F-Pupillen (voorjaar), 5e klasse 5.55
Unitas'30 F14
Teamleden
Spelers | |||||||
Indi Mertens | |||||||
Colin Vervaart | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Adwan Boeren | Trainer |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 14-05-2016 09:00 | TVC Breda F5G | Baronie F12 | 129851 | 11-0 | ||
C | 30-04-2016 08:30 | Baronie F12 | TVC Breda F5G | 129472 | 1-11 | ||
C | 23-04-2016 10:45 | Unitas'30 F14 | JEKA F13G | 129964 | 6-7 | ||
C | 23-04-2016 08:30 | JEKA F12G | Baronie F12 | 128319 | 4-1 | ||
C | 16-04-2016 09:30 | JEKA F13G | JEKA F12G | 129475 | 7-1 | ||
C | 09-04-2016 08:30 | JEKA F12G | Unitas'30 F14 | 128322 | 4-5 | ||
C | 09-04-2016 08:30 | TVC Breda F5G | JEKA F13G | 129852 | 1-1 | ||
C | 02-04-2016 10:30 | Unitas'30 F14 | TVC Breda F5G | 129965 | 1-6 | ||
C | 02-04-2016 08:30 | JEKA F13G | Baronie F12 | 129476 | 8-0 | ||
C | 26-03-2016 09:30 | TVC Breda F5G | Unitas'30 F14 | 129853 | 10-2 | ||
C | 26-03-2016 10:30 | Baronie F12 | JEKA F13G | 129471 | 2-11 | ||
C | 19-03-2016 12:30 | Baronie F12 | Unitas'30 F14 | 129473 | 4-4 | ||
C | 19-03-2016 08:30 | TVC Breda F5G | JEKA F12G | 129850 | 2-1 | ||
C | 12-03-2016 11:30 | Baronie F12 | JEKA F12G | 129470 | 1-1 | ||
C | 12-03-2016 08:30 | JEKA F13G | Unitas'30 F14 | 129478 | 3-3 | ||
C | 05-03-2016 09:30 | Unitas'30 F14 | Terheijden F4 | 129961 | 0-0 | ||
C | 05-03-2016 08:30 | JEKA F12G | JEKA F13G | 128320 | 6-1 | ||
C | 27-02-2016 08:30 | JEKA F13G | Terheijden F4 | 129474 | 11-0 | ||
C | 27-02-2016 08:30 | JEKA F12G | TVC Breda F5G | 128321 | 2-6 | ||
C | 20-02-2016 10:30 | Unitas'30 F14 | JEKA F12G | 129962 | 3-8 | ||
C | 20-02-2016 11:45 | JEKA F13G | TVC Breda F5G | 129477 | 2-4 | ||
C | 20-02-2016 09:30 | Baronie F12 | Terheijden F4 | 129469 | 7-1 | ||
C | 13-02-2016 08:30 | Unitas'30 F14 | Baronie F12 | 129963 | 14-0 | ||
C | 30-01-2016 10:15 | Terheijden F4 | JEKA F12G | 128083 | 0-0 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 12-12-2015 11:00 | Groen Wit F8 | Unitas'30 F14 | 66246 | 0-17 | ||
C | 28-11-2015 09:00 | Neerlandia'31 F2 | Groen Wit F8 | 64850 | 15-0 | ||
C | 28-11-2015 09:00 | SC Gastel F5 | Unitas'30 F14 | 94253 | 0-2 | ||
C | 21-11-2015 09:00 | Neerlandia'31 F2 | PCP F1 | 97508 | 1-2 | ||
C | 14-11-2015 09:00 | Neerlandia'31 F2 | Unitas'30 F14 | 64851 | 1-3 | ||
C | 14-11-2015 10:00 | PCP F1 | SC Gastel F5 | 97507 | 4-2 | ||
C | 07-11-2015 10:30 | SC Gastel F5 | Groen Wit F8 | 94251 | 28-1 | ||
C | 07-11-2015 08:30 | Unitas'30 F14 | PCP F1 | 97506 | 6-3 | ||
C | 31-10-2015 10:00 | PCP F1 | Groen Wit F8 | 97500 | 15-0 | ||
C | 17-10-2015 09:00 | Neerlandia'31 F2 | SC Gastel F5 | 94250 | 2-1 | ||
C | 17-10-2015 08:30 | Groen Wit F8 | PCP F1 | 97505 | 0-9 | ||
C | 10-10-2015 10:00 | PCP F1 | Neerlandia'31 F2 | 97504 | 4-4 | ||
C | 10-10-2015 08:30 | Unitas'30 F14 | Groen Wit F8 | 66056 | 19-1 | ||
C | 03-10-2015 10:30 | SC Gastel F5 | PCP F1 | 97503 | 4-2 | ||
C | 03-10-2015 09:30 | Unitas'30 F14 | Neerlandia'31 F2 | 66055 | 7-4 | ||
C | 26-09-2015 08:30 | Groen Wit F8 | SC Gastel F5 | 94248 | 0-13 | ||
C | 26-09-2015 09:00 | Neerlandia'31 F2 | DSE F5 | 64849 | 0-0 | ||
C | 26-09-2015 10:00 | PCP F1 | Unitas'30 F14 | 97502 | 6-6 | ||
C | 19-09-2015 10:15 | DSE F5 | PCP F1 | Janssen, Rowen | 97501 | 2-10 | |
C | 19-09-2015 08:30 | Groen Wit F8 | Neerlandia'31 F2 | 66247 | 1-12 | ||
C | 19-09-2015 08:30 | Unitas'30 F14 | SC Gastel F5 | 94247 | 3-9 | ||
C | 12-09-2015 09:00 | SC Gastel F5 | Neerlandia'31 F2 | 94246 | 8-2 | ||
C | 12-09-2015 08:30 | Unitas'30 F14 | DSE F5 | 66054 | 12-0 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 24-10-2015 12:00 | Zwaluwe F2 ZA | Unitas'30 F14 ZA | 13584 | 7-3 | ||
B | 24-10-2015 11:00 | ST TPO/VOV F1 ZA | HZ'75 F1 ZA | 13388 | 0-7 | ||
B | 05-09-2015 09:00 | Zwaluwe F2 ZA | ST TPO/VOV F1 ZA | 12733 | 8-0 | ||
B | 05-09-2015 08:30 | Unitas'30 F14 ZA | HZ'75 F1 ZA | 12971 | 5-5 | ||
B | 29-08-2015 11:00 | ST TPO/VOV F1 ZA | Unitas'30 F14 ZA | 12251 | 0-16 | ||
B | 29-08-2015 10:00 | HZ'75 F1 ZA | Zwaluwe F2 ZA | 12528 | 10-5 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | TVC Breda F5G | 8 | 7 | 1 | 0 | 22 | 51 | 10 | 41 | 0 |
2 | JEKA F13G | 8 | 4 | 2 | 2 | 14 | 40 | 23 | 17 | 0 |
3 | JEKA F12G | 8 | 3 | 1 | 4 | 10 | 27 | 26 | 1 | 0 |
4 | Unitas'30 F14 | 8 | 2 | 2 | 4 | 8 | 38 | 42 | -4 | 0 |
5 | Baronie F12 | 8 | 0 | 2 | 6 | 2 | 9 | 64 | -55 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Unitas'30 F14 | 8 | 6 | 1 | 1 | 19 | 63 | 24 | 39 | 0 |
2 | SC Gastel F5 | 8 | 5 | 0 | 3 | 15 | 65 | 16 | 49 | 0 |
3 | PCP F1 | 8 | 4 | 2 | 2 | 14 | 45 | 23 | 22 | 0 |
4 | Neerlandia'31 F2 | 8 | 3 | 1 | 4 | 10 | 41 | 26 | 15 | 0 |
5 | Groen Wit F8 | 8 | 0 | 0 | 8 | 0 | 3 | 128 | -125 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
maandag | 18:00 - 19:00 | 3A2 | 8 | Team training | ||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
woensdag | 18:45 - 19:30 | 5 | Keepers training | |||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
donderdag | 18:00 - 19:00 | 2A2 | 8 | Team training | ||||||||||
Trainingsdagen
|