Onder 12 competitie (voorjaar), 1e klasse 1
Unitas'30 D3
Teamleden
Spelers | |||||||
Jerom Mathon | |||||||
Justin Sep | |||||||
Remco Verstrepen | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Alex Sep | Leider | ||||||
Nicky Kiewit | Ass. scheids. | ||||||
Richard Teunissen | Trainer/Coach | ||||||
Abdelouahid Ben Omar | Groepscoördinator Jeugd Selectie |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 02-05-2015 10:45 | TSV Gudok D3 | TVC Breda D2 | Stabel, M. | 109672 | 6-0 | |
C | 25-04-2015 11:30 | DESK DO12 | RBC D3 | Saleming, W.C. | 109692 | 7-0 | |
C | 25-04-2015 10:45 | TSV Gudok D3 | Unitas'30 D3 | Kools, H.G. | 109673 | 4-1 | |
C | 25-04-2015 10:15 | Halsteren D2 | TVC Breda D2 | Nuyten, G.L.M. | 109621 | 2-3 | |
C | 22-04-2015 19:00 | RBC D3 | Unitas'30 D3 | Keizer, J.A.F. de | 109694 | 1-4 | |
C | 18-04-2015 11:45 | Unitas'30 D3 | Halsteren D2 | Jong, M. de | 109592 | 3-2 | |
C | 18-04-2015 10:30 | TVC Breda D2 | DESK DO12 | Rijswijk, J. van | 109682 | 1-5 | |
C | 18-04-2015 10:30 | RBC D3 | TSV Gudok D3 | Keizer, J.A.F. de | 109697 | 1-3 | |
C | 11-04-2015 11:30 | DESK DO12 | Halsteren D2 | Trommelen, M. | 109691 | 5-0 | |
C | 11-04-2015 12:15 | Unitas'30 D3 | RBC D3 | Frauenfelder, B. | 109591 | 2-0 | |
C | 07-04-2015 19:00 | TVC Breda D2 | TSV Gudok D3 | Rijswijk, J. van | 109679 | 0-3 | |
C | 04-04-2015 11:45 | Halsteren D2 | DESK DO12 | Watering, J.C.M. v.d. | 109618 | 0-11 | |
C | 28-03-2015 10:15 | DESK DO12 | Unitas'30 D3 | Trommelen, M. | 109690 | 4-3 | |
C | 28-03-2015 10:30 | TVC Breda D2 | RBC D3 | Ripmeester, J. | 109681 | 1-2 | |
C | 28-03-2015 11:45 | Halsteren D2 | TSV Gudok D3 | Maas, P.C.M. | 109620 | 1-5 | |
C | 21-03-2015 13:15 | Unitas'30 D3 | TVC Breda D2 | Willemen, R. | 109590 | 1-1 | |
C | 21-03-2015 12:00 | TSV Gudok D3 | DESK DO12 | Cohen, P.P.L | 109671 | 2-2 | |
C | 21-03-2015 09:15 | RBC D3 | Halsteren D2 | Keizer, J.A.F. de | 109696 | 0-0 | |
C | 14-03-2015 10:45 | Unitas'30 D3 | DESK DO12 | Reijne, T. | 109588 | 1-3 | |
C | 14-03-2015 10:30 | RBC D3 | TVC Breda D2 | Keizer, J.A.F. de | 109693 | 0-2 | |
C | 14-03-2015 10:45 | TSV Gudok D3 | Halsteren D2 | Stabel, M. | 109669 | 3-0 | |
C | 07-03-2015 10:30 | RBC D3 | DESK DO12 | Hoogendoorn, O. | 109695 | 2-6 | |
C | 07-03-2015 10:30 | TVC Breda D2 | Halsteren D2 | Rijswijk, J. van | 109680 | 0-3 | |
C | 07-03-2015 12:30 | Unitas'30 D3 | TSV Gudok D3 | Steen, A. van | 109589 | 5-5 | |
C | 28-02-2015 10:15 | DESK DO12 | TVC Breda D2 | Trommelen, M. | 109689 | 4-1 | |
C | 28-02-2015 11:45 | Halsteren D2 | Unitas'30 D3 | Awad el Ajouri, N. | 109619 | 3-5 | |
C | 28-02-2015 10:45 | TSV Gudok D3 | RBC D3 | Schellekens, R.A.L | 109670 | 4-2 | |
C | 21-02-2015 09:00 | DESK DO12 | TSV Gudok D3 | Trommelen, M. | 109688 | 1-1 | |
C | 21-02-2015 10:30 | TVC Breda D2 | Unitas'30 D3 | Rijswijk, J. van | 109678 | 1-0 | |
C | 21-02-2015 10:15 | Halsteren D2 | RBC D3 | Bennaars, W.J. | 109617 | 2-1 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 13-05-2015 19:00 | Unitas'30 D3 ZA | Seolto D1 ZA | Hermans, S. | 136732 | 0-2 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 06-04-2015 12:00 | Noordhoek D1 ZA | Unitas'30 D3 ZA | Reuvers, M | 136201 | 2-2 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 16-03-2015 19:15 | Unitas'30 D3 ZA | DSE D1 ZA | Kiewit, N.J.J. | 134173 | 2-2 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DESK DO12 | 10 | 8 | 2 | 0 | 26 | 48 | 11 | 37 | 0 |
2 | TSV Gudok D3 | 10 | 7 | 3 | 0 | 24 | 36 | 13 | 23 | 0 |
3 | Unitas'30 D3 | 10 | 4 | 2 | 4 | 14 | 25 | 24 | 1 | 0 |
4 | TVC Breda D2 | 10 | 3 | 1 | 6 | 10 | 10 | 26 | -16 | 0 |
5 | Halsteren D2 | 10 | 2 | 1 | 7 | 7 | 13 | 36 | -23 | 0 |
6 | RBC D3 | 10 | 1 | 1 | 8 | 4 | 9 | 31 | -22 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
maandag | 18:45 - 20:00 | 11 | Team training | |||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
woensdag | 19:30 - 20:15 | 5 | Keepers training | |||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
donderdag | 18:15 - 19:30 | 11 | Team training | |||||||||||
Trainingsdagen
|