D-Pupillen (A-cat), 3e divisie D
Unitas'30 D1
Teamleden
Spelers | |||||||
Sid Jaspers | |||||||
Jerom Mathon | |||||||
Justin Sep | |||||||
Remco Verstrepen | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Ferdy Barendse | Assistent-trainer | ||||||
Joris Hendrikx | Trainer/Coach | ||||||
Abdelouahid Ben Omar | Groepscoördinator Jeugd Selectie |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 25-05-2016 19:00 | JVOZ D2 | Barendrecht D1 | 45485 | 1-7 | ||
C | 14-05-2016 11:00 | Oranje Wit D1 | LRC D1 | 45386 | 4-2 | ||
C | 11-05-2016 19:00 | Dongen D1 | MOC'17 D1 | 45419 | 2-5 | ||
C | 07-05-2016 11:00 | TSC D1 | SC 't Zand D1G | Romer, P.A. | 45430 | 2-0 | |
C | 07-05-2016 14:30 | Unitas'30 D1 | JEKA D1 | Frauenfelder, B. | 45408 | 7-2 | |
C | 07-05-2016 13:15 | VOAB D1 | Beek Vooruit D1 | 45463 | 4-1 | ||
C | 07-05-2016 11:00 | MOC'17 D1 | LRC D1 | Rutjens, T. | 138120 | 2-4 | |
C | 23-04-2016 10:00 | Beek Vooruit D1 | JVOZ D2 | Keulen, J. van | 45474 | 3-4 | |
C | 23-04-2016 12:00 | JEKA D1 | Dongen D1 | Broeken, T. | 45397 | 1-5 | |
C | 23-04-2016 10:30 | Barendrecht D1 | Oranje Wit D1 | 45364 | 2-3 | ||
C | 23-04-2016 11:00 | MOC'17 D1 | VOAB D1 | Veeken, C. van der | 45375 | 1-0 | |
C | 23-04-2016 11:15 | SC 't Zand D1G | Unitas'30 D1 | Kock, A.A.M.M. de | 45452 | 0-5 | |
C | 23-04-2016 12:00 | LRC D1 | TSC D1 | Wijk, G.C.H. van | 45441 | 1-2 | |
C | 16-04-2016 09:00 | Barendrecht D1 | LRC D1 | 45363 | 2-1 | ||
C | 16-04-2016 09:45 | Oranje Wit D1 | JEKA D1 | Butter, L.P. den | 45385 | 1-0 | |
C | 16-04-2016 10:30 | Dongen D1 | Beek Vooruit D1 | Overbeek, P van | 45418 | 0-3 | |
C | 16-04-2016 10:00 | JVOZ D2 | MOC'17 D1 | Leewens, J. | 45484 | 3-3 | |
C | 16-04-2016 11:00 | TSC D1 | Unitas'30 D1 | Nijnatten, J. van | 45429 | 3-2 | |
C | 16-04-2016 13:15 | VOAB D1 | SC 't Zand D1G | Beers, E. van | 45462 | 1-2 | |
C | 09-04-2016 10:00 | Beek Vooruit D1 | Oranje Wit D1 | Aarts, R. | 45473 | 5-1 | |
C | 09-04-2016 10:15 | Unitas'30 D1 | VOAB D1 | Frauenfelder, B. | 45407 | 4-3 | |
C | 09-04-2016 11:00 | MOC'17 D1 | TSC D1 | Helm, M.W.M. van der | 45374 | 1-0 | |
C | 09-04-2016 11:15 | SC 't Zand D1G | Dongen D1 | Ierlant, D. van | 45451 | 2-2 | |
C | 09-04-2016 12:00 | JEKA D1 | Barendrecht D1 | 45396 | 2-3 | ||
C | 09-04-2016 12:00 | LRC D1 | JVOZ D2 | Wijk, G.C.H. van | 45440 | 2-2 | |
C | 02-04-2016 09:45 | Oranje Wit D1 | MOC'17 D1 | Butter, L.P. den | 45384 | 5-4 | |
C | 02-04-2016 10:00 | JVOZ D2 | SC 't Zand D1G | Filius, H.C. | 45483 | 4-1 | |
C | 02-04-2016 10:30 | Dongen D1 | Unitas'30 D1 | 45417 | 2-2 | ||
C | 02-04-2016 10:30 | Barendrecht D1 | Beek Vooruit D1 | 45362 | 6-2 | ||
C | 02-04-2016 11:00 | TSC D1 | VOAB D1 | 45428 | 1-1 | ||
C | 02-04-2016 10:30 | JEKA D1 | LRC D1 | 45395 | 3-0 | ||
C | 26-03-2016 10:30 | Dongen D1 | Barendrecht D1 | 137746 | 1-6 | ||
C | 19-03-2016 11:00 | TSC D1 | Barendrecht D1 | Eggebeen, MA | 45427 | 1-4 | |
C | 19-03-2016 09:45 | Beek Vooruit D1 | JEKA D1 | Beekers, N.F.H. | 45472 | 1-2 | |
C | 19-03-2016 11:15 | MOC'17 D1 | LRC D1 | 45373 | 0-0 | ||
C | 19-03-2016 11:15 | SC 't Zand D1G | Oranje Wit D1 | Torremans, P.P.J.M. | 45450 | 5-2 | |
C | 19-03-2016 11:30 | Unitas'30 D1 | JVOZ D2 | Frauenfelder, B. | 45406 | 2-4 | |
C | 19-03-2016 13:15 | VOAB D1 | Dongen D1 | Werkhoven, M. | 45461 | 4-0 | |
C | 12-03-2016 10:00 | JVOZ D2 | VOAB D1 | Rafelaar, J.W. van de | 45482 | 1-1 | |
C | 12-03-2016 10:00 | JEKA D1 | MOC'17 D1 | Zwijsen, H.G.E. | 45394 | 3-3 | |
C | 12-03-2016 10:30 | Barendrecht D1 | SC 't Zand D1G | 45361 | 6-0 | ||
C | 12-03-2016 10:30 | Dongen D1 | TSC D1 | Voskuil, K.C.F.H.M. | 45416 | 0-2 | |
C | 12-03-2016 11:00 | Oranje Wit D1 | Unitas'30 D1 | Rest, B. van der | 45383 | 5-0 | |
C | 12-03-2016 12:00 | LRC D1 | Beek Vooruit D1 | 45439 | 0-3 | ||
C | 08-03-2016 18:30 | VOAB D1 | Oranje Wit D1 | 45459 | 4-1 | ||
C | 05-03-2016 12:00 | Unitas'30 D1 | Beek Vooruit D1 | 45405 | 3-2 | ||
C | 05-03-2016 11:15 | MOC'17 D1 | Barendrecht D1 | 45372 | 1-6 | ||
C | 05-03-2016 11:15 | SC 't Zand D1G | JEKA D1 | Kock, A.A.M.M. de | 45449 | 4-0 | |
C | 05-03-2016 11:00 | TSC D1 | Oranje Wit D1 | 45426 | 1-2 | ||
C | 05-03-2016 10:30 | Dongen D1 | JVOZ D2 | 45415 | 0-4 | ||
C | 05-03-2016 13:15 | VOAB D1 | LRC D1 | 45460 | 5-0 | ||
C | 27-02-2016 11:30 | Unitas'30 D1 | LRC D1 | 45404 | 4-1 | ||
C | 24-02-2016 19:00 | JVOZ D2 | JEKA D1 | Rafelaar, J.W. van de | 45480 | 6-0 | |
C | 20-02-2016 08:30 | JEKA D1 | VOAB D1 | Rensen, M. | 45393 | 0-3 | |
C | 20-02-2016 10:00 | Beek Vooruit D1 | MOC'17 D1 | Beekers, N.F.H. | 45471 | 3-0 | |
C | 20-02-2016 10:00 | JVOZ D2 | TSC D1 | Rafelaar, J.W. van de | 45481 | 2-6 | |
C | 20-02-2016 10:30 | Barendrecht D1 | Unitas'30 D1 | 45360 | 5-2 | ||
C | 20-02-2016 09:45 | Oranje Wit D1 | Dongen D1 | Verdonk, C. | 45382 | 4-0 | |
C | 20-02-2016 12:00 | LRC D1 | SC 't Zand D1G | Bildircin, M. | 45438 | 2-5 | |
C | 13-02-2016 10:30 | Dongen D1 | Barendrecht D1 | Schotanus, B.J. | 45414 | 0-0 | |
C | 13-02-2016 11:00 | TSC D1 | Beek Vooruit D1 | 45425 | 0-1 | ||
C | 13-02-2016 11:15 | SC 't Zand D1G | MOC'17 D1 | 45448 | 6-2 | ||
C | 05-12-2015 12:00 | LRC D1 | Dongen D1 | Bildircin, M. | 45437 | 0-0 | |
C | 05-12-2015 12:00 | JEKA D1 | TSC D1 | 45392 | 1-2 | ||
C | 05-12-2015 11:00 | MOC'17 D1 | Unitas'30 D1 | Lebeau, M. | 45371 | 3-1 | |
C | 05-12-2015 11:00 | Barendrecht D1 | VOAB D1 | 45359 | 3-1 | ||
C | 05-12-2015 10:00 | Beek Vooruit D1 | SC 't Zand D1G | Aarts, R. | 45470 | 1-1 | |
C | 05-12-2015 09:45 | Oranje Wit D1 | JVOZ D2 | Butter, L.P. den | 45381 | 1-4 | |
C | 28-11-2015 11:00 | JEKA D1 | Oranje Wit D1 | Liebregts, B. | 45391 | 3-0 | |
C | 28-11-2015 10:00 | Beek Vooruit D1 | Dongen D1 | Klemans, M.C.J.L.W. | 45469 | 0-0 | |
C | 28-11-2015 10:15 | Unitas'30 D1 | TSC D1 | Frauenfelder, B. | 45403 | 3-1 | |
C | 28-11-2015 11:15 | MOC'17 D1 | JVOZ D2 | Lebeau, M. | 45370 | 2-1 | |
C | 28-11-2015 11:15 | SC 't Zand D1G | VOAB D1 | Kock, A.A.M.M. de | 45447 | 3-2 | |
C | 28-11-2015 12:00 | LRC D1 | Barendrecht D1 | Wijk, G.C.H. van | 45436 | 1-4 | |
C | 14-11-2015 09:45 | Oranje Wit D1 | Beek Vooruit D1 | Butter, L.P. den | 45380 | 4-2 | |
C | 14-11-2015 10:00 | JVOZ D2 | LRC D1 | Rafelaar, J.W. van de | 45479 | 1-0 | |
C | 14-11-2015 10:30 | Barendrecht D1 | JEKA D1 | 45358 | 1-1 | ||
C | 14-11-2015 10:30 | Dongen D1 | SC 't Zand D1G | 45413 | 2-4 | ||
C | 14-11-2015 10:45 | TSC D1 | MOC'17 D1 | Eggebeen, MA | 45424 | 2-1 | |
C | 14-11-2015 13:15 | VOAB D1 | Unitas'30 D1 | 45458 | 5-3 | ||
C | 07-11-2015 10:00 | Unitas'30 D1 | Dongen D1 | 45402 | 2-2 | ||
C | 07-11-2015 10:00 | Beek Vooruit D1 | Barendrecht D1 | Klemans, M.C.J.L.W. | 45468 | 1-3 | |
C | 07-11-2015 11:15 | SC 't Zand D1G | JVOZ D2 | 45446 | 8-1 | ||
C | 07-11-2015 11:15 | MOC'17 D1 | Oranje Wit D1 | Lebeau, M. | 45369 | 1-2 | |
C | 07-11-2015 12:00 | LRC D1 | JEKA D1 | 45435 | 1-2 | ||
C | 07-11-2015 13:15 | VOAB D1 | TSC D1 | Verhoeven, J.W. | 45457 | 4-0 | |
C | 31-10-2015 11:00 | Barendrecht D1 | TSC D1 | 45357 | 2-2 | ||
C | 31-10-2015 09:45 | Oranje Wit D1 | SC 't Zand D1G | Glastra, A | 45379 | 4-1 | |
C | 31-10-2015 10:00 | JVOZ D2 | Unitas'30 D1 | Kedde, M. | 45478 | 2-5 | |
C | 31-10-2015 10:30 | Dongen D1 | VOAB D1 | Voskuil, K.C.F.H.M. | 45412 | 1-5 | |
C | 31-10-2015 12:00 | LRC D1 | MOC'17 D1 | 45434 | 1-0 | ||
C | 31-10-2015 12:00 | JEKA D1 | Beek Vooruit D1 | 45390 | 3-1 | ||
C | 17-10-2015 10:00 | Beek Vooruit D1 | LRC D1 | 45467 | 0-0 | ||
C | 17-10-2015 10:00 | Unitas'30 D1 | Oranje Wit D1 | Hermus, M.J.C. | 45401 | 3-2 | |
C | 17-10-2015 11:00 | MOC'17 D1 | JEKA D1 | 45368 | 2-3 | ||
C | 17-10-2015 11:00 | TSC D1 | Dongen D1 | 45423 | 2-1 | ||
C | 17-10-2015 11:15 | SC 't Zand D1G | Barendrecht D1 | 45445 | 2-3 | ||
C | 17-10-2015 11:15 | VOAB D1 | JVOZ D2 | Verhoeven, J.W. | 45456 | 6-1 | |
C | 10-10-2015 10:00 | Beek Vooruit D1 | Unitas'30 D1 | 45466 | 1-2 | ||
C | 10-10-2015 09:00 | Barendrecht D1 | MOC'17 D1 | 45356 | 4-0 | ||
C | 10-10-2015 09:45 | Oranje Wit D1 | TSC D1 | 45378 | 0-1 | ||
C | 10-10-2015 12:00 | LRC D1 | VOAB D1 | 45433 | 0-3 | ||
C | 10-10-2015 10:00 | JVOZ D2 | Dongen D1 | 45477 | 2-2 | ||
C | 10-10-2015 12:00 | JEKA D1 | SC 't Zand D1G | Knibbeler, M.S.M. | 45389 | 4-1 | |
C | 03-10-2015 11:00 | MOC'17 D1 | Beek Vooruit D1 | 45367 | 3-1 | ||
C | 03-10-2015 11:00 | TSC D1 | JVOZ D2 | 45422 | 4-0 | ||
C | 03-10-2015 11:15 | SC 't Zand D1G | LRC D1 | 45444 | 1-2 | ||
C | 03-10-2015 12:00 | Dongen D1 | Oranje Wit D1 | 45411 | 2-6 | ||
C | 03-10-2015 12:30 | Unitas'30 D1 | Barendrecht D1 | 45400 | 2-2 | ||
C | 03-10-2015 13:15 | VOAB D1 | JEKA D1 | 45455 | 3-1 | ||
C | 26-09-2015 09:00 | Barendrecht D1 | Dongen D1 | 45355 | 4-1 | ||
C | 26-09-2015 10:00 | Beek Vooruit D1 | TSC D1 | Klemans, M.C.J.L.W. | 45465 | 3-0 | |
C | 26-09-2015 11:00 | MOC'17 D1 | SC 't Zand D1G | Helm, M.W.M. van der | 45366 | 4-1 | |
C | 26-09-2015 11:00 | Oranje Wit D1 | VOAB D1 | 45377 | 0-2 | ||
C | 26-09-2015 12:00 | LRC D1 | Unitas'30 D1 | Straten, G.J. van | 45432 | 3-1 | |
C | 26-09-2015 12:00 | JEKA D1 | JVOZ D2 | Mijnhijmer, A.A. | 45388 | 1-0 | |
C | 19-09-2015 10:00 | Unitas'30 D1 | MOC'17 D1 | Frauenfelder, B. | 45399 | 3-1 | |
C | 19-09-2015 10:00 | JVOZ D2 | Oranje Wit D1 | 45476 | 0-4 | ||
C | 19-09-2015 10:30 | Dongen D1 | LRC D1 | 45410 | 2-2 | ||
C | 19-09-2015 11:00 | TSC D1 | JEKA D1 | 45421 | 3-0 | ||
C | 19-09-2015 13:15 | VOAB D1 | Barendrecht D1 | 45454 | 2-0 | ||
C | 19-09-2015 12:45 | SC 't Zand D1G | Beek Vooruit D1 | 45443 | 2-3 | ||
C | 12-09-2015 09:00 | Barendrecht D1 | JVOZ D2 | 45354 | 6-0 | ||
C | 12-09-2015 10:00 | Beek Vooruit D1 | VOAB D1 | 45464 | 0-3 | ||
C | 12-09-2015 11:15 | MOC'17 D1 | Dongen D1 | 45365 | 1-2 | ||
C | 12-09-2015 12:00 | JEKA D1 | Unitas'30 D1 | Mijnhijmer, A.A. | 45387 | 3-1 | |
C | 12-09-2015 12:15 | LRC D1 | Oranje Wit D1 | 45431 | 2-1 | ||
C | 12-09-2015 11:15 | SC 't Zand D1G | TSC D1 | 45442 | 4-1 | ||
C | 05-09-2015 10:00 | JVOZ D2 | Beek Vooruit D1 | 45475 | 2-4 | ||
C | 05-09-2015 13:15 | VOAB D1 | MOC'17 D1 | 45453 | 4-0 | ||
C | 05-09-2015 11:00 | TSC D1 | LRC D1 | 45420 | 1-1 | ||
C | 05-09-2015 10:30 | Dongen D1 | JEKA D1 | 45409 | 1-4 | ||
C | 05-09-2015 12:30 | Unitas'30 D1 | SC 't Zand D1G | 45398 | 1-4 | ||
C | 05-09-2015 09:45 | Oranje Wit D1 | Barendrecht D1 | 45376 | 1-5 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 21-11-2015 11:30 | Halsteren D1 ZA | Unitas'30 D1 ZA | Loon, J. van | 103466 | 4-2 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 24-10-2015 12:45 | Terneuzen D1 ZA | Unitas'30 D1 ZA | Meyer, P.J. de | 3803 | 0-4 | |
B | 22-10-2015 17:45 | Zeelandia Middelb. D1 ZA | JVOZ D2 ZA | Scharff, R. | 3805 | 0-1 | |
B | 29-08-2015 11:15 | Zeelandia Middelb. D1 ZA | Terneuzen D1 ZA | Scharff, R. | 3804 | 3-2 | |
B | 29-08-2015 10:00 | JVOZ D2 ZA | Unitas'30 D1 ZA | Cappon, E. | 3860 | 0-7 | |
B | 22-08-2015 10:30 | Terneuzen D1 ZA | JVOZ D2 ZA | Velde, D.I.A. van de | 3802 | 0-2 | |
B | 22-08-2015 10:30 | Unitas'30 D1 ZA | Zeelandia Middelb. D1 ZA | Verwijmeren, Q. | 3821 | 4-1 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barendrecht D1 | 22 | 17 | 3 | 2 | 54 | 84 | 28 | 56 | 0 |
2 | VOAB D1 | 22 | 15 | 2 | 5 | 47 | 66 | 23 | 43 | 0 |
3 | Oranje Wit D1 | 22 | 12 | 0 | 10 | 36 | 53 | 49 | 4 | 0 |
4 | TSC D1 | 22 | 11 | 3 | 8 | 36 | 37 | 34 | 3 | 0 |
5 | Unitas'30 D1 | 22 | 10 | 3 | 9 | 33 | 58 | 56 | 2 | 0 |
6 | SC 't Zand D1G | 22 | 10 | 2 | 10 | 32 | 57 | 54 | 3 | 0 |
7 | JEKA D1 | 22 | 10 | 2 | 10 | 32 | 39 | 49 | -10 | 0 |
8 | Beek Vooruit D1 | 22 | 8 | 3 | 11 | 27 | 41 | 43 | -2 | 0 |
9 | JVOZ D2 | 22 | 7 | 4 | 11 | 25 | 45 | 68 | -23 | 0 |
10 | MOC'17 D1 | 22 | 7 | 2 | 13 | 23 | 40 | 57 | -17 | 0 |
11 | LRC D1 | 22 | 5 | 5 | 12 | 20 | 26 | 48 | -22 | 0 |
12 | Dongen D1 | 22 | 2 | 7 | 13 | 13 | 28 | 65 | -37 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
maandag | 19:00 - 20:15 | 3 B | 19 | Team training | ||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
woensdag | 18:45 - 20:00 | 3 B | 7 | Team training | ||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
woensdag | 19:30 - 20:15 | 5 | Keepers training | |||||||||||
Trainingsdagen
|