F-Pupillen (voorjaar), 4e klasse 4.17
Unitas'30 F7
Teamleden
Spelers | |||||||
Duncan Able | |||||||
Jannes van Batenburg | |||||||
Melvin Broos | |||||||
Pepijn de Kinderen | |||||||
Mees Kokke | |||||||
Job de Ligt | |||||||
Wes van den Oudenhoven | |||||||
Parathan Pakerathan | |||||||
Quinten Snepvangers | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Jurgen Kokke | Leider | ||||||
Rick de Ligt | Leider | ||||||
CIOS | Trainer |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 11-05-2016 18:30 | Alliance F5 | De Fendert F2 | 127436 | 6-1 | ||
C | 07-05-2016 09:00 | Alliance F5 | SVC F2 | 127435 | 7-2 | ||
C | 30-04-2016 09:00 | Kogelvangers F4 | Unitas'30 F7 | 127558 | 2-1 | ||
C | 23-04-2016 09:00 | Kogelvangers F4 | De Fendert F2 | 127556 | 2-1 | ||
C | 23-04-2016 08:45 | Klundert F2 | Unitas'30 F7 | 126672 | 1-5 | ||
C | 16-04-2016 10:30 | Unitas'30 F7 | Kogelvangers F4 | 127399 | 7-0 | ||
C | 16-04-2016 09:00 | SVC F2 | Klundert F2 | 126187 | 3-2 | ||
C | 16-04-2016 08:45 | De Fendert F2 | Alliance F5 | 126623 | 0-6 | ||
C | 09-04-2016 09:00 | SVC F2 | De Fendert F2 | 126186 | 1-1 | ||
C | 09-04-2016 09:00 | Alliance F5 | Unitas'30 F7 | 127438 | 2-4 | ||
C | 09-04-2016 09:00 | Kogelvangers F4 | Klundert F2 | 127557 | 1-2 | ||
C | 02-04-2016 09:30 | Unitas'30 F7 | De Fendert F2 | 127396 | 7-0 | ||
C | 02-04-2016 09:00 | Kogelvangers F4 | SVC F2 | 127555 | 0-1 | ||
C | 02-04-2016 08:45 | Klundert F2 | Alliance F5 | 126673 | 0-5 | ||
C | 26-03-2016 08:45 | Klundert F2 | SVC F2 | 126670 | 2-2 | ||
C | 19-03-2016 09:00 | Alliance F5 | Kogelvangers F4 | 127439 | 4-1 | ||
C | 19-03-2016 09:00 | SVC F2 | Unitas'30 F7 | 126188 | 2-2 | ||
C | 19-03-2016 08:45 | De Fendert F2 | Klundert F2 | 126621 | 3-2 | ||
C | 12-03-2016 12:00 | Unitas'30 F7 | Klundert F2 | 127397 | 7-3 | ||
C | 12-03-2016 09:00 | SVC F2 | Alliance F5 | 126189 | 1-1 | ||
C | 12-03-2016 08:45 | De Fendert F2 | Kogelvangers F4 | 126624 | 4-1 | ||
C | 27-02-2016 08:45 | De Fendert F2 | Unitas'30 F7 | 126622 | 0-4 | ||
C | 27-02-2016 09:00 | SVC F2 | Kogelvangers F4 | 126190 | 6-2 | ||
C | 20-02-2016 08:30 | Unitas'30 F7 | Alliance F5 | 127398 | 5-2 | ||
C | 20-02-2016 08:45 | De Fendert F2 | SVC F2 | 126620 | 5-2 | ||
C | 20-02-2016 08:45 | Klundert F2 | Kogelvangers F4 | 126674 | 3-0 | ||
C | 13-02-2016 08:30 | Unitas'30 F7 | SVC F2 | 127395 | 0-6 | ||
C | 30-01-2016 09:00 | Alliance F5 | Klundert F2 | 127437 | 4-2 | ||
C | 23-01-2016 09:00 | Kogelvangers F4 | Alliance F5 | 127559 | 0-6 | ||
C | 23-01-2016 08:45 | Klundert F2 | De Fendert F2 | 126671 | 3-1 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 18-05-2016 18:30 | Kogelvangers F2G ZA | Unitas'30 F7 ZA | 138363 | 4-3 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 26-03-2016 09:45 | NVS F2 ZA | Unitas'30 F7 ZA | 137392 | 0-2 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 12-12-2015 09:00 | Roosendaal F7 ZA | Unitas'30 F7 ZA | 104130 | 2-6 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 19-12-2015 10:15 | DSE F3 | RSV F2 | Timmermans, Julia | 63213 | 2-1 | |
C | 12-12-2015 09:45 | Wernhout F1 | DEVO F1 | 63238 | 3-1 | ||
C | 28-11-2015 08:30 | Unitas'30 F7 | Hoeven F3 | 63957 | 2-2 | ||
C | 21-11-2015 10:30 | DEVO F1 | DSE F3 | 62676 | 4-3 | ||
C | 21-11-2015 08:30 | Unitas'30 F7 | Wernhout F1 | 63954 | 0-5 | ||
C | 21-11-2015 08:30 | Hoeven F3 | RSV F2 | 63340 | 1-3 | ||
C | 14-11-2015 08:30 | Hoeven F3 | DEVO F1 | 63344 | 2-6 | ||
C | 14-11-2015 10:00 | Wernhout F1 | DSE F3 | 63239 | 7-0 | ||
C | 14-11-2015 11:30 | Unitas'30 F7 | RSV F2 | 63958 | 0-2 | ||
C | 07-11-2015 11:30 | DEVO F1 | Unitas'30 F7 | 62680 | 4-1 | ||
C | 07-11-2015 10:15 | DSE F3 | Hoeven F3 | List, Martijn van der | 63214 | 6-3 | |
C | 07-11-2015 09:30 | RSV F2 | Wernhout F1 | 62909 | 2-6 | ||
C | 31-10-2015 09:30 | RSV F2 | DEVO F1 | 62905 | 2-5 | ||
C | 17-10-2015 08:30 | Hoeven F3 | Wernhout F1 | 63343 | 0-5 | ||
C | 17-10-2015 11:30 | DEVO F1 | RSV F2 | 62679 | 5-2 | ||
C | 17-10-2015 08:30 | Unitas'30 F7 | DSE F3 | 63956 | 0-8 | ||
C | 10-10-2015 10:15 | DSE F3 | DEVO F1 | Ginneken, Esmay van | 63212 | 2-1 | |
C | 10-10-2015 09:30 | RSV F2 | Hoeven F3 | 62908 | 7-3 | ||
C | 10-10-2015 11:00 | Wernhout F1 | Unitas'30 F7 | 63237 | 8-1 | ||
C | 03-10-2015 11:30 | DEVO F1 | Hoeven F3 | 62678 | 8-0 | ||
C | 03-10-2015 10:15 | DSE F3 | Wernhout F1 | Pellegrino, Luca | 63211 | 1-4 | |
C | 03-10-2015 09:30 | RSV F2 | Unitas'30 F7 | 62907 | 2-1 | ||
C | 26-09-2015 08:30 | Hoeven F3 | DSE F3 | 63342 | 6-6 | ||
C | 26-09-2015 08:30 | Unitas'30 F7 | DEVO F1 | 63955 | 2-1 | ||
C | 26-09-2015 09:45 | Wernhout F1 | RSV F2 | 63236 | 6-1 | ||
C | 19-09-2015 10:00 | DEVO F1 | Wernhout F1 | 62677 | 1-5 | ||
C | 19-09-2015 09:30 | RSV F2 | DSE F3 | 62906 | 5-5 | ||
C | 19-09-2015 08:30 | Hoeven F3 | Unitas'30 F7 | 63341 | 0-5 | ||
C | 12-09-2015 10:15 | DSE F3 | Unitas'30 F7 | Kustermans, Maikel | 63210 | 7-5 | |
C | 12-09-2015 09:45 | Wernhout F1 | Hoeven F3 | 63235 | 10-0 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 24-10-2015 10:15 | Roosendaal F6 ZA | Unitas'30 F7 ZA | 13282 | 1-15 | ||
B | 24-10-2015 11:00 | BSC F5 ZA | NSV F1G ZA | 13721 | 3-3 | ||
B | 08-09-2015 18:00 | Roosendaal F6 ZA | NSV F1G ZA | 12152 | 7-8 | ||
B | 05-09-2015 11:00 | BSC F5 ZA | Roosendaal F6 ZA | 12879 | 5-6 | ||
B | 05-09-2015 10:00 | NSV F1G ZA | Unitas'30 F7 ZA | 13064 | 1-7 | ||
B | 29-08-2015 08:30 | Unitas'30 F7 ZA | BSC F5 ZA | 12419 | 6-1 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alliance F5 | 10 | 7 | 1 | 2 | 22 | 43 | 16 | 27 | 0 |
2 | Unitas'30 F7 | 10 | 7 | 1 | 2 | 22 | 42 | 18 | 24 | 0 |
3 | SVC F2 | 10 | 4 | 4 | 2 | 16 | 26 | 22 | 4 | 0 |
4 | Klundert F2 | 10 | 3 | 1 | 6 | 10 | 20 | 31 | -11 | 0 |
5 | De Fendert F2 | 10 | 3 | 1 | 6 | 10 | 16 | 34 | -18 | 0 |
6 | Kogelvangers F4 | 10 | 2 | 0 | 8 | 6 | 9 | 35 | -26 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wernhout F1 | 10 | 10 | 0 | 0 | 30 | 59 | 7 | 52 | 0 |
2 | DEVO F1 | 10 | 6 | 0 | 4 | 18 | 36 | 22 | 14 | 0 |
3 | DSE F3 | 10 | 5 | 2 | 3 | 17 | 40 | 36 | 4 | 0 |
4 | RSV F2 | 10 | 4 | 1 | 5 | 13 | 27 | 34 | -7 | 0 |
5 | Unitas'30 F7 | 10 | 2 | 1 | 7 | 7 | 17 | 39 | -22 | 0 |
6 | Hoeven F3 | 10 | 0 | 2 | 8 | 2 | 17 | 58 | -41 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
woensdag | 15:00 - 16:00 | 3A1 | 7 | Team training | ||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
woensdag | 18:45 - 19:30 | 5 | Keepers training | |||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
vrijdag | 18:00 - 19:00 | 3A2 | 3 | Team training | ||||||||||
Trainingsdagen
|