Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0214 Mannen Zaterdag reserve

Unitas'30 Zaterdag 2

Teamleden

Spelers
Ruben Aerts        
Ramon Bastiaansen        
Mick van Beek        
Jamal Chouiter        
Raymond Deckers        
Jannus Deijkers        
Richard Dierks        
Jascha Geldtmeijer        
Koen de Graaf        
Joel de Held        
Kevin van Hoek        
Bram Hultermans        
Ronald Jaspers        
Jeroen Kodde        
Maikel Mossou        
Florens Pop        
Herman van Poppel        
Jack van der Salm        
Luuk Timmermans        
Tobias Vermeulen        
Yorrick Verwijmeren        
Patrick Voetee        
Bernard Willemse        
 
Overige teamleden
Dan van Groesen Groepscoördinator Senioren Recreatief
Edwin Jongeneelen Leider
Johan van Mourik Leider
Riny Prins Leider

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
C 23-11-2019 14:00 WDS'19 2 Unitas'30 Zaterdag 2 70324 13:15
C 30-11-2019 16:15 Unitas'30 Zaterdag 2 Moerse Boys 3 67255 15:45
C 07-12-2019 16:00 Unitas'30 Zaterdag 2 Prinsenland 3 70615 15:30
B 14-12-2019 16:30 Unitas'30 Zaterdag 2 TSC 3 94079 16:00
C 01-02-2020 15:00 Zundert 2 Unitas'30 Zaterdag 2 66424 14:10
C 08-02-2020 16:30 Unitas'30 Zaterdag 2 DSE 3 67085 16:00
C 15-02-2020 14:30 VVR 3 Unitas'30 Zaterdag 2 68063 13:45
C 07-03-2020 16:30 Unitas'30 Zaterdag 2 SEOLTO 6 69674 16:00
C 14-03-2020 14:30 SAB 3 Unitas'30 Zaterdag 2 68287 13:40
C 28-03-2020 16:30 Unitas'30 Zaterdag 2 Boeimeer 6 71536 16:00
C 04-04-2020 14:45 Moerse Boys 3 Unitas'30 Zaterdag 2 67936 13:55
C 18-04-2020 13:30 Prinsenland 3 Unitas'30 Zaterdag 2 67107 12:30
C 09-05-2020 16:30 Unitas'30 Zaterdag 2 Internos 9 66078 16:00
C 16-05-2020 14:30 Alliance 6 Unitas'30 Zaterdag 2 69751 13:40
C 23-05-2020 16:30 Unitas'30 Zaterdag 2 WDS'19 2 65973 16:00
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris
C 23-11-2019 14:00 WDS'19 2 Unitas'30 2
C 23-11-2019 14:30 SEOLTO 6 DSE 3
C 23-11-2019 14:30 SAB 3 VVR 3
C 23-11-2019 14:30 Alliance 6 Boeimeer 6
C 23-11-2019 14:45 Moerse Boys 3 Prinsenland 3
C 30-11-2019 14:30 Internos 9 Boeimeer 6
C 30-11-2019 16:15 Unitas'30 2 Moerse Boys 3
C 30-11-2019 15:00 Zundert 2 Alliance 6
C 30-11-2019 14:30 VVR 3 SEOLTO 6
C 30-11-2019 14:30 Prinsenland 3 WDS'19 2
C 30-11-2019 14:00 DSE 3 SAB 3
C 07-12-2019 14:45 Moerse Boys 3 Internos 9
C 07-12-2019 15:00 Boeimeer 6 VVR 3
C 07-12-2019 14:30 SEOLTO 6 SAB 3
C 07-12-2019 14:30 WDS'19 2 Zundert 2
C 07-12-2019 14:30 Alliance 6 DSE 3
C 07-12-2019 16:00 Unitas'30 2 Prinsenland 3
C 14-12-2019 14:30 SEOLTO 6 Moerse Boys 3
C 14-12-2019 14:30 SAB 3 Prinsenland 3
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris
B 14-12-2019 16:30 Unitas'30 2 TSC 3

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 16-11-2019 14:30 Prinsenland 3 Internos 9 66950 5-2
C 16-11-2019 15:00 Boeimeer 6 DSE 3 70048 3-3
C 16-11-2019 14:45 Moerse Boys 3 Zundert 2 70954 6-0
C 16-11-2019 14:30 Alliance 6 SAB 3 68653 6-7
C 16-11-2019 14:30 WDS'19 2 SEOLTO 6 66400 1-1
C 16-11-2019 14:00 Unitas'30 2 VVR 3 69893 5-2
C 09-11-2019 14:30 SAB 3 WDS'19 2 67482 2-0
C 09-11-2019 14:30 Internos 9 Alliance 6 71479 2-2
C 09-11-2019 15:00 Zundert 2 Boeimeer 6 67775 0-4
C 09-11-2019 14:30 VVR 3 Prinsenland 3 67845 0-1
C 09-11-2019 14:00 DSE 3 Unitas'30 2 67772 3-3
C 06-11-2019 19:30 SEOLTO 6 Internos 9 67430 5-2
C 02-11-2019 13:15 SAB 3 Zundert 2 70467 3-1
C 02-11-2019 14:00 DSE 3 VVR 3 70593 2-2
C 02-11-2019 14:30 Alliance 6 Prinsenland 3 65557 3-5
C 02-11-2019 15:45 Boeimeer 6 Unitas'30 2 68323 0-0
C 26-10-2019 14:15 Unitas'30 2 Alliance 6 66083 1-5
C 26-10-2019 14:30 Prinsenland 3 Boeimeer 6 67426 3-0
C 26-10-2019 14:30 Internos 9 SAB 3 71418 2-4
C 26-10-2019 14:45 Moerse Boys 3 DSE 3 66589 2-2
C 26-10-2019 14:30 VVR 3 WDS'19 2 68519 3-2
C 26-10-2019 15:00 Zundert 2 SEOLTO 6 66857 3-1
C 19-10-2019 13:15 WDS'19 2 Moerse Boys 3 69341 2-4
C 19-10-2019 14:30 Internos 9 Zundert 2 70078 2-2
C 12-10-2019 15:00 Boeimeer 6 Moerse Boys 3 66623 1-2
C 12-10-2019 14:30 SEOLTO 6 Unitas'30 2 69907 1-3
C 12-10-2019 14:30 VVR 3 Internos 9 68645 2-1
C 12-10-2019 14:30 Alliance 6 WDS'19 2 68453 3-3
C 12-10-2019 14:00 DSE 3 Zundert 2 66616 5-1
C 05-10-2019 14:30 Prinsenland 3 SEOLTO 6 65966 4-0
C 05-10-2019 13:30 Internos 9 DSE 3 70784 5-7
C 05-10-2019 15:00 WDS'19 2 Boeimeer 6 71585 0-0
C 05-10-2019 14:45 Moerse Boys 3 Alliance 6 70406 1-0
C 05-10-2019 15:00 Zundert 2 VVR 3 66314 0-2
C 05-10-2019 16:30 Unitas'30 2 SAB 3 69902 2-2
C 28-09-2019 14:00 DSE 3 WDS'19 2 70068 6-2
C 28-09-2019 14:30 SAB 3 Boeimeer 6 67313 4-4
C 28-09-2019 14:30 Internos 9 Unitas'30 2 66366 1-6
C 28-09-2019 14:30 VVR 3 Moerse Boys 3 67441 3-2
C 28-09-2019 14:30 SEOLTO 6 Alliance 6 69023 3-0
C 28-09-2019 15:00 Zundert 2 Prinsenland 3 68904 0-6
C 21-09-2019 14:30 Prinsenland 3 DSE 3 67002 5-2
C 21-09-2019 14:30 Alliance 6 VVR 3 66729 1-2
C 21-09-2019 14:45 Moerse Boys 3 SAB 3 68194 2-2
C 21-09-2019 15:00 Boeimeer 6 SEOLTO 6 70792 4-3
C 21-09-2019 15:00 WDS'19 2 Internos 9 71412 4-2
C 21-09-2019 15:45 Unitas'30 2 Zundert 2 68010 6-1
C 15-06-2019 17:00 Boeimeer 6 DSE 4 152946 12-3
C 11-06-2019 19:30 Boeimeer 6 RFC 6 152726 4-3
C 06-06-2019 19:30 Boeimeer 6 Madese Boys 5 152691 1-1
C 06-06-2019 20:00 RFC 6 Terheijden 2 27736 4-1
C 04-06-2019 19:30 Boeimeer 6 Internos 7 152664 5-3
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 19-10-2019 14:30 Unitas'30 2 Internos 6 91870 5-3
B 14-09-2019 14:30 ST TPO/VOV zat 2 DSE 4 6041 3-5
B 14-09-2019 16:00 Unitas'30 2 Internos 8 5930 3-1
B 07-09-2019 14:00 DSE 4 Internos 8 5809 2-1
B 07-09-2019 14:30 ST TPO/VOV zat 2 Unitas'30 2 5572 2-4
B 31-08-2019 13:30 Internos 8 ST TPO/VOV zat 2 5408 7-3
B 31-08-2019 15:45 Unitas'30 2 DSE 4 5310 10-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Prinsenland 3 7 7 0 0 21 29 7 22 0
2 VVR 3 8 5 1 2 16 16 14 2 0
3 SAB 3 7 4 3 0 15 24 17 7 0
4 Unitas'30 2 7 4 2 1 14 26 15 11 0
5 Moerse Boys 3 7 4 2 1 14 19 10 9 0
6 DSE 3 8 3 4 1 13 30 23 7 0
7 Boeimeer 6 6 2 2 2 8 16 15 1 0
8 SEOLTO 6 7 2 1 4 7 14 17 -3 0
9 WDS'19 2 7 1 2 4 5 14 21 -7 0
10 Alliance 6 8 1 2 5 5 20 24 -4 0
11 Zundert 2 9 1 1 7 4 8 35 -27 0
12 Internos 9 9 0 2 7 2 19 37 -18 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 TSC 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Unitas'30 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Berichten



Terug naar boven