0519 Mannen Zondag reserve
Unitas'30 Zondag 7
Teamleden
Spelers | |||||||
Jeffrey Apon | |||||||
Joris van den Broek | |||||||
Dave Canjels | |||||||
Wiljan Huijben | |||||||
Edwin Hultermans | |||||||
Kees Jochems | |||||||
Frank Kapitein | |||||||
Nicky Kiewit | |||||||
Patrick Oostvogels | |||||||
Joep Schouten | |||||||
Frank Woestenberg | |||||||
Suat Yakut | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Dan van Groesen | Groepscoördinator Senioren Recreatief | ||||||
Mario van Endhoven | Leider | ||||||
Peter Jaspers | Leider |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 25-03-2018 10:00 | Zundert 5 | Wernhout 5 | 39230 | 0-0 | ||
C | 25-03-2018 10:00 | VVR 6 | Unitas'30 7 | 43551 | 0-0 | ||
C | 25-03-2018 10:00 | DSE 5 | Rood-Wit W 6 | 39867 | 0-0 | ||
C | 25-03-2018 09:45 | Schijf 5 | Moerse Boys 6 | 42967 | 0-0 | ||
C | 25-03-2018 09:30 | Beek Vooruit 14 | Papendrecht 2 | 39943 | 0-0 | ||
C | 25-03-2018 09:45 | Sprundel 6 | Achtmaal 3 | 41932 | 0-0 | ||
C | 18-03-2018 10:00 | VVR 6 | Schijf 5 | 44881 | 0-0 | ||
C | 18-03-2018 10:00 | Moerse Boys 6 | Beek Vooruit 14 | 39818 | 0-0 | ||
C | 18-03-2018 10:00 | Unitas'30 7 | Wernhout 5 | 45216 | 0-0 | ||
C | 18-03-2018 10:00 | Achtmaal 3 | Zundert 5 | 47525 | 0-0 | ||
C | 18-03-2018 12:00 | Sprundel 6 | DSE 5 | 40340 | 0-0 | ||
C | 18-03-2018 10:00 | Rood-Wit W 6 | Papendrecht 2 | 38494 | 0-0 | ||
C | 11-03-2018 09:30 | Beek Vooruit 14 | Achtmaal 3 | 37311 | 0-0 | ||
C | 11-03-2018 10:00 | Zundert 5 | Sprundel 6 | 41729 | 0-0 | ||
C | 11-03-2018 10:00 | Papendrecht 2 | Unitas'30 7 | 39960 | 0-0 | ||
C | 11-03-2018 10:00 | VVR 6 | Rood-Wit W 6 | 39971 | 0-0 | ||
C | 11-03-2018 10:00 | Wernhout 5 | Moerse Boys 6 | 39507 | 0-0 | ||
C | 11-03-2018 10:00 | DSE 5 | Schijf 5 | 41097 | 0-0 | ||
C | 04-03-2018 10:00 | Moerse Boys 6 | Papendrecht 2 | 45232 | 0-0 | ||
C | 04-03-2018 10:00 | Rood-Wit W 6 | Unitas'30 7 | 40374 | 0-0 | ||
C | 04-03-2018 10:00 | Sprundel 6 | Beek Vooruit 14 | 49357 | 0-0 | ||
C | 04-03-2018 09:45 | Schijf 5 | Zundert 5 | 38372 | 0-0 | ||
C | 04-03-2018 10:00 | Achtmaal 3 | Wernhout 5 | 42236 | 0-0 | ||
C | 04-03-2018 10:00 | DSE 5 | VVR 6 | 45295 | 0-0 | ||
C | 25-02-2018 09:30 | Beek Vooruit 14 | Schijf 5 | 40467 | 0-0 | ||
C | 25-02-2018 10:00 | Zundert 5 | DSE 5 | 41606 | 0-0 | ||
C | 25-02-2018 10:00 | Wernhout 5 | Rood-Wit W 6 | 43387 | 0-0 | ||
C | 25-02-2018 10:00 | Unitas'30 7 | Moerse Boys 6 | 41839 | 0-0 | ||
C | 25-02-2018 10:00 | VVR 6 | Sprundel 6 | 48457 | 0-0 | ||
C | 25-02-2018 10:00 | Papendrecht 2 | Achtmaal 3 | 46910 | 0-0 | ||
C | 18-02-2018 10:00 | Wernhout 5 | VVR 6 | 45287 | 3-1 | ||
C | 18-02-2018 10:00 | Unitas'30 7 | Beek Vooruit 14 | 40512 | 4-0 | ||
C | 18-02-2018 09:45 | Sprundel 6 | Papendrecht 2 | 44022 | 0-0 | ||
C | 18-02-2018 12:00 | Rood-Wit W 6 | Zundert 5 | 38009 | 3-3 | ||
C | 18-02-2018 10:00 | Achtmaal 3 | Schijf 5 | 41900 | 0-0 | ||
C | 04-02-2018 10:00 | Zundert 5 | Unitas'30 7 | 46626 | 0-0 | ||
C | 04-02-2018 10:00 | Papendrecht 2 | Schijf 5 | 39673 | 0-0 | ||
C | 04-02-2018 10:00 | Moerse Boys 6 | DSE 5 | 42085 | 4-0 | ||
C | 04-02-2018 10:00 | Achtmaal 3 | Sprundel 6 | 41292 | 0-0 | ||
C | 28-01-2018 10:00 | Wernhout 5 | Sprundel 6 | 40970 | 6-1 | ||
C | 21-01-2018 10:00 | Wernhout 5 | Unitas'30 7 | 41626 | 0-0 | ||
C | 17-12-2017 10:00 | Rood-Wit W 6 | VVR 6 | 46865 | 1-3 | ||
C | 03-12-2017 09:45 | Schijf 5 | Sprundel 6 | 41722 | 5-0 | ||
C | 03-12-2017 10:00 | DSE 5 | Achtmaal 3 | 38578 | 2-1 | ||
C | 03-12-2017 09:30 | Beek Vooruit 14 | Rood-Wit W 6 | 43325 | 1-5 | ||
C | 03-12-2017 10:00 | VVR 6 | Moerse Boys 6 | 42962 | 3-5 | ||
C | 03-12-2017 10:00 | Papendrecht 2 | Wernhout 5 | 46435 | 4-1 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 17-12-2017 10:00 | Unitas'30 7 | SC Gastel 7 | 100412 | 7-2 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Unitas'30 7 | 22 | 20 | 1 | 1 | 61 | 92 | 23 | 69 | 0 |
2 | Wernhout 5 | 22 | 15 | 5 | 2 | 50 | 93 | 42 | 51 | 0 |
3 | Moerse Boys 6 | 22 | 14 | 5 | 3 | 47 | 75 | 31 | 44 | 0 |
4 | DSE 5 | 22 | 14 | 1 | 7 | 43 | 75 | 57 | 18 | 0 |
5 | Schijf 5 | 22 | 11 | 1 | 10 | 34 | 63 | 61 | 2 | 0 |
6 | Papendrecht 2 | 22 | 10 | 4 | 8 | 34 | 56 | 55 | 1 | 0 |
7 | VVR 6 | 22 | 8 | 3 | 11 | 27 | 61 | 57 | 4 | 0 |
8 | Zundert 5 | 22 | 7 | 6 | 9 | 27 | 50 | 59 | -9 | 0 |
9 | Rood-Wit W 6 | 22 | 7 | 2 | 13 | 23 | 49 | 79 | -30 | 0 |
10 | Sprundel 6 | 22 | 5 | 3 | 14 | 18 | 53 | 81 | -28 | 0 |
11 | Beek Vooruit 14 | 22 | 3 | 1 | 18 | 10 | 26 | 85 | -59 | 0 |
12 | Achtmaal 3 | 22 | 2 | 0 | 20 | 6 | 27 | 90 | -63 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lepelstraatse Boys 5 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 1 | 2 | 0 |
2 | Unitas'30 7 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | -2 | 0 |