0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Unitas'30 JO11-4
Teamleden
Spelers | |||||||
Jens Blom | |||||||
Rik van Dijk | |||||||
Julian van Peer | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Piet Simons | Trainer | ||||||
Maurice van Peer | Trainer/Coach | ||||||
Robbie van der Does | Groepscoördinator Jeugd Recreatief |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 24-03-2018 08:30 | The Gunners JO11-3 | Baronie JO11-6 | 141287 | 0-0 | ||
C | 24-03-2018 08:30 | Boeimeer JO11-3 | Hoeven JO11-2 | 119874 | 0-0 | ||
C | 24-03-2018 09:30 | Bavel JO11-3 | VVR JO11-2 | 119994 | 0-0 | ||
C | 24-03-2018 09:45 | Wernhout JO11-1 | Beek Vooruit JO11-5 | 118529 | 0-0 | ||
C | 24-03-2018 10:40 | JEKA JO11-9G | Unitas'30 JO11-4 | 122406 | 0-0 | ||
C | 24-03-2018 11:00 | Achtmaal JO11-1 | Moerse Boys JO11-2 | 119826 | 0-0 | ||
C | 17-03-2018 11:15 | The Gunners JO11-3 | Achtmaal JO11-1 | 141286 | 0-0 | ||
C | 17-03-2018 11:30 | Baronie JO11-6 | JEKA JO11-9G | 118807 | 0-0 | ||
C | 17-03-2018 10:45 | Moerse Boys JO11-2 | Hoeven JO11-2 | 122288 | 0-0 | ||
C | 17-03-2018 10:00 | Bavel JO11-3 | Wernhout JO11-1 | 122131 | 0-0 | ||
C | 17-03-2018 08:45 | VVR JO11-2 | Boeimeer JO11-3 | 122482 | 0-0 | ||
C | 17-03-2018 08:30 | Beek Vooruit JO11-5 | Unitas'30 JO11-4 | 118326 | 0-0 | ||
C | 10-03-2018 09:45 | Wernhout JO11-1 | The Gunners JO11-3 | 141285 | 0-0 | ||
C | 10-03-2018 11:00 | Achtmaal JO11-1 | Beek Vooruit JO11-5 | 119827 | 0-0 | ||
C | 10-03-2018 08:30 | JEKA JO11-9G | VVR JO11-2 | 118770 | 0-0 | ||
C | 10-03-2018 10:45 | Hoeven JO11-2 | Baronie JO11-6 | 120246 | 0-0 | ||
C | 10-03-2018 08:30 | Boeimeer JO11-3 | Bavel JO11-3 | 120517 | 0-0 | ||
C | 10-03-2018 08:30 | Unitas'30 JO11-4 | Moerse Boys JO11-2 | 121950 | 0-0 | ||
C | 03-03-2018 08:30 | The Gunners JO11-3 | Boeimeer JO11-3 | 141284 | 0-0 | ||
C | 03-03-2018 09:45 | Beek Vooruit JO11-5 | Moerse Boys JO11-2 | 121959 | 0-0 | ||
C | 03-03-2018 08:45 | VVR JO11-2 | Hoeven JO11-2 | 117403 | 0-0 | ||
C | 03-03-2018 09:45 | Wernhout JO11-1 | Achtmaal JO11-1 | 119923 | 0-0 | ||
C | 03-03-2018 10:00 | Bavel JO11-3 | JEKA JO11-9G | 117911 | 0-0 | ||
C | 03-03-2018 09:30 | Baronie JO11-6 | Unitas'30 JO11-4 | 120238 | 0-0 | ||
C | 24-02-2018 11:00 | Achtmaal JO11-1 | Bavel JO11-3 | 117973 | 0-0 | ||
C | 24-02-2018 10:45 | Hoeven JO11-2 | Beek Vooruit JO11-5 | 119976 | 0-0 | ||
C | 24-02-2018 10:45 | Moerse Boys JO11-2 | Baronie JO11-6 | 117885 | 0-0 | ||
C | 24-02-2018 08:30 | Unitas'30 JO11-4 | VVR JO11-2 | 120757 | 0-0 | ||
C | 24-02-2018 08:30 | Boeimeer JO11-3 | Wernhout JO11-1 | 118686 | 0-0 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 16-12-2017 08:45 | VVR JO11-2 | Baronie JO11-5 | 101017 | 5-1 | ||
C | 16-12-2017 10:00 | Klundert JO11-1 | RSV JO11-2 | 89986 | 3-1 | ||
C | 16-12-2017 08:30 | JEKA JO11-10G | TVC Breda JO11-3G | 73916 | 6-2 | ||
C | 09-12-2017 09:30 | TVC Breda JO11-3G | Baronie JO11-5 | 74162 | 2-2 | ||
C | 09-12-2017 09:00 | DSE JO11-2 | JEKA JO11-10G | 74144 | 3-4 | ||
C | 09-12-2017 11:00 | RSV JO11-2 | Groen Wit JO11-4 | 69673 | 0-14 | ||
C | 09-12-2017 08:30 | Unitas'30 JO11-4 | Zundert JO11-2 | 69509 | 3-2 | ||
C | 09-12-2017 11:30 | UVV'40 JO11-4 | Moerse Boys JO11-2 | 73673 | 6-1 | ||
C | 09-12-2017 08:45 | VVR JO11-2 | Klundert JO11-1 | 89987 | 0-1 | ||
C | 02-12-2017 10:15 | Zundert JO11-2 | UVV'40 JO11-4 | 74069 | 4-8 | ||
C | 02-12-2017 08:30 | Groen Wit JO11-4 | VVR JO11-2 | 72303 | 3-2 | ||
C | 02-12-2017 10:30 | Baronie JO11-5 | Unitas'30 JO11-4 | 72847 | 2-4 | ||
C | 02-12-2017 10:45 | Moerse Boys JO11-2 | DSE JO11-2 | 70475 | 7-3 | ||
C | 25-11-2017 08:30 | Unitas'30 JO11-4 | Moerse Boys JO11-2 | 74925 | 3-6 | ||
C | 25-11-2017 08:45 | VVR JO11-2 | Baronie JO11-5 | 70784 | 0-0 | ||
C | 25-11-2017 09:15 | TVC Breda JO11-3G | Groen Wit JO11-4 | 73320 | 1-13 | ||
C | 25-11-2017 08:30 | JEKA JO11-10G | Klundert JO11-1 | 89985 | 4-8 | ||
C | 25-11-2017 11:00 | RSV JO11-2 | Zundert JO11-2 | 72134 | 3-3 | ||
C | 25-11-2017 12:30 | UVV'40 JO11-4 | DSE JO11-2 | 70931 | 3-2 | ||
C | 18-11-2017 08:45 | Klundert JO11-1 | TVC Breda JO11-3G | 89984 | 9-0 | ||
C | 18-11-2017 09:00 | DSE JO11-2 | Unitas'30 JO11-4 | 74105 | 3-7 | ||
C | 18-11-2017 10:15 | Zundert JO11-2 | JEKA JO11-10G | 71650 | 0-0 | ||
C | 18-11-2017 10:30 | Baronie JO11-5 | Groen Wit JO11-4 | 72768 | 1-9 | ||
C | 18-11-2017 10:45 | Moerse Boys JO11-2 | VVR JO11-2 | 71159 | 2-3 | ||
C | 18-11-2017 11:00 | RSV JO11-2 | UVV'40 JO11-4 | 73064 | 3-15 | ||
C | 11-11-2017 08:45 | VVR JO11-2 | Zundert JO11-2 | 73598 | 4-1 | ||
C | 11-11-2017 10:45 | Unitas'30 JO11-4 | RSV JO11-2 | 74057 | 0-3 | ||
C | 11-11-2017 09:45 | JEKA JO11-10G | Moerse Boys JO11-2 | 74344 | 1-5 | ||
C | 11-11-2017 09:35 | Groen Wit JO11-4 | Klundert JO11-1 | 89983 | 3-2 | ||
C | 11-11-2017 11:00 | TVC Breda JO11-3G | DSE JO11-2 | 73914 | 4-0 | ||
C | 11-11-2017 11:00 | UVV'40 JO11-4 | Baronie JO11-5 | 69923 | 4-0 | ||
C | 04-11-2017 11:00 | RSV JO11-2 | Baronie JO11-5 | 72178 | 3-5 | ||
C | 04-11-2017 11:00 | UVV'40 JO11-4 | Klundert JO11-1 | 89982 | 2-10 | ||
C | 04-11-2017 10:45 | Moerse Boys JO11-2 | Zundert JO11-2 | 71047 | 4-0 | ||
C | 04-11-2017 08:30 | Unitas'30 JO11-4 | TVC Breda JO11-3G | 72376 | 3-5 | ||
C | 04-11-2017 09:00 | DSE JO11-2 | Groen Wit JO11-4 | 73966 | 0-12 | ||
C | 04-11-2017 08:45 | VVR JO11-2 | JEKA JO11-10G | 74836 | 4-4 | ||
C | 28-10-2017 08:45 | Klundert JO11-1 | Unitas'30 JO11-4 | 89981 | 9-1 | ||
C | 28-10-2017 10:15 | Zundert JO11-2 | DSE JO11-2 | 72193 | 6-2 | ||
C | 28-10-2017 09:30 | Baronie JO11-5 | Moerse Boys JO11-2 | 71852 | 3-2 | ||
C | 28-10-2017 09:45 | JEKA JO11-10G | RSV JO11-2 | 70143 | 2-1 | ||
C | 28-10-2017 10:05 | Groen Wit JO11-4 | UVV'40 JO11-4 | 75033 | 8-1 | ||
C | 28-10-2017 11:00 | TVC Breda JO11-3G | VVR JO11-2 | 70999 | 3-2 | ||
C | 21-10-2017 11:00 | RSV JO11-2 | TVC Breda JO11-3G | 74224 | 7-5 | ||
C | 14-10-2017 10:15 | Zundert JO11-2 | Groen Wit JO11-4 | 71489 | 1-9 | ||
C | 14-10-2017 10:15 | DSE JO11-2 | Baronie JO11-5 | 69664 | 10-2 | ||
C | 14-10-2017 08:30 | Unitas'30 JO11-4 | VVR JO11-2 | 70478 | 4-2 | ||
C | 14-10-2017 10:45 | Moerse Boys JO11-2 | Klundert JO11-1 | 89980 | 2-2 | ||
C | 14-10-2017 09:00 | UVV'40 JO11-4 | JEKA JO11-10G | 73942 | 14-1 | ||
C | 07-10-2017 11:00 | TVC Breda JO11-3G | UVV'40 JO11-4 | 71439 | 6-2 | ||
C | 07-10-2017 08:45 | VVR JO11-2 | RSV JO11-2 | 72801 | 3-1 | ||
C | 07-10-2017 08:30 | Baronie JO11-5 | Zundert JO11-2 | 75173 | 2-8 | ||
C | 07-10-2017 08:30 | JEKA JO11-10G | Unitas'30 JO11-4 | 73189 | 2-3 | ||
C | 07-10-2017 10:45 | Groen Wit JO11-4 | Moerse Boys JO11-2 | 73712 | 13-1 | ||
C | 07-10-2017 08:45 | Klundert JO11-1 | DSE JO11-2 | 89979 | 8-2 | ||
C | 30-09-2017 09:00 | DSE JO11-2 | RSV JO11-2 | 69611 | 5-8 | ||
C | 30-09-2017 11:45 | Baronie JO11-5 | JEKA JO11-10G | 70385 | 4-2 | ||
C | 30-09-2017 09:00 | Zundert JO11-2 | Beek Vooruit JO11-6 | 73243 | 0-0 | ||
C | 30-09-2017 10:30 | Groen Wit JO11-4 | Unitas'30 JO11-4 | 72031 | 8-1 | ||
C | 30-09-2017 10:45 | Moerse Boys JO11-2 | TVC Breda JO11-3G | 73236 | 3-2 | ||
C | 30-09-2017 10:30 | UVV'40 JO11-4 | VVR JO11-2 | 70365 | 3-6 | ||
C | 30-09-2017 10:15 | Zundert JO11-2 | Klundert JO11-1 | 89978 | 1-7 | ||
C | 23-09-2017 08:45 | VVR JO11-2 | DSE JO11-2 | 74207 | 3-1 | ||
C | 23-09-2017 08:30 | JEKA JO11-10G | Groen Wit JO11-4 | 73140 | 0-7 | ||
C | 23-09-2017 08:30 | Unitas'30 JO11-4 | UVV'40 JO11-4 | 72748 | 2-5 | ||
C | 23-09-2017 11:00 | RSV JO11-2 | Moerse Boys JO11-2 | 71616 | 0-1 | ||
C | 23-09-2017 11:00 | Beek Vooruit JO11-6 | Baronie JO11-5 | 71142 | 0-0 | ||
C | 23-09-2017 08:45 | Klundert JO11-1 | Baronie JO11-5 | 89977 | 9-0 | ||
C | 23-09-2017 08:30 | TVC Breda JO11-3G | Zundert JO11-2 | 74253 | 3-9 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bavel JO11-3 | 11 | 11 | 0 | 0 | 33 | 72 | 22 | 50 | 0 |
2 | The Gunners JO11-3 | 11 | 9 | 0 | 2 | 27 | 61 | 33 | 28 | 0 |
3 | Unitas'30 JO11-4 | 11 | 8 | 0 | 3 | 24 | 47 | 37 | 10 | 0 |
4 | Boeimeer JO11-3 | 11 | 6 | 1 | 4 | 19 | 44 | 37 | 7 | 0 |
5 | Hoeven JO11-2 | 11 | 4 | 3 | 4 | 15 | 43 | 33 | 10 | 0 |
6 | Wernhout JO11-1 | 11 | 4 | 2 | 5 | 14 | 51 | 49 | 2 | 0 |
7 | JEKA JO11-9G | 11 | 4 | 2 | 5 | 14 | 40 | 51 | -11 | 0 |
8 | Baronie JO11-6 | 11 | 4 | 0 | 7 | 12 | 34 | 51 | -17 | 0 |
9 | Beek Vooruit JO11-5 | 11 | 3 | 2 | 6 | 11 | 34 | 57 | -23 | 0 |
10 | VVR JO11-2 | 11 | 2 | 3 | 6 | 9 | 28 | 35 | -7 | 0 |
11 | Achtmaal JO11-1 | 11 | 1 | 3 | 7 | 6 | 28 | 46 | -18 | 0 |
12 | Moerse Boys JO11-2 | 11 | 2 | 0 | 9 | 6 | 24 | 55 | -31 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Roosendaal JO11-4 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 27 | 4 | 23 | 0 |
2 | WDS'19 JO11-2 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 10 | 10 | 0 | 0 |
3 | Unitas'30 JO11-4 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 3 | 10 | -7 | 0 |
4 | Boeimeer JO11-7 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 1 | 17 | -16 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Groen Wit JO11-4 | 11 | 11 | 0 | 0 | 33 | 99 | 10 | 89 | 0 |
2 | Klundert JO11-1 | 11 | 9 | 1 | 1 | 28 | 68 | 16 | 52 | 0 |
3 | UVV'40 JO11-4 | 11 | 7 | 0 | 4 | 21 | 63 | 43 | 20 | 0 |
4 | VVR JO11-2 | 11 | 6 | 1 | 4 | 19 | 34 | 24 | 10 | 0 |
5 | Moerse Boys JO11-2 | 11 | 6 | 1 | 4 | 19 | 34 | 36 | -2 | 0 |
6 | Unitas'30 JO11-4 | 11 | 5 | 0 | 6 | 15 | 31 | 47 | -16 | 0 |
7 | TVC Breda JO11-3G | 11 | 4 | 1 | 6 | 13 | 33 | 56 | -23 | 0 |
8 | Zundert JO11-2 | 11 | 3 | 2 | 6 | 11 | 35 | 45 | -10 | 0 |
9 | JEKA JO11-10G | 11 | 3 | 2 | 6 | 11 | 26 | 51 | -25 | 0 |
10 | RSV JO11-2 | 11 | 3 | 1 | 7 | 10 | 30 | 56 | -26 | 0 |
11 | Baronie JO11-5 | 11 | 3 | 1 | 7 | 10 | 22 | 58 | -36 | 0 |
12 | DSE JO11-2 | 11 | 1 | 0 | 10 | 3 | 31 | 64 | -33 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
woensdag | 14:00 - 15:00 | 1B1 | 3 | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
vrijdag | 18:00 - 19:00 | 2A2 | 2 | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|