Uitslagen

Seizoen:



  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
C 16-03-2019 12:15 Unitas'30 JO17-3 ST DHV/TPO/VOV JO17-1 J. F.H. (Joeri) Stallinga 1 - 3
C 16-03-2019 13:00 MOC'17 JO17-3 Unitas'30 JO17-4 M. (Max) Dane 0 - 2
C 16-03-2019 13:15 Unitas'30 JO17-5 Virtus JO17-2 J. (Joep) van Luijt 0 - 5
C 16-03-2019 10:30 IFC JO17-1 Unitas'30 JO17-1 P. (Piërre) de Lang 2 - 1
C 16-03-2019 13:00 TVC Breda JO17-1 Unitas'30 JO17-2 P. (Patrick) Forsten 6 - 0
C 16-03-2019 12:00 Unitas'30 JO15-6 Klundert JO15-2 J. (John) Frauenfelder 5 - 0
C 16-03-2019 14:30 Unitas'30 JO15-1 Dongen JO15-1 Afgeschermd 3 - 1
C 16-03-2019 10:15 Unitas'30 JO15-2 Hoeven JO15-1 T.R.A (Thomas) de Kock 1 - 2
C 16-03-2019 11:30 Steenbergen JO15-2 Unitas'30 JO15-5 E.C.M. (Erik) Verstrepen 1 - 4
C 16-03-2019 11:45 Unitas'30 JO15-7 Rijen JO15-4 S. (Sander) Witteveen 4 - 2
C 16-03-2019 10:00 JEKA JO15-10 Unitas'30 JO15-8 F.A.A. (Frits) Schuurink 7 - 0
C 16-03-2019 14:00 Unitas'30 MO15-2 UVV'40 MO15-1 H. (Henk) Schuiling 2 - 1
C 16-03-2019 13:45 Unitas'30 MO15-3 ST Zundert/Wernhout MO15-1 K. (Kayleigh) Klok 1 - 0
C 16-03-2019 10:15 Unitas'30 MO13-1 Hoeven JO13-2 Afgeschermd… (+1) 4 - 0
V 16-03-2019 afgelast Madese Boys MO13-1 Unitas'30 MO13-2
C 16-03-2019 08:30 Unitas'30 MO11-1 Prinsenland MO11-1 P. (Pim) van Polanen 3 - 2
C 16-03-2019 08:30 Prinsenland JO13-1 Unitas'30 JO13-5 1 - 5
C 16-03-2019 10:30 Willem II Tilburg BV JO13-2 Unitas'30 JO13-1 F.J. (Frans) Kerssens 1 - 5
C 16-03-2019 10:00 Unitas'30 JO13-8 Bavel JO13-3 K.F.W. (Kevin) Witteveen 0 - 5
C 16-03-2019 08:30 Unitas'30 JO13-11 Baronie JO13-10 M. (Marco) Verhoeven 1 - 4
C 16-03-2019 08:30 Unitas'30 JO13-10 Zundert JO13-2 D. (Diego) Forsten 4 - 1
C 16-03-2019 18:30 Oosterhout JO11-2 Unitas'30 JO11-5 1 - 5
C 16-03-2019 11:00 RSV JO11-2 Unitas'30 JO11-9 5 - 4
C 16-03-2019 11:30 Unitas'30 JO11-6 DSE JO11-1 M. (Mathijs) Lejeune 9 - 1
C 16-03-2019 09:00 RBC JO11-2 Unitas'30 JO11-2 8 - 3
C 16-03-2019 10:00 Virtus JO11-1 Unitas'30 JO11-3 N. (Niels) van der Kloot 2 - 7
C 16-03-2019 08:30 Unitas'30 JO11-7 SVG JO11-1 Leider / Ouder (S) 3 - 4
C 16-03-2019 11:30 Unitas'30 JO11-4 TVC Breda JO11-2 T. (Tim) Schalk 9 - 2
C 16-03-2019 08:30 Rijen JO11-3 Unitas'30 JO11-10 Afgeschermd 3 - 4
C 16-03-2019 10:00 Unitas'30 JO11-14 DSE JO11-4 Finn van Dartel (S) 1 - 5
C 16-03-2019 10:00 Unitas'30 JO11-12 DSE JO11-3 Tim Schalk (S) 12 - 0
C 16-03-2019 08:30 Unitas'30 JO11-13 ST TPO/DHV/VOV JO11-1 Leider / Ouder (S) 2 - 2
C 16-03-2019 vervallen Neerlandia'31 JO9-1 Unitas'30 JO9-9
C 16-03-2019 08:30 AS Roma Chelsea Jelle van Zundert (S)
C 16-03-2019 08:30 Barcelona Juventus Anouk Romme (S)
C 16-03-2019 08:30 Liverpool FC Real Madrid Milan Buijnsters (S)
C 16-03-2019 08:30 AC Milan Manchester United Ubayd Hassan (S)
V 13-03-2019 18:15 Unitas'30 JO11-1 Unitas'30 JO11-2 Diego Forsten (S)
B 12-03-2019 18:30 MOC'17 JO13-1 Unitas'30 JO13-1 NJM (Nico) Overbeeke 1 - 3
C 10-03-2019 12:00 Baronie 4 Unitas'30 Zondag 5 S. (Steven) de Bruijn 3 - 2
C 10-03-2019 14:00 Zeelandia Middelburg 1 Unitas'30 Zondag 1 M.J.C. (Maurice) Hermus
C 10-03-2019 11:30 Roosendaal 2 Unitas'30 Zondag 2 C.J. (Corné) van den Broek 3 - 2
C 10-03-2019 10:00 Beek Vooruit 5 Unitas'30 Zondag 6 N.F.H. (Nick) Beekers 5 - 1
C 10-03-2019 10:00 Unitas'30 Zondag 7 RSV 5 A.P. (Ad) de Pijper 3 - 2
C 10-03-2019 10:00 Sprundel 6 Unitas'30 Zondag 8 B. (Bruce) Roest 6 - 4
C 10-03-2019 10:30 Unitas'30 Zondag 3 Schijf 2 Afgeschermd 1 - 1
C 10-03-2019 12:00 Boeimeer 5 Unitas'30 Zondag 4 Afgeschermd 0 - 6
C 10-03-2019 10:00 Bavel VR3 Unitas'30 Dames 1 Afgeschermd 4 - 0
C 10-03-2019 10:00 Unitas'30 Dames 2 Internos VR1 J. (John) Frauenfelder 1 - 3
C 09-03-2019 14:30 Terheijden 2 Unitas'30 Zaterdag 2 J. (Jan) Vugts 7 - 3
C 09-03-2019 14:15 Unitas'30 Zaterdag 3 WDS'19 3 W. (William) Graumans 3 - 2
C 09-03-2019 14:30 Willem II 1 Unitas'30 Zaterdag 1 Afgeschermd 4 - 1
C 09-03-2019 16:30 Unitas'30 JO19-1 VOAB JO19-1 Afgeschermd 3 - 1
C 09-03-2019 14:30 Unitas'30 JO19-3 Zwaluwe JO19-1 J.A. (Ronald) van Steenhoven 1 - 3
C 09-03-2019 12:00 Klundert JO19-1 Unitas'30 JO19-2 C. (Cees) Clarijs 2 - 2
C 09-03-2019 12:30 Groen Wit JO17-1 Unitas'30 JO17-5 Afgeschermd 5 - 4
C 09-03-2019 14:15 Unitas'30 JO17-1 Oranje Wit JO17-1 A.W.J. (Ad) Broeders 6 - 1
C 09-03-2019 12:00 Unitas'30 JO17-2 Sprundel JO17-1 R.P.W. (Robin) Roovers 3 - 1
C 09-03-2019 15:10 Baronie JO17-5 Unitas'30 JO17-3 R. (Risa) Sari 1 - 2
C 09-03-2019 12:15 Unitas'30 JO17-4 Roosendaal JO17-5 J. F.H. (Joeri) Stallinga 7 - 0
C 09-03-2019 10:15 Unitas'30 JO15-5 Nieuw Borgvliet JO15-2 S. (Sander) Witteveen 6 - 1
C 09-03-2019 08:30 Baronie JO15-7 Unitas'30 JO15-7 Afgeschermd 1 - 11
C 09-03-2019 10:15 Unitas'30 JO15-8 UVV'40 JO15-2 J. (John) Frauenfelder 1 - 12
C 09-03-2019 12:15 Unitas'30 JO15-3 Gloria UC JO15-1 C.M.M. (Kees) Halters 0 - 1
C 09-03-2019 10:15 Seolto JO15-1G Unitas'30 JO15-6 M.H.F. (Marc) Pellen 1 - 7
C 09-03-2019 12:45 RKDVC JO15-1 Unitas'30 JO15-1 Afgeschermd 2 - 1
C 09-03-2019 13:30 Unitas'30 MO17-1 Roosendaal MO17-2 T. (Tim) Nagtegaal 0 - 1
V 09-03-2019 10:00 Unitas'30 MO13-1 Unitas'30 MO15-1 1 - 3
C 09-03-2019 12:45 Sprundel MO15-1 Unitas'30 MO15-3 J.F.E. (Frank) Deckers 1 - 1
V 09-03-2019 10:00 Unitas'30 MO13-1 Unitas'30 MO15-1 Marcel de Bruijn (S) 1 - 3
C 09-03-2019 08:30 Unitas'30 MO13-3 Moerse Boys MO13-1 T. (Tim) Schalk 4 - 1
C 09-03-2019 10:00 NSV MO11-1 Unitas'30 MO11-1 Q. (Quinten) Jansen 6 - 1
C 09-03-2019 vervallen SC Welberg JO9-1M Unitas'30 MO9-2 (JO9-11M)
C 09-03-2019 08:30 Unitas'30 JO13-3 RFC JO13-2 J. (Jan) Heijnen 1 - 1
C 09-03-2019 11:45 Unitas'30 JO13-5 Roosendaal JO13-5 M. (Martijn) Verhoeven 9 - 0
C 09-03-2019 11:30 Zundert JO13-2 Unitas'30 JO13-11 T. (Thierry) Willekens 0 - 3
C 09-03-2019 10:00 Baronie JO13-10 Unitas'30 JO13-10 D. (Derk) te Kiefte 3 - 7
C 09-03-2019 11:00 RSV JO11-1 Unitas'30 JO11-8 5 - 5
C 09-03-2019 08:30 Unitas'30 JO11-3 SC Gastel JO11-2 M. (Mathijs) Lejeune 3 - 1
C 09-03-2019 10:15 VOAB JO11-3 Unitas'30 JO11-7 S.A.H.C. (Sem) Vermeer 5 - 5
C 09-03-2019 10:00 Unitas'30 JO11-1 TSC JO11-1 D. (Diego) Forsten 6 - 1
C 09-03-2019 08:30 Unitas'30 JO11-9 DEVO JO11-1 P. (Pascal) Ploeg 3 - 2
C 09-03-2019 10:00 Unitas'30 JO11-11 DBGC JO11-1 T. (Tim) Schalk 4 - 6
C 09-03-2019 09:45 MOC'17 JO11-4 Unitas'30 JO11-13 K. (Koen) van der Heijden 2 - 2
C 09-03-2019 08:30 Unitas'30 JO11-10 DSE JO11-2 T. (Tim) de Laat 0 - 3
C 09-03-2019 vervallen Unitas'30 JO9-9 ST TPO/DHV/VOV JO9-2 Louis Donders (S)
C 09-03-2019 vervallen WDS'19 JO9-3 Unitas'30 JO9-7
C 09-03-2019 11:00 Unitas'30 JO9-3 BSC JO9-2 Jip Liebregts (S)
C 09-03-2019 vervallen Beek Vooruit JO9-3 Unitas'30 JO9-8
C 09-03-2019 vervallen Unitas'30 JO9-4 Unitas'30 JO9-6 Spelbegeleider/Ouder (S)
C 09-03-2019 vervallen Unitas'30 JO9-1 Beek Vooruit JO9-1 Spelbegeleider/Ouder (S)
C 09-03-2019 09:00 Roosendaal JO8-7 Unitas'30 JO8-9
C 09-03-2019 vervallen DIA JO8-3 Unitas'30 JO8-8
C 09-03-2019 vervallen Unitas'30 JO8-2 Cluzona JO8-1 Luuk Meulenberg (S)
C 09-03-2019 vervallen Unitas'30 JO8-3 Madese Boys JO8-1 Josh Frauenfelder (S)
C 09-03-2019 vervallen Unitas'30 JO8-6 Victoria'03 JO8-2 Max Ambags (S)
C 09-03-2019 vervallen JEKA JO8-4 Unitas'30 JO8-7
C 09-03-2019 vervallen MOC'17 JO8-1 Unitas'30 JO8-1
C 09-03-2019 vervallen Boeimeer JO8-4 Unitas'30 JO8-4
C 09-03-2019 vervallen Roosendaal JO8-2 Unitas'30 JO8-5
Vorige Volgende

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
C 16-03-2019 10:30 IFC JO17-1 Unitas'30 JO17-1 P. (Piërre) de Lang 2 - 1
C 16-03-2019 13:00 TVC Breda JO17-1 Unitas'30 JO17-2 P. (Patrick) Forsten 6 - 0
C 16-03-2019 12:00 Unitas'30 JO15-6 Klundert JO15-2 J. (John) Frauenfelder 5 - 0
C 16-03-2019 14:30 Unitas'30 JO15-1 Dongen JO15-1 Afgeschermd 3 - 1
C 16-03-2019 10:15 Unitas'30 JO15-2 Hoeven JO15-1 T.R.A (Thomas) de Kock 1 - 2
C 16-03-2019 11:30 Steenbergen JO15-2 Unitas'30 JO15-5 E.C.M. (Erik) Verstrepen 1 - 4
C 16-03-2019 11:45 Unitas'30 JO15-7 Rijen JO15-4 S. (Sander) Witteveen 4 - 2
C 16-03-2019 10:00 JEKA JO15-10 Unitas'30 JO15-8 F.A.A. (Frits) Schuurink 7 - 0
C 16-03-2019 14:00 Unitas'30 MO15-2 UVV'40 MO15-1 H. (Henk) Schuiling 2 - 1
C 16-03-2019 13:45 Unitas'30 MO15-3 ST Zundert/Wernhout MO15-1 K. (Kayleigh) Klok 1 - 0
C 16-03-2019 10:15 Unitas'30 MO13-1 Hoeven JO13-2 Afgeschermd… (+1) 4 - 0
C 16-03-2019 08:30 Unitas'30 MO11-1 Prinsenland MO11-1 P. (Pim) van Polanen 3 - 2
C 16-03-2019 08:30 Prinsenland JO13-1 Unitas'30 JO13-5 1 - 5
C 16-03-2019 10:30 Willem II Tilburg BV JO13-2 Unitas'30 JO13-1 F.J. (Frans) Kerssens 1 - 5
C 16-03-2019 10:00 Unitas'30 JO13-8 Bavel JO13-3 K.F.W. (Kevin) Witteveen 0 - 5
C 16-03-2019 08:30 Unitas'30 JO13-11 Baronie JO13-10 M. (Marco) Verhoeven 1 - 4
C 16-03-2019 08:30 Unitas'30 JO13-10 Zundert JO13-2 D. (Diego) Forsten 4 - 1
C 16-03-2019 18:30 Oosterhout JO11-2 Unitas'30 JO11-5 1 - 5
C 16-03-2019 11:00 RSV JO11-2 Unitas'30 JO11-9 5 - 4
C 16-03-2019 11:30 Unitas'30 JO11-6 DSE JO11-1 M. (Mathijs) Lejeune 9 - 1
C 16-03-2019 09:00 RBC JO11-2 Unitas'30 JO11-2 8 - 3
C 16-03-2019 10:00 Virtus JO11-1 Unitas'30 JO11-3 N. (Niels) van der Kloot 2 - 7
C 16-03-2019 08:30 Unitas'30 JO11-7 SVG JO11-1 Leider / Ouder (S) 3 - 4
C 16-03-2019 11:30 Unitas'30 JO11-4 TVC Breda JO11-2 T. (Tim) Schalk 9 - 2
C 16-03-2019 08:30 Rijen JO11-3 Unitas'30 JO11-10 Afgeschermd 3 - 4
C 16-03-2019 10:00 Unitas'30 JO11-14 DSE JO11-4 Finn van Dartel (S) 1 - 5
C 16-03-2019 10:00 Unitas'30 JO11-12 DSE JO11-3 Tim Schalk (S) 12 - 0
C 16-03-2019 08:30 Unitas'30 JO11-13 ST TPO/DHV/VOV JO11-1 Leider / Ouder (S) 2 - 2
C 16-03-2019 vervallen Neerlandia'31 JO9-1 Unitas'30 JO9-9
C 16-03-2019 08:30 AS Roma Chelsea Jelle van Zundert (S)
C 16-03-2019 08:30 Barcelona Juventus Anouk Romme (S)
C 16-03-2019 08:30 Liverpool FC Real Madrid Milan Buijnsters (S)
C 16-03-2019 08:30 AC Milan Manchester United Ubayd Hassan (S)
C 10-03-2019 12:00 Baronie 4 Unitas'30 Zondag 5 S. (Steven) de Bruijn 3 - 2
C 10-03-2019 14:00 Zeelandia Middelburg 1 Unitas'30 Zondag 1 M.J.C. (Maurice) Hermus
C 10-03-2019 11:30 Roosendaal 2 Unitas'30 Zondag 2 C.J. (Corné) van den Broek 3 - 2
C 10-03-2019 10:00 Beek Vooruit 5 Unitas'30 Zondag 6 N.F.H. (Nick) Beekers 5 - 1
C 10-03-2019 10:00 Unitas'30 Zondag 7 RSV 5 A.P. (Ad) de Pijper 3 - 2
C 10-03-2019 10:00 Sprundel 6 Unitas'30 Zondag 8 B. (Bruce) Roest 6 - 4
C 10-03-2019 10:30 Unitas'30 Zondag 3 Schijf 2 Afgeschermd 1 - 1
C 10-03-2019 12:00 Boeimeer 5 Unitas'30 Zondag 4 Afgeschermd 0 - 6
C 10-03-2019 10:00 Bavel VR3 Unitas'30 Dames 1 Afgeschermd 4 - 0
C 10-03-2019 10:00 Unitas'30 Dames 2 Internos VR1 J. (John) Frauenfelder 1 - 3
C 09-03-2019 14:30 Terheijden 2 Unitas'30 Zaterdag 2 J. (Jan) Vugts 7 - 3
C 09-03-2019 14:15 Unitas'30 Zaterdag 3 WDS'19 3 W. (William) Graumans 3 - 2
C 09-03-2019 14:30 Willem II 1 Unitas'30 Zaterdag 1 Afgeschermd 4 - 1
C 09-03-2019 16:30 Unitas'30 JO19-1 VOAB JO19-1 Afgeschermd 3 - 1
C 09-03-2019 14:30 Unitas'30 JO19-3 Zwaluwe JO19-1 J.A. (Ronald) van Steenhoven 1 - 3
C 09-03-2019 12:00 Klundert JO19-1 Unitas'30 JO19-2 C. (Cees) Clarijs 2 - 2
C 09-03-2019 12:30 Groen Wit JO17-1 Unitas'30 JO17-5 Afgeschermd 5 - 4
C 09-03-2019 14:15 Unitas'30 JO17-1 Oranje Wit JO17-1 A.W.J. (Ad) Broeders 6 - 1
C 09-03-2019 12:00 Unitas'30 JO17-2 Sprundel JO17-1 R.P.W. (Robin) Roovers 3 - 1
C 09-03-2019 15:10 Baronie JO17-5 Unitas'30 JO17-3 R. (Risa) Sari 1 - 2
C 09-03-2019 12:15 Unitas'30 JO17-4 Roosendaal JO17-5 J. F.H. (Joeri) Stallinga 7 - 0
C 09-03-2019 10:15 Unitas'30 JO15-5 Nieuw Borgvliet JO15-2 S. (Sander) Witteveen 6 - 1
C 09-03-2019 08:30 Baronie JO15-7 Unitas'30 JO15-7 Afgeschermd 1 - 11
C 09-03-2019 10:15 Unitas'30 JO15-8 UVV'40 JO15-2 J. (John) Frauenfelder 1 - 12
C 09-03-2019 12:15 Unitas'30 JO15-3 Gloria UC JO15-1 C.M.M. (Kees) Halters 0 - 1
C 09-03-2019 10:15 Seolto JO15-1G Unitas'30 JO15-6 M.H.F. (Marc) Pellen 1 - 7
C 09-03-2019 12:45 RKDVC JO15-1 Unitas'30 JO15-1 Afgeschermd 2 - 1
C 09-03-2019 13:30 Unitas'30 MO17-1 Roosendaal MO17-2 T. (Tim) Nagtegaal 0 - 1
C 09-03-2019 12:45 Sprundel MO15-1 Unitas'30 MO15-3 J.F.E. (Frank) Deckers 1 - 1
C 09-03-2019 08:30 Unitas'30 MO13-3 Moerse Boys MO13-1 T. (Tim) Schalk 4 - 1
C 09-03-2019 10:00 NSV MO11-1 Unitas'30 MO11-1 Q. (Quinten) Jansen 6 - 1
C 09-03-2019 vervallen SC Welberg JO9-1M Unitas'30 MO9-2 (JO9-11M)
C 09-03-2019 08:30 Unitas'30 JO13-3 RFC JO13-2 J. (Jan) Heijnen 1 - 1
C 09-03-2019 11:45 Unitas'30 JO13-5 Roosendaal JO13-5 M. (Martijn) Verhoeven 9 - 0
C 09-03-2019 11:30 Zundert JO13-2 Unitas'30 JO13-11 T. (Thierry) Willekens 0 - 3
C 09-03-2019 10:00 Baronie JO13-10 Unitas'30 JO13-10 D. (Derk) te Kiefte 3 - 7
C 09-03-2019 11:00 RSV JO11-1 Unitas'30 JO11-8 5 - 5
C 09-03-2019 08:30 Unitas'30 JO11-3 SC Gastel JO11-2 M. (Mathijs) Lejeune 3 - 1
C 09-03-2019 10:15 VOAB JO11-3 Unitas'30 JO11-7 S.A.H.C. (Sem) Vermeer 5 - 5
C 09-03-2019 10:00 Unitas'30 JO11-1 TSC JO11-1 D. (Diego) Forsten 6 - 1
C 09-03-2019 08:30 Unitas'30 JO11-9 DEVO JO11-1 P. (Pascal) Ploeg 3 - 2
C 09-03-2019 10:00 Unitas'30 JO11-11 DBGC JO11-1 T. (Tim) Schalk 4 - 6
C 09-03-2019 09:45 MOC'17 JO11-4 Unitas'30 JO11-13 K. (Koen) van der Heijden 2 - 2
C 09-03-2019 08:30 Unitas'30 JO11-10 DSE JO11-2 T. (Tim) de Laat 0 - 3
C 09-03-2019 vervallen Unitas'30 JO9-9 ST TPO/DHV/VOV JO9-2 Louis Donders (S)
C 09-03-2019 vervallen WDS'19 JO9-3 Unitas'30 JO9-7
C 09-03-2019 11:00 Unitas'30 JO9-3 BSC JO9-2 Jip Liebregts (S)
C 09-03-2019 vervallen Beek Vooruit JO9-3 Unitas'30 JO9-8
C 09-03-2019 vervallen Unitas'30 JO9-4 Unitas'30 JO9-6 Spelbegeleider/Ouder (S)
C 09-03-2019 vervallen Unitas'30 JO9-1 Beek Vooruit JO9-1 Spelbegeleider/Ouder (S)
C 09-03-2019 09:00 Roosendaal JO8-7 Unitas'30 JO8-9
C 09-03-2019 vervallen DIA JO8-3 Unitas'30 JO8-8
C 09-03-2019 vervallen Unitas'30 JO8-2 Cluzona JO8-1 Luuk Meulenberg (S)
C 09-03-2019 vervallen Unitas'30 JO8-3 Madese Boys JO8-1 Josh Frauenfelder (S)
C 09-03-2019 vervallen Unitas'30 JO8-6 Victoria'03 JO8-2 Max Ambags (S)
C 09-03-2019 vervallen JEKA JO8-4 Unitas'30 JO8-7
C 09-03-2019 vervallen MOC'17 JO8-1 Unitas'30 JO8-1
C 09-03-2019 vervallen Boeimeer JO8-4 Unitas'30 JO8-4
C 09-03-2019 vervallen Roosendaal JO8-2 Unitas'30 JO8-5
C 09-03-2019 08:30 AC Milan Chelsea Milan Buijnsters (S)
C 09-03-2019 08:30 Barcelona Liverpool Fc. Jelle van Zundert (S)
C 09-03-2019 08:30 Manchester United Juventus Ubayd Hassan (S)
C 09-03-2019 08:30 AS Roma Paris Saint Germain Anouk Romme (S)
C 24-02-2019 14:30 Rijen 1 Unitas'30 Zondag 1 C. (Clint) van der Heyden 3 - 3
