Mannen Zondag reserve, 6e klasse 614
Unitas'30 Zondag 5
Teamleden
Spelers | |||||||
Remco Lanooij | |||||||
Werner Verhelst | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Dan van Groesen | Groepscoördinator Senioren Recreatief | ||||||
Cees Luijken | Trainer |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 08-05-2016 12:15 | Gilze 4 | OMC 6 | Woerkom, S. van | 83135 | 2-3 | |
C | 08-05-2016 12:00 | VVR 5 | Beek Vooruit 14 | Voesenek, T.A.P.M. | 92147 | 2-1 | |
C | 08-05-2016 11:00 | SC Emma 5 | VCW 5 | Ham, J.M. van | 87962 | 6-2 | |
C | 08-05-2016 10:00 | Groen Wit 6 | Baronie 6 | Dingenouts, D. | 91914 | 11-2 | |
C | 08-05-2016 10:00 | Unitas'30 5 | OVV'67 4 | Luijt, J. van | 91639 | 5-1 | |
C | 01-05-2016 10:00 | Baronie 6 | Unitas'30 5 | Willekens, F. | 81511 | 2-1 | |
C | 01-05-2016 10:00 | Beek Vooruit 14 | SC Emma 5 | Gils, FJ van | 86494 | 3-0 | |
C | 01-05-2016 10:00 | OVV'67 4 | Gilze 4 | Klijs, A.J.M. | 91500 | 0-4 | |
C | 01-05-2016 11:00 | OMC 6 | VVR 5 | Hazenberg, A.P. | 85815 | 4-2 | |
C | 01-05-2016 13:00 | VCW 5 | Chaam 5 | Stevens, R. | 85611 | 2-3 | |
C | 24-04-2016 10:00 | OVV'67 4 | OMC 6 | Ronden, J.T.J. den | 86755 | 2-4 | |
C | 17-04-2016 10:00 | Groen Wit 6 | Beek Vooruit 14 | Dingenouts, D. | 82881 | 8-0 | |
C | 17-04-2016 12:15 | Gilze 4 | VCW 5 | Woerkom, S. van | 83265 | 4-2 | |
C | 17-04-2016 12:00 | VVR 5 | SC Emma 5 | Rombouts, R. | 88580 | 1-4 | |
C | 17-04-2016 11:00 | Chaam 5 | Baronie 6 | Bogers, H.J.L. | 92670 | 0-2 | |
C | 10-04-2016 10:00 | Beek Vooruit 14 | Chaam 5 | Poppelaars, C | 83197 | 4-0 | |
C | 10-04-2016 10:00 | Baronie 6 | Gilze 4 | Smit, P. | 86535 | 3-0 | |
C | 10-04-2016 11:00 | SC Emma 5 | Groen Wit 6 | Ham, J.M. van | 85369 | 0-4 | |
C | 10-04-2016 11:00 | OMC 6 | Unitas'30 5 | Hazenberg, A.P. | 88846 | 3-0 | |
C | 10-04-2016 13:00 | VCW 5 | OVV'67 4 | Gool, G.A. van | 82467 | 5-3 | |
C | 03-04-2016 10:00 | OVV'67 4 | Baronie 6 | Markus, C.H. | 80256 | 1-1 | |
C | 03-04-2016 10:00 | Unitas'30 5 | Beek Vooruit 14 | Luijt, J. van | 88989 | 3-1 | |
C | 03-04-2016 11:00 | Chaam 5 | SC Emma 5 | Korteweg, K.M.H. | 91870 | 10-1 | |
C | 03-04-2016 12:00 | VVR 5 | Groen Wit 6 | Bemd, J.C.M. v.d. | 91789 | 1-1 | |
C | 03-04-2016 13:00 | VCW 5 | OMC 6 | Gageldonk, P.J.L. van | 90153 | 0-5 | |
C | 28-03-2016 10:00 | Groen Wit 6 | OMC 6 | Dingenouts, D. | 137858 | 1-2 | |
C | 20-03-2016 10:00 | Baronie 6 | VCW 5 | Filius, F.C.P. | 86162 | 8-0 | |
C | 20-03-2016 10:00 | Groen Wit 6 | Chaam 5 | Dingenouts, D. | 81806 | 7-0 | |
C | 20-03-2016 11:00 | SC Emma 5 | Unitas'30 5 | Ham, J.M. van | 82262 | 3-4 | |
C | 20-03-2016 12:00 | VVR 5 | OVV'67 4 | Dijk, M van | 91365 | 3-0 | |
C | 20-03-2016 10:00 | Beek Vooruit 14 | Gilze 4 | Gils, FJ van | 91229 | 2-5 | |
C | 13-03-2016 10:00 | OVV'67 4 | Beek Vooruit 14 | Klijs, A.J.M. | 84818 | 1-1 | |
C | 13-03-2016 10:00 | Unitas'30 5 | Groen Wit 6 | Geeve, W. | 88358 | 5-3 | |
C | 13-03-2016 11:00 | OMC 6 | Baronie 6 | Korteweg, J. | 89572 | 4-2 | |
C | 13-03-2016 11:00 | Chaam 5 | VVR 5 | Kusters, JJJ | 91260 | 1-1 | |
C | 13-03-2016 12:15 | Gilze 4 | SC Emma 5 | Kaa, J. v.d. | 88365 | 10-2 | |
C | 06-03-2016 12:00 | VVR 5 | Gilze 4 | Voesenek, T.A.P.M. | 82342 | 3-2 | |
C | 06-03-2016 11:00 | SC Emma 5 | Baronie 6 | Hartman, D | 84101 | 1-5 | |
C | 06-03-2016 10:00 | Beek Vooruit 14 | VCW 5 | Goos, AC | 84588 | 7-1 | |
C | 06-03-2016 10:00 | Groen Wit 6 | OMC 6 | Dingenouts, D. | 80305 | 0-0 | |
C | 06-03-2016 10:00 | Chaam 5 | Unitas'30 5 | Jong, A.J.A.M. De | 79973 | 3-1 | |
C | 28-02-2016 11:00 | SC Emma 5 | VVR 5 | Ham, J.M. van | 87295 | 4-1 | |
C | 28-02-2016 13:00 | OMC 6 | Beek Vooruit 14 | Broek, E. van den | 92056 | 4-2 | |
C | 21-02-2016 12:15 | Gilze 4 | Chaam 5 | Wirken, GG | 87280 | 2-5 | |
C | 21-02-2016 10:00 | OVV'67 4 | SC Emma 5 | Haarbosch, A.J.W.M. | 84496 | 5-2 | |
C | 21-02-2016 10:00 | Unitas'30 5 | VVR 5 | Luijt, J. van | 82706 | 1-0 | |
C | 21-02-2016 13:00 | VCW 5 | Groen Wit 6 | Stevens, A. | 88238 | 1-5 | |
C | 14-02-2016 10:00 | Groen Wit 6 | Gilze 4 | Dingenouts, D. | 81993 | 7-0 | |
C | 14-02-2016 10:00 | Unitas'30 5 | VCW 5 | Luijt, J. van | 91927 | 3-0 | |
C | 14-02-2016 12:00 | VVR 5 | Baronie 6 | Dijk, M van | 82439 | 1-3 | |
C | 14-02-2016 11:00 | SC Emma 5 | OMC 6 | Ham, J.M. van | 80892 | 1-4 | |
C | 14-02-2016 11:00 | Chaam 5 | OVV'67 4 | Gerritsen, M.P. | 86259 | 7-1 | |
C | 31-01-2016 11:00 | OMC 6 | OVV'67 4 | Korteweg, J. | 82939 | 7-6 | |
C | 31-01-2016 10:00 | Beek Vooruit 14 | Groen Wit 6 | Dongen, J.H.M. van | 87784 | 2-4 | |
C | 24-01-2016 10:00 | Groen Wit 6 | SC Emma 5 | Dingenouts, D. | 103865 | 6-1 | |
C | 20-12-2015 12:00 | VVR 5 | OMC 6 | Wuijts, C | 103345 | 2-6 | |
C | 13-12-2015 11:00 | Chaam 5 | Beek Vooruit 14 | Gerritsen, M.P. | 80264 | 2-0 | |
C | 13-12-2015 13:00 | VCW 5 | Gilze 4 | Gelens, G. | 91891 | 3-1 | |
C | 13-12-2015 10:00 | Unitas'30 5 | OMC 6 | Willemen, R. | 90972 | 6-2 | |
C | 06-12-2015 13:00 | VCW 5 | VVR 5 | Stevens, R. | 80867 | 2-1 | |
C | 06-12-2015 12:00 | OMC 6 | Chaam 5 | Korteweg, J. | 90941 | 7-2 | |
C | 06-12-2015 11:00 | Gilze 4 | Unitas'30 5 | Wirken, GG | 81108 | 2-5 | |
C | 06-12-2015 10:00 | Baronie 6 | Beek Vooruit 14 | Willekens, T. | 90085 | 2-0 | |
C | 06-12-2015 10:00 | OVV'67 4 | Groen Wit 6 | Markus, C.H. | 85703 | 4-3 | |
C | 29-11-2015 10:00 | Baronie 6 | Chaam 5 | Turcu, P. | 87579 | 1-3 | |
C | 22-11-2015 11:00 | SC Emma 5 | Beek Vooruit 14 | Bziker, H | 80441 | 8-3 | |
C | 22-11-2015 10:00 | OVV'67 4 | VCW 5 | Krijnen, W.A.D. | 86389 | 1-8 | |
C | 15-11-2015 10:00 | Groen Wit 6 | SC Emma 5 | Dingenouts, D. | 90297 | 0-0 | |
C | 15-11-2015 12:15 | Gilze 4 | Baronie 6 | Wirken, GG | 80966 | 1-5 | |
C | 08-11-2015 10:00 | Beek Vooruit 14 | Unitas'30 5 | Rovers, C.C. | 92552 | 0-7 | |
C | 08-11-2015 10:00 | Baronie 6 | OVV'67 4 | Lenselink, O. | 84717 | 6-1 | |
C | 08-11-2015 10:00 | Groen Wit 6 | VVR 5 | Dingenouts, D. | 91879 | 6-2 | |
C | 08-11-2015 11:00 | SC Emma 5 | Chaam 5 | Ham, J.M. van | 91651 | 3-7 | |
C | 08-11-2015 12:00 | OMC 6 | VCW 5 | Muyen, M. | 86662 | 7-0 | |
C | 01-11-2015 13:00 | VCW 5 | Baronie 6 | Gool, G.A. van | 90405 | 0-3 | |
C | 01-11-2015 12:15 | Gilze 4 | Beek Vooruit 14 | Wirken, GG | 87661 | 1-1 | |
C | 01-11-2015 10:00 | Unitas'30 5 | SC Emma 5 | Luijt, J. van | 89360 | 5-0 | |
C | 01-11-2015 10:00 | Chaam 5 | Groen Wit 6 | Boxel, A.A. van | 84181 | 5-1 | |
C | 01-11-2015 10:00 | OVV'67 4 | VVR 5 | Markus, C.H. | 89998 | 0-3 | |
C | 25-10-2015 10:00 | Unitas'30 5 | Baronie 6 | Luijt, J. van | 88585 | 2-1 | |
C | 25-10-2015 11:00 | Chaam 5 | VCW 5 | Gerritsen, M.P. | 84721 | 6-2 | |
C | 25-10-2015 12:00 | VVR 5 | OMC 6 | Dijk, M van | 91604 | 0-0 | |
C | 25-10-2015 12:15 | Gilze 4 | OVV'67 4 | Woerkom, S. van | 84314 | 4-2 | |
C | 18-10-2015 11:00 | SC Emma 5 | Gilze 4 | Riet, E. | 87853 | 1-10 | |
C | 18-10-2015 10:00 | Baronie 6 | OMC 6 | Filius, C.F.P. | 92172 | 3-4 | |
C | 18-10-2015 10:00 | Beek Vooruit 14 | OVV'67 4 | Poppelaars, C | 85581 | 2-2 | |
C | 18-10-2015 10:00 | Groen Wit 6 | Unitas'30 5 | Dingenouts, D. | 89156 | 4-1 | |
C | 18-10-2015 12:00 | VVR 5 | Chaam 5 | Bemd, J.C.M. v.d. | 90126 | 2-0 | |
C | 11-10-2015 13:00 | VCW 5 | Beek Vooruit 14 | Beers, A. van | 90707 | 1-1 | |
C | 11-10-2015 12:15 | Gilze 4 | VVR 5 | Wirken, GG | 82316 | 0-1 | |
C | 11-10-2015 12:00 | OMC 6 | Groen Wit 6 | Broek, E. van den | 87427 | 2-4 | |
C | 11-10-2015 10:00 | Unitas'30 5 | Chaam 5 | Luijt, J. van | 92745 | 2-1 | |
C | 11-10-2015 10:00 | Baronie 6 | SC Emma 5 | Sterk, J.B. | 91189 | 8-1 | |
C | 04-10-2015 10:00 | Groen Wit 6 | VCW 5 | Dingenouts, D. | 83793 | 4-1 | |
C | 04-10-2015 10:00 | Chaam 5 | Gilze 4 | Jong, A.J.A.M. De | 88099 | 1-5 | |
C | 04-10-2015 10:00 | SC Emma 5 | OVV'67 4 | Bergmans, E. | 90893 | 3-2 | |
C | 04-10-2015 12:00 | VVR 5 | Unitas'30 5 | Dijk, M van | 91665 | 2-5 | |
C | 04-10-2015 10:00 | Beek Vooruit 14 | OMC 6 | Poppelaars, C | 87484 | 2-2 | |
C | 27-09-2015 12:15 | Gilze 4 | Groen Wit 6 | Woerkom, S. van | 81236 | 2-5 | |
C | 27-09-2015 10:00 | Baronie 6 | VVR 5 | Lenselink, O. | 82996 | 1-1 | |
C | 27-09-2015 10:00 | OVV'67 4 | Chaam 5 | Markus, C.H. | 92646 | 1-2 | |
C | 27-09-2015 13:00 | VCW 5 | Unitas'30 5 | Korput, P.C.M. van der | 82244 | 2-4 | |
C | 27-09-2015 13:00 | OMC 6 | SC Emma 5 | Broek, E. van den | 85504 | 4-1 | |
C | 20-09-2015 10:00 | Groen Wit 6 | OVV'67 4 | Dingenouts, D. | 91485 | 9-2 | |
C | 20-09-2015 10:00 | Beek Vooruit 14 | Baronie 6 | Dongen, J.H.M. van | 87949 | 2-0 | |
C | 20-09-2015 11:00 | Chaam 5 | OMC 6 | Bogers, H.J.L. | 82397 | 4-5 | |
C | 20-09-2015 12:00 | VVR 5 | VCW 5 | Dijk, M van | 89092 | 7-0 | |
C | 20-09-2015 10:00 | Unitas'30 5 | Gilze 4 | Luijt, J. van | 83859 | 3-3 | |
C | 13-09-2015 10:00 | Baronie 6 | Groen Wit 6 | Helmer, PH | 83095 | 3-1 | |
C | 13-09-2015 13:00 | OMC 6 | Gilze 4 | Broek, E. van den | 92393 | 6-4 | |
C | 13-09-2015 12:00 | VCW 5 | SC Emma 5 | Korput, P.C.M. van der | 89802 | 2-1 | |
C | 13-09-2015 10:00 | OVV'67 4 | Unitas'30 5 | Schoonderwal, P.E. | 87187 | 5-9 | |
C | 13-09-2015 10:00 | Beek Vooruit 14 | VVR 5 | Poppelaars, C | 86097 | 1-1 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 06-09-2015 10:00 | DSE 4 ZO | Internos 8 ZO | Ringelenstijn, A. van | 5725 | 4-4 | |
B | 06-09-2015 12:00 | Sprundel 4 ZO | Unitas'30 5 ZO | Eijkens, A.P.C.C. | 5973 | 1-0 | |
B | 30-08-2015 10:00 | DSE 4 ZO | Sprundel 4 ZO | Ringelenstijn, A. van | 5584 | 1-5 | |
B | 30-08-2015 09:45 | Internos 8 ZO | Unitas'30 5 ZO | Linschooten, C. | 5631 | 4-1 | |
B | 23-08-2015 12:00 | Sprundel 4 ZO | Internos 8 ZO | Eijkens, A.P.C.C. | 5391 | 3-2 | |
B | 23-08-2015 10:00 | Unitas'30 5 ZO | DSE 4 ZO | Luijt, J. van | 5457 | 1-1 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | OMC 6 | 20 | 17 | 1 | 2 | 51 | 85 | 46 | 39 | 1 |
2 | Unitas'30 5 | 20 | 15 | 1 | 4 | 46 | 72 | 38 | 34 | 0 |
3 | Groen Wit 6 | 20 | 14 | 1 | 5 | 43 | 94 | 36 | 58 | 0 |
4 | Baronie 6 | 20 | 12 | 2 | 6 | 38 | 61 | 35 | 26 | 0 |
5 | Chaam 5 | 20 | 11 | 1 | 8 | 34 | 62 | 50 | 12 | 0 |
6 | VVR 5 | 20 | 7 | 4 | 9 | 25 | 37 | 42 | -5 | 0 |
7 | Gilze 4 | 20 | 7 | 2 | 11 | 23 | 62 | 60 | 2 | 0 |
8 | Beek Vooruit 14 | 20 | 4 | 6 | 10 | 18 | 35 | 54 | -19 | 0 |
9 | VCW 5 | 20 | 5 | 1 | 14 | 16 | 34 | 80 | -46 | 0 |
10 | SC Emma 5 | 20 | 5 | 0 | 15 | 15 | 43 | 96 | -53 | 0 |
11 | OVV'67 4 | 20 | 2 | 3 | 15 | 9 | 40 | 88 | -48 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
woensdag | 19:30 - 21:00 | 1 | Team training | |||||||||||
Trainingsdagen
|