Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0214 Mannen Zaterdag reserve

Unitas'30 Zaterdag 3

Teamleden

Spelers
Jasper Kapitein Keeper      
Edwin Bastiaansen        
Abdellatif Benabdellah        
Matthijs Boender        
Robin Broeren        
Jordy van Dongen        
Michael Dubbelman        
Arno Gommers        
Kevin Graumans        
Antal Hendrikx        
Mike Janssens        
Remco Kerstens        
Niels Lazeroms        
Yannick van der Linden        
Twan Maas        
Jari Martens        
Luuk Meesters        
Willem-Jim Nouws        
Orrin van Oosterhout        
Ricardo Pellis        
Jordi Robbeson        
Mike Sips        
Jordy Timmers        
Joris Willemse        
 
Overige teamleden
Dan van Groesen Groepsco├Ârdinator Senioren Recreatief
William Graumans Leider
Rob van der Heijden Leider
Remco Kerstens Leider
Ricardo Pellis Leider

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
C 21-09-2019 16:00 SC Welberg 3 Unitas'30 Zaterdag 3 G.M.J. (Gidion) Tunders 66495 15:00
C 28-09-2019 15:45 Unitas'30 Zaterdag 3 FC Bergen 4 70297 15:15
C 05-10-2019 15:00 MOC'17 3 Unitas'30 Zaterdag 3 66702 14:05
C 12-10-2019 14:30 Unitas'30 Zaterdag 3 BSC 4 67945 14:00
C 26-10-2019 14:00 FC Moerstraten 2 Unitas'30 Zaterdag 3 71482 13:00
C 02-11-2019 16:30 Unitas'30 Zaterdag 3 DVO'60 7 66615 16:00
C 09-11-2019 16:30 Unitas'30 Zaterdag 3 Rillandia 4 65521 16:00
C 16-11-2019 15:00 Halsteren 6 Unitas'30 Zaterdag 3 71340 14:05
C 23-11-2019 16:30 Unitas'30 Zaterdag 3 DSE 5 68345 16:00
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris
C 21-09-2019 12:30 Rillandia 4 FC Moerstraten 2
C 21-09-2019 15:00 MOC'17 3 DVO'60 7
C 21-09-2019 15:00 BSC 4 SC Kruisland 2
C 21-09-2019 15:00 Halsteren 6 DSE 5
C 21-09-2019 16:00 SC Welberg 3 Unitas'30 3
C 28-09-2019 15:45 Unitas'30 3 FC Bergen 4
C 28-09-2019 14:00 FC Moerstraten 2 MOC'17 3
C 28-09-2019 13:30 Internos 8 Halsteren 6
C 28-09-2019 14:00 SC Kruisland 2 Rillandia 4
C 28-09-2019 13:00 DVO'60 7 BSC 4
C 28-09-2019 12:00 DSE 5 SC Welberg 3
C 05-10-2019 16:00 SC Welberg 3 Halsteren 6
C 05-10-2019 15:00 BSC 4 Internos 8
C 05-10-2019 15:00 MOC'17 3 Unitas'30 3
C 05-10-2019 14:00 FC Moerstraten 2 SC Kruisland 2
C 05-10-2019 13:00 DVO'60 7 DSE 5
C 05-10-2019 12:30 Rillandia 4 FC Bergen 4
C 12-10-2019 12:00 DSE 5 FC Moerstraten 2
C 12-10-2019 13:30 SC Kruisland 2 DVO'60 7
C 12-10-2019 13:30 Internos 8 MOC'17 3
C 12-10-2019 15:00 Halsteren 6 Rillandia 4
C 12-10-2019 15:00 FC Bergen 4 SC Welberg 3
C 12-10-2019 14:30 Unitas'30 3 BSC 4
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris
B 18-09-2019 20:00 Internos 5 DSE 3

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
B 14-09-2019 13:30 Internos 5 Unitas'30 Zaterdag 3 Afgeschermd 6081 1 - 7
B 07-09-2019 16:15 Unitas'30 Zaterdag 3 DVO'60 8 W. (William) Graumans 5786 2 - 3
B 31-08-2019 14:00 DSE 3 Unitas'30 Zaterdag 3 W. (Wim) Jansen 5338 0 - 2
V 24-08-2019 13:45 Unitas'30 Zaterdag 3 Boeimeer 4 William Graumans (S) 0-3
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 13:30 Internos 5 Unitas'30 3 6081 1-7
B 14-09-2019 14:00 DSE 3 DVO'60 8 5963 1-8
B 07-09-2019 16:15 Unitas'30 3 DVO'60 8 5786 2-3
B 31-08-2019 14:00 DSE 3 Unitas'30 3 5338 0-2
B 31-08-2019 15:00 DVO'60 8 Internos 5 5444 8-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 FC Bergen 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 BSC 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 DSE 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 DVO'60 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Halsteren 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Internos 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 SC Kruisland 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 MOC'17 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 FC Moerstraten 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Rillandia 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Unitas'30 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 SC Welberg 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DVO'60 8 3 3 0 0 9 19 3 16 0
2 Unitas'30 3 3 2 0 1 6 11 4 7 0
3 DSE 3 2 0 0 2 0 1 10 -9 0
4 Internos 5 2 0 0 2 0 1 15 -14 0

Training

Berichten



Terug naar boven