Uitslagen

Seizoen:



  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
T 13-06-2015 10:30 Blauw Geel'38 Unitas'30 D1
C 07-06-2015 14:30 Unitas 1 Unitas'30 Zondag 1 2-0
T 07-06-2015 13:00 SVSSS Unitas'30 E13
T 07-06-2015 09:00 SVSSS Unitas'30 F10
T 06-06-2015 10:30 SV Reeshof Unitas'30 B1
T 06-06-2015 13:30 Kogelvangers Unitas'30 C2
T 06-06-2015 13:00 SVSSS Unitas'30 MB1
T 06-06-2015 09:00 SVSSS Unitas'30 D9
B 06-06-2015 09:00 Beek Vooruit E1 ZA Unitas'30 E1 3-2
B 06-06-2015 09:45 Walcheren F1 ZA Unitas'30 F1 1-2
B 06-06-2015 09:45 Unitas'30 F8 Krabbendijke F3 ZA 3-5
C 31-05-2015 14:30 Unitas'30 Zondag 1 Unitas 1 1-1
T 31-05-2015 13:30 SV Reeshof Unitas'30 C4
T 31-05-2015 10:40 DSE Unitas'30 MA1
T 31-05-2015 10:15 DSE Unitas'30 MC1
T 31-05-2015 09:00 SV Reeshof Unitas'30 D4
T 31-05-2015 13:50 TSC Unitas'30 E5
T 31-05-2015 09:15 DSE Unitas'30 MP2
T 31-05-2015 09:40 DSE Unitas'30 MP8
B 30-05-2015 11:00 Unitas'30 Zondag 6 DIVO 2 ZO 2-2
T 30-05-2015 13:45 TSC Unitas'30 F13
T 30-05-2015 10:00 Unitas'30 D1 Unitas'30
T 30-05-2015 09:00 Steenbergen Unitas'30 D8
T 30-05-2015 10:00 Unitas'30 D3 Unitas'30
T 30-05-2015 10:00 FC Bergen Unitas'30 D2
T 30-05-2015 10:00 Baronie Unitas'30 D6
T 30-05-2015 n.n.b. VVGZ Unitas'30 E8
T 30-05-2015 14:15 Steenbergen Unitas'30 E3
T 30-05-2015 09:30 Arnemuiden Unitas'30 E1 1e plaats
T 30-05-2015 n.n.b. VVGZ Unitas'30 E10
T 30-05-2015 08:30 Oosterhout Unitas'30 E12
T 30-05-2015 13:45 DVV'09 Unitas'30 F4
T 30-05-2015 13:30 TSC Unitas'30 F5
T 30-05-2015 09:15 Bruse Boys Unitas'30 F11
T 30-05-2015 09:00 Olympus Unitas'30 F15
T 30-05-2015 09:15 TSC Unitas'30 F16
T 29-05-2015 18:00 Unitas'30 ME3 Unitas'30
T 29-05-2015 18:00 Unitas'30 MD2 Unitas'30
T 29-05-2015 18:00 Unitas'30 ME1 Unitas'30
T 29-05-2015 18:00 Unitas'30 MD1 Unitas'30
T 29-05-2015 18:00 Unitas'30 ME2 Unitas'30
B 27-05-2015 18:45 Unitas'30 F1 Alliance F1 ZA , 10-1
T 26-05-2015 19:15 DBS D1 Unitas'30 D1
C 25-05-2015 14:30 NOAD 1 Unitas'30 Zondag 1 1-1
T 25-05-2015 n.n.b. Lommel Unitas'30 C1
T 25-05-2015 09:30 Oranje-Wit Unitas'30 F9
T 25-05-2015 09:55 Oranje-Wit Unitas'30 F7
T 24-05-2015 10:00 RWB Unitas'30 A1
T 24-05-2015 09:00 Lommel Unitas'30 C1
T 24-05-2015 10:50 Emplina Unitas'30 MD1
T 24-05-2015 11:00 NOAD Unitas'30 D1
C 23-05-2015 14:30 SC Gastel A1 Unitas'30 A1 2-4
T 23-05-2015 13:00 Groen Wit Unitas'30 C6
T 23-05-2015 09:30 Lommel Unitas'30 C1 2e plaats + Fair play trofee
T 23-05-2015 13:00 Groen Wit Unitas'30 C3
T 23-05-2015 10:30 Bruse Boys Unitas'30 MD2
T 23-05-2015 13:00 NVS Unitas'30 MC1
V 23-05-2015 10:00 Sc Welberg ME Unitas'30 ME2
T 23-05-2015 09:40 Patrijzen Unitas'30 ME1
T 23-05-2015 09:00 Groen Wit Unitas'30 D7
T 23-05-2015 11:00 NOAD Unitas'30 D1
T 23-05-2015 09:00 Groen Wit Unitas'30 D5
T 23-05-2015 13:30 Unitas'30 E4 Unitas'30
T 23-05-2015 13:30 Unitas'30 E5 Unitas'30
T 23-05-2015 13:30 Unitas'30 E1 Unitas'30 9e prijs
T 23-05-2015 13:30 Unitas'30 E3 Unitas'30
T 23-05-2015 09:00 Zwaluwe Unitas'30 E7
T 23-05-2015 09:00 Zwaluwe Unitas'30 E6
T 23-05-2015 13:30 Unitas'30 E2 Unitas'30
T 23-05-2015 10:20 Beek Vooruit Unitas'30 E11
T 23-05-2015 09:00 Unitas'30 F1 Unitas'30 2e plaats
T 23-05-2015 09:00 Unitas'30 F4 Unitas'30
T 23-05-2015 09:00 Unitas'30 F5 Unitas'30
T 23-05-2015 09:00 Unitas'30 F2 Unitas'30
T 23-05-2015 09:00 Unitas'30 F3 Unitas'30
T 23-05-2015 10:15 Boeimeer Unitas'30 F6
T 23-05-2015 09:30 Boeimeer Unitas'30 F10
T 23-05-2015 09:30 Boeimeer Unitas'30 F14
T 23-05-2015 09:00 Nieuw Borgvliet Unitas'30 F16
T 22-05-2015 18:45 VVR Unitas'30 ME3
T 21-05-2015 18:45 Best Vooruit E1 Unitas'30 E1 6-1
B 18-05-2015 19:15 Boeimeer E1 ZA Unitas'30 E1 Spierings, Sofian 3-5
C 17-05-2015 14:30 Unitas'30 Zondag 1 NOAD 1 4-0
T 17-05-2015 10:00 DIA Unitas'30 C3
T 17-05-2015 10:40 DIA Unitas'30 C4
T 17-05-2015 08:50 Steen Unitas'30 D3 1e
T 17-05-2015 14:30 Emplina Unitas'30 F4
T 17-05-2015 14:30 Emplina Unitas'30 F3
C 16-05-2015 15:00 Unitas'30 A1 LRC A1 1-0
C 16-05-2015 vervallen Unitas'30 B3 Lepelstr. Boys B1
T 16-05-2015 10:15 DIA Unitas'30 ME2
T 16-05-2015 09:30 Unitas'30 F13 Unitas'30
T 16-05-2015 13:00 Groen Wit Unitas'30 E2
T 16-05-2015 13:45 Unitas'30 E9 Unitas'30
T 16-05-2015 09:30 Boeimeer Unitas'30 E4
T 16-05-2015 13:45 Unitas'30 E7 Unitas'30
T 16-05-2015 13:45 Unitas'30 E6 Unitas'30
T 16-05-2015 13:45 Unitas'30 E8 Unitas'30
T 16-05-2015 13:45 Unitas'30 E10 Unitas'30
T 16-05-2015 13:45 Unitas'30 E11 Unitas'30
Volgende

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
C 07-06-2015 14:30 Unitas 1 Unitas'30 Zondag 1 2-0
C 31-05-2015 14:30 Unitas'30 Zondag 1 Unitas 1 1-1
C 25-05-2015 14:30 NOAD 1 Unitas'30 Zondag 1 1-1
C 23-05-2015 14:30 SC Gastel A1 Unitas'30 A1 2-4
C 17-05-2015 14:30 Unitas'30 Zondag 1 NOAD 1 4-0
C 16-05-2015 15:00 Unitas'30 A1 LRC A1 1-0
C 16-05-2015 vervallen Unitas'30 B3 Lepelstr. Boys B1
C 13-05-2015 19:30 JEKA C5 Unitas'30 C4 Russeler, R.N.R. 7-3
C 11-05-2015 19:00 Virtus MD1 Unitas'30 MD1 Beers, R van 0-3
C 10-05-2015 14:30 Ria W 1 Unitas'30 Zondag 1 2-2
C 09-05-2015 14:30 Unitas'30 Zaterdag 1 Dubbeldam 1 3-7
C 09-05-2015 15:00 Madese Boys 3 Unitas'30 Zaterdag 3 Bakel, H. van 5-2
C 09-05-2015 15:00 Unitas'30 A1 Terheijden A1 4-2
C 09-05-2015 12:30 NOAD'67 B1 Unitas'30 B3 Tichem, D 1-2
C 09-05-2015 11:00 Madese Boys C4 Unitas'30 C6 Westen, C.A.M. van der 4-0
C 09-05-2015 10:30 SJO Prinsenland ME1 Unitas'30 ME2 6-0
C 09-05-2015 11:00 BSC F5 Unitas'30 F13 9-0
C 09-05-2015 09:00 Oosterhout D4 Unitas'30 D8 Berkhof, S.P.W.A. 8-2
C 09-05-2015 11:30 DESK E4 Unitas'30 E3 3-10
C 09-05-2015 11:15 Unitas'30 F1 Halsteren F1 Hermus, Koen 1-1
C 09-05-2015 10:00 Unitas'30 F9 FC Bergen F4 Kokke, Tijn 12-0
C 09-05-2015 10:15 FC Bergen F3 Unitas'30 F8 1-1
C 09-05-2015 10:30 Zwaluwe F2 Unitas'30 F10 2-8
C 06-05-2015 19:30 Internos 2 Unitas'30 Zondag 2 1-3
C 06-05-2015 18:30 Unitas'30 ME2 MOC'17 ME1 , 0-9
C 06-05-2015 19:15 WHS D1 Unitas'30 D2 Ridderhof, P.A. 1-2
C 03-05-2015 09:45 Schijf 4 Unitas'30 Zondag 5 Koenraads, A. 1-3
C 03-05-2015 14:30 Unitas'30 Zondag 1 Philippine 1 4-0
C 03-05-2015 12:00 Clinge 2 Unitas'30 Zondag 2 2-4
C 03-05-2015 10:30 Unitas'30 Zondag 3 GSC/ODS 2 Luijt, J. van 2-5
C 03-05-2015 12:15 Unitas'30 Zondag 4 Roosendaal 12 Willemen, R. 7-4
C 02-05-2015 14:30 DFC 1 Unitas'30 Zaterdag 1 2-4
C 02-05-2015 13:15 Unitas'30 Zaterdag 4 The Gunners 6 Klep, W.… (+1) 5-2
C 02-05-2015 14:00 Unitas'30 Zaterdag 5 Rimboe 2 Reijne, T. 3-0
C 02-05-2015 11:45 Unitas'30 A2 NSV A1 Luijt, J. van 1-4
C 02-05-2015 14:30 SC Gastel A1 Unitas'30 A1 0-3
C 02-05-2015 13:00 Beek Vooruit B4 Unitas'30 B4 Broere, W.H.T. 5-5
C 02-05-2015 14:45 Unitas'30 B1 Madese Boys B1 1-7
C 02-05-2015 11:00 Unitas'30 B3 Roosendaal B5 Machielse, J. 0-6
C 02-05-2015 11:00 VVR B2 Unitas'30 B2 Gevers, Y. 13-2
C 02-05-2015 10:45 Unitas'30 C3 DVVC C1 Dingenouts, R.… (+1) 6-2
C 02-05-2015 09:00 Unitas'30 C6 Internos C5 Oomen, G. 1-8
C 02-05-2015 14:45 Unitas'30 C1 Terheijden C1 10-1
C 02-05-2015 12:45 Unitas'30 C2 Rood Wit W C1 Frauenfelder, B. 0-3
C 02-05-2015 10:00 Baronie C8 Unitas'30 C5 Hilte, G. 0-6
C 02-05-2015 12:15 Unitas'30 MA1 Yerseke MA1 Nagtegaal, T. 7-2
C 02-05-2015 10:30 Unitas'30 D1 Kloetinge D1 Jong, M. de 14-2
C 02-05-2015 09:00 Unitas'30 D2 Virtus D2 Sprenkels, R. 3-2
C 02-05-2015 afgelast TSV Gudok E1 Unitas'30 E1
C 02-05-2015 08:45 Internos E3 Unitas'30 E3 5-4
C 02-05-2015 10:30 Alliance F1 Unitas'30 F1 0-6
C 02-05-2015 11:00 SC Stavenisse MP1 Unitas'30 MP3 Tak, Mark 2-0
C 26-04-2015 12:00 Unitas'30 Zondag 2 Zeelandia Middelb. 2 3-1
C 26-04-2015 11:45 Sprundel 2 Unitas'30 Zondag 3 Kuystermans, M.P.C. 7-1
C 26-04-2015 10:00 BSC 7 Unitas'30 Zondag 4 Bogers, J. 1-0
C 26-04-2015 11:00 Groen Wit 5 Unitas'30 Zondag 6 Dingenouts, A. 13-1
C 26-04-2015 10:00 Unitas'30 Zondag 5 VVR 5 Luijt, J. van 1-0
C 26-04-2015 14:30 Unitas'30 Zondag 1 SC Kruisland 1 2-1
C 25-04-2015 14:00 Unitas'30 Zaterdag 3 Rijen 3 Geeve, W. 0-2
C 25-04-2015 14:45 Internos 7 Unitas'30 Zaterdag 4 Monde, T.W.G. 2-4
C 25-04-2015 14:00 DSE 3 Unitas'30 Zaterdag 5 Kustermans, E. 2-2
C 25-04-2015 14:30 TSVV Merlijn 1 Unitas'30 Zaterdag 1 3-3
C 25-04-2015 15:00 SC Welberg A1 Unitas'30 A2 Tunders, Gidion 2-3
C 25-04-2015 14:30 Unitas'30 A1 Terneuzen A1 11-1
C 25-04-2015 14:45 Internos B1 Unitas'30 B1 5-3
C 25-04-2015 12:00 Unitas'30 B3 Victoria'03 B3 Jong, M. de 0-8
C 25-04-2015 14:30 Unitas'30 B2 RSV B1 Luijt, J. van 5-2
C 25-04-2015 13:15 Halsteren B5 Unitas'30 B4 Gasse, J.M. la 6-1
C 25-04-2015 13:15 Roosendaal C3 Unitas'30 C2 Zagers, S.C.A. 1-1
C 25-04-2015 12:30 Unitas'30 C5 Irene'58 C2 Frauenfelder, B. 0-6
C 25-04-2015 13:00 Raamsdonk C1 Unitas'30 C3 Strien, J.A.A.J. van 1-4
C 25-04-2015 12:30 Rijen C3 Unitas'30 C4 Tolsma, S. 3-2
C 25-04-2015 09:30 The Gunners C2 Unitas'30 C6 Kraaijenbrink, R.P.R. 2-0
C 25-04-2015 13:00 VVR C1 Unitas'30 C1 0-5
C 25-04-2015 10:30 SC Gastel MD1 Unitas'30 MD1 Aalst, K van 1-4
C 25-04-2015 08:30 Unitas'30 MD2 Neerlandia'31 MD1 Kapitein, J. 4-1
C 25-04-2015 11:00 Unitas'30 ME1 SC Welberg ME1 Bon, Jetske 2-9
C 25-04-2015 08:30 Unitas'30 ME2 Achtmaal ME1 Bos, Fleur 4-1
C 25-04-2015 14:00 Unitas'30 MC1 DSE MC1 Nagtegaal, T. 5-2
C 25-04-2015 09:45 Unitas'30 ME3 Vosmeer ME1 Bos, Fleur 1-1
C 25-04-2015 14:00 Victoria'03 MB1 Unitas'30 MB1 Bom, M. vd 2-2
C 25-04-2015 09:30 Unitas'30 F13 Victoria'03 F4 Endhoven, Denise van 0-1
C 25-04-2015 13:00 Madese Boys D1 Unitas'30 D1 Renne, C.Y. 1-4
C 25-04-2015 10:45 TSV Gudok D3 Unitas'30 D3 Kools, H.G. 4-1
C 25-04-2015 10:30 DIA D2 Unitas'30 D5 Zandvliet, M.G.N. 3-0
C 25-04-2015 12:15 Unitas'30 D9 SAB D2 Machielse, J. 1-3
C 25-04-2015 10:30 DEVO D2 Unitas'30 D7 Logt, K. v.d. 2-1
C 25-04-2015 08:45 Unitas'30 D8 Oosterhout D4 Dingenouts, R. 2-4
C 25-04-2015 10:30 Unitas'30 D4 WVV'67 D2 Reijne, T. 2-3
C 25-04-2015 10:45 Dongen D6 Unitas'30 D6 Jong, L. de 5-6
C 25-04-2015 08:30 Unitas'30 E9 VVR E4 Nouws, Gijs 11-4
C 25-04-2015 10:45 Unitas'30 E7 JEKA E8G , 0-14
C 25-04-2015 09:00 TVC Breda E1 Unitas'30 E2 3-8
C 25-04-2015 08:45 Internos E2 Unitas'30 E4 13-2
C 25-04-2015 11:00 Veerse Boys E2 Unitas'30 E5 3-10
C 25-04-2015 10:00 MOC'17 E6 Unitas'30 E6 2-1
C 25-04-2015 09:45 Unitas'30 E8 Internos E6 , 3-0
C 25-04-2015 08:30 TSC E2 Unitas'30 E3 5-6
C 25-04-2015 12:15 Unitas'30 E1 JEKA E2G Nagtegaal, Tim 2-2
C 25-04-2015 09:45 Victoria'03 E5 Unitas'30 E10 0-2
Volgende

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
B 06-06-2015 09:00 Beek Vooruit E1 ZA Unitas'30 E1 3-2
B 06-06-2015 09:45 Walcheren F1 ZA Unitas'30 F1 1-2
B 06-06-2015 09:45 Unitas'30 F8 Krabbendijke F3 ZA 3-5
B 30-05-2015 11:00 Unitas'30 Zondag 6 DIVO 2 ZO 2-2
B 27-05-2015 18:45 Unitas'30 F1 Alliance F1 ZA , 10-1
B 18-05-2015 19:15 Boeimeer E1 ZA Unitas'30 E1 Spierings, Sofian 3-5
B 16-05-2015 08:30 Unitas'30 F8 Unitas'30 F10 ZA Horsten, Niels 6-2
B 13-05-2015 19:00 Unitas'30 D3 Seolto D1 ZA Hermans, S. 0-2
B 10-05-2015 10:00 Unitas'30 Zondag 6 DOSKO 7 ZO Geeve, W. 2-1
B 22-04-2015 19:30 Wieldrecht C1 ZA Unitas'30 C1 5-2
B 22-04-2015 18:30 Terneuzen E1 ZA Unitas'30 E1 0-2
B 15-04-2015 18:30 Seolto F1 ZA Unitas'30 F1 0-3
B 06-04-2015 12:15 SC Kruisland B1 ZA Unitas'30 B3 Lodiers, L 2-1
B 06-04-2015 12:00 Noordhoek D1 ZA Unitas'30 D3 Reuvers, M 2-2
B 04-04-2015 16:30 BSC 8 ZO Unitas'30 Zondag 6 Eekelen, M.P. van 1-3
B 18-03-2015 19:30 Unitas'30 C1 WSC C1 ZA 3-1
B 18-03-2015 18:30 Unitas'30 ME1 SC Welberg ME1 ZA Hermus, Koen 2-5
B 16-03-2015 19:15 Unitas'30 D3 DSE D1 ZA Kiewit, N.J.J. 2-2
B 21-02-2015 11:00 BSC F5 ZA Unitas'30 F10 5-8
B 11-02-2015 18:30 VVC'68 ME1 ZA Unitas'30 ME1 0-9
B 17-01-2015 12:30 Unitas'30 C2 MOC'17 C2 ZA , 0-3
B 17-01-2015 13:00 NEO'25 MB1 ZA Unitas'30 MB1 3-2
B 17-01-2015 09:30 Unitas'30 E1 Walcheren E1 ZA , 6-2
B 17-01-2015 08:45 Sprundel F2 ZA Unitas'30 F8 1-5
B 21-12-2014 10:00 Unitas'30 Zondag 6 Schijf 3 ZO Geeve, Wilbert 3-1
B 20-12-2014 14:30 Unitas'30 A2 BSC A2 ZA Machielse, Jan 0-5
B 20-12-2014 14:30 Unitas'30 B3 MOC'17 B4 ZA Luijt, Joep van 6-0
B 20-12-2014 13:00 Hontenisse C1G ZA Unitas'30 C1 Sturm, Adrie 3-3
B 20-12-2014 11:00 Unitas'30 D2 DSE D1 ZA Reijne, Ties 0-4
B 13-12-2014 10:00 MOC'17 D3 ZA Unitas'30 D3 2-4
B 13-12-2014 09:30 Unitas'30 E5 SC Gastel E2 ZA Broek, Lonneke van den 2-4
B 13-12-2014 10:15 Roosendaal E2 ZA Unitas'30 E3 2-1
B 06-12-2014 09:00 Virtus D3 ZA Unitas'30 D5 Hal, Arno van 4-3
B 06-12-2014 09:30 Unitas'30 E2 Alliance E1 ZA Weert, Yanick de 3-7
B 06-12-2014 11:00 Unitas'30 F10 DSE F4 ZA Hermus, Koen 9-0
B 18-11-2014 20:00 Hoek ZA Unitas'30 Zondag 1 9-2
B 18-11-2014 20:00 Unitas'30 Zaterdag 1 Heerjansdam 1 ZA 1-10
B 16-11-2014 12:00 Unitas'30 Zondag 4 Internos 11 ZO 2-4
B 16-11-2014 10:30 HZ'75 2 ZO Unitas'30 Zondag 5 3-2
B 15-11-2014 11:00 Unitas'30 D1 RBC D1 ZA Reijne, Ties 2-4
B 05-11-2014 19:30 Klundert MB1 ZA Unitas'30 MB1 2-4
B 27-10-2014 18:30 Unitas'30 E3 Victoria'03 E1 ZA Weert, Yanick de 6-3
B 20-10-2014 19:00 Unitas'30 C2 DSE C1 ZA , 2-1
B 19-10-2014 14:30 Unitas'30 Zondag 1 DSE 1 ZO 5-1
B 18-10-2014 14:30 Bevelanders 1 ZA Unitas'30 Zaterdag 1 2-4
B 18-10-2014 15:00 MOC'17 A3 ZA Unitas'30 A2 0-5
B 18-10-2014 12:30 Unitas'30 A1 trainen Atsma, A.
B 18-10-2014 12:45 MZC'11 B1 ZA Unitas'30 B1 3-1
B 18-10-2014 12:45 Internos B2 ZA Unitas'30 B2 2-3
B 18-10-2014 14:30 De Fendert B3 ZA Unitas'30 B4 2-0
B 18-10-2014 12:30 Unitas'30 B3 Victoria'03 B4 ZA Machielse, Jan 6-2
B 18-10-2014 11:00 Unitas'30 C6 Virtus C3 ZA Reijne, Ties 2-2
B 18-10-2014 13:00 MOC'17 C5 ZA Unitas'30 C4 3-2
B 18-10-2014 11:30 Hoeven C2 ZA Unitas'30 C5 2-3
B 18-10-2014 12:30 Unitas'30 C1 MOC'17 C1 ZA 2-0
B 18-10-2014 10:00 Victoria'03 C2 ZA Unitas'30 C3 4-2
B 18-10-2014 09:00 VVR ME1 ZA Unitas'30 ME1 0-5
B 18-10-2014 12:30 Unitas'30 MC1 Waspik MC1 ZA Hermans, Stan 2-0
B 18-10-2014 09:30 Unitas'30 ME2 VVR ME2 ZA Endhoven, Denise van 0-11
B 18-10-2014 14:30 Unitas'30 MA1 Roosendaal MA1 ZA , 3-0
B 18-10-2014 10:15 DSE F4 ZA Unitas'30 F13 2-1
B 18-10-2014 11:00 Unitas'30 D2 ODIO D1 ZA Oomen, Gerwin 14-2
B 18-10-2014 10:30 Alliance D3 ZA Unitas'30 D4 6-1
B 18-10-2014 09:30 BSC D3 ZA Unitas'30 D5 0-4
B 18-10-2014 11:30 Gilze D1 ZA Unitas'30 D1 2-6
B 18-10-2014 11:00 Unitas'30 D8 Virtus D4 ZA Sprenkels, Robin 0-6
B 18-10-2014 10:30 Kogelvangers D1 ZA Unitas'30 D3 2-3
B 18-10-2014 09:00 Vivoo D2G ZA Unitas'30 D7 5-2
B 18-10-2014 11:00 Unitas'30 D9 Sprundel D3 ZA Nagtegaal, Tim 3-14
B 18-10-2014 09:30 Unitas'30 E1 Uno Animo E1 ZA Verwijmeren, Quinten 9-1
B 18-10-2014 09:00 Zwaluwe E2G ZA Unitas'30 E6 10-10
B 18-10-2014 08:45 Sprundel E2 ZA Unitas'30 E7 11-1
B 18-10-2014 11:00 Rood Wit W E1 ZA Unitas'30 E2 1-6
B 18-10-2014 09:30 Unitas'30 E9 Hoeven E4 ZA Weert, Yanick de 2-2
B 18-10-2014 09:30 Unitas'30 E5 Roosendaal E5 ZA , 5-4
B 18-10-2014 10:15 Seolto E1 ZA Unitas'30 E4 14-0
B 18-10-2014 08:45 Sprundel E3 ZA Unitas'30 E10 4-5
B 18-10-2014 09:30 Unitas'30 E11 MOC'17 E11 ZA , 10-0
B 18-10-2014 10:00 MOC'17 E9 ZA Unitas'30 E12 2-0
B 18-10-2014 09:30 FC Bergen F2 ZA Unitas'30 F6 3-0
B 18-10-2014 11:30 Vivoo F1 ZA Unitas'30 F3 2-24
B 18-10-2014 08:45 Seolto F1 ZA Unitas'30 F4 4-0
B 18-10-2014 10:00 Virtus F1 ZA Unitas'30 F1 0-3
B 18-10-2014 08:30 Unitas'30 F9 Halsteren F6 ZA , 4-3
B 18-10-2014 08:30 Unitas'30 F2 MOC'17 F2 ZA Verwijmeren, Quinten 4-1
B 18-10-2014 09:00 METO F2 ZA Unitas'30 F7 1-0
B 18-10-2014 09:00 SC Gastel F3 ZA Unitas'30 F8 0-12
B 18-10-2014 08:30 Unitas'30 F5 SC Gastel F2 ZA 5-5
B 18-10-2014 08:30 Unitas'30 F10 Hoeven F4 ZA Nouws, Gijs 12-1
B 18-10-2014 08:30 Unitas'30 F11 Steenbergen F4 ZA Heijnen, Jan 0-1
B 18-10-2014 08:30 Unitas'30 F12 BSC F4 ZA , 0-14
B 18-10-2014 10:00 Vivoo F2 ZA Unitas'30 F14 0-2
B 17-09-2014 19:00 Unitas'30 D8 Halsteren D5 ZA Verwijmeren, Quinten 1-1
B 07-09-2014 09:45 SVC 5 ZO Unitas'30 Zondag 4 3-3
B 07-09-2014 10:00 BSC 7 ZO Unitas'30 Zondag 5 1-3
B 07-09-2014 10:00 Unitas'30 Zondag 6 SVC 3 ZO Luijt, Joep van 3-2
B 07-09-2014 10:30 Unitas'30 Zondag 3 BVV'63 3 ZO , 3-4
B 06-09-2014 13:00 NOAD'67 4 ZA Unitas'30 Zaterdag 3 2-1
B 06-09-2014 14:45 Internos 7 ZA Unitas'30 Zaterdag 4 1-1
B 06-09-2014 14:30 Unitas'30 A2 Roosendaal A4 ZA Luijt, Joep van 3-1
Volgende

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
V 23-05-2015 10:00 Sc Welberg ME Unitas'30 ME2
V 09-05-2015 12:30 V.V.R. Unitas'30 MC1 0-3
V 03-05-2015 12:45 Unitas'30 MP1 Unitas'30 MP
V 02-05-2015 09:00 Unitas'30 ME3 Unitas'30 F 13 Forsten, Ricardo 0-2
V 02-05-2015 09:00 Unitas'30 Me3 Unitas'30 F13 0-2
V 02-05-2015 09:00 Unitas'30 F4 Internos F4 , 13-1
V 02-05-2015 10:15 DSE MP1 AC Milan
V 02-05-2015 09:00 Unitas'30 MP13 Unitas'30 MP8 14-14
V 02-05-2015 09:00 Unitas'30 MP10 Unitas'30 MP11
V 02-05-2015 09:00 Unitas'30 MP10 Unitas'30 MP11
V 02-05-2015 09:00 Unitas'30 MP13 Unitas'30 MP8 14-14
V 25-04-2015 08:45 Internos F1 Unitas'30 F3
V 22-04-2015 19:45 Unitas'30 Dames 1 DSE 4-1
V 22-04-2015 16:00 Ajax O8 Unitas'30 F1 33-16
V 19-04-2015 13:15 Internos E5 Unitas'30 E9 0-2
V 12-04-2015 11:00 Unitas'30 F13 Voab F7 Bon, Jetske 3-8
V 12-04-2015 12:45 Unitas'30 E3 Rood wit E1 Hermus, Koen 4-1
V 12-04-2015 12:45 Unitas'30 MP9 Unitas'30 MP11 Kinderen, Fleur de
V 12-04-2015 12:45 Unitas'30 MP12 Unitas'30 MP13 Verhoeven, Martijn
V 11-04-2015 11:45 Dia MD1 Unitas'30 MD2
V 11-04-2015 11:30 Hoeven D2 Unitas'30 D8
V 11-04-2015 10:00 Terheijden E2 Unitas'30 E8
V 11-04-2015 10:30 DVVC F1 Unitas'30 F15 3-0
V 04-04-2015 13:00 Fc Wegberg-Beek (Dui) Unitas'30 B1 4-2
V 04-04-2015 19:00 Unitas'30 D1 AFC Wimbledon D1 Hermans, Stan… (+2) 3-2
V 04-04-2015 19:00 Unitas'30 D3 AFC Wimbledon D2 Oomen, Gerwin… (+2) 1-1
V 04-04-2015 09:30 Unitas'30 MP7 Unitas'30 F15 7-5
V 01-04-2015 19:30 Sprundel C1 Unitas'30 C2 1-0
V 29-03-2015 12:45 Unitas'30 F6 Unitas'30 F8 7-4
V 28-03-2015 08:45 Internos E4 Unitas'30 E7 11-2
V 25-03-2015 19:45 Unitas'30 Dames 1 Zundert Dames 1 , 1-4
V 21-03-2015 afgelast Advendo E4 Unitas'30 E11
V 18-03-2015 16:00 PSV 09 Unitas'30 E3 5-8
V 15-03-2015 12:45 Unitas'30 F4 Alliance F2 Kokke, Tijn 3-4
V 14-03-2015 14:30 Virtus A1 Unitas'30 A1 1-2
V 07-03-2015 10:15 RKDVC F1 Unitas'30 F1 3-5
V 01-03-2015 10:00 Unitas'30 Zondag 6 NSV 3 Geeve, Wilbert
V 25-02-2015 19:45 Unitas'30 Dames 1 Sprundel Dames 1 Luijt, Joep van 5-9
V 23-02-2015 19:30 Unitas'30 D1 Roosendaal D1 Reijne, Ties 3-2
V 21-02-2015 11:45 Unitas'30 F9 Unitas'30 F13 3-3
V 21-02-2015 11:45 Unitas'30 F9 Unitas'30 F13 Nouws, Gijs 3-3
V 18-02-2015 16:45 Zeeuws-Vlaamse Selectie 012 Unitas'30 D3 1-3
V 12-02-2015 20:00 Unitas'30 Zondag 1 Baronie 1 1-4
V 10-02-2015 18:30 Brabant United D3 Unitas'30 D3 4-2
V 07-02-2015 14:30 Unitas'30 A2 Unitas'30 A3 Sprenkels, Robin 7-4
V 07-02-2015 14:45 Unitas'30 B3 unitas'30 B4 Halters, Kees 3-2
V 07-02-2015 12:45 Unitas'30 C3 Unitas'30 C6 3-0
V 07-02-2015 13:15 Unitas'30 C2 Unitas'30 C4 , 5-2
V 07-02-2015 13:15 Unitas'30 C2 Unitas'30 C4 5-2
V 07-02-2015 12:45 Unitas'30 C3 Unitas'30 C6 Nagtegaal, Tim 3-0
V 07-02-2015 11:00 Unitas'30 D2 ASWH D2 Verwijmeren, Quinten 2-2
V 07-02-2015 11:00 Unitas'30 D3 ASWH D3 Reijne, Ties 4-6
V 06-02-2015 19:00 Unitas'30 D5 Unitas'30 D6 Nagtegaal, Tim 4-2
V 06-02-2015 19:00 Unitas'30 D5 Unitas'30 D6 4-2
V 01-02-2015 12:00 Unitas'30 Zondag 1 Tvc Breda 1 Hermus, Maurice 6-1
V 01-02-2015 12:00 Unitas'30 Zondag 2 Nemelaer 3 , 1-1
V 26-01-2015 19:15 Unitas'30 D3 Hoeven D1 Verwijmeren, Quinten 5-3
V 17-01-2015 18:00 Unitas'30 Zondag 1 Dia 1 Bemt, Johan van de 7-2
V 17-01-2015 14:45 Gilze A1 Unitas'30 A1 0-4
V 17-01-2015 14:30 Dia B2 Unitas'30 B2 1-4
V 17-01-2015 14:30 Unitas'30 B1 vv Gilze B1 Jong, Maarten de 3-3
V 17-01-2015 14:30 Unitas'30 B4 Pelikaan B5 Luijt, Joep van 6-0
V 17-01-2015 12:30 Unitas'30 B3 Pelikaan B4 Machielse, Jan 4-3
V 17-01-2015 13:00 vv Gilze C3 Unitas'30 C4 2-10
V 17-01-2015 13:15 Voab C6 Unitas'30 C3 4-1
V 17-01-2015 12:30 Unitas'30 C5 Dia C4 Nagtegaal, Tim 6-2
V 17-01-2015 13:00 vv Gilze C5 Unitas'30 C6 7-1
V 17-01-2015 08:45 vv Gilze ME2 Unitas'30 ME2
V 17-01-2015 11:30 Roosendaal MC1 Unitas'30 MC1
V 17-01-2015 12:45 Moerse Boys MA1 Unitas'30 MA1 6-6
V 17-01-2015 11:30 vv Gilze MD1 Unitas'30 MD1
V 17-01-2015 09:00 Dia ME1 Unitas'30 ME1
V 17-01-2015 08:45 Good Luck F2G Unitas'30 F13 1-2
V 17-01-2015 11:00 Unitas'30 D8 Dia D4 Oomen, Gerwin 1-3
V 17-01-2015 11:00 Unitas'30 D3 zvv Pelikaan D3 Reijne, Ties 12-1
V 17-01-2015 11:00 Unitas'30 D5 Madese Boys D4 Hermans, Stan 2-0
V 17-01-2015 09:00 Madese Boys D6 Unitas'30 D7 3-4
V 17-01-2015 11:45 Dia D1 Unitas'30 D2 4-0
V 17-01-2015 11:45 Dia D2 Unitas'30 D4
V 17-01-2015 11:45 Dia D3 Unitas'30 D6
V 17-01-2015 11:30 Voab D1 Unitas'30 D1
V 17-01-2015 09:30 Unitas'30 E3 ZVV Pelikaan E3 , 6-2
V 17-01-2015 08:45 Internos E2 Unitas'30 E6 4-1
V 17-01-2015 08:30 WDS'19 E3 Unitas'30 E7 2-7
V 17-01-2015 09:30 Unitas'30 E9 Good Luck E3G Broek, Lonneke van den 6-1
V 17-01-2015 09:30 Unitas'30 E8 WDS'19 E4 , 5-0
V 17-01-2015 10:00 Internos E6 Unitas'30 E10
V 17-01-2015 10:00 Internos E5 Unitas'30 E11 1-2
V 17-01-2015 09:30 Unitas'30 E12 Gilze E3 Endhoven, Denise van 0-0
V 17-01-2015 08:45 Internos F1 Unitas'30 F4
V 17-01-2015 09:00 Dosko F1 Unitas'30 F1 0-2
V 17-01-2015 08:45 Good Luck F1 Unitas'30 F5 1-7
V 17-01-2015 10:15 Gilze F1 Unitas'30 F2
V 17-01-2015 08:30 Unitas'30 F7 WDS'19 F1 Heijnen, Jan 1-5
V 17-01-2015 08:45 Internos F3 Unitas'30 F9
V 17-01-2015 11:45 GSBW F1 Unitas'30 F3 2-4
V 17-01-2015 08:30 Unitas'30 F12 Gilze F6 , 1-12
V 17-01-2015 10:15 Gilze F7 Unitas'30 F14 4-2
V 17-01-2015 08:30 Unitas'30 F15 Moerse Boys F4G , 11-0
V 17-01-2015 10:45 Moerse Boys F5G Unitas'30 F16 0-12
Volgende

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
T 13-06-2015 10:30 Blauw Geel'38 Unitas'30 D1
T 07-06-2015 13:00 SVSSS Unitas'30 E13
T 07-06-2015 09:00 SVSSS Unitas'30 F10
T 06-06-2015 10:30 SV Reeshof Unitas'30 B1
T 06-06-2015 13:30 Kogelvangers Unitas'30 C2
T 06-06-2015 13:00 SVSSS Unitas'30 MB1
T 06-06-2015 09:00 SVSSS Unitas'30 D9
T 31-05-2015 13:30 SV Reeshof Unitas'30 C4
T 31-05-2015 10:40 DSE Unitas'30 MA1
T 31-05-2015 10:15 DSE Unitas'30 MC1
T 31-05-2015 09:00 SV Reeshof Unitas'30 D4
T 31-05-2015 13:50 TSC Unitas'30 E5
T 31-05-2015 09:15 DSE Unitas'30 MP2
T 31-05-2015 09:40 DSE Unitas'30 MP8
T 30-05-2015 13:45 TSC Unitas'30 F13
T 30-05-2015 10:00 Unitas'30 D1 Unitas'30
T 30-05-2015 09:00 Steenbergen Unitas'30 D8
T 30-05-2015 10:00 Unitas'30 D3 Unitas'30
T 30-05-2015 10:00 FC Bergen Unitas'30 D2
T 30-05-2015 10:00 Baronie Unitas'30 D6
T 30-05-2015 n.n.b. VVGZ Unitas'30 E8
T 30-05-2015 14:15 Steenbergen Unitas'30 E3
T 30-05-2015 09:30 Arnemuiden Unitas'30 E1 1e plaats
T 30-05-2015 n.n.b. VVGZ Unitas'30 E10
T 30-05-2015 08:30 Oosterhout Unitas'30 E12
T 30-05-2015 13:45 DVV'09 Unitas'30 F4
T 30-05-2015 13:30 TSC Unitas'30 F5
T 30-05-2015 09:15 Bruse Boys Unitas'30 F11
T 30-05-2015 09:00 Olympus Unitas'30 F15
T 30-05-2015 09:15 TSC Unitas'30 F16
T 29-05-2015 18:00 Unitas'30 ME3 Unitas'30
T 29-05-2015 18:00 Unitas'30 MD2 Unitas'30
T 29-05-2015 18:00 Unitas'30 ME1 Unitas'30
T 29-05-2015 18:00 Unitas'30 MD1 Unitas'30
T 29-05-2015 18:00 Unitas'30 ME2 Unitas'30
T 26-05-2015 19:15 DBS D1 Unitas'30 D1
T 25-05-2015 n.n.b. Lommel Unitas'30 C1
T 25-05-2015 09:30 Oranje-Wit Unitas'30 F9
T 25-05-2015 09:55 Oranje-Wit Unitas'30 F7
T 24-05-2015 10:00 RWB Unitas'30 A1
T 24-05-2015 09:00 Lommel Unitas'30 C1
T 24-05-2015 10:50 Emplina Unitas'30 MD1
T 24-05-2015 11:00 NOAD Unitas'30 D1
T 23-05-2015 13:00 Groen Wit Unitas'30 C6
T 23-05-2015 09:30 Lommel Unitas'30 C1 2e plaats + Fair play trofee
T 23-05-2015 13:00 Groen Wit Unitas'30 C3
T 23-05-2015 10:30 Bruse Boys Unitas'30 MD2
T 23-05-2015 13:00 NVS Unitas'30 MC1
T 23-05-2015 09:40 Patrijzen Unitas'30 ME1
T 23-05-2015 09:00 Groen Wit Unitas'30 D7
T 23-05-2015 11:00 NOAD Unitas'30 D1
T 23-05-2015 09:00 Groen Wit Unitas'30 D5
T 23-05-2015 13:30 Unitas'30 E4 Unitas'30
T 23-05-2015 13:30 Unitas'30 E5 Unitas'30
T 23-05-2015 13:30 Unitas'30 E1 Unitas'30 9e prijs
T 23-05-2015 13:30 Unitas'30 E3 Unitas'30
T 23-05-2015 09:00 Zwaluwe Unitas'30 E7
T 23-05-2015 09:00 Zwaluwe Unitas'30 E6
T 23-05-2015 13:30 Unitas'30 E2 Unitas'30
T 23-05-2015 10:20 Beek Vooruit Unitas'30 E11
T 23-05-2015 09:00 Unitas'30 F1 Unitas'30 2e plaats
T 23-05-2015 09:00 Unitas'30 F4 Unitas'30
T 23-05-2015 09:00 Unitas'30 F5 Unitas'30
T 23-05-2015 09:00 Unitas'30 F2 Unitas'30
T 23-05-2015 09:00 Unitas'30 F3 Unitas'30
T 23-05-2015 10:15 Boeimeer Unitas'30 F6
T 23-05-2015 09:30 Boeimeer Unitas'30 F10
T 23-05-2015 09:30 Boeimeer Unitas'30 F14
T 23-05-2015 09:00 Nieuw Borgvliet Unitas'30 F16
T 22-05-2015 18:45 VVR Unitas'30 ME3
T 21-05-2015 18:45 Best Vooruit E1 Unitas'30 E1 6-1
T 17-05-2015 10:00 DIA Unitas'30 C3
T 17-05-2015 10:40 DIA Unitas'30 C4
T 17-05-2015 08:50 Steen Unitas'30 D3 1e
T 17-05-2015 14:30 Emplina Unitas'30 F4
T 17-05-2015 14:30 Emplina Unitas'30 F3
T 16-05-2015 10:15 DIA Unitas'30 ME2
T 16-05-2015 09:30 Unitas'30 F13 Unitas'30
T 16-05-2015 13:00 Groen Wit Unitas'30 E2
T 16-05-2015 13:45 Unitas'30 E9 Unitas'30
T 16-05-2015 09:30 Boeimeer Unitas'30 E4
T 16-05-2015 13:45 Unitas'30 E7 Unitas'30
T 16-05-2015 13:45 Unitas'30 E6 Unitas'30
T 16-05-2015 13:45 Unitas'30 E8 Unitas'30
T 16-05-2015 13:45 Unitas'30 E10 Unitas'30
T 16-05-2015 13:45 Unitas'30 E11 Unitas'30
T 16-05-2015 13:45 Unitas'30 E12 Unitas'30
T 16-05-2015 13:45 Unitas'30 E13 Unitas'30
T 16-05-2015 09:30 Unitas'30 F7 Unitas'30
T 16-05-2015 09:30 Unitas'30 F8 Unitas'30
T 16-05-2015 09:30 Unitas'30 F6 Unitas'30
T 16-05-2015 09:30 Unitas'30 F9 Unitas'30
T 16-05-2015 09:15 Steen Unitas'30 F2 0-0
T 16-05-2015 09:30 Unitas'30 F10 Unitas'30
T 16-05-2015 09:30 Unitas'30 F11 Unitas'30
T 16-05-2015 09:30 Unitas'30 F14 Unitas'30
T 16-05-2015 09:30 Unitas'30 F15 Unitas'30
T 16-05-2015 09:30 Unitas'30 F16 Unitas'30
T 16-05-2015 08:30 Groen Wit Unitas'30 MP8
T 16-05-2015 08:30 Groen Wit Unitas'30 MP11
Volgende


Terug naar boven