Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
Meiden Onder 11 beker poule

Unitas'30 MO11-3

Teamleden

Spelers
Yindee van Alphen        
Tahnee Boon        
Jasmijn Bramer        
Desie Buijnsters        
Didi Cranenburg        
Elise Frijters        
Noa de Haan        
Fenne de Leeuw        
Anouk van de Looi        
Dide van der Made        
Lieke van Zundert        
 
Overige teamleden
André de Haan Trainer/Coach
Frank van de Looi Trainer/Coach
Joris van den Broek Groepscoördinator Jeugd Recreatief

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
C 21-09-2019 10:45 Moerse Boys MO11-1 Unitas'30 MO11-3 65372 09:55
C 28-09-2019 08:30 Unitas'30 MO11-3 Baronie MO11-1 65394 08:00
C 05-10-2019 10:45 Unitas'30 MO11-3 BSC MO11-1 65483 10:15
C 26-10-2019 08:30 Rijen MO11-2 Unitas'30 MO11-3 65268 07:30
C 02-11-2019 08:30 Unitas'30 MO11-3 Beek Vooruit MO11-1 65065 08:00
C 09-11-2019 10:15 TSC MO11-1 Unitas'30 MO11-3 65070 09:15
C 16-11-2019 08:30 Unitas'30 MO11-3 SCO MO11-1 65126 08:00
C 23-11-2019 09:30 Gloria UC MO11-1 Unitas'30 MO11-3 65385 08:30
C 30-11-2019 09:00 Madese Boys MO11-1 Unitas'30 MO11-3 65048 08:05
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris
C 21-09-2019 08:30 UVV'40 MO11-1 Madese Boys MO11-1
C 21-09-2019 09:30 Gloria UC MO11-1 TSC MO11-1
C 21-09-2019 09:15 SCO MO11-1 Beek Vooruit MO11-1
C 21-09-2019 10:45 Moerse Boys MO11-1 Unitas'30 MO11-3
C 21-09-2019 14:30 Baronie MO11-1 Rijen MO11-2
C 21-09-2019 10:00 Groen Wit MO11-1 BSC MO11-1
C 28-09-2019 08:30 TSC MO11-1 SCO MO11-1
C 28-09-2019 08:30 Beek Vooruit MO11-1 Groen Wit MO11-1
C 28-09-2019 10:00 BSC MO11-1 Gloria UC MO11-1
C 28-09-2019 08:30 Unitas'30 MO11-3 Baronie MO11-1
C 28-09-2019 09:00 Madese Boys MO11-1 Moerse Boys MO11-1
C 28-09-2019 08:30 Rijen MO11-2 UVV'40 MO11-1
C 05-10-2019 08:30 Baronie MO11-1 Beek Vooruit MO11-1
C 05-10-2019 08:30 UVV'40 MO11-1 SCO MO11-1
C 05-10-2019 09:00 Madese Boys MO11-1 Rijen MO11-2
C 05-10-2019 09:30 Gloria UC MO11-1 Groen Wit MO11-1
C 05-10-2019 08:30 Unitas'30 MO11-3 BSC MO11-1
C 05-10-2019 10:45 Moerse Boys MO11-1 TSC MO11-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
B 14-09-2019 09:30 Zundert MO11-1 Unitas'30 MO11-3 Afgeschermd 15843 4 - 0
B 11-09-2019 18:30 RSV MO11-2 Unitas'30 MO11-3 D.C.A.W. (Dennis) Braspenning 15729 6 - 0
B 07-09-2019 08:30 Unitas'30 MO11-3 Moerse Boys MO11-1 Josh Frauenfelder (S) 15808 0 - 15
V 24-08-2019 10:15 Unitas'30 MO11-2 Unitas'30 MO11-3 7-2
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 16-09-2019 18:30 RSV MO11-2 Moerse Boys MO11-1 15817 0-0
B 14-09-2019 09:30 Zundert MO11-1 Unitas'30 MO11-3 15843 4-0
B 11-09-2019 18:30 RSV MO11-2 Unitas'30 MO11-3 15729 6-0
B 07-09-2019 08:30 Unitas'30 MO11-3 Moerse Boys MO11-1 15808 0-15
B 07-09-2019 09:30 Zundert MO11-1 RSV MO11-2 15776 8-1
B 04-09-2019 18:30 Moerse Boys MO11-1 Zundert MO11-1 15771 11-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Moerse Boys MO11-1 2 2 0 0 6 26 0 26 0
2 Zundert MO11-1 3 2 0 1 6 12 12 0 0
3 RSV MO11-2 2 1 0 1 3 7 8 -1 0
4 Unitas'30 MO11-3 3 0 0 3 0 0 25 -25 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Baronie MO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Beek Vooruit MO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 BSC MO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Gloria UC MO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Groen Wit MO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Madese Boys MO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Moerse Boys MO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Rijen MO11-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 SCO MO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 TSC MO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Unitas'30 MO11-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 UVV'40 MO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
woensdag 18:00 - 19:00 4B1 3 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 07-08-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
wo 14-08-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
wo 21-08-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
wo 28-08-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
wo 04-09-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
wo 11-09-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
wo 18-09-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
wo 25-09-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
wo 02-10-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
wo 09-10-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
wo 16-10-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
wo 23-10-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
wo 30-10-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
wo 06-11-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
wo 13-11-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
wo 20-11-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
wo 27-11-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
wo 04-12-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
wo 11-12-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
wo 18-12-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
wo 25-12-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
wo 01-01-20 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
wo 08-01-20 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
wo 15-01-20 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
wo 22-01-20 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
wo 29-01-20 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
wo 05-02-20 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
wo 12-02-20 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
wo 19-02-20 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
wo 26-02-20 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
wo 04-03-20 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
wo 11-03-20 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
wo 18-03-20 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
wo 25-03-20 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
wo 01-04-20 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
wo 08-04-20 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
wo 15-04-20 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
wo 22-04-20 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
wo 29-04-20 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
wo 06-05-20 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
wo 13-05-20 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
wo 20-05-20 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
wo 27-05-20 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
wo 03-06-20 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
wo 10-06-20 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
wo 17-06-20 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
wo 24-06-20 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
vrijdag 18:30 - 19:30 1A2 9 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
vr 30-08-19 18:30 - 19:30 1A2 5 Team training gaat_door
vr 06-09-19 18:30 - 19:30 1A2 5 Team training gaat_door
vr 13-09-19 18:30 - 19:30 1A2 5 Team training gaat_door
vr 20-09-19 18:30 - 19:30 1A2 5 Team training gaat_door
vr 27-09-19 18:30 - 19:30 1A2 5 Team training gaat_door
vr 04-10-19 18:30 - 19:30 1A2 5 Team training gaat_door
vr 11-10-19 18:30 - 19:30 1A2 5 Team training gaat_door
vr 18-10-19 18:30 - 19:30 1A2 5 Team training gaat_door
vr 25-10-19 18:30 - 19:30 1A2 5 Team training gaat_door
vr 01-11-19 18:30 - 19:30 1A2 5 Team training gaat_door
vr 08-11-19 18:30 - 19:30 1A2 5 Team training gaat_door
vr 15-11-19 18:30 - 19:30 1A2 5 Team training gaat_door
vr 22-11-19 18:30 - 19:30 1A2 5 Team training gaat_door
vr 29-11-19 18:30 - 19:30 1A2 5 Team training gaat_door
vr 06-12-19 18:30 - 19:30 1A2 5 Team training gaat_door
vr 13-12-19 18:30 - 19:30 1A2 5 Team training gaat_door
vr 20-12-19 18:30 - 19:30 1A2 5 Team training gaat_door
vr 27-12-19 18:30 - 19:30 1A2 5 Team training gaat_door
vr 03-01-20 18:30 - 19:30 1A2 5 Team training gaat_door
vr 10-01-20 18:30 - 19:30 1A2 5 Team training gaat_door
vr 17-01-20 18:30 - 19:30 1A2 5 Team training gaat_door
vr 24-01-20 18:30 - 19:30 1A2 5 Team training gaat_door
vr 31-01-20 18:30 - 19:30 1A2 5 Team training gaat_door
vr 07-02-20 18:30 - 19:30 1A2 5 Team training gaat_door
vr 14-02-20 18:30 - 19:30 1A2 5 Team training gaat_door
vr 21-02-20 18:30 - 19:30 1A2 5 Team training gaat_door
vr 28-02-20 18:30 - 19:30 1A2 5 Team training gaat_door
vr 06-03-20 18:30 - 19:30 1A2 5 Team training gaat_door
vr 13-03-20 18:30 - 19:30 1A2 5 Team training gaat_door
vr 20-03-20 18:30 - 19:30 1A2 5 Team training gaat_door
vr 27-03-20 18:30 - 19:30 1A2 5 Team training gaat_door
vr 03-04-20 18:30 - 19:30 1A2 5 Team training gaat_door
vr 10-04-20 18:30 - 19:30 1A2 5 Team training gaat_door
vr 17-04-20 18:30 - 19:30 1A2 5 Team training gaat_door
vr 24-04-20 18:30 - 19:30 1A2 5 Team training gaat_door
vr 01-05-20 18:30 - 19:30 1A2 5 Team training gaat_door
vr 08-05-20 18:30 - 19:30 1A2 5 Team training gaat_door
vr 15-05-20 18:30 - 19:30 1A2 5 Team training gaat_door
vr 22-05-20 18:30 - 19:30 1A2 5 Team training gaat_door
vr 29-05-20 18:30 - 19:30 1A2 5 Team training gaat_door
vr 05-06-20 18:30 - 19:30 1A2 5 Team training gaat_door
vr 12-06-20 18:30 - 19:30 1A2 5 Team training gaat_door
vr 19-06-20 18:30 - 19:30 1A2 5 Team training gaat_door
vr 26-06-20 18:30 - 19:30 1A2 5 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven