Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
Onder 17 beker 2e ronde

Unitas'30 JO17-1

Teamleden

Spelers
Ralph Frey Keeper      
Imran Agourram        
Dré van Bavel        
Jarno de Bont        
Daan de Bruijn        
Nadiem El Allouchi        
Sam Fehling        
Alper Fidanboylu        
Mees Loos        
Jerom Mathon        
Bas Moelands        
Gijs Nouws        
Mike Petrovic        
Robbin Timmers        
Delano Valentijn        
Remco Verstrepen        
 
Overige teamleden
Roger Lambregts Leider
Dennis Vis Assistent-trainer
Sandor Wichers Trainer/Coach
Adem Ozcelik Groepscoördinator Jeugd Selectie

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
C 04-05-2019 16:30 Unitas'30 JO17-1 RBC JO17-1 V.A.J. (Vincent) van den Elshout 34618 16:00
C 11-05-2019 12:45 SC 't Zand JO17-1 Unitas'30 JO17-1 34681 11:40
C 18-05-2019 14:15 Unitas'30 JO17-1 MOC'17 JO17-1 34583 13:45
C 25-05-2019 14:45 OJC ROSMALEN JO17-2 Unitas'30 JO17-1 34671 13:25
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris
C 04-05-2019 12:45 RKDVC JO17-1 MOC'17 JO17-1
C 04-05-2019 13:00 Oranje Wit JO17-1 IFC JO17-1
C 04-05-2019 16:30 Unitas'30 JO17-1 RBC JO17-1
C 04-05-2019 14:30 Dongen JO17-1 SC 't Zand JO17-1
C 04-05-2019 15:00 Emplina JO17-1 TSC JO17-1
C 04-05-2019 15:30 WSC JO17-1 OJC ROSMALEN JO17-2
C 11-05-2019 15:00 MOC'17 JO17-1 Dongen JO17-1
C 11-05-2019 14:45 OJC ROSMALEN JO17-2 Oranje Wit JO17-1
C 11-05-2019 14:30 TSC JO17-1 WSC JO17-1
C 11-05-2019 12:45 SC 't Zand JO17-1 Unitas'30 JO17-1
C 11-05-2019 12:30 RBC JO17-1 RKDVC JO17-1
C 11-05-2019 10:30 IFC JO17-1 Emplina JO17-1
C 18-05-2019 12:45 RKDVC JO17-1 OJC ROSMALEN JO17-2
C 18-05-2019 12:45 SC 't Zand JO17-1 TSC JO17-1
C 18-05-2019 14:15 Unitas'30 JO17-1 MOC'17 JO17-1
C 18-05-2019 14:30 Emplina JO17-1 Oranje Wit JO17-1
C 18-05-2019 14:30 Dongen JO17-1 RBC JO17-1
C 18-05-2019 15:30 WSC JO17-1 IFC JO17-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 13-04-2019 15:00 TSC JO17-1 Unitas'30 JO17-1 B.J. (Bart-Jan) van Erp 34616 1 - 3
C 06-04-2019 14:15 Unitas'30 JO17-1 Dongen JO17-1 Afgeschermd 34589 0 - 1
V 27-03-2019 19:30 Unitas'30 JO17-1 Fc Dordrecht BVO JO16-1 Koen Hermus (S)
C 23-03-2019 14:15 Unitas'30 JO17-1 RKDVC JO17-1 R. (Rowdy) Vankan 34615 1 - 0
C 16-03-2019 10:30 IFC JO17-1 Unitas'30 JO17-1 P. (Piërre) de Lang 34595 2 - 1
C 09-03-2019 14:15 Unitas'30 JO17-1 Oranje Wit JO17-1 A.W.J. (Ad) Broeders 34635 6 - 1
V 23-02-2019 13:15 Roosendaal JO17-1 Unitas'30 JO17-1
C 16-02-2019 15:30 WSC JO17-1 Unitas'30 JO17-1 D. (Dennis) van Gils 34585 1 - 1
C 09-02-2019 14:15 Unitas'30 JO17-1 Emplina JO17-1 G.H.M. (Bert) van Arendonk 34700 1 - 1
V 02-02-2019 14:15 Unitas'30 JO17-1 Barendrecht JO17-1 Gerwin Oomen (S) 0-1
V 26-01-2019 15:00 Unitas'30 JO17-1 TOGB JO17-1 Koen Hermus (S) 2-0
V 19-01-2019 12:00 Baronie JO17-1 Unitas'30 JO17-1 2-2
C 08-12-2018 14:15 Unitas'30 JO17-1 TSC JO17-1 W.H.A. (William) Verhoeve 34620 1 - 2
C 01-12-2018 14:45 Dongen JO17-1 Unitas'30 JO17-1 P.H.G.T. (Peter) Ophey 34643 0 - 6
C 24-11-2018 12:45 RKDVC JO17-1 Unitas'30 JO17-1 Afgeschermd 34641 0 - 6
C 17-11-2018 14:15 Unitas'30 JO17-1 IFC JO17-1 G.H.M. (Bert) vanArendonk 34599 1 - 0
C 10-11-2018 13:00 Oranje Wit JO17-1 Unitas'30 JO17-1 M. (Mike) Klaare 34636 1 - 1
C 03-11-2018 14:15 Unitas'30 JO17-1 SC \'t Zand JO17-1 Afgeschermd 34586 2 - 0
C 27-10-2018 12:30 RBC JO17-1 Unitas'30 JO17-1 K.J.L. (Kas) vanIersel 34654 1 - 2
B 20-10-2018 14:00 Unitas'30 JO17-1 Kloetinge JO17-1 A.C.M. (Ad) vanBavel 102652 1 - 2
C 13-10-2018 14:15 Unitas'30 JO17-1 OJC ROSMALEN JO17-2 A.P.P.M. (Arno) Mathon 34576 6 - 0
C 06-10-2018 15:00 MOC'17 JO17-1 Unitas'30 JO17-1 C.N. (Eric) Roose 34575 1 - 9
C 29-09-2018 14:15 Unitas'30 JO17-1 WSC JO17-1 M (Marcel) vanWezel 34645 4 - 3
C 22-09-2018 16:05 Emplina JO17-1 Unitas'30 JO17-1 P.T.A. (Paul) vanSummeren 34704 0 - 3
B 15-09-2018 14:15 Unitas'30 JO17-1 Hoeven JO17-1 D. (Dennis) Vis 4660 11 - 0
B 08-09-2018 14:00 Zundert JO17-1 Unitas'30 JO17-1 J. (John) Michielsen 5465 0 - 9
B 01-09-2018 14:45 Unitas'30 JO17-1 Baronie JO17-2 R. (Remko) Lamme 5402 6 - 3
V 26-08-2018 10:00 Unitas'30 JO17-1 RKDVC JO17-1 Gerwin Oomen (S)
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 20-10-2018 14:00 Unitas'30 JO17-1 Kloetinge JO17-1 102652 1-2
B 15-09-2018 14:15 Unitas'30 JO17-1 Hoeven JO17-1 4660 11-0
B 15-09-2018 15:00 Zundert JO17-1 Baronie JO17-2 5181 0-5
B 12-09-2018 20:00 Hoeven JO17-1 Zundert JO17-1 5328 4-1
B 08-09-2018 12:00 Baronie JO17-2 Hoeven JO17-1 4980 4-0
B 08-09-2018 14:00 Zundert JO17-1 Unitas'30 JO17-1 5465 0-9
B 01-09-2018 14:45 Unitas'30 JO17-1 Baronie JO17-2 5402 6-3
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 13-04-2019 14:45 OJC ROSMALEN JO17-2 IFC JO17-1 34673 0-3
C 13-04-2019 15:00 TSC JO17-1 Unitas'30 JO17-1 34616 1-3
C 13-04-2019 14:30 Dongen JO17-1 WSC JO17-1 34649 6-0
C 13-04-2019 12:45 SC 't Zand JO17-1 RKDVC JO17-1 34606 3-1
C 13-04-2019 12:30 RBC JO17-1 Emplina JO17-1 34678 1-4
C 13-04-2019 11:15 MOC'17 JO17-1 Oranje Wit JO17-1 34676 3-1
C 06-04-2019 15:30 WSC JO17-1 RBC JO17-1 34655 5-1
C 06-04-2019 10:15 IFC JO17-1 MOC'17 JO17-1 34667 1-2
C 06-04-2019 12:45 RKDVC JO17-1 TSC JO17-1 34652 1-2
C 06-04-2019 13:00 Oranje Wit JO17-1 SC 't Zand JO17-1 34613 3-3
C 06-04-2019 14:15 Unitas'30 JO17-1 Dongen JO17-1 34589 0-1
C 06-04-2019 15:00 Emplina JO17-1 OJC ROSMALEN JO17-2 34674 1-3
C 23-03-2019 14:30 Dongen JO17-1 Oranje Wit JO17-1 34675 3-3
C 23-03-2019 12:30 RBC JO17-1 IFC JO17-1 34622 0-0
C 23-03-2019 12:45 SC 't Zand JO17-1 Emplina JO17-1 34679 0-4
C 23-03-2019 14:15 Unitas'30 JO17-1 RKDVC JO17-1 34615 1-0
C 23-03-2019 15:00 TSC JO17-1 OJC ROSMALEN JO17-2 34668 2-0
C 23-03-2019 15:00 MOC'17 JO17-1 WSC JO17-1 34692 1-2
C 16-03-2019 10:30 IFC JO17-1 Unitas'30 JO17-1 34595 2-1
C 16-03-2019 12:45 RKDVC JO17-1 Dongen JO17-1 34650 3-1
C 16-03-2019 13:00 Oranje Wit JO17-1 RBC JO17-1 34696 0-0
C 16-03-2019 13:00 Emplina JO17-1 WSC JO17-1 34621 2-1
C 16-03-2019 14:30 TSC JO17-1 MOC'17 JO17-1 34593 1-2
C 16-03-2019 14:45 OJC ROSMALEN JO17-2 SC 't Zand JO17-1 34682 1-2
C 09-03-2019 12:30 RBC JO17-1 TSC JO17-1 34672 1-0
C 09-03-2019 12:45 SC 't Zand JO17-1 IFC JO17-1 34706 0-5
C 09-03-2019 15:00 MOC'17 JO17-1 OJC ROSMALEN JO17-2 34690 3-1
C 09-03-2019 14:15 Unitas'30 JO17-1 Oranje Wit JO17-1 34635 6-1
C 23-02-2019 16:00 Dongen JO17-1 Emplina JO17-1 34684 3-1
C 23-02-2019 15:30 WSC JO17-1 RKDVC JO17-1 34651 5-1
C 16-02-2019 10:30 IFC JO17-1 Dongen JO17-1 34597 0-4
C 16-02-2019 13:00 Oranje Wit JO17-1 TSC JO17-1 34590 1-1
C 16-02-2019 11:00 Emplina JO17-1 RKDVC JO17-1 34701 4-1
C 16-02-2019 14:45 OJC ROSMALEN JO17-2 RBC JO17-1 34703 2-1
C 16-02-2019 15:00 MOC'17 JO17-1 SC 't Zand JO17-1 34658 3-1
C 16-02-2019 15:30 WSC JO17-1 Unitas'30 JO17-1 34585 1-1
C 09-02-2019 12:45 RKDVC JO17-1 Oranje Wit JO17-1 34695 0-0
C 09-02-2019 12:30 RBC JO17-1 MOC'17 JO17-1 34624 1-0
C 09-02-2019 14:30 SC 't Zand JO17-1 WSC JO17-1 34630 3-3
C 09-02-2019 14:15 Unitas'30 JO17-1 Emplina JO17-1 34700 1-1
C 09-02-2019 14:30 Dongen JO17-1 OJC ROSMALEN JO17-2 34591 1-2
C 09-02-2019 14:30 TSC JO17-1 IFC JO17-1 34578 0-2
C 08-12-2018 10:30 IFC JO17-1 OJC ROSMALEN JO17-2 34587 1-2
C 08-12-2018 12:45 RKDVC JO17-1 SC 't Zand JO17-1 34638 0-1
C 08-12-2018 12:30 Oranje Wit JO17-1 MOC'17 JO17-1 34657 2-4
C 08-12-2018 14:15 Unitas'30 JO17-1 TSC JO17-1 34620 1-2
C 08-12-2018 15:35 Emplina JO17-1 RBC JO17-1 34702 2-1
C 08-12-2018 16:15 WSC JO17-1 Dongen JO17-1 34689 2-2
C 01-12-2018 15:00 MOC'17 JO17-1 IFC JO17-1 34662 4-0
C 01-12-2018 14:45 OJC ROSMALEN JO17-2 Emplina JO17-1 34582 3-5
C 01-12-2018 14:45 Dongen JO17-1 Unitas'30 JO17-1 34643 0-6
C 01-12-2018 14:30 TSC JO17-1 RKDVC JO17-1 34598 0-0
C 01-12-2018 12:45 SC 't Zand JO17-1 Oranje Wit JO17-1 34661 1-2
C 01-12-2018 12:30 RBC JO17-1 WSC JO17-1 34637 2-5
C 24-11-2018 17:10 Emplina JO17-1 SC 't Zand JO17-1 34600 3-1
C 24-11-2018 16:15 WSC JO17-1 MOC'17 JO17-1 34581 1-2
C 24-11-2018 14:45 OJC ROSMALEN JO17-2 TSC JO17-1 34603 1-5
C 24-11-2018 13:00 Oranje Wit JO17-1 Dongen JO17-1 34619 1-1
C 24-11-2018 12:45 RKDVC JO17-1 Unitas'30 JO17-1 34641 0-6
C 24-11-2018 10:30 IFC JO17-1 RBC JO17-1 34644 2-3
C 17-11-2018 12:30 RBC JO17-1 Oranje Wit JO17-1 34699 0-1
C 17-11-2018 14:30 SC 't Zand JO17-1 OJC ROSMALEN JO17-2 34653 3-5
C 17-11-2018 14:35 Dongen JO17-1 RKDVC JO17-1 34584 4-2
C 17-11-2018 14:15 Unitas'30 JO17-1 IFC JO17-1 34599 1-0
C 17-11-2018 15:00 MOC'17 JO17-1 TSC JO17-1 34656 1-1
C 17-11-2018 15:30 WSC JO17-1 Emplina JO17-1 34626 1-1
C 10-11-2018 10:30 IFC JO17-1 SC 't Zand JO17-1 34646 0-4
C 10-11-2018 12:45 RKDVC JO17-1 WSC JO17-1 34705 0-6
C 10-11-2018 13:00 Oranje Wit JO17-1 Unitas'30 JO17-1 34636 1-1
C 10-11-2018 14:30 Emplina JO17-1 Dongen JO17-1 34688 1-2
C 10-11-2018 14:45 OJC ROSMALEN JO17-2 MOC'17 JO17-1 34588 4-1
C 10-11-2018 14:30 TSC JO17-1 RBC JO17-1 34594 3-0
C 03-11-2018 12:45 RKDVC JO17-1 RBC JO17-1 34579 1-2
C 03-11-2018 13:00 Oranje Wit JO17-1 OJC ROSMALEN JO17-2 34623 2-3
C 03-11-2018 12:00 Dongen JO17-1 MOC'17 JO17-1 34632 0-0
C 03-11-2018 14:30 Emplina JO17-1 IFC JO17-1 34639 4-2
C 03-11-2018 14:15 Unitas'30 JO17-1 SC 't Zand JO17-1 34586 2-0
C 03-11-2018 16:15 WSC JO17-1 TSC JO17-1 34607 3-1
C 27-10-2018 10:35 IFC JO17-1 Oranje Wit JO17-1 34663 1-4
C 27-10-2018 12:30 RBC JO17-1 Unitas'30 JO17-1 34654 1-2
C 27-10-2018 12:45 SC 't Zand JO17-1 Dongen JO17-1 34685 0-0
C 27-10-2018 14:30 TSC JO17-1 Emplina JO17-1 34577 0-5
C 27-10-2018 14:45 OJC ROSMALEN JO17-2 WSC JO17-1 34687 1-4
C 27-10-2018 15:00 MOC'17 JO17-1 RKDVC JO17-1 34601 5-1
C 24-10-2018 19:45 RKDVC JO17-1 IFC JO17-1 34596 2-0
C 18-10-2018 19:30 SC 't Zand JO17-1 RBC JO17-1 34580 7-1
C 13-10-2018 14:15 Unitas'30 JO17-1 OJC ROSMALEN JO17-2 34576 6-0
C 13-10-2018 14:55 Emplina JO17-1 MOC'17 JO17-1 34686 1-1
C 13-10-2018 16:15 WSC JO17-1 Oranje Wit JO17-1 34677 1-1
C 13-10-2018 14:30 Dongen JO17-1 TSC JO17-1 34628 4-0
C 06-10-2018 13:00 Oranje Wit JO17-1 Emplina JO17-1 34640 2-2
C 06-10-2018 12:30 RBC JO17-1 Dongen JO17-1 34670 3-3
C 06-10-2018 14:30 TSC JO17-1 SC 't Zand JO17-1 34631 3-2
C 06-10-2018 14:45 OJC ROSMALEN JO17-2 RKDVC JO17-1 34665 3-2
C 06-10-2018 15:00 MOC'17 JO17-1 Unitas'30 JO17-1 34575 1-9
C 06-10-2018 10:30 IFC JO17-1 WSC JO17-1 34666 1-7
C 29-09-2018 12:45 SC 't Zand JO17-1 MOC'17 JO17-1 34629 4-4
C 29-09-2018 12:30 RBC JO17-1 OJC ROSMALEN JO17-2 34608 0-1
C 29-09-2018 12:45 RKDVC JO17-1 Emplina JO17-1 34633 3-4
C 29-09-2018 14:30 TSC JO17-1 Oranje Wit JO17-1 34647 2-0
C 29-09-2018 14:35 Dongen JO17-1 IFC JO17-1 34612 3-0
C 29-09-2018 14:15 Unitas'30 JO17-1 WSC JO17-1 34645 4-3
C 22-09-2018 16:15 WSC JO17-1 SC 't Zand JO17-1 34683 3-0
C 22-09-2018 16:05 Emplina JO17-1 Unitas'30 JO17-1 34704 0-3
C 22-09-2018 15:00 MOC'17 JO17-1 RBC JO17-1 34680 3-0
C 22-09-2018 14:45 OJC ROSMALEN JO17-2 Dongen JO17-1 34605 3-3
C 22-09-2018 13:00 Oranje Wit JO17-1 RKDVC JO17-1 34604 0-0
C 22-09-2018 10:40 IFC JO17-1 TSC JO17-1 34609 3-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Kloetinge JO17-1 1 1 0 0 3 2 1 1 0
2 Unitas'30 JO17-1 1 0 0 1 0 1 2 -1 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Unitas'30 JO17-1 18 12 3 3 39 54 15 39 0
2 Emplina JO17-1 18 10 4 4 34 45 29 16 0
3 MOC'17 JO17-1 18 10 4 4 34 40 31 9 0
4 WSC JO17-1 18 9 5 4 32 53 30 23 0
5 Dongen JO17-1 18 8 7 3 31 41 27 14 0
6 OJC ROSMALEN JO17-2 18 9 1 8 28 35 45 -10 0
7 TSC JO17-1 18 7 3 8 24 25 30 -5 0
8 Oranje Wit JO17-1 18 3 10 5 19 25 32 -7 0
9 SC 't Zand JO17-1 18 5 4 9 19 35 43 -8 0
10 IFC JO17-1 18 5 1 12 16 23 42 -19 0
11 RBC JO17-1 18 4 3 11 15 18 41 -23 0
12 RKDVC JO17-1 18 2 3 13 9 18 47 -29 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 18:00 - 19:30 1 B 18 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 07-08-18 18:00 - 19:30 1 B Team training gaat_door
di 14-08-18 18:00 - 19:30 1 B Team training gaat_door
di 21-08-18 18:00 - 19:30 1 B Team training gaat_door
di 28-08-18 18:00 - 19:30 1 B Team training gaat_door
di 04-09-18 18:00 - 19:30 1 B Team training gaat_door
di 11-09-18 18:00 - 19:30 1 B Team training gaat_door
di 18-09-18 18:00 - 19:30 1 B Team training gaat_door
