F-Pupillen (voorjaar), 5e klasse F544
Unitas'30 F14
Teamleden
Spelers | |||||||
Milan Buijnsters | |||||||
Sietse Douma | |||||||
Luuk van Elk | |||||||
Justin Hasevoet | |||||||
Gijs Hendrikx | |||||||
Nawid Sangar | |||||||
Jesse Schalk | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Michel Schalk | Trainer | ||||||
Rob van der Heijden | Keeperstrainer |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 09-05-2015 09:00 | DIA F6 | Baronie F10 | 128042 | 6-1 | ||
C | 25-04-2015 09:00 | DIA F6 | TSC F7 | 128046 | 3-2 | ||
C | 25-04-2015 09:00 | ONI F2 | JEKA F18 | 126591 | 1-9 | ||
C | 25-04-2015 10:00 | Baronie F10 | Unitas'30 F14 | 125883 | 5-2 | ||
C | 18-04-2015 09:45 | TSC F7 | Baronie F10 | 124703 | 5-1 | ||
C | 18-04-2015 11:30 | Unitas'30 F14 | ONI F2 | 128548 | 6-0 | ||
C | 18-04-2015 08:30 | JEKA F18 | DIA F6 | 128763 | 2-1 | ||
C | 11-04-2015 08:30 | Unitas'30 F14 | TSC F7 | 128547 | 2-4 | ||
C | 11-04-2015 09:00 | DIA F6 | ONI F2 | 128045 | 9-0 | ||
C | 11-04-2015 13:30 | Baronie F10 | JEKA F18 | 125882 | 4-0 | ||
C | 06-04-2015 09:30 | JEKA F18 | Baronie F10 | 128760 | 3-1 | ||
C | 04-04-2015 09:45 | TSC F7 | Unitas'30 F14 | 124700 | 3-3 | ||
C | 04-04-2015 10:00 | ONI F2 | DIA F6 | 126588 | 2-9 | ||
C | 28-03-2015 08:30 | JEKA F18 | TSC F7 | 128762 | 1-1 | ||
C | 28-03-2015 10:00 | ONI F2 | Baronie F10 | 126590 | 1-6 | ||
C | 28-03-2015 09:00 | DIA F6 | Unitas'30 F14 | 128044 | 5-8 | ||
C | 21-03-2015 09:45 | TSC F7 | ONI F2 | 124702 | 5-0 | ||
C | 21-03-2015 13:00 | Baronie F10 | DIA F6 | 125881 | 4-5 | ||
C | 21-03-2015 09:30 | Unitas'30 F14 | JEKA F18 | 128546 | 2-4 | ||
C | 14-03-2015 09:45 | TSC F7 | JEKA F18 | 124699 | 4-0 | ||
C | 14-03-2015 08:30 | Unitas'30 F14 | DIA F6 | 128544 | 0-4 | ||
C | 14-03-2015 13:00 | Baronie F10 | ONI F2 | 125879 | 13-0 | ||
C | 07-03-2015 08:30 | JEKA F18 | ONI F2 | 128761 | 4-0 | ||
C | 07-03-2015 08:30 | Unitas'30 F14 | Baronie F10 | 128545 | 1-2 | ||
C | 07-03-2015 09:45 | TSC F7 | DIA F6 | 124701 | 4-3 | ||
C | 28-02-2015 09:00 | ONI F2 | Unitas'30 F14 | 126589 | 0-9 | ||
C | 28-02-2015 09:00 | DIA F6 | JEKA F18 | 128043 | 3-5 | ||
C | 28-02-2015 13:00 | Baronie F10 | TSC F7 | 125880 | 1-2 | ||
C | 21-02-2015 09:30 | JEKA F18 | Unitas'30 F14 | 128759 | 1-1 | ||
C | 21-02-2015 09:00 | ONI F2 | TSC F7 | 126587 | 1-4 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | TSC F7 | 10 | 7 | 2 | 1 | 23 | 34 | 15 | 19 | 0 |
2 | JEKA F18 | 10 | 6 | 2 | 2 | 20 | 29 | 18 | 11 | 0 |
3 | DIA F6 | 10 | 6 | 0 | 4 | 18 | 48 | 28 | 20 | 0 |
4 | Baronie F10 | 10 | 5 | 0 | 5 | 15 | 38 | 25 | 13 | 0 |
5 | Unitas'30 F14 | 10 | 3 | 2 | 5 | 11 | 34 | 28 | 6 | 0 |
6 | ONI F2 | 10 | 0 | 0 | 10 | 0 | 5 | 74 | -69 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
woensdag | 15:00 - 16:00 | 1 A | 17 | Team training | ||||||||||
Trainingsdagen
|