E-Pupillen 9x9 (3e fase), Hoofdklasse 9.7
Unitas'30 E1
Teamleden
Spelers | |||||||
Necati Ayrim | |||||||
Stan van den Brekel | |||||||
Arda Demir | |||||||
Tom de Kinderen | |||||||
Milan Valentijn | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Martin de Kinderen | Leider | ||||||
Roger Lambregts | Trainer/Coach | ||||||
Abdelouahid Ben Omar | Groepscoördinator Jeugd Selectie |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 11-05-2016 18:30 | Halsteren E1 | JEKA E1 | Meel, Sidney van | 115622 | 1-3 | |
C | 07-05-2016 12:30 | SV Reeshof E1 | Roosendaal E1 | Wanninkhof, M. | 115724 | 1-4 | |
C | 23-04-2016 11:00 | Unitas'30 E1 | JEKA E1 | 115543 | 0-7 | ||
C | 23-04-2016 10:15 | Halsteren E1 | TSV Gudok E1 | Nuyten, Gerco | 115624 | 6-3 | |
C | 16-04-2016 13:30 | JEKA E1 | Halsteren E1 | 115530 | 5-0 | ||
C | 16-04-2016 10:15 | Roosendaal E1 | Unitas'30 E1 | 115712 | 7-2 | ||
C | 16-04-2016 09:45 | TSV Gudok E1 | SV Reeshof E1 | 115601 | 7-0 | ||
C | 09-04-2016 10:00 | Unitas'30 E1 | TSV Gudok E1 | 115544 | 4-2 | ||
C | 09-04-2016 11:00 | SV Reeshof E1 | Halsteren E1 | 115723 | 1-7 | ||
C | 09-04-2016 11:45 | JEKA E1 | Roosendaal E1 | 115531 | 3-2 | ||
C | 02-04-2016 11:00 | SV Reeshof E1 | JEKA E1 | 115720 | 1-4 | ||
C | 02-04-2016 10:15 | Halsteren E1 | Unitas'30 E1 | Kruf, S. | 115623 | 4-1 | |
C | 02-04-2016 09:45 | TSV Gudok E1 | Roosendaal E1 | 115600 | 1-12 | ||
C | 26-03-2016 11:45 | Roosendaal E1 | JEKA E1 | 115711 | 1-4 | ||
C | 19-03-2016 13:15 | JEKA E1 | TSV Gudok E1 | 115529 | 4-0 | ||
C | 19-03-2016 10:15 | Roosendaal E1 | Halsteren E1 | 115714 | 1-0 | ||
C | 19-03-2016 09:45 | Unitas'30 E1 | SV Reeshof E1 | 115547 | 4-1 | ||
C | 12-03-2016 11:00 | TSV Gudok E1 | Halsteren E1 | 115599 | 1-4 | ||
C | 12-03-2016 10:15 | Roosendaal E1 | SV Reeshof E1 | 115715 | 12-0 | ||
C | 12-03-2016 08:30 | JEKA E1 | Unitas'30 E1 | 115528 | 2-1 | ||
C | 05-03-2016 11:00 | SV Reeshof E1 | TSV Gudok E1 | 115722 | 1-2 | ||
C | 05-03-2016 08:30 | Unitas'30 E1 | Roosendaal E1 | 115546 | 4-1 | ||
C | 27-02-2016 10:00 | SV Reeshof E1 | Unitas'30 E1 | 115721 | 4-2 | ||
C | 27-02-2016 10:15 | Roosendaal E1 | TSV Gudok E1 | 115713 | 7-4 | ||
C | 20-02-2016 09:45 | TSV Gudok E1 | Unitas'30 E1 | 115598 | 5-10 | ||
C | 20-02-2016 10:15 | Halsteren E1 | SV Reeshof E1 | Kruf, S. | 115626 | 7-2 | |
C | 13-02-2016 09:30 | Unitas'30 E1 | Halsteren E1 | 115545 | 1-6 | ||
C | 30-01-2016 08:30 | JEKA E1 | SV Reeshof E1 | 115532 | 4-1 | ||
C | 23-01-2016 10:15 | Halsteren E1 | Roosendaal E1 | 115625 | 5-1 | ||
C | 23-01-2016 09:45 | TSV Gudok E1 | JEKA E1 | 115597 | 2-5 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 05-12-2015 09:30 | Unitas'30 E1 ZA | Roosendaal E1 ZA | 103514 | 4-7 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 05-12-2015 09:45 | Beek Vooruit E1 | JEKA E1 | 52432 | 0-4 | ||
C | 28-11-2015 08:30 | Beek Vooruit E1 | Boeimeer E1 | 52431 | 6-2 | ||
C | 28-11-2015 08:30 | TSC E1 | JEKA E1 | 52315 | 1-5 | ||
C | 28-11-2015 08:30 | Unitas'30 E1 | Groen Wit E1 | 52285 | 8-1 | ||
C | 21-11-2015 10:30 | Groen Wit E1 | TSC E1 | 52409 | 1-12 | ||
C | 21-11-2015 10:00 | Boeimeer E1 | JEKA E1 | Spierings, S. | 52257 | 0-6 | |
C | 21-11-2015 08:30 | Beek Vooruit E1 | Unitas'30 E1 | 52428 | 3-4 | ||
C | 14-11-2015 10:00 | Boeimeer E1 | Groen Wit E1 | Meulder, Marco de | 52261 | 6-2 | |
C | 14-11-2015 11:00 | Unitas'30 E1 | TSC E1 | 52286 | 9-5 | ||
C | 07-11-2015 12:15 | JEKA E1 | Unitas'30 E1 | 52271 | 3-1 | ||
C | 07-11-2015 11:30 | Groen Wit E1 | Beek Vooruit E1 | 52413 | 1-7 | ||
C | 07-11-2015 08:30 | TSC E1 | Boeimeer E1 | 52316 | 9-3 | ||
C | 17-10-2015 10:45 | Groen Wit E1 | JEKA E1 | 52412 | 0-12 | ||
C | 17-10-2015 10:00 | Boeimeer E1 | Unitas'30 E1 | Soeters, Roberto | 52260 | 2-5 | |
C | 17-10-2015 08:30 | Beek Vooruit E1 | TSC E1 | 52430 | 2-1 | ||
C | 10-10-2015 12:30 | Unitas'30 E1 | Beek Vooruit E1 | 52284 | 3-0 | ||
C | 10-10-2015 11:30 | JEKA E1 | Boeimeer E1 | 52270 | 8-0 | ||
C | 10-10-2015 08:30 | TSC E1 | Groen Wit E1 | 52314 | 12-3 | ||
C | 03-10-2015 10:45 | Groen Wit E1 | Boeimeer E1 | 52411 | 2-4 | ||
C | 03-10-2015 10:45 | JEKA E1 | Beek Vooruit E1 | 52269 | 4-0 | ||
C | 03-10-2015 08:30 | TSC E1 | Unitas'30 E1 | 52313 | 2-7 | ||
C | 26-09-2015 08:30 | Beek Vooruit E1 | Groen Wit E1 | 52429 | 4-1 | ||
C | 26-09-2015 10:00 | Boeimeer E1 | TSC E1 | Vetter, R.R.A.J. de | 52259 | 2-8 | |
C | 26-09-2015 11:00 | Unitas'30 E1 | JEKA E1 | 52283 | 4-3 | ||
C | 19-09-2015 13:15 | JEKA E1 | TSC E1 | 52268 | 3-2 | ||
C | 19-09-2015 10:45 | Groen Wit E1 | Unitas'30 E1 | 52410 | 2-12 | ||
C | 19-09-2015 10:00 | Boeimeer E1 | Beek Vooruit E1 | Vetter, R.R.A.J. de | 52258 | 1-3 | |
C | 12-09-2015 11:45 | Unitas'30 E1 | Boeimeer E1 | 52282 | 4-1 | ||
C | 12-09-2015 10:45 | JEKA E1 | Groen Wit E1 | 52267 | 14-0 | ||
C | 12-09-2015 08:30 | TSC E1 | Beek Vooruit E1 | 52312 | 1-0 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | JEKA E1 | 10 | 10 | 0 | 0 | 30 | 41 | 9 | 32 | 0 |
2 | Halsteren E1 | 10 | 7 | 0 | 3 | 21 | 40 | 19 | 21 | 0 |
3 | Roosendaal E1 | 10 | 6 | 0 | 4 | 18 | 48 | 24 | 24 | 0 |
4 | Unitas'30 E1 | 10 | 4 | 0 | 6 | 12 | 29 | 39 | -10 | 0 |
5 | TSV Gudok E1 | 10 | 2 | 0 | 8 | 6 | 27 | 53 | -26 | 0 |
6 | SV Reeshof E1 | 10 | 1 | 0 | 9 | 3 | 12 | 53 | -41 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | JEKA E1 | 10 | 9 | 0 | 1 | 27 | 62 | 8 | 54 | 0 |
2 | Unitas'30 E1 | 10 | 9 | 0 | 1 | 27 | 57 | 22 | 35 | 0 |
3 | TSC E1 | 10 | 5 | 0 | 5 | 15 | 53 | 35 | 18 | 0 |
4 | Beek Vooruit E1 | 10 | 5 | 0 | 5 | 15 | 25 | 22 | 3 | 0 |
5 | Boeimeer E1 | 10 | 2 | 0 | 8 | 6 | 21 | 53 | -32 | 0 |
6 | Groen Wit E1 | 10 | 0 | 0 | 10 | 0 | 13 | 91 | -78 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
maandag | 19:00 - 20:00 | 4 B | 15 | Team training | ||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
woensdag | 17:45 - 19:00 | 2 B | 9 | Team training | ||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
woensdag | 18:45 - 19:30 | 5 | Keepers training | |||||||||||
Trainingsdagen
|