0237 Onder 17 competitie (voorjaar)
Unitas'30 JO17-3
Teamleden
Spelers | |||||||
Thomas Klaassen | Keeper | ||||||
Stijn van Dongen | |||||||
Bram van Gemert | |||||||
Aurelio de Hoon | |||||||
Daan Kerstens | |||||||
Luuk van Mechelen | |||||||
Bram van der Weijden | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Marcel de Bruijn | Groepscoördinator Jeugd Recreatief |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 25-05-2019 15:30 | TVC Breda JO17-2 | VCW JO17-1 | 109554 | 2-5 | ||
C | 25-05-2019 15:00 | Irene'58 JO17-1 | Beek Vooruit JO17-4 | 111045 | 3-0 | ||
C | 25-05-2019 13:45 | Unitas'30 JO17-3 | Bavel JO17-2 | 111464 | 2-1 | ||
C | 25-05-2019 12:30 | VVR JO17-2 | DIA JO17-2 | 109820 | 2-2 | ||
C | 25-05-2019 10:15 | Baronie JO17-5 | Moerse Boys JO17-1 | 110536 | 5-3 | ||
C | 22-05-2019 19:00 | DIA JO17-2 | ST DHV/TPO/VOV JO17-1 | 109701 | 1-7 | ||
C | 18-05-2019 13:00 | Moerse Boys JO17-1 | Unitas'30 JO17-3 | 110963 | 1-0 | ||
C | 18-05-2019 13:15 | Beek Vooruit JO17-4 | VVR JO17-2 | 109757 | 3-4 | ||
C | 18-05-2019 14:00 | VCW JO17-1 | ST DHV/TPO/VOV JO17-1 | 110505 | 5-2 | ||
C | 18-05-2019 14:30 | DIA JO17-2 | TVC Breda JO17-2 | 111368 | 2-5 | ||
C | 18-05-2019 14:45 | Bavel JO17-2 | Baronie JO17-5 | 109842 | 3-3 | ||
C | 16-05-2019 19:00 | Baronie JO17-5 | DIA JO17-2 | 109483 | 1-2 | ||
C | 11-05-2019 09:30 | ST DHV/TPO/VOV JO17-1 | Bavel JO17-2 | 111657 | 4-0 | ||
C | 11-05-2019 13:00 | Moerse Boys JO17-1 | VCW JO17-1 | 111067 | 0-3 | ||
C | 11-05-2019 15:30 | TVC Breda JO17-2 | Irene'58 JO17-1 | 110907 | 6-1 | ||
C | 11-05-2019 15:30 | Unitas'30 JO17-3 | Beek Vooruit JO17-4 | 109734 | 1-2 | ||
C | 04-05-2019 15:00 | Bavel JO17-2 | Moerse Boys JO17-1 | 110884 | 1-5 | ||
C | 04-05-2019 12:30 | Irene'58 JO17-1 | VVR JO17-2 | 111303 | 1-4 | ||
C | 04-05-2019 14:00 | VCW JO17-1 | Baronie JO17-5 | 111071 | 8-1 | ||
C | 04-05-2019 10:00 | Beek Vooruit JO17-4 | TVC Breda JO17-2 | 111485 | 3-3 | ||
C | 13-04-2019 09:30 | ST DHV/TPO/VOV JO17-1 | Irene'58 JO17-1 | 111300 | 9-1 | ||
C | 13-04-2019 13:00 | Moerse Boys JO17-1 | DIA JO17-2 | 110885 | 3-1 | ||
C | 13-04-2019 14:15 | Bavel JO17-2 | Beek Vooruit JO17-4 | 110368 | 2-0 | ||
C | 13-04-2019 15:30 | TVC Breda JO17-2 | VVR JO17-2 | 111079 | 4-6 | ||
C | 13-04-2019 16:00 | Unitas'30 JO17-3 | VCW JO17-1 | 111124 | 5-1 | ||
C | 06-04-2019 12:30 | Irene'58 JO17-1 | Moerse Boys JO17-1 | 111256 | 2-1 | ||
C | 06-04-2019 14:30 | DIA JO17-2 | Unitas'30 JO17-3 | 110516 | 0-1 | ||
C | 06-04-2019 14:00 | VCW JO17-1 | Bavel JO17-2 | 111345 | 2-1 | ||
C | 06-04-2019 15:00 | Beek Vooruit JO17-4 | Baronie JO17-5 | 111110 | 5-1 | ||
C | 06-04-2019 12:30 | VVR JO17-2 | ST DHV/TPO/VOV JO17-1 | 111669 | 4-1 | ||
C | 30-03-2019 15:00 | Beek Vooruit JO17-4 | DIA JO17-2 | 111070 | 3-0 | ||
C | 30-03-2019 12:30 | VVR JO17-2 | VCW JO17-1 | 109630 | 4-2 | ||
C | 23-03-2019 13:55 | Unitas'30 JO17-3 | TVC Breda JO17-2 | 110475 | 5-3 | ||
C | 23-03-2019 09:30 | ST DHV/TPO/VOV JO17-1 | Beek Vooruit JO17-4 | 109802 | 3-1 | ||
C | 23-03-2019 13:00 | Baronie JO17-5 | VVR JO17-2 | 111668 | 4-1 | ||
C | 23-03-2019 14:15 | Bavel JO17-2 | Irene'58 JO17-1 | 111775 | 3-3 | ||
C | 23-03-2019 15:30 | VCW JO17-1 | DIA JO17-2 | 109903 | 4-3 | ||
C | 16-03-2019 12:00 | SC Hoge Vucht JO17-1 | Beek Vooruit JO17-4 | 109919 | 0-0 | ||
C | 16-03-2019 12:15 | Unitas'30 JO17-3 | ST DHV/TPO/VOV JO17-1 | 111084 | 1-3 | ||
C | 16-03-2019 12:30 | Irene'58 JO17-1 | Baronie JO17-5 | 109828 | 1-2 | ||
C | 16-03-2019 15:30 | TVC Breda JO17-2 | Moerse Boys JO17-1 | 111513 | 1-3 | ||
C | 16-03-2019 14:30 | DIA JO17-2 | Bavel JO17-2 | 109560 | 0-1 | ||
C | 09-03-2019 09:30 | ST DHV/TPO/VOV JO17-1 | TVC Breda JO17-2 | 110763 | 2-1 | ||
C | 09-03-2019 15:10 | Baronie JO17-5 | Unitas'30 JO17-3 | 111633 | 1-2 | ||
C | 09-03-2019 13:00 | Moerse Boys JO17-1 | VVR JO17-2 | 110336 | 2-1 | ||
C | 09-03-2019 14:30 | VCW JO17-1 | Irene'58 JO17-1 | 110985 | 1-0 | ||
C | 09-03-2019 14:15 | Bavel JO17-2 | SC Hoge Vucht JO17-1 | 110635 | 0-0 | ||
C | 23-02-2019 09:30 | ST DHV/TPO/VOV JO17-1 | Moerse Boys JO17-1 | 111822 | 2-3 | ||
C | 16-02-2019 12:30 | Irene'58 JO17-1 | Unitas'30 JO17-3 | 110753 | 0-5 | ||
C | 16-02-2019 13:15 | Beek Vooruit JO17-4 | VCW JO17-1 | 110617 | 1-4 | ||
C | 16-02-2019 12:45 | VVR JO17-2 | Bavel JO17-2 | 111506 | 2-2 | ||
C | 16-02-2019 12:00 | SC Hoge Vucht JO17-1 | DIA JO17-2 | 110183 | 0-0 | ||
C | 16-02-2019 15:30 | TVC Breda JO17-2 | Baronie JO17-5 | 111218 | 1-3 | ||
C | 09-02-2019 13:00 | Moerse Boys JO17-1 | Beek Vooruit JO17-4 | 109975 | 1-3 | ||
C | 09-02-2019 13:30 | VCW JO17-1 | SC Hoge Vucht JO17-1 | 109921 | 6-2 | ||
C | 09-02-2019 13:45 | Bavel JO17-2 | TVC Breda JO17-2 | 109784 | 1-5 | ||
C | 09-02-2019 14:30 | DIA JO17-2 | Irene'58 JO17-1 | 110771 | 2-2 | ||
C | 09-02-2019 12:00 | Baronie JO17-5 | ST DHV/TPO/VOV JO17-1 | 111175 | 3-1 | ||
C | 09-02-2019 14:00 | Unitas'30 JO17-3 | VVR JO17-2 | 111659 | 1-0 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 17-09-2018 20:15 | Beek Vooruit JO17-3 | Unitas'30 JO17-3 | 5071 | 4-3 | ||
B | 15-09-2018 14:00 | Unitas'30 JO17-3 | Hoeven JO17-2 | 4774 | 2-1 | ||
B | 15-09-2018 14:30 | Rood-Wit W JO17-1 | Beek Vooruit JO17-3 | 4699 | 10-0 | ||
B | 08-09-2018 15:00 | Hoeven JO17-2 | Beek Vooruit JO17-3 | 4767 | 4-2 | ||
B | 08-09-2018 15:15 | Unitas'30 JO17-3 | Rood-Wit W JO17-1 | 5524 | 1-5 | ||
B | 01-09-2018 14:30 | Rood-Wit W JO17-1 | Hoeven JO17-2 | 5216 | 3-1 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 15-12-2018 12:00 | UVV'40 JO17-1 | Beek Vooruit JO17-4 | 35754 | 7-2 | ||
C | 13-12-2018 19:30 | DSE JO17-1 | RSV JO17-1 | 103956 | 1-5 | ||
C | 08-12-2018 12:30 | Wernhout JO17-1 | UVV'40 JO17-1 | 36640 | 2-4 | ||
C | 08-12-2018 12:15 | JEKA JO17-4 | RSV JO17-1 | 103965 | 1-5 | ||
C | 08-12-2018 14:30 | Chaam JO17-1 | DIA JO17-2 | 35957 | 3-2 | ||
C | 08-12-2018 14:50 | Baronie JO17-5 | DSE JO17-1 | 37605 | 0-0 | ||
C | 08-12-2018 15:30 | Bavel JO17-2 | Beek Vooruit JO17-4 | 36709 | 0-2 | ||
C | 08-12-2018 15:45 | Unitas'30 JO17-3 | ST DHV/TPO/VOV JO17-1 | 36810 | 3-2 | ||
C | 01-12-2018 09:30 | ST DHV/TPO/VOV JO17-1 | JEKA JO17-4 | 35615 | 4-1 | ||
C | 01-12-2018 12:45 | RSV JO17-1 | Baronie JO17-5 | 103964 | 0-2 | ||
C | 01-12-2018 13:15 | Beek Vooruit JO17-4 | Chaam JO17-1 | 38058 | 1-5 | ||
C | 01-12-2018 14:30 | DIA JO17-2 | Unitas'30 JO17-3 | 36103 | 3-0 | ||
C | 01-12-2018 14:30 | UVV'40 JO17-1 | Bavel JO17-2 | 36771 | 2-2 | ||
C | 24-11-2018 08:30 | Baronie JO17-5 | DIA JO17-2 | 37327 | 1-6 | ||
C | 24-11-2018 12:30 | Wernhout JO17-1 | ST DHV/TPO/VOV JO17-1 | 35725 | 1-3 | ||
C | 24-11-2018 12:45 | RSV JO17-1 | Beek Vooruit JO17-4 | 103963 | 3-2 | ||
C | 24-11-2018 13:00 | JEKA JO17-4 | DSE JO17-1 | 37642 | 2-5 | ||
C | 24-11-2018 14:30 | Chaam JO17-1 | Bavel JO17-2 | 37795 | 2-2 | ||
C | 24-11-2018 14:00 | Unitas'30 JO17-3 | UVV'40 JO17-1 | 35825 | 5-3 | ||
C | 17-11-2018 09:30 | ST DHV/TPO/VOV JO17-1 | Beek Vooruit JO17-4 | 37337 | 3-3 | ||
C | 17-11-2018 12:30 | Wernhout JO17-1 | Baronie JO17-5 | 36882 | 2-4 | ||
C | 17-11-2018 14:30 | Bavel JO17-2 | JEKA JO17-4 | 36266 | 9-1 | ||
C | 17-11-2018 15:00 | DSE JO17-1 | Unitas'30 JO17-3 | 36664 | 4-3 | ||
C | 17-11-2018 14:30 | DIA JO17-2 | RSV JO17-1 | 103962 | 1-3 | ||
C | 17-11-2018 14:00 | UVV'40 JO17-1 | Chaam JO17-1 | 36783 | 1-2 | ||
C | 10-11-2018 12:45 | RSV JO17-1 | ST DHV/TPO/VOV JO17-1 | 103961 | 2-3 | ||
C | 10-11-2018 14:00 | Beek Vooruit JO17-4 | DSE JO17-1 | 37109 | 2-2 | ||
C | 10-11-2018 13:15 | JEKA JO17-4 | DIA JO17-2 | 37020 | 0-13 | ||
C | 10-11-2018 14:30 | Chaam JO17-1 | Wernhout JO17-1 | 37473 | 9-0 | ||
C | 10-11-2018 13:20 | Baronie JO17-5 | UVV'40 JO17-1 | 37114 | 4-3 | ||
C | 10-11-2018 12:00 | Unitas'30 JO17-3 | Bavel JO17-2 | 35539 | 1-2 | ||
C | 03-11-2018 12:00 | Unitas'30 JO17-3 | RSV JO17-1 | 103960 | 1-3 | ||
C | 03-11-2018 15:25 | Baronie JO17-5 | JEKA JO17-4 | 35529 | 8-0 | ||
C | 03-11-2018 14:30 | UVV'40 JO17-1 | ST DHV/TPO/VOV JO17-1 | 36330 | 1-4 | ||
C | 03-11-2018 14:30 | Chaam JO17-1 | DSE JO17-1 | 38100 | 3-2 | ||
C | 03-11-2018 13:00 | Bavel JO17-2 | DIA JO17-2 | 37060 | 1-1 | ||
C | 03-11-2018 12:30 | Wernhout JO17-1 | Beek Vooruit JO17-4 | 38094 | 0-0 | ||
C | 01-11-2018 19:30 | DSE JO17-1 | UVV'40 JO17-1 | 36610 | 3-0 | ||
C | 27-10-2018 09:30 | ST DHV/TPO/VOV JO17-1 | Chaam JO17-1 | 37312 | 3-4 | ||
C | 27-10-2018 11:30 | Beek Vooruit JO17-3 | Wernhout JO17-1 | 98283 | 0-0 | ||
C | 27-10-2018 13:00 | Beek Vooruit JO17-4 | Baronie JO17-5 | 37659 | 3-1 | ||
C | 27-10-2018 12:30 | JEKA JO17-4 | Unitas'30 JO17-3 | 35523 | 1-6 | ||
C | 27-10-2018 14:30 | DIA JO17-2 | UVV'40 JO17-1 | 37331 | 2-1 | ||
C | 27-10-2018 14:30 | DSE JO17-1 | Bavel JO17-2 | 36980 | 7-2 | ||
C | 27-10-2018 12:45 | RSV JO17-1 | Wernhout JO17-1 | 103959 | 3-1 | ||
C | 22-10-2018 19:30 | DIA JO17-2 | DSE JO17-1 | 37382 | 1-6 | ||
C | 20-10-2018 14:30 | DSE JO17-1 | Wernhout JO17-1 | 36490 | 8-2 | ||
C | 13-10-2018 13:00 | Chaam JO17-1 | JEKA JO17-4 | 36308 | 20-0 | ||
C | 13-10-2018 13:20 | Baronie JO17-5 | ST DHV/TPO/VOV JO17-1 | 36567 | 1-5 | ||
C | 13-10-2018 12:30 | Wernhout JO17-1 | Unitas'30 JO17-3 | 35709 | 0-2 | ||
C | 13-10-2018 14:20 | Bavel JO17-2 | RSV JO17-1 | 103958 | 2-2 | ||
C | 13-10-2018 14:30 | Bavel JO17-2 | Beek Vooruit JO17-3 | 98282 | 0-0 | ||
C | 06-10-2018 13:45 | Unitas'30 JO17-3 | Baronie JO17-5 | 36773 | 1-3 | ||
C | 06-10-2018 11:30 | Beek Vooruit JO17-3 | Chaam JO17-1 | 98281 | 0-0 | ||
C | 06-10-2018 13:00 | JEKA JO17-4 | Wernhout JO17-1 | 37053 | 1-2 | ||
C | 06-10-2018 13:00 | Beek Vooruit JO17-4 | DIA JO17-2 | 36376 | 5-1 | ||
C | 06-10-2018 09:30 | ST DHV/TPO/VOV JO17-1 | Bavel JO17-2 | 36271 | 5-1 | ||
C | 29-09-2018 15:00 | Beek Vooruit JO17-4 | Unitas'30 JO17-3 | 37186 | 3-0 | ||
C | 29-09-2018 14:15 | Bavel JO17-2 | Wernhout JO17-1 | 36982 | 1-3 | ||
C | 29-09-2018 14:30 | Chaam JO17-1 | Baronie JO17-5 | 37567 | 3-2 | ||
C | 29-09-2018 14:30 | DIA JO17-2 | ST DHV/TPO/VOV JO17-1 | 35521 | 4-1 | ||
C | 29-09-2018 14:30 | UVV'40 JO17-1 | JEKA JO17-4 | 36341 | 10-2 | ||
C | 22-09-2018 09:30 | ST DHV/TPO/VOV JO17-1 | DSE JO17-1 | 38026 | 5-2 | ||
C | 22-09-2018 13:05 | Baronie JO17-5 | Bavel JO17-2 | 36482 | 0-0 | ||
C | 22-09-2018 15:30 | Unitas'30 JO17-3 | Chaam JO17-1 | 36790 | 1-1 | ||
C | 22-09-2018 14:00 | Groen Wit JO17-1 | UVV'40 JO17-1 | 35784 | 0-0 | ||
C | 22-09-2018 13:45 | JEKA JO17-4 | Beek Vooruit JO17-4 | 37372 | 0-8 | ||
C | 22-09-2018 12:30 | Wernhout JO17-1 | DIA JO17-2 | 36863 | 3-5 | ||
C | 22-09-2018 11:30 | Beek Vooruit JO17-3 | UVV'40 JO17-1 | 98279 | 0-0 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | VCW JO17-1 | 10 | 8 | 0 | 2 | 24 | 35 | 19 | 16 | 0 |
2 | Unitas'30 JO17-3 | 10 | 7 | 0 | 3 | 21 | 23 | 12 | 11 | 0 |
3 | ST DHV/TPO/VOV JO17-1 | 10 | 6 | 0 | 4 | 18 | 34 | 20 | 14 | 0 |
4 | Moerse Boys JO17-1 | 10 | 6 | 0 | 4 | 18 | 22 | 19 | 3 | 0 |
5 | VVR JO17-2 | 10 | 5 | 2 | 3 | 17 | 28 | 22 | 6 | 0 |
6 | Baronie JO17-5 | 10 | 5 | 1 | 4 | 16 | 24 | 27 | -3 | 0 |
7 | Beek Vooruit JO17-4 | 10 | 4 | 1 | 5 | 13 | 21 | 22 | -1 | 0 |
8 | TVC Breda JO17-2 | 10 | 3 | 1 | 6 | 10 | 31 | 31 | 0 | 0 |
9 | Bavel JO17-2 | 10 | 2 | 3 | 5 | 9 | 15 | 26 | -11 | 0 |
10 | Irene'58 JO17-1 | 10 | 2 | 2 | 6 | 8 | 14 | 33 | -19 | 0 |
11 | DIA JO17-2 | 10 | 1 | 2 | 7 | 5 | 13 | 29 | -16 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rood-Wit W JO17-1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 18 | 2 | 16 | 0 |
2 | Hoeven JO17-2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 6 | 7 | -1 | 0 |
3 | Unitas'30 JO17-3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 6 | 10 | -4 | 0 |
4 | Beek Vooruit JO17-3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 6 | 17 | -11 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Chaam JO17-1 | 10 | 8 | 2 | 0 | 26 | 52 | 14 | 38 | 0 |
2 | ST DHV/TPO/VOV JO17-1 | 11 | 7 | 1 | 3 | 22 | 38 | 23 | 15 | 0 |
3 | RSV JO17-1 | 9 | 6 | 1 | 2 | 19 | 26 | 14 | 12 | 0 |
4 | DSE JO17-1 | 10 | 6 | 1 | 3 | 19 | 40 | 25 | 15 | 0 |
5 | DIA JO17-2 | 11 | 6 | 1 | 4 | 19 | 39 | 24 | 15 | 0 |
6 | Beek Vooruit JO17-4 | 11 | 5 | 3 | 3 | 18 | 31 | 22 | 9 | 0 |
7 | Baronie JO17-5 | 10 | 5 | 1 | 4 | 16 | 26 | 23 | 3 | 0 |
8 | Unitas'30 JO17-3 | 11 | 4 | 1 | 6 | 13 | 23 | 25 | -2 | 0 |
9 | Bavel JO17-2 | 11 | 2 | 5 | 4 | 11 | 22 | 26 | -4 | 0 |
10 | UVV'40 JO17-1 | 10 | 3 | 1 | 6 | 10 | 32 | 28 | 4 | 0 |
11 | Wernhout JO17-1 | 11 | 2 | 1 | 8 | 7 | 16 | 40 | -24 | 0 |
12 | JEKA JO17-4 | 11 | 0 | 0 | 11 | 0 | 9 | 90 | -81 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
maandag | 20:15 - 21:30 | 1 B | 3 | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
woensdag | 20:15 - 21:30 | 4 A | 11 | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|