241 Meiden Onder 15 competitie (voorjaar)
Unitas'30 MO15-2
Teamleden
Spelers | |||||||
Danique van Dieren | |||||||
Tess Huijben | |||||||
Amber Kramer | |||||||
Maud Timmermans | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Sophie Heijnen | Trainer | ||||||
Wiljan Huijben | Trainer | ||||||
Bodine Mathon | Trainer |
Wedstrijdplanning
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Aanwezig | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 25-05-2024 10:00 | Unitas'30 MO15-3 | Unitas'30 MO15-2 | G. (Goce) Gjorgjioski | 201431 | 09:00 |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 24-03-2018 15:00 | Gloria UC MO15-2 | Virtus MO15-1 | 136454 | 0-0 | ||
C | 24-03-2018 14:30 | UVV'40 MO15-1 | Bavel MO15-1 | 136268 | 0-0 | ||
C | 24-03-2018 13:00 | DIA MO15-2 | ST Zundert/Wernhout MO15-1 | 136814 | 0-0 | ||
C | 24-03-2018 11:30 | Gilze MO15-1 | Unitas'30 MO15-2 | 136811 | 0-0 | ||
C | 24-03-2018 10:00 | Beek Vooruit MO15-1 | Neerlandia'31 MO15-1 | 136591 | 0-0 | ||
C | 24-03-2018 08:30 | Boeimeer MO15-1 | JEKA MO15-1 | 136813 | 0-0 | ||
C | 17-03-2018 10:00 | ST Zundert/Wernhout MO15-1 | JEKA MO15-1 | 137023 | 0-0 | ||
C | 17-03-2018 10:00 | Beek Vooruit MO15-1 | DIA MO15-2 | 136619 | 0-0 | ||
C | 17-03-2018 11:15 | Virtus MO15-1 | Boeimeer MO15-1 | 136947 | 0-0 | ||
C | 17-03-2018 11:30 | Neerlandia'31 MO15-1 | UVV'40 MO15-1 | 136653 | 0-0 | ||
C | 17-03-2018 14:00 | Unitas'30 MO15-2 | Bavel MO15-1 | 136709 | 0-0 | ||
C | 17-03-2018 15:00 | Gloria UC MO15-2 | Gilze MO15-1 | 136932 | 0-0 | ||
C | 10-03-2018 14:00 | Bavel MO15-1 | ST Zundert/Wernhout MO15-1 | 136800 | 0-0 | ||
C | 10-03-2018 13:00 | DIA MO15-2 | Unitas'30 MO15-2 | 136996 | 0-0 | ||
C | 10-03-2018 12:45 | UVV'40 MO15-1 | Virtus MO15-1 | 136281 | 0-0 | ||
C | 10-03-2018 10:00 | JEKA MO15-1 | Neerlandia'31 MO15-1 | 136427 | 0-0 | ||
C | 10-03-2018 09:30 | Gilze MO15-1 | Beek Vooruit MO15-1 | 136722 | 0-0 | ||
C | 10-03-2018 08:30 | Boeimeer MO15-1 | Gloria UC MO15-2 | 136243 | 0-0 | ||
C | 03-03-2018 08:30 | Beek Vooruit MO15-1 | Boeimeer MO15-1 | 136190 | 0-0 | ||
C | 03-03-2018 11:15 | Virtus MO15-1 | JEKA MO15-1 | 136280 | 0-0 | ||
C | 03-03-2018 11:30 | Neerlandia'31 MO15-1 | Bavel MO15-1 | 136296 | 0-0 | ||
C | 03-03-2018 11:30 | Gilze MO15-1 | DIA MO15-2 | 136189 | 0-0 | ||
C | 03-03-2018 13:45 | Unitas'30 MO15-2 | ST Zundert/Wernhout MO15-1 | 136823 | 0-0 | ||
C | 03-03-2018 15:00 | Gloria UC MO15-2 | UVV'40 MO15-1 | 136318 | 0-0 | ||
C | 24-02-2018 14:15 | Bavel MO15-1 | Virtus MO15-1 | 137008 | 0-0 | ||
C | 24-02-2018 14:30 | UVV'40 MO15-1 | Beek Vooruit MO15-1 | 136727 | 0-0 | ||
C | 24-02-2018 13:00 | DIA MO15-2 | Gloria UC MO15-2 | 136917 | 0-0 | ||
C | 24-02-2018 10:00 | JEKA MO15-1 | Unitas'30 MO15-2 | 136540 | 0-0 | ||
C | 24-02-2018 11:15 | ST Zundert/Wernhout MO15-1 | Neerlandia'31 MO15-1 | 136569 | 0-0 | ||
C | 24-02-2018 08:30 | Boeimeer MO15-1 | Gilze MO15-1 | 136286 | 0-0 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 16-12-2017 11:00 | Noordhoek MO15-1 | Beek Vooruit MO15-1 | 86235 | 1-4 | ||
C | 16-12-2017 11:00 | Vosmeer MO15-1 | Unitas'30 MO15-2 | 85963 | 1-2 | ||
C | 16-12-2017 11:00 | Prinsenland MO15-1 | Roosendaal MO15-2 | 86368 | 0-5 | ||
C | 09-12-2017 11:00 | Vosmeer MO15-1 | SC Welberg MO15-1 | 86069 | 1-1 | ||
C | 09-12-2017 09:45 | Beek Vooruit MO15-1 | DSE MO15-1 | 86088 | 1-3 | ||
C | 09-12-2017 14:00 | Achtmaal MO15-1 | Noordhoek MO15-1 | 85855 | 13-0 | ||
C | 06-12-2017 19:00 | DSE MO15-1 | Prinsenland MO15-1 | 86486 | 3-2 | ||
C | 02-12-2017 09:00 | SC Gastel MO15-1 | Unitas'30 MO15-2 | 86356 | 1-1 | ||
C | 02-12-2017 13:15 | Roosendaal MO15-2 | Achtmaal MO15-1 | 86450 | 0-0 | ||
C | 02-12-2017 11:30 | SC Welberg MO15-1 | Beek Vooruit MO15-1 | 86446 | 0-0 | ||
C | 02-12-2017 11:00 | Noordhoek MO15-1 | Vosmeer MO15-1 | 86585 | 2-1 | ||
C | 25-11-2017 11:00 | Vosmeer MO15-1 | SC Gastel MO15-1 | 86124 | 0-2 | ||
C | 25-11-2017 13:00 | Unitas'30 MO15-2 | SC Welberg MO15-1 | 86290 | 0-6 | ||
C | 25-11-2017 11:00 | Prinsenland MO15-1 | Achtmaal MO15-1 | 86557 | 1-7 | ||
C | 25-11-2017 11:30 | Beek Vooruit MO15-1 | Roosendaal MO15-2 | 86472 | 1-3 | ||
C | 18-11-2017 13:00 | DSE MO15-1 | Noordhoek MO15-1 | 85831 | 9-0 | ||
C | 18-11-2017 13:15 | Roosendaal MO15-2 | Unitas'30 MO15-2 | 86259 | 7-0 | ||
C | 18-11-2017 14:00 | Achtmaal MO15-1 | Beek Vooruit MO15-1 | 85819 | 11-1 | ||
C | 18-11-2017 11:45 | SC Welberg MO15-1 | SC Gastel MO15-1 | 86272 | 10-1 | ||
C | 11-11-2017 12:15 | Unitas'30 MO15-2 | DSE MO15-1 | 85989 | 1-10 | ||
C | 11-11-2017 11:00 | Prinsenland MO15-1 | SC Welberg MO15-1 | 86571 | 2-2 | ||
C | 11-11-2017 11:00 | Vosmeer MO15-1 | Achtmaal MO15-1 | 85969 | 0-13 | ||
C | 11-11-2017 11:00 | Noordhoek MO15-1 | Roosendaal MO15-2 | 86123 | 1-6 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Virtus MO15-1 | 10 | 9 | 0 | 1 | 27 | 69 | 5 | 64 | 0 |
2 | JEKA MO15-1 | 10 | 8 | 1 | 1 | 25 | 49 | 9 | 40 | 0 |
3 | Beek Vooruit MO15-1 | 10 | 7 | 2 | 1 | 23 | 51 | 11 | 40 | 0 |
4 | Gilze MO15-1 | 10 | 7 | 1 | 2 | 22 | 29 | 17 | 12 | 0 |
5 | ST Zundert/Wernhout MO15-1 | 10 | 4 | 2 | 4 | 14 | 13 | 15 | -2 | 0 |
6 | Gloria UC MO15-2 | 10 | 4 | 1 | 5 | 13 | 21 | 36 | -15 | 0 |
7 | DIA MO15-2 | 10 | 3 | 1 | 6 | 10 | 19 | 35 | -16 | 0 |
8 | Bavel MO15-1 | 10 | 3 | 0 | 7 | 9 | 11 | 26 | -15 | 0 |
9 | Unitas'30 MO15-2 | 10 | 3 | 0 | 7 | 9 | 14 | 34 | -20 | 0 |
10 | Neerlandia'31 MO15-1 | 10 | 1 | 1 | 8 | 4 | 12 | 53 | -41 | 0 |
11 | UVV'40 MO15-1 | 10 | 1 | 1 | 8 | 4 | 11 | 58 | -47 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DSE MO15-1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 25 | 0 | 25 | 0 |
2 | ST Zundert/Wernhout MO15-1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 6 | 3 | 3 | 0 |
3 | UVV'40 MO15-1 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 9 | 19 | -10 | 0 |
4 | Unitas'30 MO15-2 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 2 | 20 | -18 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DSE MO15-1 | 8 | 8 | 0 | 0 | 24 | 49 | 9 | 40 | 0 |
2 | Roosendaal MO15-2 | 8 | 6 | 1 | 1 | 19 | 36 | 14 | 22 | 0 |
3 | Prinsenland MO15-1 | 8 | 4 | 1 | 3 | 13 | 14 | 14 | 0 | 0 |
4 | Beek Vooruit MO15-1 | 7 | 4 | 0 | 3 | 12 | 24 | 13 | 11 | 0 |
5 | Noordhoek MO15-1 | 8 | 4 | 0 | 4 | 12 | 13 | 24 | -11 | 0 |
6 | SC Welberg MO15-1 | 7 | 2 | 3 | 2 | 9 | 25 | 13 | 12 | 0 |
7 | SC Gastel MO15-1 | 8 | 2 | 1 | 5 | 7 | 11 | 29 | -18 | 0 |
8 | Unitas'30 MO15-2 | 8 | 1 | 1 | 6 | 4 | 5 | 40 | -35 | 0 |
9 | Vosmeer MO15-1 | 8 | 0 | 1 | 7 | 1 | 7 | 28 | -21 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
maandag | 18:00 - 19:00 | 4 B | 1 | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
donderdag | 19:00 - 20:00 | 2 A | 3 | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|