Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0237 Onder 17 competitie (voorjaar)

Unitas'30 JO17-2

Teamleden

Spelers
Ralph Frey Keeper      
Dr√© van Bavel        
Daan de Bruijn        
Kris Coremans        
Floris Dorrepaal        
Jan Heijnen        
Jaouad Kaddouri        
Gijs Nouws        
Milan Oostenrijk        
Lars Pauwels        
Vishnujan Tharmathevan        
Robbin Timmers        
Itse Voermans        
Max Voermans        
 
Overige teamleden
Martin van Bavel Leider
Erwin Boelmans Leider
Sandor Wichers Trainer/Coach
Anton Roording Groepscoördinator Jeugd Selectie

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
T 01-06-2018 18:30 DSE Unitas'30 JO17-2 17:55
C 02-06-2018 10:30 WDS'19 JO17-1 Unitas'30 JO17-2 107871 09:45
T 04-06-2018 19:00 Jubileumtoernooi DSE Unitas'30 JO17-2 18:30
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris
C 29-05-2018 19:30 SAB JO17-1 DSE JO17-1
C 29-05-2018 19:30 Moerse Boys JO17-1 WDS'19 JO17-1
C 02-06-2018 12:30 JEKA JO17-2 Baronie JO17-4
C 02-06-2018 10:30 WDS'19 JO17-1 Unitas'30 JO17-2
C 02-06-2018 14:30 SAB JO17-1 UVV'40 JO17-1
C 07-06-2018 19:30 The Gunners JO17-1 Groen Wit JO17-1
C 09-06-2018 12:00 Baronie JO17-4 Groen Wit JO17-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 26-05-2018 13:00 TVC Breda JO17-1 Unitas'30 JO17-2 M. (Martin) vanBavel 109413 10 - 3
C 19-05-2018 15:00 Unitas'30 JO17-2 Baronie JO17-4 R. (Ricardo) Willemen 110650 5 - 2
C 12-05-2018 14:30 DSE JO17-1 Unitas'30 JO17-2 Afgeschermd 109335 1 - 4
C 08-05-2018 20:00 Unitas'30 JO17-2 JEKA JO17-2 T. (Tim) Nagtegaal 108102 4 - 4
C 05-05-2018 11:15 Groen Wit JO17-1 Unitas'30 JO17-2 Afgeschermd 108402 4 - 3
C 21-04-2018 15:30 Unitas'30 JO17-2 UVV'40 JO17-1 G. (Gerwin) Oomen 110458 8 - 2
C 14-04-2018 13:00 Moerse Boys JO17-1 Unitas'30 JO17-2 P (Peter) Verstraaten 110015 3 - 3
C 07-04-2018 16:00 Unitas'30 JO17-2 The Gunners JO17-1 M. (Martin) vanBavel 110735 3 - 2
C 24-03-2018 11:15 Beek Vooruit JO17-2 Unitas'30 JO17-2 P.A.J.M. (Peter) Verheijen 108838 1 - 0
C 10-03-2018 13:45 Unitas'30 JO17-2 SAB JO17-1 Hermus, Maurice 110917 4 - 3
V 03-03-2018 afgelast Unitas'30 JO17-2 Sprundel JO17-1 Kees Halters (S)
V 17-02-2018 14:30 Unitas'30 JO17-2 ODIO JO17-1 Ricardo Willemen (S)
V 03-02-2018 15:30 Unitas'30 JO17-2 RFC JO17-1 Gerwin Oomen (S)
V 27-01-2018 14:30 Devo JO17-1 Unitas'30 JO17-2
V 20-01-2018 14:00 Sv Reeshof JO17-1 Unitas'30 JO17-2 4-1
C 16-12-2017 12:00 Victoria'03 JO17-1 Unitas'30 JO17-2 J.A. van Horssen 57660 2 - 1
C 02-12-2017 15:15 Unitas'30 JO17-2 Alliance JO17-1 A.J.A.M. De Jong 56945 1 - 2
C 25-11-2017 13:00 Virtus JO17-1 Unitas'30 JO17-2 L. van de Watering 57474 8 - 5
C 18-11-2017 15:15 Unitas'30 JO17-2 SC Gastel JO17-1 A. Boschman 57951 1 - 4
C 11-11-2017 12:30 VVR JO17-1 Unitas'30 JO17-2 D.J. Zeltenrijch 55967 5 - 1
C 04-11-2017 15:00 Hoeven JO17-1 Unitas'30 JO17-2 A. Atsma 57170 2 - 1
C 28-10-2017 11:30 Unitas'30 JO17-2 Sleeuwijk JO17-1 J. van Huijgevoort 90753 2 - 1
C 14-10-2017 13:45 Unitas'30 JO17-2 Roosendaal JO17-2 D. van Gils 57645 2 - 6
C 07-10-2017 15:00 Zundert JO17-1 Unitas'30 JO17-2 J. Wilmes 57046 3 - 1
C 30-09-2017 13:30 Unitas'30 JO17-2 Halsteren JO17-1 J.A.F. (Johan) de Keizer 57211 4 - 8
C 23-09-2017 12:15 Internos JO17-1 Unitas'30 JO17-2 55338 12 - 1
B 16-09-2017 12:15 Unitas'30 JO17-2 Alliance JO17-1 7587 2 - 3
B 09-09-2017 14:25 Unitas'30 JO17-2 Kloetinge JO17-2 7035 1 - 5
B 02-09-2017 09:45 MZC'11 JO17-1 Unitas'30 JO17-2 6932 8 - 2
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 26-05-2018 11:45 Baronie JO17-4 DSE JO17-1 109615 6-4
C 26-05-2018 13:00 TVC Breda JO17-1 Unitas'30 JO17-2 109413 10-3
C 26-05-2018 13:00 Moerse Boys JO17-1 SAB JO17-1 109142 4-1
C 26-05-2018 14:30 UVV'40 JO17-1 WDS'19 JO17-1 110984 7-3
C 26-05-2018 11:15 Beek Vooruit JO17-2 JEKA JO17-2 108274 1-5
C 19-05-2018 12:00 JEKA JO17-2 UVV'40 JO17-1 110057 2-0
C 19-05-2018 12:00 Groen Wit JO17-1 Moerse Boys JO17-1 109217 5-3
C 19-05-2018 15:00 Unitas'30 JO17-2 Baronie JO17-4 110650 5-2
C 19-05-2018 13:00 SAB JO17-1 TVC Breda JO17-1 108495 0-5
C 19-05-2018 13:00 WDS'19 JO17-1 Beek Vooruit JO17-2 108894 2-2
C 17-05-2018 19:30 The Gunners JO17-1 Beek Vooruit JO17-2 108676 0-7
C 12-05-2018 14:30 UVV'40 JO17-1 Beek Vooruit JO17-2 108566 0-3
C 12-05-2018 14:30 DSE JO17-1 Unitas'30 JO17-2 109335 1-4
C 12-05-2018 12:00 JEKA JO17-2 SAB JO17-1 108353 9-0
C 12-05-2018 10:00 The Gunners JO17-1 Baronie JO17-4 108100 1-4
C 12-05-2018 13:00 TVC Breda JO17-1 Groen Wit JO17-1 110740 5-6
C 10-05-2018 14:00 DSE JO17-1 The Gunners JO17-1 108472 0-0
C 08-05-2018 20:00 Unitas'30 JO17-2 JEKA JO17-2 108102 4-4
C 08-05-2018 19:00 Moerse Boys JO17-1 TVC Breda JO17-1 110708 1-5
C 05-05-2018 11:15 Groen Wit JO17-1 Unitas'30 JO17-2 108402 4-3
C 05-05-2018 14:45 DSE JO17-1 UVV'40 JO17-1 107808 2-0
C 05-05-2018 14:30 SAB JO17-1 Baronie JO17-4 109860 4-3
C 05-05-2018 11:45 JEKA JO17-2 WDS'19 JO17-1 108300 3-2
C 28-04-2018 12:15 WDS'19 JO17-1 SAB JO17-1 107770 3-0
C 28-04-2018 11:15 Beek Vooruit JO17-2 Moerse Boys JO17-1 110854 2-1
C 28-04-2018 12:30 UVV'40 JO17-1 The Gunners JO17-1 107791 0-4
C 21-04-2018 11:50 Groen Wit JO17-1 JEKA JO17-2 108825 5-2
C 21-04-2018 15:30 Unitas'30 JO17-2 UVV'40 JO17-1 110458 8-2
C 21-04-2018 15:30 Baronie JO17-4 Moerse Boys JO17-1 109676 3-2
C 21-04-2018 15:00 Beek Vooruit JO17-2 TVC Breda JO17-1 110852 2-5
C 21-04-2018 13:00 WDS'19 JO17-1 The Gunners JO17-1 109767 2-4
C 19-04-2018 19:45 TVC Breda JO17-1 DSE JO17-1 111103 4-1
C 14-04-2018 13:00 Moerse Boys JO17-1 Unitas'30 JO17-2 110015 3-3
C 14-04-2018 12:00 Groen Wit JO17-1 SAB JO17-1 109091 5-1
C 14-04-2018 14:30 DSE JO17-1 WDS'19 JO17-1 108850 4-5
C 14-04-2018 11:00 Beek Vooruit JO17-2 Baronie JO17-4 109517 4-2
C 14-04-2018 13:00 TVC Breda JO17-1 UVV'40 JO17-1 110789 7-0
C 14-04-2018 12:45 The Gunners JO17-1 JEKA JO17-2 107863 5-2
C 11-04-2018 18:30 DSE JO17-1 Moerse Boys JO17-1 107795 1-3
C 10-04-2018 19:30 The Gunners JO17-1 TVC Breda JO17-1 110144 1-3
C 07-04-2018 14:00 Baronie JO17-4 TVC Breda JO17-1 109158 2-4
C 07-04-2018 12:15 JEKA JO17-2 DSE JO17-1 109612 3-2
C 07-04-2018 13:15 WDS'19 JO17-1 Groen Wit JO17-1 107834 2-5
C 07-04-2018 14:30 UVV'40 JO17-1 Moerse Boys JO17-1 110812 3-3
C 07-04-2018 11:00 SAB JO17-1 Beek Vooruit JO17-2 108679 1-1
C 07-04-2018 16:00 Unitas'30 JO17-2 The Gunners JO17-1 110735 3-2
C 31-03-2018 12:55 Groen Wit JO17-1 Beek Vooruit JO17-2 107983 6-0
C 24-03-2018 13:00 Moerse Boys JO17-1 JEKA JO17-2 108944 4-1
C 24-03-2018 14:30 UVV'40 JO17-1 Baronie JO17-4 108384 0-4
C 24-03-2018 14:30 DSE JO17-1 Groen Wit JO17-1 110369 3-2
C 24-03-2018 13:00 TVC Breda JO17-1 WDS'19 JO17-1 109198 3-4
C 24-03-2018 10:00 The Gunners JO17-1 SAB JO17-1 107970 0-1
C 24-03-2018 11:15 Beek Vooruit JO17-2 Unitas'30 JO17-2 108838 1-0
C 13-03-2018 19:00 UVV'40 JO17-1 Groen Wit JO17-1 108263 1-6
C 10-03-2018 13:00 Moerse Boys JO17-1 The Gunners JO17-1 109294 4-1
C 10-03-2018 11:15 Beek Vooruit JO17-2 DSE JO17-1 109978 4-1
C 10-03-2018 13:00 TVC Breda JO17-1 JEKA JO17-2 108189 4-0
C 10-03-2018 15:45 Baronie JO17-4 WDS'19 JO17-1 110134 0-9
C 10-03-2018 13:45 Unitas'30 JO17-2 SAB JO17-1 110917 4-3
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 16-12-2017 12:00 Victoria'03 JO17-1 Unitas'30 JO17-2 57660 2-1
C 16-12-2017 10:15 Sleeuwijk JO17-1 SC Gastel JO17-1 90759 0-0
C 09-12-2017 13:00 Alliance JO17-1 Hoeven JO17-1 55665 4-2
C 09-12-2017 13:00 Virtus JO17-1 Roosendaal JO17-2 57947 5-2
C 09-12-2017 12:30 VVR JO17-1 Halsteren JO17-1 55484 4-5
C 09-12-2017 12:15 Internos JO17-1 Zundert JO17-1 56380 8-0
C 02-12-2017 12:30 SC Gastel JO17-1 Internos JO17-1 57282 3-2
C 02-12-2017 13:15 Roosendaal JO17-2 VVR JO17-1 57286 2-1
C 02-12-2017 13:15 Halsteren JO17-1 Virtus JO17-1 55351 1-3
C 02-12-2017 15:00 Hoeven JO17-1 Sleeuwijk JO17-1 90758 3-2
C 02-12-2017 15:00 Zundert JO17-1 Victoria'03 JO17-1 56476 1-2
C 02-12-2017 15:15 Unitas'30 JO17-2 Alliance JO17-1 56945 1-2
C 25-11-2017 13:30 Victoria'03 JO17-1 Hoeven JO17-1 56161 2-3
C 25-11-2017 13:00 Virtus JO17-1 Unitas'30 JO17-2 57474 8-5
C 25-11-2017 13:00 Alliance JO17-1 Sleeuwijk JO17-1 90757 3-1
C 25-11-2017 12:30 VVR JO17-1 Zundert JO17-1 58668 6-1
C 25-11-2017 14:30 SC Gastel JO17-1 Halsteren JO17-1 57576 2-1
C 25-11-2017 12:15 Internos JO17-1 Roosendaal JO17-2 57590 1-2
C 18-11-2017 15:15 Unitas'30 JO17-2 SC Gastel JO17-1 57951 1-4
C 18-11-2017 15:00 Zundert JO17-1 Roosendaal JO17-2 57820 0-7
C 18-11-2017 15:00 Hoeven JO17-1 VVR JO17-1 56260 3-1
C 18-11-2017 15:00 Halsteren JO17-1 Internos JO17-1 55622 4-4
C 18-11-2017 14:45 Virtus JO17-1 Alliance JO17-1 57689 5-0
C 18-11-2017 10:15 Sleeuwijk JO17-1 Victoria'03 JO17-1 90756 3-0
C 11-11-2017 12:15 Internos JO17-1 Sleeuwijk JO17-1 90755 1-2
C 11-11-2017 12:30 VVR JO17-1 Unitas'30 JO17-2 55967 5-1
C 11-11-2017 12:30 SC Gastel JO17-1 Hoeven JO17-1 57623 3-3
C 11-11-2017 13:00 Alliance JO17-1 Zundert JO17-1 57961 2-0
C 11-11-2017 13:15 Roosendaal JO17-2 Halsteren JO17-1 57377 6-1
C 11-11-2017 11:30 Victoria'03 JO17-1 Virtus JO17-1 56480 2-7
C 04-11-2017 15:00 Hoeven JO17-1 Unitas'30 JO17-2 57170 2-1
C 04-11-2017 13:00 Alliance JO17-1 Halsteren JO17-1 58079 1-4
C 04-11-2017 13:00 Virtus JO17-1 Zundert JO17-1 57285 6-0
C 04-11-2017 12:30 VVR JO17-1 SC Gastel JO17-1 56938 3-0
C 04-11-2017 12:15 Victoria'03 JO17-1 Internos JO17-1 55695 1-3
C 04-11-2017 10:00 Sleeuwijk JO17-1 Roosendaal JO17-2 90754 2-2

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 TVC Breda JO17-1 11 9 0 2 27 55 20 35 0
2 Groen Wit JO17-1 9 8 0 1 24 44 20 24 0
3 Beek Vooruit JO17-2 11 6 2 3 20 27 23 4 0
4 JEKA JO17-2 10 5 1 4 16 31 27 4 0
5 Unitas'30 JO17-2 9 4 2 3 14 33 29 4 0
6 Moerse Boys JO17-1 10 4 2 4 14 28 25 3 0
7 WDS'19 JO17-1 9 4 1 4 13 32 28 4 0
8 Baronie JO17-4 9 4 0 5 12 26 33 -7 0
9 The Gunners JO17-1 10 3 1 6 10 18 26 -8 0
10 SAB JO17-1 8 2 1 5 7 8 30 -22 0
11 DSE JO17-1 10 2 1 7 7 19 31 -12 0
12 UVV'40 JO17-1 10 1 1 8 4 13 42 -29 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Virtus JO17-1 11 9 2 0 29 46 14 32 0
2 Roosendaal JO17-2 11 9 1 1 28 39 18 21 0
3 Alliance JO17-1 11 7 0 4 21 25 23 2 0
4 Internos JO17-1 11 6 2 3 20 44 18 26 0
5 Halsteren JO17-1 11 6 1 4 19 37 32 5 0
6 Hoeven JO17-1 11 6 1 4 19 27 24 3 0
7 SC Gastel JO17-1 11 4 2 5 14 24 26 -2 0
8 VVR JO17-1 11 4 1 6 13 29 25 4 0
9 Victoria'03 JO17-1 11 3 0 8 9 19 35 -16 0
10 Zundert JO17-1 11 3 0 8 9 12 45 -33 0
11 Sleeuwijk JO17-1 11 2 2 7 8 15 24 -9 0
12 Unitas'30 JO17-2 11 1 0 10 3 20 53 -33 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Alliance JO17-1 3 3 0 0 9 9 4 5 0
2 MZC'11 JO17-1 3 2 0 1 6 16 7 9 0
3 Kloetinge JO17-2 3 1 0 2 3 8 11 -3 0
4 Unitas'30 JO17-2 3 0 0 3 0 5 16 -11 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
dinsdag 17:45 - 19:00 2 A 7 Team training Unitas'30 JO17-2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 22-08-17 17:45 - 19:00 2 A Team training Unitas'30 JO17-2
di 29-08-17 17:45 - 19:00 2 A Team training Unitas'30 JO17-2
di 05-09-17 17:45 - 19:00 2 A Team training Unitas'30 JO17-2
di 12-09-17 17:45 - 19:00 2 A Team training Unitas'30 JO17-2
di 19-09-17 17:45 - 19:00 2 A Team training Unitas'30 JO17-2
di 26-09-17 17:45 - 19:00 2 A Team training Unitas'30 JO17-2
di 03-10-17 17:45 - 19:00 2 A Team training Unitas'30 JO17-2
di 10-10-17 17:45 - 19:00 2 A Team training Unitas'30 JO17-2
di 17-10-17 17:45 - 19:00 2 A Team training Unitas'30 JO17-2
di 24-10-17 17:45 - 19:00 2 A Team training Unitas'30 JO17-2
di 31-10-17 17:45 - 19:00 2 A Team training Unitas'30 JO17-2
di 07-11-17 17:45 - 19:00 2 A Team training Unitas'30 JO17-2
di 14-11-17 17:45 - 19:00 2 A Team training Unitas'30 JO17-2
di 21-11-17 17:45 - 19:00 2 A Team training Unitas'30 JO17-2
di 28-11-17 17:45 - 19:00 2 A Team training Unitas'30 JO17-2
di 05-12-17 17:45 - 19:00 2 A Team training Unitas'30 JO17-2
di 12-12-17 17:45 - 19:00 2 A Team training Unitas'30 JO17-2
di 19-12-17 17:45 - 19:00 2 A Team training Unitas'30 JO17-2
di 26-12-17 17:45 - 19:00 2 A Team training Unitas'30 JO17-2
di 02-01-18 17:45 - 19:00 2 A Team training Unitas'30 JO17-2
di 09-01-18 17:45 - 19:00 2 A Team training Unitas'30 JO17-2
di 16-01-18 17:45 - 19:00 2 A Team training Unitas'30 JO17-2
di 23-01-18 17:45 - 19:00 2 A Team training Unitas'30 JO17-2
di 30-01-18 17:45 - 19:00 2 A Team training Unitas'30 JO17-2
di 06-02-18 17:45 - 19:00 2 A Team training Unitas'30 JO17-2
di 13-02-18 17:45 - 19:00 2 A Team training Unitas'30 JO17-2
di 20-02-18 17:45 - 19:00 2 A Team training Unitas'30 JO17-2
di 27-02-18 17:45 - 19:00 2 A Team training Unitas'30 JO17-2
di 06-03-18 17:45 - 19:00 2 A Team training Unitas'30 JO17-2
di 13-03-18 17:45 - 19:00 2 A Team training Unitas'30 JO17-2
di 20-03-18 17:45 - 19:00 2 A Team training Unitas'30 JO17-2
di 27-03-18 17:45 - 19:00 2 A Team training Unitas'30 JO17-2
di 03-04-18 17:45 - 19:00 2 A Team training Unitas'30 JO17-2
di 10-04-18 17:45 - 19:00 2 A Team training Unitas'30 JO17-2
di 17-04-18 17:45 - 19:00 2 A Team training Unitas'30 JO17-2
di 24-04-18 17:45 - 19:00 2 A Team training Unitas'30 JO17-2
di 01-05-18 17:45 - 19:00 2 A Team training Unitas'30 JO17-2
di 08-05-18 17:45 - 19:00 2 A Team training Unitas'30 JO17-2
di 15-05-18 17:45 - 19:00 2 A Team training Unitas'30 JO17-2
di 22-05-18 17:45 - 19:00 2 A Team training Unitas'30 JO17-2
di 29-05-18 17:45 - 19:00 2 A Team training Unitas'30 JO17-2
di 05-06-18 17:45 - 19:00 2 A Team training Unitas'30 JO17-2
di 12-06-18 17:45 - 19:00 2 A Team training Unitas'30 JO17-2
donderdag 17:45 - 19:00 2 A 7 Team training Unitas'30 JO17-2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
do 24-08-17 17:45 - 19:00 2 A Team training Unitas'30 JO17-2
do 31-08-17 17:45 - 19:00 2 A Team training Unitas'30 JO17-2
do 07-09-17 17:45 - 19:00 2 A Team training Unitas'30 JO17-2
do 14-09-17 17:45 - 19:00 2 A Team training Unitas'30 JO17-2
do 21-09-17 17:45 - 19:00 2 A Team training Unitas'30 JO17-2
do 28-09-17 17:45 - 19:00 2 A Team training Unitas'30 JO17-2
do 05-10-17 17:45 - 19:00 2 A Team training Unitas'30 JO17-2
do 12-10-17 17:45 - 19:00 2 A Team training Unitas'30 JO17-2
do 19-10-17 17:45 - 19:00 2 A Team training Unitas'30 JO17-2
do 26-10-17 17:45 - 19:00 2 A Team training Unitas'30 JO17-2
do 02-11-17 17:45 - 19:00 2 A Team training Unitas'30 JO17-2
do 09-11-17 17:45 - 19:00 2 A Team training Unitas'30 JO17-2
do 16-11-17 17:45 - 19:00 2 A Team training Unitas'30 JO17-2
do 23-11-17 17:45 - 19:00 2 A Team training Unitas'30 JO17-2
do 30-11-17 17:45 - 19:00 2 A Team training Unitas'30 JO17-2
do 07-12-17 17:45 - 19:00 2 A Team training Unitas'30 JO17-2
do 14-12-17 17:45 - 19:00 2 A Team training Unitas'30 JO17-2
do 21-12-17 17:45 - 19:00 2 A Team training Unitas'30 JO17-2
do 28-12-17 17:45 - 19:00 2 A Team training Unitas'30 JO17-2
do 04-01-18 17:45 - 19:00 2 A Team training Unitas'30 JO17-2
do 11-01-18 17:45 - 19:00 2 A Team training Unitas'30 JO17-2
do 18-01-18 17:45 - 19:00 2 A Team training Unitas'30 JO17-2
do 25-01-18 17:45 - 19:00 2 A Team training Unitas'30 JO17-2
do 01-02-18 17:45 - 19:00 2 A Team training Unitas'30 JO17-2
do 08-02-18 17:45 - 19:00 2 A Team training Unitas'30 JO17-2
do 15-02-18 17:45 - 19:00 2 A Team training Unitas'30 JO17-2
do 22-02-18 17:45 - 19:00 2 A Team training Unitas'30 JO17-2
do 01-03-18 17:45 - 19:00 2 A Team training Unitas'30 JO17-2
do 08-03-18 17:45 - 19:00 2 A Team training Unitas'30 JO17-2
do 15-03-18 17:45 - 19:00 2 A Team training Unitas'30 JO17-2
do 22-03-18 17:45 - 19:00 2 A Team training Unitas'30 JO17-2
do 29-03-18 17:45 - 19:00 2 A Team training Unitas'30 JO17-2
do 05-04-18 17:45 - 19:00 2 A Team training Unitas'30 JO17-2
do 12-04-18 17:45 - 19:00 2 A Team training Unitas'30 JO17-2
do 19-04-18 17:45 - 19:00 2 A Team training Unitas'30 JO17-2
do 26-04-18 17:45 - 19:00 2 A Team training Unitas'30 JO17-2
do 03-05-18 17:45 - 19:00 2 A Team training Unitas'30 JO17-2
do 10-05-18 17:45 - 19:00 2 A Team training Unitas'30 JO17-2
do 17-05-18 17:45 - 19:00 2 A Team training Unitas'30 JO17-2
do 24-05-18 17:45 - 19:00 2 A Team training Unitas'30 JO17-2
do 31-05-18 17:45 - 19:00 2 A Team training Unitas'30 JO17-2
do 07-06-18 17:45 - 19:00 2 A Team training Unitas'30 JO17-2
do 14-06-18 17:45 - 19:00 2 A Team training Unitas'30 JO17-2
2017-2018 Unitas'30 JO17-2
12-05-2018
2017-2018 Unitas'30 JO17-2
07-04-2018
2017-2018 Unitas'30 JO17-2
10-03-2018
2017-2018 Unitas'30 JO17-2
vs Victoria'03 JO17-1
16-12-2017
2017-2018 Unitas'30 JO17-2
09-09-2017

Berichten



Terug naar boven