E Pupillen 9:9 (2e fase), Hoofdklasse D
Unitas'30 E1
Teamleden
Spelers | |||||||
Boaz Cranenburg | |||||||
Tobias Ernst | |||||||
Rik Heijnen | |||||||
Rick Rademaker | |||||||
Tim Visser | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Richard Lauwen | Leider | ||||||
Abdelouahid Ben Omar | Groepscoördinator Jeugd Selectie |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 16-05-2015 10:00 | VOAB E1 | JEKA E2G | 114118 | 4-3 | ||
C | 02-05-2015 09:30 | TSV Gudok E1 | Unitas'30 E1 | 114053 | 0-0 | ||
C | 02-05-2015 13:00 | Madese Boys E1 | JEKA E2G | 114122 | 1-3 | ||
C | 25-04-2015 12:15 | Unitas'30 E1 | JEKA E2G | 114013 | 2-2 | ||
C | 22-04-2015 19:00 | JEKA E2G | Madese Boys E1 | 136585 | 3-0 | ||
C | 22-04-2015 18:30 | TSV Gudok E1 | VOAB E1 | 114057 | 5-1 | ||
C | 20-04-2015 19:00 | Hilvaria E1 | Madese Boys E1 | 114111 | 5-1 | ||
C | 18-04-2015 12:00 | JEKA E2G | Hilvaria E1 | 113998 | 3-2 | ||
C | 18-04-2015 08:45 | VOAB E1 | Unitas'30 E1 | 114121 | 3-3 | ||
C | 18-04-2015 13:00 | Madese Boys E1 | TSV Gudok E1 | 114126 | 2-1 | ||
C | 16-04-2015 18:30 | Hilvaria E1 | VOAB E1 | 114107 | 6-1 | ||
C | 11-04-2015 09:30 | TSV Gudok E1 | Hilvaria E1 | 114056 | 2-3 | ||
C | 11-04-2015 11:45 | Unitas'30 E1 | Madese Boys E1 | 114012 | 2-2 | ||
C | 11-04-2015 11:45 | JEKA E2G | VOAB E1 | 113997 | 1-3 | ||
C | 04-04-2015 13:15 | Hilvaria E1 | TSV Gudok E1 | 114108 | 5-2 | ||
C | 04-04-2015 13:00 | Madese Boys E1 | Unitas'30 E1 | 114123 | 0-5 | ||
C | 28-03-2015 09:30 | TSV Gudok E1 | JEKA E2G | 114055 | 3-1 | ||
C | 28-03-2015 13:15 | Hilvaria E1 | Unitas'30 E1 | 114110 | 7-2 | ||
C | 28-03-2015 13:30 | Madese Boys E1 | VOAB E1 | 114125 | 0-2 | ||
C | 21-03-2015 11:45 | Unitas'30 E1 | TSV Gudok E1 | 114011 | 3-1 | ||
C | 21-03-2015 08:45 | VOAB E1 | Hilvaria E1 | 114120 | 4-6 | ||
C | 21-03-2015 13:15 | JEKA E2G | Madese Boys E1 | 113996 | 0-0 | ||
C | 14-03-2015 13:15 | Unitas'30 E1 | Hilvaria E1 | 114009 | 1-7 | ||
C | 14-03-2015 13:00 | JEKA E2G | TSV Gudok E1 | 113994 | 2-1 | ||
C | 14-03-2015 08:45 | VOAB E1 | Madese Boys E1 | 114117 | 3-2 | ||
C | 07-03-2015 13:30 | Madese Boys E1 | Hilvaria E1 | 114124 | 0-2 | ||
C | 07-03-2015 11:00 | JEKA E2G | Unitas'30 E1 | 113995 | 1-0 | ||
C | 07-03-2015 08:45 | VOAB E1 | TSV Gudok E1 | 114119 | 2-3 | ||
C | 28-02-2015 09:30 | TSV Gudok E1 | Madese Boys E1 | 114054 | 5-2 | ||
C | 28-02-2015 10:15 | Unitas'30 E1 | VOAB E1 | 114010 | 2-1 | ||
C | 28-02-2015 13:15 | Hilvaria E1 | JEKA E2G | 114109 | 1-1 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 06-06-2015 09:00 | Beek Vooruit E1 ZA | Unitas'30 E1 ZA | 137430 | 3-2 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 18-05-2015 19:15 | Boeimeer E1 ZA | Unitas'30 E1 ZA | Spierings, Sofian | 136861 | 3-5 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 22-04-2015 18:30 | Terneuzen E1 ZA | Unitas'30 E1 ZA | 136387 | 0-2 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hilvaria E1 | 10 | 8 | 1 | 1 | 25 | 44 | 17 | 27 | 0 |
2 | JEKA E2G | 10 | 5 | 2 | 3 | 17 | 20 | 17 | 3 | 0 |
3 | VOAB E1 | 10 | 4 | 1 | 5 | 13 | 24 | 31 | -7 | 0 |
4 | TSV Gudok E1 | 9 | 4 | 0 | 5 | 12 | 23 | 21 | 2 | 0 |
5 | Unitas'30 E1 | 9 | 3 | 3 | 3 | 12 | 20 | 24 | -4 | 0 |
6 | Madese Boys E1 | 10 | 1 | 1 | 8 | 4 | 10 | 31 | -21 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
maandag | 18:15 - 19:30 | 3 A | 7 | Team training | ||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
woensdag | 18:15 - 19:30 | 7 | Team training | |||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
woensdag | 18:45 - 19:30 | 5 | Keepers training | |||||||||||
Trainingsdagen
|