Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0214 Mannen Zaterdag reserve

Unitas'30 Zaterdag 3

Teamleden

Spelers
Jasper Kapitein Keeper      
Edwin Bastiaansen        
Abdellatif Benabdellah        
Matthijs Boender        
Jordy van Dongen        
Kevin Graumans        
Antal Hendrikx        
Mike Janssens        
Remco Kerstens        
Niels Lazeroms        
Yannick van der Linden        
Twan Maas        
Jari Martens        
Luuk Meesters        
Willem-Jim Nouws        
Orrin van Oosterhout        
Ricardo Pellis        
Jordi Robbeson        
Mike Sips        
Jordy Timmers        
Joris Willemse        
 
Overige teamleden
Dan van Groesen Groepsco├Ârdinator Senioren Recreatief
William Graumans Leider
Rob van der Heijden Leider
Remco Kerstens Leider
Ricardo Pellis Leider

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 23-05-2020 13:00 DVO'60 7 Unitas'30 Zaterdag 3 71383
C 16-05-2020 16:15 Unitas'30 Zaterdag 3 FC Moerstraten 2 70283
C 09-05-2020 15:00 BSC 4 Unitas'30 Zaterdag 3 65549
C 18-04-2020 15:30 Unitas'30 Zaterdag 3 Internos 8 67382
C 04-04-2020 16:30 Unitas'30 Zaterdag 3 SC Kruisland 2 66410
C 28-03-2020 12:00 DSE 5 Unitas'30 Zaterdag 3 66062
C 14-03-2020 14:15 Unitas'30 Zaterdag 3 MOC'17 3 W. (William) Graumans 66346
C 07-03-2020 15:00 FC Bergen 4 Unitas'30 Zaterdag 3 A (Alimohamed) Mahangoe 68580 4 - 1
C 15-02-2020 13:45 Unitas'30 Zaterdag 3 Halsteren 6 P. (Pieter) Wagenaars 70097 5 - 0
C 08-02-2020 vervallen Rillandia 4 Unitas'30 Zaterdag 3 66662
C 01-02-2020 16:00 Unitas'30 Zaterdag 3 SC Welberg 3 W. (William) Graumans 68514 2 - 2
C 25-01-2020 13:30 Internos 8 Unitas'30 Zaterdag 3 W.P.M. (Wim) van den Bemt 66993 1 - 2
C 21-12-2019 vervallen Unitas'30 Zaterdag 3 Rillandia 4 W. (William) Graumans 65521
C 14-12-2019 14:00 FC Moerstraten 2 Unitas'30 Zaterdag 3 A. Godschalk 71482 1 - 1
C 30-11-2019 13:30 SC Kruisland 2 Unitas'30 Zaterdag 3 R. (Rolf) Springer 69604 2 - 2
C 23-11-2019 14:45 Unitas'30 Zaterdag 3 DSE 5 W. (William) Graumans 68345 2 - 2
C 16-11-2019 13:15 Halsteren 6 Unitas'30 Zaterdag 3 P. (Pieter) Wagenaars 71340 1 - 4
C 02-11-2019 16:30 Unitas'30 Zaterdag 3 DVO'60 7 W. (William) Graumans 66615 1 - 1
V 30-10-2019 20:00 Unitas'30 Zaterdag 3 Unitas'30 Zo5
C 12-10-2019 14:30 Unitas'30 Zaterdag 3 BSC 4 B. (Brennon) Backus 67945 2 - 2
C 05-10-2019 15:00 MOC'17 3 Unitas'30 Zaterdag 3 T. (Thimo) Weijts 66702 1 - 4
C 28-09-2019 15:45 Unitas'30 Zaterdag 3 FC Bergen 4 W. (William) Graumans 70297 2 - 2
C 21-09-2019 16:00 SC Welberg 3 Unitas'30 Zaterdag 3 G.M.J. (Gidion) Tunders 66495 1 - 3
B 14-09-2019 13:30 Internos 5 Unitas'30 Zaterdag 3 Afgeschermd 6081 1 - 7
B 07-09-2019 16:15 Unitas'30 Zaterdag 3 DVO'60 8 W. (William) Graumans 5786 2 - 3
B 31-08-2019 14:00 DSE 3 Unitas'30 Zaterdag 3 R. (Roland) van Oosterhout 5338 0 - 2
V 24-08-2019 13:45 Unitas'30 Zaterdag 3 Boeimeer 4 William Graumans (S) 0-3
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 23-05-2020 14:00 FC Moerstraten 2 Internos 8 70815 0-0
C 23-05-2020 13:30 SC Kruisland 2 Halsteren 6 67011 0-0
C 23-05-2020 13:00 DVO'60 7 Unitas'30 3 71383 0-0
C 23-05-2020 12:00 DSE 5 FC Bergen 4 67504 0-0
C 23-05-2020 15:00 BSC 4 SC Welberg 3 70913 0-0
C 16-05-2020 15:00 FC Bergen 4 BSC 4 65785 0-0
C 16-05-2020 13:30 Internos 8 DVO'60 7 69455 0-0
C 16-05-2020 15:00 Halsteren 6 MOC'17 3 65571 0-0
C 16-05-2020 15:30 SC Welberg 3 DSE 5 69951 0-0
C 16-05-2020 16:15 Unitas'30 3 FC Moerstraten 2 70283 0-0
C 09-05-2020 13:30 SC Kruisland 2 SC Welberg 3 69499 0-0
C 09-05-2020 15:00 MOC'17 3 FC Moerstraten 2 66961 0-0
C 09-05-2020 15:00 BSC 4 Unitas'30 3 65549 0-0
C 09-05-2020 15:00 Halsteren 6 Internos 8 66659 0-0
C 09-05-2020 12:00 DSE 5 DVO'60 7 67689 0-0
C 18-04-2020 13:00 DVO'60 7 SC Welberg 3 70965 0-0
C 18-04-2020 13:30 SC Kruisland 2 FC Bergen 4 66638 0-0
C 18-04-2020 14:00 FC Moerstraten 2 DSE 5 71637 0-0
C 18-04-2020 15:00 BSC 4 MOC'17 3 70717 0-0
C 18-04-2020 15:30 Unitas'30 3 Internos 8 67382 0-0
C 04-04-2020 16:30 Unitas'30 3 SC Kruisland 2 66410 0-0
C 04-04-2020 15:45 SC Welberg 3 MOC'17 3 68398 0-0
C 04-04-2020 15:00 FC Bergen 4 FC Moerstraten 2 68184 0-0
C 04-04-2020 15:00 Halsteren 6 DVO'60 7 70506 0-0
C 04-04-2020 13:30 Internos 8 DSE 5 67761 0-0
C 28-03-2020 13:30 SC Kruisland 2 Internos 8 67841 0-0
C 28-03-2020 14:00 FC Moerstraten 2 SC Welberg 3 69257 0-0
C 28-03-2020 15:00 MOC'17 3 FC Bergen 4 67756 0-0
C 28-03-2020 15:00 BSC 4 Halsteren 6 67840 0-0
C 28-03-2020 12:00 DSE 5 Unitas'30 3 66062 0-0
C 21-03-2020 15:00 MOC'17 3 Internos 8 70130 0-0
C 21-03-2020 13:00 DVO'60 7 FC Bergen 4 94110 0-0
C 14-03-2020 15:00 FC Bergen 4 Halsteren 6 66503 0-0
C 14-03-2020 14:15 Unitas'30 3 MOC'17 3 66346 0-0
C 14-03-2020 13:00 DVO'60 7 FC Moerstraten 2 68556 0-0
C 14-03-2020 12:00 DSE 5 SC Kruisland 2 66730 0-0
C 14-03-2020 13:30 Internos 8 BSC 4 71327 0-0
C 07-03-2020 13:45 SC Kruisland 2 FC Moerstraten 2 66295 1-4
C 07-03-2020 15:00 FC Bergen 4 Unitas'30 3 68580 4-1
C 07-03-2020 15:00 BSC 4 DVO'60 7 70182 0-3
C 07-03-2020 15:00 Halsteren 6 SC Welberg 3 65537 0-2
C 29-02-2020 13:30 Internos 8 FC Bergen 4 67240 3-6
