Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0277 Onder 9 competitie (voorjaar)

Unitas'30 JO9-6

Teamleden

Spelers
Christiano Ciz        
Mirac Dikbas        
Luuk van Eekelen        
Simon Hanemaaijer        
Sjors de Rooij        
Jordi de Rooij        
Jukka van de Ven        
 
Overige teamleden
Sonja Gordeijns-Mathijssen Groepsco├Ârdinator Jeugd Recreatief
Marcel de Bruijn Trainersbegeleider

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 24-03-2018 09:45 The Gunners JO9-4 VVR JO9-2 126375 0-0
C 24-03-2018 09:30 Baronie JO9-10 Advendo JO9-3G 126985 0-0
C 24-03-2018 09:00 UVV'40 JO9-3 Unitas'30 JO9-6 124841 0-0
C 24-03-2018 08:30 WDS'19 JO9-3 Groen Wit JO9-6 129067 0-0
C 24-03-2018 08:30 JEKA JO9-10G Baronie JO9-6 128777 0-0
C 24-03-2018 08:30 Boeimeer JO9-5 Beek Vooruit JO9-5 129225 0-0
C 17-03-2018 08:30 Groen Wit JO9-6 Advendo JO9-3G 125050 0-0
C 17-03-2018 08:30 Boeimeer JO9-5 WDS'19 JO9-3 127289 0-0
C 17-03-2018 09:45 Beek Vooruit JO9-5 UVV'40 JO9-3 129246 0-0
C 17-03-2018 10:00 The Gunners JO9-4 JEKA JO9-10G 126541 0-0
C 17-03-2018 10:00 VVR JO9-2 Baronie JO9-10 126532 0-0
C 17-03-2018 10:30 Baronie JO9-6 Unitas'30 JO9-6 127163 0-0
C 10-03-2018 09:45 Unitas'30 JO9-6 Groen Wit JO9-6 128061 0-0
C 10-03-2018 09:45 Advendo JO9-3G Beek Vooruit JO9-5 127255 0-0
C 10-03-2018 09:30 Baronie JO9-10 The Gunners JO9-4 128329 0-0
C 10-03-2018 09:00 UVV'40 JO9-3 VVR JO9-2 129639 0-0
C 10-03-2018 08:30 WDS'19 JO9-3 Baronie JO9-6 126996 0-0
C 10-03-2018 08:30 JEKA JO9-10G Boeimeer JO9-5 129242 0-0
C 03-03-2018 08:30 JEKA JO9-10G WDS'19 JO9-3 126096 0-0
C 03-03-2018 08:30 The Gunners JO9-4 UVV'40 JO9-3 127713 0-0
C 03-03-2018 08:30 Boeimeer JO9-5 Baronie JO9-10 129811 0-0
C 03-03-2018 10:15 Beek Vooruit JO9-5 Unitas'30 JO9-6 128438 0-0
C 03-03-2018 10:00 VVR JO9-2 Advendo JO9-3G 129260 0-0
C 03-03-2018 11:30 Baronie JO9-6 Groen Wit JO9-6 128672 0-0
C 24-02-2018 09:45 Advendo JO9-3G Baronie JO9-6 126355 0-0
C 24-02-2018 09:30 Unitas'30 JO9-6 VVR JO9-2 125193 0-0
C 24-02-2018 09:30 Groen Wit JO9-6 Beek Vooruit JO9-5 125697 0-0
C 24-02-2018 08:30 Baronie JO9-10 JEKA JO9-10G 128359 0-0
C 24-02-2018 09:00 UVV'40 JO9-3 Boeimeer JO9-5 129650 0-0
C 24-02-2018 08:30 WDS'19 JO9-3 The Gunners JO9-4 127035 0-0
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 27-01-2018 08:30 Boeimeer JO9-4 JEKA JO9-11G 82301 0-0
C 16-12-2017 09:00 DIA JO9-3 Unitas'30 JO9-6 81185 0-0
C 09-12-2017 09:30 TVC Breda JO9-2G Madese Boys JO9-4 81969 0-0
C 09-12-2017 08:45 Bavel JO9-5 Advendo JO9-2 96667 0-0
C 09-12-2017 08:45 RFC JO9-4 VCW JO9-1 79689 0-0
C 09-12-2017 10:30 Baronie JO9-4 VVR JO9-2 80821 0-0
C 02-12-2017 10:00 VVR JO9-2 RFC JO9-4 81910 0-0
C 02-12-2017 08:30 Unitas'30 JO9-6 Baronie JO9-4 80258 0-0
C 02-12-2017 09:00 Madese Boys JO9-4 DIA JO9-3 82180 0-0
C 02-12-2017 09:45 Advendo JO9-2 Boeimeer JO9-4 82284 0-0
C 02-12-2017 10:30 VCW JO9-1 TVC Breda JO9-2G 79886 0-0
C 02-12-2017 08:30 JEKA JO9-11G Bavel JO9-5 96666 0-0
C 25-11-2017 08:30 Boeimeer JO9-4 VCW JO9-1 79407 0-0
C 25-11-2017 08:45 RFC JO9-4 Advendo JO9-2 82000 0-0
C 25-11-2017 08:45 Bavel JO9-5 Madese Boys JO9-4 96665 0-0
C 25-11-2017 09:00 DIA JO9-3 Baronie JO9-4 79578 0-0
C 25-11-2017 09:15 TVC Breda JO9-2G Unitas'30 JO9-6 77710 0-0
C 25-11-2017 10:00 VVR JO9-2 JEKA JO9-11G 77183 0-0
C 18-11-2017 08:30 Unitas'30 JO9-6 Boeimeer JO9-4 80211 0-0
C 18-11-2017 10:30 JEKA JO9-11G RFC JO9-4 78839 0-0
C 18-11-2017 08:45 Bavel JO9-5 DIA JO9-3 96664 0-0
C 18-11-2017 09:00 Madese Boys JO9-4 VVR JO9-2 78267 0-0
C 18-11-2017 10:30 VCW JO9-1 Advendo JO9-2 80726 0-0
C 18-11-2017 10:30 Baronie JO9-4 TVC Breda JO9-2G 78205 0-0
C 11-11-2017 09:15 TVC Breda JO9-2G Bavel JO9-5 96663 0-0
C 11-11-2017 08:30 Boeimeer JO9-4 Madese Boys JO9-4 79148 0-0
C 11-11-2017 09:00 DIA JO9-3 VCW JO9-1 79166 0-0
C 11-11-2017 08:45 RFC JO9-4 Baronie JO9-4 80082 0-0
C 11-11-2017 09:45 Advendo JO9-2 JEKA JO9-11G 79083 0-0
C 11-11-2017 10:00 VVR JO9-2 Unitas'30 JO9-6 82226 0-0
C 04-11-2017 11:00 TVC Breda JO9-2G RFC JO9-4 80677 0-0
C 04-11-2017 10:30 Baronie JO9-4 Advendo JO9-2 81983 0-0
C 04-11-2017 09:00 DIA JO9-3 JEKA JO9-11G 81703 0-0
C 04-11-2017 08:45 Bavel JO9-5 VCW JO9-1 96662 0-0
C 04-11-2017 08:30 Unitas'30 JO9-6 Madese Boys JO9-4 78554 0-0
C 04-11-2017 08:30 Boeimeer JO9-4 VVR JO9-2 82350 0-0
C 28-10-2017 08:30 JEKA JO9-11G TVC Breda JO9-2G 78034 0-0
C 28-10-2017 08:45 RFC JO9-4 Boeimeer JO9-4 81333 0-0
C 28-10-2017 09:45 Advendo JO9-2 DIA JO9-3 79804 0-0
C 28-10-2017 09:00 Madese Boys JO9-4 Baronie JO9-4 77454 0-0
C 28-10-2017 10:30 VCW JO9-1 Unitas'30 JO9-6 79972 0-0
C 28-10-2017 08:45 VVR JO9-2 Bavel JO9-5 96661 0-0
C 21-10-2017 10:00 Bavel JO9-5 Unitas'30 JO9-6 96657 0-0
C 14-10-2017 09:30 Baronie JO9-4 VCW JO9-1 80734 0-0
C 14-10-2017 09:00 DIA JO9-3 VVR JO9-2 77743 0-0
C 14-10-2017 09:00 Madese Boys JO9-4 Advendo JO9-2 80352 0-0
C 14-10-2017 09:45 TVC Breda JO9-2G Boeimeer JO9-4 81255 0-0
C 14-10-2017 11:00 PCP JO9-1 RFC JO9-4 80282 0-0
C 14-10-2017 08:45 Bavel JO9-5 RFC JO9-4 96660 0-0
C 14-10-2017 09:30 Unitas'30 JO9-6 JEKA JO9-11G 82042 0-0
C 07-10-2017 08:45 RFC JO9-4 DIA JO9-3 78171 1-12
C 07-10-2017 08:30 JEKA JO9-11G Baronie JO9-4 80616 9-3
C 07-10-2017 08:30 Boeimeer JO9-4 PCP JO9-1 78685 0-0
C 07-10-2017 09:45 Advendo JO9-2 Unitas'30 JO9-6 79650 7-5
C 07-10-2017 10:00 VVR JO9-2 TVC Breda JO9-2G 81523 2-8
C 07-10-2017 10:30 VCW JO9-1 Madese Boys JO9-4 81226 14-4
C 07-10-2017 08:30 Boeimeer JO9-4 Bavel JO9-5 96659 10-1
C 30-09-2017 09:45 Unitas'30 JO9-6 RFC JO9-4 82063 5-2
C 30-09-2017 09:00 Madese Boys JO9-4 JEKA JO9-11G 78995 1-8
C 30-09-2017 09:00 DIA JO9-3 Boeimeer JO9-4 80613 1-5
C 30-09-2017 09:45 Advendo JO9-2 TVC Breda JO9-2G 79834 1-12
C 30-09-2017 10:30 VCW JO9-1 VVR JO9-2 77934 10-0
C 30-09-2017 09:30 Baronie JO9-4 PCP JO9-1 80402 0-0
C 30-09-2017 11:00 Baronie JO9-4 Bavel JO9-5 96658 0-0
r 23-09-2017 11:00 PCP JO9-1 Unitas'30 JO9-6 79426 0-0
C 23-09-2017 08:45 VVR JO9-2 Advendo JO9-2 80829 7-0
C 23-09-2017 08:45 RFC JO9-4 Madese Boys JO9-4 81725 0-13
C 23-09-2017 08:30 Boeimeer JO9-4 Baronie JO9-4 79917 9-2
C 23-09-2017 08:30 TVC Breda JO9-2G DIA JO9-3 79497 12-2
C 23-09-2017 08:30 JEKA JO9-11G VCW JO9-1 81510 7-6

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Advendo JO9-3G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Baronie JO9-10 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Baronie JO9-6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Beek Vooruit JO9-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Boeimeer JO9-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Groen Wit JO9-6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 JEKA JO9-10G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 The Gunners JO9-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Unitas'30 JO9-6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 UVV'40 JO9-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 VVR JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 WDS'19 JO9-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Boeimeer JO9-4 2 2 0 0 6 31 4 27 0
2 JEKA JO9-9G 2 1 0 1 3 17 6 11 0
3 Unitas'30 JO9-6 2 0 0 2 0 1 39 -38 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 TVC Breda JO9-2G 3 3 0 0 9 32 5 27 0
2 Boeimeer JO9-4 3 3 0 0 9 24 4 20 0
3 JEKA JO9-11G 3 3 0 0 9 24 10 14 0
4 VCW JO9-1 3 2 0 1 6 30 11 19 0
5 Unitas'30 JO9-6 2 1 0 1 3 10 9 1 0
6 DIA JO9-3 3 1 0 2 3 15 18 -3 0
7 Madese Boys JO9-4 3 1 0 2 3 18 22 -4 0
8 VVR JO9-2 3 1 0 2 3 9 18 -9 0
9 Advendo JO9-2 3 1 0 2 3 8 24 -16 0
10 Bavel JO9-5 1 0 0 1 0 1 10 -9 0
11 Baronie JO9-4 2 0 0 2 0 5 18 -13 0
12 RFC JO9-4 3 0 0 3 0 3 30 -27 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
woensdag 15:15 - 16:15 2 7 Team training Unitas'30 JO9-6

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
wo 30-08-17 16:30 - 17:30 5 Team training Unitas'30 JO9-6
wo 06-09-17 16:30 - 17:30 5 Team training Unitas'30 JO9-6
wo 13-09-17 16:30 - 17:30 5 Team training Unitas'30 JO9-6
wo 20-09-17 16:30 - 17:30 5 Team training Unitas'30 JO9-6
wo 27-09-17 16:30 - 17:30 5 Team training Unitas'30 JO9-6
wo 04-10-17 16:30 - 17:30 5 Team training Unitas'30 JO9-6
wo 11-10-17 16:30 - 17:30 5 Team training Unitas'30 JO9-6
wo 18-10-17 16:30 - 17:30 5 Team training Unitas'30 JO9-6
wo 25-10-17 16:30 - 17:30 5 Team training Unitas'30 JO9-6
wo 01-11-17 16:30 - 17:30 5 Team training Unitas'30 JO9-6
wo 08-11-17 16:30 - 17:30 5 Team training Unitas'30 JO9-6
wo 15-11-17 16:30 - 17:30 5 Team training Unitas'30 JO9-6
wo 22-11-17 16:30 - 17:30 5 Team training Unitas'30 JO9-6
wo 29-11-17 16:30 - 17:30 5 Team training Unitas'30 JO9-6
wo 06-12-17 16:30 - 17:30 5 Team training Unitas'30 JO9-6
wo 13-12-17 16:30 - 17:30 5 Team training Unitas'30 JO9-6
wo 20-12-17 16:30 - 17:30 5 Team training Unitas'30 JO9-6
wo 27-12-17 16:30 - 17:30 5 Team training Unitas'30 JO9-6
wo 03-01-18 16:30 - 17:30 5 Team training Unitas'30 JO9-6
wo 10-01-18 16:30 - 17:30 5 Team training Unitas'30 JO9-6
wo 17-01-18 16:30 - 17:30 5 Team training Unitas'30 JO9-6
wo 24-01-18 16:30 - 17:30 5 Team training Unitas'30 JO9-6
wo 31-01-18 16:30 - 17:30 5 Team training Unitas'30 JO9-6
wo 07-02-18 16:30 - 17:30 5 Team training Unitas'30 JO9-6
wo 14-02-18 16:30 - 17:30 5 Team training Unitas'30 JO9-6
wo 21-02-18 16:30 - 17:30 5 Team training Unitas'30 JO9-6
wo 28-02-18 16:30 - 17:30 5 Team training Unitas'30 JO9-6
wo 07-03-18 16:30 - 17:30 5 Team training Unitas'30 JO9-6
wo 14-03-18 16:30 - 17:30 5 Team training Unitas'30 JO9-6
wo 21-03-18 16:30 - 17:30 5 Team training Unitas'30 JO9-6
wo 28-03-18 16:30 - 17:30 5 Team training Unitas'30 JO9-6
wo 04-04-18 16:30 - 17:30 5 Team training Unitas'30 JO9-6
wo 11-04-18 16:30 - 17:30 5 Team training Unitas'30 JO9-6
wo 18-04-18 16:30 - 17:30 5 Team training Unitas'30 JO9-6
wo 25-04-18 16:30 - 17:30 5 Team training Unitas'30 JO9-6
wo 02-05-18 16:30 - 17:30 5 Team training Unitas'30 JO9-6
wo 09-05-18 16:30 - 17:30 5 Team training Unitas'30 JO9-6
wo 16-05-18 16:30 - 17:30 5 Team training Unitas'30 JO9-6
wo 23-05-18 16:30 - 17:30 5 Team training Unitas'30 JO9-6
wo 30-05-18 16:30 - 17:30 5 Team training Unitas'30 JO9-6
wo 06-06-18 16:30 - 17:30 5 Team training Unitas'30 JO9-6
wo 13-06-18 16:30 - 17:30 5 Team training Unitas'30 JO9-6

Berichten



Terug naar boven