Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0267 Onder 11 competitie (voorjaar)

Unitas'30 JO11-7

Teamleden

Spelers
Kyran van Aken        
Kevin van Dorst        
Elyas Ebrahimi        
Thijs Kerkdijk        
Lano Mutsaers        
Enrico Rockx        
Keano Vermeiren        
Kevin Verstrepen        
 
Overige teamleden
Paola de Rooij Leider
Jan Lambregts Trainer
Robbie van der Does Groepsco├Ârdinator Jeugd Recreatief

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 24-03-2018 15:00 Beek Vooruit JO11-10 DIOZ JO11-1 122432 0-0
C 24-03-2018 11:45 Unitas'30 JO11-7 De Fendert JO11-4 119284 0-0
C 24-03-2018 10:45 Moerse Boys JO11-4 Sprundel JO11-2 117278 0-0
C 24-03-2018 10:30 DEVO JO11-1 Hoeven JO11-3 121784 0-0
C 24-03-2018 09:30 Schijf JO11-1G Victoria'03 JO11-5 139366 0-0
C 24-03-2018 09:30 Internos JO11-2 DSE JO11-3 117084 0-0
C 17-03-2018 09:30 Schijf JO11-1G Moerse Boys JO11-4 121708 0-0
C 17-03-2018 09:30 DIOZ JO11-1 De Fendert JO11-4 122352 0-0
C 17-03-2018 10:00 Sprundel JO11-2 DSE JO11-3 118287 0-0
C 17-03-2018 10:15 Victoria'03 JO11-5 Unitas'30 JO11-7 139365 0-0
C 17-03-2018 10:30 Hoeven JO11-3 Internos JO11-2 119694 0-0
C 17-03-2018 10:30 DEVO JO11-1 Beek Vooruit JO11-10 118480 0-0
C 10-03-2018 15:00 Beek Vooruit JO11-10 Sprundel JO11-2 121975 0-0
C 10-03-2018 11:30 DSE JO11-3 DIOZ JO11-1 118191 0-0
C 10-03-2018 10:45 Moerse Boys JO11-4 DEVO JO11-1 117914 0-0
C 10-03-2018 10:30 De Fendert JO11-4 Hoeven JO11-3 121455 0-0
C 10-03-2018 09:30 Internos JO11-2 Victoria'03 JO11-5 139364 0-0
C 10-03-2018 08:30 Unitas'30 JO11-7 Schijf JO11-1G 119946 0-0
C 03-03-2018 09:30 Schijf JO11-1G Internos JO11-2 120938 0-0
C 03-03-2018 10:00 DEVO JO11-1 Unitas'30 JO11-7 121779 0-0
C 03-03-2018 10:00 Sprundel JO11-2 DIOZ JO11-1 120373 0-0
C 03-03-2018 10:45 Hoeven JO11-3 DSE JO11-3 119437 0-0
C 03-03-2018 10:45 Moerse Boys JO11-4 Beek Vooruit JO11-10 119029 0-0
C 03-03-2018 10:15 Victoria'03 JO11-5 De Fendert JO11-4 139363 0-0
C 24-02-2018 11:30 DSE JO11-3 Victoria'03 JO11-5 139362 0-0
C 24-02-2018 11:30 Beek Vooruit JO11-10 Schijf JO11-1G 120259 0-0
C 24-02-2018 10:30 De Fendert JO11-4 Sprundel JO11-2 121144 0-0
C 24-02-2018 09:30 DIOZ JO11-1 Hoeven JO11-3 120350 0-0
C 24-02-2018 09:30 Internos JO11-2 DEVO JO11-1 117529 0-0
C 24-02-2018 08:30 Unitas'30 JO11-7 Moerse Boys JO11-4 118503 0-0
C 17-02-2018 09:30 Schijf JO11-1G DIOZ JO11-1 119723 1-10
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 16-12-2017 10:15 Alliance JO11-4 RSV JO11-3 74362 5-2
C 16-12-2017 09:30 Internos JO11-2 DVO'60 JO11-1 99596 0-0
C 09-12-2017 08:30 Unitas'30 JO11-7 DSE JO11-4 74612 8-1
C 09-12-2017 10:45 Beek Vooruit JO11-8 Alliance JO11-4 74131 1-3
C 09-12-2017 10:00 RSV JO11-3 Rood-Wit W JO11-3 74199 3-3
C 09-12-2017 10:45 Moerse Boys JO11-4 Achtmaal JO11-1 71959 0-6
C 02-12-2017 09:00 Internos JO11-2 Unitas'30 JO11-7 71148 9-0
C 02-12-2017 10:15 DSE JO11-4 Zundert JO11-3 71986 4-4
C 02-12-2017 11:00 Achtmaal JO11-1 Beek Vooruit JO11-8 70476 6-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DEVO JO11-1 11 10 1 0 31 82 13 69 0
2 Hoeven JO11-3 11 10 0 1 30 80 24 56 0
3 Internos JO11-2 11 9 0 2 27 87 19 68 0
4 Unitas'30 JO11-7 11 7 0 4 21 73 45 28 0
5 DIOZ JO11-1 11 6 2 3 20 68 34 34 0
6 De Fendert JO11-4 11 5 1 5 16 64 35 29 0
7 Moerse Boys JO11-4 11 5 1 5 16 52 43 9 0
8 DSE JO11-3 11 4 0 7 12 32 105 -73 0
9 Sprundel JO11-2 11 3 1 7 10 34 40 -6 0
10 Victoria'03 JO11-5 11 2 1 8 7 43 84 -41 0
11 Beek Vooruit JO11-10 11 1 0 10 3 40 132 -92 0
12 Schijf JO11-1G 11 0 1 10 1 17 98 -81 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Achtmaal JO11-1 9 8 1 0 25 56 14 42 0
2 Alliance JO11-4 10 8 0 2 24 43 16 27 0
3 RSV JO11-3 10 6 1 3 19 62 47 15 0
4 Rood-Wit W JO11-3 9 5 3 1 18 32 17 15 0
5 DSE JO11-4 10 4 1 5 13 34 52 -18 0
6 Zundert JO11-3 8 3 2 3 11 43 35 8 0
7 Beek Vooruit JO11-8 10 2 2 6 8 26 41 -15 0
8 Internos JO11-2 8 2 1 5 7 25 21 4 0
9 Unitas'30 JO11-7 10 2 1 7 7 35 75 -40 0
10 DVO'60 JO11-1 5 2 0 3 6 18 21 -3 0
11 Moerse Boys JO11-4 9 1 0 8 3 14 49 -35 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Achtmaal JO11-1 3 3 0 0 9 32 7 25 0
2 Baronie JO11-7 3 2 0 1 6 15 15 0 0
3 Unitas'30 JO11-7 3 1 0 2 3 16 25 -9 0
4 Moerse Boys JO11-4 3 0 0 3 0 10 26 -16 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
woensdag 14:00 - 15:00 1A2 2 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 26-07-17 14:00 - 15:00 1A2 Team training gaat_door
wo 02-08-17 14:00 - 15:00 1A2 Team training gaat_door
wo 09-08-17 14:00 - 15:00 1A2 Team training gaat_door
wo 16-08-17 14:00 - 15:00 1A2 Team training gaat_door
wo 23-08-17 14:00 - 15:00 1A2 Team training gaat_door
wo 30-08-17 14:00 - 15:00 1A2 Team training gaat_door
wo 06-09-17 14:00 - 15:00 1A2 Team training gaat_door
wo 13-09-17 14:00 - 15:00 1A2 Team training gaat_door
wo 20-09-17 14:00 - 15:00 1A2 Team training gaat_door
wo 27-09-17 14:00 - 15:00 1A2 Team training gaat_door
wo 04-10-17 14:00 - 15:00 1A2 Team training gaat_door
wo 11-10-17 14:00 - 15:00 1A2 Team training gaat_door
wo 18-10-17 14:00 - 15:00 1A2 Team training gaat_door
wo 25-10-17 14:00 - 15:00 1A2 Team training gaat_door
wo 01-11-17 14:00 - 15:00 1A2 Team training gaat_door
wo 08-11-17 14:00 - 15:00 1A2 Team training gaat_door
wo 15-11-17 14:00 - 15:00 1A2 Team training gaat_door
wo 22-11-17 14:00 - 15:00 1A2 Team training gaat_door
wo 29-11-17 14:00 - 15:00 1A2 Team training gaat_door
wo 06-12-17 14:00 - 15:00 1A2 Team training gaat_door
wo 13-12-17 14:00 - 15:00 1A2 Team training gaat_door
wo 20-12-17 14:00 - 15:00 1A2 Team training gaat_door
wo 27-12-17 14:00 - 15:00 1A2 Team training gaat_door
wo 03-01-18 14:00 - 15:00 1A2 Team training gaat_door
wo 10-01-18 14:00 - 15:00 1A2 Team training gaat_door
wo 17-01-18 14:00 - 15:00 1A2 Team training gaat_door
wo 24-01-18 14:00 - 15:00 1A2 Team training gaat_door
wo 31-01-18 14:00 - 15:00 1A2 Team training gaat_door
wo 07-02-18 14:00 - 15:00 1A2 Team training gaat_door
wo 14-02-18 14:00 - 15:00 1A2 Team training gaat_door
wo 21-02-18 14:00 - 15:00 1A2 Team training gaat_door
wo 28-02-18 14:00 - 15:00 1A2 Team training gaat_door
wo 07-03-18 14:00 - 15:00 1A2 Team training gaat_door
wo 14-03-18 14:00 - 15:00 1A2 Team training gaat_door
wo 21-03-18 14:00 - 15:00 1A2 Team training gaat_door
wo 28-03-18 14:00 - 15:00 1A2 Team training gaat_door
wo 04-04-18 14:00 - 15:00 1A2 Team training gaat_door
wo 11-04-18 14:00 - 15:00 1A2 Team training gaat_door
wo 18-04-18 14:00 - 15:00 1A2 Team training gaat_door
wo 25-04-18 14:00 - 15:00 1A2 Team training gaat_door
wo 02-05-18 14:00 - 15:00 1A2 Team training gaat_door
wo 09-05-18 14:00 - 15:00 1A2 Team training gaat_door
wo 16-05-18 14:00 - 15:00 1A2 Team training gaat_door
wo 23-05-18 14:00 - 15:00 1A2 Team training gaat_door
wo 30-05-18 14:00 - 15:00 1A2 Team training gaat_door
wo 06-06-18 14:00 - 15:00 1A2 Team training gaat_door
wo 13-06-18 14:00 - 15:00 1A2 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven