Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0267 Onder 11 competitie (voorjaar)

Unitas'30 JO11-6

Teamleden

Spelers
Milan Wilms Keeper      
Luuk Bastiaansen        
Luc van den Berg        
Luca 't Gilde        
Alex Henderson        
Gijs Hendrikx        
Finn Pelger        
Stan van Rijen        
Sil Verveer        
 
Overige teamleden
Jaymie Bastiaansen Leider
Michel Schalk Trainer
Robbie van der Does Groepsco├Ârdinator Jeugd Recreatief

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
C 13-10-2018 10:00 Unitas'30 JO11-8 Unitas'30 JO11-6 78010 09:30

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 24-03-2018 14:45 Beek Vooruit JO11-6 Groen Wit JO11-5 121810 0-0
C 24-03-2018 11:00 RSV JO11-2 Boeimeer JO11-6 120897 0-0
C 24-03-2018 10:30 Baronie JO11-5 DSE JO11-2 121100 0-0
C 24-03-2018 10:15 Victoria'03 JO11-3 Moerse Boys JO11-3 119060 0-0
C 24-03-2018 08:30 Unitas'30 JO11-6 Zundert JO11-2 117230 0-0
C 24-03-2018 08:30 MOC'17 JO11-5 Rood-Wit W JO11-2 121735 0-0
C 17-03-2018 08:30 Unitas'30 JO11-6 Baronie JO11-5 118824 0-0
C 17-03-2018 09:00 Zundert JO11-2 MOC'17 JO11-5 120726 0-0
C 17-03-2018 09:00 DSE JO11-2 Moerse Boys JO11-3 120253 0-0
C 17-03-2018 09:30 Groen Wit JO11-5 Rood-Wit W JO11-2 119593 0-0
C 17-03-2018 11:00 RSV JO11-2 Beek Vooruit JO11-6 119025 0-0
C 17-03-2018 11:30 Boeimeer JO11-6 Victoria'03 JO11-3 121683 0-0
C 10-03-2018 14:45 Beek Vooruit JO11-6 Unitas'30 JO11-6 117297 0-0
C 10-03-2018 10:00 Victoria'03 JO11-3 RSV JO11-2 117909 0-0
C 10-03-2018 10:30 Rood-Wit W JO11-2 DSE JO11-2 119902 0-0
C 10-03-2018 08:45 Moerse Boys JO11-3 Zundert JO11-2 118573 0-0
C 10-03-2018 08:30 MOC'17 JO11-5 Boeimeer JO11-6 119276 0-0
C 10-03-2018 08:30 Baronie JO11-5 Groen Wit JO11-5 118618 0-0
C 03-03-2018 09:00 Zundert JO11-2 Rood-Wit W JO11-2 121191 0-0
C 03-03-2018 08:30 Unitas'30 JO11-6 Victoria'03 JO11-3 120087 0-0
C 03-03-2018 10:45 Groen Wit JO11-5 DSE JO11-2 118638 0-0
C 03-03-2018 11:00 RSV JO11-2 MOC'17 JO11-5 121205 0-0
C 03-03-2018 11:30 Boeimeer JO11-6 Moerse Boys JO11-3 119211 0-0
C 03-03-2018 09:45 Beek Vooruit JO11-6 Baronie JO11-5 117943 0-0
C 24-02-2018 09:30 Victoria'03 JO11-3 Beek Vooruit JO11-6 122674 0-0
C 24-02-2018 10:30 Rood-Wit W JO11-2 Boeimeer JO11-6 117096 0-0
C 24-02-2018 09:00 DSE JO11-2 Zundert JO11-2 117209 0-0
C 24-02-2018 10:45 Baronie JO11-5 RSV JO11-2 120535 0-0
C 24-02-2018 08:45 Moerse Boys JO11-3 Groen Wit JO11-5 121269 0-0
C 24-02-2018 08:30 MOC'17 JO11-5 Unitas'30 JO11-6 119262 0-0
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 16-12-2017 10:30 DIA JO11-3 Madese Boys JO11-4 75005 5-2
C 09-12-2017 09:45 Advendo JO11-3 Bavel JO11-5 72428 2-5
C 09-12-2017 08:45 Moerse Boys JO11-3 Sliedrecht JO11-7 99244 7-1
C 09-12-2017 08:30 Beek Vooruit JO11-7 SAB JO11-2 72444 4-2
C 09-12-2017 12:40 Baronie JO11-7 Gesta JO11-1 74139 2-4
C 02-12-2017 08:45 Bavel JO11-5 Baronie JO11-7 70849 2-2
C 02-12-2017 08:30 Sliedrecht JO11-7 Beek Vooruit JO11-7 99243 1-8
C 02-12-2017 13:00 Gesta JO11-1 Advendo JO11-3 69984 2-1
C 02-12-2017 09:00 Madese Boys JO11-4 Moerse Boys JO11-3 73713 0-8
C 02-12-2017 08:30 Unitas'30 JO11-6 DIA JO11-3 69772 3-2
C 25-11-2017 08:45 Moerse Boys JO11-3 Beek Vooruit JO11-7 74184 4-4
C 25-11-2017 10:00 SAB JO11-2 Bavel JO11-5 70488 4-3
C 25-11-2017 09:00 DIA JO11-3 Sliedrecht JO11-7 99242 15-1
C 25-11-2017 09:45 Advendo JO11-3 Unitas'30 JO11-6 71643 2-4
C 25-11-2017 08:30 Baronie JO11-7 Madese Boys JO11-4 73945 9-1
C 18-11-2017 09:45 Beek Vooruit JO11-7 DIA JO11-3 69988 3-7
C 18-11-2017 09:45 Sliedrecht JO11-7 Advendo JO11-3 99241 0-13
C 18-11-2017 08:30 Unitas'30 JO11-6 Gesta JO11-1 74998 4-1
C 18-11-2017 09:00 Madese Boys JO11-4 SAB JO11-2 69604 8-4
C 18-11-2017 12:50 Baronie JO11-7 Moerse Boys JO11-3 74409 2-1
C 11-11-2017 08:45 Moerse Boys JO11-3 Unitas'30 JO11-6 75087 4-2
C 11-11-2017 09:00 Gesta JO11-1 Bavel JO11-5 71828 5-10
C 11-11-2017 10:00 SAB JO11-2 Sliedrecht JO11-7 99240 6-2
C 11-11-2017 10:30 DIA JO11-3 Baronie JO11-7 69562 4-1
C 11-11-2017 09:45 Advendo JO11-3 Madese Boys JO11-4 70376 9-2
C 04-11-2017 08:30 Baronie JO11-7 Unitas'30 JO11-6 70280 5-2
C 04-11-2017 08:30 Beek Vooruit JO11-7 Gesta JO11-1 70379 3-8
C 04-11-2017 08:45 Moerse Boys JO11-3 Bavel JO11-5 74855 0-15
C 04-11-2017 10:45 Advendo JO11-3 SAB JO11-2 70612 3-3
C 04-11-2017 08:30 Sliedrecht JO11-7 Madese Boys JO11-4 99239 1-2
C 28-10-2017 09:45 Unitas'30 JO11-6 Sliedrecht JO11-7 99238 6-2
C 28-10-2017 08:30 Bavel JO11-5 DIA JO11-3 72942 7-1
C 28-10-2017 09:00 Madese Boys JO11-4 Beek Vooruit JO11-7 73816 2-3
C 28-10-2017 11:00 SAB JO11-2 Baronie JO11-7 73756 6-1
C 28-10-2017 09:00 Gesta JO11-1 Moerse Boys JO11-3 70625 4-6
C 23-10-2017 18:30 Madese Boys JO11-4 Bavel JO11-5 70861 1-12
C 21-10-2017 09:30 Baronie JO11-7 Sliedrecht JO11-7 99235 6-3
C 21-10-2017 09:00 Madese Boys JO11-4 Gesta JO11-1 73039 1-12
C 14-10-2017 08:30 Beek Vooruit JO11-7 Unitas'30 JO11-6 74581 6-6
C 14-10-2017 08:45 Moerse Boys JO11-3 SAB JO11-2 71926 5-1
C 14-10-2017 10:15 DIA JO11-3 Advendo JO11-3 73451 1-3
C 14-10-2017 08:30 Sliedrecht JO11-7 Bavel JO11-5 99237 0-18
C 07-10-2017 08:45 Bavel JO11-5 Beek Vooruit JO11-7 70886 11-3
C 07-10-2017 11:00 Unitas'30 JO11-6 Madese Boys JO11-4 72120 8-2
C 07-10-2017 10:00 Gesta JO11-1 DSE JO11-3 73280 0-0
C 07-10-2017 09:45 Advendo JO11-3 Baronie JO11-7 72993 3-3
C 07-10-2017 11:00 SAB JO11-2 DIA JO11-3 69903 2-8
C 07-10-2017 09:00 Gesta JO11-1 Sliedrecht JO11-7 99236 13-0
C 30-09-2017 09:45 Unitas'30 JO11-6 SAB JO11-2 73623 2-2
C 30-09-2017 08:30 Beek Vooruit JO11-7 Baronie JO11-7 71230 2-7
C 30-09-2017 08:45 Moerse Boys JO11-3 Advendo JO11-3 71568 6-4
C 30-09-2017 10:00 Gesta JO11-1 DIA JO11-3 74086 1-2
C 30-09-2017 11:30 DSE JO11-3 The Gunners JO11-3 72090 0-0
C 23-09-2017 11:30 SAB JO11-2 Gesta JO11-1 71331 6-4
C 23-09-2017 09:45 Advendo JO11-3 Beek Vooruit JO11-7 71515 3-7
C 23-09-2017 10:15 DIA JO11-3 Moerse Boys JO11-3 70167 2-1
C 23-09-2017 10:15 Bavel JO11-5 Unitas'30 JO11-6 73474 9-0
C 23-09-2017 08:30 Baronie JO11-7 DSE JO11-3 72184 0-0
C 23-09-2017 08:30 The Gunners JO11-3 Madese Boys JO11-4 73142 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Victoria'03 JO11-3 10 10 0 0 30 59 17 42 0
2 MOC'17 JO11-5 10 6 0 4 18 40 28 12 0
3 Zundert JO11-2 10 6 0 4 18 33 23 10 0
4 DSE JO11-2 10 5 2 3 17 38 33 5 0
5 Boeimeer JO11-6 10 5 1 4 16 31 27 4 0
6 Beek Vooruit JO11-6 10 5 1 4 16 25 28 -3 0
7 Moerse Boys JO11-3 10 5 0 5 15 35 40 -5 0
8 RSV JO11-2 10 4 0 6 12 40 30 10 0
9 Groen Wit JO11-5 10 4 0 6 12 32 37 -5 0
10 Rood-Wit W JO11-2 10 3 0 7 9 15 35 -20 0
11 Unitas'30 JO11-6 10 0 0 10 0 19 69 -50 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Zwaluwe JO11-3 3 3 0 0 9 45 3 42 0
2 Beek Vooruit JO11-7 3 2 0 1 6 20 14 6 0
3 Unitas'30 JO11-6 3 1 0 2 3 24 15 9 0
4 DSE JO11-3 3 0 0 3 0 1 58 -57 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Bavel JO11-5 10 8 1 1 25 92 18 74 0
2 DIA JO11-3 10 7 0 3 21 47 24 23 0
3 Moerse Boys JO11-3 10 6 1 3 19 42 35 7 0
4 Baronie JO11-7 10 5 2 3 17 38 28 10 0
5 Unitas'30 JO11-6 10 5 2 3 17 37 35 2 0
6 Gesta JO11-1 10 5 0 5 15 54 35 19 0
7 SAB JO11-2 10 4 2 4 14 36 40 -4 0
8 Beek Vooruit JO11-7 10 4 2 4 14 43 51 -8 0
9 Advendo JO11-3 10 3 2 5 11 43 33 10 0
10 Madese Boys JO11-4 10 2 0 8 6 21 71 -50 0
11 Sliedrecht JO11-7 10 0 0 10 0 11 94 -83 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
woensdag 14:00 - 15:00 4A2 10 Team training Unitas'30 JO11-6

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
wo 26-07-17 14:00 - 15:00 4A2 Team training Unitas'30 JO11-6
wo 02-08-17 14:00 - 15:00 4A2 Team training Unitas'30 JO11-6
wo 09-08-17 14:00 - 15:00 4A2 Team training Unitas'30 JO11-6
wo 16-08-17 14:00 - 15:00 4A2 Team training Unitas'30 JO11-6
wo 23-08-17 14:00 - 15:00 4A2 Team training Unitas'30 JO11-6
wo 30-08-17 14:00 - 15:00 4A2 Team training Unitas'30 JO11-6
wo 06-09-17 14:00 - 15:00 4A2 Team training Unitas'30 JO11-6
wo 13-09-17 14:00 - 15:00 4A2 Team training Unitas'30 JO11-6
wo 20-09-17 14:00 - 15:00 4A2 Team training Unitas'30 JO11-6
wo 27-09-17 14:00 - 15:00 4A2 Team training Unitas'30 JO11-6
wo 04-10-17 14:00 - 15:00 4A2 Team training Unitas'30 JO11-6
wo 11-10-17 14:00 - 15:00 4A2 Team training Unitas'30 JO11-6
wo 18-10-17 14:00 - 15:00 4A2 Team training Unitas'30 JO11-6
wo 25-10-17 14:00 - 15:00 4A2 Team training Unitas'30 JO11-6
wo 01-11-17 14:00 - 15:00 4A2 Team training Unitas'30 JO11-6
wo 08-11-17 14:00 - 15:00 4A2 Team training Unitas'30 JO11-6
wo 15-11-17 14:00 - 15:00 4A2 Team training Unitas'30 JO11-6
wo 22-11-17 14:00 - 15:00 4A2 Team training Unitas'30 JO11-6
wo 29-11-17 14:00 - 15:00 4A2 Team training Unitas'30 JO11-6
wo 06-12-17 14:00 - 15:00 4A2 Team training Unitas'30 JO11-6
wo 13-12-17 14:00 - 15:00 4A2 Team training Unitas'30 JO11-6
wo 20-12-17 14:00 - 15:00 4A2 Team training Unitas'30 JO11-6
wo 27-12-17 14:00 - 15:00 4A2 Team training Unitas'30 JO11-6
wo 03-01-18 14:00 - 15:00 4A2 Team training Unitas'30 JO11-6
wo 10-01-18 14:00 - 15:00 4A2 Team training Unitas'30 JO11-6
wo 17-01-18 14:00 - 15:00 4A2 Team training Unitas'30 JO11-6
wo 24-01-18 14:00 - 15:00 4A2 Team training Unitas'30 JO11-6
wo 31-01-18 14:00 - 15:00 4A2 Team training Unitas'30 JO11-6
wo 07-02-18 14:00 - 15:00 4A2 Team training Unitas'30 JO11-6
wo 14-02-18 14:00 - 15:00 4A2 Team training Unitas'30 JO11-6
wo 21-02-18 14:00 - 15:00 4A2 Team training Unitas'30 JO11-6
wo 28-02-18 14:00 - 15:00 4A2 Team training Unitas'30 JO11-6
wo 07-03-18 14:00 - 15:00 4A2 Team training Unitas'30 JO11-6
wo 14-03-18 14:00 - 15:00 4A2 Team training Unitas'30 JO11-6
wo 21-03-18 14:00 - 15:00 4A2 Team training Unitas'30 JO11-6
wo 28-03-18 14:00 - 15:00 4A2 Team training Unitas'30 JO11-6
wo 04-04-18 14:00 - 15:00 4A2 Team training Unitas'30 JO11-6
wo 11-04-18 14:00 - 15:00 4A2 Team training Unitas'30 JO11-6
wo 18-04-18 14:00 - 15:00 4A2 Team training Unitas'30 JO11-6
wo 25-04-18 14:00 - 15:00 4A2 Team training Unitas'30 JO11-6
wo 02-05-18 14:00 - 15:00 4A2 Team training Unitas'30 JO11-6
wo 09-05-18 14:00 - 15:00 4A2 Team training Unitas'30 JO11-6
wo 16-05-18 14:00 - 15:00 4A2 Team training Unitas'30 JO11-6
wo 23-05-18 14:00 - 15:00 4A2 Team training Unitas'30 JO11-6
wo 30-05-18 14:00 - 15:00 4A2 Team training Unitas'30 JO11-6
wo 06-06-18 14:00 - 15:00 4A2 Team training Unitas'30 JO11-6
wo 13-06-18 14:00 - 15:00 4A2 Team training Unitas'30 JO11-6
vrijdag 18:30 - 19:30 3A1 5 Team training Unitas'30 JO11-6

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
vr 15-09-17 18:30 - 19:30 3A1 5 Team training Unitas'30 JO11-6
vr 22-09-17 18:30 - 19:30 3A1 5 Team training Unitas'30 JO11-6
vr 29-09-17 18:30 - 19:30 3A1 5 Team training Unitas'30 JO11-6
vr 06-10-17 18:30 - 19:30 3A1 5 Team training Unitas'30 JO11-6
vr 13-10-17 18:30 - 19:30 3A1 5 Team training Unitas'30 JO11-6
vr 20-10-17 18:30 - 19:30 3A1 5 Team training Unitas'30 JO11-6
vr 27-10-17 18:30 - 19:30 3A1 5 Team training Unitas'30 JO11-6
vr 03-11-17 18:30 - 19:30 3A1 5 Team training Unitas'30 JO11-6
vr 10-11-17 18:30 - 19:30 3A1 5 Team training Unitas'30 JO11-6
vr 17-11-17 18:30 - 19:30 3A1 5 Team training Unitas'30 JO11-6
vr 24-11-17 18:30 - 19:30 3A1 5 Team training Unitas'30 JO11-6
vr 01-12-17 18:30 - 19:30 3A1 5 Team training Unitas'30 JO11-6
vr 08-12-17 18:30 - 19:30 3A1 5 Team training Unitas'30 JO11-6
vr 15-12-17 18:30 - 19:30 3A1 5 Team training Unitas'30 JO11-6
vr 22-12-17 18:30 - 19:30 3A1 5 Team training Unitas'30 JO11-6
vr 29-12-17 18:30 - 19:30 3A1 5 Team training Unitas'30 JO11-6
vr 05-01-18 18:30 - 19:30 3A1 5 Team training Unitas'30 JO11-6
vr 12-01-18 18:30 - 19:30 3A1 5 Team training Unitas'30 JO11-6
vr 19-01-18 18:30 - 19:30 3A1 5 Team training Unitas'30 JO11-6
vr 26-01-18 18:30 - 19:30 3A1 5 Team training Unitas'30 JO11-6
vr 02-02-18 18:30 - 19:30 3A1 5 Team training Unitas'30 JO11-6
vr 09-02-18 18:30 - 19:30 3A1 5 Team training Unitas'30 JO11-6
vr 16-02-18 18:30 - 19:30 3A1 5 Team training Unitas'30 JO11-6
vr 23-02-18 18:30 - 19:30 3A1 5 Team training Unitas'30 JO11-6
vr 02-03-18 18:30 - 19:30 3A1 5 Team training Unitas'30 JO11-6
vr 09-03-18 18:30 - 19:30 3A1 5 Team training Unitas'30 JO11-6
vr 16-03-18 18:30 - 19:30 3A1 5 Team training Unitas'30 JO11-6
vr 23-03-18 18:30 - 19:30 3A1 5 Team training Unitas'30 JO11-6
vr 30-03-18 18:30 - 19:30 3A1 5 Team training Unitas'30 JO11-6
vr 06-04-18 18:30 - 19:30 3A1 5 Team training Unitas'30 JO11-6
vr 13-04-18 18:30 - 19:30 3A1 5 Team training Unitas'30 JO11-6
vr 20-04-18 18:30 - 19:30 3A1 5 Team training Unitas'30 JO11-6
vr 27-04-18 18:30 - 19:30 3A1 5 Team training Unitas'30 JO11-6
vr 04-05-18 18:30 - 19:30 3A1 5 Team training Unitas'30 JO11-6
vr 11-05-18 18:30 - 19:30 3A1 5 Team training Unitas'30 JO11-6
vr 18-05-18 18:30 - 19:30 3A1 5 Team training Unitas'30 JO11-6
vr 25-05-18 18:30 - 19:30 3A1 5 Team training Unitas'30 JO11-6
vr 01-06-18 18:30 - 19:30 3A1 5 Team training Unitas'30 JO11-6
vr 08-06-18 18:30 - 19:30 3A1 5 Team training Unitas'30 JO11-6
vr 15-06-18 18:30 - 19:30 3A1 5 Team training Unitas'30 JO11-6

Berichten



Terug naar boven