di 25-09-18 18:00 - 19:30 1 B Team training gaat_door
di 02-10-18 18:00 - 19:30 1 B Team training gaat_door
di 09-10-18 18:00 - 19:30 1 B Team training gaat_door
di 16-10-18 18:00 - 19:30 1 B Team training gaat_door
di 23-10-18 18:00 - 19:30 1 B Team training gaat_door
di 30-10-18 18:00 - 19:30 1 B Team training gaat_door
di 06-11-18 18:00 - 19:30 1 B Team training gaat_door
di 13-11-18 18:00 - 19:30 1 B Team training gaat_door
di 20-11-18 18:00 - 19:30 1 B Team training gaat_door
di 27-11-18 18:00 - 19:30 1 B Team training gaat_door
di 04-12-18 18:00 - 19:30 1 B Team training gaat_door
di 11-12-18 18:00 - 19:30 1 B Team training gaat_door
di 18-12-18 18:00 - 19:30 1 B Team training gaat_door
di 25-12-18 18:00 - 19:30 1 B Team training gaat_door
di 01-01-19 18:00 - 19:30 1 B Team training gaat_door
di 08-01-19 18:00 - 19:30 1 B Team training gaat_door
di 15-01-19 18:00 - 19:30 1 B Team training gaat_door
di 22-01-19 18:00 - 19:30 1 B Team training gaat_door
di 29-01-19 18:00 - 19:30 1 B Team training gaat_door
di 05-02-19 18:00 - 19:30 1 B Team training gaat_door
di 12-02-19 18:00 - 19:30 1 B Team training gaat_door
di 19-02-19 18:00 - 19:30 1 B Team training gaat_door
di 26-02-19 18:00 - 19:30 1 B Team training gaat_door
di 05-03-19 18:00 - 19:30 1 B Team training gaat_door
di 12-03-19 18:00 - 19:30 1 B Team training gaat_door
di 19-03-19 18:00 - 19:30 1 B Team training gaat_door
di 26-03-19 18:00 - 19:30 1 B Team training gaat_door
di 02-04-19 18:00 - 19:30 1 B Team training gaat_door
di 09-04-19 18:00 - 19:30 1 B Team training gaat_door
di 16-04-19 18:00 - 19:30 1 B Team training gaat_door
di 23-04-19 18:00 - 19:30 1 B Team training gaat_door
di 30-04-19 18:00 - 19:30 1 B Team training gaat_door
di 07-05-19 18:00 - 19:30 1 B Team training gaat_door
di 14-05-19 18:00 - 19:30 1 B Team training gaat_door
di 21-05-19 18:00 - 19:30 1 B Team training gaat_door
di 28-05-19 18:00 - 19:30 1 B Team training gaat_door
di 04-06-19 18:00 - 19:30 1 B Team training gaat_door
di 11-06-19 18:00 - 19:30 1 B Team training gaat_door
di 18-06-19 18:00 - 19:30 1 B Team training gaat_door
di 25-06-19 18:00 - 19:30 1 B Team training gaat_door
donderdag 18:00 - 19:30 1 B 18 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 09-08-18 18:00 - 19:30 1 B Team training gaat_door
do 16-08-18 18:00 - 19:30 1 B Team training gaat_door
do 23-08-18 18:00 - 19:30 1 B Team training gaat_door
do 30-08-18 18:00 - 19:30 1 B Team training gaat_door
do 06-09-18 18:00 - 19:30 1 B Team training gaat_door
do 13-09-18 18:00 - 19:30 1 B Team training gaat_door
do 20-09-18 18:00 - 19:30 1 B Team training gaat_door
do 27-09-18 18:00 - 19:30 1 B Team training gaat_door
do 04-10-18 18:00 - 19:30 1 B Team training gaat_door
do 11-10-18 18:00 - 19:30 1 B Team training gaat_door
do 18-10-18 18:00 - 19:30 1 B Team training gaat_door
do 25-10-18 18:00 - 19:30 1 B Team training gaat_door
do 01-11-18 18:00 - 19:30 1 B Team training gaat_door
do 08-11-18 18:00 - 19:30 1 B Team training gaat_door
do 15-11-18 18:00 - 19:30 1 B Team training gaat_door
do 22-11-18 18:00 - 19:30 1 B Team training gaat_door
do 29-11-18 18:00 - 19:30 1 B Team training gaat_door
do 06-12-18 18:00 - 19:30 1 B Team training gaat_door
do 13-12-18 18:00 - 19:30 1 B Team training gaat_door
do 20-12-18 18:00 - 19:30 1 B Team training gaat_door
do 27-12-18 18:00 - 19:30 1 B Team training gaat_door
do 03-01-19 18:00 - 19:30 1 B Team training gaat_door
do 10-01-19 18:00 - 19:30 1 B Team training gaat_door
do 17-01-19 18:00 - 19:30 1 B Team training gaat_door
do 24-01-19 18:00 - 19:30 1 B Team training gaat_door
do 31-01-19 18:00 - 19:30 1 B Team training gaat_door
do 07-02-19 18:00 - 19:30 1 B Team training gaat_door
do 14-02-19 18:00 - 19:30 1 B Team training gaat_door
do 21-02-19 18:00 - 19:30 1 B Team training gaat_door
do 28-02-19 18:00 - 19:30 1 B Team training gaat_door
do 07-03-19 18:00 - 19:30 1 B Team training gaat_door
do 14-03-19 18:00 - 19:30 1 B Team training gaat_door
do 21-03-19 18:00 - 19:30 1 B Team training gaat_door
do 28-03-19 18:00 - 19:30 1 B Team training gaat_door
do 04-04-19 18:00 - 19:30 1 B Team training gaat_door
do 11-04-19 18:00 - 19:30 1 B Team training gaat_door
do 18-04-19 18:00 - 19:30 1 B Team training gaat_door
do 25-04-19 18:00 - 19:30 1 B Team training gaat_door
do 02-05-19 18:00 - 19:30 1 B Team training gaat_door
do 09-05-19 18:00 - 19:30 1 B Team training gaat_door
do 16-05-19 18:00 - 19:30 1 B Team training gaat_door
do 23-05-19 18:00 - 19:30 1 B Team training gaat_door
do 30-05-19 18:00 - 19:30 1 B Team training gaat_door
do 06-06-19 18:00 - 19:30 1 B Team training gaat_door
do 13-06-19 18:00 - 19:30 1 B Team training gaat_door
do 20-06-19 18:00 - 19:30 1 B Team training gaat_door
do 27-06-19 18:00 - 19:30 1 B Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven