Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0267 Onder 11 competitie (voorjaar)

Unitas'30 JO11-2

Teamleden

Spelers
Sietse Douma Keeper      
Duncan Able        
Marouan Amin        
Justin Hasevoet        
Wes van den Oudenhoven        
Parathan Pakerathan        
Jesse Schalk        
Enes Uzun        
Berke Yakut        
 
Overige teamleden
Alexander Schalk Leider
Nick Buiks Trainer/Coach
Stijn Nooijens Trainer/Coach
Abdelouahid Ben Omar Groepsco├Ârdinator Jeugd Selectie

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 24-03-2018 12:40 Baronie JO11-1 WDS'19 JO11-1 119633 0-0
C 24-03-2018 11:15 Sprundel JO11-1 JEKA JO11-5G 118182 0-0
C 24-03-2018 10:45 Madese Boys JO11-2 TVC Breda JO11-1 117484 0-0
C 24-03-2018 10:15 Terheijden JO11-1 Groen Wit JO11-2 117102 0-0
C 24-03-2018 08:45 Moerse Boys JO11-1 SAB JO11-1 118264 0-0
C 24-03-2018 08:30 Beek Vooruit JO11-2 Unitas'30 JO11-2 119064 0-0
C 17-03-2018 08:45 Moerse Boys JO11-1 Baronie JO11-1 118612 0-0
C 17-03-2018 10:00 SAB JO11-1 Madese Boys JO11-2 117505 0-0
C 17-03-2018 09:45 WDS'19 JO11-1 Groen Wit JO11-2 120834 0-0
C 17-03-2018 10:30 JEKA JO11-5G Terheijden JO11-1 117599 0-0
C 17-03-2018 11:15 Sprundel JO11-1 Beek Vooruit JO11-2 119991 0-0
C 17-03-2018 12:15 Unitas'30 JO11-2 TVC Breda JO11-1 121576 0-0
C 10-03-2018 11:45 Groen Wit JO11-2 SAB JO11-1 121767 0-0
C 10-03-2018 10:45 Madese Boys JO11-2 JEKA JO11-5G 121184 0-0
C 10-03-2018 10:15 Terheijden JO11-1 Sprundel JO11-1 121868 0-0
C 10-03-2018 09:30 Baronie JO11-1 Unitas'30 JO11-2 122170 0-0
C 10-03-2018 09:45 TVC Breda JO11-1 WDS'19 JO11-1 119197 0-0
C 10-03-2018 08:30 Beek Vooruit JO11-2 Moerse Boys JO11-1 118978 0-0
C 03-03-2018 08:30 Beek Vooruit JO11-2 Baronie JO11-1 117368 0-0
C 03-03-2018 08:45 Moerse Boys JO11-1 Terheijden JO11-1 117535 0-0
C 03-03-2018 09:30 SAB JO11-1 TVC Breda JO11-1 121176 0-0
C 03-03-2018 08:30 Unitas'30 JO11-2 WDS'19 JO11-1 119291 0-0
C 03-03-2018 09:45 JEKA JO11-5G Groen Wit JO11-2 121849 0-0
C 03-03-2018 11:15 Sprundel JO11-1 Madese Boys JO11-2 117139 0-0
C 24-02-2018 10:45 Madese Boys JO11-2 Moerse Boys JO11-1 117784 0-0
C 24-02-2018 10:15 Terheijden JO11-1 Beek Vooruit JO11-2 121214 0-0
C 24-02-2018 09:45 WDS'19 JO11-1 SAB JO11-1 121153 0-0
C 24-02-2018 09:30 Groen Wit JO11-2 Unitas'30 JO11-2 118095 0-0
C 24-02-2018 09:45 TVC Breda JO11-1 JEKA JO11-5G 121359 0-0
C 24-02-2018 12:45 Baronie JO11-1 Sprundel JO11-1 121723 0-0
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 16-12-2017 10:15 MZC'11 JO11-1 Rood-Wit W JO11-1 72004 0-0
C 16-12-2017 10:45 Hoeven JO11-1 SC Gastel JO11-1 73660 4-4
C 09-12-2017 10:30 Rood-Wit W JO11-1 Hoeven JO11-1 74386 3-2
C 09-12-2017 10:15 Halsteren JO11-2 Virtus JO11-1 71182 1-5
C 09-12-2017 10:00 VVR JO11-1 MZC'11 JO11-1 72069 8-0
C 09-12-2017 08:30 Steenbergen JO11-1 Alliance JO11-1 70208 1-6
C 09-12-2017 10:30 SC Gastel JO11-1 Unitas'30 JO11-2 72956 8-2
C 02-12-2017 12:15 Unitas'30 JO11-2 Steenbergen JO11-1 75181 3-4
C 02-12-2017 10:00 Virtus JO11-1 VVR JO11-1 71333 2-3
C 02-12-2017 09:00 Alliance JO11-1 SC Gastel JO11-1 71702 0-0
C 02-12-2017 10:45 Hoeven JO11-1 Roosendaal JO11-2 69817 6-0
C 25-11-2017 10:15 Halsteren JO11-2 MZC'11 JO11-1 72426 5-3
C 25-11-2017 10:15 Roosendaal JO11-2 Unitas'30 JO11-2 72970 6-1
C 25-11-2017 10:30 SC Gastel JO11-1 Virtus JO11-1 74309 5-1
C 25-11-2017 09:00 Hoeven JO11-1 Alliance JO11-1 70420 2-7
C 25-11-2017 08:45 VVR JO11-1 Rood-Wit W JO11-1 72280 7-1
C 18-11-2017 10:15 MZC'11 JO11-1 Steenbergen JO11-1 72746 1-3
C 18-11-2017 10:00 Virtus JO11-1 Hoeven JO11-1 71742 3-3
C 18-11-2017 10:15 Alliance JO11-1 Roosendaal JO11-2 74771 10-1
C 18-11-2017 10:30 Rood-Wit W JO11-1 Halsteren JO11-2 74080 3-1
C 18-11-2017 10:30 SC Gastel JO11-1 VVR JO11-1 74714 6-1
C 11-11-2017 08:30 Unitas'30 JO11-2 Alliance JO11-1 74932 0-8
C 11-11-2017 08:30 Steenbergen JO11-1 Virtus JO11-1 74742 3-4
C 11-11-2017 10:15 Halsteren JO11-2 SC Gastel JO11-1 73252 3-6
C 11-11-2017 10:15 Roosendaal JO11-2 Rood-Wit W JO11-1 71464 1-5
C 11-11-2017 09:00 Hoeven JO11-1 MZC'11 JO11-1 73813 8-0
C 04-11-2017 10:30 Rood-Wit W JO11-1 Unitas'30 JO11-2 69587 5-1
C 04-11-2017 10:15 Halsteren JO11-2 Roosendaal JO11-2 72892 6-4
C 04-11-2017 10:15 MZC'11 JO11-1 Virtus JO11-1 73593 0-6
C 04-11-2017 08:45 VVR JO11-1 Alliance JO11-1 73989 1-6
C 04-11-2017 08:30 Steenbergen JO11-1 Hoeven JO11-1 70317 4-3
C 28-10-2017 10:15 Roosendaal JO11-2 Steenbergen JO11-1 74494 2-7
C 28-10-2017 10:15 Alliance JO11-1 Halsteren JO11-2 71361 6-4
C 28-10-2017 10:00 Virtus JO11-1 Rood-Wit W JO11-1 72803 0-2
C 28-10-2017 08:30 Unitas'30 JO11-2 VVR JO11-1 72584 0-2
C 14-10-2017 10:00 VVR JO11-1 Hoeven JO11-1 72156 4-2
C 14-10-2017 10:00 MZC'11 JO11-1 Alliance JO11-1 72766 0-12
C 14-10-2017 10:00 Virtus JO11-1 Unitas'30 JO11-2 73848 3-6
C 14-10-2017 10:15 Halsteren JO11-2 Steenbergen JO11-1 69721 1-3
C 14-10-2017 10:30 SC Gastel JO11-1 Roosendaal JO11-2 72011 11-2
C 14-10-2017 10:30 Rood Wit W JO11-1 Kogelvangers JO11-1 69862 0-0
C 07-10-2017 08:30 Steenbergen JO11-1 SC Gastel JO11-1 74099 2-1
C 07-10-2017 09:45 Unitas'30 JO11-2 MZC'11 JO11-1 70980 2-2
C 07-10-2017 10:15 Roosendaal JO11-2 VVR JO11-1 69475 4-6
C 07-10-2017 10:15 Alliance JO11-1 Rood-Wit W JO11-1 73115 9-1
C 07-10-2017 10:30 Kogelvangers JO11-1 Virtus JO11-1 74748 0-0
C 07-10-2017 10:45 Hoeven JO11-1 Halsteren JO11-2 75222 6-5
C 30-09-2017 08:30 Unitas'30 JO11-2 Halsteren JO11-2 71621 3-3
C 30-09-2017 08:45 VVR JO11-1 Steenbergen JO11-1 70117 4-2
C 30-09-2017 10:30 MZC'11 JO11-1 Roosendaal JO11-2 71261 6-9
C 30-09-2017 10:00 Virtus JO11-1 Alliance JO11-1 74809 3-11
C 30-09-2017 10:30 Kogelvangers JO11-1 Hoeven JO11-1 71481 0-0
C 30-09-2017 10:30 Rood-Wit W JO11-1 SC Gastel JO11-1 73807 1-8
C 23-09-2017 10:45 Hoeven JO11-1 Unitas'30 JO11-2 71288 3-2
C 23-09-2017 10:30 SC Gastel JO11-1 MZC'11 JO11-1 71433 4-1
C 23-09-2017 10:15 Halsteren JO11-2 VVR JO11-1 73711 3-3
C 23-09-2017 10:15 Alliance JO11-1 Kogelvangers JO11-1 74662 7-0
C 23-09-2017 10:15 Roosendaal JO11-2 Virtus JO11-1 70485 3-6
C 23-09-2017 08:30 Steenbergen JO11-1 Rood Wit W JO11-1 73794 2-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Groen Wit JO11-2 11 7 3 1 24 63 26 37 0
2 TVC Breda JO11-1 11 7 2 2 23 31 15 16 0
3 Beek Vooruit JO11-2 11 6 2 3 20 43 26 17 0
4 Moerse Boys JO11-1 11 6 1 4 19 59 36 23 0
5 SAB JO11-1 11 5 4 2 19 38 32 6 0
6 Terheijden JO11-1 11 6 0 5 18 30 37 -7 0
7 Unitas'30 JO11-2 11 5 1 5 16 44 31 13 0
8 WDS'19 JO11-1 11 5 1 5 16 43 48 -5 0
9 Baronie JO11-1 11 4 3 4 15 40 32 8 0
10 JEKA JO11-5G 11 3 1 7 10 28 44 -16 0
11 Madese Boys JO11-2 11 1 2 8 5 23 66 -43 0
12 Sprundel JO11-1 11 1 0 10 3 22 71 -49 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 EBOH JO11-1 2 2 0 0 6 16 0 16 0
2 Sleeuwijk JO11-1 2 1 0 1 3 2 8 -6 0
3 Unitas'30 JO11-2 2 0 0 2 0 1 11 -10 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Alliance JO11-1 9 9 0 0 27 75 13 62 0
2 SC Gastel JO11-1 9 7 1 1 22 53 17 36 0
3 VVR JO11-1 10 7 1 2 22 39 26 13 0
4 Steenbergen JO11-1 10 7 0 3 21 31 25 6 0
5 Rood-Wit W JO11-1 9 5 0 4 15 21 31 -10 0
6 Hoeven JO11-1 10 4 2 4 14 39 32 7 0
7 Virtus JO11-1 10 4 1 5 13 33 37 -4 0
8 Halsteren JO11-2 10 2 2 6 8 32 42 -10 0
9 Roosendaal JO11-2 10 2 0 8 6 32 64 -32 0
10 Unitas'30 JO11-2 10 1 2 7 5 20 44 -24 0
11 MZC'11 JO11-1 9 0 1 8 1 13 57 -44 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 19:00 - 20:00 4A1 15 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 24-07-17 19:00 - 20:00 4A1 Team training gaat_door
ma 31-07-17 19:00 - 20:00 4A1 Team training gaat_door
ma 07-08-17 19:00 - 20:00 4A1 Team training gaat_door
ma 14-08-17 19:00 - 20:00 4A1 Team training gaat_door
ma 21-08-17 19:00 - 20:00 4A1 Team training gaat_door
ma 28-08-17 19:00 - 20:00 4A1 Team training gaat_door
ma 04-09-17 19:00 - 20:00 4A1 Team training gaat_door
ma 11-09-17 19:00 - 20:00 4A1 Team training gaat_door
ma 18-09-17 19:00 - 20:00 4A1 Team training gaat_door
ma 25-09-17 19:00 - 20:00 4A1 Team training gaat_door
ma 02-10-17 19:00 - 20:00 4A1 Team training gaat_door
ma 09-10-17 19:00 - 20:00 4A1 Team training gaat_door
ma 16-10-17 19:00 - 20:00 4A1 Team training gaat_door
ma 23-10-17 19:00 - 20:00 4A1 Team training gaat_door
ma 30-10-17 19:00 - 20:00 4A1 Team training gaat_door
ma 06-11-17 19:00 - 20:00 4A1 Team training gaat_door
ma 13-11-17 19:00 - 20:00 4A1 Team training gaat_door
ma 20-11-17 19:00 - 20:00 4A1 Team training gaat_door
ma 27-11-17 19:00 - 20:00 4A1 Team training gaat_door
ma 04-12-17 19:00 - 20:00 4A1 Team training gaat_door
ma 11-12-17 19:00 - 20:00 4A1 Team training gaat_door
ma 18-12-17 19:00 - 20:00 4A1 Team training gaat_door
ma 25-12-17 19:00 - 20:00 4A1 Team training gaat_door
ma 01-01-18 19:00 - 20:00 4A1 Team training gaat_door
ma 08-01-18 19:00 - 20:00 4A1 Team training gaat_door
ma 15-01-18 19:00 - 20:00 4A1 Team training gaat_door
ma 22-01-18 19:00 - 20:00 4A1 Team training gaat_door
ma 29-01-18 19:00 - 20:00 4A1 Team training gaat_door
ma 05-02-18 19:00 - 20:00 4A1 Team training gaat_door
ma 12-02-18 19:00 - 20:00 4A1 Team training gaat_door
ma 19-02-18 19:00 - 20:00 4A1 Team training gaat_door
ma 26-02-18 19:00 - 20:00 4A1 Team training gaat_door
ma 05-03-18 19:00 - 20:00 4A1 Team training gaat_door
ma 12-03-18 19:00 - 20:00 4A1 Team training gaat_door
ma 19-03-18 19:00 - 20:00 4A1 Team training gaat_door
ma 26-03-18 19:00 - 20:00 4A1 Team training gaat_door
ma 02-04-18 19:00 - 20:00 4A1 Team training gaat_door
ma 09-04-18 19:00 - 20:00 4A1 Team training gaat_door
ma 16-04-18 19:00 - 20:00 4A1 Team training gaat_door
ma 23-04-18 19:00 - 20:00 4A1 Team training gaat_door
ma 30-04-18 19:00 - 20:00 4A1 Team training gaat_door
ma 07-05-18 19:00 - 20:00 4A1 Team training gaat_door
ma 14-05-18 19:00 - 20:00 4A1 Team training gaat_door
ma 21-05-18 19:00 - 20:00 4A1 Team training gaat_door
ma 28-05-18 19:00 - 20:00 4A1 Team training gaat_door
ma 04-06-18 19:00 - 20:00 4A1 Team training gaat_door
ma 11-06-18 19:00 - 20:00 4A1 Team training gaat_door
woensdag 19:00 - 20:00 4A1 9 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 26-07-17 19:00 - 20:00 4A1 Team training gaat_door
wo 02-08-17 19:00 - 20:00 4A1 Team training gaat_door
wo 09-08-17 19:00 - 20:00 4A1 Team training gaat_door
wo 16-08-17 19:00 - 20:00 4A1 Team training gaat_door
wo 23-08-17 19:00 - 20:00 4A1 Team training gaat_door
wo 30-08-17 19:00 - 20:00 4A1 Team training gaat_door
wo 06-09-17 19:00 - 20:00 4A1 Team training gaat_door
wo 13-09-17 19:00 - 20:00 4A1 Team training gaat_door
wo 20-09-17 19:00 - 20:00 4A1 Team training gaat_door
wo 27-09-17 19:00 - 20:00 4A1 Team training gaat_door
wo 04-10-17 19:00 - 20:00 4A1 Team training gaat_door
wo 11-10-17 19:00 - 20:00 4A1 Team training gaat_door
wo 18-10-17 19:00 - 20:00 4A1 Team training gaat_door
wo 25-10-17 19:00 - 20:00 4A1 Team training gaat_door
wo 01-11-17 19:00 - 20:00 4A1 Team training gaat_door
wo 08-11-17 19:00 - 20:00 4A1 Team training gaat_door
wo 15-11-17 19:00 - 20:00 4A1 Team training gaat_door
wo 22-11-17 19:00 - 20:00 4A1 Team training gaat_door
wo 29-11-17 19:00 - 20:00 4A1 Team training gaat_door
wo 06-12-17 19:00 - 20:00 4A1 Team training gaat_door
wo 13-12-17 19:00 - 20:00 4A1 Team training gaat_door
wo 20-12-17 19:00 - 20:00 4A1 Team training gaat_door
wo 27-12-17 19:00 - 20:00 4A1 Team training gaat_door
wo 03-01-18 19:00 - 20:00 4A1 Team training gaat_door
wo 10-01-18 19:00 - 20:00 4A1 Team training gaat_door
wo 17-01-18 19:00 - 20:00 4A1 Team training gaat_door
wo 24-01-18 19:00 - 20:00 4A1 Team training gaat_door
wo 31-01-18 19:00 - 20:00 4A1 Team training gaat_door
wo 07-02-18 19:00 - 20:00 4A1 Team training gaat_door
wo 14-02-18 19:00 - 20:00 4A1 Team training gaat_door
wo 21-02-18 19:00 - 20:00 4A1 Team training gaat_door
wo 28-02-18 19:00 - 20:00 4A1 Team training gaat_door
wo 07-03-18 19:00 - 20:00 4A1 Team training gaat_door
wo 14-03-18 19:00 - 20:00 4A1 Team training gaat_door
wo 21-03-18 19:00 - 20:00 4A1 Team training gaat_door
wo 28-03-18 19:00 - 20:00 4A1 Team training gaat_door
wo 04-04-18 19:00 - 20:00 4A1 Team training gaat_door
wo 11-04-18 19:00 - 20:00 4A1 Team training gaat_door
wo 18-04-18 19:00 - 20:00 4A1 Team training gaat_door
wo 25-04-18 19:00 - 20:00 4A1 Team training gaat_door
wo 02-05-18 19:00 - 20:00 4A1 Team training gaat_door
wo 09-05-18 19:00 - 20:00 4A1 Team training gaat_door
wo 16-05-18 19:00 - 20:00 4A1 Team training gaat_door
wo 23-05-18 19:00 - 20:00 4A1 Team training gaat_door
wo 30-05-18 19:00 - 20:00 4A1 Team training gaat_door
wo 06-06-18 19:00 - 20:00 4A1 Team training gaat_door
wo 13-06-18 19:00 - 20:00 4A1 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven