Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
513 Vrouwen Zondag

Unitas'30 Dames 2

Teamleden

Spelers
Liesbeth van der Bom Keeper      
Monique Boot        
Inge Clarijs        
Leonie de Graaf        
Claudia Hendrickx-van Elteren        
Rebecca Hendrikx-van Ginneken        
St√©phanie Janssen        
Kimberly Jonker        
Vera Klep        
Maud Klijs        
Kayleigh Klok        
Lucy Lucas        
Marjolein Luijkx-vd Bom        
Paola de Rooij        
Marieke Verhagen        
Monique Vermunt - van Hoogenhuizen        
Marloes v.d. Wijngaart        
Peggy Romme Reserve ingedeeld      
 
Overige teamleden
Lindy van Gils Leider
Giliam Buijs Trainer
Bas Mathon Groepscoördinator Senioren Selectie

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 24-05-2020 09:45 Schijf VR3 Unitas'30 Dames 2 P (Peter) van Overveld 74308
C 17-05-2020 10:00 Unitas'30 Dames 2 Internos VR1 74595
C 10-05-2020 12:00 Sprundel VR2 Unitas'30 Dames 2 T. (Thom) Lazeroms 74677
C 19-04-2020 10:00 Unitas'30 Dames 2 Moerse Boys VR2 74594
C 05-04-2020 10:00 Unitas'30 Dames 2 Baronie VR4 74593
C 29-03-2020 10:30 Gesta VR1 Unitas'30 Dames 2 Afgeschermd 73858
C 15-03-2020 10:00 Unitas'30 Dames 2 Zundert VR1 74592
C 08-03-2020 11:00 DIA VR1 Unitas'30 Dames 2 B.A.J. (Bjorn) Wagemakers 73898 5 - 1
C 01-03-2020 11:45 Moerse Boys VR2 Unitas'30 Dames 2 F. (Finn) Snepvangers 74247
C 16-02-2020 10:00 Unitas'30 Dames 2 JEKA VR1 J. (John) Frauenfelder 74591 0 - 0
C 02-02-2020 10:00 Unitas'30 Dames 2 WDS'19 VR1 J. (John) Frauenfelder 74590 2 - 0
C 01-12-2019 11:00 Baronie VR4 Unitas'30 Dames 2 E. (Edwin) Boot 74599 5 - 0
C 24-11-2019 10:00 Unitas'30 Dames 2 Gesta VR1 Afgeschermd 74589 0 - 1
C 17-11-2019 12:00 JEKA VR1 Unitas'30 Dames 2 P.E.E. (Paul) Steijaert 74136 8 - 0
C 03-11-2019 10:00 Unitas'30 Dames 2 Schijf VR3 J. (John) Frauenfelder 74588 1 - 0
C 27-10-2019 12:00 Internos VR1 Unitas'30 Dames 2 R.M.J. (Raymond) Sonneveldt 73833 6 - 0
C 20-10-2019 10:00 Zundert VR1 Unitas'30 Dames 2 J. (Jac) Maas 73951 4 - 4
C 13-10-2019 10:00 Unitas'30 Dames 2 Sprundel VR2 J. (John) Frauenfelder 74587 1 - 0
C 29-09-2019 10:00 Unitas'30 Dames 2 DIA VR1 J. (John) Frauenfelder 74586 0 - 3
C 22-09-2019 10:00 WDS'19 VR1 Unitas'30 Dames 2 C. (Corne) Janssen 73780 3 - 2
B 15-09-2019 09:45 Nieuw Borgvliet VR2 Unitas'30 Dames 2 Afgeschermd 17600 1 - 4
B 08-09-2019 10:00 Unitas'30 Dames 2 Steenbergen VR1 J. (John) Frauenfelder 17527 0 - 9
B 01-09-2019 09:45 SC Gastel VR2 Unitas'30 Dames 2 S. (Sandra) van Doormaal 17414 3 - 0
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 24-05-2020 12:00 Sprundel VR2 WDS'19 VR1 74678 0-0
C 24-05-2020 12:00 Internos VR1 Moerse Boys VR2 73840 0-0
C 24-05-2020 11:00 Baronie VR4 JEKA VR1 74605 0-0
C 24-05-2020 10:30 Gesta VR1 DIA VR1 73860 0-0
C 24-05-2020 09:45 Schijf VR3 Unitas'30 VR2 74308 0-0
C 17-05-2020 12:00 JEKA VR1 Zundert VR1 74143 0-0
C 17-05-2020 10:00 Unitas'30 VR2 Internos VR1 74595 0-0
C 17-05-2020 10:00 WDS'19 VR1 Gesta VR1 73789 0-0
C 17-05-2020 11:00 DIA VR1 Sprundel VR2 73901 0-0
C 17-05-2020 12:00 Moerse Boys VR2 Schijf VR3 74251 0-0
C 10-05-2020 10:00 Zundert VR1 Internos VR1 73959 0-0
C 10-05-2020 09:45 Schijf VR3 Gesta VR1 74300 0-0
C 10-05-2020 12:00 JEKA VR1 Moerse Boys VR2 74142 0-0
C 10-05-2020 12:00 Sprundel VR2 Unitas'30 VR2 74677 0-0
C 10-05-2020 11:00 Baronie VR4 WDS'19 VR1 74604 0-0
C 19-04-2020 11:00 Baronie VR4 DIA VR1 74603 0-0
C 19-04-2020 09:45 Schijf VR3 WDS'19 VR1 74307 0-0
C 19-04-2020 10:00 Unitas'30 VR2 Moerse Boys VR2 74594 0-0
C 19-04-2020 12:00 Internos VR1 Gesta VR1 73839 0-0
C 19-04-2020 12:00 Sprundel VR2 Zundert VR1 74676 0-0
C 05-04-2020 12:00 JEKA VR1 Schijf VR3 74141 0-0
C 05-04-2020 11:45 Moerse Boys VR2 Gesta VR1 74250 0-0
C 05-04-2020 11:00 DIA VR1 Internos VR1 73900 0-0
C 05-04-2020 10:00 WDS'19 VR1 Zundert VR1 73788 0-0
C 05-04-2020 10:00 Unitas'30 VR2 Baronie VR4 74593 0-0
C 29-03-2020 10:30 Gesta VR1 Unitas'30 VR2 73858 0-0
C 29-03-2020 10:00 Zundert VR1 DIA VR1 73958 0-0
C 29-03-2020 12:00 Internos VR1 WDS'19 VR1 73838 0-0
C 29-03-2020 12:00 Sprundel VR2 JEKA VR1 74675 0-0
C 29-03-2020 14:00 Baronie VR4 Moerse Boys VR2 74602 0-0
C 22-03-2020 12:00 JEKA VR1 Internos VR1 74139 0-0
C 22-03-2020 10:00 WDS'19 VR1 Moerse Boys VR2 73786 0-0
C 22-03-2020 10:00 Zundert VR1 Baronie VR4 73956 0-0
C 22-03-2020 12:00 Sprundel VR2 Gesta VR1 74673 0-0
C 15-03-2020 10:00 Schijf VR3 Internos VR1 74306 0-0
C 15-03-2020 10:30 Gesta VR1 Baronie VR4 73857 0-0
C 15-03-2020 11:00 DIA VR1 JEKA VR1 73899 0-0
C 15-03-2020 12:00 Moerse Boys VR2 Sprundel VR2 74249 0-0
C 15-03-2020 10:00 Unitas'30 VR2 Zundert VR1 74592 0-0
C 08-03-2020 10:00 Zundert VR1 Moerse Boys VR2 73957 2-0
C 08-03-2020 10:00 Baronie VR4 Internos VR1 74601 2-1
C 08-03-2020 12:00 Sprundel VR2 Schijf VR3 74674 6-1
C 08-03-2020 12:00 JEKA VR1 WDS'19 VR1 74140 4-0
C 08-03-2020 11:00 DIA VR1 Unitas'30 VR2 73898 5-1
C 01-03-2020 11:45 Moerse Boys VR2 Unitas'30 VR2 74247 0-0
C 01-03-2020 11:00 DIA VR1 Schijf VR3 73897 6-0
C 16-02-2020 12:00 Internos VR1 Sprundel VR2 73837 0-1
C 16-02-2020 09:45 Schijf VR3 Baronie VR4 74305 0-6
C 16-02-2020 10:00 Unitas'30 VR2 JEKA VR1 74591 0-0
C 16-02-2020 10:30 Gesta VR1 Zundert VR1 73856 0-1
C 16-02-2020 10:00 WDS'19 VR1 DIA VR1 73787 1-1
C 02-02-2020 10:30 Gesta VR1 JEKA VR1 73855 5-0
C 02-02-2020 12:00 Moerse Boys VR2 DIA VR1 74248 0-0
C 02-02-2020 11:00 Baronie VR4 Sprundel VR2 74600 1-0
C 02-02-2020 10:00 Unitas'30 VR2 WDS'19 VR1 74590 2-0
C 02-02-2020 09:45 Schijf VR3 Zundert VR1 74304 1-2
C 26-01-2020 10:30 Gesta VR1 Moerse Boys VR2 73854 3-1
C 26-01-2020 12:00 Zundert VR1 Sprundel VR2 73955 2-2
C 26-01-2020 09:45 Schijf VR3 DIA VR1 74302 5-3
C 19-01-2020 11:00 DIA VR1 Gesta VR1 73896 2-0
C 08-12-2019 12:00 JEKA VR1 Baronie VR4 74138 2-1
C 08-12-2019 10:00 WDS'19 VR1 Internos VR1 73785 3-1
C 01-12-2019 09:45 Schijf VR3 JEKA VR1 74303 2-5
C 01-12-2019 10:00 Zundert VR1 WDS'19 VR1 73954 1-0
C 01-12-2019 12:00 Internos VR1 DIA VR1 73836 1-3
C 01-12-2019 11:00 Baronie VR4 Unitas'30 VR2 74599 5-0
C 24-11-2019 10:00 Unitas'30 VR2 Gesta VR1 74589 0-1
C 24-11-2019 10:00 WDS'19 VR1 Sprundel VR2 73784 1-0
C 24-11-2019 12:00 Internos VR1 Schijf VR3 73835 8-0
C 24-11-2019 12:00 JEKA VR1 DIA VR1 74137 1-1
C 24-11-2019 12:00 Moerse Boys VR2 Baronie VR4 74246 2-1
C 17-11-2019 12:00 Sprundel VR2 Internos VR1 74672 2-1
C 17-11-2019 12:00 JEKA VR1 Unitas'30 VR2 74136 8-0
C 17-11-2019 11:00 DIA VR1 Baronie VR4 73895 2-2
C 17-11-2019 10:00 WDS'19 VR1 Schijf VR3 73783 2-1
C 17-11-2019 10:00 Zundert VR1 Gesta VR1 73953 1-2
C 10-11-2019 10:30 Gesta VR1 Sprundel VR2 73853 1-2
C 10-11-2019 11:00 Baronie VR4 Zundert VR1 74598 4-0
C 10-11-2019 12:00 Internos VR1 JEKA VR1 73834 1-3
C 10-11-2019 12:00 Moerse Boys VR2 WDS'19 VR1 74245 1-1
C 03-11-2019 10:00 Baronie VR4 Gesta VR1 74597 3-3
C 03-11-2019 10:00 Unitas'30 VR2 Schijf VR3 74588 1-0
C 03-11-2019 11:00 DIA VR1 Zundert VR1 73894 1-3
C 03-11-2019 11:45 Moerse Boys VR2 Internos VR1 74244 2-2
C 03-11-2019 12:00 JEKA VR1 Sprundel VR2 74135 3-1
C 27-10-2019 12:00 Sprundel VR2 DIA VR1 74671 3-1
C 27-10-2019 12:00 Internos VR1 Unitas'30 VR2 73833 6-0
C 27-10-2019 10:00 WDS'19 VR1 Baronie VR4 73782 0-3
C 27-10-2019 10:00 Zundert VR1 JEKA VR1 73952 0-1
C 27-10-2019 09:45 Schijf VR3 Moerse Boys VR2 74301 1-3
C 20-10-2019 10:00 Zundert VR1 Unitas'30 VR2 73951 4-4
C 13-10-2019 11:00 Baronie VR4 Schijf VR3 74596 9-0
C 13-10-2019 11:00 DIA VR1 WDS'19 VR1 73893 2-0
C 13-10-2019 10:30 Gesta VR1 Internos VR1 73852 2-1
C 13-10-2019 10:00 Unitas'30 VR2 Sprundel VR2 74587 1-0
C 13-10-2019 12:00 Moerse Boys VR2 Zundert VR1 74243 2-4
C 06-10-2019 10:30 Gesta VR1 Schijf VR3 73859 5-0
C 06-10-2019 10:00 WDS'19 VR1 JEKA VR1 73781 1-2
C 06-10-2019 12:00 Internos VR1 Baronie VR4 73832 1-3
C 06-10-2019 12:00 Sprundel VR2 Moerse Boys VR2 74670 4-2
C 29-09-2019 09:45 Schijf VR3 Sprundel VR2 74299 2-9
C 29-09-2019 10:00 Unitas'30 VR2 DIA VR1 74586 0-3
C 29-09-2019 12:00 Internos VR1 Zundert VR1 73831 1-0
C 29-09-2019 12:00 Moerse Boys VR2 JEKA VR1 74242 4-5
C 29-09-2019 10:30 Gesta VR1 WDS'19 VR1 73851 2-3
C 22-09-2019 10:00 WDS'19 VR1 Unitas'30 VR2 73780 3-2
C 22-09-2019 12:00 Sprundel VR2 Baronie VR4 74669 0-1
C 22-09-2019 12:30 JEKA VR1 Gesta VR1 74134 3-1
C 22-09-2019 11:00 DIA VR1 Moerse Boys VR2 73892 2-2
C 22-09-2019 10:00 Zundert VR1 Schijf VR3 73950 7-2
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2019 09:45 SC Gastel VR2 Steenbergen VR1 17556 0-3
B 15-09-2019 09:45 Nieuw Borgvliet VR2 Unitas'30 VR2 17600 1-4
B 08-09-2019 09:45 Nieuw Borgvliet VR2 SC Gastel VR2 17492 1-5
B 08-09-2019 10:00 Unitas'30 VR2 Steenbergen VR1 17527 0-9
B 01-09-2019 09:45 SC Gastel VR2 Unitas'30 VR2 17414 3-0
B 01-09-2019 11:30 Steenbergen VR1 Nieuw Borgvliet VR2 17467 18-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 JEKA VR1 12 10 1 1 31 37 17 20 0
2 Baronie VR4 13 9 2 2 29 41 11 30 0
3 Zundert VR1 13 7 2 4 23 27 20 7 0
4 DIA VR1 14 6 5 3 23 32 19 13 0
5 Sprundel VR2 13 7 1 5 22 30 17 13 0
6 Gesta VR1 12 6 1 5 19 25 17 8 0
7 WDS'19 VR1 13 5 2 6 17 15 22 -7 0
8 Moerse Boys VR2 11 2 4 5 10 19 25 -6 0
9 Unitas'30 VR2 11 3 1 7 10 11 35 -24 0
10 Internos VR1 12 3 1 8 10 24 21 3 0
11 Schijf VR3 14 1 0 13 3 15 72 -57 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Steenbergen VR1 3 3 0 0 9 30 0 30 0
2 SC Gastel VR2 3 2 0 1 6 8 4 4 0
3 Unitas'30 VR2 3 1 0 2 3 4 13 -9 0
4 Nieuw Borgvliet VR2 3 0 0 3 0 2 27 -25 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
woensdag 20:15 - 21:30 4A1 2 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 07-08-19 20:15 - 21:30 4A1 Team training gaat_door
wo 14-08-19 20:15 - 21:30 4A1 Team training gaat_door
wo 21-08-19 20:15 - 21:30 4A1 Team training gaat_door
wo 28-08-19 20:15 - 21:30 4A1 Team training gaat_door
wo 04-09-19 20:15 - 21:30 4A1 Team training gaat_door
wo 11-09-19 20:15 - 21:30 4A1 Team training gaat_door
wo 18-09-19 20:15 - 21:30 4A1 Team training gaat_door
wo 25-09-19 20:15 - 21:30 4A1 Team training gaat_door
wo 02-10-19 20:15 - 21:30 4A1 Team training gaat_door
wo 09-10-19 20:15 - 21:30 4A1 Team training gaat_door
wo 16-10-19 20:15 - 21:30 4A1 Team training gaat_door
wo 23-10-19 20:15 - 21:30 4A1 Team training gaat_door
wo 30-10-19 20:15 - 21:30 4A1 Team training gaat_door
wo 06-11-19 20:15 - 21:30 4A1 Team training gaat_door
wo 13-11-19 20:15 - 21:30 4A1 Team training gaat_door
wo 20-11-19 20:15 - 21:30 4A1 Team training gaat_door
wo 27-11-19 20:15 - 21:30 4A1 Team training gaat_door
wo 04-12-19 20:15 - 21:30 4A1 Team training gaat_door
wo 11-12-19 20:15 - 21:30 4A1 Team training gaat_door
wo 18-12-19 20:15 - 21:30 4A1 Team training gaat_door
wo 25-12-19 20:15 - 21:30 4A1 Team training gaat_door
wo 01-01-20 20:15 - 21:30 4A1 Team training gaat_door
wo 08-01-20 20:15 - 21:30 4A1 Team training gaat_door
wo 15-01-20 20:15 - 21:30 4A1 Team training gaat_door
wo 22-01-20 20:15 - 21:30 4A1 Team training gaat_door
wo 29-01-20 20:15 - 21:30 4A1 Team training gaat_door
wo 05-02-20 20:15 - 21:30 4A1 Team training gaat_door
wo 12-02-20 20:15 - 21:30 4A1 Team training gaat_door
wo 19-02-20 20:15 - 21:30 4A1 Team training gaat_door
wo 26-02-20 20:15 - 21:30 4A1 Team training gaat_door
wo 04-03-20 20:15 - 21:30 4A1 Team training gaat_door
wo 11-03-20 20:15 - 21:30 4A1 Team training gaat_door
wo 18-03-20 20:15 - 21:30 4A1 Team training gaat_door
wo 25-03-20 20:15 - 21:30 4A1 Team training gaat_door
wo 01-04-20 20:15 - 21:30 4A1 Team training gaat_door
wo 08-04-20 20:15 - 21:30 4A1 Team training gaat_door
wo 15-04-20 20:15 - 21:30 4A1 Team training gaat_door
wo 22-04-20 20:15 - 21:30 4A1 Team training gaat_door
wo 29-04-20 20:15 - 21:30 4A1 Team training gaat_door
wo 06-05-20 20:15 - 21:30 4A1 Team training gaat_door
wo 13-05-20 20:15 - 21:30 4A1 Team training gaat_door
wo 20-05-20 20:15 - 21:30 4A1 Team training gaat_door
wo 27-05-20 20:15 - 21:30 4A1 Team training gaat_door
wo 03-06-20 20:15 - 21:30 4A1 Team training gaat_door
wo 10-06-20 20:15 - 21:30 4A1 Team training gaat_door
wo 17-06-20 20:15 - 21:30 4A1 Team training gaat_door
wo 24-06-20 20:15 - 21:30 4A1 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven