Onder 10 competitie (najaar), 1e klasse O10-1
Unitas'30 O10
Teamleden
Spelers | |||||||
Kane Suijkerbuijk | Keeper | ||||||
Fadi El Allouchi | |||||||
Jip Liebregts | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Corne van Beek | Leider | ||||||
Desley van Meer | Leider | ||||||
Justin Kwee | Assistent-trainer | ||||||
Yorrick Verwijmeren | Trainer/Coach | ||||||
Abdelouahid Ben Omar | Groepscoördinator Jeugd Selectie |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 12-05-2016 19:00 | DESK E2 | SC 't Zand O10-1 | 105281 | 0-5 | ||
C | 07-05-2016 10:00 | DESK E2 | Unitas'30 O10-1 | 105264 | 1-2 | ||
C | 07-05-2016 10:00 | SC 't Zand O10-1 | Baronie O10-1 | 105278 | 6-2 | ||
C | 30-04-2016 11:30 | Beek Vooruit O10-1 | TSC O10 | 105240 | 1-6 | ||
C | 30-04-2016 10:45 | JEKA O10-1 | Unitas'30 O10-1 | 105250 | 3-1 | ||
C | 30-04-2016 10:00 | Boeimeer O10-1 | Roosendaal O10-1 | Dijk, Nick van | 105249 | 1-11 | |
C | 23-04-2016 09:30 | Unitas'30 O10-1 | Beek Vooruit O10-1 | 105260 | 6-0 | ||
C | 23-04-2016 10:00 | MOC'17 O10-1 | Sarto O10-1 | 105285 | 3-2 | ||
C | 20-04-2016 19:00 | Beek Vooruit O10-1 | JEKA O10-1 | 105263 | 0-1 | ||
C | 16-04-2016 08:30 | TSC O10 | Boeimeer O10-1 | 105234 | 10-1 | ||
C | 16-04-2016 08:30 | Beek Vooruit O10-1 | SC 't Zand O10-1 | 105282 | 2-4 | ||
C | 16-04-2016 09:45 | Unitas'30 O10-1 | MOC'17 O10-1 | 105283 | 4-3 | ||
C | 16-04-2016 10:00 | Sarto O10-1 | DESK E2 | 105239 | 2-4 | ||
C | 16-04-2016 11:00 | JEKA O10-1 | Roosendaal O10-1 | 105259 | 1-2 | ||
C | 13-04-2016 19:00 | SC 't Zand O10-1 | TSC O10 | 105272 | 4-2 | ||
C | 13-04-2016 19:00 | Baronie O10-1 | Beek Vooruit O10-1 | 105238 | 2-4 | ||
C | 09-04-2016 08:30 | TSC O10 | Baronie O10-1 | 105258 | 6-1 | ||
C | 09-04-2016 10:00 | DESK E2 | Roosendaal O10-1 | 105242 | 0-8 | ||
C | 06-04-2016 19:00 | Roosendaal O10-1 | Beek Vooruit O10-1 | 105246 | 6-2 | ||
C | 05-04-2016 19:00 | MOC'17 O10-1 | TSC O10 | 105248 | 4-0 | ||
C | 02-04-2016 10:00 | DESK E2 | Beek Vooruit O10-1 | 105277 | 1-2 | ||
C | 31-03-2016 19:00 | DESK E2 | TSC O10 | 105266 | 0-4 | ||
C | 26-03-2016 09:30 | Baronie O10-1 | Boeimeer O10-1 | 105276 | 5-0 | ||
C | 26-03-2016 09:00 | Unitas'30 O10-1 | Sarto O10-1 | 105247 | 4-4 | ||
C | 26-03-2016 09:45 | JEKA O10-1 | DESK E2 | 105286 | 3-2 | ||
C | 19-03-2016 10:00 | Boeimeer O10-1 | MOC'17 O10-1 | Soeters, M.W. | 105265 | 2-6 | |
C | 19-03-2016 09:30 | Unitas'30 O10-1 | SC 't Zand O10-1 | 105274 | 4-4 | ||
C | 19-03-2016 11:15 | Sarto O10-1 | Beek Vooruit O10-1 | 105280 | 6-1 | ||
C | 19-03-2016 12:30 | Baronie O10-1 | DESK E2 | 105262 | 2-3 | ||
C | 12-03-2016 10:15 | Roosendaal O10-1 | Sarto O10-1 | 105275 | 2-3 | ||
C | 12-03-2016 08:30 | Beek Vooruit O10-1 | Boeimeer O10-1 | 105251 | 4-3 | ||
C | 12-03-2016 08:30 | TSC O10 | JEKA O10-1 | 105245 | 2-4 | ||
C | 12-03-2016 10:00 | MOC'17 O10-1 | SC 't Zand O10-1 | 105269 | 1-6 | ||
C | 12-03-2016 09:30 | Unitas'30 O10-1 | Baronie O10-1 | 105287 | 5-1 | ||
C | 05-03-2016 10:00 | Boeimeer O10-1 | SC 't Zand O10-1 | Brink, Natasja van den | 105257 | 2-3 | |
C | 05-03-2016 09:30 | JEKA O10-1 | MOC'17 O10-1 | 105244 | 3-3 | ||
C | 05-03-2016 10:15 | Sarto O10-1 | Baronie O10-1 | 105273 | 2-2 | ||
C | 05-03-2016 10:15 | Roosendaal O10-1 | Unitas'30 O10-1 | 105268 | 1-4 | ||
C | 27-02-2016 08:45 | SC 't Zand O10-1 | JEKA O10-1 | 105237 | 0-2 | ||
C | 27-02-2016 09:30 | Unitas'30 O10-1 | TSC O10 | 105254 | 3-1 | ||
C | 27-02-2016 10:00 | DESK E2 | MOC'17 O10-1 | 105252 | 2-2 | ||
C | 27-02-2016 10:00 | Baronie O10-1 | Roosendaal O10-1 | 105270 | 1-2 | ||
C | 20-02-2016 08:45 | SC 't Zand O10-1 | Sarto O10-1 | 105235 | 1-3 | ||
C | 20-02-2016 10:15 | Roosendaal O10-1 | TSC O10 | 105256 | 8-2 | ||
C | 20-02-2016 10:00 | Baronie O10-1 | JEKA O10-1 | 105253 | 1-2 | ||
C | 20-02-2016 10:00 | Boeimeer O10-1 | DESK E2 | Soeters, Roberto | 105279 | 0-12 | |
C | 13-02-2016 10:15 | Roosendaal O10-1 | MOC'17 O10-1 | 105236 | 5-2 | ||
C | 13-02-2016 10:15 | Sarto O10-1 | Boeimeer O10-1 | 105284 | 1-1 | ||
C | 30-01-2016 10:00 | Beek Vooruit O10-1 | MOC'17 O10-1 | 105271 | 2-2 | ||
C | 30-01-2016 10:00 | Boeimeer O10-1 | Unitas'30 O10-1 | Dijk, Nick van | 105241 | 1-2 | |
C | 30-01-2016 11:15 | Sarto O10-1 | JEKA O10-1 | 105267 | 5-1 | ||
C | 23-01-2016 08:30 | TSC O10 | Sarto O10-1 | 105261 | 4-2 | ||
C | 23-01-2016 10:00 | MOC'17 O10-1 | Baronie O10-1 | 105233 | 3-2 | ||
C | 23-01-2016 13:15 | JEKA O10-1 | Boeimeer O10-1 | 105243 | 4-0 | ||
C | 23-01-2016 10:15 | Roosendaal O10-1 | SC 't Zand O10-1 | 105255 | 4-2 | ||
C | 12-12-2015 08:30 | Beek Vooruit O10-1 | Unitas'30 O10-1 | 52793 | 0-5 | ||
C | 05-12-2015 10:00 | MOC'17 O10-1 | Roosendaal O10-1 | 52828 | 2-3 | ||
C | 05-12-2015 10:00 | Boeimeer O10-1 | TSC O10 | Jense, Kamiel | 52783 | 0-3 | |
C | 05-12-2015 09:30 | JEKA O10-1 | Sarto O10-1 | 52817 | 0-6 | ||
C | 05-12-2015 08:45 | SC 't Zand O10-1 | DESK E2 | 52768 | 5-0 | ||
C | 28-11-2015 10:00 | SC 't Zand O10-1 | MOC'17 O10-1 | 103270 | 5-3 | ||
C | 28-11-2015 11:00 | Beek Vooruit O10-1 | Roosendaal O10-1 | 52790 | 1-3 | ||
C | 28-11-2015 10:00 | DESK E2 | Boeimeer O10-1 | 52549 | 8-0 | ||
C | 21-11-2015 08:30 | TSC O10 | SC 't Zand O10-1 | 52592 | 5-1 | ||
C | 21-11-2015 10:00 | DESK E2 | JEKA O10-1 | 52546 | 4-3 | ||
C | 21-11-2015 10:00 | Boeimeer O10-1 | Beek Vooruit O10-1 | 52779 | 2-2 | ||
C | 21-11-2015 11:00 | Sarto O10-1 | MOC'17 O10-1 | 52833 | 6-4 | ||
C | 21-11-2015 10:30 | Baronie O10-1 | Unitas'30 O10-1 | 52784 | 3-2 | ||
C | 14-11-2015 10:15 | Roosendaal O10-1 | JEKA O10-1 | 52832 | 5-0 | ||
C | 14-11-2015 10:00 | Sarto O10-1 | SC 't Zand O10-1 | 52837 | 2-7 | ||
C | 14-11-2015 09:00 | Baronie O10-1 | MOC'17 O10-1 | 52788 | 3-5 | ||
C | 14-11-2015 08:30 | TSC O10 | Beek Vooruit O10-1 | 52597 | 5-2 | ||
C | 07-11-2015 08:30 | TSC O10 | DESK E2 | 52596 | 6-1 | ||
C | 07-11-2015 08:45 | SC 't Zand O10-1 | Roosendaal O10-1 | 52767 | 3-3 | ||
C | 07-11-2015 09:30 | JEKA O10-1 | Baronie O10-1 | 52816 | 2-1 | ||
C | 07-11-2015 10:00 | MOC'17 O10-1 | Unitas'30 O10-1 | 52827 | 4-4 | ||
C | 07-11-2015 11:45 | Boeimeer O10-1 | Sarto O10-1 | Versendaal, Fenne | 52782 | 2-6 | |
C | 31-10-2015 08:30 | Baronie O10-1 | SC 't Zand O10-1 | 52787 | 1-2 | ||
C | 31-10-2015 09:00 | Unitas'30 O10-1 | JEKA O10-1 | 52845 | 2-1 | ||
C | 31-10-2015 10:15 | Sarto O10-1 | TSC O10 | 52836 | 2-4 | ||
C | 31-10-2015 11:00 | Beek Vooruit O10-1 | DESK E2 | 52792 | 1-2 | ||
C | 31-10-2015 13:15 | Roosendaal O10-1 | Boeimeer O10-1 | 52831 | 3-2 | ||
C | 17-10-2015 08:30 | TSC O10 | Roosendaal O10-1 | 52595 | 3-6 | ||
C | 17-10-2015 08:45 | SC 't Zand O10-1 | Unitas'30 O10-1 | 52766 | 3-2 | ||
C | 17-10-2015 09:45 | MOC'17 O10-1 | Beek Vooruit O10-1 | 52826 | 7-1 | ||
C | 17-10-2015 10:00 | DESK E2 | Sarto O10-1 | 52548 | 4-4 | ||
C | 17-10-2015 10:00 | Boeimeer O10-1 | Baronie O10-1 | Spierings, Sofian | 52781 | 3-2 | |
C | 10-10-2015 12:45 | Unitas'30 O10-1 | Boeimeer O10-1 | 52844 | 8-0 | ||
C | 10-10-2015 08:30 | Baronie O10-1 | TSC O10 | 52786 | 2-10 | ||
C | 10-10-2015 08:30 | Beek Vooruit O10-1 | Sarto O10-1 | 52791 | 0-3 | ||
C | 10-10-2015 08:30 | MOC'17 O10-1 | JEKA O10-1 | 52825 | 3-5 | ||
C | 10-10-2015 10:15 | Roosendaal O10-1 | DESK E2 | Schouwenaars, B. | 52830 | 5-0 | |
C | 03-10-2015 08:30 | TSC O10 | Unitas'30 O10-1 | 52594 | 0-2 | ||
C | 03-10-2015 08:45 | SC 't Zand O10-1 | MOC'17 O10-1 | 52765 | 0-0 | ||
C | 03-10-2015 10:00 | DESK E2 | Baronie O10-1 | 52547 | 3-1 | ||
C | 03-10-2015 10:30 | JEKA O10-1 | Beek Vooruit O10-1 | 52815 | 0-1 | ||
C | 03-10-2015 11:15 | Sarto O10-1 | Roosendaal O10-1 | 52835 | 5-6 | ||
C | 26-09-2015 11:00 | Madese Boys E2 | TSC O10 | 92876 | 0-0 | ||
C | 26-09-2015 11:00 | Unitas'30 O10-1 | DESK E2 | 52843 | 3-3 | ||
C | 26-09-2015 10:30 | JEKA O10-1 | SC 't Zand O10-1 | 52814 | 3-3 | ||
C | 26-09-2015 10:30 | Baronie O10-1 | Sarto O10-1 | 52785 | 1-5 | ||
C | 26-09-2015 10:30 | MOC'17 O10-1 | Boeimeer O10-1 | 52824 | 6-1 | ||
C | 19-09-2015 09:45 | TSC O10 | MOC'17 O10-1 | 52593 | 7-1 | ||
C | 19-09-2015 10:00 | Boeimeer O10-1 | JEKA O10-1 | Soeters, M.W. | 52780 | 1-3 | |
C | 19-09-2015 10:15 | Sarto O10-1 | Unitas'30 O10-1 | 52834 | 2-6 | ||
C | 19-09-2015 10:15 | Roosendaal O10-1 | Baronie O10-1 | 52829 | 3-1 | ||
C | 19-09-2015 11:00 | DESK E2 | Madese Boys E2 | 92875 | 19-0 | ||
C | 19-09-2015 08:45 | SC 't Zand O10-1 | Beek Vooruit O10-1 | 52764 | 4-2 | ||