C 29-02-2020 15:00 MOC'17 3 SC Kruisland 2 70490 6-0
C 15-02-2020 12:00 DSE 5 MOC'17 3 67729 1-2
C 15-02-2020 13:00 DVO'60 7 SC Kruisland 2 68783 2-1
C 15-02-2020 14:00 FC Moerstraten 2 BSC 4 66470 3-1
C 15-02-2020 13:45 Unitas'30 3 Halsteren 6 70097 5-0
C 15-02-2020 14:15 SC Welberg 3 FC Bergen 4 70110 5-3
C 08-02-2020 15:00 BSC 4 DSE 5 66667 1-1
C 08-02-2020 15:30 SC Welberg 3 Internos 8 68959 7-0
C 08-02-2020 15:00 Halsteren 6 FC Moerstraten 2 69806 0-1
C 08-02-2020 15:00 FC Bergen 4 DVO'60 7 71415 2-0
C 01-02-2020 12:00 DSE 5 Halsteren 6 70797 2-1
C 01-02-2020 13:00 DVO'60 7 MOC'17 3 69707 2-1
C 01-02-2020 13:45 SC Kruisland 2 BSC 4 71071 0-3
C 01-02-2020 16:00 Unitas'30 3 SC Welberg 3 68514 2-2
C 25-01-2020 12:30 SC Welberg 3 DVO'60 7 66364 2-0
C 25-01-2020 15:00 FC Bergen 4 DSE 5 67695 11-3
C 25-01-2020 13:30 Internos 8 Unitas'30 3 66993 1-2
C 18-01-2020 15:00 FC Bergen 4 MOC'17 3 69063 7-2
C 18-01-2020 12:30 Rillandia 4 Internos 8 66847 0-0
C 21-12-2019 14:30 Unitas'30 3 Rillandia 4 65521 0-0
C 21-12-2019 14:30 Halsteren 6 FC Bergen 4 70347 2-8
C 14-12-2019 14:30 DSE 5 Rillandia 4 65948 0-9
C 14-12-2019 14:00 FC Moerstraten 2 Unitas'30 3 71482 1-1
C 07-12-2019 13:15 Halsteren 6 SC Kruisland 2 66454 0-5
C 07-12-2019 15:00 MOC'17 3 BSC 4 69542 5-1
C 07-12-2019 15:00 SC Welberg 3 FC Moerstraten 2 69437 1-1
C 07-12-2019 12:30 Rillandia 4 DVO'60 7 66843 0-4
C 30-11-2019 13:30 SC Kruisland 2 Unitas'30 3 69604 2-2
C 30-11-2019 15:00 MOC'17 3 SC Welberg 3 66266 4-2
C 30-11-2019 14:15 BSC 4 Rillandia 4 66030 6-3
C 30-11-2019 14:00 FC Moerstraten 2 FC Bergen 4 68800 3-2
C 30-11-2019 12:00 DSE 5 Internos 8 70210 0-3
C 30-11-2019 13:00 DVO'60 7 Halsteren 6 68222 1-0
C 23-11-2019 14:00 FC Moerstraten 2 DVO'60 7 68353 4-1
C 23-11-2019 14:45 Unitas'30 3 DSE 5 68345 2-2
C 23-11-2019 12:30 Rillandia 4 MOC'17 3 65791 5-4
C 23-11-2019 14:30 SC Welberg 3 BSC 4 69429 4-0
C 23-11-2019 13:30 Internos 8 SC Kruisland 2 70175 3-0
C 16-11-2019 14:30 MOC'17 3 DSE 5 71398 0-1
C 16-11-2019 15:00 FC Bergen 4 SC Kruisland 2 68869 6-1
C 16-11-2019 15:00 BSC 4 FC Moerstraten 2 69280 1-3
C 16-11-2019 13:15 Halsteren 6 Unitas'30 3 71340 1-4
C 09-11-2019 13:00 DVO'60 7 FC Bergen 4 69783 0-0
C 09-11-2019 13:30 Internos 8 SC Welberg 3 68846 1-4
C 09-11-2019 14:00 FC Moerstraten 2 Halsteren 6 69560 7-1
C 09-11-2019 13:30 SC Kruisland 2 MOC'17 3 70129 3-3
C 09-11-2019 12:15 DSE 5 BSC 4 65888 1-3
C 02-11-2019 15:00 Halsteren 6 BSC 4 71246 2-6
C 02-11-2019 16:30 Unitas'30 3 DVO'60 7 66615 1-1
C 02-11-2019 13:30 Internos 8 FC Moerstraten 2 65745 2-3
C 02-11-2019 12:30 Rillandia 4 SC Welberg 3 69493 1-5
C 02-11-2019 14:00 SC Kruisland 2 DSE 5 67033 12-2
C 26-10-2019 15:00 MOC'17 3 Halsteren 6 67683 7-1
C 26-10-2019 15:00 BSC 4 FC Bergen 4 68604 1-5
C 26-10-2019 13:00 DVO'60 7 Internos 8 70665 1-1
C 26-10-2019 14:30 SC Welberg 3 SC Kruisland 2 66207 5-4
C 19-10-2019 14:00 SC Kruisland 2 Rillandia 4 70015 7-1
C 12-10-2019 12:00 DSE 5 FC Moerstraten 2 65868 0-5
C 12-10-2019 13:30 SC Kruisland 2 DVO'60 7 66822 5-0
C 12-10-2019 15:00 Halsteren 6 Rillandia 4 70701 6-2
C 12-10-2019 15:00 FC Bergen 4 SC Welberg 3 71589 1-3
C 12-10-2019 14:30 Unitas'30 3 BSC 4 67945 2-2
C 12-10-2019 13:30 Internos 8 MOC'17 3 68524 2-1
C 05-10-2019 12:30 Rillandia 4 FC Bergen 4 70928 1-9
C 05-10-2019 13:00 DVO'60 7 DSE 5 68299 2-0
C 05-10-2019 14:00 FC Moerstraten 2 SC Kruisland 2 70849 2-1
C 05-10-2019 15:00 BSC 4 Internos 8 66862 3-5
C 05-10-2019 15:00 MOC'17 3 Unitas'30 3 66702 1-4
C 05-10-2019 15:45 SC Welberg 3 Halsteren 6 66371 3-2
C 28-09-2019 15:45 Unitas'30 3 FC Bergen 4 70297 2-2
C 28-09-2019 12:00 DSE 5 SC Welberg 3 67830 2-4
C 28-09-2019 13:30 Internos 8 Halsteren 6 70765 5-0
C 28-09-2019 14:00 FC Moerstraten 2 MOC'17 3 70294 7-2
C 28-09-2019 13:00 DVO'60 7 BSC 4 71260 2-1
C 21-09-2019 12:30 Rillandia 4 FC Moerstraten 2 69962 0-3
C 21-09-2019 16:00 SC Welberg 3 Unitas'30 3 66495 1-3
C 21-09-2019 15:00 Halsteren 6 DSE 5 67616 5-1
C 21-09-2019 15:00 BSC 4 SC Kruisland 2 67348 2-4
C 21-09-2019 15:00 MOC'17 3 DVO'60 7 66710 1-1
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 18-09-2019 20:00 Internos 5 DSE 3 5614 0-0
B 14-09-2019 13:30 Internos 5 Unitas'30 3 6081 1-7
B 14-09-2019 14:00 DSE 3 DVO'60 8 5963 1-8
B 07-09-2019 16:15 Unitas'30 3 DVO'60 8 5786 2-3
B 31-08-2019 14:00 DSE 3 Unitas'30 3 5338 0-2
B 31-08-2019 15:00 DVO'60 8 Internos 5 5444 8-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 FC Moerstraten 2 13 11 2 0 35 44 14 30 0
2 SC Welberg 3 14 10 2 2 32 45 23 22 0
3 FC Bergen 4 12 8 1 3 25 57 26 31 0
4 Unitas'30 3 12 5 6 1 21 30 19 11 0
5 DVO'60 7 12 6 2 4 20 15 18 -3 0
6 MOC'17 3 13 5 2 6 17 35 32 3 0
7 Internos 8 11 5 1 5 16 26 27 -1 0
8 SC Kruisland 2 14 4 2 8 14 39 40 -1 0
9 BSC 4 14 3 2 9 11 25 40 -15 0
10 DSE 5 13 2 2 9 8 16 51 -35 0
11 Halsteren 6 14 1 0 13 3 15 57 -42 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DVO'60 8 3 3 0 0 9 19 3 16 0
2 Unitas'30 3 3 2 0 1 6 11 4 7 0
3 DSE 3 2 0 0 2 0 1 10 -9 0
4 Internos 5 2 0 0 2 0 1 15 -14 0

Training

Berichten



Terug naar boven