Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
513 Vrouwen Zondag

Unitas'30 Dames 1

Teamleden

Spelers
Lotte Kapitein Keeper      
Chemehne van Akkooi        
Sjerrelin van Akkooi        
Lonneke van den Broek        
Yasmine Buijs        
Denise van Endhoven        
Anouk Heijnen        
Sophie Heijnen        
Bodine Mathon        
Kelly Ravestein        
Kim Suijkerbuijk        
Evelien Verschuuren        
Sharona Verwijmeren - Roovers        
Sharona Verwijmeren - Roovers        
 
Overige teamleden
Julia Nuijten Leider
Jack Suijkerbuijk Trainer/Coach
Joris van den Broek Groepscoördinator Jeugd Selectie
Bas Mathon Groepscoördinator Senioren Selectie

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
C 24-11-2019 11:30 Unitas'30 Dames 1 Roosendaal VR1 K. (Koen) Hermus 73522 10:15
C 01-12-2019 11:00 NVS VR1 Unitas'30 Dames 1 73310 09:10
C 08-12-2019 13:00 Unitas'30 Dames 1 VVR VR1 73523 11:45
C 15-12-2019 13:00 Unitas'30 Dames 1 SC Welberg VR2 73520 11:45
C 19-01-2020 10:30 Graauw VR1 Unitas'30 Dames 1 73660 09:15
C 02-02-2020 12:00 SC Kruisland VR1 Unitas'30 Dames 1 73376 10:20
C 09-02-2020 13:00 Unitas'30 Dames 1 Graauw VR1 73524 11:45
C 08-03-2020 13:00 Unitas'30 Dames 1 Grenswachters VR1 73525 11:45
C 15-03-2020 09:30 NSV VR1 Unitas'30 Dames 1 73262 07:55
C 29-03-2020 10:00 VVR VR1 Unitas'30 Dames 1 73283 08:30
C 05-04-2020 13:00 Unitas'30 Dames 1 NVS VR1 73526 11:45
C 19-04-2020 13:00 Unitas'30 Dames 1 DEVO VR1 73527 11:45
C 10-05-2020 10:00 SC Welberg VR2 Unitas'30 Dames 1 73623 08:15
C 17-05-2020 13:00 Unitas'30 Dames 1 Steenbergen VR1 73528 11:45
C 24-05-2020 11:30 Roosendaal VR1 Unitas'30 Dames 1 73358 09:55
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris
C 24-11-2019 13:00 SC Kruisland VR1 VVR VR1
C 24-11-2019 09:30 NSV VR1 NVS VR1
C 24-11-2019 10:30 Graauw VR1 Grenswachters VR1
C 24-11-2019 11:30 DEVO VR1 SC Welberg VR2
C 24-11-2019 11:30 Unitas'30 VR1 Roosendaal VR1
C 01-12-2019 12:00 SC Kruisland VR1 SC Welberg VR2
C 01-12-2019 11:30 Steenbergen VR1 Graauw VR1
C 01-12-2019 11:30 Roosendaal VR1 NSV VR1
C 01-12-2019 10:00 VVR VR1 DEVO VR1
C 01-12-2019 11:00 NVS VR1 Unitas'30 VR1
C 08-12-2019 11:00 DEVO VR1 Steenbergen VR1
C 08-12-2019 11:30 Roosendaal VR1 NVS VR1
C 08-12-2019 10:00 SC Welberg VR2 Grenswachters VR1
C 08-12-2019 09:30 NSV VR1 SC Kruisland VR1
C 08-12-2019 13:00 Unitas'30 VR1 VVR VR1
C 15-12-2019 11:30 Steenbergen VR1 Grenswachters VR1
C 15-12-2019 13:00 Unitas'30 VR1 SC Welberg VR2

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 17-11-2019 11:30 Roosendaal VR1 Grenswachters VR1 73352 0-0
C 17-11-2019 11:00 NVS VR1 SC Kruisland VR1 73309 0-0
C 17-11-2019 12:00 DEVO VR1 Graauw VR1 73117 0-0
C 17-11-2019 09:30 NSV VR1 VVR VR1 73258 1-3
C 10-11-2019 10:00 VVR VR1 SC Welberg VR2 73278 7-2
C 10-11-2019 11:30 Steenbergen VR1 Roosendaal VR1 73469 0-0
C 10-11-2019 11:30 Grenswachters VR1 NVS VR1 73586 5-0
C 10-11-2019 12:00 SC Kruisland VR1 DEVO VR1 73373 4-0
C 03-11-2019 10:30 Graauw VR1 VVR VR1 73659 0-0
C 03-11-2019 10:45 DEVO VR1 NVS VR1 73116 8-1
C 03-11-2019 10:00 SC Welberg VR2 Roosendaal VR1 73616 0-5
C 03-11-2019 13:00 Unitas'30 VR1 NSV VR1 73521 5-1
C 27-10-2019 12:00 SC Kruisland VR1 Graauw VR1 73372 6-4
C 27-10-2019 11:30 Roosendaal VR1 DEVO VR1 73351 7-2
C 27-10-2019 11:30 Grenswachters VR1 Unitas'30 VR1 73585 2-0
C 27-10-2019 11:00 NVS VR1 SC Welberg VR2 73308 0-0
C 27-10-2019 09:30 NSV VR1 Steenbergen VR1 73257 0-4
C 13-10-2019 12:00 SC Welberg VR2 NSV VR1 73615 0-6
C 13-10-2019 11:30 Grenswachters VR1 SC Kruisland VR1 73584 4-1
C 13-10-2019 11:30 Steenbergen VR1 VVR VR1 73467 0-0
C 13-10-2019 11:00 DEVO VR1 Unitas'30 VR1 73115 4-5
C 13-10-2019 10:30 Graauw VR1 NVS VR1 73658 4-2
C 06-10-2019 09:30 NSV VR1 DEVO VR1 73256 1-3
C 06-10-2019 10:00 VVR VR1 Grenswachters VR1 73277 0-3
C 06-10-2019 11:30 Roosendaal VR1 Graauw VR1 73350 4-3
C 06-10-2019 13:00 SC Kruisland VR1 Steenbergen VR1 73371 0-0
C 29-09-2019 10:00 VVR VR1 NVS VR1 73276 4-0
C 29-09-2019 10:30 Graauw VR1 SC Welberg VR2 73657 9-0
C 29-09-2019 11:30 Steenbergen VR1 Unitas'30 VR1 73466 4-1
C 29-09-2019 11:30 Grenswachters VR1 NSV VR1 73583 1-0
C 29-09-2019 12:00 SC Kruisland VR1 Roosendaal VR1 73370 3-7
C 22-09-2019 13:00 Unitas'30 VR1 SC Kruisland VR1 73519 4-4
C 22-09-2019 11:30 Roosendaal VR1 VVR VR1 73349 1-1
C 22-09-2019 11:00 NVS VR1 Steenbergen VR1 73307 0-2
C 22-09-2019 11:00 DEVO VR1 Grenswachters VR1 73114 3-5
C 22-09-2019 09:30 NSV VR1 Graauw VR1 73255 1-8
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2019 10:00 HZ'75 VR1 Virtus VR2 17570 3-1
B 15-09-2019 13:00 Unitas'30 VR1 Beek Vooruit VR1 17602 2-3
B 08-09-2019 12:15 Beek Vooruit VR1 Virtus VR2 17545 5-1
B 08-09-2019 13:00 Unitas'30 VR1 HZ'75 VR1 17494 7-0
B 04-09-2019 20:00 HZ'75 VR1 Beek Vooruit VR1 17427 2-3
B 01-09-2019 10:00 Virtus VR2 Unitas'30 VR1 17449 0-3

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Grenswachters VR1 6 6 0 0 18 20 4 16 0
2 Roosendaal VR1 6 4 2 0 14 24 9 15 0
3 Steenbergen VR1 4 3 1 0 10 10 1 9 0
4 VVR VR1 5 3 1 1 10 15 7 8 0
5 Graauw VR1 5 3 0 2 9 28 13 15 0
6 Unitas'30 VR1 5 2 1 2 7 15 15 0 0
7 SC Kruisland VR1 5 2 1 2 7 18 19 -1 0
8 DEVO VR1 6 2 0 4 6 20 23 -3 0
9 NSV VR1 7 1 0 6 3 10 24 -14 0
10 SC Welberg VR2 4 0 0 4 0 2 27 -25 0
11 NVS VR1 5 0 0 5 0 3 23 -20 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beek Vooruit VR1 3 3 0 0 9 11 5 6 0
2 Unitas'30 VR1 3 2 0 1 6 12 3 9 0
3 HZ'75 VR1 3 1 0 2 3 5 11 -6 0
4 Virtus VR2 3 0 0 3 0 2 11 -9 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Viola VR1 22 14 4 4 46 45 27 18 0
2 Be Ready VR1 22 14 2 6 44 60 31 29 0
3 GSBW VR1 22 12 7 3 43 49 31 18 0
4 Riel VR1 22 12 1 9 37 62 45 17 0
5 Moerse Boys VR1 22 10 6 6 36 55 46 9 0
6 Virtus VR1 22 10 4 8 34 62 44 18 0
7 Madese Boys VR1 22 10 3 9 33 43 41 2 0
8 SC Welberg VR1 22 8 3 11 27 41 49 -8 0
9 TSVV Merlijn VR1 22 7 3 12 24 50 49 1 0
10 Bavel VR3 22 5 6 11 21 26 39 -13 0
11 Blauw Wit'81 VR1 22 4 7 11 19 39 62 -23 0
12 Unitas'30 VR1 22 2 2 18 8 23 91 -68 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 20:15 - 21:30 3 A 1 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 06-08-19 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
di 13-08-19 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
di 20-08-19 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
di 27-08-19 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
di 03-09-19 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
di 10-09-19 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
di 17-09-19 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
di 24-09-19 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
di 01-10-19 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
di 08-10-19 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
di 15-10-19 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
di 22-10-19 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
di 29-10-19 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
di 05-11-19 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
di 12-11-19 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
di 19-11-19 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
di 26-11-19 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
di 03-12-19 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
di 10-12-19 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
di 17-12-19 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
di 24-12-19 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
di 31-12-19 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
di 07-01-20 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
di 14-01-20 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
di 21-01-20 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
di 28-01-20 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
di 04-02-20 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
di 11-02-20 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
di 18-02-20 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
di 25-02-20 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
di 03-03-20 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
di 10-03-20 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
di 17-03-20 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
di 24-03-20 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
di 31-03-20 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
di 07-04-20 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
di 14-04-20 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
di 21-04-20 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
di 28-04-20 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
di 05-05-20 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
di 12-05-20 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
di 19-05-20 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
di 26-05-20 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
di 02-06-20 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
di 09-06-20 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
di 16-06-20 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
di 23-06-20 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
di 30-06-20 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
donderdag 20:15 - 21:30 3 A 1 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 08-08-19 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
do 15-08-19 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
do 22-08-19 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
do 29-08-19 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
do 05-09-19 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
do 12-09-19 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
do 19-09-19 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
do 26-09-19 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
do 03-10-19 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
do 10-10-19 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
do 17-10-19 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
do 24-10-19 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
do 31-10-19 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
do 07-11-19 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
do 14-11-19 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
do 21-11-19 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
do 28-11-19 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
do 05-12-19 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
do 12-12-19 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
do 19-12-19 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
do 26-12-19 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
do 02-01-20 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
do 09-01-20 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
do 16-01-20 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
do 23-01-20 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
do 30-01-20 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
do 06-02-20 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
do 13-02-20 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
do 20-02-20 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
do 27-02-20 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
do 05-03-20 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
do 12-03-20 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
do 19-03-20 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
do 26-03-20 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
do 02-04-20 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
do 09-04-20 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
do 16-04-20 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
do 23-04-20 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
do 30-04-20 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
do 07-05-20 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
do 14-05-20 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
do 21-05-20 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
do 28-05-20 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
do 04-06-20 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
do 11-06-20 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
do 18-06-20 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
do 25-06-20 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven