Mannen Zaterdag standaard (A-cat), 4e klasse C
Unitas'30 Zaterdag 1
Teamleden
Spelers | |||||||
Rens Broks | |||||||
Simon Hanemaaijer | |||||||
Antal Hendrikx | |||||||
Ronald Jaspers | |||||||
Ab van Poppel | |||||||
Lars Rampaart | |||||||
Joep Schouten | |||||||
Tim Slotboom | |||||||
Alex van Steen | |||||||
Dennis van Steen | |||||||
Sven Valentijn | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Ed van Steen | Leider | ||||||
Nicky Kiewit | Ass. scheids. | ||||||
Joris Hendrikx | Trainer/Coach |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 09-05-2015 14:30 | Boeimeer 1 | TVC Breda 1 | 9547 | 7-1 | ||
C | 09-05-2015 14:30 | DIA 1 | SCO/TOFS 1 | 9504 | 1-0 | ||
C | 09-05-2015 14:30 | Nordea 1 | DFC 1 | 9412 | 1-1 | ||
C | 09-05-2015 14:30 | ONI 1 | TSVV Merlijn 1 | 9201 | 2-1 | ||
C | 09-05-2015 14:30 | Unitas'30 1 | Dubbeldam 1 | 9564 | 3-7 | ||
C | 09-05-2015 14:30 | Olympia'60 1 | Oosterhout 1 | 9058 | 0-2 | ||
C | 02-05-2015 14:30 | Beek Vooruit 1 | Nordea 1 | 9253 | 4-0 | ||
C | 02-05-2015 14:30 | DFC 1 | Unitas'30 1 | 8273 | 2-4 | ||
C | 02-05-2015 14:30 | SCO/TOFS 1 | ONI 1 | 9147 | 2-1 | ||
C | 02-05-2015 14:30 | Oosterhout 1 | Boeimeer 1 | 9230 | 3-4 | ||
C | 02-05-2015 14:30 | TSVV Merlijn 1 | Olympia'60 1 | 9337 | 3-4 | ||
C | 02-05-2015 14:30 | TVC Breda 1 | DIA 1 | 9356 | 1-2 | ||
C | 25-04-2015 14:30 | Oosterhout 1 | Dubbeldam 1 | 9220 | 1-5 | ||
C | 25-04-2015 14:30 | DIA 1 | Olympia'60 1 | 9503 | 1-1 | ||
C | 25-04-2015 15:00 | TVC Breda 1 | Nordea 1 | 9355 | 2-0 | ||
C | 25-04-2015 14:30 | TSVV Merlijn 1 | Unitas'30 1 | 9346 | 3-3 | ||
C | 25-04-2015 14:45 | ONI 1 | Boeimeer 1 | 9205 | 3-2 | ||
C | 25-04-2015 14:30 | DFC 1 | Beek Vooruit 1 | 8267 | 3-2 | ||
C | 18-04-2015 14:45 | ONI 1 | DIA 1 | 9204 | 0-3 | ||
C | 18-04-2015 14:30 | Olympia'60 1 | TVC Breda 1 | 9061 | 3-2 | ||
C | 18-04-2015 14:30 | Dubbeldam 1 | Beek Vooruit 1 | 7956 | 1-1 | ||
C | 18-04-2015 14:30 | Nordea 1 | SCO/TOFS 1 | 9414 | 1-1 | ||
C | 18-04-2015 17:00 | Boeimeer 1 | TSVV Merlijn 1 | 9546 | 2-2 | ||
C | 18-04-2015 17:00 | Unitas'30 1 | Oosterhout 1 | 9569 | 3-6 | ||
C | 14-04-2015 19:30 | DIA 1 | DFC 1 | 9502 | 4-0 | ||
C | 14-04-2015 20:00 | ONI 1 | TVC Breda 1 | 9202 | 2-2 | ||
C | 11-04-2015 14:30 | Dubbeldam 1 | Nordea 1 | 7959 | 5-0 | ||
C | 11-04-2015 14:30 | DFC 1 | Olympia'60 1 | 8263 | 3-3 | ||
C | 11-04-2015 15:00 | SCO/TOFS 1 | Boeimeer 1 | 9154 | 1-3 | ||
C | 11-04-2015 14:30 | Oosterhout 1 | ONI 1 | 9224 | 4-1 | ||
C | 11-04-2015 15:00 | Beek Vooruit 1 | Unitas'30 1 | 9256 | 2-4 | ||
C | 11-04-2015 14:30 | TSVV Merlijn 1 | DIA 1 | 9344 | 1-3 | ||
C | 06-04-2015 13:00 | Boeimeer 1 | SCO/TOFS 1 | 103497 | 1-2 | ||
C | 06-04-2015 14:30 | Nordea 1 | ONI 1 | 9415 | 1-2 | ||
C | 06-04-2015 14:30 | DFC 1 | TVC Breda 1 | 8269 | 1-1 | ||
C | 04-04-2015 14:30 | Olympia'60 1 | SCO/TOFS 1 | 9056 | 4-0 | ||
C | 04-04-2015 15:00 | Beek Vooruit 1 | TVC Breda 1 | 9252 | 3-4 | ||
C | 04-04-2015 14:30 | Nordea 1 | Oosterhout 1 | 9416 | 3-6 | ||
C | 04-04-2015 17:00 | Boeimeer 1 | DIA 1 | 9549 | 2-3 | ||
C | 04-04-2015 16:30 | Unitas'30 1 | ONI 1 | 9568 | 2-3 | ||
C | 04-04-2015 14:30 | Dubbeldam 1 | DFC 1 | 7951 | 8-1 | ||
C | 28-03-2015 16:30 | Unitas'30 1 | TVC Breda 1 | 9572 | 2-2 | ||
C | 28-03-2015 17:00 | Boeimeer 1 | DFC 1 | 9540 | 2-1 | ||
C | 28-03-2015 14:30 | DIA 1 | Oosterhout 1 | 9506 | 0-2 | ||
C | 28-03-2015 14:45 | ONI 1 | Beek Vooruit 1 | 9200 | 0-5 | ||
C | 28-03-2015 15:00 | SCO/TOFS 1 | TSVV Merlijn 1 | 9150 | 1-2 | ||
C | 28-03-2015 15:00 | Olympia'60 1 | Dubbeldam 1 | 9054 | 2-1 | ||
C | 21-03-2015 14:30 | Dubbeldam 1 | DIA 1 | 7960 | 2-1 | ||
C | 21-03-2015 14:30 | DFC 1 | ONI 1 | 8265 | 0-3 | ||
C | 21-03-2015 15:00 | Beek Vooruit 1 | Boeimeer 1 | 9255 | 3-2 | ||
C | 21-03-2015 15:00 | TVC Breda 1 | TSVV Merlijn 1 | 9354 | 4-1 | ||
C | 21-03-2015 14:30 | Oosterhout 1 | SCO/TOFS 1 | 9223 | 1-4 | ||
C | 21-03-2015 14:30 | Nordea 1 | Olympia'60 1 | 9413 | 0-1 | ||
C | 14-03-2015 15:00 | SCO/TOFS 1 | Unitas'30 1 | 9155 | 1-1 | ||
C | 14-03-2015 14:45 | ONI 1 | Olympia'60 1 | 9197 | 2-4 | ||
C | 14-03-2015 14:30 | Oosterhout 1 | Beek Vooruit 1 | 9225 | 0-1 | ||
C | 14-03-2015 14:30 | TSVV Merlijn 1 | DFC 1 | 9336 | 3-1 | ||
C | 14-03-2015 15:00 | TVC Breda 1 | Dubbeldam 1 | 9347 | 3-2 | ||
C | 14-03-2015 17:00 | Boeimeer 1 | Nordea 1 | 9548 | 4-1 | ||
C | 07-03-2015 14:30 | Olympia'60 1 | Beek Vooruit 1 | 9059 | 3-0 | ||
C | 07-03-2015 15:00 | SCO/TOFS 1 | TVC Breda 1 | 9151 | 3-5 | ||
C | 07-03-2015 14:30 | TSVV Merlijn 1 | Oosterhout 1 | 9340 | 2-0 | ||
C | 07-03-2015 17:00 | Boeimeer 1 | Dubbeldam 1 | 9539 | 3-7 | ||
C | 07-03-2015 16:30 | Unitas'30 1 | Nordea 1 | 9573 | 3-0 | ||
C | 28-02-2015 14:30 | Dubbeldam 1 | ONI 1 | 7954 | 4-0 | ||
C | 28-02-2015 14:30 | DFC 1 | SCO/TOFS 1 | 8264 | 2-3 | ||
C | 28-02-2015 15:00 | Beek Vooruit 1 | TSVV Merlijn 1 | 9251 | 2-4 | ||
C | 28-02-2015 15:00 | TVC Breda 1 | Oosterhout 1 | 9352 | 4-2 | ||
C | 28-02-2015 14:30 | Nordea 1 | DIA 1 | 9420 | 0-4 | ||
C | 28-02-2015 16:30 | Unitas'30 1 | Olympia'60 1 | 9566 | 3-2 | ||
C | 21-02-2015 15:00 | SCO/TOFS 1 | Dubbeldam 1 | 9144 | 1-1 | ||
C | 21-02-2015 14:30 | Oosterhout 1 | DFC 1 | 9221 | 2-2 | ||
C | 21-02-2015 14:30 | TSVV Merlijn 1 | Nordea 1 | 9343 | 0-0 | ||
C | 21-02-2015 14:30 | DIA 1 | Beek Vooruit 1 | 9507 | 3-0 | ||
C | 21-02-2015 17:00 | Boeimeer 1 | Unitas'30 1 | 9550 | 3-1 | ||
C | 07-02-2015 16:30 | Unitas'30 1 | DIA 1 | 9574 | 2-6 | ||
C | 07-02-2015 15:00 | Beek Vooruit 1 | SCO/TOFS 1 | 9248 | 0-2 | ||
C | 07-02-2015 14:30 | Olympia'60 1 | Boeimeer 1 | 9064 | 7-0 | ||
C | 07-02-2015 14:30 | Dubbeldam 1 | TSVV Merlijn 1 | 7957 | 2-2 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DIA 1 | 24 | 18 | 3 | 3 | 57 | 76 | 24 | 52 | 0 |
2 | Olympia'60 1 | 24 | 15 | 4 | 5 | 49 | 68 | 35 | 33 | 0 |
3 | Dubbeldam 1 | 24 | 14 | 4 | 6 | 46 | 84 | 35 | 49 | 0 |
4 | TVC Breda 1 | 24 | 12 | 5 | 7 | 41 | 55 | 49 | 6 | 0 |
5 | SCO/TOFS 1 | 24 | 11 | 6 | 7 | 39 | 53 | 39 | 14 | 0 |
6 | Oosterhout 1 | 24 | 11 | 1 | 12 | 34 | 59 | 54 | 5 | 0 |
7 | Boeimeer 1 | 24 | 10 | 2 | 12 | 32 | 53 | 67 | -14 | 0 |
8 | Unitas'30 1 | 24 | 8 | 5 | 11 | 29 | 52 | 66 | -14 | 0 |
9 | TSVV Merlijn 1 | 24 | 7 | 7 | 10 | 28 | 45 | 57 | -12 | 0 |
10 | ONI 1 | 24 | 8 | 3 | 13 | 27 | 37 | 61 | -24 | 0 |
11 | Beek Vooruit 1 | 24 | 8 | 2 | 14 | 26 | 44 | 60 | -16 | 0 |
12 | DFC 1 | 24 | 4 | 7 | 13 | 19 | 38 | 65 | -27 | 0 |
13 | Nordea 1 | 24 | 4 | 3 | 17 | 15 | 24 | 76 | -52 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
woensdag | 20:00 - 21:30 | 9 | Team training | |||||||||||
Trainingsdagen
|