0682 Onder 17 (3e fase)
Unitas'30 JO17-4
Teamleden
Spelers | |||||||
Ricardo Weijgers | Keeper | ||||||
Duncan Able | |||||||
Luuk Bastiaansen | |||||||
Jens Blom | |||||||
Lucas Brouwer | |||||||
Mik van Hooff | |||||||
Clive Huijbrechts | |||||||
Dylan Hultermans | |||||||
Mees Kokke | |||||||
Tim Lauwerijssen | |||||||
Niek van der Made | |||||||
Sem Neven | |||||||
Senn Nooijens | |||||||
Juul Poppelaars | |||||||
Luuk Verwijmeren | |||||||
Serginio Zitter | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Edwin Hultermans | Trainer/Coach | ||||||
Corné de Jong | Groepscoördinator Jeugd Recreatief |
Wedstrijdplanning
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Aanwezig | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 18-05-2024 14:00 | Unitas'30 JO17-4 | Beek Vooruit JO17-3 | 195314 | 13:30 | ||
C | 25-05-2024 12:30 | Unitas'30 JO17-4 | Victoria'03 JO17-2 | 195936 | 12:00 |
Wedstrijdhistorie
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 08-05-2024 19:00 | DIA JO17-1 | DSE JO17-1 | 196121 | 0-0 | ||
C | 04-05-2024 10:15 | Beek Vooruit JO17-3 | Hoeven JO17-2 | 196597 | 5-1 | ||
C | 20-04-2024 14:45 | DSE JO17-1 | JEKA JO17-6 | 197048 | 4-1 | ||
C | 20-04-2024 13:00 | MOC'17 JO17-3 | Unitas'30 JO17-4 | 196793 | 2-0 | ||
C | 20-04-2024 12:30 | SEOLTO JO17-1JM | Advendo JO17-1 | 195181 | 0-0 | ||
C | 20-04-2024 10:00 | Victoria'03 JO17-2 | Irene'58 JO17-1 | 194848 | 0-6 | ||
C | 17-04-2024 20:00 | Hoeven JO17-2 | DSE JO17-1 | 196545 | 3-0 | ||
C | 13-04-2024 10:15 | JEKA JO17-6 | Beek Vooruit JO17-3 | 196389 | 4-1 | ||
C | 13-04-2024 10:15 | Irene'58 JO17-1 | SEOLTO JO17-1JM | 196130 | 0-0 | ||
C | 13-04-2024 12:45 | Hoeven JO17-2 | MOC'17 JO17-3 | 196242 | 2-1 | ||
C | 13-04-2024 14:30 | DSE JO17-1 | ASWH JO17-3 | 195551 | 1-0 | ||
C | 13-04-2024 14:30 | Advendo JO17-1 | DIA JO17-1 | 196638 | 0-5 | ||
C | 06-04-2024 10:15 | Beek Vooruit JO17-3 | DSE JO17-1 | 197081 | 1-2 | ||
C | 06-04-2024 12:30 | DIA JO17-1 | Irene'58 JO17-1 | 196867 | 4-4 | ||
C | 06-04-2024 11:20 | Victoria'03 JO17-2 | Hoeven JO17-2 | 196746 | 1-8 | ||
C | 06-04-2024 12:30 | ASWH JO17-3 | Advendo JO17-1 | 194932 | 3-1 | ||
C | 06-04-2024 10:45 | SEOLTO JO17-1JM | Unitas'30 JO17-4 | 195028 | 1-5 | ||
C | 06-04-2024 13:00 | MOC'17 JO17-3 | JEKA JO17-6 | 196560 | 2-3 | ||
C | 23-03-2024 10:15 | JEKA JO17-6 | Victoria'03 JO17-2 | 195322 | 4-0 | ||
C | 23-03-2024 12:15 | Beek Vooruit JO17-3 | ASWH JO17-3 | 195260 | 0-3 | ||
C | 23-03-2024 10:15 | Irene'58 JO17-1 | Advendo JO17-1 | 195173 | 1-2 | ||
C | 23-03-2024 12:45 | Hoeven JO17-2 | SEOLTO JO17-1JM | 196387 | 6-0 | ||
C | 23-03-2024 14:00 | Unitas'30 JO17-4 | DIA JO17-1 | 195749 | 2-5 | ||
C | 23-03-2024 13:00 | DSE JO17-1 | MOC'17 JO17-3 | 194926 | 6-3 | ||
C | 16-03-2024 13:00 | MOC'17 JO17-3 | Beek Vooruit JO17-3 | 194443 | 4-1 | ||
C | 16-03-2024 12:30 | DIA JO17-1 | Hoeven JO17-2 | 194789 | 2-0 | ||
C | 16-03-2024 12:30 | Advendo JO17-1 | Unitas'30 JO17-4 | 196037 | 5-2 | ||
C | 16-03-2024 11:00 | Victoria'03 JO17-2 | DSE JO17-1 | 194202 | 2-2 | ||
C | 16-03-2024 10:30 | SEOLTO JO17-1JM | JEKA JO17-6 | 196025 | 1-6 | ||
C | 16-03-2024 08:30 | ASWH JO17-3 | Irene'58 JO17-1 | 195335 | 3-2 | ||
C | 09-03-2024 11:00 | Victoria'03 JO17-2 | ASWH JO17-3 | 194952 | 1-5 | ||
C | 09-03-2024 11:15 | MOC'17 JO17-3 | SEOLTO JO17-1JM | 195298 | 3-0 | ||
C | 09-03-2024 12:45 | Beek Vooruit JO17-3 | DIA JO17-1 | 194567 | 3-3 | ||
C | 09-03-2024 14:30 | DSE JO17-1 | Unitas'30 JO17-4 | 194546 | 6-1 | ||
C | 02-03-2024 12:30 | Advendo JO17-1 | JEKA JO17-6 | 194766 | 6-2 | ||
C | 02-03-2024 11:15 | Victoria'03 JO17-2 | MOC'17 JO17-3 | 194557 | 3-1 | ||
C | 02-03-2024 08:30 | ASWH JO17-3 | Unitas'30 JO17-4 | 195518 | 4-2 | ||
C | 02-03-2024 12:30 | SEOLTO JO17-1JM | Beek Vooruit JO17-3 | 194137 | 1-2 | ||
C | 02-03-2024 10:15 | Irene'58 JO17-1 | Hoeven JO17-2 | 195300 | 2-2 | ||
C | 24-02-2024 12:00 | JEKA JO17-6 | Irene'58 JO17-1 | 195684 | 3-1 | ||
C | 24-02-2024 10:45 | Hoeven JO17-2 | Unitas'30 JO17-4 | 194796 | 4-4 | ||
C | 24-02-2024 14:45 | DSE JO17-1 | Advendo JO17-1 | 196451 | 3-1 | ||
C | 17-02-2024 13:00 | DSE JO17-1 | SEOLTO JO17-1JM | 195837 | 6-1 | ||
C | 03-02-2024 10:15 | Irene'58 JO17-1 | DSE JO17-1 | 195182 | 0-2 | ||
C | 03-02-2024 11:45 | SEOLTO JO17-1JM | Victoria'03 JO17-2 | 197023 | 0-6 | ||
C | 03-02-2024 08:30 | ASWH JO17-3 | Hoeven JO17-2 | 195434 | 1-2 | ||
C | 03-02-2024 14:25 | Unitas'30 JO17-4 | JEKA JO17-6 | 196863 | 5-0 | ||
C | 03-02-2024 14:00 | Advendo JO17-1 | Beek Vooruit JO17-3 | 194156 | 0-0 | ||
C | 03-02-2024 12:30 | DIA JO17-1 | MOC'17 JO17-3 | 195208 | 2-1 | ||
C | 27-01-2024 14:00 | Unitas'30 JO17-4 | Irene'58 JO17-1 | 194531 | 2-1 | ||
C | 27-01-2024 10:30 | JEKA JO17-6 | DIA JO17-1 | 195545 | 0-5 | ||
C | 27-01-2024 13:00 | MOC'17 JO17-3 | ASWH JO17-3 | 196307 | 2-2 | ||
C | 27-01-2024 12:45 | Hoeven JO17-2 | Advendo JO17-1 | 195945 | 1-1 | ||
C | 27-01-2024 12:30 | Beek Vooruit JO17-3 | Victoria'03 JO17-2 | 195761 | 6-3 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 16-12-2023 10:30 | Beek Vooruit JO17-3 | WDS'19 JO17-1 | 134749 | 1-3 | ||
C | 16-12-2023 12:30 | Oosterhout JO17-2 | Victoria'03 JO17-2 | 134625 | 5-7 | ||
C | 16-12-2023 10:15 | Bavel JO17-3 | Unitas'30 JO17-4 | 135259 | 1-6 | ||
C | 09-12-2023 12:30 | Oosterhout JO17-2 | Bavel JO17-3 | 136228 | 4-4 | ||
C | 09-12-2023 12:30 | Advendo JO17-1 | Beek Vooruit JO17-3 | 136381 | 2-2 | ||
C | 09-12-2023 12:00 | WDS'19 JO17-1 | JEKA JO17-6 | 136274 | 3-1 | ||
C | 09-12-2023 11:15 | Victoria'03 JO17-2 | Unitas'30 JO17-4 | 136406 | 0-7 | ||
C | 02-12-2023 11:45 | Beek Vooruit JO17-3 | Oosterhout JO17-2 | 136002 | 3-2 | ||
C | 02-12-2023 12:15 | JEKA JO17-6 | Advendo JO17-1 | 136062 | 4-4 | ||
C | 02-12-2023 13:15 | Bavel JO17-3 | Victoria'03 JO17-2 | 135965 | 3-3 | ||
C | 02-12-2023 12:00 | Unitas'30 JO17-4 | WDS'19 JO17-1 | 136161 | 2-1 | ||
C | 25-11-2023 14:30 | Advendo JO17-1 | Unitas'30 JO17-4 | 135900 | 4-0 | ||
C | 25-11-2023 14:45 | WDS'19 JO17-1 | Victoria'03 JO17-2 | 135816 | 2-1 | ||
C | 25-11-2023 12:30 | Oosterhout JO17-2 | JEKA JO17-6 | 135698 | 0-5 | ||
C | 25-11-2023 13:00 | Bavel JO17-3 | Beek Vooruit JO17-3 | 135789 | 0-0 | ||
C | 18-11-2023 14:30 | WDS'19 JO17-1 | Advendo JO17-1 | 135551 | 5-1 | ||
C | 18-11-2023 12:30 | JEKA JO17-6 | Bavel JO17-3 | 135411 | 0-1 | ||
C | 18-11-2023 12:15 | Unitas'30 JO17-4 | Oosterhout JO17-2 | 135510 | 9-0 | ||
C | 18-11-2023 13:00 | Victoria'03 JO17-2 | Beek Vooruit JO17-3 | 135611 | 0-0 | ||
C | 11-11-2023 12:30 | Advendo JO17-1 | Victoria'03 JO17-2 | 135377 | 4-3 | ||
C | 11-11-2023 12:30 | Oosterhout JO17-2 | WDS'19 JO17-1 | 135168 | 0-8 | ||
C | 11-11-2023 13:15 | Beek Vooruit JO17-3 | JEKA JO17-6 | 135302 | 1-1 | ||
C | 04-11-2023 10:30 | WDS'19 JO17-1 | Bavel JO17-3 | 134949 | 3-1 | ||
C | 04-11-2023 11:15 | Victoria'03 JO17-2 | JEKA JO17-6 | 135081 | 2-2 | ||
C | 04-11-2023 12:15 | Unitas'30 JO17-4 | Beek Vooruit JO17-3 | 134908 | 2-1 | ||
C | 04-11-2023 12:30 | Advendo JO17-1 | Oosterhout JO17-2 | 135056 | 11-1 | ||
C | 28-10-2023 10:15 | JEKA JO17-6 | Unitas'30 JO17-4 | 134809 | 2-2 | ||
C | 28-10-2023 09:15 | Bavel JO17-3 | Advendo JO17-1 | 134706 | 0-1 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 21-10-2023 12:00 | Beek Vooruit JO17-3 | Bavel JO17-4 | 55618 | 2-5 | ||
C | 14-10-2023 12:30 | DIA JO17-1 (Buiten mededinging) | Advendo JO17-1 | 55562 | 0-0 | ||
C | 14-10-2023 10:15 | Irene'58 JO17-1 | WDS'19 JO17-1 | 55738 | 2-1 | ||
C | 14-10-2023 10:15 | JEKA JO17-9 | Unitas'30 JO17-4 | 55660 | 0-4 | ||
C | 07-10-2023 11:00 | Bavel JO17-4 | DIA JO17-1 (Buiten mededinging) | 55906 | 0-0 | ||
C | 07-10-2023 12:30 | Advendo JO17-1 | Irene'58 JO17-1 | 55974 | 2-1 | ||
C | 07-10-2023 14:25 | Unitas'30 JO17-4 | Beek Vooruit JO17-3 | 55830 | 2-1 | ||
C | 07-10-2023 14:30 | WDS'19 JO17-1 | JEKA JO17-9 | 56006 | 3-3 | ||
C | 30-09-2023 12:45 | Beek Vooruit JO17-3 | DIA JO17-1 (Buiten mededinging) | 55014 | 0-4 | ||
C | 30-09-2023 12:30 | WDS'19 JO17-1 | Bavel JO17-4 | 55128 | 2-3 | ||
C | 30-09-2023 10:15 | Irene'58 JO17-1 | Unitas'30 JO17-4 | 55196 | 1-3 | ||
C | 30-09-2023 10:15 | JEKA JO17-9 | Advendo JO17-1 | 55051 | 1-11 | ||
C | 23-09-2023 14:30 | DIA JO17-1 | Irene'58 JO17-1 | 55497 | 0-0 | ||
C | 23-09-2023 14:15 | Unitas'30 JO17-4 | WDS'19 JO17-1 | 55290 | 3-3 | ||
C | 23-09-2023 12:30 | Advendo JO17-1 | Beek Vooruit JO17-3 | 55438 | 3-2 | ||
C | 23-09-2023 11:30 | Bavel JO17-4 | JEKA JO17-9 | 55369 | 2-1 | ||
C | 16-09-2023 12:00 | DIA JO17-1 (Buiten mededinging) | Unitas'30 JO17-4 | 56173 | 6-1 | ||
C | 16-09-2023 12:30 | Advendo JO17-1 | Bavel JO17-4 | 56110 | 3-3 | ||
C | 16-09-2023 12:30 | Beek Vooruit JO17-3 | WDS'19 JO17-1 | 56230 | 2-3 | ||
C | 16-09-2023 10:15 | Irene'58 JO17-1 | JEKA JO17-9 | 56276 | 3-0 | ||
C | 09-09-2023 10:15 | Irene'58 JO17-1 | Bavel JO17-4 | 56546 | 0-1 | ||
C | 09-09-2023 12:30 | Unitas'30 JO17-4 | Advendo JO17-1 | 56370 | 2-2 | ||
C | 09-09-2023 12:30 | WDS'19 JO17-1 | DIA JO17-1 | 56482 | 2-1 | ||
C | 09-09-2023 12:45 | JEKA JO17-9 | Beek Vooruit JO17-3 | 56405 | 0-6 | ||
C | 02-09-2023 14:30 | DIA JO17-1 | JEKA JO17-9 | 56782 | 9-1 | ||
C | 02-09-2023 12:30 | Advendo JO17-1 | WDS'19 JO17-1 | 56720 | 5-6 | ||
C | 02-09-2023 12:15 | Beek Vooruit JO17-3 | Irene'58 JO17-1 | 56837 | 4-3 | ||
C | 02-09-2023 11:30 | Bavel JO17-4 | Unitas'30 JO17-4 | 56650 | 2-2 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DSE JO17-1 | 9 | 7 | 1 | 1 | 22 | 26 | 12 | 14 | 0 |
2 | DIA JO17-1 | 7 | 5 | 2 | 0 | 17 | 26 | 10 | 16 | 0 |
3 | ASWH JO17-3 | 8 | 5 | 1 | 2 | 16 | 21 | 11 | 10 | 0 |
4 | Hoeven JO17-2 | 9 | 4 | 3 | 2 | 15 | 23 | 17 | 6 | 0 |
5 | JEKA JO17-6 | 8 | 4 | 0 | 4 | 12 | 17 | 24 | -7 | 0 |
6 | Advendo JO17-1 | 8 | 3 | 2 | 3 | 11 | 16 | 17 | -1 | 0 |
7 | Beek Vooruit JO17-3 | 8 | 2 | 2 | 4 | 8 | 17 | 20 | -3 | 0 |
8 | MOC'17 JO17-3 | 8 | 2 | 1 | 5 | 7 | 16 | 19 | -3 | 0 |
9 | Unitas'30 JO17-4 | 8 | 2 | 1 | 5 | 7 | 18 | 27 | -9 | 0 |
10 | Irene'58 JO17-1 | 8 | 1 | 2 | 5 | 5 | 17 | 18 | -1 | 0 |
11 | Victoria'03 JO17-2 | 7 | 1 | 1 | 5 | 4 | 10 | 32 | -22 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | WDS'19 JO17-1 | 7 | 6 | 0 | 1 | 18 | 25 | 7 | 18 | 0 |
2 | Unitas'30 JO17-4 | 7 | 5 | 1 | 1 | 16 | 28 | 9 | 19 | 0 |
3 | Advendo JO17-1 | 7 | 4 | 2 | 1 | 14 | 27 | 15 | 12 | 0 |
4 | JEKA JO17-6 | 7 | 1 | 4 | 2 | 7 | 15 | 13 | 2 | 0 |
5 | Beek Vooruit JO17-3 | 5 | 1 | 2 | 2 | 5 | 8 | 10 | -2 | 0 |
6 | Victoria'03 JO17-2 | 6 | 1 | 2 | 3 | 5 | 16 | 23 | -7 | 0 |
7 | Bavel JO17-3 | 6 | 1 | 2 | 3 | 5 | 10 | 17 | -7 | 0 |
8 | Oosterhout JO17-2 | 7 | 0 | 1 | 6 | 1 | 12 | 47 | -35 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bavel JO17-4 | 6 | 4 | 2 | 0 | 14 | 16 | 10 | 6 | 0 |
2 | Unitas'30 JO17-4 | 6 | 3 | 3 | 0 | 12 | 16 | 9 | 7 | 0 |
3 | Advendo JO17-1 | 6 | 3 | 2 | 1 | 11 | 26 | 15 | 11 | 0 |
4 | WDS'19 JO17-1 | 6 | 2 | 2 | 2 | 8 | 18 | 18 | 0 | 0 |
5 | Beek Vooruit JO17-3 | 6 | 2 | 0 | 4 | 6 | 17 | 16 | 1 | 0 |
6 | Irene'58 JO17-1 | 6 | 2 | 0 | 4 | 6 | 10 | 11 | -1 | 0 |
7 | JEKA JO17-9 | 6 | 0 | 1 | 5 | 1 | 5 | 29 | -24 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
woensdag | 19:00 - 20:15 | 4 B | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|