C 23-02-2019 15:00 Peursum 1 Unitas'30 Zaterdag 1 R. (Rene) Hocks 7 - 1
C 23-02-2019 12:30 VVR JO15-1 Unitas'30 JO15-2 W (Wilfried) van de Bemd 2 - 0
C 23-02-2019 14:15 Unitas'30 MO15-1 TSC MO15-1 J. (John) Frauenfelder 1 - 1
Vorige Volgende

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
B 15-09-2018 09:30 Rood-Wit W JO8-1 Unitas'30 JO8-1 W. (Werner) deBont 4 - 12
B 15-09-2018 08:30 Boeimeer JO8-2 Unitas'30 JO8-5 Afgeschermd 2 - 2
B 15-09-2018 08:30 Unitas'30 JO8-6 Boeimeer JO8-3 Spelbegeleider/Ouder (S) 5 - 3
B 15-09-2018 10:30 JEKA JO8-6 Unitas'30 JO8-7 S.T.W. (Sebastiaan) Span 8 - 0
B 12-09-2018 19:30 ST TPO/VOV zat 2 Unitas'30 Zaterdag 2 R.P.A. (Ruben) Aerts 1 - 3
B 12-09-2018 18:15 Unitas'30 JO13-5 Zundert JO13-1 J. (John) Frauenfelder 3 - 2
B 12-09-2018 18:30 NOAD'67 JO8-1 Unitas'30 JO8-4 -
B 11-09-2018 18:30 Schijf JO11-1G Unitas'30 JO11-13 Afgeschermd 5 - 3
B 09-09-2018 12:00 Unitas'30 Zondag 2 JEKA 5 V.S. (Vincent) deJong 2 - 3
B 09-09-2018 11:30 ODIO 2 Unitas'30 Zondag 3 E. (Edwin) Verwer 3 - 3
B 09-09-2018 11:00 Hoeven 4 Unitas'30 Zondag 4 Afgeschermd 3 - 2
B 09-09-2018 10:00 Unitas'30 Zondag 6 Internos 4 M.M.A.J. (Mitchel) vanOers 3 - 1
B 09-09-2018 12:30 Unitas'30 Zondag 8 VVR 4 M. (Maarten) deJong 2 - 3
B 09-09-2018 11:45 Internos 3 Unitas'30 Zondag 5 B. (Bedel) Karahan 4 - 3
B 09-09-2018 12:00 RSV 4 Unitas'30 Zondag 7 R. (Romme) Jongeneelen 4 - 3
B 09-09-2018 13:00 Unitas'30 Dames 1 Schijf VR1 J (Jan) vanAkkeren 0 - 6
B 09-09-2018 10:00 Unitas'30 Dames 2 HZ'75 VR1 M.A. (Marc) Havermans 2 - 2
B 08-09-2018 17:00 Unitas'30 Zondag 1 DBGC 1 Y. (Younes) El-Hajouti 4 - 1
B 08-09-2018 17:00 RSV 1 Unitas'30 Zaterdag 1 J. (Joep) vanLuijt 3 - 2
B 08-09-2018 14:00 DSE 4 Unitas'30 Zaterdag 3 R. (Rob) van derHeijden 4 - 4
B 08-09-2018 15:00 Hoeven JO19-1 Unitas'30 JO19-2 S. (Sven) Kokke 1 - 4
B 08-09-2018 16:00 Unitas'30 JO19-3 Baronie JO19-4 Afgeschermd 3 - 2
B 08-09-2018 14:15 Unitas'30 JO19-1 Wieldrecht JO19-1 J. (Sjef) Tilborghs 4 - 2
B 08-09-2018 15:00 Boeimeer JO19-1 Unitas'30 JO19-4 J. (Jaap) Janse 6 - 2
B 08-09-2018 13:00 DSE JO17-2 Unitas'30 JO17-4 A.M. (Ad) Marijnissen 0 - 2
B 08-09-2018 16:00 Unitas'30 JO17-5 Internos JO17-2 J.G.H. (Jaimy) Genderen 2 - 1
B 08-09-2018 13:00 Beek Vooruit JO17-7 Unitas'30 JO17-6 AP (Ad) Leijten 6 - 0
B 08-09-2018 15:15 Unitas'30 JO17-3 Rood-Wit W JO17-1 C.H. (Corné) Bulkmans 1 - 5
B 08-09-2018 14:00 Zundert JO17-1 Unitas'30 JO17-1 J. (John) Michielsen 0 - 9
B 08-09-2018 14:30 Madese Boys JO17-1 Unitas'30 JO17-2 P. (Patrick) Forsten 3 - 1
B 08-09-2018 11:45 Roosendaal JO15-1 Unitas'30 JO15-2 Afgeschermd 18 - 0
B 08-09-2018 14:00 Unitas'30 JO15-5 MOC'17 JO15-4 R. (Richard) Lauwen 1 - 5
B 08-09-2018 12:00 Unitas'30 JO15-3 Klundert JO15-1 P.P. (Paul) vdReijt 0 - 3
B 08-09-2018 11:30 Boeimeer JO15-3 Unitas'30 JO15-8 L. (Laurens) Heikamp 13 - 1
B 08-09-2018 12:15 Unitas'30 JO15-1 Wieldrecht JO15-1 R.G. (Ralph) vanVuuren 2 - 1
B 08-09-2018 12:00 Unitas'30 JO15-4 NSV JO15-1 J. F.H. (Joeri) Stallinga 3 - 1
B 08-09-2018 13:00 TVC Breda JO15-3 Unitas'30 JO15-6 B. (Bjorn) van denKieboom 5 - 1
B 08-09-2018 vervallen Unitas'30 JO15-7 DSE JO15-3 J. (John) Frauenfelder
B 08-09-2018 14:30 DSE MO17-1 Unitas'30 MO17-1 B. (Bedel) Karahan 2 - 7
B 08-09-2018 14:00 Unitas'30 MO15-1 DSE MO15-1 S. (Stephan) vanGinneken 1 - 0
B 08-09-2018 14:15 Unitas'30 MO15-2 JEKA MO15-1 R.N. (Ricardo) Jankie 1 - 8
B 08-09-2018 09:00 Dubbeldam MO15-1 Unitas'30 MO15-3 P. (Patrick) deRover 17 - 0
B 08-09-2018 vervallen Unitas'30 MO13-1 Dubbeldam MO13-1 K. (Kayleigh) Klok
B 08-09-2018 12:30 Unitas'30 MO13-1 Beek Vooruit JO13-3 Afgeschermd 3 - 1
B 08-09-2018 10:00 SC Welberg MO13-1 Unitas'30 MO13-2 Afgeschermd 10 - 0
B 08-09-2018 11:15 Sprundel MO13-1 Unitas'30 MO13-3 C.A.M. (Corne) Jaspers 0 - 15
B 08-09-2018 10:45 Unitas'30 MO11-1 MOC'17 MO11-1 Leider / Ouder (S) 1 - 14
B 08-09-2018 09:30 Unitas'30 MO9-1 (JO9-10M) Virtus JO9-3 Marissa Rockx (S) 2 - 8
B 08-09-2018 vervallen Unitas'30 MO9-2 (JO9-11M) Beek Vooruit JO8-4 Spelbegeleider/Ouder (S)
B 08-09-2018 10:00 Boeimeer JO13-3 Unitas'30 JO13-6 M. (Mathijs) vanSchelt 8 - 0
B 08-09-2018 08:30 Unitas'30 JO13-9 Virtus JO13-3 M. (Martin) deKinderen… (+1) 0 - 5
B 08-09-2018 10:15 Halsteren JO13-4 Unitas'30 JO13-7 J.C.M. (Jack) v.d.Watering 6 - 0
B 08-09-2018 10:15 Unitas'30 JO13-1 MOC'17 JO13-1 J.J.M. (Jean-Jacques) Mulleman 6 - 4
B 08-09-2018 10:15 Unitas'30 JO13-2 Groote Lindt JO13-1 T. (Thomas) Klaassen 0 - 4
B 08-09-2018 10:15 Unitas'30 JO13-3 RSV JO13-1 S.J.M. (Stefan) Braat 11 - 0
B 08-09-2018 11:00 VVR JO13-2 Unitas'30 JO13-8 J. (Johan) Voesenek 7 - 1
B 08-09-2018 08:30 Prinsenland JO13-1 Unitas'30 JO13-4 Afgeschermd 1 - 3
B 08-09-2018 11:45 Roosendaal JO13-4 Unitas'30 JO13-5 P.C. (Peter) Bierstekers 0 - 11
B 08-09-2018 08:30 Unitas'30 JO13-10 WDS'19 JO13-2 K. (Kayleigh) Klok 2 - 5
B 08-09-2018 10:00 Baronie JO13-10 Unitas'30 JO13-11 D. (Derk) teKiefte 4 - 2
B 08-09-2018 09:30 DVO'60 JO11-1 Unitas'30 JO11-9 E. (Edwin) Aarts 11 - 2
B 08-09-2018 09:00 Victoria'03 JO11-1 Unitas'30 JO11-5 I. (Iris) Schouw 2 - 4
B 08-09-2018 09:00 Madese Boys JO11-2 Unitas'30 JO11-3 S. (Sebastiaan) vanHulst 3 - 11
B 08-09-2018 11:30 Unitas'30 JO11-4 TSC JO11-2 Leider / Ouder (S) 3 - 5
B 08-09-2018 08:30 Unitas'30 JO11-6 DOSKO JO11-1 Diego Forsten (S) 1 - 18
B 08-09-2018 08:30 Unitas'30 JO11-8 Baronie JO11-2 Tim Schalk (S) 1 - 7
B 08-09-2018 08:30 Groen Wit JO11-2 Unitas'30 JO11-7 Afgeschermd 6 - 4
B 08-09-2018 11:30 Unitas'30 JO11-1 Halsteren JO11-1 Kevin Witteveen (S) 5 - 0
B 08-09-2018 10:00 Sarto JO11-2 Unitas'30 JO11-2 J.P. (Jens) vanKessel 4 - 7
B 08-09-2018 10:00 Unitas'30 JO11-11 DSE JO11-3 Luuk van den Broek (S) 17 - 0
B 08-09-2018 08:30 Beek Vooruit JO11-4 Unitas'30 JO11-10 C.J.M. (Leontien) Sluis-van Dongen 2 - 7
B 08-09-2018 10:00 Unitas'30 JO11-12 Boeimeer JO11-6 Finn van Dartel (S) 1 - 2
B 08-09-2018 08:30 Unitas'30 JO11-13 Sprundel JO11-1 mathijs Lejeune (S) 1 - 4
B 08-09-2018 08:45 VVR JO11-2 Unitas'30 JO11-14 Afgeschermd 8 - 2
B 08-09-2018 08:30 Unitas'30 JO9-1 DSE JO9-1 Bas Voermans (S) 11 - 6
B 08-09-2018 09:00 SC Gastel JO9-2 Unitas'30 JO9-8 6 - 6
B 08-09-2018 09:30 Wernhout JO9-1 Unitas'30 JO9-9 Afgeschermd 5 - 3
B 08-09-2018 vervallen Unitas'30 JO9-3 Hoeven JO9-1 Spelbegeleider/Ouder (S)
B 08-09-2018 08:45 Moerse Boys JO9-1 Unitas'30 JO9-4 T. (Tygo) Verschuren 4 - 9
B 08-09-2018 09:30 Unitas'30 JO9-5 TVC Breda JO9-2G Pascal Ploeg (S) 3 - 10
B 08-09-2018 08:30 Olympia'60 JO9-3 Unitas'30 JO9-6 S. (Sander) Steenvoorden 9 - 5
B 08-09-2018 10:45 Unitas'30 JO9-2 VVR JO9-1 M. (Marcel) Broekhoff… (+1) 4 - 7
B 08-09-2018 08:30 Unitas'30 JO8-8 Moerse Boys JO8-2G Spelbegeleider/Ouder (S) 5 - 4
B 08-09-2018 09:30 Unitas'30 JO8-9 Moerse Boys JO8-3 Spelbegeleider/Ouder (S) 12 - 5
B 08-09-2018 08:30 The Gunners JO8-1 Unitas'30 JO8-2 M. (Martijn) Helmer 0 - 7
B 08-09-2018 08:30 Unitas'30 JO8-3 Victoria'03 JO8-1 Luuk Meulenberg (S) 6 - 4
B 08-09-2018 08:30 Unitas'30 JO8-4 MOC'17 JO8-6 Stan Klein paste (S) 1 - 5
B 08-09-2018 08:30 TSC JO8-1 Unitas'30 JO8-1 D. (Dennis) van deWal 7 - 6
B 08-09-2018 10:00 TVC Breda JO8-1 Unitas'30 JO8-5 Afgeschermd 18 - 2
B 08-09-2018 09:45 Beek Vooruit JO8-3 Unitas'30 JO8-6 Afgeschermd 2 - 6
B 08-09-2018 08:30 Groen Wit JO8-3 Unitas'30 JO8-7 G. (Gijs) Nouwens 8 - 2
B 05-09-2018 20:00 Unitas'30 MO17-1 Moerse Boys MO17-1 M. (Martin) deKinderen 4 - 2
B 05-09-2018 18:15 Unitas'30 JO13-11 Moerse Boys JO13-2 K. (Kayleigh) Klok… (+1) 1 - 1
B 02-09-2018 11:45 Sprundel 2 Unitas'30 Zondag 2 P. (Patrick) Forsten 7 - 1
B 02-09-2018 12:30 Unitas'30 Zondag 4 Victoria'03 4 S. (Sharif) Daoud 3 - 1
B 02-09-2018 vervallen BSC 4 Unitas'30 Zondag 6
B 02-09-2018 09:45 Internos 5 Unitas'30 Zondag 8 Afgeschermd 4 - 4
B 02-09-2018 10:00 Unitas'30 Zondag 7 DSE 5 Afgeschermd 0 - 1
B 02-09-2018 10:30 Unitas'30 Zondag 3 Boeimeer 2 A.J. (Ad) Koremans -
B 02-09-2018 12:00 DESK VR1 Unitas'30 Dames 1 S (Simone) vanManen 2 - 2
Vorige Volgende

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
V 02-02-2019 08:30 WDS'19 JO9-2 Unitas'30 JO8-2 0-8
V 02-02-2019 08:45 Sv Reeshof JO8-1 Unitas'30 JO8-3
V 02-02-2019 08:45 Sv Reeshof JO8-2 Unitas'30 JO8-6
V 02-02-2019 09:00 VVR JO7-1 Manchester United
V 27-01-2019 12:00 Unitas'30 Zondag 1 VVR 1 Gerwin Oomen (S)
V 27-01-2019 12:30 Unitas'30 Zondag 4 Gesta 2 Koen Hermus (S) 4-1
V 27-01-2019 10:30 Unitas'30 Zondag 6 Unitas 30 5 Edwin Hultermans (S)
V 27-01-2019 afgelast Rood wit 5 Unitas'30 Zondag 7
V 27-01-2019 11:00 Unitas'30 Zondag 8 Victoria 7
V 27-01-2019 12:00 Victoria'03 2 Unitas'30 Zondag 2
V 26-01-2019 15:00 Unitas'30 JO19-1 Rijen JO19-1 Gerwin Oomen (S) 4-1
V 26-01-2019 14:30 Unitas'30 JO19-2 RFC JO19-1 Kees Halters (S) 1-3
V 26-01-2019 14:30 Unitas'30 JO17-5 RFC JO17-3 John Frauenfelder (S) 3-0
V 26-01-2019 15:00 Unitas'30 JO17-1 TOGB JO17-1 Koen Hermus (S) 2-0
V 26-01-2019 12:45 Terheijden JO17-1 Unitas'30 JO17-4
V 26-01-2019 11:00 Terheijden JO15-2 Unitas'30 JO15-5
V 26-01-2019 12:45 Unitas'30 JO15-1 TOGB JO15-1 Jetske Bon (S) 0-8
V 26-01-2019 12:30 Unitas'30 JO15-3 RFC JO15-2 John Frauenfelder (S) 0-1
V 26-01-2019 12:30 Unitas'30 MO17-1 Terheijden MO17-1 Sander Witteveen (S) 3-1
V 26-01-2019 12:30 Unitas'30 MO15-2 RFC MO15-1 Kayleigh Klok (S) 4-0
V 26-01-2019 09:30 Terheijden MO11-1 Unitas'30 MO11-1
V 26-01-2019 10:45 Unitas'30 JO13-3 Terheijden JO13-1 Jan Heijnen (S) 3-1
V 26-01-2019 09:00 Unitas'30 JO11-3 Terheijden JO11-1 Mathijs Lejeune (S) 2-3
V 26-01-2019 09:00 Unitas'30 JO11-7 Terheijden JO11-3 Leider / Ouder (S) 6-1
V 26-01-2019 09:00 Unitas'30 JO11-1 Sv Reeshof JO11-1 Leider / Ouder (S) 8-3
V 26-01-2019 09:00 Unitas'30 JO11-11 Sv Reeshof JO11-3 Pascal Ploeg (S) 4-9
V 26-01-2019 11:30 Terheijden JO9-2 Unitas'30 JO9-8
V 26-01-2019 09:00 Terheijden JO8-2 Unitas'30 JO8-7
V 20-01-2019 10:30 Unitas'30 Zondag 2 Sprundel 2 Jetske Bon (S)
V 20-01-2019 10:00 Unitas'30 Zondag 4 Hoeven 5 Bob Frauenfelder (S) 5-2
V 20-01-2019 12:00 Unitas'30 Dames 1 D.V.O. 60 Dames 1 Edwin Hultermans (S)
V 19-01-2019 14:30 RKDVC JO19-1 Unitas'30 JO19-1 5-5
V 19-01-2019 12:00 Baronie JO17-1 Unitas'30 JO17-1 2-2
V 19-01-2019 13:00 Beek Vooruit JO15-1 Unitas'30 JO15-1 1-2
V 18-12-2018 20:00 Jeka O23 Unitas'30 O23 2-1
V 16-12-2018 afgelast Unitas'30 JO9-1 Beek vooruit JO9-1 Pim van Polanen (S)
V 15-12-2018 11:15 Unitas'30 JO15-2 Unitas'30 JO15-3 Thomas Klaassen (S) 1-1
V 15-12-2018 11:15 Unitas'30 JO15-4 Unitas'30 JO15-6 Marco Verhoeven (S) 1-1
V 15-12-2018 11:00 Seolto JO13-1 Unitas'30 JO13-3
V 15-12-2018 11:15 Unitas'30 JO13-4 Unitas'30 MO13-1 Kayleigh Klok (S) 1-1
V 15-12-2018 09:30 Unitas'30 JO11-1 Jeka JO11-1 Leider / Ouder (S)
V 15-12-2018 09:30 Unitas'30 JO11-6 RSV JO11-1 Leider / Ouder (S) 1-5
V 15-12-2018 09:30 Unitas'30 JO11-3 VVR JO11-1 Robert Scholtes (S) 0-5
V 15-12-2018 11:00 DIA JO9-5 Unitas'30 JO9-5 5-9
V 15-12-2018 afgelast Moc'17 JO9-2 Unitas'30 JO9-1
V 15-12-2018 10:15 Jeka JO9-4 Unitas'30 JO9-4
V 08-12-2018 08:30 Unitas'30 JO11-3 Unitas'30 JO9-1 Leider / Ouder (S)
V 08-12-2018 08:30 Unitas'30 JO9-7 Unitas'30 JO9-8 Leider / Ouder (S)
V 27-11-2018 20:00 Unitas'30 O23 Roosendaal O23
V 20-11-2018 20:00 Unitas'30 Zondag 2 Moerse Boys 2 Gerard Dekkers (S)
V 17-11-2018 09:30 Willem II av JO13-1 Unitas'30 JO13-2 5-2
V 17-11-2018 09:30 Unitas'30 JO9-4 Unitas'30 JO9-5
V 17-11-2018 09:30 Unitas'30 JO9-4 Unitas'30 JO9-5 Jesper v/d Horst (S)
V 10-11-2018 10:30 Victoria'03 JO11-1 Unitas'30 JO11-5
V 07-11-2018 19:00 Unitas'30 JO13-2 Virtus JO13-1 Kayleigh Klok (S)
V 04-11-2018 12:45 Unitas'30 JO9-9 vv Rijen JO9-5 Josh Frauenfelder (S) 4-4
V 30-10-2018 20:00 Unitas'30 O23 TSC O23 Gerwin Oomen (S) 6-2
V 27-10-2018 08:30 Unitas'30 JO9-6 Unitas'30 JO9-7 Spelbegeleider/Ouder (S)
V 27-10-2018 09:45 Unitas'30 JO8-3 Unitas'30 JO9-9
V 27-10-2018 08:30 Unitas'30 JO9-6 Unitas'30 JO9-7
V 27-10-2018 09:45 Unitas'30 JO8-3 Unitas'30 JO9-9 Spelbegeleider/Ouder (S)
V 21-10-2018 12:45 Unitas'30 JO8-2 Zeelandia Middelburg JO8-1 Jip Liebregts (S)
V 20-10-2018 11:45 Halsteren JO15-2 Unitas'30 JO15-3 2-3
V 20-10-2018 08:30 Unitas'30 JO11-6 Unitas'30 JO9-1 Luuk Meulenberg (S) 6-2
V 20-10-2018 10:00 Unitas'30 JO11-10 Sc 't Zand JO11-5 Tim Schalk (S)
V 20-10-2018 08:30 Unitas'30 JO11-6 Unitas'30 JO9-1 2-6
V 20-10-2018 08:45 Moerse Boys JO9-1 Unitas'30 JO8-1
V 13-10-2018 11:45 Unitas'30 MO15-1 Fc Tilburg MO15-1 Kayleigh Klok (S)
V 13-10-2018 10:45 Sv Reeshof JO9-1 Unitas'30 JO9-1
V 13-10-2018 08:30 Unitas'30 JO8-1 Unitas'30 JO9-3 10-5
V 13-10-2018 08:30 Unitas'30 JO8-1 Unitas'30 JO9-3 Spelbegeleider/Ouder (S) 10-5
V 07-10-2018 12:45 Unitas'30 JO9-7 Sc Kruisland JO9-2 Pim van Polanen (S)
V 06-10-2018 08:45 Moerse Boys JO11-1 Unitas'30 JO11-6
V 06-10-2018 08:30 The Gunners JO9-2 Unitas'30 JO9-8
V 02-10-2018 20:00 Unitas'30 Zondag 1 DOSKO 1 2-0
V 29-09-2018 10:45 Moerse Boys JO11-1 Unitas'30 JO11-2
V 29-09-2018 09:45 BSC JO11-3 Unitas'30 JO11-6
V 23-09-2018 12:45 Unitas'30 JO8-3 Hoeven JO8-1 Milan Vriens (S)
V 22-09-2018 14:30 RKDVC JO17-4 Unitas'30 JO17-4
V 22-09-2018 09:45 Unitas'30 JO8-5 Unitas'30 JO9-8
V 22-09-2018 09:45 Unitas'30 JO8-5 Unitas'30 JO9-8
V 19-09-2018 19:15 Unitas'30 JO15-1 Roosendaal JO 15-1 Koen Hermus (S) 2-1
V 15-09-2018 11:30 Terheijden JO11-2 Unitas'30 JO11-14
V 11-09-2018 20:00 SEOLTO 1 Unitas'30 Zaterdag 1
V 08-09-2018 13:15 Unitas'30 JO15-7 Hoeven JO15-2 John Frauenfelder (S) 1-5
V 08-09-2018 08:45 Zwaluwe JO9-1 Unitas'30 JO9-7 6-2
V 04-09-2018 vervallen Unitas'30 Zondag 1 Groen Wit 1 Arian Rijpert (S)
V 04-09-2018 20:00 Unitas'30 Zondag 2 Groen Wit 2 Gerwin Oomen (S)
V 04-09-2018 19:30 NOORDHOEK 1 Unitas'30 Zaterdag 1
V 01-09-2018 16:00 Unitas'30 JO19-4 Bavel JO19-4 Sander Witteveen (S)
V 29-08-2018 17:00 Unitas'30 JO13-1 Shrewsbury House u13 John Frauenfelder (S)
V 29-08-2018 15:30 Unitas'30 JO11-1 Shrewsbury House u11
V 29-08-2018 18:00 Internos JO11-1 Unitas'30 JO11-2
V 28-08-2018 20:00 Unitas'30 Zondag 1 B S C 1 Gerwin Oomen (S)
V 26-08-2018 10:00 Rood Wit 5 Unitas'30 Zondag 7
V 26-08-2018 13:00 Rood Wit 2 Unitas'30 Zondag 2
V 26-08-2018 10:00 Unitas'30 Zondag 6 unitas 30 Zondag 8 Maarten de Jong (S) 2-1
V 26-08-2018 13:00 Rood Wit 1 Unitas'30 Zondag 1
V 26-08-2018 12:00 Unitas'30 Dames 1 JEKA dames 1 Jetske Bon (S)
V 26-08-2018 10:00 toernooi pcp Unitas'30 Zaterdag 1
Vorige Volgende

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
Vorige


Terug naar boven