Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0267 Onder 11 competitie (voorjaar)

Unitas'30 JO11-4

Teamleden

Spelers
Jon Babaj        
Jens Blom        
Rik van Dijk        
Souffiane El Messaoudi        
Yassin Gaanoun        
Jens Lucas        
Michel Maas        
Cas van Oorschot        
Julian van Peer        
 
Overige teamleden
Piet Simons Trainer
John van Oorschot Trainer/Coach
Maurice van Peer Trainer/Coach
Robbie van der Does Groepsco├Ârdinator Jeugd Recreatief

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 24-03-2018 08:30 The Gunners JO11-3 Baronie JO11-6 141287 0-0
C 24-03-2018 08:30 Boeimeer JO11-3 Hoeven JO11-2 119874 0-0
C 24-03-2018 09:30 Bavel JO11-3 VVR JO11-2 119994 0-0
C 24-03-2018 09:45 Wernhout JO11-1 Beek Vooruit JO11-5 118529 0-0
C 24-03-2018 10:40 JEKA JO11-9G Unitas'30 JO11-4 122406 0-0
C 24-03-2018 11:00 Achtmaal JO11-1 Moerse Boys JO11-2 119826 0-0
C 17-03-2018 11:15 The Gunners JO11-3 Achtmaal JO11-1 141286 0-0
C 17-03-2018 11:30 Baronie JO11-6 JEKA JO11-9G 118807 0-0
C 17-03-2018 10:45 Moerse Boys JO11-2 Hoeven JO11-2 122288 0-0
C 17-03-2018 10:00 Bavel JO11-3 Wernhout JO11-1 122131 0-0
C 17-03-2018 08:45 VVR JO11-2 Boeimeer JO11-3 122482 0-0
C 17-03-2018 08:30 Beek Vooruit JO11-5 Unitas'30 JO11-4 118326 0-0
C 10-03-2018 09:45 Wernhout JO11-1 The Gunners JO11-3 141285 0-0
C 10-03-2018 11:00 Achtmaal JO11-1 Beek Vooruit JO11-5 119827 0-0
C 10-03-2018 08:30 JEKA JO11-9G VVR JO11-2 118770 0-0
C 10-03-2018 10:45 Hoeven JO11-2 Baronie JO11-6 120246 0-0
C 10-03-2018 08:30 Boeimeer JO11-3 Bavel JO11-3 120517 0-0
C 10-03-2018 08:30 Unitas'30 JO11-4 Moerse Boys JO11-2 121950 0-0
C 03-03-2018 08:30 The Gunners JO11-3 Boeimeer JO11-3 141284 0-0
C 03-03-2018 09:45 Beek Vooruit JO11-5 Moerse Boys JO11-2 121959 0-0
C 03-03-2018 08:45 VVR JO11-2 Hoeven JO11-2 117403 0-0
C 03-03-2018 09:45 Wernhout JO11-1 Achtmaal JO11-1 119923 0-0
C 03-03-2018 10:00 Bavel JO11-3 JEKA JO11-9G 117911 0-0
C 03-03-2018 09:30 Baronie JO11-6 Unitas'30 JO11-4 120238 0-0
C 24-02-2018 11:00 Achtmaal JO11-1 Bavel JO11-3 117973 0-0
C 24-02-2018 10:45 Hoeven JO11-2 Beek Vooruit JO11-5 119976 0-0
C 24-02-2018 10:45 Moerse Boys JO11-2 Baronie JO11-6 117885 0-0
C 24-02-2018 08:30 Unitas'30 JO11-4 VVR JO11-2 120757 0-0
C 24-02-2018 08:30 Boeimeer JO11-3 Wernhout JO11-1 118686 0-0
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 16-12-2017 08:45 VVR JO11-2 Baronie JO11-5 101017 5-1
C 16-12-2017 10:00 Klundert JO11-1 RSV JO11-2 89986 3-1
C 16-12-2017 08:30 JEKA JO11-10G TVC Breda JO11-3G 73916 6-2
C 09-12-2017 09:30 TVC Breda JO11-3G Baronie JO11-5 74162 2-2
C 09-12-2017 09:00 DSE JO11-2 JEKA JO11-10G 74144 3-4
C 09-12-2017 11:00 RSV JO11-2 Groen Wit JO11-4 69673 0-14
C 09-12-2017 08:30 Unitas'30 JO11-4 Zundert JO11-2 69509 3-2
C 09-12-2017 11:30 UVV'40 JO11-4 Moerse Boys JO11-2 73673 6-1
C 09-12-2017 08:45 VVR JO11-2 Klundert JO11-1 89987 0-1
C 02-12-2017 10:15 Zundert JO11-2 UVV'40 JO11-4 74069 4-8
C 02-12-2017 08:30 Groen Wit JO11-4 VVR JO11-2 72303 3-2
C 02-12-2017 10:30 Baronie JO11-5 Unitas'30 JO11-4 72847 2-4
C 02-12-2017 10:45 Moerse Boys JO11-2 DSE JO11-2 70475 7-3
C 25-11-2017 08:30 Unitas'30 JO11-4 Moerse Boys JO11-2 74925 3-6
C 25-11-2017 08:45 VVR JO11-2 Baronie JO11-5 70784 0-0
C 25-11-2017 09:15 TVC Breda JO11-3G Groen Wit JO11-4 73320 1-13
C 25-11-2017 08:30 JEKA JO11-10G Klundert JO11-1 89985 4-8
C 25-11-2017 11:00 RSV JO11-2 Zundert JO11-2 72134 3-3
C 25-11-2017 12:30 UVV'40 JO11-4 DSE JO11-2 70931 3-2
C 18-11-2017 08:45 Klundert JO11-1 TVC Breda JO11-3G 89984 9-0
C 18-11-2017 09:00 DSE JO11-2 Unitas'30 JO11-4 74105 3-7
C 18-11-2017 10:15 Zundert JO11-2 JEKA JO11-10G 71650 0-0
C 18-11-2017 10:30 Baronie JO11-5 Groen Wit JO11-4 72768 1-9
C 18-11-2017 10:45 Moerse Boys JO11-2 VVR JO11-2 71159 2-3
C 18-11-2017 11:00 RSV JO11-2 UVV'40 JO11-4 73064 3-15
C 11-11-2017 08:45 VVR JO11-2 Zundert JO11-2 73598 4-1
C 11-11-2017 10:45 Unitas'30 JO11-4 RSV JO11-2 74057 0-3
C 11-11-2017 09:45 JEKA JO11-10G Moerse Boys JO11-2 74344 1-5
C 11-11-2017 09:35 Groen Wit JO11-4 Klundert JO11-1 89983 3-2
C 11-11-2017 11:00 TVC Breda JO11-3G DSE JO11-2 73914 4-0
C 11-11-2017 11:00 UVV'40 JO11-4 Baronie JO11-5 69923 4-0
C 04-11-2017 11:00 RSV JO11-2 Baronie JO11-5 72178 3-5
C 04-11-2017 11:00 UVV'40 JO11-4 Klundert JO11-1 89982 2-10
C 04-11-2017 10:45 Moerse Boys JO11-2 Zundert JO11-2 71047 4-0
C 04-11-2017 08:30 Unitas'30 JO11-4 TVC Breda JO11-3G 72376 3-5
C 04-11-2017 09:00 DSE JO11-2 Groen Wit JO11-4 73966 0-12
C 04-11-2017 08:45 VVR JO11-2 JEKA JO11-10G 74836 4-4
C 28-10-2017 08:45 Klundert JO11-1 Unitas'30 JO11-4 89981 9-1
C 28-10-2017 10:15 Zundert JO11-2 DSE JO11-2 72193 6-2
C 28-10-2017 09:30 Baronie JO11-5 Moerse Boys JO11-2 71852 3-2
C 28-10-2017 09:45 JEKA JO11-10G RSV JO11-2 70143 2-1
C 28-10-2017 10:05 Groen Wit JO11-4 UVV'40 JO11-4 75033 8-1
C 28-10-2017 11:00 TVC Breda JO11-3G VVR JO11-2 70999 3-2
C 21-10-2017 11:00 RSV JO11-2 TVC Breda JO11-3G 74224 7-5
C 14-10-2017 10:15 Zundert JO11-2 Groen Wit JO11-4 71489 1-9
C 14-10-2017 10:15 DSE JO11-2 Baronie JO11-5 69664 10-2
C 14-10-2017 08:30 Unitas'30 JO11-4 VVR JO11-2 70478 4-2
C 14-10-2017 10:45 Moerse Boys JO11-2 Klundert JO11-1 89980 2-2
C 14-10-2017 09:00 UVV'40 JO11-4 JEKA JO11-10G 73942 14-1
C 07-10-2017 11:00 TVC Breda JO11-3G UVV'40 JO11-4 71439 6-2
C 07-10-2017 08:45 VVR JO11-2 RSV JO11-2 72801 3-1
C 07-10-2017 08:30 Baronie JO11-5 Zundert JO11-2 75173 2-8
C 07-10-2017 08:30 JEKA JO11-10G Unitas'30 JO11-4 73189 2-3
C 07-10-2017 10:45 Groen Wit JO11-4 Moerse Boys JO11-2 73712 13-1
C 07-10-2017 08:45 Klundert JO11-1 DSE JO11-2 89979 8-2
C 30-09-2017 09:00 DSE JO11-2 RSV JO11-2 69611 5-8
C 30-09-2017 11:45 Baronie JO11-5 JEKA JO11-10G 70385 4-2
C 30-09-2017 09:00 Zundert JO11-2 Beek Vooruit JO11-6 73243 0-0
C 30-09-2017 10:30 Groen Wit JO11-4 Unitas'30 JO11-4 72031 8-1
C 30-09-2017 10:45 Moerse Boys JO11-2 TVC Breda JO11-3G 73236 3-2
C 30-09-2017 10:30 UVV'40 JO11-4 VVR JO11-2 70365 3-6
C 30-09-2017 10:15 Zundert JO11-2 Klundert JO11-1 89978 1-7
C 23-09-2017 08:45 VVR JO11-2 DSE JO11-2 74207 3-1
C 23-09-2017 08:30 JEKA JO11-10G Groen Wit JO11-4 73140 0-7
C 23-09-2017 08:30 Unitas'30 JO11-4 UVV'40 JO11-4 72748 2-5
C 23-09-2017 11:00 RSV JO11-2 Moerse Boys JO11-2 71616 0-1
C 23-09-2017 11:00 Beek Vooruit JO11-6 Baronie JO11-5 71142 0-0
C 23-09-2017 08:45 Klundert JO11-1 Baronie JO11-5 89977 9-0
C 23-09-2017 08:30 TVC Breda JO11-3G Zundert JO11-2 74253 3-9

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Bavel JO11-3 11 11 0 0 33 72 22 50 0
2 The Gunners JO11-3 11 9 0 2 27 61 33 28 0
3 Unitas'30 JO11-4 11 8 0 3 24 47 37 10 0
4 Boeimeer JO11-3 11 6 1 4 19 44 37 7 0
5 Hoeven JO11-2 11 4 3 4 15 43 33 10 0
6 Wernhout JO11-1 11 4 2 5 14 51 49 2 0
7 JEKA JO11-9G 11 4 2 5 14 40 51 -11 0
8 Baronie JO11-6 11 4 0 7 12 34 51 -17 0
9 Beek Vooruit JO11-5 11 3 2 6 11 34 57 -23 0
10 VVR JO11-2 11 2 3 6 9 28 35 -7 0
11 Achtmaal JO11-1 11 1 3 7 6 28 46 -18 0
12 Moerse Boys JO11-2 11 2 0 9 6 24 55 -31 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Roosendaal JO11-4 3 3 0 0 9 27 4 23 0
2 WDS'19 JO11-2 3 2 0 1 6 10 10 0 0
3 Unitas'30 JO11-4 3 1 0 2 3 3 10 -7 0
4 Boeimeer JO11-7 3 0 0 3 0 1 17 -16 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Groen Wit JO11-4 11 11 0 0 33 99 10 89 0
2 Klundert JO11-1 11 9 1 1 28 68 16 52 0
3 UVV'40 JO11-4 11 7 0 4 21 63 43 20 0
4 VVR JO11-2 11 6 1 4 19 34 24 10 0
5 Moerse Boys JO11-2 11 6 1 4 19 34 36 -2 0
6 Unitas'30 JO11-4 11 5 0 6 15 31 47 -16 0
7 TVC Breda JO11-3G 11 4 1 6 13 33 56 -23 0
8 Zundert JO11-2 11 3 2 6 11 35 45 -10 0
9 JEKA JO11-10G 11 3 2 6 11 26 51 -25 0
10 RSV JO11-2 11 3 1 7 10 30 56 -26 0
11 Baronie JO11-5 11 3 1 7 10 22 58 -36 0
12 DSE JO11-2 11 1 0 10 3 31 64 -33 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
woensdag 14:00 - 15:00 1B1 3 Team training Unitas'30 JO11-4

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
wo 26-07-17 14:00 - 15:00 1B1 Team training Unitas'30 JO9-3
wo 02-08-17 14:00 - 15:00 1B1 Team training Unitas'30 JO9-3
wo 09-08-17 14:00 - 15:00 1B1 Team training Unitas'30 JO9-3
wo 16-08-17 14:00 - 15:00 1B1 Team training Unitas'30 JO9-3
wo 23-08-17 14:00 - 15:00 1B1 Team training Unitas'30 JO9-3
wo 30-08-17 14:00 - 15:00 1B1 Team training Unitas'30 JO9-3
wo 06-09-17 14:00 - 15:00 1B1 Team training Unitas'30 JO9-3
wo 13-09-17 14:00 - 15:00 1B1 Team training Unitas'30 JO9-3
wo 20-09-17 14:00 - 15:00 1B1 Team training Unitas'30 JO9-3
wo 27-09-17 14:00 - 15:00 1B1 Team training Unitas'30 JO9-3
wo 04-10-17 14:00 - 15:00 1B1 Team training Unitas'30 JO9-3
wo 11-10-17 14:00 - 15:00 1B1 Team training Unitas'30 JO9-3
wo 18-10-17 14:00 - 15:00 1B1 Team training Unitas'30 JO9-3
wo 25-10-17 14:00 - 15:00 1B1 Team training Unitas'30 JO9-3
wo 01-11-17 14:00 - 15:00 1B1 Team training Unitas'30 JO9-3
wo 08-11-17 14:00 - 15:00 1B1 Team training Unitas'30 JO9-3
wo 15-11-17 14:00 - 15:00 1B1 Team training Unitas'30 JO9-3
wo 22-11-17 14:00 - 15:00 1B1 Team training Unitas'30 JO9-3
wo 29-11-17 14:00 - 15:00 1B1 Team training Unitas'30 JO9-3
wo 06-12-17 14:00 - 15:00 1B1 Team training Unitas'30 JO9-3
wo 13-12-17 14:00 - 15:00 1B1 Team training Unitas'30 JO9-3
wo 20-12-17 14:00 - 15:00 1B1 Team training Unitas'30 JO9-3
wo 27-12-17 14:00 - 15:00 1B1 Team training Unitas'30 JO9-3
wo 03-01-18 14:00 - 15:00 1B1 Team training Unitas'30 JO9-3
wo 10-01-18 14:00 - 15:00 1B1 Team training Unitas'30 JO9-3
wo 17-01-18 14:00 - 15:00 1B1 Team training Unitas'30 JO9-3
wo 24-01-18 14:00 - 15:00 1B1 Team training Unitas'30 JO9-3
wo 31-01-18 14:00 - 15:00 1B1 Team training Unitas'30 JO9-3
wo 07-02-18 14:00 - 15:00 1B1 Team training Unitas'30 JO9-3
wo 14-02-18 14:00 - 15:00 1B1 Team training Unitas'30 JO9-3
wo 21-02-18 14:00 - 15:00 1B1 Team training Unitas'30 JO9-3
wo 28-02-18 14:00 - 15:00 1B1 Team training Unitas'30 JO9-3
wo 07-03-18 14:00 - 15:00 1B1 Team training Unitas'30 JO9-3
wo 14-03-18 14:00 - 15:00 1B1 Team training Unitas'30 JO9-3
wo 21-03-18 14:00 - 15:00 1B1 Team training Unitas'30 JO9-3
wo 28-03-18 14:00 - 15:00 1B1 Team training Unitas'30 JO9-3
wo 04-04-18 14:00 - 15:00 1B1 Team training Unitas'30 JO9-3
wo 11-04-18 14:00 - 15:00 1B1 Team training Unitas'30 JO9-3
wo 18-04-18 14:00 - 15:00 1B1 Team training Unitas'30 JO9-3
wo 25-04-18 14:00 - 15:00 1B1 Team training Unitas'30 JO9-3
wo 02-05-18 14:00 - 15:00 1B1 Team training Unitas'30 JO9-3
wo 09-05-18 14:00 - 15:00 1B1 Team training Unitas'30 JO9-3
wo 16-05-18 14:00 - 15:00 1B1 Team training Unitas'30 JO9-3
wo 23-05-18 14:00 - 15:00 1B1 Team training Unitas'30 JO9-3
wo 30-05-18 14:00 - 15:00 1B1 Team training Unitas'30 JO9-3
wo 06-06-18 14:00 - 15:00 1B1 Team training Unitas'30 JO9-3
wo 13-06-18 14:00 - 15:00 1B1 Team training Unitas'30 JO9-3
vrijdag 18:00 - 19:00 2A2 2 Team training Unitas'30 JO11-4

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
vr 28-07-17 18:00 - 19:00 4A2 Team training Unitas'30 JO11-4
vr 04-08-17 18:00 - 19:00 4A2 Team training Unitas'30 JO11-4
vr 11-08-17 18:00 - 19:00 4A2 Team training Unitas'30 JO11-4
vr 18-08-17 18:00 - 19:00 4A2 Team training Unitas'30 JO11-4
vr 25-08-17 18:00 - 19:00 4A2 Team training Unitas'30 JO11-4
vr 01-09-17 18:00 - 19:00 4A2 Team training Unitas'30 JO11-4
vr 08-09-17 18:00 - 19:00 4A2 Team training Unitas'30 JO11-4
vr 15-09-17 18:00 - 19:00 4A2 Team training Unitas'30 JO11-4
vr 22-09-17 18:00 - 19:00 4A2 Team training Unitas'30 JO11-4
vr 29-09-17 18:00 - 19:00 4A2 Team training Unitas'30 JO11-4
vr 06-10-17 18:00 - 19:00 4A2 Team training Unitas'30 JO11-4
vr 13-10-17 18:00 - 19:00 4A2 Team training Unitas'30 JO11-4
vr 20-10-17 18:00 - 19:00 4A2 Team training Unitas'30 JO11-4
vr 27-10-17 18:00 - 19:00 4A2 Team training Unitas'30 JO11-4
vr 03-11-17 18:00 - 19:00 4A2 Team training Unitas'30 JO11-4
vr 10-11-17 18:00 - 19:00 4A2 Team training Unitas'30 JO11-4
vr 17-11-17 18:00 - 19:00 4A2 Team training Unitas'30 JO11-4
vr 24-11-17 18:00 - 19:00 4A2 Team training Unitas'30 JO11-4
vr 01-12-17 18:00 - 19:00 4A2 Team training Unitas'30 JO11-4
vr 08-12-17 18:00 - 19:00 4A2 Team training Unitas'30 JO11-4
vr 15-12-17 18:00 - 19:00 4A2 Team training Unitas'30 JO11-4
vr 22-12-17 18:00 - 19:00 4A2 Team training Unitas'30 JO11-4
vr 29-12-17 18:00 - 19:00 4A2 Team training Unitas'30 JO11-4
vr 05-01-18 18:00 - 19:00 4A2 Team training Unitas'30 JO11-4
vr 12-01-18 18:00 - 19:00 4A2 Team training Unitas'30 JO11-4
vr 19-01-18 18:00 - 19:00 4A2 Team training Unitas'30 JO11-4
vr 26-01-18 18:00 - 19:00 4A2 Team training Unitas'30 JO11-4
vr 02-02-18 18:00 - 19:00 4A2 Team training Unitas'30 JO11-4
vr 09-02-18 18:00 - 19:00 4A2 Team training Unitas'30 JO11-4
vr 16-02-18 18:00 - 19:00 4A2 Team training Unitas'30 JO11-4
vr 23-02-18 18:00 - 19:00 4A2 Team training Unitas'30 JO11-4
vr 02-03-18 18:00 - 19:00 4A2 Team training Unitas'30 JO11-4
vr 09-03-18 18:00 - 19:00 4A2 Team training Unitas'30 JO11-4
vr 16-03-18 18:00 - 19:00 4A2 Team training Unitas'30 JO11-4
vr 23-03-18 18:00 - 19:00 4A2 Team training Unitas'30 JO11-4
vr 30-03-18 18:00 - 19:00 4A2 Team training Unitas'30 JO11-4
vr 06-04-18 18:00 - 19:00 4A2 Team training Unitas'30 JO11-4
vr 13-04-18 18:00 - 19:00 4A2 Team training Unitas'30 JO11-4
vr 20-04-18 18:00 - 19:00 4A2 Team training Unitas'30 JO11-4
vr 27-04-18 18:00 - 19:00 4A2 Team training Unitas'30 JO11-4
vr 04-05-18 18:00 - 19:00 4A2 Team training Unitas'30 JO11-4
vr 11-05-18 18:00 - 19:00 4A2 Team training Unitas'30 JO11-4
vr 18-05-18 18:00 - 19:00 4A2 Team training Unitas'30 JO11-4
vr 25-05-18 18:00 - 19:00 4A2 Team training Unitas'30 JO11-4
vr 01-06-18 18:00 - 19:00 4A2 Team training Unitas'30 JO11-4
vr 08-06-18 18:00 - 19:00 4A2 Team training Unitas'30 JO11-4
vr 15-06-18 18:00 - 19:00 4A2 Team training Unitas'30 JO11-4

Berichten



Terug naar boven