0227 Onder 19 competitie (voorjaar)
Unitas'30 JO19-3
Teamleden
Spelers | |||||||
Sven van Beers | |||||||
Max van den Heuvel | |||||||
Giovanni Sacharias | |||||||
Malik Yildirim | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Christ Oomen | Ass. scheids. | ||||||
Marcel de Bruijn | Groepscoördinator Jeugd Recreatief |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 01-06-2019 14:30 | JEKA JO19-6 | Virtus JO19-2 | 108245 | 5-1 | ||
C | 29-05-2019 19:30 | Virtus JO19-2 | Internos JO19-2 | 107199 | 5-2 | ||
C | 27-05-2019 20:00 | Zwaluwe JO19-1 | JEKA JO19-6 | 107269 | 0-1 | ||
C | 25-05-2019 15:15 | Bavel JO19-4 | Moerse Boys JO19-2 | 108612 | 8-2 | ||
C | 25-05-2019 11:30 | Internos JO19-2 | Baronie JO19-5 | 108391 | 2-3 | ||
C | 25-05-2019 12:00 | Zwaluwe JO19-1 | Beek Vooruit JO19-3 | 108160 | 6-1 | ||
C | 25-05-2019 13:30 | Zundert JO19-2 | Virtus JO19-2 | 107333 | 1-1 | ||
C | 25-05-2019 16:45 | JEKA JO19-6 | Madese Boys JO19-2 | 107971 | 2-1 | ||
C | 25-05-2019 14:30 | DIA JO19-3 | Unitas'30 JO19-3 | 107358 | 2-8 | ||
C | 18-05-2019 14:30 | Madese Boys JO19-2 | Internos JO19-2 | 108021 | 3-2 | ||
C | 18-05-2019 14:30 | Baronie JO19-5 | JEKA JO19-6 | 108079 | 1-8 | ||
C | 18-05-2019 14:45 | Virtus JO19-2 | DIA JO19-3 | 108557 | 3-1 | ||
C | 18-05-2019 14:45 | Moerse Boys JO19-2 | Zwaluwe JO19-1 | 108805 | 0-9 | ||
C | 18-05-2019 15:00 | Beek Vooruit JO19-3 | Zundert JO19-2 | 107931 | 7-3 | ||
C | 18-05-2019 16:00 | Unitas'30 JO19-3 | Bavel JO19-4 | 108340 | 2-0 | ||
C | 15-05-2019 19:30 | Virtus JO19-2 | Baronie JO19-5 | 108353 | 2-0 | ||
C | 11-05-2019 13:00 | Zundert JO19-2 | Moerse Boys JO19-2 | 108240 | 2-1 | ||
C | 11-05-2019 11:30 | Internos JO19-2 | Beek Vooruit JO19-3 | 107995 | 5-1 | ||
C | 11-05-2019 14:30 | DIA JO19-3 | Zwaluwe JO19-1 | 107405 | 1-6 | ||
C | 11-05-2019 14:30 | Madese Boys JO19-2 | Unitas'30 JO19-3 | 108500 | 1-4 | ||
C | 11-05-2019 15:00 | Bavel JO19-4 | Baronie JO19-5 | 108464 | 2-4 | ||
C | 08-05-2019 19:30 | Virtus JO19-2 | Bavel JO19-4 | 107797 | 1-1 | ||
C | 04-05-2019 12:30 | Zwaluwe JO19-1 | Zundert JO19-2 | 108205 | 10-1 | ||
C | 04-05-2019 12:55 | Baronie JO19-5 | Madese Boys JO19-2 | 107608 | 3-8 | ||
C | 04-05-2019 15:00 | Moerse Boys JO19-2 | Internos JO19-2 | 107175 | 2-9 | ||
C | 04-05-2019 15:00 | Beek Vooruit JO19-3 | DIA JO19-3 | 108637 | 6-4 | ||
C | 04-05-2019 16:30 | Unitas'30 JO19-3 | JEKA JO19-6 | 107836 | 1-1 | ||
C | 13-04-2019 14:45 | JEKA JO19-6 | Moerse Boys JO19-2 | 108074 | 20-0 | ||
C | 13-04-2019 14:30 | Madese Boys JO19-2 | Virtus JO19-2 | 108137 | 2-2 | ||
C | 13-04-2019 14:30 | DIA JO19-3 | Zundert JO19-2 | 108234 | 6-0 | ||
C | 13-04-2019 12:00 | Baronie JO19-5 | Beek Vooruit JO19-3 | 107658 | 2-4 | ||
C | 13-04-2019 16:00 | Bavel JO19-4 | Zwaluwe JO19-1 | 108130 | 1-8 | ||
C | 13-04-2019 11:30 | Internos JO19-2 | Unitas'30 JO19-3 | 108018 | 1-3 | ||
C | 10-04-2019 18:30 | Moerse Boys JO19-2 | Beek Vooruit JO19-3 | 108560 | 1-3 | ||
C | 10-04-2019 19:00 | DIA JO19-3 | Madese Boys JO19-2 | 108132 | 2-2 | ||
C | 10-04-2019 20:00 | Zundert JO19-2 | Unitas'30 JO19-3 | 107487 | 0-5 | ||
C | 10-04-2019 18:30 | Internos JO19-2 | Bavel JO19-4 | 108602 | 4-6 | ||
C | 06-04-2019 15:45 | Unitas'30 JO19-3 | Baronie JO19-5 | 108668 | 3-0 | ||
C | 06-04-2019 15:00 | Beek Vooruit JO19-3 | JEKA JO19-6 | 108170 | 5-3 | ||
C | 06-04-2019 14:45 | Moerse Boys JO19-2 | DIA JO19-3 | 108941 | 0-4 | ||
C | 06-04-2019 13:00 | Zundert JO19-2 | Bavel JO19-4 | 108198 | 2-4 | ||
C | 06-04-2019 12:00 | Zwaluwe JO19-1 | Madese Boys JO19-2 | 108974 | 3-0 | ||
C | 30-03-2019 13:45 | JEKA JO19-6 | Internos JO19-2 | 108561 | 11-0 | ||
C | 30-03-2019 14:30 | Madese Boys JO19-2 | Zundert JO19-2 | 108536 | 2-1 | ||
C | 30-03-2019 15:00 | Beek Vooruit JO19-3 | Virtus JO19-2 | 107251 | 1-1 | ||
C | 23-03-2019 16:00 | Unitas'30 JO19-3 | Virtus JO19-2 | 108610 | 3-0 | ||
C | 23-03-2019 15:30 | Baronie JO19-5 | Zwaluwe JO19-1 | 107160 | 3-6 | ||
C | 23-03-2019 11:30 | Internos JO19-2 | DIA JO19-3 | 107807 | 2-3 | ||
C | 23-03-2019 16:00 | Bavel JO19-4 | Beek Vooruit JO19-3 | 107378 | 1-6 | ||
C | 23-03-2019 16:15 | JEKA JO19-6 | Zundert JO19-2 | 107773 | 9-0 | ||
C | 23-03-2019 14:30 | Madese Boys JO19-2 | Moerse Boys JO19-2 | 108286 | 13-0 | ||
C | 09-03-2019 16:00 | Bavel JO19-4 | DIA JO19-3 | 107528 | 5-2 | ||
C | 09-03-2019 13:05 | Baronie JO19-5 | Moerse Boys JO19-2 | 108986 | 4-1 | ||
C | 09-03-2019 14:30 | Unitas'30 JO19-3 | Zwaluwe JO19-1 | 107354 | 1-3 | ||
C | 16-02-2019 15:00 | Beek Vooruit JO19-3 | Unitas'30 JO19-3 | 109009 | 2-8 | ||
C | 16-02-2019 12:00 | Zwaluwe JO19-1 | Internos JO19-2 | 108436 | 4-0 | ||
C | 16-02-2019 13:00 | Zundert JO19-2 | Baronie JO19-5 | 107955 | 2-3 | ||
C | 16-02-2019 14:30 | DIA JO19-3 | JEKA JO19-6 | 108405 | 3-3 | ||
C | 16-02-2019 14:45 | Moerse Boys JO19-2 | Virtus JO19-2 | 107722 | 1-9 | ||
C | 16-02-2019 16:00 | Bavel JO19-4 | Madese Boys JO19-2 | 107919 | 5-1 | ||
C | 09-02-2019 16:00 | Unitas'30 JO19-3 | Moerse Boys JO19-2 | 108541 | 4-0 | ||
C | 09-02-2019 11:45 | JEKA JO19-6 | Bavel JO19-4 | 107647 | 6-2 | ||
C | 09-02-2019 15:15 | Baronie JO19-5 | DIA JO19-3 | 107159 | 4-2 | ||
C | 09-02-2019 14:45 | Virtus JO19-2 | Zwaluwe JO19-1 | 108523 | 1-2 | ||
C | 09-02-2019 14:30 | Madese Boys JO19-2 | Beek Vooruit JO19-3 | 108773 | 2-3 | ||
C | 09-02-2019 11:30 | Internos JO19-2 | Zundert JO19-2 | 108687 | 3-2 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 15-09-2018 11:45 | Internos JO19-2 | Unitas'30 JO19-3 | 3878 | 0-5 | ||
B | 15-09-2018 14:15 | JEKA JO19-4 | Baronie JO19-4 | 4327 | 5-2 | ||
B | 08-09-2018 11:45 | Internos JO19-2 | JEKA JO19-4 | 4461 | 0-10 | ||
B | 08-09-2018 16:00 | Unitas'30 JO19-3 | Baronie JO19-4 | 4365 | 3-2 | ||
B | 01-09-2018 14:00 | JEKA JO19-4 | Unitas'30 JO19-3 | 4096 | 2-2 | ||
B | 01-09-2018 17:30 | Baronie JO19-4 | Internos JO19-2 | 4075 | 10-2 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 15-12-2018 12:30 | Chaam JO19-1 | Wernhout JO19-1 | 34456 | 0-2 | ||
C | 15-12-2018 14:30 | DIA JO19-2 | Zwaluwe JO19-1 | 33837 | 3-0 | ||
C | 15-12-2018 13:15 | Beek Vooruit JO19-3 | SC 't Zand JO19-2 | 33691 | 1-9 | ||
C | 08-12-2018 10:15 | Zwaluwe JO19-1 | JEKA JO19-4 | 33826 | 0-0 | ||
C | 08-12-2018 14:30 | DIA JO19-2 | Unitas'30 JO19-3 | 33394 | 0-0 | ||
C | 08-12-2018 14:30 | Wernhout JO19-1 | Baronie JO19-4 | 33383 | 4-1 | ||
C | 08-12-2018 14:30 | Gloria UC JO19-1 | SC 't Zand JO19-2 | 33009 | 0-0 | ||
C | 08-12-2018 15:00 | Beek Vooruit JO19-3 | DEVO JO19-1 | 33063 | 2-6 | ||
C | 08-12-2018 16:15 | JEKA JO19-6 | Chaam JO19-1 | 92954 | 0-0 | ||
C | 01-12-2018 13:00 | JEKA JO19-4 | Gloria UC JO19-1 | 33094 | 2-3 | ||
C | 01-12-2018 14:00 | Baronie JO19-4 | Zwaluwe JO19-1 | 33174 | 3-0 | ||
C | 01-12-2018 16:15 | SC 't Zand JO19-2 | DIA JO19-2 | 33266 | 3-4 | ||
C | 01-12-2018 14:00 | DEVO JO19-1 | JEKA JO19-6 | 92953 | 5-1 | ||
C | 01-12-2018 15:45 | Unitas'30 JO19-3 | Beek Vooruit JO19-3 | 33374 | 2-1 | ||
C | 24-11-2018 14:00 | DEVO JO19-1 | JEKA JO19-4 | 33361 | 3-2 | ||
C | 24-11-2018 14:30 | Wernhout JO19-1 | Unitas'30 JO19-3 | 32855 | 4-0 | ||
C | 24-11-2018 11:30 | DIA JO19-2 | Baronie JO19-4 | 33711 | 4-1 | ||
C | 24-11-2018 15:00 | Beek Vooruit JO19-3 | Chaam JO19-1 | 34301 | 2-6 | ||
C | 24-11-2018 15:45 | JEKA JO19-6 | SC 't Zand JO19-2 | 92952 | 3-5 | ||
C | 24-11-2018 14:30 | Gloria UC JO19-1 | Zwaluwe JO19-1 | 34157 | 2-1 | ||
C | 17-11-2018 14:30 | Wernhout JO19-1 | JEKA JO19-6 | 92951 | 1-3 | ||
C | 17-11-2018 14:30 | Chaam JO19-1 | DIA JO19-2 | 34101 | 3-5 | ||
C | 17-11-2018 14:00 | Unitas'30 JO19-3 | JEKA JO19-4 | 33317 | 2-4 | ||
C | 17-11-2018 14:30 | SC 't Zand JO19-2 | DEVO JO19-1 | 34417 | 2-5 | ||
C | 17-11-2018 14:30 | Zwaluwe JO19-1 | Beek Vooruit JO19-3 | 32928 | 2-4 | ||
C | 17-11-2018 11:50 | Baronie JO19-4 | Gloria UC JO19-1 | 33139 | 2-1 | ||
C | 12-11-2018 20:00 | Zwaluwe JO19-1 | SC 't Zand JO19-2 | 34343 | 1-5 | ||
C | 10-11-2018 14:00 | DEVO JO19-1 | Unitas'30 JO19-3 | 33642 | 5-1 | ||
C | 10-11-2018 14:30 | Gloria UC JO19-1 | Wernhout JO19-1 | 34521 | 4-2 | ||
C | 10-11-2018 15:15 | JEKA JO19-4 | Chaam JO19-1 | 33490 | 2-2 | ||
C | 10-11-2018 15:15 | JEKA JO19-6 | Baronie JO19-4 | 92950 | 2-2 | ||
C | 03-11-2018 13:20 | Baronie JO19-4 | Unitas'30 JO19-3 | 33007 | 3-1 | ||
C | 03-11-2018 16:30 | JEKA JO19-6 | Beek Vooruit JO19-3 | 92949 | 9-2 | ||
C | 03-11-2018 14:30 | Wernhout JO19-1 | JEKA JO19-4 | 34254 | 2-1 | ||
C | 03-11-2018 14:30 | Gloria UC JO19-1 | Chaam JO19-1 | 33804 | 1-2 | ||
C | 03-11-2018 14:30 | DIA JO19-2 | DEVO JO19-1 | 33536 | 3-4 | ||
C | 27-10-2018 14:00 | DEVO JO19-1 | Wernhout JO19-1 | 34112 | 7-2 | ||
C | 27-10-2018 14:30 | Chaam JO19-1 | Zwaluwe JO19-1 | 34058 | 2-2 | ||
C | 27-10-2018 15:00 | Beek Vooruit JO19-3 | DIA JO19-2 | 34299 | 1-13 | ||
C | 27-10-2018 16:15 | SC 't Zand JO19-2 | Baronie JO19-4 | 33520 | 6-3 | ||
C | 27-10-2018 14:30 | JEKA JO19-4 | JEKA JO19-6 | 92948 | 1-1 | ||
C | 27-10-2018 16:15 | Unitas'30 JO19-3 | Gloria UC JO19-1 | 33345 | 1-2 | ||
C | 13-10-2018 12:00 | Zwaluwe JO19-1 | DEVO JO19-1 | 33028 | 4-2 | ||
C | 13-10-2018 14:30 | Gloria UC JO19-1 | Beek Vooruit JO19-3 | 33770 | 5-3 | ||
C | 13-10-2018 14:30 | Wernhout JO19-1 | DIA JO19-2 | 33390 | 1-1 | ||
C | 13-10-2018 16:15 | SC 't Zand JO19-2 | Chaam JO19-1 | 33828 | 5-2 | ||
C | 13-10-2018 14:30 | JEKA JO19-6 | Unitas'30 JO19-3 | 92947 | 8-1 | ||
C | 13-10-2018 15:40 | Baronie JO19-4 | JEKA JO19-4 | 34146 | 0-0 | ||
C | 06-10-2018 14:00 | DEVO JO19-1 | Gloria UC JO19-1 | 34536 | 5-1 | ||
C | 06-10-2018 14:30 | Chaam JO19-1 | Baronie JO19-4 | 33793 | 4-3 | ||
C | 06-10-2018 15:00 | Beek Vooruit JO19-3 | Wernhout JO19-1 | 34348 | 2-6 | ||
C | 06-10-2018 14:30 | JEKA JO19-4 | SC 't Zand JO19-2 | 33284 | 2-1 | ||
C | 06-10-2018 16:00 | Unitas'30 JO19-3 | Zwaluwe JO19-1 | 33922 | 5-3 | ||
C | 06-10-2018 14:30 | DIA JO19-2 | JEKA JO19-6 | 92946 | 9-1 | ||
C | 29-09-2018 14:30 | SC 't Zand JO19-2 | Unitas'30 JO19-3 | 33862 | 9-2 | ||
C | 29-09-2018 12:00 | Zwaluwe JO19-1 | Wernhout JO19-1 | 33925 | 2-3 | ||
C | 29-09-2018 12:10 | JEKA JO19-4 | DIA JO19-2 | 33763 | 0-5 | ||
C | 29-09-2018 15:00 | Baronie JO19-4 | Beek Vooruit JO19-3 | 33095 | 8-2 | ||
C | 29-09-2018 14:30 | Chaam JO19-1 | DEVO JO19-1 | 33876 | 1-7 | ||
C | 29-09-2018 14:30 | Gloria UC JO19-1 | JEKA JO19-6 | 92945 | 5-2 | ||
C | 22-09-2018 14:30 | DIA JO19-2 | Gloria UC JO19-1 | 33157 | 7-0 | ||
C | 22-09-2018 14:30 | Wernhout JO19-1 | SC 't Zand JO19-2 | 34432 | 2-2 | ||
C | 22-09-2018 15:00 | Beek Vooruit JO19-3 | JEKA JO19-4 | 34442 | 3-5 | ||
C | 22-09-2018 16:40 | VCW JO19-1 | Zwaluwe JO19-1 | 34473 | 0-0 | ||
C | 22-09-2018 16:15 | Unitas'30 JO19-3 | Chaam JO19-1 | 33402 | 2-4 | ||
C | 22-09-2018 14:30 | DEVO JO19-1 | Baronie JO19-4 | 34544 | 5-2 | ||
C | 22-09-2018 15:15 | JEKA JO19-6 | Zwaluwe JO19-1 | 92944 | 2-4 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zwaluwe JO19-1 | 11 | 10 | 0 | 1 | 30 | 57 | 10 | 47 | 0 |
2 | Unitas'30 JO19-3 | 11 | 9 | 1 | 1 | 28 | 42 | 10 | 32 | 0 |
3 | JEKA JO19-6 | 11 | 8 | 2 | 1 | 26 | 69 | 14 | 55 | 0 |
4 | Beek Vooruit JO19-3 | 11 | 7 | 1 | 3 | 22 | 39 | 36 | 3 | 0 |
5 | Virtus JO19-2 | 11 | 4 | 4 | 3 | 16 | 26 | 19 | 7 | 0 |
6 | Bavel JO19-4 | 11 | 5 | 1 | 5 | 16 | 35 | 38 | -3 | 0 |
7 | Baronie JO19-5 | 11 | 5 | 0 | 6 | 15 | 27 | 40 | -13 | 0 |
8 | Madese Boys JO19-2 | 11 | 4 | 2 | 5 | 14 | 35 | 27 | 8 | 0 |
9 | DIA JO19-3 | 11 | 3 | 2 | 6 | 11 | 30 | 39 | -9 | 0 |
10 | Internos JO19-2 | 11 | 3 | 0 | 8 | 9 | 30 | 43 | -13 | 0 |
11 | Zundert JO19-2 | 11 | 1 | 1 | 9 | 4 | 14 | 51 | -37 | 0 |
12 | Moerse Boys JO19-2 | 11 | 0 | 0 | 11 | 0 | 8 | 85 | -77 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | JEKA JO19-4 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | 17 | 4 | 13 | 0 |
2 | Unitas'30 JO19-3 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | 10 | 4 | 6 | 0 |
3 | Baronie JO19-4 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 14 | 10 | 4 | 0 |
4 | Internos JO19-2 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 2 | 25 | -23 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DEVO JO19-1 | 11 | 10 | 0 | 1 | 30 | 54 | 21 | 33 | 0 |
2 | DIA JO19-2 | 10 | 8 | 1 | 1 | 25 | 54 | 14 | 40 | 0 |
3 | Wernhout JO19-1 | 11 | 6 | 2 | 3 | 20 | 29 | 23 | 6 | 0 |
4 | SC 't Zand JO19-2 | 10 | 6 | 1 | 3 | 19 | 47 | 25 | 22 | 0 |
5 | Gloria UC JO19-1 | 10 | 6 | 0 | 4 | 18 | 24 | 27 | -3 | 0 |
6 | Chaam JO19-1 | 10 | 4 | 2 | 4 | 14 | 26 | 31 | -5 | 0 |
7 | Baronie JO19-4 | 10 | 4 | 1 | 5 | 13 | 28 | 29 | -1 | 0 |
8 | JEKA JO19-4 | 9 | 3 | 2 | 4 | 11 | 19 | 22 | -3 | 0 |
9 | JEKA JO19-6 | 10 | 3 | 2 | 5 | 11 | 32 | 35 | -3 | 0 |
10 | Zwaluwe JO19-1 | 10 | 2 | 1 | 7 | 7 | 19 | 31 | -12 | 0 |
11 | Unitas'30 JO19-3 | 10 | 2 | 0 | 8 | 6 | 17 | 43 | -26 | 0 |
12 | Beek Vooruit JO19-3 | 11 | 1 | 0 | 10 | 3 | 23 | 71 | -48 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
woensdag | 20:15 - 21:30 | 4B1 | 7 | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|