0234 Onder 16 competitie (voorjaar)
Unitas'30 JO16-2
Teamleden
Spelers | |||||||
Luuk van den Broek | Keeper | ||||||
Stijn Ackerman | |||||||
Niels van Bezouw | |||||||
Jamie van den Broek | |||||||
Lars van der Does | |||||||
Indy van Oeveren | |||||||
Boaz Pelger | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Simon Liebregts | Trainer/Coach | ||||||
Robbie van der Does | Groepscoördinator Jeugd Recreatief |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 23-05-2020 14:30 | DIA JO16-2 | Unitas'30 JO16-2 | 103387 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 13:15 | Beek Vooruit JO16-2 | Gilze JO16-1 | 103602 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 13:15 | Boeimeer JO16-2 | Neerlandia'31 JO16-1 | 103294 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 13:00 | UVV'40 JO16-1 | Chaam JO16-1 | 154931 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 13:00 | VOAB JO16-2 | Moerse Boys JO16-1 | 103198 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 14:30 | Gloria UC JO16-1 | Gesta JO16-1 | 103461 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 12:45 | Neerlandia'31 JO16-1 | DIA JO16-2 | 103475 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 13:15 | Gilze JO16-1 | Gloria UC JO16-1 | 103438 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 14:30 | Chaam JO16-1 | VOAB JO16-2 | 154930 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 14:45 | Moerse Boys JO16-1 | UVV'40 JO16-1 | 103330 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 15:00 | Unitas'30 JO16-2 | Boeimeer JO16-2 | 103199 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 13:15 | Beek Vooruit JO16-2 | Chaam JO16-1 | 154929 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 14:00 | Neerlandia'31 JO16-1 | Moerse Boys JO16-1 | 103523 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 14:30 | DIA JO16-2 | VOAB JO16-2 | 103163 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 14:30 | Gesta JO16-1 | Unitas'30 JO16-2 | 103377 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 14:30 | Gloria UC JO16-1 | UVV'40 JO16-1 | 103598 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 13:15 | Boeimeer JO16-2 | Gilze JO16-1 | 103447 | 0-0 | ||
C | 02-05-2020 15:00 | Boeimeer JO16-2 | VOAB JO16-2 | 103100 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 12:00 | Beek Vooruit JO16-2 | DIA JO16-2 | 103130 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 12:30 | UVV'40 JO16-1 | Gilze JO16-1 | 103304 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 13:00 | VOAB JO16-2 | Gloria UC JO16-1 | 103492 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 13:15 | Boeimeer JO16-2 | Gesta JO16-1 | 103140 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 14:30 | Unitas'30 JO16-2 | Neerlandia'31 JO16-1 | 103209 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 14:30 | Chaam JO16-1 | Moerse Boys JO16-1 | 154928 | 0-0 | ||
C | 11-04-2020 14:30 | Gesta JO16-1 | Beek Vooruit JO16-2 | 103607 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 11:45 | Unitas'30 JO16-2 | Beek Vooruit JO16-2 | 103570 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 12:45 | Neerlandia'31 JO16-1 | UVV'40 JO16-1 | 103613 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 13:15 | Gilze JO16-1 | DIA JO16-2 | 103237 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 14:30 | Gesta JO16-1 | VOAB JO16-2 | 103117 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 14:30 | Chaam JO16-1 | Boeimeer JO16-2 | 154927 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 14:45 | Moerse Boys JO16-1 | Gloria UC JO16-1 | 103136 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 15:15 | Beek Vooruit JO16-2 | Neerlandia'31 JO16-1 | 103585 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 14:30 | Gloria UC JO16-1 | Chaam JO16-1 | 154926 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 14:30 | DIA JO16-2 | Gesta JO16-1 | 103273 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 13:15 | Boeimeer JO16-2 | Moerse Boys JO16-1 | 103215 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 13:00 | VOAB JO16-2 | Gilze JO16-1 | 103250 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 12:30 | UVV'40 JO16-1 | Unitas'30 JO16-2 | 103229 | 0-0 | ||
C | 21-03-2020 13:00 | VOAB JO16-2 | Unitas'30 JO16-2 | 103584 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 13:00 | UVV'40 JO16-1 | VOAB JO16-2 | 103380 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 13:15 | Gilze JO16-1 | Unitas'30 JO16-2 | 103343 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 14:30 | Gesta JO16-1 | Neerlandia'31 JO16-1 | 103228 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 14:30 | Gloria UC JO16-1 | Boeimeer JO16-2 | 103143 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 14:45 | Chaam JO16-1 | DIA JO16-2 | 154925 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 14:45 | Moerse Boys JO16-1 | Beek Vooruit JO16-2 | 103402 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 14:00 | Unitas'30 JO16-2 | Gloria UC JO16-1 | 103175 | 1-3 | ||
C | 07-03-2020 14:15 | Beek Vooruit JO16-2 | UVV'40 JO16-1 | 103601 | 5-2 | ||
C | 07-03-2020 14:30 | DIA JO16-2 | Moerse Boys JO16-1 | 103182 | 4-1 | ||
C | 07-03-2020 14:30 | Neerlandia'31 JO16-1 | Gilze JO16-1 | 103253 | 3-2 | ||
C | 07-03-2020 14:30 | Gesta JO16-1 | Chaam JO16-1 | 154924 | 0-6 | ||
C | 29-02-2020 10:30 | Gloria UC JO16-1 | Neerlandia'31 JO16-1 | 103518 | 6-0 | ||
C | 15-02-2020 13:00 | UVV'40 JO16-1 | Boeimeer JO16-2 | 103288 | 3-4 | ||
C | 15-02-2020 13:00 | VOAB JO16-2 | Beek Vooruit JO16-2 | 103192 | 3-4 | ||
C | 15-02-2020 14:30 | Gloria UC JO16-1 | DIA JO16-2 | 103325 | 3-1 | ||
C | 15-02-2020 14:45 | Moerse Boys JO16-1 | Unitas'30 JO16-2 | 103111 | 1-4 | ||
C | 15-02-2020 13:15 | Gilze JO16-1 | Gesta JO16-1 | 103365 | 6-0 | ||
C | 15-02-2020 13:00 | Chaam JO16-1 | Neerlandia'31 JO16-1 | 154923 | 9-2 | ||
C | 08-02-2020 14:00 | Beek Vooruit JO16-2 | Gloria UC JO16-1 | 103116 | 0-2 | ||
C | 08-02-2020 12:45 | Neerlandia'31 JO16-1 | VOAB JO16-2 | 103594 | 6-0 | ||
C | 08-02-2020 14:30 | DIA JO16-2 | Boeimeer JO16-2 | 103555 | 1-1 | ||
C | 08-02-2020 14:30 | Gesta JO16-1 | UVV'40 JO16-1 | 103324 | 0-3 | ||
C | 08-02-2020 13:15 | Gilze JO16-1 | Moerse Boys JO16-1 | 103067 | 7-1 | ||
C | 08-02-2020 16:00 | Unitas'30 JO16-2 | Chaam JO16-1 | 154922 | 0-5 | ||
C | 01-02-2020 14:45 | Moerse Boys JO16-1 | Gesta JO16-1 | 103363 | 0-2 | ||
C | 01-02-2020 14:00 | Boeimeer JO16-2 | Beek Vooruit JO16-2 | 103496 | 2-1 | ||
C | 01-02-2020 12:00 | UVV'40 JO16-1 | DIA JO16-2 | 103353 | 3-3 | ||
C | 01-02-2020 14:30 | Chaam JO16-1 | Gilze JO16-1 | 154921 | 5-3 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 14-09-2019 12:30 | OVV'67 JO16-1 | Beek Vooruit JO16-2 | 8119 | 3-8 | ||
B | 14-09-2019 15:00 | Right'Oh JO16-1G | Unitas'30 JO16-2 | 8136 | 4-4 | ||
B | 07-09-2019 11:50 | Unitas'30 JO16-2 | Beek Vooruit JO16-2 | 8090 | 3-3 | ||
B | 07-09-2019 14:00 | Right'Oh JO16-1G | OVV'67 JO16-1 | 8045 | 5-1 | ||
B | 31-08-2019 12:30 | OVV'67 JO16-1 | Unitas'30 JO16-2 | 7997 | 2-5 | ||
B | 31-08-2019 12:15 | Beek Vooruit JO16-2 | Right'Oh JO16-1G | 8020 | 4-0 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 25-01-2020 10:45 | IFC JO16-2 | Irene'58 JO16-1 | 34471 | 1-4 | ||
C | 14-12-2019 12:30 | Drechtstreek JO16-2 | Madese Boys JO16-1 | 34380 | 0-0 | ||
C | 14-12-2019 13:15 | Steenbergen JO16-1 | RSV JO16-1 | 34230 | 0-2 | ||
C | 14-12-2019 12:30 | De Fendert JO16-1 | TSC JO16-2 | 34451 | 4-1 | ||
C | 14-12-2019 13:15 | Beek Vooruit JO16-2 | TVC Breda JO16-2 | 34202 | 0-3 | ||
C | 14-12-2019 13:15 | Boeimeer JO16-2 | IFC JO16-2 | 34515 | 5-2 | ||
C | 14-12-2019 14:25 | Unitas'30 JO16-2 | Irene'58 JO16-1 | 34650 | 3-2 | ||
C | 07-12-2019 11:45 | TSC JO16-2 | Unitas'30 JO16-2 | 34449 | 6-1 | ||
C | 07-12-2019 10:15 | Irene'58 JO16-1 | Beek Vooruit JO16-2 | 34494 | 0-0 | ||
C | 07-12-2019 10:45 | IFC JO16-2 | Drechtstreek JO16-2 | 34661 | 0-0 | ||
C | 07-12-2019 12:30 | Madese Boys JO16-1 | Steenbergen JO16-1 | 34091 | 0-3 | ||
C | 07-12-2019 15:30 | TVC Breda JO16-2 | RSV JO16-1 | 34334 | 1-0 | ||
C | 07-12-2019 12:30 | De Fendert JO16-1 | Boeimeer JO16-2 | 34478 | 3-3 | ||
C | 30-11-2019 10:00 | Steenbergen JO16-1 | TVC Breda JO16-2 | 34804 | 0-3 | ||
C | 30-11-2019 11:30 | Beek Vooruit JO16-2 | Drechtstreek JO16-2 | 34458 | 2-4 | ||
C | 30-11-2019 13:15 | Boeimeer JO16-2 | TSC JO16-2 | 34777 | 3-2 | ||
C | 30-11-2019 14:30 | RSV JO16-1 | Madese Boys JO16-1 | 34367 | 5-3 | ||
C | 23-11-2019 10:00 | TSC JO16-2 | IFC JO16-2 | 34674 | 3-3 | ||
C | 23-11-2019 10:00 | Drechtstreek JO16-2 | TVC Breda JO16-2 | 34703 | 1-2 | ||
C | 23-11-2019 10:15 | Unitas'30 JO16-2 | Steenbergen JO16-1 | 34229 | 1-0 | ||
C | 23-11-2019 12:30 | De Fendert JO16-1 | Madese Boys JO16-1 | 34218 | 4-1 | ||
C | 23-11-2019 13:15 | Boeimeer JO16-2 | Irene'58 JO16-1 | 34834 | 1-3 | ||
C | 23-11-2019 12:30 | Beek Vooruit JO16-2 | RSV JO16-1 | 34240 | 3-2 | ||
C | 16-11-2019 10:00 | Steenbergen JO16-1 | Boeimeer JO16-2 | 34197 | 1-2 | ||
C | 16-11-2019 11:00 | Irene'58 JO16-1 | Drechtstreek JO16-2 | 34485 | 3-2 | ||
C | 16-11-2019 10:30 | IFC JO16-2 | Beek Vooruit JO16-2 | 34796 | 1-4 | ||
C | 16-11-2019 12:30 | Madese Boys JO16-1 | TSC JO16-2 | 34696 | 4-2 | ||
C | 16-11-2019 11:00 | TVC Breda JO16-2 | De Fendert JO16-1 | 34840 | 3-1 | ||
C | 16-11-2019 14:00 | RSV JO16-1 | Unitas'30 JO16-2 | 34790 | 1-2 | ||
C | 09-11-2019 15:30 | TVC Breda JO16-2 | Madese Boys JO16-1 | 34281 | 6-3 | ||
C | 09-11-2019 14:00 | RSV JO16-1 | Irene'58 JO16-1 | 34852 | 1-4 | ||
C | 09-11-2019 14:00 | Unitas'30 JO16-2 | Boeimeer JO16-2 | 34836 | 0-4 | ||
C | 09-11-2019 13:15 | Beek Vooruit JO16-2 | TSC JO16-2 | 34869 | 7-0 | ||
C | 09-11-2019 13:15 | Drechtstreek JO16-2 | De Fendert JO16-1 | 34572 | 3-1 | ||
C | 09-11-2019 10:00 | Steenbergen JO16-1 | IFC JO16-2 | 34096 | 1-5 | ||
C | 02-11-2019 10:40 | IFC JO16-2 | RSV JO16-1 | 34360 | 0-0 | ||
C | 02-11-2019 10:15 | Irene'58 JO16-1 | Steenbergen JO16-1 | 34297 | 6-1 | ||
C | 02-11-2019 12:30 | Madese Boys JO16-1 | Unitas'30 JO16-2 | 34789 | 3-2 | ||
C | 02-11-2019 12:30 | De Fendert JO16-1 | Beek Vooruit JO16-2 | 34219 | 2-2 | ||
C | 02-11-2019 10:00 | Boeimeer JO16-2 | TVC Breda JO16-2 | 34460 | 0-0 | ||
C | 02-11-2019 13:45 | TSC JO16-2 | Drechtstreek JO16-2 | 34285 | 1-7 | ||
C | 26-10-2019 10:00 | Steenbergen JO16-1 | De Fendert JO16-1 | 34253 | 0-0 | ||
C | 26-10-2019 11:30 | Beek Vooruit JO16-2 | Unitas'30 JO16-2 | 34379 | 0-1 | ||
C | 26-10-2019 12:30 | Madese Boys JO16-1 | IFC JO16-2 | 34137 | 4-4 | ||
C | 26-10-2019 12:30 | Drechtstreek JO16-2 | Boeimeer JO16-2 | 34327 | 5-1 | ||
C | 26-10-2019 14:00 | RSV JO16-1 | TSC JO16-2 | 34616 | 4-3 | ||
C | 26-10-2019 15:30 | TVC Breda JO16-2 | Irene'58 JO16-1 | 34798 | 2-1 | ||
C | 12-10-2019 10:15 | Irene'58 JO16-1 | Madese Boys JO16-1 | 34610 | 8-2 | ||
C | 12-10-2019 13:15 | Boeimeer JO16-2 | Beek Vooruit JO16-2 | 34690 | 2-2 | ||
C | 05-10-2019 13:45 | TSC JO16-2 | Steenbergen JO16-1 | 34466 | 0-1 | ||
C | 05-10-2019 12:30 | De Fendert JO16-1 | RSV JO16-1 | 34724 | 3-4 | ||
C | 05-10-2019 14:15 | Unitas'30 JO16-2 | Drechtstreek JO16-2 | 34821 | 1-2 | ||
C | 05-10-2019 11:45 | IFC JO16-2 | TVC Breda JO16-2 | 34609 | 3-9 | ||
C | 28-09-2019 10:00 | Steenbergen JO16-1 | Beek Vooruit JO16-2 | 34125 | 1-2 | ||
C | 28-09-2019 10:15 | Irene'58 JO16-1 | TSC JO16-2 | 34434 | 9-2 | ||
C | 28-09-2019 11:25 | IFC JO16-2 | De Fendert JO16-1 | 34237 | 1-4 | ||
C | 28-09-2019 12:30 | Madese Boys JO16-1 | Boeimeer JO16-2 | 34425 | 5-5 | ||
C | 28-09-2019 14:00 | RSV JO16-1 | Drechtstreek JO16-2 | 34569 | 1-8 | ||
C | 28-09-2019 15:30 | TVC Breda JO16-2 | Unitas'30 JO16-2 | 34627 | 12-0 | ||
C | 21-09-2019 13:00 | Drechtstreek JO16-2 | Steenbergen JO16-1 | 34731 | 4-2 | ||
C | 21-09-2019 13:30 | TSC JO16-2 | TVC Breda JO16-2 | 34170 | 0-12 | ||
C | 21-09-2019 13:15 | Boeimeer JO16-2 | RSV JO16-1 | 34245 | 7-3 | ||
C | 21-09-2019 12:15 | Beek Vooruit JO16-2 | Madese Boys JO16-1 | 34190 | 5-2 | ||
C | 21-09-2019 12:30 | De Fendert JO16-1 | Irene'58 JO16-1 | 34841 | 4-3 | ||
C | 21-09-2019 12:00 | Unitas'30 JO16-2 | IFC JO16-2 | 34330 | 2-1 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Chaam JO16-1 | 4 | 4 | 0 | 0 | 12 | 25 | 5 | 20 | 0 |
2 | Gloria UC JO16-1 | 4 | 4 | 0 | 0 | 12 | 14 | 2 | 12 | 0 |
3 | Boeimeer JO16-2 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | 7 | 5 | 2 | 0 |
4 | Gilze JO16-1 | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | 18 | 9 | 9 | 0 |
5 | Beek Vooruit JO16-2 | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | 10 | 9 | 1 | 0 |
6 | Neerlandia'31 JO16-1 | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | 11 | 17 | -6 | 0 |
7 | DIA JO16-2 | 4 | 1 | 2 | 1 | 5 | 9 | 8 | 1 | 0 |
8 | UVV'40 JO16-1 | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 11 | 12 | -1 | 0 |
9 | Unitas'30 JO16-2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 5 | 9 | -4 | 0 |
10 | Gesta JO16-1 | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 2 | 15 | -13 | 0 |
11 | VOAB JO16-2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 3 | 10 | -7 | 0 |
12 | Moerse Boys JO16-1 | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 | 3 | 17 | -14 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Beek Vooruit JO16-2 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | 15 | 6 | 9 | 0 |
2 | Unitas'30 JO16-2 | 3 | 1 | 2 | 0 | 5 | 12 | 9 | 3 | 0 |
3 | Right'Oh JO16-1G | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 9 | 9 | 0 | 0 |
4 | OVV'67 JO16-1 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 6 | 18 | -12 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | TVC Breda JO16-2 | 10 | 10 | 0 | 0 | 30 | 53 | 9 | 44 | 0 |
2 | Drechtstreek JO16-2 | 9 | 7 | 0 | 2 | 21 | 36 | 14 | 22 | 0 |
3 | Irene'58 JO16-1 | 10 | 7 | 0 | 3 | 21 | 43 | 19 | 24 | 0 |
4 | Boeimeer JO16-2 | 10 | 5 | 3 | 2 | 18 | 33 | 26 | 7 | 0 |
5 | Beek Vooruit JO16-2 | 10 | 5 | 2 | 3 | 17 | 27 | 18 | 9 | 0 |
6 | De Fendert JO16-1 | 10 | 4 | 3 | 3 | 15 | 26 | 21 | 5 | 0 |
7 | Unitas'30 JO16-2 | 10 | 5 | 0 | 5 | 15 | 13 | 31 | -18 | 0 |
8 | RSV JO16-1 | 10 | 4 | 0 | 6 | 12 | 23 | 34 | -11 | 0 |
9 | Madese Boys JO16-1 | 10 | 2 | 2 | 6 | 8 | 27 | 44 | -17 | 0 |
10 | Steenbergen JO16-1 | 11 | 2 | 1 | 8 | 7 | 10 | 25 | -15 | 0 |
11 | IFC JO16-2 | 9 | 1 | 2 | 6 | 5 | 21 | 36 | -15 | 0 |
12 | TSC JO16-2 | 11 | 1 | 1 | 9 | 4 | 20 | 55 | -35 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
woensdag | 19:00 - 20:15 | 3 B | 11 | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|