F-Pupillen (voorjaar), 5e klasse 5.15
Unitas'30 F10
Teamleden
Spelers | |||||||
Delano Frijters | |||||||
Mik van Hooff | |||||||
Dylan Hultermans | |||||||
Niek van der Made | |||||||
Dylan Roman Sluyter | |||||||
Luuk Verwijmeren | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Edwin Hultermans | Leider | ||||||
Karsten Sluyter | Leider | ||||||
CIOS | Trainer |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 23-04-2016 10:45 | Moerse Boys F4G | Unitas'30 F10 | 129089 | 1-6 | ||
C | 23-04-2016 09:45 | Wernhout F3 | BSC F3 | 137228 | 7-2 | ||
C | 20-04-2016 18:15 | BSC F5 | MOC'17 F9 | 128050 | 4-0 | ||
C | 16-04-2016 11:00 | BSC F3 | Moerse Boys F4G | 137227 | 3-3 | ||
C | 16-04-2016 08:30 | Unitas'30 F10 | BSC F5 | 129629 | 3-2 | ||
C | 16-04-2016 08:30 | MOC'17 F9 | Wernhout F3 | 129344 | 2-5 | ||
C | 13-04-2016 18:00 | BSC F3 | BSC F5 | 137229 | 2-5 | ||
C | 09-04-2016 09:45 | Wernhout F3 | Unitas'30 F10 | 129383 | 8-4 | ||
C | 09-04-2016 11:00 | BSC F5 | Moerse Boys F4G | 128049 | 1-0 | ||
C | 09-04-2016 11:00 | BSC F3 | MOC'17 F9 | 137226 | 3-2 | ||
C | 02-04-2016 11:30 | Unitas'30 F10 | MOC'17 F9 | 129631 | 1-5 | ||
C | 02-04-2016 11:00 | BSC F5 | BSC F3 | 137225 | 1-4 | ||
C | 02-04-2016 10:45 | Moerse Boys F4G | Wernhout F3 | 129088 | 0-5 | ||
C | 26-03-2016 08:30 | MOC'17 F9 | BSC F3 | 137221 | 1-2 | ||
C | 19-03-2016 11:00 | BSC F3 | Unitas'30 F10 | 137224 | 0-7 | ||
C | 19-03-2016 09:45 | Wernhout F3 | BSC F5 | 129380 | 2-4 | ||
C | 19-03-2016 08:30 | MOC'17 F9 | Moerse Boys F4G | 129343 | 9-0 | ||
C | 12-03-2016 11:00 | BSC F3 | Wernhout F3 | 137223 | 2-2 | ||
C | 12-03-2016 08:30 | Unitas'30 F10 | Moerse Boys F4G | 129630 | 8-1 | ||
C | 12-03-2016 08:30 | MOC'17 F9 | BSC F5 | 129342 | 1-1 | ||
C | 05-03-2016 11:00 | BSC F5 | Unitas'30 F10 | 128052 | 2-2 | ||
C | 05-03-2016 10:45 | Moerse Boys F4G | BSC F3 | 137222 | 3-1 | ||
C | 05-03-2016 09:45 | Wernhout F3 | MOC'17 F9 | 129382 | 2-1 | ||
C | 27-02-2016 09:45 | Wernhout F3 | Moerse Boys F4G | 129381 | 9-2 | ||
C | 27-02-2016 08:30 | Unitas'30 F10 | BSC F3 | 137230 | 2-2 | ||
C | 20-02-2016 10:45 | Moerse Boys F4G | BSC F5 | 129086 | 1-5 | ||
C | 20-02-2016 09:30 | Unitas'30 F10 | Wernhout F3 | 129632 | 1-5 | ||
C | 30-01-2016 08:30 | MOC'17 F9 | Unitas'30 F10 | 129345 | 0-1 | ||
C | 23-01-2016 11:00 | BSC F5 | Wernhout F3 | 128051 | 3-12 | ||
C | 23-01-2016 10:45 | Moerse Boys F4G | MOC'17 F9 | 129087 | 3-5 | ||
C | 23-01-2016 08:30 | Unitas'30 F10 | Prinsenland F3 | 129633 | 0-0 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 19-12-2015 09:30 | TVC Breda F5G | Unitas'30 F10 | 65985 | 10-3 | ||
C | 12-12-2015 08:30 | Beek Vooruit F8 | Unitas'30 F10 | 65432 | 0-6 | ||
C | 28-11-2015 10:45 | Moerse Boys F5 | JEKA F19 | 96790 | 0-13 | ||
C | 28-11-2015 08:30 | Boeimeer F6 | Beek Vooruit F8 | Dijk, Nick van | 64700 | 2-2 | |
C | 21-11-2015 08:30 | JEKA F19 | TVC Breda F5G | 66203 | 0-4 | ||
C | 21-11-2015 08:30 | Boeimeer F6 | Moerse Boys F5 | Dijk, Nick van | 96789 | 12-0 | |
C | 14-11-2015 08:30 | Boeimeer F6 | Unitas'30 F10 | Jense, Kamiel | 64701 | 2-8 | |
C | 14-11-2015 08:30 | Beek Vooruit F8 | JEKA F19 | 65435 | 1-2 | ||
C | 14-11-2015 08:45 | Moerse Boys F5 | TVC Breda F5G | 96788 | 0-15 | ||
C | 07-11-2015 08:30 | JEKA F19 | Boeimeer F6 | 66206 | 2-5 | ||
C | 07-11-2015 08:30 | TVC Breda F5G | Beek Vooruit F8 | 65986 | 15-0 | ||
C | 07-11-2015 08:30 | Unitas'30 F10 | Moerse Boys F5 | 96787 | 19-0 | ||
C | 31-10-2015 10:45 | Moerse Boys F5 | Beek Vooruit F8 | 96781 | 5-16 | ||
C | 17-10-2015 13:30 | Beek Vooruit F8 | Moerse Boys F5 | 96786 | 4-2 | ||
C | 17-10-2015 08:30 | JEKA F19 | Unitas'30 F10 | 66205 | 2-4 | ||
C | 17-10-2015 08:30 | Boeimeer F6 | TVC Breda F5G | Vulder, Jermaine de | 64699 | 1-10 | |
C | 10-10-2015 10:45 | Moerse Boys F5 | Boeimeer F6 | 96785 | 2-10 | ||
C | 10-10-2015 10:30 | Unitas'30 F10 | Beek Vooruit F8 | 65827 | 6-0 | ||
C | 10-10-2015 08:30 | TVC Breda F5G | JEKA F19 | 65984 | 7-0 | ||
C | 03-10-2015 08:30 | JEKA F19 | Beek Vooruit F8 | 66204 | 5-0 | ||
C | 03-10-2015 08:30 | Unitas'30 F10 | Boeimeer F6 | 65826 | 2-1 | ||
C | 03-10-2015 08:30 | TVC Breda F5G | Moerse Boys F5 | 96784 | 12-0 | ||
C | 26-09-2015 08:30 | Boeimeer F6 | JEKA F19 | Jense, Kamiel | 64698 | 5-3 | |
C | 26-09-2015 10:00 | Beek Vooruit F8 | TVC Breda F5G | 65434 | 1-7 | ||
C | 26-09-2015 10:45 | Moerse Boys F5 | Unitas'30 F10 | 96783 | 2-13 | ||
C | 19-09-2015 13:30 | Beek Vooruit F8 | Boeimeer F6 | 65433 | 2-2 | ||
C | 19-09-2015 12:00 | JEKA F19 | Moerse Boys F5 | 96782 | 10-2 | ||
C | 19-09-2015 08:30 | Unitas'30 F10 | TVC Breda F5G | 65825 | 1-4 | ||
C | 12-09-2015 08:30 | TVC Breda F5G | Boeimeer F6 | 65983 | 14-0 | ||
C | 12-09-2015 08:30 | Unitas'30 F10 | JEKA F19 | 65824 | 13-1 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 24-10-2015 09:30 | Rood Wit W F2 ZA | Hoeven F4 ZA | 13507 | 3-2 | ||
B | 24-10-2015 11:30 | DEVO F1 ZA | Unitas'30 F10 ZA | 13729 | 10-1 | ||
B | 05-09-2015 10:30 | DEVO F1 ZA | Rood Wit W F2 ZA | 12887 | 8-1 | ||
B | 05-09-2015 08:30 | Unitas'30 F10 ZA | Hoeven F4 ZA | 12988 | 6-1 | ||
B | 01-09-2015 18:30 | Hoeven F4 ZA | DEVO F1 ZA | 12418 | 0-16 | ||
B | 29-08-2015 09:30 | Rood Wit W F2 ZA | Unitas'30 F10 ZA | 12365 | 0-5 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wernhout F3 | 10 | 8 | 1 | 1 | 25 | 57 | 21 | 36 | 0 |
2 | Unitas'30 F10 | 10 | 5 | 2 | 3 | 17 | 35 | 26 | 9 | 0 |
3 | BSC F5 | 10 | 5 | 2 | 3 | 17 | 28 | 27 | 1 | 0 |
4 | BSC F3 | 10 | 3 | 3 | 4 | 12 | 21 | 33 | -12 | 0 |
5 | MOC'17 F9 | 10 | 3 | 1 | 6 | 10 | 26 | 22 | 4 | 0 |
6 | Moerse Boys F4G | 10 | 1 | 1 | 8 | 4 | 14 | 52 | -38 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | TVC Breda F5G | 10 | 10 | 0 | 0 | 30 | 98 | 6 | 92 | 0 |
2 | Unitas'30 F10 | 10 | 8 | 0 | 2 | 24 | 75 | 22 | 53 | 0 |
3 | Boeimeer F6 | 10 | 4 | 2 | 4 | 14 | 40 | 45 | -5 | 0 |
4 | JEKA F19 | 10 | 4 | 0 | 6 | 12 | 38 | 41 | -3 | 0 |
5 | Beek Vooruit F8 | 10 | 2 | 2 | 6 | 8 | 26 | 52 | -26 | 0 |
6 | Moerse Boys F5 | 10 | 0 | 0 | 10 | 0 | 13 | 124 | -111 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
woensdag | 15:00 - 16:00 | 3B1 | 8 | Team training | ||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
woensdag | 18:45 - 19:30 | 5 | Keepers training | |||||||||||
Trainingsdagen
|