Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
B3520 Zwaluwen jeugdbeker Onder 16 poule

Unitas'30 JO16-2

Teamleden

Spelers
Luuk van den Broek Keeper      
Stijn Ackerman        
Hawas Ailas        
Niels van Bezouw        
Jamie van den Broek        
Emre van Dijk        
Lars van der Does        
Sam Liebregts        
Thijs de Ligt        
Gido Nagtzaam        
Indy van Oeveren        
Boaz Pelger        
Levi van Poppel        
Jef Schets        
Muzaffer Tan        
Mithon Turki        
 
Overige teamleden
Arno van Dijk Leider
Simon Liebregts Trainer/Coach
Robbie van der Does Groepsco├Ârdinator Jeugd Recreatief

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
C 07-12-2019 11:45 TSC JO16-2 Unitas'30 JO16-2 34449 10:45
C 14-12-2019 14:25 Unitas'30 JO16-2 Irene'58 JO16-1 34650 13:55
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris
C 07-12-2019 15:30 TVC Breda JO16-2 RSV JO16-1
C 07-12-2019 11:45 TSC JO16-2 Unitas'30 JO16-2
C 07-12-2019 10:15 Irene'58 JO16-1 Beek Vooruit JO16-2
C 07-12-2019 10:45 IFC JO16-2 Drechtstreek JO16-2
C 07-12-2019 12:30 Madese Boys JO16-1 Steenbergen JO16-1
C 07-12-2019 12:30 De Fendert JO16-1 Boeimeer JO16-2
C 14-12-2019 14:25 Unitas'30 JO16-2 Irene'58 JO16-1
C 14-12-2019 13:15 Boeimeer JO16-2 IFC JO16-2
C 14-12-2019 13:15 Beek Vooruit JO16-2 TVC Breda JO16-2
C 14-12-2019 12:30 De Fendert JO16-1 TSC JO16-2
C 14-12-2019 10:00 Steenbergen JO16-1 RSV JO16-1
C 14-12-2019 12:30 Drechtstreek JO16-2 Madese Boys JO16-1
C 21-12-2019 11:55 IFC JO16-2 Irene'58 JO16-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 12:30 OVV'67 JO16-1 Beek Vooruit JO16-2 8119 3-8
B 14-09-2019 15:00 Right'Oh JO16-1G Unitas'30 JO16-2 8136 4-4
B 07-09-2019 11:50 Unitas'30 JO16-2 Beek Vooruit JO16-2 8090 3-3
B 07-09-2019 14:00 Right'Oh JO16-1G OVV'67 JO16-1 8045 5-1
B 31-08-2019 12:30 OVV'67 JO16-1 Unitas'30 JO16-2 7997 2-5
B 31-08-2019 12:15 Beek Vooruit JO16-2 Right'Oh JO16-1G 8020 4-0
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 30-11-2019 14:30 RSV JO16-1 Madese Boys JO16-1 34367 5-3
C 30-11-2019 13:15 Boeimeer JO16-2 TSC JO16-2 34777 3-2
C 30-11-2019 11:30 Beek Vooruit JO16-2 Drechtstreek JO16-2 34458 2-4
C 30-11-2019 10:00 Steenbergen JO16-1 TVC Breda JO16-2 34804 0-3
C 23-11-2019 10:00 TSC JO16-2 IFC JO16-2 34674 3-3
C 23-11-2019 10:00 Drechtstreek JO16-2 TVC Breda JO16-2 34703 1-2
C 23-11-2019 10:15 Unitas'30 JO16-2 Steenbergen JO16-1 34229 1-0
C 23-11-2019 12:30 De Fendert JO16-1 Madese Boys JO16-1 34218 4-1
C 23-11-2019 13:15 Boeimeer JO16-2 Irene'58 JO16-1 34834 1-3
C 23-11-2019 12:30 Beek Vooruit JO16-2 RSV JO16-1 34240 3-2
C 16-11-2019 10:00 Steenbergen JO16-1 Boeimeer JO16-2 34197 1-2
C 16-11-2019 11:00 Irene'58 JO16-1 Drechtstreek JO16-2 34485 3-2
C 16-11-2019 12:30 Madese Boys JO16-1 TSC JO16-2 34696 4-2
C 16-11-2019 10:30 IFC JO16-2 Beek Vooruit JO16-2 34796 1-4
C 16-11-2019 11:00 TVC Breda JO16-2 De Fendert JO16-1 34840 3-1
C 16-11-2019 14:00 RSV JO16-1 Unitas'30 JO16-2 34790 1-2
C 09-11-2019 10:00 Steenbergen JO16-1 IFC JO16-2 34096 1-5
C 09-11-2019 13:15 Beek Vooruit JO16-2 TSC JO16-2 34869 7-0
C 09-11-2019 13:15 Drechtstreek JO16-2 De Fendert JO16-1 34572 3-1
C 09-11-2019 14:00 Unitas'30 JO16-2 Boeimeer JO16-2 34836 0-4
C 09-11-2019 14:00 RSV JO16-1 Irene'58 JO16-1 34852 1-4
C 09-11-2019 15:30 TVC Breda JO16-2 Madese Boys JO16-1 34281 6-3
C 02-11-2019 13:45 TSC JO16-2 Drechtstreek JO16-2 34285 1-7
C 02-11-2019 10:00 Boeimeer JO16-2 TVC Breda JO16-2 34460 0-0
C 02-11-2019 12:30 De Fendert JO16-1 Beek Vooruit JO16-2 34219 2-2
C 02-11-2019 12:30 Madese Boys JO16-1 Unitas'30 JO16-2 34789 3-2
C 02-11-2019 10:15 Irene'58 JO16-1 Steenbergen JO16-1 34297 6-1
C 02-11-2019 10:40 IFC JO16-2 RSV JO16-1 34360 0-0
C 26-10-2019 10:00 Steenbergen JO16-1 De Fendert JO16-1 34253 0-0
C 26-10-2019 12:30 Madese Boys JO16-1 IFC JO16-2 34137 4-4
C 26-10-2019 11:30 Beek Vooruit JO16-2 Unitas'30 JO16-2 34379 0-1
C 26-10-2019 12:30 Drechtstreek JO16-2 Boeimeer JO16-2 34327 5-1
C 26-10-2019 14:00 RSV JO16-1 TSC JO16-2 34616 4-3
C 26-10-2019 15:30 TVC Breda JO16-2 Irene'58 JO16-1 34798 2-1
C 12-10-2019 10:15 Irene'58 JO16-1 Madese Boys JO16-1 34610 8-2
C 12-10-2019 13:15 Boeimeer JO16-2 Beek Vooruit JO16-2 34690 2-2
C 05-10-2019 11:45 IFC JO16-2 TVC Breda JO16-2 34609 3-9
C 05-10-2019 12:30 De Fendert JO16-1 RSV JO16-1 34724 3-4
C 05-10-2019 13:45 TSC JO16-2 Steenbergen JO16-1 34466 0-1
C 05-10-2019 14:15 Unitas'30 JO16-2 Drechtstreek JO16-2 34821 1-2
C 28-09-2019 10:00 Steenbergen JO16-1 Beek Vooruit JO16-2 34125 1-2
C 28-09-2019 10:15 Irene'58 JO16-1 TSC JO16-2 34434 9-2
C 28-09-2019 11:25 IFC JO16-2 De Fendert JO16-1 34237 1-4
C 28-09-2019 12:30 Madese Boys JO16-1 Boeimeer JO16-2 34425 5-5
C 28-09-2019 14:00 RSV JO16-1 Drechtstreek JO16-2 34569 1-8
C 28-09-2019 15:30 TVC Breda JO16-2 Unitas'30 JO16-2 34627 12-0
C 21-09-2019 13:00 Drechtstreek JO16-2 Steenbergen JO16-1 34731 4-2
C 21-09-2019 13:30 TSC JO16-2 TVC Breda JO16-2 34170 0-12
C 21-09-2019 13:15 Boeimeer JO16-2 RSV JO16-1 34245 7-3
C 21-09-2019 12:15 Beek Vooruit JO16-2 Madese Boys JO16-1 34190 5-2
C 21-09-2019 12:30 De Fendert JO16-1 Irene'58 JO16-1 34841 4-3
C 21-09-2019 12:00 Unitas'30 JO16-2 IFC JO16-2 34330 2-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beek Vooruit JO16-2 3 2 1 0 7 15 6 9 0
2 Unitas'30 JO16-2 3 1 2 0 5 12 9 3 0
3 Right'Oh JO16-1G 3 1 1 1 4 9 9 0 0
4 OVV'67 JO16-1 3 0 0 3 0 6 18 -12 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 TVC Breda JO16-2 8 8 0 0 24 49 9 40 0
2 Drechtstreek JO16-2 9 7 0 2 21 36 14 22 0
3 Irene'58 JO16-1 8 6 0 2 18 37 15 22 0
4 Beek Vooruit JO16-2 9 5 2 2 17 27 15 12 0
5 Boeimeer JO16-2 8 4 2 2 14 25 21 4 0
6 De Fendert JO16-1 8 3 2 3 11 19 17 2 0
7 RSV JO16-1 7 3 0 4 9 20 31 -11 0
8 Unitas'30 JO16-2 7 3 0 4 9 7 22 -15 0
9 Madese Boys JO16-1 9 2 2 5 8 27 41 -14 0
10 IFC JO16-2 7 1 2 4 5 18 27 -9 0
11 Steenbergen JO16-1 9 1 1 7 4 7 23 -16 0
12 TSC JO16-2 9 0 1 8 1 13 50 -37 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
woensdag 19:00 - 20:15 3 B 11 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 07-08-19 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
wo 14-08-19 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
wo 21-08-19 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
wo 28-08-19 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
wo 04-09-19 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
wo 11-09-19 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
wo 18-09-19 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
wo 25-09-19 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
wo 02-10-19 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
wo 09-10-19 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
wo 16-10-19 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
wo 23-10-19 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
wo 30-10-19 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
wo 06-11-19 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
wo 13-11-19 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
wo 20-11-19 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
wo 27-11-19 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
wo 04-12-19 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
wo 11-12-19 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
wo 18-12-19 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
wo 25-12-19 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
wo 01-01-20 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
wo 08-01-20 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
wo 15-01-20 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
wo 22-01-20 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
wo 29-01-20 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
wo 05-02-20 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
wo 12-02-20 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
wo 19-02-20 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
wo 26-02-20 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
wo 04-03-20 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
wo 11-03-20 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
wo 18-03-20 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
wo 25-03-20 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
wo 01-04-20 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
wo 08-04-20 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
wo 15-04-20 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
wo 22-04-20 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
wo 29-04-20 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
wo 06-05-20 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
wo 13-05-20 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
wo 20-05-20 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
wo 27-05-20 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
wo 03-06-20 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
wo 10-06-20 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
wo 17-06-20 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
wo 24-06-20 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven