Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0234 Onder 16 competitie (voorjaar)

Unitas'30 JO16-1

Teamleden

Spelers
Waleed Alouasti        
Damian Boeren        
Ibrahim Ceylan        
Jamy Doan        
Samet Erdem        
Shay Hermans        
Tijn Huijsmans        
Robin Jaspers        
Bram Jurres        
Casper van der Meer        
Jacco van Peer        
Pieter van Peer        
Canpolat Safak        
Cas van Vliet        
Storm de Vries        
 
Overige teamleden
Remco de Vries Leider
Robbie van der Does Groepsco├Ârdinator Jeugd Recreatief

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
V 25-01-2020 11:45 Unitas'30 JO16-1 Steenbergen JO16-1 Thomas Klaassen (S) 11:15
C 01-02-2020 11:45 Unitas'30 JO16-1 DIA JO16-1 103259 11:15
C 15-02-2020 11:45 Unitas'30 JO16-1 Lepelstraatse Boys JO16-1 103085 11:15
C 07-03-2020 15:30 TVC Breda JO16-2 Unitas'30 JO16-1 103542 14:45
C 14-03-2020 14:55 Unitas'30 JO16-1 WHS JO16-1 103091 14:25
C 28-03-2020 13:00 Unitas'30 JO16-1 DBGC JO16-1 103152 12:30
C 04-04-2020 10:45 Yerseke JO16-1 Unitas'30 JO16-1 103074 09:30
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris
C 01-02-2020 10:30 DBGC JO16-1 Rood-Wit W JO16-1
C 01-02-2020 10:45 Yerseke JO16-1 NVS JO16-1G
C 01-02-2020 11:30 Wemeldinge JO16-1 TVC Breda JO16-2
C 01-02-2020 13:15 Roosendaal JO16-2 Lepelstraatse Boys JO16-1
C 01-02-2020 11:45 Unitas'30 JO16-1 DIA JO16-1
C 08-02-2020 15:30 TVC Breda JO16-2 DBGC JO16-1
C 08-02-2020 13:30 Rood-Wit W JO16-1 Yerseke JO16-1
C 08-02-2020 13:00 Lepelstraatse Boys JO16-1 WHS JO16-1
C 08-02-2020 12:30 NVS JO16-1G Roosendaal JO16-2
C 08-02-2020 12:00 DIA JO16-1 Wemeldinge JO16-1
C 15-02-2020 10:30 DBGC JO16-1 DIA JO16-1
C 15-02-2020 10:45 Yerseke JO16-1 TVC Breda JO16-2
C 15-02-2020 13:15 Roosendaal JO16-2 WHS JO16-1
C 15-02-2020 13:30 Rood-Wit W JO16-1 NVS JO16-1G
C 15-02-2020 11:45 Unitas'30 JO16-1 Lepelstraatse Boys JO16-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 18-09-2019 18:30 Rood-Wit W JO16-1 RSV JO16-1 8046 5-2
B 14-09-2019 13:30 Rood-Wit W JO16-1 Unitas'30 JO16-1 8137 7-3
B 14-09-2019 14:00 RSV JO16-1 Beek Vooruit JO16-1 8112 1-11
B 07-09-2019 14:00 Unitas'30 JO16-1 Beek Vooruit JO16-1 8095 1-1
B 31-08-2019 12:00 Beek Vooruit JO16-1 Rood-Wit W JO16-1 8031 3-4
B 31-08-2019 14:00 RSV JO16-1 Unitas'30 JO16-1 7991 6-3
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 18-01-2020 14:00 Chaam JO16-1 DIA JO16-1 34456 7-0
C 11-01-2020 12:45 UVV'40 JO16-1 Roosendaal JO16-3 34517 5-1
C 21-12-2019 12:30 UVV'40 JO16-1 Baardwijk JO16-1 34430 0-3
C 14-12-2019 13:30 Rood-Wit W JO16-1 Emplina JO16-2 34303 0-0
C 14-12-2019 12:30 Baardwijk JO16-1 DIA JO16-1 34313 13-1
C 14-12-2019 12:00 SV Reeshof JO16-1 Roosendaal JO16-3 34534 8-2
C 14-12-2019 11:00 Beek Vooruit JO16-1 Unitas'30 JO16-1 34166 5-1
C 07-12-2019 13:15 Roosendaal JO16-3 Unitas'30 JO16-1 34395 2-5
C 07-12-2019 11:15 TSV Gudok JO16-2 UVV'40 JO16-1 90340 3-4
C 07-12-2019 12:00 DIA JO16-1 Rood-Wit W JO16-1 34119 1-9
C 07-12-2019 15:00 Emplina JO16-2 SV Reeshof JO16-1 34858 3-1
C 07-12-2019 14:30 Chaam JO16-1 Beek Vooruit JO16-1 34720 2-8
C 04-12-2019 19:00 UVV'40 JO16-1 Chaam JO16-1 34147 1-7
C 30-11-2019 13:30 Rood-Wit W JO16-1 Baardwijk JO16-1 34212 1-5
C 30-11-2019 12:30 Beek Vooruit JO16-1 Roosendaal JO16-3 34776 12-0
C 30-11-2019 13:00 TSV Gudok JO16-2 Emplina JO16-2 90339 2-6
C 30-11-2019 15:45 SV Reeshof JO16-1 UVV'40 JO16-1 34329 2-0
C 30-11-2019 10:15 Unitas'30 JO16-1 Chaam JO16-1 34597 3-3
C 27-11-2019 19:30 TSV Gudok JO16-2 SV Reeshof JO16-1 90337 0-3
C 23-11-2019 12:30 DIA JO16-1 TSV Gudok JO16-2 90338 14-4
C 23-11-2019 12:30 Baardwijk JO16-1 Chaam JO16-1 34678 7-0
C 23-11-2019 13:30 Rood-Wit W JO16-1 Beek Vooruit JO16-1 34692 1-2
C 23-11-2019 13:45 SV Reeshof JO16-1 Unitas'30 JO16-1 34544 2-1
C 23-11-2019 13:30 Rood-Wit W JO16-1 Beek Vooruit JO16-1 94271 1-2
C 16-11-2019 16:15 Unitas'30 JO16-1 Rood-Wit W JO16-1 34775 3-5
C 16-11-2019 13:15 Roosendaal JO16-3 Baardwijk JO16-1 34162 0-6
C 16-11-2019 13:00 Emplina JO16-2 UVV'40 JO16-1 34354 2-4
C 09-11-2019 15:00 Roosendaal JO16-3 Chaam JO16-1 34571 1-8
C 09-11-2019 13:30 Unitas'30 JO16-1 Emplina JO16-2 34217 7-2
C 09-11-2019 12:00 SV Reeshof JO16-1 DIA JO16-1 34769 6-4
C 09-11-2019 12:45 Beek Vooruit JO16-1 TSV Gudok JO16-2 90336 3-0
C 02-11-2019 14:30 Chaam JO16-1 Rood-Wit W JO16-1 34407 1-5
C 02-11-2019 13:00 Emplina JO16-2 Beek Vooruit JO16-1 34267 2-4
C 02-11-2019 12:30 Baardwijk JO16-1 SV Reeshof JO16-1 34624 2-1
C 02-11-2019 11:15 TSV Gudok JO16-2 Unitas'30 JO16-1 90335 0-7
C 02-11-2019 12:00 DIA JO16-1 UVV'40 JO16-1 34611 5-2
C 26-10-2019 13:15 Beek Vooruit JO16-1 Baardwijk JO16-1 34810 5-2
C 26-10-2019 13:15 Roosendaal JO16-3 Emplina JO16-2 34682 2-1
C 26-10-2019 13:45 SV Reeshof JO16-1 Rood-Wit W JO16-1 34671 2-4
C 26-10-2019 14:30 Chaam JO16-1 TSV Gudok JO16-2 90334 21-0
C 26-10-2019 15:15 Unitas'30 JO16-1 DIA JO16-1 34423 11-2
C 05-10-2019 12:15 DIA JO16-1 Beek Vooruit JO16-1 34152 4-2
C 05-10-2019 12:30 Baardwijk JO16-1 Unitas'30 JO16-1 34745 4-1
C 05-10-2019 13:00 Emplina JO16-2 Chaam JO16-1 34556 1-8
C 05-10-2019 13:30 Rood-Wit W JO16-1 UVV'40 JO16-1 34290 7-1
C 05-10-2019 11:15 TSV Gudok JO16-2 Roosendaal JO16-3 90333 1-8
C 28-09-2019 11:15 TSV Gudok JO16-2 Baardwijk JO16-1 90332 1-10
C 28-09-2019 11:00 Beek Vooruit JO16-1 SV Reeshof JO16-1 34248 6-0
C 28-09-2019 13:00 Emplina JO16-2 DIA JO16-1 34602 2-8
C 28-09-2019 15:00 Roosendaal JO16-3 Rood-Wit W JO16-1 34289 0-5
C 28-09-2019 13:40 Unitas'30 JO16-1 UVV'40 JO16-1 34688 5-1
C 25-09-2019 19:30 Baardwijk JO16-1 Emplina JO16-2 34318 13-0
C 21-09-2019 12:00 DIA JO16-1 Roosendaal JO16-3 34301 12-1
C 21-09-2019 15:45 SV Reeshof JO16-1 Chaam JO16-1 34722 1-2
C 21-09-2019 15:30 UVV'40 JO16-1 Beek Vooruit JO16-1 34306 0-8
C 21-09-2019 13:30 Rood-Wit W JO16-1 TSV Gudok JO16-2 90331 12-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DBGC JO16-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 DIA JO16-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Lepelstraatse Boys JO16-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 NVS JO16-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Rood-Wit W JO16-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Roosendaal JO16-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 TVC Breda JO16-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Unitas'30 JO16-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Wemeldinge JO16-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 WHS JO16-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Yerseke JO16-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Rood-Wit W JO16-1 3 3 0 0 9 16 8 8 0
2 Beek Vooruit JO16-1 3 1 1 1 4 15 6 9 0
3 RSV JO16-1 3 1 0 2 3 9 19 -10 0
4 Unitas'30 JO16-1 3 0 1 2 1 7 14 -7 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Baardwijk JO16-1 10 9 0 1 27 65 10 55 0
2 Beek Vooruit JO16-1 10 9 0 1 27 55 12 43 0
3 Rood-Wit W JO16-1 9 7 0 2 21 49 15 34 0
4 Chaam JO16-1 10 6 1 3 19 59 27 32 0
5 Unitas'30 JO16-1 10 5 1 4 16 44 26 18 0
6 SV Reeshof Jo16-1 10 5 0 5 15 26 24 2 0
7 DIA JO16-1 10 5 0 5 15 51 57 -6 0
8 UVV'40 JO16-1 10 3 0 7 9 18 43 -25 0
9 Emplina JO16-2 9 2 0 7 6 19 49 -30 0
10 Roosendaal JO16-3 10 2 0 8 6 17 63 -46 0
11 TSV Gudok JO16-2 10 0 0 10 0 11 88 -77 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 20:15 - 21:30 4 B 15 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 05-08-19 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
ma 12-08-19 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
ma 19-08-19 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
ma 26-08-19 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
ma 02-09-19 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
ma 09-09-19 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
ma 16-09-19 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
ma 23-09-19 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
ma 30-09-19 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
ma 07-10-19 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
ma 14-10-19 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
ma 21-10-19 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
ma 28-10-19 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
ma 04-11-19 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
ma 11-11-19 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
ma 18-11-19 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
ma 25-11-19 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
ma 02-12-19 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
ma 09-12-19 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
ma 16-12-19 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
ma 23-12-19 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
ma 30-12-19 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
ma 06-01-20 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
ma 13-01-20 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
ma 20-01-20 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
ma 27-01-20 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
ma 03-02-20 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
ma 10-02-20 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
ma 17-02-20 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
ma 24-02-20 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
ma 02-03-20 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
ma 09-03-20 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
ma 16-03-20 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
ma 23-03-20 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
ma 30-03-20 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
ma 06-04-20 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
ma 13-04-20 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
ma 20-04-20 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
ma 27-04-20 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
ma 04-05-20 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
ma 11-05-20 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
ma 18-05-20 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
ma 25-05-20 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
ma 01-06-20 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
ma 08-06-20 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
ma 15-06-20 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
ma 22-06-20 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
ma 29-06-20 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven