Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0214 Mannen Zaterdag reserve

Unitas'30 Zaterdag 2

Teamleden

Spelers
Ruben Aerts        
Ramon Bastiaansen        
Mick van Beek        
Jamal Chouiter        
Raymond Deckers        
Jannus Deijkers        
Richard Dierks        
Jascha Geldtmeijer        
Koen de Graaf        
Joel de Held        
Kevin van Hoek        
Bram Hultermans        
Ronald Jaspers        
Jeroen Kodde        
Maikel Mossou        
Florens Pop        
Herman van Poppel        
Jack van der Salm        
Luuk Timmermans        
Tobias Vermeulen        
Yorrick Verwijmeren        
Patrick Voetee        
Bernard Willemse        
 
Overige teamleden
Dan van Groesen Groepsco├Ârdinator Senioren Recreatief
Edwin Jongeneelen Leider
Johan van Mourik Leider
Riny Prins Leider

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
C 21-09-2019 15:45 Unitas'30 Zaterdag 2 Zundert 2 68010 15:15
C 28-09-2019 14:30 Internos 9 Unitas'30 Zaterdag 2 66366 13:55
C 05-10-2019 16:30 Unitas'30 Zaterdag 2 SAB 3 69902 16:00
C 12-10-2019 14:30 SEOLTO 6 Unitas'30 Zaterdag 2 69907 13:40
C 26-10-2019 16:30 Unitas'30 Zaterdag 2 Alliance 6 66083 16:00
C 02-11-2019 15:00 Boeimeer 6 Unitas'30 Zaterdag 2 68323 14:10
C 09-11-2019 14:00 DSE 3 Unitas'30 Zaterdag 2 67772 13:25
C 16-11-2019 16:30 Unitas'30 Zaterdag 2 VVR 3 69893 16:00
C 23-11-2019 14:30 WDS'19 2 Unitas'30 Zaterdag 2 70324 13:45
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris
C 21-09-2019 14:30 Prinsenland 3 DSE 3
C 21-09-2019 14:30 Alliance 6 VVR 3
C 21-09-2019 14:45 Moerse Boys 3 SAB 3
C 21-09-2019 15:00 Boeimeer 6 SEOLTO 6
C 21-09-2019 15:00 WDS'19 2 Internos 9
C 21-09-2019 15:45 Unitas'30 2 Zundert 2
C 28-09-2019 15:00 Zundert 2 Prinsenland 3
C 28-09-2019 14:30 SEOLTO 6 Alliance 6
C 28-09-2019 14:30 VVR 3 Moerse Boys 3
C 28-09-2019 14:30 Internos 9 Unitas'30 2
C 28-09-2019 14:30 SAB 3 Boeimeer 6
C 28-09-2019 14:00 DSE 3 WDS'19 2
C 05-10-2019 16:00 Unitas'30 2 SAB 3
C 05-10-2019 15:00 Zundert 2 VVR 3
C 05-10-2019 15:00 WDS'19 2 Boeimeer 6
C 05-10-2019 14:45 Moerse Boys 3 Alliance 6
C 05-10-2019 14:30 Internos 9 DSE 3
C 05-10-2019 14:30 Prinsenland 3 SEOLTO 6
C 12-10-2019 14:00 DSE 3 Zundert 2
C 12-10-2019 14:30 Alliance 6 WDS'19 2
C 12-10-2019 14:30 SAB 3 Prinsenland 3
C 12-10-2019 14:30 VVR 3 Internos 9
C 12-10-2019 14:30 SEOLTO 6 Unitas'30 2
C 12-10-2019 15:00 Boeimeer 6 Moerse Boys 3

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
B 14-09-2019 16:00 Unitas'30 Zaterdag 2 Internos 8 Afgeschermd 5930 3 - 1
B 07-09-2019 14:30 ST TPO/VOV zat 2 Unitas'30 Zaterdag 2 Afgeschermd 5572 2 - 4
B 31-08-2019 15:45 Unitas'30 Zaterdag 2 DSE 4 Afgeschermd 5310 10 - 0
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-06-2019 17:00 Boeimeer 6 DSE 4 152946 12-3
C 11-06-2019 19:30 Boeimeer 6 RFC 6 152726 4-3
C 06-06-2019 20:00 RFC 6 Terheijden 2 27736 4-1
C 06-06-2019 19:30 Boeimeer 6 Madese Boys 5 152691 1-1
C 04-06-2019 19:30 Boeimeer 6 Internos 7 152664 5-3
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 14:30 ST TPO/VOV zat 2 DSE 4 6041 3-5
B 14-09-2019 16:00 Unitas'30 2 Internos 8 5930 3-1
B 07-09-2019 14:00 DSE 4 Internos 8 5809 2-1
B 07-09-2019 14:30 ST TPO/VOV zat 2 Unitas'30 2 5572 2-4
B 31-08-2019 13:30 Internos 8 ST TPO/VOV zat 2 5408 7-3
B 31-08-2019 15:45 Unitas'30 2 DSE 4 5310 10-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Alliance 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Boeimeer 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 DSE 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Internos 9 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Moerse Boys 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Prinsenland 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 SAB 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 SEOLTO 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Unitas'30 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 VVR 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 WDS'19 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Zundert 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Unitas'30 2 3 3 0 0 9 17 3 14 0
2 DSE 4 3 2 0 1 6 7 14 -7 0
3 Internos 8 3 1 0 2 3 9 8 1 0
4 ST TPO/VOV zat 2 3 0 0 3 0 8 16 -8 0

Training

Berichten



Terug naar boven