C | 12-09-2015 08:45 | SC 't Zand O10-1 | Boeimeer O10-1 | 52763 | 9-0 | ||
C | 12-09-2015 11:15 | MOC'17 O10-1 | DESK E2 | 52823 | 4-4 | ||
C | 12-09-2015 11:00 | Madese Boys E2 | Sarto O10-1 | 92874 | 1-8 | ||
C | 12-09-2015 10:30 | Unitas'30 O10-1 | Roosendaal O10-1 | 52842 | 1-5 | ||
C | 12-09-2015 10:00 | JEKA O10-1 | TSC O10 | 52813 | 2-2 | ||
C | 12-09-2015 10:00 | Beek Vooruit O10-1 | Baronie O10-1 | 52789 | 4-2 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 29-03-2016 19:00 | SPS E1G ZA | Unitas'30 O10-1 ZA | 137379 | 4-3 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 16-01-2016 08:30 | MOC'17 E2 ZA | Unitas'30 O10-1 ZA | 104960 | 1-4 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 05-12-2015 09:15 | Unitas'30 O10-1 ZA | Roosendaal E3 ZA | 104044 | 3-2 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 24-10-2015 10:45 | Rood Wit W E2 ZA | Unitas'30 O10-1 ZA | 12088 | 0-20 | ||
B | 24-10-2015 11:15 | Sprundel E1 ZA | Hoeven E1 ZA | 11611 | 0-10 | ||
B | 05-09-2015 10:45 | Rood Wit W E2 ZA | Sprundel E1 ZA | 11184 | 1-11 | ||
B | 05-09-2015 10:45 | Unitas'30 O10-1 ZA | Hoeven E1 ZA | 11200 | 3-3 | ||
B | 29-08-2015 10:00 | Sprundel E1 ZA | Unitas'30 O10-1 ZA | 10382 | 1-17 | ||
B | 29-08-2015 08:30 | Hoeven E1 ZA | Rood Wit W E2 ZA | 10717 | 16-1 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Roosendaal O10-1 | 20 | 17 | 1 | 2 | 52 | 91 | 36 | 55 | 0 |
2 | SC 't Zand O10-1 | 20 | 13 | 3 | 4 | 42 | 77 | 43 | 34 | 0 |
3 | Unitas'30 O10-1 | 20 | 12 | 4 | 4 | 40 | 70 | 40 | 30 | 0 |
4 | TSC O10 | 20 | 12 | 1 | 7 | 37 | 82 | 47 | 35 | 0 |
5 | JEKA O10-1 | 20 | 10 | 3 | 7 | 33 | 43 | 44 | -1 | 0 |
6 | Sarto O10-1 | 20 | 9 | 4 | 7 | 31 | 71 | 57 | 14 | 0 |
7 | MOC'17 O10-1 | 20 | 7 | 5 | 8 | 26 | 68 | 67 | 1 | 0 |
8 | DESK E2 | 20 | 7 | 4 | 9 | 25 | 54 | 62 | -8 | 0 |
9 | Beek Vooruit O10-1 | 20 | 5 | 2 | 13 | 17 | 32 | 70 | -38 | 0 |
10 | Baronie O10-1 | 20 | 2 | 1 | 17 | 7 | 36 | 72 | -36 | 0 |
11 | Boeimeer O10-1 | 20 | 1 | 2 | 17 | 5 | 22 | 108 | -86 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Unitas'30 O10-1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 20 | 4 | 16 | 0 |
2 | Hoeven E1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 19 | 4 | 15 | 0 |
3 | Sprundel E1 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 12 | 18 | -6 | 0 |
4 | Rood Wit W E2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 27 | -25 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
dinsdag | 18:00 - 19:00 | 2B1 | 7 | Team training | ||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
woensdag | 18:45 - 19:30 | 5 | Keepers training | |||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
donderdag | 18:00 - 19:00 | 4B2 | 7 | Team training | ||||||||||
Trainingsdagen
|