254 Meiden Onder 11 competitie (voorjaar)
Unitas'30 MO11-2
Teamleden
Spelers | |||||||
Nikki van Beek | |||||||
Sharon van den Beemd | |||||||
Floor Biemans | |||||||
Evi Coenders | |||||||
Amy de Jong | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Wilfred Broos | Trainer | ||||||
Denise van Endhoven | Trainer | ||||||
Sophie Heijnen | Trainer | ||||||
Joris van den Broek | Groepscoördinator Jeugd Recreatief |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 14-09-2019 10:15 | DSE MO11-2 | Beek Vooruit MO11-1 | 15841 | 0-10 | ||
B | 14-09-2019 10:45 | Unitas'30 MO11-2 | Groen Wit MO11-1 | 15834 | 1-6 | ||
B | 07-09-2019 08:30 | Beek Vooruit MO11-1 | Groen Wit MO11-1 | 15802 | 4-2 | ||
B | 07-09-2019 10:15 | DSE MO11-2 | Unitas'30 MO11-2 | 15773 | 2-3 | ||
B | 31-08-2019 08:30 | Unitas'30 MO11-2 | Beek Vooruit MO11-1 | 15743 | 1-8 | ||
B | 31-08-2019 10:00 | Groen Wit MO11-1 | DSE MO11-2 | 15767 | 12-2 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 18-01-2020 10:00 | De Fendert MO11-1 | SC Welberg MO11-2 | 65152 | 2-2 | ||
C | 14-12-2019 10:00 | NSV MO11-1 | Cluzona MO11-1 | 86847 | 13-1 | ||
C | 14-12-2019 10:00 | Prinsenland MO11-1 | Kogelvangers M011-1 | 65194 | 1-1 | ||
C | 14-12-2019 09:30 | Zundert MO11-1 | Baronie MO11-2 | 65095 | 0-0 | ||
C | 14-12-2019 09:00 | Unitas'30 MO11-2 | RSV MO11-2 | 65277 | 0-0 | ||
C | 14-12-2019 09:00 | BSC MO11-2 | DSE MO11-2 | 65434 | 0-0 | ||
C | 07-12-2019 09:00 | De Fendert MO11-1 | NSV MO11-1 | 65270 | 0-3 | ||
C | 07-12-2019 09:00 | SC Welberg MO11-2 | BSC MO11-2 | 65404 | 6-2 | ||
C | 07-12-2019 09:30 | RSV MO11-2 | Zundert MO11-1 | 65462 | 0-0 | ||
C | 07-12-2019 10:15 | DSE MO11-2 | Prinsenland MO11-1 | 65089 | 1-5 | ||
C | 07-12-2019 10:30 | Kogelvangers M011-1 | Baronie MO11-2 | 65339 | 0-0 | ||
C | 07-12-2019 10:30 | Cluzona MO11-1 | Unitas'30 MO11-2 | 86846 | 2-2 | ||
C | 30-11-2019 09:00 | BSC MO11-2 | De Fendert MO11-1 | 65489 | 3-1 | ||
C | 30-11-2019 09:30 | Zundert MO11-1 | Kogelvangers M011-1 | 65207 | 0-2 | ||
C | 30-11-2019 09:30 | Prinsenland MO11-1 | Unitas'30 MO11-2 | 65222 | 6-0 | ||
C | 30-11-2019 10:00 | NSV MO11-1 | SC Welberg MO11-2 | 65399 | 2-0 | ||
C | 30-11-2019 10:30 | Cluzona MO11-1 | DSE MO11-2 | 86845 | 0-3 | ||
C | 30-11-2019 13:00 | Baronie MO11-2 | RSV MO11-2 | 65028 | 0-6 | ||
C | 23-11-2019 08:30 | Unitas'30 MO11-2 | Kogelvangers M011-1 | 65066 | 0-7 | ||
C | 23-11-2019 09:00 | SC Welberg MO11-2 | Cluzona MO11-1 | 86844 | 0-0 | ||
C | 23-11-2019 09:00 | BSC MO11-2 | Zundert MO11-1 | 65319 | 4-1 | ||
C | 23-11-2019 09:00 | De Fendert MO11-1 | RSV MO11-2 | 65132 | 1-0 | ||
C | 23-11-2019 09:00 | NSV MO11-1 | DSE MO11-2 | 65250 | 13-0 | ||
C | 23-11-2019 09:30 | Prinsenland MO11-1 | Baronie MO11-2 | 65021 | 1-0 | ||
C | 16-11-2019 09:30 | Zundert MO11-1 | NSV MO11-1 | 65512 | 2-5 | ||
C | 16-11-2019 09:30 | RSV MO11-2 | SC Welberg MO11-2 | 65491 | 1-3 | ||
C | 16-11-2019 10:15 | DSE MO11-2 | Unitas'30 MO11-2 | 65030 | 1-2 | ||
C | 16-11-2019 10:30 | Kogelvangers M011-1 | De Fendert MO11-1 | 65057 | 4-0 | ||
C | 16-11-2019 13:45 | Baronie MO11-2 | BSC MO11-2 | 65018 | 0-0 | ||
C | 16-11-2019 10:30 | Cluzona MO11-1 | Prinsenland MO11-1 | 86843 | 1-6 | ||
C | 09-11-2019 14:30 | Baronie MO11-2 | DSE MO11-2 | 65027 | 2-5 | ||
C | 09-11-2019 10:30 | Kogelvangers M011-1 | RSV MO11-2 | 65510 | 11-2 | ||
C | 09-11-2019 10:00 | Prinsenland MO11-1 | SC Welberg MO11-2 | 65304 | 2-2 | ||
C | 09-11-2019 09:30 | Zundert MO11-1 | Cluzona MO11-1 | 86842 | 9-0 | ||
C | 09-11-2019 09:00 | BSC MO11-2 | NSV MO11-1 | 65333 | 1-5 | ||
C | 09-11-2019 08:30 | Unitas'30 MO11-2 | De Fendert MO11-1 | 65382 | 1-6 | ||
C | 02-11-2019 09:30 | RSV MO11-2 | BSC MO11-2 | 65302 | 1-9 | ||
C | 02-11-2019 09:00 | De Fendert MO11-1 | Prinsenland MO11-1 | 65402 | 4-1 | ||
C | 02-11-2019 10:00 | NSV MO11-1 | Kogelvangers M011-1 | 65486 | 2-0 | ||
C | 02-11-2019 10:15 | DSE MO11-2 | Zundert MO11-1 | 65405 | 0-6 | ||
C | 02-11-2019 10:30 | Cluzona MO11-1 | Baronie MO11-2 | 86841 | 2-3 | ||
C | 02-11-2019 10:30 | SC Welberg MO11-2 | Unitas'30 MO11-2 | 65323 | 11-1 | ||
C | 26-10-2019 08:30 | Unitas'30 MO11-2 | NSV MO11-1 | 65428 | 0-11 | ||
C | 26-10-2019 09:30 | RSV MO11-2 | Cluzona MO11-1 | 86840 | 6-2 | ||
C | 26-10-2019 10:30 | Kogelvangers M011-1 | DSE MO11-2 | 65040 | 9-1 | ||
C | 26-10-2019 11:00 | Prinsenland MO11-1 | BSC MO11-2 | 65349 | 5-1 | ||
C | 26-10-2019 13:00 | Baronie MO11-2 | SC Welberg MO11-2 | 65177 | 0-6 | ||
C | 19-10-2019 11:00 | Zundert MO11-1 | De Fendert MO11-1 | 65185 | 5-1 | ||
C | 05-10-2019 09:00 | BSC MO11-2 | Unitas'30 MO11-2 | 65090 | 9-2 | ||
C | 05-10-2019 11:00 | SC Welberg MO11-2 | Zundert MO11-1 | 65285 | 1-2 | ||
C | 05-10-2019 09:00 | De Fendert MO11-1 | Baronie MO11-2 | 65144 | 8-1 | ||
C | 05-10-2019 10:30 | Cluzona MO11-1 | Kogelvangers M011-1 | 86839 | 0-8 | ||
C | 05-10-2019 10:00 | NSV MO11-1 | Prinsenland MO11-1 | 65409 | 3-1 | ||
C | 05-10-2019 10:15 | DSE MO11-2 | RSV MO11-2 | 65280 | 1-0 | ||
C | 28-09-2019 09:30 | RSV MO11-2 | NSV MO11-1 | 65079 | 0-11 | ||
C | 28-09-2019 09:30 | Zundert MO11-1 | Prinsenland MO11-1 | 65309 | 0-4 | ||
C | 28-09-2019 10:15 | DSE MO11-2 | SC Welberg MO11-2 | 65414 | 1-0 | ||
C | 28-09-2019 09:00 | Kogelvangers M011-1 | BSC MO11-2 | 65315 | 6-2 | ||
C | 28-09-2019 09:00 | Baronie MO11-2 | Unitas'30 MO11-2 | 65242 | 2-2 | ||
C | 28-09-2019 10:30 | Cluzona MO11-1 | De Fendert MO11-1 | 86838 | 0-13 | ||
C | 21-09-2019 09:00 | BSC MO11-2 | Cluzona MO11-1 | 86837 | 14-0 | ||
C | 21-09-2019 09:00 | SC Welberg MO11-2 | Kogelvangers M011-1 | 65225 | 0-5 | ||
C | 21-09-2019 10:00 | Prinsenland MO11-1 | RSV MO11-2 | 65238 | 9-1 | ||
C | 21-09-2019 10:00 | NSV MO11-1 | Baronie MO11-2 | 65478 | 16-1 | ||
C | 21-09-2019 09:00 | De Fendert MO11-1 | DSE MO11-2 | 65116 | 11-0 | ||
C | 21-09-2019 08:30 | Unitas'30 MO11-2 | Zundert MO11-1 | 65197 | 2-6 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Prinsenland MO11-1 | 4 | 3 | 0 | 1 | 9 | 17 | 3 | 14 | 0 |
2 | De Fendert MO11-1 | 4 | 3 | 0 | 1 | 9 | 18 | 5 | 13 | 0 |
3 | Zundert MO11-1 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | 16 | 2 | 14 | 0 |
4 | BSC MO11-2 | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 11 | 11 | 0 | 0 |
5 | BSC MO11-1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 13 | 0 | 13 | 0 |
6 | SC Welberg MO11-2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 14 | 6 | 8 | 0 |
7 | Unitas'30 MO11-3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 5 | 18 | -13 | 0 |
8 | DSE MO11-2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 2 | 18 | -16 | 0 |
9 | Unitas'30 MO11-2 | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 7 | 14 | -7 | 0 |
10 | RSV MO11-2 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 2 | 6 | -4 | 0 |
11 | Cluzona MO11-1 | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 | 8 | 30 | -22 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Beek Vooruit MO11-1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 22 | 3 | 19 | 0 |
2 | Groen Wit MO11-1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 20 | 7 | 13 | 0 |
3 | Unitas'30 MO11-2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 5 | 16 | -11 | 0 |
4 | DSE MO11-2 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 4 | 25 | -21 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | NSV MO11-1 | 11 | 11 | 0 | 0 | 33 | 84 | 6 | 78 | 0 |
2 | Kogelvangers M011-1 | 10 | 8 | 1 | 1 | 25 | 53 | 8 | 45 | 0 |
3 | Prinsenland MO11-1 | 11 | 7 | 2 | 2 | 23 | 41 | 14 | 27 | 0 |
4 | De Fendert MO11-1 | 11 | 6 | 1 | 4 | 19 | 47 | 20 | 27 | 0 |
5 | BSC MO11-2 | 9 | 5 | 0 | 4 | 15 | 45 | 27 | 18 | 0 |
6 | Zundert MO11-1 | 9 | 5 | 0 | 4 | 15 | 31 | 19 | 12 | 0 |
7 | SC Welberg MO11-2 | 10 | 4 | 2 | 4 | 14 | 31 | 18 | 13 | 0 |
8 | DSE MO11-2 | 10 | 4 | 0 | 6 | 12 | 13 | 48 | -35 | 0 |
9 | RSV MO11-2 | 9 | 2 | 0 | 7 | 6 | 17 | 47 | -30 | 0 |
10 | Unitas'30 MO11-2 | 10 | 1 | 2 | 7 | 5 | 12 | 61 | -49 | 0 |
11 | Baronie MO11-2 | 8 | 1 | 1 | 6 | 4 | 9 | 46 | -37 | 0 |
12 | Cluzona MO11-1 | 10 | 0 | 1 | 9 | 1 | 8 | 77 | -69 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
dinsdag | 18:45 - 19:45 | 1A2 | 3 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
donderdag | 18:00 - 19:00 | 4A2 | 2 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|