Uitslagen

Seizoen:



  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
C 23-03-2019 16:30 Unitas'30 Zaterdag 1 The Gunners 1 Afgeschermd
C 23-03-2019 13:45 Unitas'30 Zaterdag 3 Zundert 3 W. (William) Graumans
C 23-03-2019 14:30 TSC JO19-3 Unitas'30 JO19-4 Afgeschermd
C 23-03-2019 16:30 Unitas'30 JO19-1 TSV Gudok JO19-1 H. (Herman) Kayaoglu
C 23-03-2019 16:00 Unitas'30 JO19-3 Virtus JO19-2 G. (Gerwin) Oomen
C 23-03-2019 12:00 JEKA JO17-6 Unitas'30 JO17-6
C 23-03-2019 14:15 Unitas'30 JO17-1 RKDVC JO17-1 R. (Rowdy) Vankan
C 23-03-2019 12:00 Unitas'30 JO17-2 Hoeven JO17-1 Afgeschermd
C 23-03-2019 13:55 Unitas'30 JO17-3 TVC Breda JO17-2 J. (Joep) van Luijt
C 23-03-2019 16:00 Unitas'30 JO17-5 VVR JO17-3 J. (Jetske) Bon
C 23-03-2019 12:00 Unitas'30 JO15-3 Baronie JO15-5 J. (John) Frauenfelder
C 23-03-2019 10:30 Seolto JO15-1G Unitas'30 JO15-4 R.A. (Richard) Schipper
C 23-03-2019 11:55 Unitas'30 JO15-7 Boeimeer JO15-3 R. (Robin) Sprenkels
C 23-03-2019 09:30 Rijen JO15-4 Unitas'30 JO15-8 L. (Luuk) van Opstal
C 23-03-2019 10:30 WSC JO15-1 Unitas'30 JO15-1 B.J. (Bert) Schotanus
C 23-03-2019 11:45 Victoria'03 JO15-1 Unitas'30 JO15-2
C 23-03-2019 09:45 SC Welberg JO15-1G Unitas'30 JO15-5 Afgeschermd
C 23-03-2019 15:15 Unitas'30 MO17-1 Prinsenland MO17-1 C.M.M. (Kees) Halters
C 23-03-2019 10:10 Unitas'30 MO15-1 VVR MO15-1 K. (Kayleigh) Klok
C 23-03-2019 14:00 Bavel MO15-1 Unitas'30 MO15-2 A. (Ad) van Gils
C 23-03-2019 10:30 SC Gastel MO15-1 Unitas'30 MO15-3 J. (Jeroen) Goorden
C 23-03-2019 08:30 Baronie JO13-5 Unitas'30 MO13-1 D. (Daniek) de Crom
C 23-03-2019 10:30 Luctor Heinkenszand MO13-1 Unitas'30 MO13-2 Afgeschermd
C 23-03-2019 08:30 Unitas'30 MO13-3 Baronie MO13-2 Leider / Ouder (S)
C 23-03-2019 08:30 Unitas'30 MO11-1 SC Welberg MO11-2 Leider / Ouder (S)
C 23-03-2019 09:45 Unitas'30 MO9-1 (JO9-10M) Kogelvangers JO9-2M Spelbegeleider/Ouder (S)
C 23-03-2019 10:30 Cluzona JO9-2M Unitas'30 MO9-2 (JO9-11M)
C 23-03-2019 08:30 Unitas'30 JO13-2 Virtus JO13-1 J. F.H. (Joeri) Stallinga
C 23-03-2019 11:30 Unitas'30 JO13-7 Dubbeldam JO13-4 M. (Marco) Verhoeven
C 23-03-2019 10:15 Unitas'30 JO13-4 NOAD'67 JO13-1 T. (Thomas) Klaassen
C 23-03-2019 11:00 VVC'68 JO13-1 Unitas'30 JO13-6
C 23-03-2019 08:30 JEKA JO13-8 Unitas'30 JO13-8
C 23-03-2019 13:00 Unitas'30 JO13-9 Rijen JO13-4 K.F.W. (Kevin) Witteveen
C 23-03-2019 14:35 Unitas'30 JO13-5 Nieuw Borgvliet JO13-1 S. (Sander) Witteveen
C 23-03-2019 08:30 Unitas'30 JO13-3 Boeimeer JO13-2 M. (Martijn) Verhoeven
C 23-03-2019 10:15 Unitas'30 JO13-1 JEKA JO13-1 J. (Johan) Tas
C 23-03-2019 11:00 Rood-Wit W JO13-2 Unitas'30 JO13-10
C 23-03-2019 08:30 Boeimeer JO13-4 Unitas'30 JO13-11 S. (Shaqur) de Kraaij
C 23-03-2019 13:30 Unitas'30 JO11-5 Moerse Boys JO11-1 Leider / Ouder (S)
C 23-03-2019 11:15 Bavel JO11-6 Unitas'30 JO11-7
C 23-03-2019 10:00 Unitas'30 JO11-1 De Fendert JO11-1 Leider / Ouder (S)
C 23-03-2019 13:00 Beek Vooruit JO11-2 Unitas'30 JO11-4
C 23-03-2019 10:00 Internos JO11-2 Unitas'30 JO11-6
C 23-03-2019 11:00 BSC JO11-2 Unitas'30 JO11-8
C 23-03-2019 12:00 Unitas'30 JO11-9 Moerse Boys JO11-3 P. (Pascal) Ploeg
C 23-03-2019 09:45 Unitas'30 JO11-2 SC Gastel JO11-1 D. (Diego) Forsten
C 23-03-2019 13:30 Unitas'30 JO11-3 Steenbergen JO11-1 T. (Tim) Schalk
C 23-03-2019 08:30 Boeimeer JO11-6 Unitas'30 JO11-14 M. (Mathijs) van Schelt
C 23-03-2019 10:30 Seolto JO11-1G Unitas'30 JO11-13 Afgeschermd
C 23-03-2019 08:30 Unitas'30 JO11-10 TSC JO11-3 Leider / Ouder (S)
C 23-03-2019 09:45 Victoria'03 JO11-2 Unitas'30 JO11-11
C 23-03-2019 09:30 Rimboe JO11-1G Unitas'30 JO11-12
C 23-03-2019 11:00 Victoria'03 JO9-1 Unitas'30 JO9-3
C 23-03-2019 08:30 SCO JO9-2 Unitas'30 JO9-8
C 23-03-2019 09:00 SC Kruisland JO9-2 Unitas'30 JO9-9
C 23-03-2019 08:30 Unitas'30 JO9-2 TVC Breda JO9-1 Spelbegeleider/Ouder (S)
C 23-03-2019 09:45 Unitas'30 JO9-4 JEKA JO9-6G Spelbegeleider/Ouder (S)
C 23-03-2019 12:15 Unitas'30 JO9-6 Beek Vooruit JO9-2 Josh Frauenfelder (S)
C 23-03-2019 12:15 Unitas'30 JO9-1 Sliedrecht JO9-1 Pim van Polanen (S)
C 23-03-2019 11:00 Unitas'30 JO9-5 MOC'17 JO9-6 Milan Vriens (S)
C 23-03-2019 11:45 Baronie JO9-6 Unitas'30 JO9-7
C 23-03-2019 09:45 Unitas'30 JO8-3 JEKA JO8-3 Spelbegeleider/Ouder (S)
C 23-03-2019 08:30 Unitas'30 JO8-6 DIOZ JO8-1 Jesper v/d Horst (S)
C 23-03-2019 09:35 Baronie JO8-3 Unitas'30 JO8-4
C 23-03-2019 08:30 Unitas'30 JO8-5 Moerse Boys JO8-2G Max Ambags (S)
C 23-03-2019 09:00 Noordhoek JO8-1G Unitas'30 JO8-7
C 23-03-2019 09:00 Roosendaal JO8-1 Unitas'30 JO8-1
C 23-03-2019 11:00 Unitas'30 JO8-2 Groen Wit JO8-2 Pim van Polanen (S)
C 23-03-2019 10:45 Moerse Boys JO8-3 Unitas'30 JO8-9
C 23-03-2019 11:00 Unitas'30 JO8-8 Gilze JO8-1 Spelbegeleider/Ouder (S)
V 23-03-2019 09:30 Cluzona JO7-1 Barcelona
C 23-03-2019 08:30 Manchester United Chelsea Jelle van Zundert (S)
C 23-03-2019 08:30 Real Madrid AS Roma Ubayd Hassan (S)
C 23-03-2019 08:30 Juventus AC Milan Jesse Schalk (S)
C 23-03-2019 08:30 Paris Saint Germain Liverpool Fc Ralph Kersten (S)
C 17-03-2019 11:00 Unitas'30 Zondag 2 Steen 2 H. (Henk) Visscher 3 - 1
C 17-03-2019 10:00 Unitas'30 Zondag 8 ZBC'97 4 J. (Jetske) Bon 1 - 4
C 17-03-2019 vervallen Unitas'30 Zondag 4 Advendo 2 B. (Bob) Frauenfelder
C 17-03-2019 10:00 Unitas'30 Zondag 5 SC Emma 3 J. (Joep) van Luijt 4 - 6
C 17-03-2019 14:30 Unitas'30 Zondag 1 Zundert 1 S.C.A. (Stijn) van Zuilichem 6 - 0
C 17-03-2019 09:30 Roosendaal 3 Unitas'30 Zondag 3 E.P.W.C.J. (Edwin) van den Bemt 8 - 1
C 17-03-2019 12:30 Unitas'30 Dames 1 Riel VR1 J. (Joep) van Luijt 2 - 7
V 17-03-2019 12:45 Unitas'30 JO9-3 Zundert JO9-1
C 16-03-2019 15:30 Unitas'30 Zaterdag 2 Boeimeer 6 E. (Edwin) Hultermans 3 - 2
C 16-03-2019 15:00 DVO'60 6 Unitas'30 Zaterdag 3 Afgeschermd 1 - 2
C 16-03-2019 16:30 Unitas'30 Zaterdag 1 Alliance 1 W.A.P.M. (Willie) Timmers 1 - 3
C 16-03-2019 16:00 Unitas'30 JO19-2 DEVO JO19-1 G. (Gylion) Elgin 4 - 1
C 16-03-2019 14:00 Zeelandia Middelburg JO19-1 Unitas'30 JO19-1 M. (Michael) van Eekelen 1 - 3
C 16-03-2019 15:45 Unitas'30 JO19-4 Irene'58 JO19-1 T. (Tim) Nagtegaal 3 - 4
C 16-03-2019 10:30 IFC JO17-1 Unitas'30 JO17-1 P. (Piërre) de Lang 2 - 1
C 16-03-2019 13:00 TVC Breda JO17-1 Unitas'30 JO17-2 P. (Patrick) Forsten 6 - 0
C 16-03-2019 12:15 Unitas'30 JO17-3 ST DHV/TPO/VOV JO17-1 J. F.H. (Joeri) Stallinga 1 - 3
C 16-03-2019 13:00 MOC'17 JO17-3 Unitas'30 JO17-4 M. (Max) Dane 0 - 2
C 16-03-2019 13:15 Unitas'30 JO17-5 Virtus JO17-2 J. (Joep) van Luijt 0 - 5
C 16-03-2019 10:00 JEKA JO15-10 Unitas'30 JO15-8 F.A.A. (Frits) Schuurink 7 - 0
C 16-03-2019 12:00 Unitas'30 JO15-6 Klundert JO15-2 J. (John) Frauenfelder 5 - 0
C 16-03-2019 11:45 Unitas'30 JO15-7 Rijen JO15-4 S. (Sander) Witteveen 4 - 2
C 16-03-2019 14:30 Unitas'30 JO15-1 Dongen JO15-1 Afgeschermd 3 - 1
C 16-03-2019 10:15 Unitas'30 JO15-2 Hoeven JO15-1 T.R.A (Thomas) de Kock 1 - 2
C 16-03-2019 11:30 Steenbergen JO15-2 Unitas'30 JO15-5 E.C.M. (Erik) Verstrepen 1 - 4
Volgende

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
C 23-03-2019 16:30 Unitas'30 Zaterdag 1 The Gunners 1 Afgeschermd
C 23-03-2019 13:45 Unitas'30 Zaterdag 3 Zundert 3 W. (William) Graumans
C 23-03-2019 14:30 TSC JO19-3 Unitas'30 JO19-4 Afgeschermd
C 23-03-2019 16:30 Unitas'30 JO19-1 TSV Gudok JO19-1 H. (Herman) Kayaoglu
C 23-03-2019 16:00 Unitas'30 JO19-3 Virtus JO19-2 G. (Gerwin) Oomen
C 23-03-2019 12:00 JEKA JO17-6 Unitas'30 JO17-6
C 23-03-2019 14:15 Unitas'30 JO17-1 RKDVC JO17-1 R. (Rowdy) Vankan
C 23-03-2019 12:00 Unitas'30 JO17-2 Hoeven JO17-1 Afgeschermd
C 23-03-2019 13:55 Unitas'30 JO17-3 TVC Breda JO17-2 J. (Joep) van Luijt
C 23-03-2019 16:00 Unitas'30 JO17-5 VVR JO17-3 J. (Jetske) Bon
C 23-03-2019 12:00 Unitas'30 JO15-3 Baronie JO15-5 J. (John) Frauenfelder
C 23-03-2019 10:30 Seolto JO15-1G Unitas'30 JO15-4 R.A. (Richard) Schipper
C 23-03-2019 11:55 Unitas'30 JO15-7 Boeimeer JO15-3 R. (Robin) Sprenkels
C 23-03-2019 09:30 Rijen JO15-4 Unitas'30 JO15-8 L. (Luuk) van Opstal
C 23-03-2019 10:30 WSC JO15-1 Unitas'30 JO15-1 B.J. (Bert) Schotanus
C 23-03-2019 11:45 Victoria'03 JO15-1 Unitas'30 JO15-2
C 23-03-2019 09:45 SC Welberg JO15-1G Unitas'30 JO15-5 Afgeschermd
C 23-03-2019 15:15 Unitas'30 MO17-1 Prinsenland MO17-1 C.M.M. (Kees) Halters
C 23-03-2019 10:10 Unitas'30 MO15-1 VVR MO15-1 K. (Kayleigh) Klok
C 23-03-2019 14:00 Bavel MO15-1 Unitas'30 MO15-2 A. (Ad) van Gils
C 23-03-2019 10:30 SC Gastel MO15-1 Unitas'30 MO15-3 J. (Jeroen) Goorden
C 23-03-2019 08:30 Baronie JO13-5 Unitas'30 MO13-1 D. (Daniek) de Crom
C 23-03-2019 10:30 Luctor Heinkenszand MO13-1 Unitas'30 MO13-2 Afgeschermd
C 23-03-2019 08:30 Unitas'30 MO13-3 Baronie MO13-2 Leider / Ouder (S)
C 23-03-2019 08:30 Unitas'30 MO11-1 SC Welberg MO11-2 Leider / Ouder (S)
C 23-03-2019 09:45 Unitas'30 MO9-1 (JO9-10M) Kogelvangers JO9-2M Spelbegeleider/Ouder (S)
C 23-03-2019 10:30 Cluzona JO9-2M Unitas'30 MO9-2 (JO9-11M)
C 23-03-2019 08:30 Unitas'30 JO13-2 Virtus JO13-1 J. F.H. (Joeri) Stallinga
C 23-03-2019 11:30 Unitas'30 JO13-7 Dubbeldam JO13-4 M. (Marco) Verhoeven
C 23-03-2019 10:15 Unitas'30 JO13-4 NOAD'67 JO13-1 T. (Thomas) Klaassen
C 23-03-2019 11:00 VVC'68 JO13-1 Unitas'30 JO13-6
C 23-03-2019 08:30 JEKA JO13-8 Unitas'30 JO13-8
C 23-03-2019 13:00 Unitas'30 JO13-9 Rijen JO13-4 K.F.W. (Kevin) Witteveen
C 23-03-2019 14:35 Unitas'30 JO13-5 Nieuw Borgvliet JO13-1 S. (Sander) Witteveen
C 23-03-2019 08:30 Unitas'30 JO13-3 Boeimeer JO13-2 M. (Martijn) Verhoeven
C 23-03-2019 10:15 Unitas'30 JO13-1 JEKA JO13-1 J. (Johan) Tas
C 23-03-2019 11:00 Rood-Wit W JO13-2 Unitas'30 JO13-10
C 23-03-2019 08:30 Boeimeer JO13-4 Unitas'30 JO13-11 S. (Shaqur) de Kraaij
C 23-03-2019 13:30 Unitas'30 JO11-5 Moerse Boys JO11-1 Leider / Ouder (S)
C 23-03-2019 11:15 Bavel JO11-6 Unitas'30 JO11-7
C 23-03-2019 10:00 Unitas'30 JO11-1 De Fendert JO11-1 Leider / Ouder (S)
C 23-03-2019 13:00 Beek Vooruit JO11-2 Unitas'30 JO11-4
C 23-03-2019 10:00 Internos JO11-2 Unitas'30 JO11-6
C 23-03-2019 11:00 BSC JO11-2 Unitas'30 JO11-8
C 23-03-2019 12:00 Unitas'30 JO11-9 Moerse Boys JO11-3 P. (Pascal) Ploeg
C 23-03-2019 09:45 Unitas'30 JO11-2 SC Gastel JO11-1 D. (Diego) Forsten
C 23-03-2019 13:30 Unitas'30 JO11-3 Steenbergen JO11-1 T. (Tim) Schalk
C 23-03-2019 08:30 Boeimeer JO11-6 Unitas'30 JO11-14 M. (Mathijs) van Schelt
C 23-03-2019 10:30 Seolto JO11-1G Unitas'30 JO11-13 Afgeschermd
C 23-03-2019 08:30 Unitas'30 JO11-10 TSC JO11-3 Leider / Ouder (S)
C 23-03-2019 09:45 Victoria'03 JO11-2 Unitas'30 JO11-11
C 23-03-2019 09:30 Rimboe JO11-1G Unitas'30 JO11-12
C 23-03-2019 11:00 Victoria'03 JO9-1 Unitas'30 JO9-3
C 23-03-2019 08:30 SCO JO9-2 Unitas'30 JO9-8
C 23-03-2019 09:00 SC Kruisland JO9-2 Unitas'30 JO9-9
C 23-03-2019 08:30 Unitas'30 JO9-2 TVC Breda JO9-1 Spelbegeleider/Ouder (S)
C 23-03-2019 09:45 Unitas'30 JO9-4 JEKA JO9-6G Spelbegeleider/Ouder (S)
C 23-03-2019 12:15 Unitas'30 JO9-6 Beek Vooruit JO9-2 Josh Frauenfelder (S)
C 23-03-2019 12:15 Unitas'30 JO9-1 Sliedrecht JO9-1 Pim van Polanen (S)
C 23-03-2019 11:00 Unitas'30 JO9-5 MOC'17 JO9-6 Milan Vriens (S)
C 23-03-2019 11:45 Baronie JO9-6 Unitas'30 JO9-7
C 23-03-2019 09:45 Unitas'30 JO8-3 JEKA JO8-3 Spelbegeleider/Ouder (S)
C 23-03-2019 08:30 Unitas'30 JO8-6 DIOZ JO8-1 Jesper v/d Horst (S)
C 23-03-2019 09:35 Baronie JO8-3 Unitas'30 JO8-4
C 23-03-2019 08:30 Unitas'30 JO8-5 Moerse Boys JO8-2G Max Ambags (S)
C 23-03-2019 09:00 Noordhoek JO8-1G Unitas'30 JO8-7
C 23-03-2019 09:00 Roosendaal JO8-1 Unitas'30 JO8-1
C 23-03-2019 11:00 Unitas'30 JO8-2 Groen Wit JO8-2 Pim van Polanen (S)
C 23-03-2019 10:45 Moerse Boys JO8-3 Unitas'30 JO8-9
C 23-03-2019 11:00 Unitas'30 JO8-8 Gilze JO8-1 Spelbegeleider/Ouder (S)
C 23-03-2019 08:30 Manchester United Chelsea Jelle van Zundert (S)
C 23-03-2019 08:30 Real Madrid AS Roma Ubayd Hassan (S)
C 23-03-2019 08:30 Juventus AC Milan Jesse Schalk (S)
C 23-03-2019 08:30 Paris Saint Germain Liverpool Fc Ralph Kersten (S)
C 17-03-2019 11:00 Unitas'30 Zondag 2 Steen 2 H. (Henk) Visscher 3 - 1
C 17-03-2019 10:00 Unitas'30 Zondag 8 ZBC'97 4 J. (Jetske) Bon 1 - 4
C 17-03-2019 vervallen Unitas'30 Zondag 4 Advendo 2 B. (Bob) Frauenfelder
C 17-03-2019 10:00 Unitas'30 Zondag 5 SC Emma 3 J. (Joep) van Luijt 4 - 6
C 17-03-2019 14:30 Unitas'30 Zondag 1 Zundert 1 S.C.A. (Stijn) van Zuilichem 6 - 0
C 17-03-2019 09:30 Roosendaal 3 Unitas'30 Zondag 3 E.P.W.C.J. (Edwin) van den Bemt 8 - 1
C 17-03-2019 12:30 Unitas'30 Dames 1 Riel VR1 J. (Joep) van Luijt 2 - 7
C 16-03-2019 15:30 Unitas'30 Zaterdag 2 Boeimeer 6 E. (Edwin) Hultermans 3 - 2
C 16-03-2019 15:00 DVO'60 6 Unitas'30 Zaterdag 3 Afgeschermd 1 - 2
C 16-03-2019 16:30 Unitas'30 Zaterdag 1 Alliance 1 W.A.P.M. (Willie) Timmers 1 - 3
C 16-03-2019 16:00 Unitas'30 JO19-2 DEVO JO19-1 G. (Gylion) Elgin 4 - 1
C 16-03-2019 14:00 Zeelandia Middelburg JO19-1 Unitas'30 JO19-1 M. (Michael) van Eekelen 1 - 3
C 16-03-2019 15:45 Unitas'30 JO19-4 Irene'58 JO19-1 T. (Tim) Nagtegaal 3 - 4
C 16-03-2019 10:30 IFC JO17-1 Unitas'30 JO17-1 P. (Piërre) de Lang 2 - 1
C 16-03-2019 13:00 TVC Breda JO17-1 Unitas'30 JO17-2 P. (Patrick) Forsten 6 - 0
C 16-03-2019 12:15 Unitas'30 JO17-3 ST DHV/TPO/VOV JO17-1 J. F.H. (Joeri) Stallinga 1 - 3
C 16-03-2019 13:00 MOC'17 JO17-3 Unitas'30 JO17-4 M. (Max) Dane 0 - 2
C 16-03-2019 13:15 Unitas'30 JO17-5 Virtus JO17-2 J. (Joep) van Luijt 0 - 5
C 16-03-2019 10:00 JEKA JO15-10 Unitas'30 JO15-8 F.A.A. (Frits) Schuurink 7 - 0
C 16-03-2019 12:00 Unitas'30 JO15-6 Klundert JO15-2 J. (John) Frauenfelder 5 - 0
C 16-03-2019 11:45 Unitas'30 JO15-7 Rijen JO15-4 S. (Sander) Witteveen 4 - 2
C 16-03-2019 14:30 Unitas'30 JO15-1 Dongen JO15-1 Afgeschermd 3 - 1
C 16-03-2019 10:15 Unitas'30 JO15-2 Hoeven JO15-1 T.R.A (Thomas) de Kock 1 - 2
C 16-03-2019 11:30 Steenbergen JO15-2 Unitas'30 JO15-5 E.C.M. (Erik) Verstrepen 1 - 4
C 16-03-2019 14:00 Unitas'30 MO15-2 UVV'40 MO15-1 H. (Henk) Schuiling 2 - 1
C 16-03-2019 13:45 Unitas'30 MO15-3 ST Zundert/Wernhout MO15-1 K. (Kayleigh) Klok 1 - 0
Volgende

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
B 12-03-2019 18:30 MOC'17 JO13-1 Unitas'30 JO13-1 NJM (Nico) Overbeeke 1 - 3
B 23-02-2019 10:30 Unitas'30 JO13-5 ST DHV/TPO/VOV JO13-1 M.J.C. (Maurice) Hermus 3 - 1
B 23-02-2019 10:00 Unitas'30 JO11-5 Prinsenland JO11-1 Tim Schalk (S) 0 - 2
B 23-02-2019 09:45 Unitas'30 JO9-7 Virtus JO9-2 Jesper v/d Horst (S) 4 - 5
B 16-12-2018 12:00 Nieuw Borgvliet 3 Unitas'30 Zondag 6 Afgeschermd 10 - 0
B 15-12-2018 12:00 Unitas'30 Zaterdag 3 SC Stavenisse 2 G. (Gerwin) Oomen 1 - 1 (3 - 4)
B 15-12-2018 16:00 TSV Gudok JO15-1 Unitas'30 JO15-1 B.J. (Bert) Schotanus 4 - 2
B 15-12-2018 10:15 Unitas'30 JO13-1 Sarto JO13-1 K. (Koen) Hermus 6 - 4
B 11-11-2018 14:30 MOC\'17 1 Unitas'30 Zondag 1 P.T.A. (Patrick) Hoeks 3 - 2
B 21-10-2018 10:00 Unitas'30 Zondag 6 Internos 3 J. (Joep) vanLuijt 2 - 1
B 20-10-2018 14:00 DSE 3 Unitas'30 Zaterdag 3 M. (Mark) vdVelden 1 - 4
B 20-10-2018 14:00 Unitas'30 JO19-2 Beek Vooruit JO19-1 W.H.A. (William) Verhoeve 2 - 2
B 20-10-2018 11:45 Unitas'30 JO17-5 RSV JO17-1 S. (Sander) Witteveen 3 - 7
B 20-10-2018 13:15 Boeimeer JO17-2 Unitas'30 JO17-4 J. (Jaap) Janse 1 - 1
B 20-10-2018 14:00 Unitas'30 JO17-1 Kloetinge JO17-1 A.C.M. (Ad) vanBavel 1 - 2
B 20-10-2018 11:45 Unitas'30 JO15-1 Roosendaal JO15-3 R. (Roger) Rademaker 3 - 0
B 20-10-2018 14:30 Unitas'30 MO17-1 De Meeuwen MO17-1 G. (Gerwin) Oomen 2 - 3
B 20-10-2018 10:00 Baronie JO13-1 Unitas'30 JO13-1 D. (Dennis) vanGils 3 - 4
B 20-10-2018 10:00 Unitas'30 JO13-3 Bruse Boys JO13-1 L. (Lorenzo) Blom 2 - 4
B 20-10-2018 10:00 Baronie JO13-6 Unitas'30 JO13-5 B. (Bram) Bulkmans 0 - 1
B 20-10-2018 10:15 The Gunners JO11-1 Unitas'30 JO11-5 D. (Drik) Bulkmans 3 - 7
B 20-10-2018 09:00 RBC JO11-1 Unitas'30 JO11-1 Afgeschermd 3 - 2
B 20-10-2018 08:30 Unitas'30 JO11-3 Internos JO11-1 D. (Diego) Forsten 2 - 4
B 20-10-2018 10:00 Sprundel JO9-1 Unitas'30 JO9-7 C.A. (Cees) Nouws 4 - 5
B 20-10-2018 09:00 Hoeven JO8-1 Unitas'30 JO8-9 R.A.M. (Ronald) Buijsen 9 - 1
B 17-09-2018 20:15 Beek Vooruit JO17-3 Unitas'30 JO17-3
B 16-09-2018 10:30 Unitas'30 Zondag 3 Virtus 2 L.H. (Leo) Berkeveld 4 - 5
B 16-09-2018 11:00 DSE 3 Unitas'30 Zondag 5 M.J. (Max) Platvoet 3 - 3
B 16-09-2018 11:30 Roosendaal 4 Unitas'30 Zondag 2 J. (Jan) vanWijk 2 - 5
B 16-09-2018 10:00 Unitas'30 Zondag 6 HSC'28 2 J. (Joep) vanLuijt 3 - 3
B 16-09-2018 10:00 DSE 4 Unitas'30 Zondag 8 A.M. (Ad) Marijnissen 3 - 1
B 16-09-2018 09:45 Internos 6 Unitas'30 Zondag 7 S. (Sander) Brand 1 - 6
B 16-09-2018 12:30 Unitas'30 Zondag 4 Rood-Wit W 4 F.M.E. (Frank) Buiks 3 - 2
B 16-09-2018 13:00 Unitas'30 Dames 1 Baardwijk VR1 W.H. (Wally) Buijs 0 - 8
B 16-09-2018 10:00 Unitas'30 Dames 2 Baronie VR4 K. (Kevin) Olifiers 1 - 3
B 15-09-2018 17:00 Unitas'30 Zondag 1 Alexandria'66 1 M.J.C. (Maurice) Hermus 4 - 0
B 15-09-2018 17:00 Victoria'03 1 Unitas'30 Zaterdag 1 J.J.C. (Jurgen) Kuijpers 4 - 1
B 15-09-2018 16:00 Unitas'30 Zaterdag 2 DSE 3 M. (Mark) vdVelden 1 - 4
B 15-09-2018 13:30 Unitas'30 Zaterdag 3 Virtus 2 R. (Rob) van derHeijden 6 - 2
B 15-09-2018 14:15 Beek Vooruit JO19-1 Unitas'30 JO19-1 P. (Poul) Verhoeven 4 - 3
B 15-09-2018 15:45 Unitas'30 JO19-4 Beek Vooruit JO19-3 Afgeschermd 3 - 11
B 15-09-2018 16:30 Unitas'30 JO19-2 SC Hoge Vucht JO19-1 G.H.M. (Bert) vanArendonk 1 - 1
B 15-09-2018 11:45 Internos JO19-2 Unitas'30 JO19-3 Afgeschermd 0 - 5
B 15-09-2018 14:15 Unitas'30 JO17-1 Hoeven JO17-1 D. (Dennis) Vis 11 - 0
B 15-09-2018 14:00 Unitas'30 JO17-3 Hoeven JO17-2 P.H.A.M. (Pascal) Nieberg 2 - 1
B 15-09-2018 12:00 Unitas'30 JO17-2 DIA JO17-1 J. (Joep) vanLuijt 2 - 3
B 15-09-2018 16:00 Unitas'30 JO17-4 VVR JO17-2 Afgeschermd 2 - 1
B 15-09-2018 14:00 Unitas'30 JO17-6 Wieldrecht JO17-2 G. (Gerwin) Oomen 0 - 8
B 15-09-2018 10:30 VV Papendrecht JO15-1 Unitas'30 JO15-1 R. (Roger) Rademaker 2 - 8
B 15-09-2018 10:30 Unitas'30 JO15-6 JEKA JO15-7 T. (Thomas) Klaassen 1 - 8
B 15-09-2018 11:00 VVR JO15-2 Unitas'30 JO15-7 Afgeschermd 3 - 0
B 15-09-2018 10:30 Rijsoord JO15-1G Unitas'30 JO15-2 Afgeschermd 4 - 0
B 15-09-2018 12:15 Unitas'30 JO15-5 Cluzona JO15-2 S. (Sander) Witteveen 2 - 2
B 15-09-2018 10:15 WDS'19 JO15-2 Unitas'30 JO15-8 M.D.A. (Marcel) Domenie 10 - 1
B 15-09-2018 10:15 Internos JO15-1 Unitas'30 JO15-3 W. (Waldo) Fruhling 1 - 2
B 15-09-2018 11:45 Unitas'30 MO15-1 WSC MO15-1 K.H.A. (Anton) Versteeg 0 - 3
B 15-09-2018 11:30 DIA MO15-2 Unitas'30 MO15-2 P.J. (Piet) Dronkers 0 - 3
B 15-09-2018 10:30 SC Gastel MO15-1 Unitas'30 MO15-3 J. (Jacco) van denBergh 1 - 1
B 15-09-2018 10:30 Zwaluwe JO13-1 Unitas'30 MO13-1 L. (Levi) Vos 5 - 2
B 15-09-2018 10:30 Nieuw Lekkerland MO13-1 Unitas'30 MO13-2 P vanWijk 4 - 1
B 15-09-2018 12:00 RSV MO13-1 Unitas'30 MO13-3 P.M.J.W. (Peter) Voeten 2 - 0
B 15-09-2018 08:30 Unitas'30 MO11-1 DSE MO11-1 K.F.W. (Kevin) Witteveen 1 - 10
B 15-09-2018 10:15 DSE JO9-4 Unitas'30 MO9-1 (JO9-10M) 6 - 2
B 15-09-2018 13:00 Unitas'30 JO13-3 JEKA JO13-6 J. (Jan) Heijnen… (+1) 6 - 1
B 15-09-2018 09:00 Alliance JO13-2 Unitas'30 JO13-5 K.W. (Koen) Snels 1 - 2
B 15-09-2018 09:00 DSE JO13-3 Unitas'30 JO13-8 JVDH (Joost) van derHave 5 - 1
B 15-09-2018 08:30 Unitas'30 JO13-9 DSE JO13-4 M. (Martijn) Verhoeven 0 - 0
B 15-09-2018 11:15 Unitas'30 JO13-4 Halsteren JO13-3 R. (Robin) Sprenkels 1 - 5
B 15-09-2018 11:00 ST DHV/TPO/VOV JO13-1 Unitas'30 JO13-6 A. (Aziz) Regui 6 - 1
B 15-09-2018 10:00 Unitas'30 JO13-7 JEKA JO13-12 M. (Martijn) Verhoeven 0 - 8
B 15-09-2018 10:15 Roosendaal JO13-1 Unitas'30 JO13-1 K. (Kevin) Veraart 1 - 8
B 15-09-2018 14:55 Unitas'30 JO13-2 Klundert JO13-1 L. (Lorenzo) Blom 2 - 2
B 15-09-2018 09:00 JEKA JO13-9 Unitas'30 JO13-11 D. (Dirk) vanSon 6 - 0
B 15-09-2018 10:00 Unitas'30 JO13-10 Boeimeer JO13-4 R. (Richard) Rockx 3 - 11
B 15-09-2018 08:30 Boeimeer JO11-3 Unitas'30 JO11-8 T. (Tom) Spelt 6 - 3
B 15-09-2018 08:30 Unitas'30 JO11-6 SC Welberg JO11-1 Afgeschermd… (+1) 5 - 6
B 15-09-2018 09:00 Victoria'03 JO11-2 Unitas'30 JO11-7 1 - 10
B 15-09-2018 08:30 Unitas'30 JO11-1 Roosendaal JO11-1 L. (Luuk) van denBroek 14 - 3
B 15-09-2018 10:45 Unitas'30 JO11-2 DIA JO11-2 K.F.W. (Kevin) Witteveen 4 - 6
B 15-09-2018 10:30 SC Gastel JO11-2 Unitas'30 JO11-9 T. (Thijmen) Willemse 7 - 1
B 15-09-2018 10:15 Roosendaal JO11-2 Unitas'30 JO11-5 R. (Rinus) Buys 2 - 3
B 15-09-2018 10:00 WDS'19 JO11-1 Unitas'30 JO11-3 Q. (Quinten) vanZalen 0 - 18
B 15-09-2018 11:00 Rijen JO11-2 Unitas'30 JO11-4 Afgeschermd 1 - 6
B 15-09-2018 10:30 DFC JO11-1 Unitas'30 JO11-10 E.M. (Erik) Bouwens 7 - 1
B 15-09-2018 08:30 Unitas'30 JO11-12 Hoeven JO11-2 S. (Sam) Liebregts 3 - 7
B 15-09-2018 12:15 Unitas'30 JO11-13 DEVO JO11-2 T. (Tim) Schalk… (+1) 12 - 1
B 15-09-2018 12:15 Unitas'30 JO11-11 The Gunners JO11-2 P. (Pascal) Ploeg 5 - 0
B 15-09-2018 10:00 SVC JO9-1 Unitas'30 JO9-4 6 - 5
B 15-09-2018 09:30 Unitas'30 JO9-5 The Gunners JO9-3 Pim van Polanen (S) 5 - 3
B 15-09-2018 09:30 Unitas'30 JO9-9 Moerse Boys JO9-3 Spelbegeleider/Ouder (S) 10 - 7
B 15-09-2018 09:30 Unitas'30 JO9-3 BSC JO9-3 S. (Sem) vanBussel… (+1) 8 - 3
B 15-09-2018 10:45 Unitas'30 JO9-6 Baronie JO9-6 S. (Sem) vanBussel… (+1) 3 - 10
B 15-09-2018 10:00 Virtus JO9-2 Unitas'30 JO9-8 Y. (Youri) vanMeel 8 - 7
B 15-09-2018 09:30 Unitas'30 JO9-7 WDS'19 JO9-2 M. (Marissa) Rockx 12 - 1
B 15-09-2018 08:30 Groen Wit JO9-1 Unitas'30 JO9-1 Afgeschermd 8 - 3
B 15-09-2018 08:30 Boeimeer JO8-2 Unitas'30 JO8-5 Afgeschermd 2 - 2
B 15-09-2018 08:30 Unitas'30 JO8-6 Boeimeer JO8-3 Spelbegeleider/Ouder (S) 5 - 3
B 15-09-2018 10:30 JEKA JO8-6 Unitas'30 JO8-7 S.T.W. (Sebastiaan) Span 8 - 0
B 15-09-2018 09:30 Rood-Wit W JO8-1 Unitas'30 JO8-1 W. (Werner) deBont 4 - 12
B 15-09-2018 08:45 Internos JO8-1 Unitas'30 JO8-8 C.J.J. (Jeroen) Kerstens 11 - 1
Volgende

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
V 23-03-2019 09:30 Cluzona JO7-1 Barcelona
V 17-03-2019 12:45 Unitas'30 JO9-3 Zundert JO9-1
V 16-03-2019 afgelast Madese Boys MO13-1 Unitas'30 MO13-2
V 13-03-2019 18:15 Unitas'30 JO11-1 Unitas'30 JO11-2 Diego Forsten (S)
V 09-03-2019 10:00 Unitas'30 MO13-1 Unitas'30 MO15-1 1 - 3
V 09-03-2019 10:00 Unitas'30 MO13-1 Unitas'30 MO15-1 Marcel de Bruijn (S) 1 - 3
V 27-02-2019 19:00 DSE JO17-2 Unitas'30 JO17-5
V 26-02-2019 20:00 Madese boys O23 Unitas'30 O23
V 24-02-2019 12:00 Unitas'30 Zondag 4 Achtmaal 2 Koen Hermus (S) 5 - 0
V 23-02-2019 14:00 DSE zaterdag 3 Unitas'30 Zaterdag 3
V 23-02-2019 14:00 Terheijden JO19-2 Unitas'30 JO19-3
V 23-02-2019 13:15 Roosendaal JO17-1 Unitas'30 JO17-1
V 23-02-2019 12:00 ST Oisterwijk/Nevelo JO17-1 Unitas'30 JO17-4
V 23-02-2019 12:00 Unitas'30 JO17-2 Prinsenland JO17-1 Koen Hermus (S) 1 - 0
V 23-02-2019 11:30 Unitas'30 JO15-6 RFC JO15-4 John Frauenfelder (S) 2 - 3
V 23-02-2019 11:30 Moerse Boys JO13-1 Unitas'30 MO13-1
V 23-02-2019 11:45 Unitas'30 MO13-2 SCO MO13-1 Kayleigh Klok (S) 1 - 0
V 23-02-2019 09:30 Beek vooruit JO12-1 Unitas'30 JO11-1
V 23-02-2019 10:00 Alblasserdam JO9-1 Unitas'30 JO9-1
V 23-02-2019 09:30 Unitas'30 JO8-6 VVR JO8-1 Josh Frauenfelder (S)
V 23-02-2019 09:45 Unitas'30 JO8-1 Sv Reeshof JO9-3 Spelbegeleider/Ouder (S)
V 17-02-2019 12:45 Unitas'30 JO9-2 Sarto JO9-2 Sem van Bussel (S)
V 16-02-2019 13:45 Unitas'30 JO13-5 Unitas'30 JO13-6 Leider / Ouder (S)
V 16-02-2019 13:45 Unitas'30 JO13-5 Unitas'30 JO13-6
V 16-02-2019 09:45 BSC JO8-1 Unitas'30 JO8-2
V 16-02-2019 10:00 DSE JO7-1 AC Milan
V 09-02-2019 afgelast DSE JO15-2 Unitas'30 JO15-8
V 09-02-2019 12:15 Unitas'30 JO13-5 VOAB JO13-2007 Kayleigh Klok (S)
V 09-02-2019 10:00 Emplina JO11-1 Unitas'30 JO11-2
V 09-02-2019 13:30 Unitas'30 JO11-4 Unitas'30 JO11-5
V 09-02-2019 13:30 Unitas'30 JO11-4 Unitas'30 JO11-5 Leider / Ouder (S)
V 09-02-2019 12:00 Unitas'30 JO11-14 Unitas'30 JO11-9
V 09-02-2019 12:00 Unitas'30 JO11-14 Unitas'30 JO11-9 Leider / Ouder (S)
V 09-02-2019 10:45 Unitas'30 JO8-7 Unitas'30 JO8-9 Spelbegeleider/Ouder (S)
V 09-02-2019 10:45 Unitas'30 JO8-7 Unitas'30 JO8-9
V 03-02-2019 11:00 Unitas'30 Zondag 2 Unitas 30 Zondag 3 Jetske Bon (S)
V 03-02-2019 vervallen Wernhout Dames 1 Unitas'30 Dames 1
V 03-02-2019 11:00 Unitas'30 Dames 2 Zundert Dames 1 John Frauenfelder (S)
V 03-02-2019 12:45 Unitas'30 MO9-1 (JO9-10M) Unitas'30 MO9-2
V 02-02-2019 13:45 Sv Reeshof JO19-1 Unitas'30 JO19-2
V 02-02-2019 afgelast Unitas'30 JO19-4 Sv Reeshof JO19-3 Joep van Luijt (S)
V 02-02-2019 14:30 Unitas'30 JO19-1 TOGB JO19-1 Daan Dietvorst (S) 3-1
V 02-02-2019 14:15 Kruisland JO19-1 Unitas'30 JO19-3
V 02-02-2019 14:15 Unitas'30 JO17-1 Barendrecht JO17-1 Gerwin Oomen (S) 0-1
V 02-02-2019 14:30 Unitas'30 JO17-4 Voab JO17-4 Kees Halters (S)
V 02-02-2019 13:45 Sv Reeshof JO17-2 Unitas'30 JO17-3
V 02-02-2019 afgelast VVR JO17-3 Unitas'30 JO17-5
V 02-02-2019 12:00 Sv Reeshof JO15-2 Unitas'30 JO15-3
V 02-02-2019 12:15 Unitas'30 JO15-4 SV Reeshof JO15-3 Sander Witteveen (S) 0-3
V 02-02-2019 12:45 Kruisland JO15-1 Unitas'30 JO15-6 4-3
V 02-02-2019 12:30 Unitas'30 JO15-7 Sv Reeshof JO14-1 John Frauenfelder (S) 2-1
V 02-02-2019 11:45 WDS'19 JO15-1 Unitas'30 JO15-2
V 02-02-2019 afgelast VVR JO15-2 Unitas'30 JO15-5
V 02-02-2019 12:30 Unitas'30 JO15-8 Unitas'30 MO15-1 Joeri Stallinga (S) 7-3
V 02-02-2019 afgelast Sarto MO19-1 Unitas'30 MO17-1
V 02-02-2019 afgelast Sarto MO15-1 Unitas'30 MO15-1
V 02-02-2019 13:00 Moerse Boys MO15-1 Unitas'30 MO15-2
V 02-02-2019 09:45 Beek Vooruit MO15-1 Unitas'30 MO15-3
V 02-02-2019 10:45 Unitas'30 MO13-2 De Fendert MO13-1 Kayleigh Klok (S) 1-2
V 02-02-2019 09:00 Unitas'30 MO13-3 Moerse Boys MO13-1 Mathijs Lejeune (S) 3-2
V 02-02-2019 11:15 Kozakken Boys MO11-1 Unitas'30 MO11-1
V 02-02-2019 11:15 Zundert MO11-1 Unitas'30 MO9-1 (JO9-10M)
V 02-02-2019 10:00 Kruisland JO9-3G Unitas'30 MO9-2 (JO9-11M)
V 02-02-2019 10:15 Sv Reeshof JO13-1 Unitas'30 JO13-2
V 02-02-2019 08:45 Moerse Boys JO13-2 Unitas'30 JO13-8
V 02-02-2019 10:30 Unitas'30 JO13-9 VVR JO13-2 Kevin Witteveen (S) 1-5
V 02-02-2019 11:15 Sprundel JO13-1 Unitas'30 JO13-4
V 02-02-2019 10:45 Unitas'30 JO13-6 Sv Reeshof JO13-3 Marco Verhoeven (S) 3-4
V 02-02-2019 11:15 Sc 't Zand JO13-5 Unitas'30 JO13-7
V 02-02-2019 12:30 Unitas'30 JO13-1 BSC JO14-1 Tim Nagtegaal (S) 2-1
V 02-02-2019 afgelast VVR JO13-1 Unitas'30 JO13-3
V 02-02-2019 11:15 Sc 't Zand JO13-7 Unitas'30 JO13-11
V 02-02-2019 09:00 Unitas'30 JO11-6 Sc 't Zand JO11-5 Finn van Dartel (S)
V 02-02-2019 09:00 Unitas'30 JO11-4 Sc 't Zand JO11-4 Luuk van den Broek (S) 0-4
V 02-02-2019 10:00 Prinsenland JO11-1 Unitas'30 JO11-5
V 02-02-2019 09:00 Unitas'30 JO11-8 WDS'19 JO11-1 Danish Kelef (S)
V 02-02-2019 afgelast Gloria UC JO11-2 Unitas'30 JO11-9
V 02-02-2019 08:45 VVR JO11-1 Unitas'30 JO11-2
V 02-02-2019 10:15 Internos JO12-1 Unitas'30 JO11-3
V 02-02-2019 10:00 Sc 't Zand JO11-3 Unitas'30 JO11-7
V 02-02-2019 10:00 Sc 't Zand JO11-6 Unitas'30 JO11-12
V 02-02-2019 09:30 Kruisland JO11-3 Unitas'30 JO11-13
V 02-02-2019 09:00 Unitas'30 JO11-10 Internos JO11-2 Tim Schalk (S) 1-8
V 02-02-2019 10:30 Cluzona JO11-3 Unitas'30 JO11-14
V 02-02-2019 10:00 WDS'19 JO11-2 Unitas'30 JO11-11
V 02-02-2019 10:00 Prinsenland JO9-2 Unitas'30 JO9-5
V 02-02-2019 09:00 Unitas'30 JO9-8 VVR JO9-3 Marissa Rockx (S) 13-4
V 02-02-2019 10:15 Internos JO9-1 Unitas'30 JO9-4
V 02-02-2019 09:45 Sv Reeshof JO9-2 Unitas'30 JO9-2
V 02-02-2019 09:45 Sv Reeshof JO9-1 Unitas'30 JO9-1
V 02-02-2019 09:00 Hoeven JO9-1 Unitas'30 JO9-6
V 02-02-2019 09:00 Unitas'30 JO9-7 Sv Reeshof JO9-4 Max Ambags (S)
V 02-02-2019 10:00 Sc 't Zand JO9-7 Unitas'30 JO9-9
V 02-02-2019 08:45 Sv Reeshof JO8-2 Unitas'30 JO8-6
V 02-02-2019 08:45 Sv Reeshof JO8-1 Unitas'30 JO8-3
V 02-02-2019 09:00 Unitas'30 JO8-4 WDS'19 JO9-3 Jip Liebregts (S)
V 02-02-2019 10:00 Unitas'30 JO8-5 Sc 't Zand JO8-6 Tim de Laat (S) 4-4
V 02-02-2019 09:00 Unitas'30 JO8-8 Sv Reeshof JO8-3 Spelbegeleider/Ouder (S)
V 02-02-2019 10:00 Unitas'30 JO8-9 Sc 't Zand JO8-9 Louis Donders (S) 8-1
V 02-02-2019 10:00 Unitas'30 JO8-7 Sc 't Zand JO8-8 Bas Voermans (S) 5-3
Volgende

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
T 26-08-2018 10:00 Ojc Rosmalen Toernooi Unitas'30 JO15-1
T 25-08-2018 12:45 Wds'19 Toernooi Unitas'30 JO15-3
T 25-08-2018 14:45 Wds'19 Toernooi Unitas'30 JO13-3
T 25-08-2018 09:30 Wds'19 Toernooi Unitas'30 JO11-2
T 25-08-2018 afgelast Wds'19 Toernooi Unitas'30 JO11-5
T 25-08-2018 09:45 Wds'19 Toernooi Unitas'30 JO9-2



Terug naar boven