Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0277 Onder 9 competitie (voorjaar)

Unitas'30 JO9-12

Teamleden

Spelers
Bangaly Courouma        
Keyen Dahmani        
Milan Gajdowska        
Mohamed Idlaafou        
Joep Kuipers        
Junior Lokasi        
Mats Pollemans        
Lorenzo Valentijn        
 
Overige teamleden
Iwan Verburg Groepscoƶrdinator Jeugd Recreatief

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 16-05-2020 afgelast Wernhout JO9-1 Unitas'30 JO9-12 157372
C 09-05-2020 afgelast DIOZ JO9-1 Unitas'30 JO9-12 132865
C 18-04-2020 afgelast Unitas'30 JO9-12 Sprundel JO9-2 136946
C 11-04-2020 afgelast Unitas'30 JO9-12 Cluzona JO9-1 137058
C 04-04-2020 afgelast Roosendaal JO9-5 Unitas'30 JO9-12 135184
C 28-03-2020 afgelast Unitas'30 JO9-12 Moerse Boys JO9-2 137974
C 14-03-2020 afgelast Unitas'30 JO9-12 DVO'60 JO9-1 136743
C 07-03-2020 11:00 HSC'28 JO9-1 Unitas'30 JO9-12 131959
C 15-02-2020 vervallen Unitas'30 JO9-12 SC Kruisland JO9-2 Jens Moss (S) 138080
C 08-02-2020 vervallen DSE JO9-3 Unitas'30 JO9-12 135383
C 01-02-2020 vervallen Unitas'30 JO9-12 BSC JO9-3 Anouk Romme (S) 138109
V 25-01-2020 09:45 Unitas'30 JO9-12 Molenschot JO8-1 Anouk Romme (S) 6 - 2
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 23-05-2020 11:00 HSC'28 JO9-1 Sprundel JO9-2 132273 0-0
C 23-05-2020 09:30 DIOZ JO9-1 DSE JO9-3 137989 0-0
C 23-05-2020 09:00 DVO'60 JO9-1 Wernhout JO9-1 157373 0-0
C 23-05-2020 09:00 BSC JO9-3 Moerse Boys JO9-2 133249 0-0
C 23-05-2020 09:00 SC Kruisland JO9-2 Roosendaal JO9-5 136923 0-0
C 16-05-2020 08:45 Moerse Boys JO9-2 SC Kruisland JO9-2 134187 0-0
C 16-05-2020 09:30 Cluzona JO9-1 DVO'60 JO9-1 134933 0-0
C 16-05-2020 09:30 Wernhout JO9-1 Unitas'30 JO9-12 157372 0-0
C 16-05-2020 10:00 Sprundel JO9-2 DIOZ JO9-1 134490 0-0
C 16-05-2020 10:15 DSE JO9-3 HSC'28 JO9-1 137257 0-0
C 16-05-2020 10:15 Roosendaal JO9-5 BSC JO9-3 136119 0-0
C 09-05-2020 09:00 SC Kruisland JO9-2 Sprundel JO9-2 135784 0-0
C 09-05-2020 09:00 BSC JO9-3 DVO'60 JO9-1 133416 0-0
C 09-05-2020 09:30 DIOZ JO9-1 Unitas'30 JO9-12 132865 0-0
C 09-05-2020 09:30 HSC'28 JO9-1 Cluzona JO9-1 134031 0-0
C 09-05-2020 10:15 DSE JO9-3 Moerse Boys JO9-2 136342 0-0
C 09-05-2020 10:15 Roosendaal JO9-5 Wernhout JO9-1 157371 0-0
C 18-04-2020 08:30 Unitas'30 JO9-12 Sprundel JO9-2 136946 0-0
C 18-04-2020 08:45 Moerse Boys JO9-2 Roosendaal JO9-5 131980 0-0
C 18-04-2020 09:00 DVO'60 JO9-1 DIOZ JO9-1 137778 0-0
C 18-04-2020 09:30 Cluzona JO9-1 Wernhout JO9-1 157370 0-0
C 18-04-2020 10:00 SC Kruisland JO9-2 DSE JO9-3 132430 0-0
C 18-04-2020 11:00 HSC'28 JO9-1 BSC JO9-3 138433 0-0
C 11-04-2020 09:30 Wernhout JO9-1 DSE JO9-3 157363 0-0
C 11-04-2020 08:30 Unitas'30 JO9-12 Cluzona JO9-1 137058 0-0
C 04-04-2020 08:45 Moerse Boys JO9-2 HSC'28 JO9-1 133360 0-0
C 04-04-2020 09:30 Cluzona JO9-1 SC Kruisland JO9-2 137090 0-0
C 04-04-2020 10:00 Wernhout JO9-1 DIOZ JO9-1 157369 0-0
C 04-04-2020 10:00 Sprundel JO9-2 BSC JO9-3 134573 0-0
C 04-04-2020 10:15 DSE JO9-3 DVO'60 JO9-1 133063 0-0
C 04-04-2020 10:15 Roosendaal JO9-5 Unitas'30 JO9-12 135184 0-0
C 28-03-2020 11:00 HSC'28 JO9-1 Roosendaal JO9-5 138634 0-0
C 28-03-2020 09:30 DIOZ JO9-1 Cluzona JO9-1 137264 0-0
C 28-03-2020 09:00 SC Kruisland JO9-2 Wernhout JO9-1 157368 0-0
C 28-03-2020 09:00 DVO'60 JO9-1 Sprundel JO9-2 134004 0-0
C 28-03-2020 09:00 BSC JO9-3 DSE JO9-3 132143 0-0
C 28-03-2020 08:30 Unitas'30 JO9-12 Moerse Boys JO9-2 137974 0-0
C 21-03-2020 10:00 Sprundel JO9-2 Wernhout JO9-1 157364 0-0
C 14-03-2020 08:30 Unitas'30 JO9-12 DVO'60 JO9-1 136743 0-0
C 14-03-2020 09:30 Cluzona JO9-1 BSC JO9-3 133661 0-0
C 14-03-2020 09:30 DIOZ JO9-1 SC Kruisland JO9-2 133451 0-0
C 14-03-2020 09:30 Wernhout JO9-1 HSC'28 JO9-1 157367 0-0
C 14-03-2020 10:00 Sprundel JO9-2 Moerse Boys JO9-2 136598 0-0
C 14-03-2020 10:15 DSE JO9-3 Roosendaal JO9-5 134560 0-0
C 07-03-2020 08:45 Moerse Boys JO9-2 DIOZ JO9-1 137564 0-0
C 07-03-2020 10:15 DSE JO9-3 Cluzona JO9-1 137607 0-0
C 07-03-2020 10:15 Roosendaal JO9-5 Sprundel JO9-2 135222 0-0
C 07-03-2020 11:00 HSC'28 JO9-1 Unitas'30 JO9-12 131959 0-0
C 07-03-2020 09:00 SC Kruisland JO9-2 DVO'60 JO9-1 136468 0-0
C 07-03-2020 09:00 BSC JO9-3 Wernhout JO9-1 157366 0-0
C 15-02-2020 10:00 Sprundel JO9-2 DSE JO9-3 138040 0-0
C 15-02-2020 09:30 DIOZ JO9-1 BSC JO9-3 132015 0-0
C 15-02-2020 09:30 Cluzona JO9-1 Roosendaal JO9-5 132506 0-0
C 15-02-2020 09:00 DVO'60 JO9-1 HSC'28 JO9-1 137905 0-0
C 15-02-2020 08:30 Unitas'30 JO9-12 SC Kruisland JO9-2 138080 0-0
C 15-02-2020 09:30 Wernhout JO9-1 Moerse Boys JO9-2 157365 0-0
C 08-02-2020 11:00 HSC'28 JO9-1 DIOZ JO9-1 136539 0-0
C 08-02-2020 08:45 Moerse Boys JO9-2 Cluzona JO9-1 134046 0-0
C 08-02-2020 09:00 BSC JO9-3 SC Kruisland JO9-2 134851 0-0
C 08-02-2020 10:15 DSE JO9-3 Unitas'30 JO9-12 135383 0-0
C 08-02-2020 10:15 Roosendaal JO9-5 DVO'60 JO9-1 132319 0-0
C 01-02-2020 09:45 Unitas'30 JO9-12 BSC JO9-3 138109 0-0
C 01-02-2020 09:30 DIOZ JO9-1 Roosendaal JO9-5 136476 0-0
C 01-02-2020 09:30 Cluzona JO9-1 Sprundel JO9-2 137760 0-0
C 01-02-2020 09:00 DVO'60 JO9-1 Moerse Boys JO9-2 135875 0-0
C 01-02-2020 09:00 SC Kruisland JO9-2 HSC'28 JO9-1 132196 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Sprundel JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Moerse Boys JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 DSE JO9-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Roosendaal JO9-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 HSC'28 JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 BSC JO9-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 SC Kruisland JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 DVO'60 JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Unitas'30 JO9-12 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Wernhout JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Cluzona JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 DIOZ JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Berichten



Terug naar boven