Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0519 Mannen Zondag reserve

Unitas'30 Zondag 8

Teamleden

Spelers
Nick van der Sanden Keeper      
Mohammed Al Faijer        
Daan Aytekin        
Sven van Beers        
Nikki van Es        
Max van den Heuvel        
Wouter Huizinga        
Bas de Jong        
Mohammed Karabous        
Mart Mattijssen        
Thomas van der Meulen        
Thomas Mies        
Maikel Prins        
Bruce Roest        
Rob Rokx        
Giovanni Sacharias        
Patrick van Sundert        
 
Overige teamleden
Dan van Groesen Groepsco├Ârdinator Senioren Recreatief
Wouter Huizinga Leider
Bruce Roest Leider

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
C 22-09-2019 12:00 Moerse Boys 5 Unitas'30 Zondag 8 84368 11:10
C 29-09-2019 10:00 Unitas'30 Zondag 8 Achtmaal 3 85284 09:30
C 06-10-2019 10:00 Unitas'30 Zondag 8 Wernhout 4 85285 09:30
C 13-10-2019 09:45 Schijf 4 Unitas'30 Zondag 8 A. (Adrie) Koenraads 81656 08:55
C 27-10-2019 10:00 Unitas'30 Zondag 8 Sprundel 5 85286 09:30
C 03-11-2019 10:00 Victoria'03 5 Unitas'30 Zondag 8 82196 09:15
C 17-11-2019 10:00 DSE 5 Unitas'30 Zondag 8 82784 09:25
C 24-11-2019 10:00 Unitas'30 Zondag 8 RSV 4 85287 09:30
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris
C 22-09-2019 11:00 Achtmaal 3 RSV 4
C 22-09-2019 10:00 DSE 5 Wernhout 4
C 22-09-2019 12:00 Zundert 4 Victoria'03 5
C 22-09-2019 12:00 Moerse Boys 5 Unitas'30 8
C 22-09-2019 12:15 Beek Vooruit 11 Sprundel 5
C 29-09-2019 10:30 RSV 4 DSE 5
C 29-09-2019 10:00 Unitas'30 8 Achtmaal 3
C 29-09-2019 10:00 Sprundel 5 Zundert 4
C 29-09-2019 10:00 Wernhout 4 Moerse Boys 5
C 29-09-2019 09:45 Schijf 4 Beek Vooruit 11
C 06-10-2019 12:00 Moerse Boys 5 Zundert 4
C 06-10-2019 11:00 Achtmaal 3 Sprundel 5
C 06-10-2019 10:00 Unitas'30 8 Wernhout 4
C 06-10-2019 10:00 DSE 5 Victoria'03 5
C 06-10-2019 10:00 RSV 4 Schijf 4
C 13-10-2019 09:45 Schijf 4 Unitas'30 8
C 13-10-2019 10:00 Wernhout 4 RSV 4
C 13-10-2019 10:00 Victoria'03 5 Achtmaal 3
C 13-10-2019 10:00 Sprundel 5 DSE 5
C 13-10-2019 12:00 Zundert 4 Beek Vooruit 11

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
B 15-09-2019 10:30 Groen Wit 6 Unitas'30 Zondag 8 B. (Bruce) Roest 16916 5 - 2
B 08-09-2019 12:00 VVR 4 Unitas'30 Zondag 8 T. (Thom) van Dongen 16759 1 - 0
B 01-09-2019 10:00 Unitas'30 Zondag 8 Beek Vooruit 10 M. (Maarten) de Jong 16147 2 - 3
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2019 10:30 Groen Wit 6 Unitas'30 8 16916 0-0
B 15-09-2019 10:00 Beek Vooruit 10 VVR 4 17220 5-2
B 08-09-2019 12:00 VVR 4 Unitas'30 8 16759 1-0
B 08-09-2019 12:15 Beek Vooruit 10 Groen Wit 6 16440 5-1
B 01-09-2019 10:00 Unitas'30 8 Beek Vooruit 10 16147 2-3
B 01-09-2019 10:00 Groen Wit 6 VVR 4 15877 3-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Achtmaal 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Beek Vooruit 11 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 DSE 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Moerse Boys 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 RSV 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Schijf 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Sprundel 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Unitas'30 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Victoria'03 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Wernhout 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Zundert 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beek Vooruit 10 3 3 0 0 9 13 5 8 0
2 Groen Wit 6 3 2 0 1 6 9 7 2 0
3 VVR 4 3 1 0 2 3 3 8 -5 0
4 Unitas'30 8 3 0 0 3 0 4 9 -5 0

Training

Berichten



Terug naar boven