E-Pupillen (voorjaar), 4e klasse 4.35
Unitas'30 E5
Teamleden
Spelers | |||||||
Luca Breewel | |||||||
Louis Donders | |||||||
Mauro van Hulst | |||||||
Huseyin Ozcelik | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Robbie van der Does | Groepscoördinator Jeugd Recreatief |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 11-05-2016 18:30 | Baronie E7 | Hoeven E3G | 119690 | 2-3 | ||
C | 23-04-2016 10:45 | Moerse Boys E3 | UVV'40 E3 | 119940 | 11-0 | ||
C | 23-04-2016 08:30 | Hoeven E3G | Gesta E1 | 119610 | 0-16 | ||
C | 23-04-2016 08:30 | Unitas'30 E5 | Baronie E7 | 119331 | 10-2 | ||
C | 16-04-2016 12:00 | UVV'40 E3 | Unitas'30 E5 | 120122 | 1-14 | ||
C | 16-04-2016 09:00 | Gesta E1 | Moerse Boys E3 | 119477 | 0-8 | ||
C | 09-04-2016 09:30 | Unitas'30 E5 | Gesta E1 | 119329 | 10-1 | ||
C | 09-04-2016 10:30 | Baronie E7 | UVV'40 E3 | 119692 | 2-4 | ||
C | 09-04-2016 10:45 | Moerse Boys E3 | Hoeven E3G | 119938 | 11-0 | ||
C | 02-04-2016 10:45 | Moerse Boys E3 | Baronie E7 | 119939 | 8-2 | ||
C | 02-04-2016 09:45 | Hoeven E3G | Unitas'30 E5 | 119609 | 1-11 | ||
C | 02-04-2016 11:00 | Gesta E1 | UVV'40 E3 | 119478 | 2-3 | ||
C | 30-03-2016 18:30 | UVV'40 E3 | Hoeven E3G | 120124 | 2-0 | ||
C | 26-03-2016 09:30 | UVV'40 E3 | Baronie E7 | 120125 | 3-0 | ||
C | 19-03-2016 11:30 | Baronie E7 | Gesta E1 | 119689 | 1-8 | ||
C | 19-03-2016 09:30 | Unitas'30 E5 | Moerse Boys E3 | 119332 | 3-0 | ||
C | 12-03-2016 10:30 | Baronie E7 | Unitas'30 E5 | 119688 | 0-7 | ||
C | 12-03-2016 09:30 | UVV'40 E3 | Moerse Boys E3 | 120126 | 1-9 | ||
C | 12-03-2016 09:00 | Gesta E1 | Hoeven E3G | 119475 | 7-5 | ||
C | 05-03-2016 12:00 | Unitas'30 E5 | UVV'40 E3 | 119333 | 12-0 | ||
C | 05-03-2016 10:45 | Moerse Boys E3 | Gesta E1 | 119937 | 5-2 | ||
C | 05-03-2016 09:45 | Hoeven E3G | Baronie E7 | 119611 | 18-2 | ||
C | 27-02-2016 09:30 | UVV'40 E3 | Gesta E1 | 120123 | 1-5 | ||
C | 27-02-2016 12:00 | Baronie E7 | Moerse Boys E3 | 119691 | 1-7 | ||
C | 27-02-2016 09:30 | Unitas'30 E5 | Hoeven E3G | 119330 | 7-1 | ||
C | 20-02-2016 09:45 | Hoeven E3G | Moerse Boys E3 | 119612 | 3-10 | ||
C | 20-02-2016 11:00 | Gesta E1 | Unitas'30 E5 | 119474 | 2-8 | ||
C | 13-02-2016 09:00 | Gesta E1 | Baronie E7 | 119476 | 9-1 | ||
C | 23-01-2016 10:45 | Moerse Boys E3 | Unitas'30 E5 | 119936 | 9-1 | ||
C | 23-01-2016 09:45 | Hoeven E3G | UVV'40 E3 | 119613 | 4-2 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 12-12-2015 09:00 | DSE E2 | Terheijden E2 | Sanden, Wouter van de | 102108 | 8-5 | |
C | 05-12-2015 08:45 | Moerse Boys E2 | Terheijden E2 | 102109 | 7-2 | ||
C | 28-11-2015 10:15 | Terheijden E2 | DSE E2 | 102116 | 0-7 | ||
C | 28-11-2015 09:30 | Unitas'30 E5 | Groen Wit E4 | 55935 | 14-1 | ||
C | 28-11-2015 09:00 | Zundert E2 | Moerse Boys E2 | 56469 | 1-4 | ||
C | 21-11-2015 10:30 | Groen Wit E4 | Terheijden E2 | 102115 | 8-0 | ||
C | 21-11-2015 09:00 | Zundert E2 | Unitas'30 E5 | 56466 | 4-8 | ||
C | 21-11-2015 08:45 | Moerse Boys E2 | DSE E2 | 56496 | 10-0 | ||
C | 14-11-2015 08:45 | Moerse Boys E2 | Groen Wit E4 | 56500 | 8-1 | ||
C | 14-11-2015 09:00 | Zundert E2 | DSE E2 | 56470 | 2-5 | ||
C | 14-11-2015 11:00 | Unitas'30 E5 | Terheijden E2 | 102114 | 10-1 | ||
C | 07-11-2015 10:15 | Terheijden E2 | Moerse Boys E2 | 102113 | 0-5 | ||
C | 07-11-2015 09:45 | Groen Wit E4 | Zundert E2 | 56800 | 2-3 | ||
C | 07-11-2015 09:00 | DSE E2 | Unitas'30 E5 | Mooy, Gert-Jan de | 56095 | 3-5 | |
C | 31-10-2015 10:15 | Terheijden E2 | Zundert E2 | 102107 | 1-3 | ||
C | 17-10-2015 09:45 | Groen Wit E4 | DSE E2 | 56799 | 1-5 | ||
C | 17-10-2015 09:00 | Zundert E2 | Terheijden E2 | 102112 | 5-4 | ||
C | 17-10-2015 08:45 | Moerse Boys E2 | Unitas'30 E5 | 56499 | 4-3 | ||
C | 10-10-2015 11:00 | Unitas'30 E5 | Zundert E2 | 55934 | 6-3 | ||
C | 10-10-2015 10:15 | Terheijden E2 | Groen Wit E4 | 102111 | 2-3 | ||
C | 10-10-2015 09:00 | DSE E2 | Moerse Boys E2 | Geleijns, Ferry | 56094 | 3-4 | |
C | 03-10-2015 08:45 | Terheijden E2 | Unitas'30 E5 | 102110 | 2-11 | ||
C | 03-10-2015 09:45 | Groen Wit E4 | Moerse Boys E2 | 56798 | 3-9 | ||
C | 03-10-2015 09:45 | Wernhout E1 | Unitas'30 E5 | 56105 | 0-0 | ||
C | 03-10-2015 09:00 | DSE E2 | Zundert E2 | Geleijns, Ferry | 56093 | 6-2 | |
C | 26-09-2015 08:45 | Moerse Boys E2 | Wernhout E1 | 56498 | 14-2 | ||
C | 26-09-2015 09:00 | Zundert E2 | Groen Wit E4 | 56467 | 10-4 | ||
C | 26-09-2015 09:45 | Unitas'30 E5 | DSE E2 | 55933 | 3-5 | ||
C | 19-09-2015 09:45 | Groen Wit E4 | Unitas'30 E5 | 56797 | 3-6 | ||
C | 19-09-2015 09:00 | DSE E2 | Wernhout E1 | Sanden, Wouter van de | 56092 | 10-0 | |
C | 19-09-2015 08:45 | Moerse Boys E2 | Zundert E2 | 56497 | 7-2 | ||
C | 12-09-2015 09:45 | Wernhout E1 | Zundert E2 | 56104 | 3-6 | ||
C | 12-09-2015 09:00 | DSE E2 | Groen Wit E4 | Luykx, Tristan | 56091 | 15-1 | |
C | 12-09-2015 08:30 | Unitas'30 E5 | Moerse Boys E2 | 55932 | 3-5 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 31-10-2015 09:00 | Unitas'30 E5 ZA | ST TPO/VOV E1 ZA | 11696 | 13-1 | ||
B | 24-10-2015 10:00 | HZ'75 E1 ZA | Zwaluwe E3 ZA | 102974 | 11-1 | ||
B | 05-09-2015 10:00 | HZ'75 E1 ZA | Unitas'30 E5 ZA | 10874 | 7-1 | ||
B | 05-09-2015 09:00 | Zwaluwe E3 ZA | ST TPO/VOV E1 ZA | 11191 | 0-12 | ||
B | 29-08-2015 09:30 | Unitas'30 E5 ZA | Zwaluwe E3 ZA | 10462 | 7-4 | ||
B | 29-08-2015 09:30 | ST TPO/VOV E1 ZA | HZ'75 E1 ZA | 10756 | 4-5 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Unitas'30 E5 | 10 | 9 | 0 | 1 | 27 | 83 | 17 | 66 | 0 |
2 | Moerse Boys E3 | 10 | 9 | 0 | 1 | 27 | 78 | 13 | 65 | 0 |
3 | Gesta E1 | 10 | 5 | 0 | 5 | 15 | 52 | 42 | 10 | 0 |
4 | UVV'40 E3 | 10 | 4 | 0 | 6 | 12 | 17 | 59 | -42 | 0 |
5 | Hoeven E3G | 10 | 3 | 0 | 7 | 9 | 35 | 70 | -35 | 0 |
6 | Baronie E7 | 10 | 0 | 0 | 10 | 0 | 13 | 77 | -64 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Moerse Boys E2 | 10 | 10 | 0 | 0 | 30 | 63 | 18 | 45 | 0 |
2 | Unitas'30 E5 | 10 | 7 | 0 | 3 | 21 | 69 | 31 | 38 | 0 |
3 | DSE E2 | 10 | 7 | 0 | 3 | 21 | 57 | 33 | 24 | 0 |
4 | Zundert E2 | 10 | 4 | 0 | 6 | 12 | 35 | 47 | -12 | 0 |
5 | Groen Wit E4 | 10 | 2 | 0 | 8 | 6 | 27 | 72 | -45 | 0 |
6 | Terheijden E2 | 10 | 0 | 0 | 10 | 0 | 17 | 67 | -50 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
maandag | 18:00 - 19:00 | 2B1 | 4 | Team training | ||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
woensdag | 17:00 - 18:00 | 4B1 | 2 | Team training | ||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
woensdag | 18:45 - 19:30 | 5 | Keepers training | |||||||||||
Trainingsdagen
|