Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0267 Onder 11 competitie (voorjaar)

Unitas'30 JO11-7

Teamleden

Spelers
Semi Bulteel        
Kevin van Dorst        
Elyas Mohammad Ebrahimi        
Koen van Halteren        
Bing Jansma        
Thijs Kerkdijk        
Lano Mutsaers        
Enrico Rockx        
Keano Vermeiren        
Kevin Verstrepen        
 
Overige teamleden
Paola de Rooij Leider
Jan Lambregts Trainer
Robbie van der Does Groepsco├Ârdinator Jeugd Recreatief

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
C 02-06-2018 09:45 Victoria'03 JO11-5 Unitas'30 JO11-7 139365 09:00
T 03-06-2018 08:30 DSE Unitas'30 JO11-7 07:55
T 10-06-2018 n.n.b. Unitas'30 JO11-7 Unitas'30

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 26-05-2018 08:30 Unitas'30 JO11-7 Sprundel JO11-2 Luuk van den Broek (S) 119223 7 - 0
C 19-05-2018 09:30 DIOZ JO11-1 Unitas'30 JO11-7 121249 5 - 3
C 12-05-2018 09:30 Internos JO11-2 Unitas'30 JO11-7 N.J. (Nick) Vanaert 118893 7 - 2
C 05-05-2018 09:15 DEVO JO11-1 Unitas'30 JO11-7 A.J.C.M. (Stefan) vanVlimmeren 121779 7 - 2
C 28-04-2018 09:30 Unitas'30 JO11-7 Moerse Boys JO11-4 Spelbegeleider/Ouder (S) 118503 9 - 0
C 21-04-2018 08:30 Unitas'30 JO11-7 Beek Vooruit JO11-10 Afgeschermd 117851 12 - 4
C 14-04-2018 08:30 Unitas'30 JO11-7 DSE JO11-3 Afgeschermd 121344 15 - 2
C 07-04-2018 09:00 Hoeven JO11-3 Unitas'30 JO11-7 119847 6 - 3
C 24-03-2018 11:45 Unitas'30 JO11-7 De Fendert JO11-4 M. (Martijn) Verhoeven 119284 8 - 7
C 10-03-2018 08:30 Unitas'30 JO11-7 Schijf JO11-1G Witteveen, Kevin 119946 5 - 2
V 17-02-2018 09:30 Unitas'30 JO11-7 RSV JO11-3 Spelbegeleider/Ouder (S)
V 03-02-2018 11:15 Kozakken Boys JO11-5 Unitas'30 JO11-7
V 27-01-2018 10:30 SC Kruisland JO11-2 Unitas'30 JO11-7
C 09-12-2017 08:30 Unitas'30 JO11-7 DSE JO11-4 F. Dartel 74612 8 - 1
C 02-12-2017 09:00 Internos JO11-2 Unitas'30 JO11-7 N.J. Vanaert 71148 9 - 0
C 25-11-2017 09:45 Unitas'30 JO11-7 Achtmaal JO11-1 L. Broek 70982 3 - 7
C 18-11-2017 11:00 Unitas'30 JO11-7 Beek Vooruit JO11-8 B. Lambregts 70248 5 - 5
C 11-11-2017 10:45 Moerse Boys JO11-4 Unitas'30 JO11-7 J. Verschuren 73694 5 - 4
C 04-11-2017 08:30 Unitas'30 JO11-7 DVO'60 JO11-1 L. Broek 99601 6 - 4
C 28-10-2017 10:30 Rood-Wit W JO11-3 Unitas'30 JO11-7 71962 7 - 1
C 14-10-2017 vervallen Unitas'30 JO11-7 Sprundel JO11-2 75026
C 07-10-2017 09:00 Zundert JO11-3 Unitas'30 JO11-7 D. Bastiaenen 69716 15 - 0
C 30-09-2017 10:00 RSV JO11-3 Unitas'30 JO11-7 73162 12 - 6
C 23-09-2017 08:30 Unitas'30 JO11-7 Alliance JO11-4 74267 2 - 10
B 16-09-2017 11:00 Achtmaal JO11-1 Unitas'30 JO11-7 11597 13 - 5
B 09-09-2017 08:30 Baronie JO11-7 Unitas'30 JO11-7 11316 6 - 3
B 06-09-2017 18:30 Unitas'30 JO11-7 Moerse Boys JO11-4 10809 8 - 6
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 24-03-2018 15:00 Beek Vooruit JO11-10 DIOZ JO11-1 122432 0-0
C 24-03-2018 11:45 Unitas'30 JO11-7 De Fendert JO11-4 119284 0-0
C 24-03-2018 10:45 Moerse Boys JO11-4 Sprundel JO11-2 117278 0-0
C 24-03-2018 10:30 DEVO JO11-1 Hoeven JO11-3 121784 0-0
C 24-03-2018 09:30 Schijf JO11-1G Victoria'03 JO11-5 139366 0-0
C 24-03-2018 09:30 Internos JO11-2 DSE JO11-3 117084 0-0
C 17-03-2018 09:30 Schijf JO11-1G Moerse Boys JO11-4 121708 0-0
C 17-03-2018 09:30 DIOZ JO11-1 De Fendert JO11-4 122352 0-0
C 17-03-2018 10:00 Sprundel JO11-2 DSE JO11-3 118287 0-0
C 17-03-2018 10:15 Victoria'03 JO11-5 Unitas'30 JO11-7 139365 0-0
C 17-03-2018 10:30 Hoeven JO11-3 Internos JO11-2 119694 0-0
C 17-03-2018 10:30 DEVO JO11-1 Beek Vooruit JO11-10 118480 0-0
C 10-03-2018 15:00 Beek Vooruit JO11-10 Sprundel JO11-2 121975 0-0
C 10-03-2018 11:30 DSE JO11-3 DIOZ JO11-1 118191 0-0
C 10-03-2018 10:45 Moerse Boys JO11-4 DEVO JO11-1 117914 0-0
C 10-03-2018 10:30 De Fendert JO11-4 Hoeven JO11-3 121455 0-0
C 10-03-2018 09:30 Internos JO11-2 Victoria'03 JO11-5 139364 0-0
C 10-03-2018 08:30 Unitas'30 JO11-7 Schijf JO11-1G 119946 0-0
C 03-03-2018 09:30 Schijf JO11-1G Internos JO11-2 120938 0-0
C 03-03-2018 10:00 DEVO JO11-1 Unitas'30 JO11-7 121779 0-0
C 03-03-2018 10:00 Sprundel JO11-2 DIOZ JO11-1 120373 0-0
C 03-03-2018 10:45 Hoeven JO11-3 DSE JO11-3 119437 0-0
C 03-03-2018 10:45 Moerse Boys JO11-4 Beek Vooruit JO11-10 119029 0-0
C 03-03-2018 10:15 Victoria'03 JO11-5 De Fendert JO11-4 139363 0-0
C 24-02-2018 11:30 DSE JO11-3 Victoria'03 JO11-5 139362 0-0
C 24-02-2018 11:30 Beek Vooruit JO11-10 Schijf JO11-1G 120259 0-0
C 24-02-2018 10:30 De Fendert JO11-4 Sprundel JO11-2 121144 0-0
C 24-02-2018 09:30 DIOZ JO11-1 Hoeven JO11-3 120350 0-0
C 24-02-2018 09:30 Internos JO11-2 DEVO JO11-1 117529 0-0
C 24-02-2018 08:30 Unitas'30 JO11-7 Moerse Boys JO11-4 118503 0-0
C 17-02-2018 09:30 Schijf JO11-1G DIOZ JO11-1 119723 1-10
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 16-12-2017 10:15 Alliance JO11-4 RSV JO11-3 74362 5-2
C 16-12-2017 09:30 Internos JO11-2 DVO'60 JO11-1 99596 0-0
C 09-12-2017 08:30 Unitas'30 JO11-7 DSE JO11-4 74612 8-1
C 09-12-2017 10:45 Beek Vooruit JO11-8 Alliance JO11-4 74131 1-3
C 09-12-2017 10:00 RSV JO11-3 Rood-Wit W JO11-3 74199 3-3
C 09-12-2017 10:45 Moerse Boys JO11-4 Achtmaal JO11-1 71959 0-6
C 02-12-2017 09:00 Internos JO11-2 Unitas'30 JO11-7 71148 9-0
C 02-12-2017 10:15 DSE JO11-4 Zundert JO11-3 71986 4-4
C 02-12-2017 11:00 Achtmaal JO11-1 Beek Vooruit JO11-8 70476 6-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DEVO JO11-1 11 10 1 0 31 82 13 69 0
2 Hoeven JO11-3 11 10 0 1 30 80 24 56 0
3 Internos JO11-2 11 9 0 2 27 87 19 68 0
4 Unitas'30 JO11-7 10 6 0 4 18 66 40 26 0
5 DIOZ JO11-1 10 5 2 3 17 64 32 32 0
6 Moerse Boys JO11-4 11 5 1 5 16 52 43 9 0
7 De Fendert JO11-4 9 4 1 4 13 49 27 22 0
8 DSE JO11-3 11 4 0 7 12 32 105 -73 0
9 Sprundel JO11-2 11 3 1 7 10 34 40 -6 0
10 Victoria'03 JO11-5 10 2 1 7 7 38 77 -39 0
11 Beek Vooruit JO11-10 10 1 0 9 3 36 119 -83 0
12 Schijf JO11-1G 11 0 1 10 1 17 98 -81 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Achtmaal JO11-1 9 8 1 0 25 56 14 42 0
2 Alliance JO11-4 10 8 0 2 24 43 16 27 0
3 RSV JO11-3 10 6 1 3 19 62 47 15 0
4 Rood-Wit W JO11-3 9 5 3 1 18 32 17 15 0
5 DSE JO11-4 10 4 1 5 13 34 52 -18 0
6 Zundert JO11-3 8 3 2 3 11 43 35 8 0
7 Beek Vooruit JO11-8 10 2 2 6 8 26 41 -15 0
8 Internos JO11-2 8 2 1 5 7 25 21 4 0
9 Unitas'30 JO11-7 10 2 1 7 7 35 75 -40 0
10 DVO'60 JO11-1 5 2 0 3 6 18 21 -3 0
11 Moerse Boys JO11-4 9 1 0 8 3 14 49 -35 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Achtmaal JO11-1 3 3 0 0 9 32 7 25 0
2 Baronie JO11-7 3 2 0 1 6 15 15 0 0
3 Unitas'30 JO11-7 3 1 0 2 3 16 25 -9 0
4 Moerse Boys JO11-4 3 0 0 3 0 10 26 -16 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
woensdag 14:00 - 15:00 1A2 2 Team training Unitas'30 JO11-7

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
wo 26-07-17 14:00 - 15:00 1A2 Team training Unitas'30 JO9-4
wo 02-08-17 14:00 - 15:00 1A2 Team training Unitas'30 JO9-4
wo 09-08-17 14:00 - 15:00 1A2 Team training Unitas'30 JO9-4
wo 16-08-17 14:00 - 15:00 1A2 Team training Unitas'30 JO9-4
wo 23-08-17 14:00 - 15:00 1A2 Team training Unitas'30 JO9-4
wo 30-08-17 14:00 - 15:00 1A2 Team training Unitas'30 JO9-4
wo 06-09-17 14:00 - 15:00 1A2 Team training Unitas'30 JO9-4
wo 13-09-17 14:00 - 15:00 1A2 Team training Unitas'30 JO9-4
wo 20-09-17 14:00 - 15:00 1A2 Team training Unitas'30 JO9-4
wo 27-09-17 14:00 - 15:00 1A2 Team training Unitas'30 JO9-4
wo 04-10-17 14:00 - 15:00 1A2 Team training Unitas'30 JO9-4
wo 11-10-17 14:00 - 15:00 1A2 Team training Unitas'30 JO9-4
wo 18-10-17 14:00 - 15:00 1A2 Team training Unitas'30 JO9-4
wo 25-10-17 14:00 - 15:00 1A2 Team training Unitas'30 JO9-4
wo 01-11-17 14:00 - 15:00 1A2 Team training Unitas'30 JO9-4
wo 08-11-17 14:00 - 15:00 1A2 Team training Unitas'30 JO9-4
wo 15-11-17 14:00 - 15:00 1A2 Team training Unitas'30 JO9-4
wo 22-11-17 14:00 - 15:00 1A2 Team training Unitas'30 JO9-4
wo 29-11-17 14:00 - 15:00 1A2 Team training Unitas'30 JO9-4
wo 06-12-17 14:00 - 15:00 1A2 Team training Unitas'30 JO9-4
wo 13-12-17 14:00 - 15:00 1A2 Team training Unitas'30 JO9-4
wo 20-12-17 14:00 - 15:00 1A2 Team training Unitas'30 JO9-4
wo 27-12-17 14:00 - 15:00 1A2 Team training Unitas'30 JO9-4
wo 03-01-18 14:00 - 15:00 1A2 Team training Unitas'30 JO9-4
wo 10-01-18 14:00 - 15:00 1A2 Team training Unitas'30 JO9-4
wo 17-01-18 14:00 - 15:00 1A2 Team training Unitas'30 JO9-4
wo 24-01-18 14:00 - 15:00 1A2 Team training Unitas'30 JO9-4
wo 31-01-18 14:00 - 15:00 1A2 Team training Unitas'30 JO9-4
wo 07-02-18 14:00 - 15:00 1A2 Team training Unitas'30 JO9-4
wo 14-02-18 14:00 - 15:00 1A2 Team training Unitas'30 JO9-4
wo 21-02-18 14:00 - 15:00 1A2 Team training Unitas'30 JO9-4
wo 28-02-18 14:00 - 15:00 1A2 Team training Unitas'30 JO9-4
wo 07-03-18 14:00 - 15:00 1A2 Team training Unitas'30 JO9-4
wo 14-03-18 14:00 - 15:00 1A2 Team training Unitas'30 JO9-4
wo 21-03-18 14:00 - 15:00 1A2 Team training Unitas'30 JO9-4
wo 28-03-18 14:00 - 15:00 1A2 Team training Unitas'30 JO9-4
wo 04-04-18 14:00 - 15:00 1A2 Team training Unitas'30 JO9-4
wo 11-04-18 14:00 - 15:00 1A2 Team training Unitas'30 JO9-4
wo 18-04-18 14:00 - 15:00 1A2 Team training Unitas'30 JO9-4
wo 25-04-18 14:00 - 15:00 1A2 Team training Unitas'30 JO9-4
wo 02-05-18 14:00 - 15:00 1A2 Team training Unitas'30 JO9-4
wo 09-05-18 14:00 - 15:00 1A2 Team training Unitas'30 JO9-4
wo 16-05-18 14:00 - 15:00 1A2 Team training Unitas'30 JO9-4
wo 23-05-18 14:00 - 15:00 1A2 Team training Unitas'30 JO9-4
wo 30-05-18 14:00 - 15:00 1A2 Team training Unitas'30 JO9-4
wo 06-06-18 14:00 - 15:00 1A2 Team training Unitas'30 JO9-4
wo 13-06-18 14:00 - 15:00 1A2 Team training Unitas'30 JO9-4
2017-2018 Unitas'30 JO11-7
18-11-2017

Berichten



Terug naar boven