Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
254 Meiden Onder 11 competitie (voorjaar)

Unitas'30 MO11-3

Teamleden

Spelers
Yindee van Alphen        
Tahnee Boon        
Jasmijn Bramer        
Desie Buijnsters        
Didi Cranenburg        
Elise Frijters        
Noa de Haan        
Fenne de Leeuw        
Anouk van de Looi        
Dide van der Made        
Lieke van Zundert        
 
Overige teamleden
André de Haan Trainer/Coach
Frank van de Looi Trainer/Coach
Joris van den Broek Groepscoördinator Jeugd Recreatief

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
V 25-01-2020 09:00 Terheijden MO11-1 Unitas'30 MO11-3 08:10
C 01-02-2020 09:00 De Fendert MO11-1 Unitas'30 MO11-3 152769 08:05
C 08-02-2020 11:00 Unitas'30 MO11-3 Cluzona MO11-1 152583 10:30
C 15-02-2020 09:00 BSC MO11-2 Unitas'30 MO11-3 152860 08:10
C 14-03-2020 09:30 Zundert MO11-1 Unitas'30 MO11-3 152927 08:40
C 28-03-2020 10:45 Prinsenland MO11-1 Unitas'30 MO11-3 152591 09:45
C 04-04-2020 10:00 Unitas'30 MO11-3 DSE MO11-2 152536 09:30
C 18-04-2020 10:00 Unitas'30 MO11-3 SC Welberg MO11-2 152484 09:30
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris
C 01-02-2020 09:00 BSC MO11-2 Unitas'30 MO11-2
C 01-02-2020 10:00 Prinsenland MO11-1 BSC MO11-1
C 01-02-2020 09:30 RSV MO11-2 DSE MO11-2
C 01-02-2020 09:00 De Fendert MO11-1 Unitas'30 MO11-3
C 01-02-2020 10:30 Cluzona MO11-1 Zundert MO11-1
C 08-02-2020 11:00 Unitas'30 MO11-3 Cluzona MO11-1
C 08-02-2020 08:45 SC Welberg MO11-2 De Fendert MO11-1
C 08-02-2020 10:00 BSC MO11-1 RSV MO11-2
C 08-02-2020 09:30 Zundert MO11-1 BSC MO11-2
C 08-02-2020 11:00 Unitas'30 MO11-2 Prinsenland MO11-1
C 15-02-2020 09:30 Zundert MO11-1 Unitas'30 MO11-2
C 15-02-2020 09:00 BSC MO11-2 Unitas'30 MO11-3
C 15-02-2020 09:00 De Fendert MO11-1 DSE MO11-2
C 15-02-2020 10:00 Prinsenland MO11-1 RSV MO11-2
C 15-02-2020 10:30 Cluzona MO11-1 SC Welberg MO11-2

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 16-09-2019 18:30 RSV MO11-2 Moerse Boys MO11-1 15817 0-12
B 14-09-2019 09:30 Zundert MO11-1 Unitas'30 MO11-3 15843 4-0
B 11-09-2019 18:30 RSV MO11-2 Unitas'30 MO11-3 15729 6-0
B 07-09-2019 08:30 Unitas'30 MO11-3 Moerse Boys MO11-1 15808 0-15
B 07-09-2019 09:30 Zundert MO11-1 RSV MO11-2 15776 8-1
B 04-09-2019 18:30 Moerse Boys MO11-1 Zundert MO11-1 15771 11-0
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 21-12-2019 11:00 Moerse Boys MO11-1 Gloria UC MO11-1 65123 5-2
C 14-12-2019 10:45 Moerse Boys MO11-1 Baronie MO11-1 65342 0-0
C 14-12-2019 10:00 Groen Wit MO11-1 Rijen MO11-2 65365 2-1
C 14-12-2019 10:00 Beek Vooruit MO11-1 TSC MO11-1 65202 13-0
C 14-12-2019 09:45 SCO MO11-1 BSC MO11-1 65423 2-7
C 14-12-2019 09:30 Gloria UC MO11-1 Madese Boys MO11-1 65190 0-0
C 14-12-2019 10:45 UVV'40 MO11-1 Unitas'30 MO11-3 65108 0-0
C 07-12-2019 08:30 Unitas'30 MO11-3 Groen Wit MO11-1 65139 0-8
C 07-12-2019 08:30 Rijen MO11-2 TSC MO11-1 65023 3-4
C 07-12-2019 09:00 Madese Boys MO11-1 SCO MO11-1 65155 1-5
C 07-12-2019 09:00 Baronie MO11-1 UVV'40 MO11-1 65223 0-0
C 07-12-2019 10:00 BSC MO11-1 Beek Vooruit MO11-1 65221 2-3
C 30-11-2019 08:30 TSC MO11-1 BSC MO11-1 65494 0-17
C 30-11-2019 09:00 Madese Boys MO11-1 Unitas'30 MO11-3 65048 5-3
C 30-11-2019 10:45 UVV'40 MO11-1 Moerse Boys MO11-1 65435 1-10
C 30-11-2019 09:30 Gloria UC MO11-1 Baronie MO11-1 65216 3-2
C 30-11-2019 10:00 Groen Wit MO11-1 SCO MO11-1 65041 4-2
C 30-11-2019 10:00 Beek Vooruit MO11-1 Rijen MO11-2 65179 13-0
C 23-11-2019 08:30 SCO MO11-1 Rijen MO11-2 65291 2-0
C 23-11-2019 08:30 UVV'40 MO11-1 Beek Vooruit MO11-1 65093 2-3
C 23-11-2019 09:30 Gloria UC MO11-1 Unitas'30 MO11-3 65385 11-0
C 23-11-2019 10:00 Groen Wit MO11-1 TSC MO11-1 65331 7-3
C 23-11-2019 10:45 Moerse Boys MO11-1 BSC MO11-1 65493 5-2
C 23-11-2019 11:00 Baronie MO11-1 Madese Boys MO11-1 65092 4-1
C 16-11-2019 08:30 Beek Vooruit MO11-1 Gloria UC MO11-1 65490 6-1
C 16-11-2019 08:30 Rijen MO11-2 Moerse Boys MO11-1 65444 0-16
C 16-11-2019 09:00 Madese Boys MO11-1 Groen Wit MO11-1 65017 0-3
C 16-11-2019 10:00 TSC MO11-1 UVV'40 MO11-1 65192 1-3
C 16-11-2019 10:45 Unitas'30 MO11-3 SCO MO11-1 65126 2-5
C 16-11-2019 10:00 BSC MO11-1 Baronie MO11-1 65445 5-1
C 09-11-2019 10:00 Groen Wit MO11-1 Baronie MO11-1 65056 2-4
C 09-11-2019 09:45 SCO MO11-1 Moerse Boys MO11-1 65373 0-13
C 09-11-2019 10:30 UVV'40 MO11-1 Gloria UC MO11-1 65456 0-1
C 09-11-2019 08:30 Rijen MO11-2 BSC MO11-1 65388 0-17
C 09-11-2019 08:30 TSC MO11-1 Unitas'30 MO11-3 65070 12-1
C 09-11-2019 08:30 Beek Vooruit MO11-1 Madese Boys MO11-1 65209 6-2
C 02-11-2019 09:00 Madese Boys MO11-1 TSC MO11-1 65381 10-1
C 02-11-2019 08:30 Unitas'30 MO11-3 Beek Vooruit MO11-1 65065 0-15
C 02-11-2019 09:30 Gloria UC MO11-1 Rijen MO11-2 65307 4-0
C 02-11-2019 10:00 BSC MO11-1 UVV'40 MO11-1 65406 7-2
C 02-11-2019 10:45 Moerse Boys MO11-1 Groen Wit MO11-1 65335 7-1
C 02-11-2019 12:00 Baronie MO11-1 SCO MO11-1 65038 5-0
C 26-10-2019 08:30 TSC MO11-1 Baronie MO11-1 65085 2-4
C 26-10-2019 08:30 Rijen MO11-2 Unitas'30 MO11-3 65268 1-2
C 26-10-2019 08:30 Beek Vooruit MO11-1 Moerse Boys MO11-1 65287 1-1
C 26-10-2019 09:45 SCO MO11-1 Gloria UC MO11-1 65061 0-11
C 26-10-2019 10:00 BSC MO11-1 Madese Boys MO11-1 65261 7-4
C 26-10-2019 10:00 Groen Wit MO11-1 UVV'40 MO11-1 65358 2-2
C 12-10-2019 09:30 Gloria UC MO11-1 Groen Wit MO11-1 65243 6-0
C 05-10-2019 08:30 Baronie MO11-1 Beek Vooruit MO11-1 65473 1-12
C 05-10-2019 08:30 UVV'40 MO11-1 SCO MO11-1 65055 10-2
C 05-10-2019 09:00 Madese Boys MO11-1 Rijen MO11-2 65257 3-0
C 05-10-2019 10:30 Unitas'30 MO11-3 BSC MO11-1 65483 0-4
C 05-10-2019 10:45 Moerse Boys MO11-1 TSC MO11-1 65380 12-0
C 28-09-2019 08:30 Rijen MO11-2 UVV'40 MO11-1 65124 1-6
C 28-09-2019 09:00 Madese Boys MO11-1 Moerse Boys MO11-1 65310 3-16
C 28-09-2019 08:30 Unitas'30 MO11-3 Baronie MO11-1 65394 0-8
C 28-09-2019 10:00 BSC MO11-1 Gloria UC MO11-1 65350 5-1
C 28-09-2019 08:30 Beek Vooruit MO11-1 Groen Wit MO11-1 65165 11-2
C 28-09-2019 08:30 TSC MO11-1 SCO MO11-1 65429 8-1
C 21-09-2019 10:00 Groen Wit MO11-1 BSC MO11-1 65078 5-1
C 21-09-2019 14:30 Baronie MO11-1 Rijen MO11-2 65201 2-6
C 21-09-2019 10:45 Moerse Boys MO11-1 Unitas'30 MO11-3 65372 16-0
C 21-09-2019 09:15 SCO MO11-1 Beek Vooruit MO11-1 65044 0-18
C 21-09-2019 09:30 Gloria UC MO11-1 TSC MO11-1 65492 4-2
C 21-09-2019 08:30 UVV'40 MO11-1 Madese Boys MO11-1 65104 5-8

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 BSC MO11-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 BSC MO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Cluzona MO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 DSE MO11-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 De Fendert MO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Prinsenland MO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 RSV MO11-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Unitas'30 MO11-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Unitas'30 MO11-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 SC Welberg MO11-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Zundert MO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Moerse Boys MO11-1 3 3 0 0 9 38 0 38 0
2 Zundert MO11-1 3 2 0 1 6 12 12 0 0
3 RSV MO11-2 3 1 0 2 3 7 20 -13 0
4 Unitas'30 MO11-3 3 0 0 3 0 0 25 -25 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beek Vooruit MO11-1 11 10 1 0 31 101 11 90 0
2 Moerse Boys MO11-1 10 9 1 0 28 101 10 91 0
3 BSC MO11-1 11 8 0 3 24 74 23 51 0
4 Gloria UC MO11-1 10 7 0 3 21 44 20 24 0
5 Groen Wit MO11-1 11 6 1 4 19 36 37 -1 0
6 Baronie MO11-1 9 5 0 4 15 31 31 0 0
7 Madese Boys MO11-1 10 4 0 6 12 37 50 -13 0
8 UVV'40 MO11-1 9 3 1 5 10 31 35 -4 0
9 TSC MO11-1 11 3 0 8 9 33 75 -42 0
10 SCO MO11-1 11 3 0 8 9 19 79 -60 0
11 Unitas'30 MO11-3 10 1 0 9 3 8 85 -77 0
12 Rijen MO11-2 11 1 0 10 3 12 71 -59 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
woensdag 18:00 - 19:00 4B1 3 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 07-08-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
wo 14-08-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
wo 21-08-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
wo 28-08-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
wo 04-09-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
wo 11-09-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
wo 18-09-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
wo 25-09-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
wo 02-10-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
wo 09-10-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
wo 16-10-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
wo 23-10-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
wo 30-10-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
wo 06-11-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
wo 13-11-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
wo 20-11-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
wo 27-11-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
wo 04-12-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
wo 11-12-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
wo 18-12-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
wo 25-12-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
wo 01-01-20 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
wo 08-01-20 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
wo 15-01-20 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
wo 22-01-20 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
wo 29-01-20 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
wo 05-02-20 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
wo 12-02-20 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
wo 19-02-20 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
wo 26-02-20 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
wo 04-03-20 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
wo 11-03-20 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
wo 18-03-20 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
wo 25-03-20 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
wo 01-04-20 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
wo 08-04-20 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
wo 15-04-20 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
wo 22-04-20 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
wo 29-04-20 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
wo 06-05-20 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
wo 13-05-20 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
wo 20-05-20 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
wo 27-05-20 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
wo 03-06-20 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
wo 10-06-20 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
wo 17-06-20 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
wo 24-06-20 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
vrijdag 18:30 - 19:30 1A2 9 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
vr 30-08-19 18:30 - 19:30 1A2 5 Team training gaat_door
vr 06-09-19 18:30 - 19:30 1A2 5 Team training gaat_door
vr 13-09-19 18:30 - 19:30 1A2 5 Team training gaat_door
vr 20-09-19 18:30 - 19:30 1A2 5 Team training gaat_door
vr 27-09-19 18:30 - 19:30 1A2 5 Team training gaat_door
vr 04-10-19 18:30 - 19:30 1A2 5 Team training gaat_door
vr 11-10-19 18:30 - 19:30 1A2 5 Team training gaat_door
vr 18-10-19 18:30 - 19:30 1A2 5 Team training gaat_door
vr 25-10-19 18:30 - 19:30 1A2 5 Team training gaat_door
vr 01-11-19 18:30 - 19:30 1A2 5 Team training gaat_door
vr 08-11-19 18:30 - 19:30 1A2 5 Team training gaat_door
vr 15-11-19 18:30 - 19:30 1A2 5 Team training gaat_door
vr 22-11-19 18:30 - 19:30 1A2 5 Team training gaat_door
vr 29-11-19 18:30 - 19:30 1A2 5 Team training gaat_door
vr 06-12-19 18:30 - 19:30 1A2 5 Team training gaat_door
vr 13-12-19 18:30 - 19:30 1A2 5 Team training gaat_door
vr 20-12-19 18:30 - 19:30 1A2 5 Team training gaat_door
vr 27-12-19 18:30 - 19:30 1A2 5 Team training gaat_door
vr 03-01-20 18:30 - 19:30 1A2 5 Team training gaat_door
vr 10-01-20 18:30 - 19:30 1A2 5 Team training gaat_door
vr 17-01-20 18:30 - 19:30 1A2 5 Team training gaat_door
vr 24-01-20 18:30 - 19:30 1A2 5 Team training gaat_door
vr 31-01-20 18:30 - 19:30 1A2 5 Team training gaat_door
vr 07-02-20 18:30 - 19:30 1A2 5 Team training gaat_door
vr 14-02-20 18:30 - 19:30 1A2 5 Team training gaat_door
vr 21-02-20 18:30 - 19:30 1A2 5 Team training gaat_door
vr 28-02-20 18:30 - 19:30 1A2 5 Team training gaat_door
vr 06-03-20 18:30 - 19:30 1A2 5 Team training gaat_door
vr 13-03-20 18:30 - 19:30 1A2 5 Team training gaat_door
vr 20-03-20 18:30 - 19:30 1A2 5 Team training gaat_door
vr 27-03-20 18:30 - 19:30 1A2 5 Team training gaat_door
vr 03-04-20 18:30 - 19:30 1A2 5 Team training gaat_door
vr 10-04-20 18:30 - 19:30 1A2 5 Team training gaat_door
vr 17-04-20 18:30 - 19:30 1A2 5 Team training gaat_door
vr 24-04-20 18:30 - 19:30 1A2 5 Team training gaat_door
vr 01-05-20 18:30 - 19:30 1A2 5 Team training gaat_door
vr 08-05-20 18:30 - 19:30 1A2 5 Team training gaat_door
vr 15-05-20 18:30 - 19:30 1A2 5 Team training gaat_door
vr 22-05-20 18:30 - 19:30 1A2 5 Team training gaat_door
vr 29-05-20 18:30 - 19:30 1A2 5 Team training gaat_door
vr 05-06-20 18:30 - 19:30 1A2 5 Team training gaat_door
vr 12-06-20 18:30 - 19:30 1A2 5 Team training gaat_door
vr 19-06-20 18:30 - 19:30 1A2 5 Team training gaat_door
vr 26-06-20 18:30 - 19:30 1A2 5 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven