Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
Onder 19 beker poule

Unitas'30 JO19-3

Teamleden

Spelers
Collin Snepvangers Keeper      
Jari Beenhakkers        
Sven van Beers        
Bas Buurstede        
Willem Castelijns        
Boy van Dijck        
Nikki van Es        
Max van den Heuvel        
Sill de Korte        
Max Rogiers        
Giovanni Sacharias        
Jesper Simons        
Daan Stoops        
Tristan van Veen        
Romeo Verschuren        
Milan Verspui        
Job Walvoort        
Malik Yildirim        
 
Overige teamleden
Ron Snepvangers Leider
Christ Oomen Ass. scheids.
Antonio Verschuren Trainer/Coach
Marcel de Bruijn Groepsco├Ârdinator Jeugd Recreatief

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
V 26-01-2019 14:30 RFC JO19-2 Unitas'30 JO19-3 13:25
V 02-02-2019 14:15 Kruisland JO19-1 Unitas'30 JO19-3 13:10

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 11:45 Internos JO19-2 Unitas'30 JO19-3 3878 0-5
B 15-09-2018 14:15 JEKA JO19-4 Baronie JO19-4 4327 5-2
B 08-09-2018 11:45 Internos JO19-2 JEKA JO19-4 4461 0-10
B 08-09-2018 16:00 Unitas'30 JO19-3 Baronie JO19-4 4365 3-2
B 01-09-2018 14:00 JEKA JO19-4 Unitas'30 JO19-3 4096 2-2
B 01-09-2018 17:30 Baronie JO19-4 Internos JO19-2 4075 10-2
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-12-2018 12:30 Chaam JO19-1 Wernhout JO19-1 34456 0-2
C 15-12-2018 14:30 DIA JO19-2 Zwaluwe JO19-1 33837 3-0
C 15-12-2018 13:15 Beek Vooruit JO19-3 SC 't Zand JO19-2 33691 1-9
C 08-12-2018 10:15 Zwaluwe JO19-1 JEKA JO19-4 33826 0-0
C 08-12-2018 14:30 DIA JO19-2 Unitas'30 JO19-3 33394 0-0
C 08-12-2018 14:30 Wernhout JO19-1 Baronie JO19-4 33383 4-1
C 08-12-2018 14:30 Gloria UC JO19-1 SC 't Zand JO19-2 33009 0-0
C 08-12-2018 15:00 Beek Vooruit JO19-3 DEVO JO19-1 33063 2-6
C 08-12-2018 16:15 JEKA JO19-6 Chaam JO19-1 92954 0-0
C 01-12-2018 13:00 JEKA JO19-4 Gloria UC JO19-1 33094 2-3
C 01-12-2018 14:00 Baronie JO19-4 Zwaluwe JO19-1 33174 3-0
C 01-12-2018 16:15 SC 't Zand JO19-2 DIA JO19-2 33266 3-4
C 01-12-2018 14:00 DEVO JO19-1 JEKA JO19-6 92953 5-1
C 01-12-2018 15:45 Unitas'30 JO19-3 Beek Vooruit JO19-3 33374 2-1
C 24-11-2018 14:00 DEVO JO19-1 JEKA JO19-4 33361 3-2
C 24-11-2018 14:30 Wernhout JO19-1 Unitas'30 JO19-3 32855 4-0
C 24-11-2018 11:30 DIA JO19-2 Baronie JO19-4 33711 4-1
C 24-11-2018 15:00 Beek Vooruit JO19-3 Chaam JO19-1 34301 2-6
C 24-11-2018 15:45 JEKA JO19-6 SC 't Zand JO19-2 92952 3-5
C 24-11-2018 14:30 Gloria UC JO19-1 Zwaluwe JO19-1 34157 2-1
C 17-11-2018 14:30 Wernhout JO19-1 JEKA JO19-6 92951 1-3
C 17-11-2018 14:30 Chaam JO19-1 DIA JO19-2 34101 3-5
C 17-11-2018 14:00 Unitas'30 JO19-3 JEKA JO19-4 33317 2-4
C 17-11-2018 14:30 SC 't Zand JO19-2 DEVO JO19-1 34417 2-5
C 17-11-2018 14:30 Zwaluwe JO19-1 Beek Vooruit JO19-3 32928 2-4
C 17-11-2018 11:50 Baronie JO19-4 Gloria UC JO19-1 33139 2-1
C 12-11-2018 20:00 Zwaluwe JO19-1 SC 't Zand JO19-2 34343 1-5
C 10-11-2018 14:00 DEVO JO19-1 Unitas'30 JO19-3 33642 5-1
C 10-11-2018 14:30 Gloria UC JO19-1 Wernhout JO19-1 34521 4-2
C 10-11-2018 15:15 JEKA JO19-4 Chaam JO19-1 33490 2-2
C 10-11-2018 15:15 JEKA JO19-6 Baronie JO19-4 92950 2-2
C 03-11-2018 13:20 Baronie JO19-4 Unitas'30 JO19-3 33007 3-1
C 03-11-2018 16:30 JEKA JO19-6 Beek Vooruit JO19-3 92949 9-2
C 03-11-2018 14:30 Wernhout JO19-1 JEKA JO19-4 34254 2-1
C 03-11-2018 14:30 Gloria UC JO19-1 Chaam JO19-1 33804 1-2
C 03-11-2018 14:30 DIA JO19-2 DEVO JO19-1 33536 3-4
C 27-10-2018 14:00 DEVO JO19-1 Wernhout JO19-1 34112 7-2
C 27-10-2018 14:30 Chaam JO19-1 Zwaluwe JO19-1 34058 2-2
C 27-10-2018 15:00 Beek Vooruit JO19-3 DIA JO19-2 34299 1-13
C 27-10-2018 16:15 SC 't Zand JO19-2 Baronie JO19-4 33520 6-3
C 27-10-2018 14:30 JEKA JO19-4 JEKA JO19-6 92948 1-1
C 27-10-2018 16:15 Unitas'30 JO19-3 Gloria UC JO19-1 33345 1-2
C 13-10-2018 12:00 Zwaluwe JO19-1 DEVO JO19-1 33028 4-2
C 13-10-2018 14:30 Gloria UC JO19-1 Beek Vooruit JO19-3 33770 5-3
C 13-10-2018 14:30 Wernhout JO19-1 DIA JO19-2 33390 1-1
C 13-10-2018 16:15 SC 't Zand JO19-2 Chaam JO19-1 33828 5-2
C 13-10-2018 14:30 JEKA JO19-6 Unitas'30 JO19-3 92947 8-1
C 13-10-2018 15:40 Baronie JO19-4 JEKA JO19-4 34146 0-0
C 06-10-2018 14:00 DEVO JO19-1 Gloria UC JO19-1 34536 5-1
C 06-10-2018 14:30 Chaam JO19-1 Baronie JO19-4 33793 4-3
C 06-10-2018 15:00 Beek Vooruit JO19-3 Wernhout JO19-1 34348 2-6
C 06-10-2018 14:30 JEKA JO19-4 SC 't Zand JO19-2 33284 2-1
C 06-10-2018 16:00 Unitas'30 JO19-3 Zwaluwe JO19-1 33922 5-3
C 06-10-2018 14:30 DIA JO19-2 JEKA JO19-6 92946 9-1
C 29-09-2018 14:30 SC 't Zand JO19-2 Unitas'30 JO19-3 33862 9-2
C 29-09-2018 12:00 Zwaluwe JO19-1 Wernhout JO19-1 33925 2-3
C 29-09-2018 12:10 JEKA JO19-4 DIA JO19-2 33763 0-5
C 29-09-2018 15:00 Baronie JO19-4 Beek Vooruit JO19-3 33095 8-2
C 29-09-2018 14:30 Chaam JO19-1 DEVO JO19-1 33876 1-7
C 29-09-2018 14:30 Gloria UC JO19-1 JEKA JO19-6 92945 5-2
C 22-09-2018 14:30 DIA JO19-2 Gloria UC JO19-1 33157 7-0
C 22-09-2018 14:30 Wernhout JO19-1 SC 't Zand JO19-2 34432 2-2
C 22-09-2018 15:00 Beek Vooruit JO19-3 JEKA JO19-4 34442 3-5
C 22-09-2018 16:40 VCW JO19-1 Zwaluwe JO19-1 34473 0-0
C 22-09-2018 16:15 Unitas'30 JO19-3 Chaam JO19-1 33402 2-4
C 22-09-2018 14:30 DEVO JO19-1 Baronie JO19-4 34544 5-2
C 22-09-2018 15:15 JEKA JO19-6 Zwaluwe JO19-1 92944 2-4

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 JEKA JO19-4 3 2 1 0 7 17 4 13 0
2 Unitas'30 JO19-3 3 2 1 0 7 10 4 6 0
3 Baronie JO19-4 3 1 0 2 3 14 10 4 0
4 Internos JO19-2 3 0 0 3 0 2 25 -23 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DEVO JO19-1 11 10 0 1 30 54 21 33 0
2 DIA JO19-2 10 8 1 1 25 54 14 40 0
3 Wernhout JO19-1 11 6 2 3 20 29 23 6 0
4 SC 't Zand JO19-2 10 6 1 3 19 47 25 22 0
5 Gloria UC JO19-1 10 6 0 4 18 24 27 -3 0
6 Chaam JO19-1 10 4 2 4 14 26 31 -5 0
7 Baronie JO19-4 10 4 1 5 13 28 29 -1 0
8 JEKA JO19-4 9 3 2 4 11 19 22 -3 0
9 JEKA JO19-6 10 3 2 5 11 32 35 -3 0
10 Zwaluwe JO19-1 10 2 1 7 7 19 31 -12 0
11 Unitas'30 JO19-3 10 2 0 8 6 17 43 -26 0
12 Beek Vooruit JO19-3 11 1 0 10 3 23 71 -48 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
woensdag 20:15 - 21:30 4B1 7 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 08-08-18 20:15 - 21:30 4B1 Team training gaat_door
wo 15-08-18 20:15 - 21:30 4B1 Team training gaat_door
wo 22-08-18 20:15 - 21:30 4B1 Team training gaat_door
wo 29-08-18 20:15 - 21:30 4B1 Team training gaat_door
wo 05-09-18 20:15 - 21:30 4B1 Team training gaat_door
wo 12-09-18 20:15 - 21:30 4B1 Team training gaat_door
wo 19-09-18 20:15 - 21:30 4B1 Team training gaat_door
wo 26-09-18 20:15 - 21:30 4B1 Team training gaat_door
wo 03-10-18 20:15 - 21:30 4B1 Team training gaat_door
wo 10-10-18 20:15 - 21:30 4B1 Team training gaat_door
wo 17-10-18 20:15 - 21:30 4B1 Team training gaat_door
wo 24-10-18 20:15 - 21:30 4B1 Team training gaat_door
wo 31-10-18 20:15 - 21:30 4B1 Team training gaat_door
wo 07-11-18 20:15 - 21:30 4B1 Team training gaat_door
wo 14-11-18 20:15 - 21:30 4B1 Team training gaat_door
wo 21-11-18 20:15 - 21:30 4B1 Team training gaat_door
wo 28-11-18 20:15 - 21:30 4B1 Team training gaat_door
wo 05-12-18 20:15 - 21:30 4B1 Team training gaat_door
wo 12-12-18 20:15 - 21:30 4B1 Team training gaat_door
wo 19-12-18 20:15 - 21:30 4B1 Team training afgelast
wo 26-12-18 20:15 - 21:30 4B1 Team training gaat_door
wo 02-01-19 20:15 - 21:30 4B1 Team training gaat_door
wo 09-01-19 20:15 - 21:30 4B1 Team training gaat_door
wo 16-01-19 20:15 - 21:30 4B1 Team training gaat_door
wo 23-01-19 20:15 - 21:30 4B1 Team training gaat_door
wo 30-01-19 20:15 - 21:30 4B1 Team training gaat_door
wo 06-02-19 20:15 - 21:30 4B1 Team training gaat_door
wo 13-02-19 20:15 - 21:30 4B1 Team training gaat_door
wo 20-02-19 20:15 - 21:30 4B1 Team training gaat_door
wo 27-02-19 20:15 - 21:30 4B1 Team training gaat_door
wo 06-03-19 20:15 - 21:30 4B1 Team training gaat_door
wo 13-03-19 20:15 - 21:30 4B1 Team training gaat_door
wo 20-03-19 20:15 - 21:30 4B1 Team training gaat_door
wo 27-03-19 20:15 - 21:30 4B1 Team training gaat_door
wo 03-04-19 20:15 - 21:30 4B1 Team training gaat_door
wo 10-04-19 20:15 - 21:30 4B1 Team training gaat_door
wo 17-04-19 20:15 - 21:30 4B1 Team training gaat_door
wo 24-04-19 20:15 - 21:30 4B1 Team training gaat_door
wo 01-05-19 20:15 - 21:30 4B1 Team training gaat_door
wo 08-05-19 20:15 - 21:30 4B1 Team training gaat_door
wo 15-05-19 20:15 - 21:30 4B1 Team training gaat_door
wo 22-05-19 20:15 - 21:30 4B1 Team training gaat_door
wo 29-05-19 20:15 - 21:30 4B1 Team training gaat_door
wo 05-06-19 20:15 - 21:30 4B1 Team training gaat_door
wo 12-06-19 20:15 - 21:30 4B1 Team training gaat_door
wo 19-06-19 20:15 - 21:30 4B1 Team training gaat_door
wo 26-06-19 20:15 - 21:30 4B1 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven