Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
Meiden Onder 17 beker 3e ronde

Unitas'30 MO17-1

Teamleden

Spelers
Marissa Rockx Keeper      
Malissa Broos        
Nadine Buijs        
Silke de Craen        
Selin Kaya        
Jasmijn Knoop        
Amber Kramer        
Suze Lamper        
Merel Luisterburg        
Fleur Martens        
Vera van der Meijden        
Jill Nagtzaam        
Tess van Nijnatten        
Melissa Tamerus        
Chantal de Weerd        
Dilara Yurttas        
 
Overige teamleden
Ancella Knoop Leider
Giliam Buijs Trainer/Coach
Joris van den Broek Groepsco├Ârdinator Jeugd Recreatief

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
C 14-12-2019 14:20 Unitas'30 MO17-1 TSC MO17-1 S. (Sander) Witteveen 63026 13:20
V 18-01-2020 14:45 Unitas'30 MO17-1 JOVZ JO15-2G 13:45
B 25-01-2020 14:30 Unitas'30 MO17-1 VVR MO17-1 94012 13:30
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris
C 14-12-2019 10:00 DVVC MO17-1 Virtus MO17-1
C 14-12-2019 12:45 SC 't Zand MO17-1 Rhode/Van Stiphout Bouw MO17-1
C 14-12-2019 13:00 WSC MO17-1 Oosterhout MO17-1
C 14-12-2019 14:20 Unitas'30 MO17-1 TSC MO17-1
C 14-12-2019 14:30 Gloria UC MO17-1 OJC ROSMALEN MO17-2
C 14-12-2019 14:30 Boxtel MO17-1 VVR MO17-1
C 17-12-2019 19:00 OJC ROSMALEN MO17-2 Rhode/Van Stiphout Bouw MO17-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 19-10-2019 11:15 Kloetinge MO17-1 Unitas'30 MO17-1 93077 1-2
B 14-09-2019 13:50 Unitas'30 MO17-1 Gloria UC MO17-1 15214 8-1
B 14-09-2019 14:30 Achtmaal MO17-1 VVR MO17-1 15246 1-8
B 07-09-2019 12:30 VVR MO17-1 Gloria UC MO17-1 15176 4-1
B 07-09-2019 14:30 Achtmaal MO17-1 Unitas'30 MO17-1 15147 5-0
B 05-09-2019 19:30 Gloria UC MO17-1 Achtmaal MO17-1 15106 5-2
B 31-08-2019 15:45 Unitas'30 MO17-1 VVR MO17-1 15078 2-3
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 09-12-2019 19:30 VVR MO17-1 TSC MO17-1 62990 0-0
C 07-12-2019 15:00 Boxtel MO17-1 Unitas'30 MO17-1 63002 2-1
C 07-12-2019 14:45 Virtus MO17-1 Gloria UC MO17-1 62814 0-5
C 07-12-2019 12:30 Oosterhout MO17-1 SC 't Zand MO17-1 62764 8-0
C 07-12-2019 12:45 TSC MO17-1 WSC MO17-1 62746 0-1
C 07-12-2019 10:00 VVR MO17-1 DVVC MO17-1 62617 2-0
C 30-11-2019 10:00 DVVC MO17-1 Boxtel MO17-1 62923 0-2
C 30-11-2019 11:45 TSC MO17-1 Virtus MO17-1 63171 2-4
C 30-11-2019 12:45 SC 't Zand MO17-1 OJC ROSMALEN MO17-2 62770 0-0
C 30-11-2019 13:30 Rhode/Van Stiphout Bouw MO17-1 Oosterhout MO17-1 63166 0-7
C 30-11-2019 11:55 Unitas'30 MO17-1 VVR MO17-1 62541 1-0
C 30-11-2019 14:30 Gloria UC MO17-1 WSC MO17-1 63076 2-3
C 23-11-2019 10:00 DVVC MO17-1 SC 't Zand MO17-1 62762 3-0
C 23-11-2019 13:00 WSC MO17-1 OJC ROSMALEN MO17-2 62948 2-2
C 23-11-2019 14:00 Unitas'30 MO17-1 Virtus MO17-1 62804 5-0
C 23-11-2019 14:30 Gloria UC MO17-1 Rhode/Van Stiphout Bouw MO17-1 62962 1-1
C 23-11-2019 15:00 Boxtel MO17-1 Oosterhout MO17-1 63066 0-3
C 18-11-2019 19:30 Oosterhout MO17-1 TSC MO17-1 62771 6-0
C 16-11-2019 12:45 SC 't Zand MO17-1 Unitas'30 MO17-1 62855 1-4
C 16-11-2019 14:30 Oosterhout MO17-1 VVR MO17-1 62542 3-2
C 16-11-2019 11:00 TSC MO17-1 Gloria UC MO17-1 63261 0-2
C 16-11-2019 13:00 Virtus MO17-1 WSC MO17-1 62692 5-5
C 16-11-2019 13:30 Rhode/Van Stiphout Bouw MO17-1 DVVC MO17-1 63093 5-1
C 16-11-2019 14:45 OJC ROSMALEN MO17-2 Boxtel MO17-1 63180 4-1
C 09-11-2019 12:30 WSC MO17-1 Boxtel MO17-1 62801 0-1
C 09-11-2019 12:45 SC 't Zand MO17-1 TSC MO17-1 63013 3-3
C 09-11-2019 13:30 Rhode/Van Stiphout Bouw MO17-1 Virtus MO17-1 62907 2-3
C 09-11-2019 15:00 Gloria UC MO17-1 VVR MO17-1 62983 2-0
C 09-11-2019 14:45 OJC ROSMALEN MO17-2 Oosterhout MO17-1 63036 2-1
C 09-11-2019 10:00 DVVC MO17-1 Unitas'30 MO17-1 62591 0-4
C 05-11-2019 19:30 TSC MO17-1 OJC ROSMALEN MO17-2 62917 1-6
C 02-11-2019 16:30 Unitas'30 MO17-1 OJC ROSMALEN MO17-2 62874 2-3
C 02-11-2019 15:00 Boxtel MO17-1 Gloria UC MO17-1 62633 3-2
C 02-11-2019 14:30 VVR MO17-1 WSC MO17-1 62719 6-0
C 02-11-2019 13:00 Virtus MO17-1 SC 't Zand MO17-1 62607 0-0
C 02-11-2019 12:30 Oosterhout MO17-1 DVVC MO17-1 63040 2-2
C 02-11-2019 12:00 TSC MO17-1 Rhode/Van Stiphout Bouw MO17-1 63011 1-5
C 26-10-2019 12:30 WSC MO17-1 Unitas'30 MO17-1 63245 4-4
C 26-10-2019 12:45 SC 't Zand MO17-1 Boxtel MO17-1 63021 0-5
C 26-10-2019 13:00 OJC ROSMALEN MO17-2 Virtus MO17-1 62589 7-0
C 26-10-2019 14:30 Gloria UC MO17-1 DVVC MO17-1 63219 3-3
C 26-10-2019 13:30 Rhode/Van Stiphout Bouw MO17-1 VVR MO17-1 62857 3-7
C 22-10-2019 19:00 OJC ROSMALEN MO17-2 DVVC MO17-1 63023 6-1
C 05-10-2019 10:00 DVVC MO17-1 WSC MO17-1 62875 2-4
C 05-10-2019 11:00 VVR MO17-1 SC 't Zand MO17-1 62698 6-0
C 05-10-2019 13:00 Virtus MO17-1 Oosterhout MO17-1 62887 1-4
C 05-10-2019 14:00 Unitas'30 MO17-1 Gloria UC MO17-1 63116 3-1
C 05-10-2019 15:30 Boxtel MO17-1 Rhode/Van Stiphout Bouw MO17-1 63052 6-0
C 28-09-2019 11:45 TSC MO17-1 Boxtel MO17-1 63244 2-2
C 28-09-2019 12:30 Oosterhout MO17-1 Unitas'30 MO17-1 62792 4-1
C 28-09-2019 12:45 SC 't Zand MO17-1 Gloria UC MO17-1 62997 2-2
C 28-09-2019 13:00 Virtus MO17-1 VVR MO17-1 62708 0-7
C 28-09-2019 13:30 Rhode/Van Stiphout Bouw MO17-1 WSC MO17-1 63127 2-4
C 21-09-2019 15:00 Boxtel MO17-1 Virtus MO17-1 62847 11-3
C 21-09-2019 14:05 Unitas'30 MO17-1 Rhode/Van Stiphout Bouw MO17-1 62878 4-4
C 21-09-2019 14:30 Gloria UC MO17-1 Oosterhout MO17-1 62773 2-4
C 21-09-2019 10:00 VVR MO17-1 OJC ROSMALEN MO17-2 63191 4-0
C 21-09-2019 12:30 WSC MO17-1 SC 't Zand MO17-1 62819 3-2
C 21-09-2019 10:00 DVVC MO17-1 TSC MO17-1 62963 0-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 FC Dordrecht Amateurs MO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 ST FC Eindhoven AV / RPC MO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Graauw MO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 IFC MO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 TSC MO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Unitas'30 MO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 SV Valkenswaard MO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 VVR MO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 SJO FC De Westhoek MO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 WSC MO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Oosterhout MO17-1 10 8 1 1 25 42 10 32 0
2 Boxtel MO17-1 10 7 1 2 22 33 15 18 0
3 OJC ROSMALEN MO17-2 8 6 1 1 19 30 12 18 0
4 VVR MO17-1 9 6 0 3 18 34 9 25 0
5 WSC MO17-1 10 5 3 2 18 26 26 0 0
6 Unitas'30 MO17-1 10 5 2 3 17 29 19 10 0
7 Gloria UC MO17-1 10 3 3 4 12 22 19 3 0
8 Rhode/Van Stiphout Bouw MO17-1 9 2 2 5 8 22 34 -12 0
9 Virtus MO17-1 10 2 2 6 8 16 48 -32 0
10 TSC MO17-1 9 1 2 6 5 10 29 -19 0
11 DVVC MO17-1 10 1 2 7 5 12 29 -17 0
12 SC 't Zand MO17-1 9 0 3 6 3 8 34 -26 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 20:15 - 21:30 3 B 1 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 05-08-19 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
ma 12-08-19 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
ma 19-08-19 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
ma 26-08-19 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
ma 02-09-19 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
ma 09-09-19 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
ma 16-09-19 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
ma 23-09-19 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
ma 30-09-19 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
ma 07-10-19 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
ma 14-10-19 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
ma 21-10-19 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
ma 28-10-19 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
ma 04-11-19 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
ma 11-11-19 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
ma 18-11-19 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
ma 25-11-19 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
ma 02-12-19 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
ma 09-12-19 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
ma 16-12-19 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
ma 23-12-19 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
ma 30-12-19 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
ma 06-01-20 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
ma 13-01-20 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
ma 20-01-20 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
ma 27-01-20 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
ma 03-02-20 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
ma 10-02-20 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
ma 17-02-20 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
ma 24-02-20 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
ma 02-03-20 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
ma 09-03-20 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
ma 16-03-20 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
ma 23-03-20 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
ma 30-03-20 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
ma 06-04-20 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
ma 13-04-20 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
ma 20-04-20 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
ma 27-04-20 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
ma 04-05-20 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
ma 11-05-20 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
ma 18-05-20 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
ma 25-05-20 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
ma 01-06-20 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
ma 08-06-20 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
ma 15-06-20 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
ma 22-06-20 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
ma 29-06-20 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
woensdag 19:00 - 20:15 4A1 4 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 07-08-19 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
wo 14-08-19 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
wo 21-08-19 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
wo 28-08-19 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
wo 04-09-19 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
wo 11-09-19 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
wo 18-09-19 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
wo 25-09-19 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
wo 02-10-19 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
wo 09-10-19 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
wo 16-10-19 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
wo 23-10-19 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
wo 30-10-19 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
wo 06-11-19 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
wo 13-11-19 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
wo 20-11-19 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
wo 27-11-19 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
wo 04-12-19 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
wo 11-12-19 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
wo 18-12-19 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
wo 25-12-19 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
wo 01-01-20 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
wo 08-01-20 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
wo 15-01-20 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
wo 22-01-20 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
wo 29-01-20 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
wo 05-02-20 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
wo 12-02-20 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
wo 19-02-20 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
wo 26-02-20 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
wo 04-03-20 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
wo 11-03-20 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
wo 18-03-20 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
wo 25-03-20 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
wo 01-04-20 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
wo 08-04-20 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
wo 15-04-20 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
wo 22-04-20 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
wo 29-04-20 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
wo 06-05-20 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
wo 13-05-20 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
wo 20-05-20 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
wo 27-05-20 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
wo 03-06-20 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
wo 10-06-20 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
wo 17-06-20 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
wo 24-06-20 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven