E-Pupillen (voorjaar), 1e klasse E05
Unitas'30 E2
Teamleden
Spelers | |||||||
Jovi Croese | |||||||
Nourdinne El Maim | |||||||
Bas Lambregts | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Joey van den Berk | Stagiaire (assistent-trainer) | ||||||
Abdelouahid Ben Omar | Groepscoördinator Jeugd Selectie |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 25-04-2015 09:30 | Baronie E3 | WDS'19 E1 | 117886 | 2-1 | ||
C | 25-04-2015 09:00 | The Gunners E1 | UVV'40 E1 | 117245 | 5-0 | ||
C | 25-04-2015 09:00 | TVC Breda E1 | Unitas'30 E2 | 117205 | 3-8 | ||
C | 18-04-2015 10:15 | WDS'19 E1 | TVC Breda E1 | 116482 | 2-2 | ||
C | 18-04-2015 09:30 | Unitas'30 E2 | The Gunners E1 | 116512 | 2-4 | ||
C | 18-04-2015 09:30 | UVV'40 E1 | Baronie E3 | 117125 | 0-3 | ||
C | 11-04-2015 08:30 | The Gunners E1 | WDS'19 E1 | 117244 | 4-3 | ||
C | 11-04-2015 12:30 | TVC Breda E1 | Baronie E3 | 117204 | 1-10 | ||
C | 11-04-2015 09:30 | UVV'40 E1 | Unitas'30 E2 | 117124 | 1-2 | ||
C | 04-04-2015 12:00 | Baronie E3 | TVC Breda E1 | 117883 | 4-2 | ||
C | 04-04-2015 08:30 | Unitas'30 E2 | UVV'40 E1 | 116509 | 5-5 | ||
C | 01-04-2015 18:30 | WDS'19 E1 | The Gunners E1 | 116479 | 5-1 | ||
C | 28-03-2015 09:30 | Baronie E3 | The Gunners E1 | 117885 | 2-5 | ||
C | 28-03-2015 09:00 | TVC Breda E1 | UVV'40 E1 | 117203 | 2-3 | ||
C | 28-03-2015 08:30 | WDS'19 E1 | Unitas'30 E2 | 116481 | 2-6 | ||
C | 21-03-2015 11:00 | Unitas'30 E2 | Baronie E3 | 116511 | 1-2 | ||
C | 21-03-2015 09:30 | UVV'40 E1 | WDS'19 E1 | 117123 | 1-2 | ||
C | 21-03-2015 09:00 | The Gunners E1 | TVC Breda E1 | 117243 | 9-2 | ||
C | 14-03-2015 10:45 | Unitas'30 E2 | WDS'19 E1 | 116508 | 4-4 | ||
C | 14-03-2015 09:00 | The Gunners E1 | Baronie E3 | 117241 | 3-3 | ||
C | 14-03-2015 09:30 | UVV'40 E1 | TVC Breda E1 | 117121 | 4-0 | ||
C | 07-03-2015 12:00 | UVV'40 E1 | The Gunners E1 | 117122 | 0-2 | ||
C | 07-03-2015 09:30 | Unitas'30 E2 | TVC Breda E1 | 116510 | 4-2 | ||
C | 07-03-2015 11:45 | WDS'19 E1 | Baronie E3 | 116480 | 3-2 | ||
C | 04-03-2015 18:30 | WDS'19 E1 | UVV'40 E1 | 116478 | 3-1 | ||
C | 28-02-2015 09:30 | Baronie E3 | UVV'40 E1 | 117884 | 2-1 | ||
C | 28-02-2015 09:00 | TVC Breda E1 | WDS'19 E1 | 117202 | 2-2 | ||
C | 28-02-2015 09:30 | The Gunners E1 | Unitas'30 E2 | 117242 | 3-4 | ||
C | 21-02-2015 09:30 | Baronie E3 | Unitas'30 E2 | 117882 | 8-5 | ||
C | 21-02-2015 09:00 | TVC Breda E1 | The Gunners E1 | 117201 | 3-3 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Baronie E3 | 10 | 7 | 1 | 2 | 22 | 38 | 22 | 16 | 0 |
2 | The Gunners E1 | 10 | 6 | 2 | 2 | 20 | 39 | 24 | 15 | 0 |
3 | Unitas'30 E2 | 10 | 5 | 2 | 3 | 17 | 41 | 34 | 7 | 0 |
4 | WDS'19 E1 | 10 | 4 | 3 | 3 | 15 | 27 | 25 | 2 | 0 |
5 | UVV'40 E1 | 10 | 2 | 1 | 7 | 7 | 16 | 26 | -10 | 0 |
6 | TVC Breda E1 | 10 | 0 | 3 | 7 | 3 | 19 | 49 | -30 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
maandag | 18:15 - 19:30 | 3 B | 8 | Team training | ||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
woensdag | 15:00 - 16:15 | 8 | Team training | |||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
woensdag | 18:45 - 19:30 | 5 | Keepers training | |||||||||||
Trainingsdagen
|