Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
254 Meiden Onder 11 competitie (voorjaar)

Unitas'30 MO11-2

Teamleden

Spelers
Sanne Arnouts        
Nikki van Beek        
Sharon van den Beemd        
Floor Biemans        
Evi Coenders        
Yara gabriela Goudriaan        
Amy de Jong        
Ymke Schimmer        
Alisha Vermunt        
Lila van Weenen        
 
Overige teamleden
Marianne Echten Leider
Cindy de Jong Leider
Wilfred Broos Trainer
Denise van Endhoven Trainer
Sophie Heijnen Trainer
Joris van den Broek Groepscoördinator Jeugd Recreatief

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
C 07-03-2020 08:30 Unitas'30 MO11-2 Cluzona MO11-1 152554 08:00
C 14-03-2020 10:00 Unitas'30 MO11-2 SC Welberg MO11-2 152855 09:30
C 28-03-2020 10:00 BSC MO11-1 Unitas'30 MO11-2 152605 09:10
C 04-04-2020 10:00 Unitas'30 MO11-2 De Fendert MO11-1 152640 09:30
C 18-04-2020 09:30 RSV MO11-2 Unitas'30 MO11-2 152505 08:45
C 09-05-2020 10:00 Unitas'30 MO11-2 Unitas'30 MO11-3 152492 09:30
C 16-05-2020 10:00 Unitas'30 MO11-2 DSE MO11-2 152428 09:30

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 15-02-2020 09:30 Zundert MO11-1 Unitas'30 MO11-2 Afgeschermd 152508 7 - 1
C 08-02-2020 11:00 Unitas'30 MO11-2 Prinsenland MO11-1 Ralph Kersten (S) 152934 0 - 5
C 01-02-2020 09:00 BSC MO11-2 Unitas'30 MO11-2 M. (Marc) Gabriëls 152414 2 - 0
V 25-01-2020 11:30 Desk MO11-1 Unitas'30 MO11-2
C 14-12-2019 09:00 Unitas'30 MO11-2 RSV MO11-2 Lars Frijters (S) 65277 0 - 0
C 07-12-2019 10:30 Cluzona MO11-1 Unitas'30 MO11-2 86846 2 - 2
C 30-11-2019 09:30 Prinsenland MO11-1 Unitas'30 MO11-2 J.P.M. (Joost) de Schutter 65222 6 - 0
C 23-11-2019 08:30 Unitas'30 MO11-2 Kogelvangers M011-1 Spelbegeleider/Ouder (S) 65066 0 - 7
C 16-11-2019 10:15 DSE MO11-2 Unitas'30 MO11-2 JVDH (Joost) van der Have 65030 1 - 2
C 09-11-2019 08:30 Unitas'30 MO11-2 De Fendert MO11-1 L. (Luuk) Meulenberg 65382 1 - 6
C 02-11-2019 10:30 SC Welberg MO11-2 Unitas'30 MO11-2 G.M.J. (Gidion) Tunders 65323 11 - 1
C 26-10-2019 08:30 Unitas'30 MO11-2 NSV MO11-1 T. (Tim) de Laat… (+1) 65428 0 - 11
C 05-10-2019 09:00 BSC MO11-2 Unitas'30 MO11-2 M. (Marc) Gabriëls 65090 9 - 2
C 28-09-2019 09:00 Baronie MO11-2 Unitas'30 MO11-2 K. (Karlijn) Merckens-Schuilenburg 65242 2 - 2
C 21-09-2019 08:30 Unitas'30 MO11-2 Zundert MO11-1 Josh Frauenfelder (S) 65197 2 - 6
B 14-09-2019 10:45 Unitas'30 MO11-2 Groen Wit MO11-1 Marissa Rockx (S) 15834 1 - 6
B 07-09-2019 10:15 DSE MO11-2 Unitas'30 MO11-2 L. (Lowie) van Elewout 15773 2 - 3
B 31-08-2019 08:30 Unitas'30 MO11-2 Beek Vooruit MO11-1 Milan Vriens (S) 15743 1 - 8
V 24-08-2019 10:15 Unitas'30 MO11-2 Unitas'30 MO11-3 Marissa Rockx (S) 7-2
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 10:15 DSE MO11-2 Beek Vooruit MO11-1 15841 0-10
B 14-09-2019 10:45 Unitas'30 MO11-2 Groen Wit MO11-1 15834 1-6
B 07-09-2019 08:30 Beek Vooruit MO11-1 Groen Wit MO11-1 15802 4-2
B 07-09-2019 10:15 DSE MO11-2 Unitas'30 MO11-2 15773 2-3
B 31-08-2019 08:30 Unitas'30 MO11-2 Beek Vooruit MO11-1 15743 1-8
B 31-08-2019 10:00 Groen Wit MO11-1 DSE MO11-2 15767 12-2
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 18-01-2020 10:00 De Fendert MO11-1 SC Welberg MO11-2 65152 2-2
C 14-12-2019 10:00 NSV MO11-1 Cluzona MO11-1 86847 13-1
C 14-12-2019 10:00 Prinsenland MO11-1 Kogelvangers M011-1 65194 1-1
C 14-12-2019 09:30 Zundert MO11-1 Baronie MO11-2 65095 0-0
C 14-12-2019 09:00 Unitas'30 MO11-2 RSV MO11-2 65277 0-0
C 14-12-2019 09:00 BSC MO11-2 DSE MO11-2 65434 0-0
C 07-12-2019 09:00 De Fendert MO11-1 NSV MO11-1 65270 0-3
C 07-12-2019 09:00 SC Welberg MO11-2 BSC MO11-2 65404 6-2
C 07-12-2019 09:30 RSV MO11-2 Zundert MO11-1 65462 0-0
C 07-12-2019 10:15 DSE MO11-2 Prinsenland MO11-1 65089 1-5
C 07-12-2019 10:30 Kogelvangers M011-1 Baronie MO11-2 65339 0-0
C 07-12-2019 10:30 Cluzona MO11-1 Unitas'30 MO11-2 86846 2-2
C 30-11-2019 09:00 BSC MO11-2 De Fendert MO11-1 65489 3-1
C 30-11-2019 09:30 Zundert MO11-1 Kogelvangers M011-1 65207 0-2
C 30-11-2019 09:30 Prinsenland MO11-1 Unitas'30 MO11-2 65222 6-0
C 30-11-2019 10:00 NSV MO11-1 SC Welberg MO11-2 65399 2-0
C 30-11-2019 10:30 Cluzona MO11-1 DSE MO11-2 86845 0-3
C 30-11-2019 13:00 Baronie MO11-2 RSV MO11-2 65028 0-6
C 23-11-2019 08:30 Unitas'30 MO11-2 Kogelvangers M011-1 65066 0-7
C 23-11-2019 09:00 SC Welberg MO11-2 Cluzona MO11-1 86844 0-0
C 23-11-2019 09:00 BSC MO11-2 Zundert MO11-1 65319 4-1
C 23-11-2019 09:00 De Fendert MO11-1 RSV MO11-2 65132 1-0
C 23-11-2019 09:00 NSV MO11-1 DSE MO11-2 65250 13-0
C 23-11-2019 09:30 Prinsenland MO11-1 Baronie MO11-2 65021 1-0
C 16-11-2019 09:30 Zundert MO11-1 NSV MO11-1 65512 2-5
C 16-11-2019 09:30 RSV MO11-2 SC Welberg MO11-2 65491 1-3
C 16-11-2019 10:15 DSE MO11-2 Unitas'30 MO11-2 65030 1-2
C 16-11-2019 10:30 Kogelvangers M011-1 De Fendert MO11-1 65057 4-0
C 16-11-2019 13:45 Baronie MO11-2 BSC MO11-2 65018 0-0
C 16-11-2019 10:30 Cluzona MO11-1 Prinsenland MO11-1 86843 1-6
C 09-11-2019 14:30 Baronie MO11-2 DSE MO11-2 65027 2-5
C 09-11-2019 10:30 Kogelvangers M011-1 RSV MO11-2 65510 11-2
C 09-11-2019 10:00 Prinsenland MO11-1 SC Welberg MO11-2 65304 2-2
C 09-11-2019 09:30 Zundert MO11-1 Cluzona MO11-1 86842 9-0
C 09-11-2019 09:00 BSC MO11-2 NSV MO11-1 65333 1-5
C 09-11-2019 08:30 Unitas'30 MO11-2 De Fendert MO11-1 65382 1-6
C 02-11-2019 09:30 RSV MO11-2 BSC MO11-2 65302 1-9
C 02-11-2019 09:00 De Fendert MO11-1 Prinsenland MO11-1 65402 4-1
C 02-11-2019 10:00 NSV MO11-1 Kogelvangers M011-1 65486 2-0
C 02-11-2019 10:15 DSE MO11-2 Zundert MO11-1 65405 0-6
C 02-11-2019 10:30 Cluzona MO11-1 Baronie MO11-2 86841 2-3
C 02-11-2019 10:30 SC Welberg MO11-2 Unitas'30 MO11-2 65323 11-1
C 26-10-2019 08:30 Unitas'30 MO11-2 NSV MO11-1 65428 0-11
C 26-10-2019 09:30 RSV MO11-2 Cluzona MO11-1 86840 6-2
C 26-10-2019 10:30 Kogelvangers M011-1 DSE MO11-2 65040 9-1
C 26-10-2019 11:00 Prinsenland MO11-1 BSC MO11-2 65349 5-1
C 26-10-2019 13:00 Baronie MO11-2 SC Welberg MO11-2 65177 0-6
C 19-10-2019 11:00 Zundert MO11-1 De Fendert MO11-1 65185 5-1
C 05-10-2019 09:00 BSC MO11-2 Unitas'30 MO11-2 65090 9-2
C 05-10-2019 11:00 SC Welberg MO11-2 Zundert MO11-1 65285 1-2
C 05-10-2019 09:00 De Fendert MO11-1 Baronie MO11-2 65144 8-1
C 05-10-2019 10:30 Cluzona MO11-1 Kogelvangers M011-1 86839 0-8
C 05-10-2019 10:00 NSV MO11-1 Prinsenland MO11-1 65409 3-1
C 05-10-2019 10:15 DSE MO11-2 RSV MO11-2 65280 1-0
C 28-09-2019 09:30 RSV MO11-2 NSV MO11-1 65079 0-11
C 28-09-2019 09:30 Zundert MO11-1 Prinsenland MO11-1 65309 0-4
C 28-09-2019 10:15 DSE MO11-2 SC Welberg MO11-2 65414 1-0
C 28-09-2019 09:00 Kogelvangers M011-1 BSC MO11-2 65315 6-2
C 28-09-2019 09:00 Baronie MO11-2 Unitas'30 MO11-2 65242 2-2
C 28-09-2019 10:30 Cluzona MO11-1 De Fendert MO11-1 86838 0-13
C 21-09-2019 09:00 BSC MO11-2 Cluzona MO11-1 86837 14-0
C 21-09-2019 09:00 SC Welberg MO11-2 Kogelvangers M011-1 65225 0-5
C 21-09-2019 10:00 Prinsenland MO11-1 RSV MO11-2 65238 9-1
C 21-09-2019 10:00 NSV MO11-1 Baronie MO11-2 65478 16-1
C 21-09-2019 09:00 De Fendert MO11-1 DSE MO11-2 65116 11-0
C 21-09-2019 08:30 Unitas'30 MO11-2 Zundert MO11-1 65197 2-6

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Zundert MO11-1 3 2 1 0 7 16 2 14 0
2 BSC MO11-2 3 2 1 0 7 11 0 11 0
3 De Fendert MO11-1 2 2 0 0 6 15 0 15 0
4 Prinsenland MO11-1 3 2 0 1 6 7 3 4 0
5 SC Welberg MO11-2 1 1 0 0 3 10 5 5 0
6 BSC MO11-1 1 1 0 0 3 2 0 2 0
7 DSE MO11-2 2 1 0 1 3 2 8 -6 0
8 Unitas'30 MO11-3 3 1 0 2 3 5 18 -13 0
9 RSV MO11-2 2 0 0 2 0 1 4 -3 0
10 Unitas'30 MO11-2 3 0 0 3 0 1 14 -13 0
11 Cluzona MO11-1 3 0 0 3 0 8 24 -16 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beek Vooruit MO11-1 3 3 0 0 9 22 3 19 0
2 Groen Wit MO11-1 3 2 0 1 6 20 7 13 0
3 Unitas'30 MO11-2 3 1 0 2 3 5 16 -11 0
4 DSE MO11-2 3 0 0 3 0 4 25 -21 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 NSV MO11-1 11 11 0 0 33 84 6 78 0
2 Kogelvangers M011-1 10 8 1 1 25 53 8 45 0
3 Prinsenland MO11-1 11 7 2 2 23 41 14 27 0
4 De Fendert MO11-1 11 6 1 4 19 47 20 27 0
5 BSC MO11-2 9 5 0 4 15 45 27 18 0
6 Zundert MO11-1 9 5 0 4 15 31 19 12 0
7 SC Welberg MO11-2 10 4 2 4 14 31 18 13 0
8 DSE MO11-2 10 4 0 6 12 13 48 -35 0
9 RSV MO11-2 9 2 0 7 6 17 47 -30 0
10 Unitas'30 MO11-2 10 1 2 7 5 12 61 -49 0
11 Baronie MO11-2 8 1 1 6 4 9 46 -37 0
12 Cluzona MO11-1 10 0 1 9 1 8 77 -69 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 18:45 - 19:45 1A2 3 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 06-08-19 18:45 - 19:45 1A2 Team training gaat_door
di 13-08-19 18:45 - 19:45 1A2 Team training gaat_door
di 20-08-19 18:45 - 19:45 1A2 Team training gaat_door
di 27-08-19 18:45 - 19:45 1A2 Team training gaat_door
di 03-09-19 18:45 - 19:45 1A2 Team training gaat_door
di 10-09-19 18:45 - 19:45 1A2 Team training gaat_door
di 17-09-19 18:45 - 19:45 1A2 Team training gaat_door
di 24-09-19 18:45 - 19:45 1A2 Team training gaat_door
di 01-10-19 18:45 - 19:45 1A2 Team training gaat_door
di 08-10-19 18:45 - 19:45 1A2 Team training gaat_door
di 15-10-19 18:45 - 19:45 1A2 Team training gaat_door
di 22-10-19 18:45 - 19:45 1A2 Team training gaat_door
di 29-10-19 18:45 - 19:45 1A2 Team training gaat_door
di 05-11-19 18:45 - 19:45 1A2 Team training gaat_door
di 12-11-19 18:45 - 19:45 1A2 Team training gaat_door
di 19-11-19 18:45 - 19:45 1A2 Team training gaat_door
di 26-11-19 18:45 - 19:45 1A2 Team training gaat_door
di 03-12-19 18:45 - 19:45 1A2 Team training gaat_door
di 10-12-19 18:45 - 19:45 1A2 Team training gaat_door
di 17-12-19 18:45 - 19:45 1A2 Team training gaat_door
di 24-12-19 18:45 - 19:45 1A2 Team training gaat_door
di 31-12-19 18:45 - 19:45 1A2 Team training gaat_door
di 07-01-20 18:45 - 19:45 1A2 Team training gaat_door
di 14-01-20 18:45 - 19:45 1A2 Team training gaat_door
di 21-01-20 18:45 - 19:45 1A2 Team training gaat_door
di 28-01-20 18:45 - 19:45 1A2 Team training gaat_door
di 04-02-20 18:45 - 19:45 1A2 Team training gaat_door
di 11-02-20 18:45 - 19:45 1A2 Team training gaat_door
di 18-02-20 18:45 - 19:45 1A2 Team training gaat_door
di 25-02-20 18:45 - 19:45 1A2 Team training gaat_door
di 03-03-20 18:45 - 19:45 1A2 Team training gaat_door
di 10-03-20 18:45 - 19:45 1A2 Team training gaat_door
di 17-03-20 18:45 - 19:45 1A2 Team training gaat_door
di 24-03-20 18:45 - 19:45 1A2 Team training gaat_door
di 31-03-20 18:45 - 19:45 1A2 Team training gaat_door
di 07-04-20 18:45 - 19:45 1A2 Team training gaat_door
di 14-04-20 18:45 - 19:45 1A2 Team training gaat_door
di 21-04-20 18:45 - 19:45 1A2 Team training gaat_door
di 28-04-20 18:45 - 19:45 1A2 Team training gaat_door
di 05-05-20 18:45 - 19:45 1A2 Team training gaat_door
di 12-05-20 18:45 - 19:45 1A2 Team training gaat_door
di 19-05-20 18:45 - 19:45 1A2 Team training gaat_door
di 26-05-20 18:45 - 19:45 1A2 Team training gaat_door
di 02-06-20 18:45 - 19:45 1A2 Team training gaat_door
di 09-06-20 18:45 - 19:45 1A2 Team training gaat_door
di 16-06-20 18:45 - 19:45 1A2 Team training gaat_door
di 23-06-20 18:45 - 19:45 1A2 Team training gaat_door
di 30-06-20 18:45 - 19:45 1A2 Team training gaat_door
donderdag 18:00 - 19:00 4A2 2 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 08-08-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
do 15-08-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
do 22-08-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
do 29-08-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
do 05-09-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
do 12-09-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
do 19-09-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
do 26-09-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
do 03-10-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
do 10-10-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
do 17-10-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
do 24-10-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
do 31-10-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
do 07-11-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
do 14-11-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
do 21-11-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
do 28-11-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
do 05-12-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
do 12-12-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
do 19-12-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
do 26-12-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
do 02-01-20 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
do 09-01-20 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
do 16-01-20 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
do 23-01-20 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
do 30-01-20 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
do 06-02-20 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
do 13-02-20 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
do 20-02-20 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
do 27-02-20 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
do 05-03-20 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
do 12-03-20 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
do 19-03-20 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
do 26-03-20 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
do 02-04-20 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
do 09-04-20 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
do 16-04-20 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
do 23-04-20 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
do 30-04-20 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
do 07-05-20 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
do 14-05-20 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
do 21-05-20 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
do 28-05-20 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
do 04-06-20 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
do 11-06-20 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
do 18-06-20 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
do 25-06-20 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven