0214 Mannen Zaterdag reserve
Unitas'30 Zaterdag 3
Teamleden
Spelers | |||||||
Edwin Bastiaansen | |||||||
Mick van Beek | |||||||
Wouter van Laarhoven | |||||||
Twan Maas | |||||||
Dennis van Trijp | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Dan van Groesen | Groepscoördinator Senioren Recreatief | ||||||
Dennis van Trijp | Leider |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 06-05-2017 14:00 | Internos 4 | Virtus 2 | Hermans, W.J.S. | 88292 | 3-2 | |
C | 06-05-2017 14:30 | ST TPO/VOV 2 | Prinsenland 5 | Reniers, C. | 96608 | 2-5 | |
C | 06-05-2017 12:30 | De Fendert 5 | BSC 4 | Berghout, F.J. | 90830 | 10-1 | |
C | 06-05-2017 15:00 | Pelikaan 10 | Unitas'30 3 | 88300 | 0-0 | ||
C | 29-04-2017 14:30 | Prinsenland 5 | Kogelvangers 3 | Diggele, M. van | 88823 | 5-0 | |
C | 29-04-2017 15:15 | Virtus 2 | Pelikaan 10 | Berg, B. v.d. | 88479 | 4-4 | |
C | 29-04-2017 14:30 | BSC 4 | Rood Wit W 2 | Doggen, L. | 89610 | 2-3 | |
C | 29-04-2017 12:00 | Unitas'30 3 | De Fendert 5 | Hermans, S. | 88660 | 1-3 | |
C | 22-04-2017 14:30 | De Fendert 5 | Prinsenland 5 | Diggele, M. van | 101010 | 2-6 | |
C | 22-04-2017 12:30 | Pelikaan 10 | ST TPO/VOV 2 | Wijngaarden, E. van | 96591 | 3-5 | |
C | 15-04-2017 12:30 | De Fendert 5 | Pelikaan 10 | Berghout, F.J. | 88560 | 3-5 | |
C | 15-04-2017 14:45 | Internos 4 | ST TPO/VOV 2 | Bennacer, M. | 96603 | 3-3 | |
C | 08-04-2017 12:30 | Pelikaan 10 | De Fendert 5 | Wijngaarden, E. van | 85935 | 2-4 | |
C | 08-04-2017 14:30 | ST TPO/VOV 2 | BSC 4 | Reniers, C. | 96607 | 3-5 | |
C | 08-04-2017 14:00 | Kogelvangers 3 | Virtus 2 | Mol, A.J. | 88289 | 0-2 | |
C | 08-04-2017 14:30 | Rood Wit W 2 | Unitas'30 3 | Vianen, J.J. | 87114 | 9-2 | |
C | 08-04-2017 14:45 | Internos 4 | Prinsenland 5 | Willems, P.J.G.H. | 85874 | 2-5 | |
C | 06-04-2017 19:00 | Kogelvangers 3 | Internos 4 | Mol, A.J. | 89386 | 4-0 | |
C | 01-04-2017 14:45 | Virtus 2 | ST TPO/VOV 2 | Berg, B. v.d. | 96605 | 1-0 | |
C | 01-04-2017 12:30 | De Fendert 5 | Internos 4 | Berghout, F.J. | 88069 | 5-3 | |
C | 01-04-2017 14:30 | Prinsenland 5 | Rood Wit W 2 | Diggele, M. van | 87586 | 2-0 | |
C | 01-04-2017 14:30 | BSC 4 | Pelikaan 10 | Doggen, L. | 87659 | 2-2 | |
C | 01-04-2017 15:30 | Unitas'30 3 | Kogelvangers 3 | Ieperen, R. van | 87828 | 1-6 | |
C | 25-03-2017 14:30 | ST TPO/VOV 2 | Unitas'30 3 | Reniers, C. | 96606 | 7-1 | |
C | 25-03-2017 14:30 | Rood Wit W 2 | Pelikaan 10 | Verstijlen, M. | 87332 | 2-1 | |
C | 25-03-2017 14:00 | Kogelvangers 3 | De Fendert 5 | Giesen, W. v.d. | 86319 | 3-3 | |
C | 25-03-2017 14:45 | Internos 4 | BSC 4 | Vierhout, R | 88669 | 1-2 | |
C | 18-03-2017 12:30 | De Fendert 5 | Rood Wit W 2 | Nuiten, A. | 86294 | 1-3 | |
C | 18-03-2017 14:30 | BSC 4 | Kogelvangers 3 | Doggen, L. | 88554 | 2-2 | |
C | 18-03-2017 12:30 | Pelikaan 10 | Internos 4 | Wijngaarden, E. van | 88591 | 3-5 | |
C | 11-03-2017 15:00 | Virtus 2 | Prinsenland 5 | Berg, B. v.d. | 90310 | 0-4 | |
C | 11-03-2017 14:00 | Kogelvangers 3 | Pelikaan 10 | Mol, A.J. | 89916 | 2-2 | |
C | 11-03-2017 14:30 | ST TPO/VOV 2 | De Fendert 5 | Reniers, C. | 96604 | 4-8 | |
C | 11-03-2017 14:30 | Rood Wit W 2 | Internos 4 | Pijper, A.P. de | 90525 | 9-0 | |
C | 04-03-2017 14:45 | Virtus 2 | Unitas'30 3 | Berg, B. v.d. | 89355 | 5-2 | |
C | 04-03-2017 14:30 | ST TPO/VOV 2 | Pelikaan 10 | Reniers, C. | 96602 | 4-4 | |
C | 04-03-2017 14:30 | Prinsenland 5 | De Fendert 5 | Ooyens, M. | 86224 | 2-1 | |
C | 18-02-2017 14:30 | Rood Wit W 2 | Kogelvangers 3 | Vianen, J.J. | 86992 | 2-5 | |
C | 18-02-2017 14:30 | Unitas'30 3 | Prinsenland 5 | Ieperen, R. van | 90507 | 1-10 | |
C | 18-02-2017 14:30 | BSC 4 | Virtus 2 | Doggen, L. | 89720 | 1-3 | |
C | 04-02-2017 13:00 | Unitas'30 3 | Internos 4 | Ieperen, R. van | 86948 | 6-2 | |
C | 04-02-2017 14:30 | Prinsenland 5 | BSC 4 | Diggele, M. van | 86134 | 4-1 | |
C | 04-02-2017 14:30 | ST TPO/VOV 2 | Rood Wit W 2 | Reniers, C. | 96601 | 2-7 | |
C | 04-02-2017 14:45 | Virtus 2 | De Fendert 5 | Berg, B. v.d. | 87696 | 3-1 | |
C | 17-12-2016 14:15 | Internos 4 | De Fendert 5 | Hermans, W.J.S. | 101103 | 2-2 | |
C | 10-12-2016 14:30 | Internos 4 | Unitas'30 3 | Bennacer, M. | 90124 | 5-4 | |
C | 10-12-2016 14:30 | Rood Wit W 2 | ST TPO/VOV 2 | Pijper, A.P. de | 96600 | 7-1 | |
C | 10-12-2016 14:15 | BSC 4 | Prinsenland 5 | Doggen, L. | 86834 | 1-9 | |
C | 10-12-2016 12:30 | De Fendert 5 | Virtus 2 | Magielse, P.G.S. | 86476 | 2-2 | |
C | 03-12-2016 15:30 | Unitas'30 3 | BSC 4 | Oomen, G. | 85489 | 4-3 | |
C | 03-12-2016 14:30 | ST TPO/VOV 2 | Kogelvangers 3 | Reniers, C. | 96599 | 0-3 | |
C | 03-12-2016 14:30 | Prinsenland 5 | Pelikaan 10 | Diggele, M. van | 86148 | 6-1 | |
C | 03-12-2016 14:30 | Virtus 2 | Rood Wit W 2 | Berg, B. v.d. | 88452 | 0-0 | |
C | 26-11-2016 12:30 | Pelikaan 10 | Virtus 2 | Wijngaarden, E. van | 88044 | 1-3 | |
C | 26-11-2016 12:30 | De Fendert 5 | Unitas'30 3 | Nuiten, A. | 87950 | 7-0 | |
C | 26-11-2016 14:00 | Kogelvangers 3 | Prinsenland 5 | Mol, A.J. | 86608 | 2-8 | |
C | 26-11-2016 14:30 | Rood Wit W 2 | BSC 4 | Verstijlen, M. | 89647 | 2-1 | |
C | 19-11-2016 14:30 | Internos 4 | Kogelvangers 3 | Reijlink, W. | 88507 | 0-3 | |
C | 12-11-2016 14:00 | Unitas'30 3 | Pelikaan 10 | Ieperen, R. van | 87587 | 3-3 | |
C | 12-11-2016 14:30 | Virtus 2 | Internos 4 | Berg, B. v.d. | 85700 | 4-1 | |
C | 12-11-2016 14:30 | BSC 4 | De Fendert 5 | Kuivenhoven, T. | 87287 | 3-4 | |
C | 12-11-2016 14:30 | Prinsenland 5 | ST TPO/VOV 2 | Gast, A. de | 96598 | 6-0 | |
C | 05-11-2016 14:45 | Internos 4 | Rood Wit W 2 | Reijlink, W. | 86743 | 0-8 | |
C | 05-11-2016 14:30 | Prinsenland 5 | Virtus 2 | Ooyens, M. | 87446 | 5-0 | |
C | 05-11-2016 12:30 | De Fendert 5 | ST TPO/VOV 2 | Nuiten, A. | 96597 | 7-2 | |
C | 05-11-2016 12:30 | Pelikaan 10 | Kogelvangers 3 | Wijngaarden, E. van | 90845 | 3-2 | |
C | 29-10-2016 12:30 | Pelikaan 10 | BSC 4 | Vliet, A. vd | 87901 | 2-3 | |
C | 29-10-2016 14:00 | Kogelvangers 3 | Unitas'30 3 | Mol, A.J. | 89868 | 3-2 | |
C | 29-10-2016 14:30 | Rood Wit W 2 | Prinsenland 5 | Kas, A.M.J. | 86511 | 2-1 | |
C | 29-10-2016 14:45 | Internos 4 | De Fendert 5 | Reijlink, W. | 87272 | 0-0 | |
C | 22-10-2016 14:00 | Kogelvangers 3 | ST TPO/VOV 2 | Mol, A.J. | 96596 | 4-2 | |
C | 22-10-2016 12:30 | Pelikaan 10 | Prinsenland 5 | Wijngaarden, E. van | 88458 | 1-9 | |
C | 22-10-2016 14:30 | Rood Wit W 2 | Virtus 2 | Vianen, J.J. | 88924 | 5-1 | |
C | 22-10-2016 14:30 | BSC 4 | Unitas'30 3 | Doggen, L. | 86703 | 5-4 | |
C | 20-10-2016 20:00 | Internos 4 | Pelikaan 10 | Kleemans, M.J. | 88967 | 2-1 | |
C | 15-10-2016 15:45 | Unitas'30 3 | Rood Wit W 2 | Ieperen, R. van | 88553 | 1-7 | |
C | 15-10-2016 14:45 | Virtus 2 | Kogelvangers 3 | Berg, B. v.d. | 88279 | 1-3 | |
C | 15-10-2016 14:30 | Prinsenland 5 | Internos 4 | Agtmaal, D. van | 87317 | 4-0 | |
C | 15-10-2016 14:30 | BSC 4 | ST TPO/VOV 2 | 96595 | 0-0 | ||
C | 08-10-2016 14:00 | Kogelvangers 3 | BSC 4 | Mol, A.J. | 89945 | 5-0 | |
C | 08-10-2016 14:30 | Rood Wit W 2 | De Fendert 5 | Vianen, J.J. | 88586 | 2-0 | |
C | 08-10-2016 14:30 | ST TPO/VOV 2 | Virtus 2 | Reniers, C. | 96594 | 1-7 | |
C | 01-10-2016 16:00 | Unitas'30 3 | ST TPO/VOV 2 | Ieperen, R. van | 96593 | 1-5 | |
C | 01-10-2016 12:30 | De Fendert 5 | Kogelvangers 3 | Nuiten, A. | 87103 | 0-3 | |
C | 01-10-2016 12:30 | Pelikaan 10 | Rood Wit W 2 | Riel, H. van | 88262 | 2-2 | |
C | 01-10-2016 14:30 | BSC 4 | Internos 4 | Hollander, M.F. | 85848 | 4-4 | |
C | 24-09-2016 14:00 | Kogelvangers 3 | Rood Wit W 2 | Mol, A.J. | 88004 | 2-2 | |
C | 24-09-2016 14:30 | ST VOV/TPO 1 | Pelikaan 10 | 88701 | 0-0 | ||
C | 24-09-2016 15:00 | Prinsenland 5 | Unitas'30 3 | Lekkerkerker, S.A. | 88524 | 13-1 | |
C | 24-09-2016 14:30 | ST TPO/VOV 2 | Internos 4 | Reniers, C. | 96592 | 3-6 | |
C | 24-09-2016 14:45 | Virtus 2 | BSC 4 | Beers, R van | 89480 | 3-2 | |
C | 17-09-2016 15:45 | Unitas'30 3 | Virtus 2 | Ieperen, R. van | 87764 | 2-7 | |
C | 17-09-2016 14:30 | BSC 4 | ST VOV/TPO 1 | Hollander, M.F. | 86068 | 1-4 | |
C | 17-09-2016 12:30 | De Fendert 5 | Prinsenland 5 | Knook, P. | 88139 | 3-0 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 10-09-2016 13:45 | Unitas'30 3 ZA | Internos 5 ZA | Hermans, S. | 10846 | 0-9 | |
B | 10-09-2016 14:00 | DSE 4 ZA | Rood Wit W 3 ZA | Lauwen, C. | 10145 | 7-6 | |
B | 06-09-2016 19:00 | Rood Wit W 3 ZA | Unitas'30 3 ZA | Vianen, J.J. | 11186 | 0-3 | |
B | 03-09-2016 13:00 | Unitas'30 3 ZA | DSE 4 ZA | Willemen, R. | 10845 | 1-2 | |
B | 03-09-2016 14:45 | Internos 5 ZA | Rood Wit W 3 ZA | Hermans, W.J.S. | 10915 | 9-0 | |
B | 27-08-2016 14:00 | DSE 4 ZA | Internos 5 ZA | Kustermans, Ad | 10144 | 0-6 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Prinsenland 5 | 18 | 17 | 0 | 1 | 51 | 104 | 17 | 87 | 0 |
2 | Rood Wit W 2 | 18 | 13 | 3 | 2 | 42 | 72 | 24 | 48 | 0 |
3 | Kogelvangers 3 | 18 | 10 | 4 | 4 | 34 | 52 | 35 | 17 | 0 |
4 | Virtus 2 | 18 | 10 | 3 | 5 | 33 | 48 | 37 | 11 | 0 |
5 | De Fendert 5 | 18 | 8 | 3 | 7 | 24 | 63 | 47 | 16 | 3 |
6 | Internos 4 | 18 | 5 | 3 | 10 | 18 | 39 | 72 | -33 | 0 |
7 | BSC 4 | 18 | 4 | 3 | 11 | 15 | 39 | 69 | -30 | 0 |
8 | ST TPO/VOV 2 | 18 | 4 | 2 | 12 | 14 | 48 | 79 | -31 | 0 |
9 | Pelikaan 10 | 17 | 2 | 6 | 9 | 12 | 40 | 61 | -21 | 0 |
10 | Unitas'30 3 | 17 | 2 | 1 | 14 | 7 | 36 | 100 | -64 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Internos 5 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 24 | 0 | 24 | 0 |
2 | DSE 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 9 | 13 | -4 | 0 |
3 | Unitas'30 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 4 | 11 | -7 | 0 |
4 | Rood Wit W 3 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 6 | 19 | -13 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
woensdag | 19:30 - 21:00 | 1 | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|