood-Wit W JO15-1 | Chaam JO15-1 | 113977 | 3-1 | ||
C | 23-03-2019 14:30 | Gloria UC JO15-1 | TVC Breda JO15-1 | 113315 | 0-2 | ||
C | 23-03-2019 11:15 | UVV'40 JO15-1 | Internos JO15-1 | 113376 | 5-1 | ||
C | 23-03-2019 12:00 | Unitas'30 JO15-3 | Baronie JO15-5 | 114564 | 0-1 | ||
C | 16-03-2019 13:00 | TVC Breda JO15-1 | UVV'40 JO15-1 | 112996 | 5-0 | ||
C | 09-03-2019 10:30 | The Gunners JO15-1 | TVC Breda JO15-1 | 114027 | 0-2 | ||
C | 09-03-2019 12:15 | Unitas'30 JO15-3 | Gloria UC JO15-1 | 114708 | 0-1 | ||
C | 23-02-2019 12:30 | Rood-Wit W JO15-1 | Internos JO15-1 | 113296 | 0-5 | ||
C | 16-02-2019 10:15 | Internos JO15-1 | JEKA JO15-3 | 113567 | 0-1 | ||
C | 16-02-2019 10:15 | Klundert JO15-1 | WDS'19 JO15-1 | 114537 | 5-1 | ||
C | 16-02-2019 11:15 | The Gunners JO15-1 | UVV'40 JO15-1 | 114595 | 4-1 | ||
C | 16-02-2019 10:05 | Baronie JO15-5 | Rood-Wit W JO15-1 | 115359 | 6-1 | ||
C | 16-02-2019 13:00 | TVC Breda JO15-1 | Unitas'30 JO15-3 | 114163 | 9-0 | ||
C | 16-02-2019 13:00 | Chaam JO15-1 | Gloria UC JO15-1 | 114100 | 0-1 | ||
C | 09-02-2019 14:30 | Gloria UC JO15-1 | Baronie JO15-5 | 115130 | 5-1 | ||
C | 09-02-2019 13:45 | Unitas'30 JO15-3 | The Gunners JO15-1 | 115187 | 0-2 | ||
C | 09-02-2019 13:45 | WDS'19 JO15-1 | Internos JO15-1 | 114534 | 3-2 | ||
C | 09-02-2019 11:30 | UVV'40 JO15-1 | Klundert JO15-1 | 114640 | 2-3 | ||
C | 09-02-2019 13:00 | Rood-Wit W JO15-1 | TVC Breda JO15-1 | 114108 | 1-3 | ||
C | 09-02-2019 13:30 | JEKA JO15-3 | Chaam JO15-1 | 113016 | 1-1 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 15-09-2018 10:15 | Internos JO15-1 | Unitas'30 JO15-3 | 6332 | 1-2 | ||
B | 15-09-2018 08:45 | Seolto JO15-1G | Klundert JO15-1 | 5758 | 1-19 | ||
B | 08-09-2018 10:15 | Internos JO15-1 | Seolto JO15-1G | 6235 | 9-0 | ||
B | 08-09-2018 12:00 | Unitas'30 JO15-3 | Klundert JO15-1 | 6326 | 0-3 | ||
B | 01-09-2018 10:15 | Klundert JO15-1 | Internos JO15-1 | 6386 | 7-4 | ||
B | 01-09-2018 10:15 | Seolto JO15-1G | Unitas'30 JO15-3 | 6244 | 1-5 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 15-12-2018 11:00 | Zundert JO15-1 | Boeimeer JO15-2 | 103980 | 7-2 | ||
C | 15-12-2018 12:30 | DIA JO15-2 | JEKA JO15-5 | 40116 | 3-1 | ||
C | 08-12-2018 14:30 | Unitas'30 JO15-3 | Boeimeer JO15-2 | 103989 | 5-0 | ||
C | 08-12-2018 11:30 | Groen Wit JO15-1 | Moerse Boys JO15-1 | 39929 | 1-2 | ||
C | 08-12-2018 11:15 | Zundert JO15-1 | TVC Breda JO15-2 | 41992 | 6-1 | ||
C | 08-12-2018 10:30 | Alliance JO15-2 | Baronie JO15-6 | 39528 | 1-14 | ||
C | 01-12-2018 08:30 | Baronie JO15-6 | Groen Wit JO15-1 | 41065 | 12-1 | ||
C | 01-12-2018 11:00 | Moerse Boys JO15-1 | Zundert JO15-1 | 42065 | 3-0 | ||
C | 01-12-2018 13:00 | TVC Breda JO15-2 | Bavel JO15-2 | 97545 | 6-3 | ||
C | 01-12-2018 13:15 | Boeimeer JO15-2 | Alliance JO15-2 | 103988 | 9-4 | ||
C | 01-12-2018 13:30 | JEKA JO15-5 | Unitas'30 JO15-3 | 42120 | 1-4 | ||
C | 24-11-2018 10:15 | Bavel JO15-2 | Baronie JO15-6 | 97544 | 1-6 | ||
C | 24-11-2018 10:30 | Alliance JO15-2 | Unitas'30 JO15-3 | 40470 | 1-4 | ||
C | 24-11-2018 14:30 | DIA JO15-2 | Moerse Boys JO15-1 | 41275 | 4-0 | ||
C | 24-11-2018 11:30 | Groen Wit JO15-1 | JEKA JO15-5 | 39877 | 3-0 | ||
C | 24-11-2018 13:00 | TVC Breda JO15-2 | Boeimeer JO15-2 | 103987 | 6-0 | ||
C | 17-11-2018 13:30 | Unitas'30 JO15-3 | Zundert JO15-1 | 40308 | 0-0 | ||
C | 17-11-2018 12:00 | JEKA JO15-5 | Alliance JO15-2 | 41131 | 3-1 | ||
C | 17-11-2018 12:00 | DIA JO15-2 | Bavel JO15-2 | 97543 | 4-0 | ||
C | 17-11-2018 08:30 | Baronie JO15-6 | TVC Breda JO15-2 | 41740 | 13-0 | ||
C | 10-11-2018 11:15 | Bavel JO15-2 | JEKA JO15-5 | 97542 | 1-2 | ||
C | 10-11-2018 09:00 | Alliance JO15-2 | DIA JO15-2 | 41636 | 1-12 | ||
C | 10-11-2018 11:30 | Zundert JO15-1 | Baronie JO15-6 | 40322 | 2-10 | ||
C | 10-11-2018 13:00 | TVC Breda JO15-2 | Moerse Boys JO15-1 | 41931 | 2-8 | ||
C | 10-11-2018 14:30 | Groen Wit JO15-1 | Unitas'30 JO15-3 | 41144 | 0-3 | ||
C | 03-11-2018 12:30 | DIA JO15-2 | Boeimeer JO15-2 | 103985 | 5-0 | ||
C | 03-11-2018 15:30 | JEKA JO15-5 | Moerse Boys JO15-1 | 41868 | 1-3 | ||
C | 03-11-2018 10:15 | Unitas'30 JO15-3 | Baronie JO15-6 | 41359 | 1-1 | ||
C | 03-11-2018 13:15 | Groen Wit JO15-1 | TVC Breda JO15-2 | 39479 | 2-3 | ||
C | 03-11-2018 09:30 | Bavel JO15-2 | Zundert JO15-1 | 97541 | 1-4 | ||
C | 27-10-2018 08:30 | Baronie JO15-6 | JEKA JO15-5 | 40382 | 7-1 | ||
C | 27-10-2018 11:30 | Zundert JO15-1 | Groen Wit JO15-1 | 42142 | 4-1 | ||
C | 27-10-2018 13:00 | TVC Breda JO15-2 | DIA JO15-2 | 40340 | 0-6 | ||
C | 27-10-2018 13:00 | Moerse Boys JO15-1 | Alliance JO15-2 | 41102 | 8-0 | ||
C | 27-10-2018 13:15 | Boeimeer JO15-2 | Bavel JO15-2 | 103984 | 15-0 | ||
C | 13-10-2018 10:30 | Alliance JO15-2 | Zundert JO15-1 | 39625 | 0-7 | ||
C | 13-10-2018 12:30 | DIA JO15-2 | Groen Wit JO15-1 | 41663 | 3-0 | ||
C | 13-10-2018 15:30 | JEKA JO15-5 | Advendo JO15-1 | 39945 | 0-0 | ||
C | 13-10-2018 10:15 | Unitas'30 JO15-3 | TVC Breda JO15-2 | 41485 | 8-1 | ||
C | 13-10-2018 13:30 | Bavel JO15-2 | Moerse Boys JO15-1 | 97540 | 0-10 | ||
C | 13-10-2018 12:30 | JEKA JO15-5 | Boeimeer JO15-2 | 103983 | 5-4 | ||
C | 06-10-2018 13:00 | TVC Breda JO15-2 | Alliance JO15-2 | 39900 | 5-4 | ||
C | 06-10-2018 09:45 | Zundert JO15-1 | DIA JO15-2 | 40896 | 2-1 | ||
C | 06-10-2018 11:00 | Moerse Boys JO15-1 | Unitas'30 JO15-3 | 40400 | 0-5 | ||
C | 06-10-2018 12:30 | Advendo JO15-1 | Baronie JO15-6 | 41084 | 0-0 | ||
C | 06-10-2018 15:40 | Groen Wit JO15-1 | Bavel JO15-2 | 97539 | 8-1 | ||
C | 29-09-2018 10:30 | JEKA JO15-5 | Zundert JO15-1 | 40547 | 7-4 | ||
C | 29-09-2018 10:00 | Baronie JO15-6 | Moerse Boys JO15-1 | 40528 | 5-3 | ||
C | 29-09-2018 12:30 | Advendo JO15-1 | Groen Wit JO15-1 | 39737 | 0-0 | ||
C | 29-09-2018 14:00 | Unitas'30 JO15-3 | DIA JO15-2 | 41178 | 2-0 | ||
C | 29-09-2018 10:30 | Alliance JO15-2 | Bavel JO15-2 | 97538 | 2-2 | ||
C | 22-09-2018 13:00 | DIA JO15-2 | Baronie JO15-6 | 39941 | 2-3 | ||
C | 22-09-2018 13:00 | TVC Breda JO15-2 | JEKA JO15-5 | 39662 | 1-5 | ||
C | 22-09-2018 13:00 | Moerse Boys JO15-1 | Pelikaan JO15-2 | 41494 | 0-0 | ||
C | 22-09-2018 12:30 | Groen Wit JO15-1 | Alliance JO15-2 | 41791 | 5-2 | ||
C | 22-09-2018 10:00 | Bavel JO15-2 | Unitas'30 JO15-3 | 97537 | 0-9 | ||
C | 22-09-2018 11:15 | Zundert JO15-1 | Advendo JO15-1 | 40978 | 0-0 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | TVC Breda JO15-1 | 11 | 11 | 0 | 0 | 33 | 61 | 11 | 50 | 0 |
2 | Gloria UC JO15-1 | 11 | 9 | 1 | 1 | 28 | 32 | 8 | 24 | 0 |
3 | Klundert JO15-1 | 11 | 9 | 0 | 2 | 27 | 52 | 23 | 29 | 0 |
4 | The Gunners JO15-1 | 11 | 7 | 1 | 3 | 22 | 33 | 10 | 23 | 0 |
5 | WDS'19 JO15-1 | 11 | 6 | 0 | 5 | 18 | 33 | 22 | 11 | 0 |
6 | UVV'40 JO15-1 | 11 | 5 | 1 | 5 | 16 | 25 | 27 | -2 | 0 |
7 | Baronie JO15-5 | 11 | 5 | 0 | 6 | 15 | 28 | 32 | -4 | 0 |
8 | JEKA JO15-3 | 11 | 4 | 1 | 6 | 13 | 14 | 25 | -11 | 0 |
9 | Internos JO15-1 | 11 | 2 | 1 | 8 | 7 | 16 | 36 | -20 | 0 |
10 | Chaam JO15-1 | 11 | 2 | 1 | 8 | 7 | 12 | 34 | -22 | 0 |
11 | Rood-Wit W JO15-1 | 11 | 1 | 2 | 8 | 5 | 10 | 57 | -47 | 0 |
12 | Unitas'30 JO15-3 | 11 | 0 | 2 | 9 | 2 | 8 | 39 | -31 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klundert JO15-1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 29 | 5 | 24 | 0 |
2 | Unitas'30 JO15-3 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 7 | 5 | 2 | 0 |
3 | Internos JO15-1 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 14 | 9 | 5 | 0 |
4 | Seolto JO15-1G | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 2 | 33 | -31 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Unitas'30 JO15-3 | 10 | 8 | 2 | 0 | 26 | 41 | 4 | 37 | 0 |
2 | Baronie JO15-6 | 9 | 8 | 1 | 0 | 25 | 71 | 12 | 59 | 0 |
3 | DIA JO15-2 | 10 | 7 | 0 | 3 | 21 | 40 | 9 | 31 | 0 |
4 | Zundert JO15-1 | 10 | 6 | 1 | 3 | 19 | 36 | 26 | 10 | 0 |
5 | Moerse Boys JO15-1 | 9 | 6 | 0 | 3 | 18 | 37 | 18 | 19 | 0 |
6 | JEKA JO15-5 | 10 | 5 | 0 | 5 | 15 | 26 | 31 | -5 | 0 |
7 | TVC Breda JO15-2 | 10 | 4 | 0 | 6 | 12 | 25 | 55 | -30 | 0 |
8 | Groen Wit JO15-1 | 9 | 3 | 0 | 6 | 9 | 21 | 30 | -9 | 0 |
9 | Boeimeer JO15-2 | 7 | 2 | 0 | 5 | 6 | 30 | 32 | -2 | 0 |
10 | Alliance JO15-2 | 10 | 0 | 1 | 9 | 1 | 16 | 69 | -53 | 0 |
11 | Bavel JO15-2 | 10 | 0 | 1 | 9 | 1 | 9 | 66 | -57 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
dinsdag | 20:15 - 21:30 | 4 A | 7 | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
donderdag | 18:00 - 19:00 | 3 A | 6 | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|