F-Pupillen (voorjaar), 1e klasse S2
Unitas'30 F3
Teamleden
Spelers | |||||||
Ties Oomen | |||||||
Lars Rademaker | |||||||
Pim Sloots | |||||||
Matz van Vugt | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Martin Joosen | Groepscoördinator Jeugd Selectie |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 23-04-2016 09:40 | Groen Wit F3 | TSC F3 | Friskus, V. | 123679 | 4-4 | |
C | 23-04-2016 08:30 | WSC F3 | Bavel F2 | 123815 | 2-2 | ||
C | 23-04-2016 08:30 | Unitas'30 F3 | Roosendaal F3 | 123361 | 2-0 | ||
C | 16-04-2016 10:15 | Roosendaal F3 | Groen Wit F3 | 123771 | 7-1 | ||
C | 16-04-2016 10:15 | Bavel F2 | Unitas'30 F3 | 123583 | 5-0 | ||
C | 16-04-2016 09:45 | TSC F3 | WSC F3 | 123427 | 5-2 | ||
C | 14-04-2016 18:30 | Roosendaal F3 | Bavel F2 | 123770 | 6-0 | ||
C | 09-04-2016 12:00 | Unitas'30 F3 | TSC F3 | 123358 | 5-0 | ||
C | 09-04-2016 08:30 | WSC F3 | Groen Wit F3 | 123816 | 1-4 | ||
C | 02-04-2016 09:45 | Groen Wit F3 | Unitas'30 F3 | Haan, Kevin de | 123678 | 1-2 | |
C | 02-04-2016 09:45 | TSC F3 | Bavel F2 | 123424 | 5-6 | ||
C | 02-04-2016 08:30 | WSC F3 | Roosendaal F3 | 123817 | 0-12 | ||
C | 26-03-2016 11:00 | Bavel F2 | TSC F3 | 123584 | 3-3 | ||
C | 19-03-2016 10:15 | Roosendaal F3 | TSC F3 | 123769 | 4-0 | ||
C | 19-03-2016 10:15 | Bavel F2 | Groen Wit F3 | 123585 | 1-1 | ||
C | 19-03-2016 08:30 | Unitas'30 F3 | WSC F3 | 123362 | 4-2 | ||
C | 12-03-2016 10:00 | Bavel F2 | WSC F3 | 123587 | 1-0 | ||
C | 12-03-2016 09:45 | TSC F3 | Groen Wit F3 | 123425 | 5-0 | ||
C | 12-03-2016 09:00 | Roosendaal F3 | Unitas'30 F3 | 123768 | 6-1 | ||
C | 05-03-2016 09:45 | Groen Wit F3 | Roosendaal F3 | Schrama, M. | 123681 | 0-1 | |
C | 05-03-2016 08:30 | WSC F3 | TSC F3 | 123814 | 3-3 | ||
C | 05-03-2016 08:30 | Unitas'30 F3 | Bavel F2 | 123359 | 2-1 | ||
C | 27-02-2016 08:30 | Unitas'30 F3 | Groen Wit F3 | 123360 | 4-0 | ||
C | 20-02-2016 09:30 | Groen Wit F3 | WSC F3 | 123682 | 3-3 | ||
C | 20-02-2016 09:45 | TSC F3 | Unitas'30 F3 | 123423 | 1-3 | ||
C | 20-02-2016 13:30 | Bavel F2 | Roosendaal F3 | 123586 | 0-7 | ||
C | 13-02-2016 08:30 | WSC F3 | Unitas'30 F3 | 123813 | 4-3 | ||
C | 30-01-2016 10:15 | Roosendaal F3 | WSC F3 | 123772 | 8-1 | ||
C | 23-01-2016 09:45 | Groen Wit F3 | Bavel F2 | Haperen, Wessel van | 123680 | 4-2 | |
C | 23-01-2016 09:45 | TSC F3 | Roosendaal F3 | 123426 | 0-2 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 19-12-2015 10:45 | MOC'17 F6 | Unitas'30 F3 | 79883 | 1-3 | ||
C | 12-12-2015 10:15 | Roosendaal F3 | Alliance F3 | 71434 | 11-1 | ||
C | 28-11-2015 13:30 | Beek Vooruit F5 | Roosendaal F3 | 71407 | 1-5 | ||
C | 28-11-2015 10:30 | Unitas'30 F3 | Alliance F3 | 71031 | 7-0 | ||
C | 28-11-2015 09:30 | Baronie F3 | MOC'17 F6 | 79884 | 6-0 | ||
C | 21-11-2015 09:45 | Beek Vooruit F5 | Baronie F3 | 71404 | 3-3 | ||
C | 14-11-2015 09:30 | Baronie F3 | Unitas'30 F3 | 71231 | 4-4 | ||
C | 14-11-2015 09:45 | Beek Vooruit F5 | Alliance F3 | 71408 | 8-1 | ||
C | 14-11-2015 10:15 | Roosendaal F3 | MOC'17 F6 | 79882 | 5-0 | ||
C | 07-11-2015 09:00 | Alliance F3 | Baronie F3 | 70846 | 3-9 | ||
C | 07-11-2015 08:30 | MOC'17 F6 | Beek Vooruit F5 | 79881 | 2-4 | ||
C | 07-11-2015 08:30 | Unitas'30 F3 | Roosendaal F3 | 71032 | 2-1 | ||
C | 17-10-2015 10:15 | Roosendaal F3 | Baronie F3 | 71437 | 5-0 | ||
C | 17-10-2015 09:45 | Beek Vooruit F5 | Unitas'30 F3 | 71406 | 2-3 | ||
C | 17-10-2015 08:30 | MOC'17 F6 | Alliance F3 | 79880 | 0-1 | ||
C | 10-10-2015 09:30 | Unitas'30 F3 | MOC'17 F6 | 79879 | 7-1 | ||
C | 10-10-2015 09:00 | Alliance F3 | Roosendaal F3 | 70845 | 0-9 | ||
C | 10-10-2015 08:30 | Baronie F3 | Beek Vooruit F5 | 71229 | 9-3 | ||
C | 03-10-2015 09:30 | Unitas'30 F3 | Baronie F3 | 71029 | 3-2 | ||
C | 03-10-2015 09:00 | Alliance F3 | Beek Vooruit F5 | 70844 | 0-8 | ||
C | 03-10-2015 08:30 | MOC'17 F6 | Roosendaal F3 | 79878 | 0-9 | ||
C | 26-09-2015 09:45 | Beek Vooruit F5 | MOC'17 F6 | 79877 | 5-2 | ||
C | 26-09-2015 10:15 | Roosendaal F3 | Unitas'30 F3 | 71436 | 6-1 | ||
C | 26-09-2015 12:15 | Baronie F3 | Alliance F3 | 71228 | 9-0 | ||
C | 19-09-2015 10:15 | Roosendaal F3 | Beek Vooruit F5 | 71435 | 11-0 | ||
C | 19-09-2015 09:00 | Alliance F3 | Unitas'30 F3 | 70843 | 2-5 | ||
C | 19-09-2015 08:30 | MOC'17 F6 | Baronie F3 | 79876 | 1-6 | ||
C | 12-09-2015 12:30 | Baronie F3 | Roosendaal F3 | 71227 | 2-5 | ||
C | 12-09-2015 10:30 | Unitas'30 F3 | Beek Vooruit F5 | 71028 | 3-2 | ||
C | 12-09-2015 09:00 | Alliance F3 | MOC'17 F6 | 79875 | 1-1 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 31-10-2015 09:45 | Hoeven F2 ZA | Internos F3 ZA | 13633 | 5-3 | ||
B | 24-10-2015 10:15 | Victoria'03 F1 ZA | Unitas'30 F3 ZA | 13394 | 7-4 | ||
B | 05-09-2015 08:45 | Internos F3 ZA | Unitas'30 F3 ZA | 13091 | 0-19 | ||
B | 05-09-2015 08:30 | Hoeven F2 ZA | Victoria'03 F1 ZA | 12788 | 0-7 | ||
B | 31-08-2015 18:30 | Unitas'30 F3 ZA | Hoeven F2 ZA | 12551 | 7-3 | ||
B | 29-08-2015 10:15 | Victoria'03 F1 ZA | Internos F3 ZA | 12257 | 30-1 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Roosendaal F3 | 10 | 9 | 0 | 1 | 27 | 53 | 5 | 48 | 0 |
2 | Unitas'30 F3 | 10 | 7 | 0 | 3 | 21 | 26 | 20 | 6 | 0 |
3 | Bavel F2 | 10 | 3 | 3 | 4 | 12 | 21 | 30 | -9 | 0 |
4 | TSC F3 | 10 | 2 | 3 | 5 | 9 | 26 | 32 | -6 | 0 |
5 | Groen Wit F3 | 10 | 2 | 3 | 5 | 9 | 18 | 30 | -12 | 0 |
6 | WSC F3 | 10 | 1 | 3 | 6 | 6 | 18 | 45 | -27 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Roosendaal F3 | 10 | 9 | 0 | 1 | 27 | 67 | 7 | 60 | 0 |
2 | Unitas'30 F3 | 10 | 8 | 1 | 1 | 25 | 38 | 21 | 17 | 0 |
3 | Baronie F3 | 10 | 5 | 2 | 3 | 17 | 50 | 27 | 23 | 0 |
4 | Beek Vooruit F5 | 10 | 4 | 1 | 5 | 13 | 36 | 39 | -3 | 0 |
5 | Alliance F3 | 10 | 1 | 1 | 8 | 4 | 9 | 67 | -58 | 0 |
6 | MOC'17 F6 | 10 | 0 | 1 | 9 | 1 | 8 | 47 | -39 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
maandag | 17:45 - 19:00 | 4B1 | 12 | Team training | ||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
woensdag | 17:45 - 19:00 | 4A1 | 3 | Team training | ||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
woensdag | 18:45 - 19:30 | 5 | Keepers training | |||||||||||
Trainingsdagen
|