Meiden D-Pupillen 7x7 (voorjaar), 3e klasse 7.4
Unitas'30 MD2
Teamleden
Spelers | |||||||
Silke de Craen | |||||||
Selin Kaya | |||||||
Maud Timmermans | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Julia Nuijten | Groepscoördinator Jeugd Recreatief |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 30-04-2016 12:30 | DIA MD4 | SC Gastel MD1 | Steenderen, M.P. van | 134509 | 1-9 | |
C | 25-04-2016 09:45 | SCO/TOFS MD1 | SC Gastel MD1 | 138359 | 1-0 | ||
C | 23-04-2016 13:15 | Unitas'30 MD2 | SCO/TOFS MD1 | Vermonden, J. | 134438 | 1-7 | |
C | 23-04-2016 11:30 | NSV MD1 | Raamsdonk MD1 | Bakx, T. | 134609 | 2-6 | |
C | 16-04-2016 11:15 | Raamsdonk MD1 | Unitas'30 MD2 | Zijlmans, N. | 134416 | 9-1 | |
C | 16-04-2016 09:45 | SCO/TOFS MD1 | DIA MD4 | Groot, B.J.A. de | 134336 | 7-0 | |
C | 16-04-2016 09:00 | SC Gastel MD1 | NSV MD1 | Linders, J. | 134369 | 5-0 | |
C | 09-04-2016 08:30 | Unitas'30 MD2 | SC Gastel MD1 | Heijnen, J. | 134439 | 1-2 | |
C | 09-04-2016 09:45 | SCO/TOFS MD1 | Raamsdonk MD1 | Groot, B.J.A. de | 134334 | 1-2 | |
C | 09-04-2016 11:30 | NSV MD1 | DIA MD4 | Mol-Brouwers, S.J.M.C.J. | 134611 | 3-1 | |
C | 02-04-2016 11:30 | NSV MD1 | SCO/TOFS MD1 | Groot, B.J.A. de | 134607 | 2-4 | |
C | 02-04-2016 10:00 | DIA MD4 | Unitas'30 MD2 | Lopes, J.P.S. | 134511 | 0-5 | |
C | 02-04-2016 09:00 | SC Gastel MD1 | Raamsdonk MD1 | Lockefeir, D. | 134366 | 1-7 | |
C | 26-03-2016 11:00 | DIA MD4 | SCO/TOFS MD1 | Molendijk, B.J. | 134508 | 0-7 | |
C | 26-03-2016 10:15 | Unitas'30 MD2 | NSV MD1 | Dingenouts, D. | 134442 | 3-3 | |
C | 19-03-2016 11:15 | Raamsdonk MD1 | DIA MD4 | Strien, D. van | 134417 | 11-1 | |
C | 19-03-2016 09:45 | SCO/TOFS MD1 | SC Gastel MD1 | Groot, B.J.A. de | 134333 | 1-0 | |
C | 12-03-2016 11:15 | Raamsdonk MD1 | NSV MD1 | Strien, D. van | 134418 | 7-1 | |
C | 12-03-2016 09:45 | SCO/TOFS MD1 | Unitas'30 MD2 | Groot, B.J.A. de | 134335 | 6-2 | |
C | 12-03-2016 09:00 | SC Gastel MD1 | DIA MD4 | Lockefeir, D. | 134368 | 3-0 | |
C | 05-03-2016 12:00 | Unitas'30 MD2 | Raamsdonk MD1 | Verhoeven, M. | 134440 | 0-6 | |
C | 05-03-2016 11:30 | NSV MD1 | SC Gastel MD1 | Gastel, R van | 134608 | 0-4 | |
C | 27-02-2016 09:30 | Unitas'30 MD2 | DIA MD4 | Bon, J. | 134441 | 5-0 | |
C | 27-02-2016 11:00 | SCO/TOFS MD1 | NSV MD1 | Groot, B.J.A. de | 134337 | 6-0 | |
C | 27-02-2016 11:15 | Raamsdonk MD1 | SC Gastel MD1 | Dorst, P.A. van | 134415 | 4-1 | |
C | 20-02-2016 11:15 | Raamsdonk MD1 | SCO/TOFS MD1 | Bont, P.M.A.M. de | 134414 | 3-2 | |
C | 20-02-2016 10:30 | DIA MD4 | NSV MD1 | Groot, B.J. de | 134512 | 5-4 | |
C | 20-02-2016 09:00 | SC Gastel MD1 | Unitas'30 MD2 | Lockefeir, D. | 134367 | 2-0 | |
C | 13-02-2016 11:00 | DIA MD4 | Raamsdonk MD1 | Leeuwen, T. van | 134510 | 0-6 | |
C | 13-02-2016 11:00 | NSV MD1 | Unitas'30 MD2 | Bakx, T. | 134610 | 1-4 | |
C | 23-01-2016 09:00 | SC Gastel MD1 | SCO/TOFS MD1 | Weegen, M. van der | 134365 | 2-5 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 28-11-2015 12:00 | Noordhoek MD1 | Unitas'30 MD2 | Zwaan, M.P. | 69945 | 16-1 | |
C | 28-11-2015 09:45 | Vosmeer MD1 | Bruse Boys MD1 | Weijers, J. | 96697 | 1-2 | |
C | 28-11-2015 09:45 | Kapelle MD1 | SC Gastel MD1 | Clarijs, Y. | 95384 | 15-1 | |
C | 21-11-2015 12:00 | Noordhoek MD1 | Kapelle MD1 | Zwaan, M.P. | 95383 | 0-8 | |
C | 21-11-2015 09:30 | Unitas'30 MD2 | Bruse Boys MD1 | Bon, J. | 96696 | 1-7 | |
C | 21-11-2015 09:00 | SC Gastel MD1 | Vosmeer MD1 | Beek, M. van | 70018 | 1-1 | |
C | 14-11-2015 09:30 | Unitas'30 MD2 | SC Gastel MD1 | Verhoeven, M. | 70091 | 1-2 | |
C | 14-11-2015 11:00 | Kapelle MD1 | Vosmeer MD1 | Reijtenbach, T | 95382 | 12-1 | |
C | 14-11-2015 12:00 | Noordhoek MD1 | Bruse Boys MD1 | Zwaan, M.P. | 96695 | 1-5 | |
C | 07-11-2015 12:00 | Bruse Boys MD1 | Kapelle MD1 | Fluijt, R.J. | 96694 | 4-2 | |
C | 07-11-2015 09:45 | Vosmeer MD1 | Unitas'30 MD2 | Weijers, J. | 70255 | 3-2 | |
C | 07-11-2015 09:00 | SC Gastel MD1 | Noordhoek MD1 | Aalst, K van | 70022 | 0-3 | |
C | 31-10-2015 11:15 | Bruse Boys MD1 | SC Gastel MD1 | Strien, R. van | 96688 | 10-0 | |
C | 17-10-2015 10:00 | Noordhoek MD1 | Vosmeer MD1 | Zwaan, M.P. | 69944 | 5-1 | |
C | 17-10-2015 09:00 | SC Gastel MD1 | Bruse Boys MD1 | Linders, J. | 96693 | 1-5 | |
C | 17-10-2015 08:30 | Unitas'30 MD2 | Kapelle MD1 | Timmermans, P.J.L. | 95381 | 0-17 | |
C | 10-10-2015 09:45 | Vosmeer MD1 | SC Gastel MD1 | Weijers, J. | 70253 | 3-1 | |
C | 10-10-2015 09:45 | Kapelle MD1 | Noordhoek MD1 | Zondervan, B.K. | 95380 | 10-1 | |
C | 10-10-2015 09:15 | Bruse Boys MD1 | Unitas'30 MD2 | Strien, R. van | 96692 | 16-2 | |
C | 03-10-2015 11:15 | Bruse Boys MD1 | Noordhoek MD1 | Bruijnes, M.P. | 96691 | 7-2 | |
C | 03-10-2015 09:45 | Vosmeer MD1 | Kapelle MD1 | Bruin, A. de | 95379 | 1-11 | |
C | 03-10-2015 09:00 | SC Gastel MD1 | Unitas'30 MD2 | Takx, J. | 70020 | 4-2 | |
C | 26-09-2015 09:30 | Unitas'30 MD2 | Vosmeer MD1 | Broek, L. van den | 70089 | 2-4 | |
C | 26-09-2015 09:45 | Kapelle MD1 | Bruse Boys MD1 | Spronk, P.J.F. | 96690 | 11-2 | |
C | 26-09-2015 12:00 | Noordhoek MD1 | SC Gastel MD1 | Aa, R.W.G. van der | 69943 | 6-0 | |
C | 19-09-2015 11:15 | Bruse Boys MD1 | Vosmeer MD1 | Fluijt, R.J. | 96689 | 7-0 | |
C | 19-09-2015 09:30 | Unitas'30 MD2 | Noordhoek MD1 | Bon, J. | 70088 | 0-15 | |
C | 19-09-2015 09:00 | SC Gastel MD1 | Kapelle MD1 | Aalst, P. van | 95378 | 0-17 | |
C | 12-09-2015 09:45 | Kapelle MD1 | Unitas'30 MD2 | Flikweert, C. | 95377 | 24-0 | |
C | 12-09-2015 10:00 | Vosmeer MD1 | Noordhoek MD1 | Weijers, J. | 70251 | 1-4 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 24-10-2015 08:30 | SCO/TOFS MD1 ZA | Oisterwijk MD1 ZA | Donkers, K.C.C. | 14841 | 5-1 | |
B | 24-10-2015 14:30 | Rijen MD1 ZA | Unitas'30 MD2 ZA | Heikamp, L. | 14854 | 9-0 | |
B | 20-09-2015 12:30 | Unitas'30 MD2 ZA | Oisterwijk MD1 ZA | Bon, J. | 14814 | 1-5 | |
B | 05-09-2015 14:30 | Rijen MD1 ZA | SCO/TOFS MD1 ZA | Heikamp, L. | 14800 | 6-3 | |
B | 29-08-2015 08:30 | SCO/TOFS MD1 ZA | Unitas'30 MD2 ZA | Groot, B.J.A. de | 14769 | 7-0 | |
B | 29-08-2015 10:30 | Oisterwijk MD1 ZA | Rijen MD1 ZA | Straalen, M van | 14780 | 4-4 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Raamsdonk MD1 | 10 | 10 | 0 | 0 | 30 | 61 | 10 | 51 | 0 |
2 | SCO MD1 | 10 | 8 | 0 | 2 | 24 | 46 | 12 | 34 | 0 |
3 | SC Gastel MD1 | 10 | 6 | 0 | 4 | 18 | 29 | 19 | 10 | 0 |
4 | Unitas'30 MD2 | 10 | 3 | 1 | 6 | 10 | 22 | 36 | -14 | 0 |
5 | NSV MD1 | 10 | 1 | 1 | 8 | 4 | 16 | 45 | -29 | 0 |
6 | DIA MD4 | 10 | 1 | 0 | 9 | 3 | 8 | 60 | -52 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kapelle MD1 | 10 | 9 | 0 | 1 | 27 | 127 | 10 | 117 | 0 |
2 | Bruse Boys MD1 | 10 | 9 | 0 | 1 | 27 | 65 | 21 | 44 | 0 |
3 | Noordhoek MD1 | 10 | 6 | 0 | 4 | 18 | 53 | 33 | 20 | 0 |
4 | Vosmeer MD1 | 10 | 3 | 1 | 6 | 10 | 16 | 47 | -31 | 0 |
5 | SC Gastel MD1 | 10 | 2 | 1 | 7 | 7 | 10 | 63 | -53 | 0 |
6 | Unitas'30 MD2 | 10 | 0 | 0 | 10 | 0 | 11 | 108 | -97 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rijen MD1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 10 | 7 | 3 | 0 |
2 | SCO/TOFS MD1 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 10 | 6 | 4 | 0 |
3 | Oisterwijk MD1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 4 | 4 | 0 | 0 |
4 | Unitas'30 MD2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 7 | -7 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
dinsdag | 18:00 - 19:00 | 3B1 | 9 | Team training | ||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
woensdag | 19:30 - 20:15 | 5 | Keepers training | |||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
donderdag | 19:00 - 20:00 | 2 B | 9 | Conditietraining | ||||||||||
Trainingsdagen
|