Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0519 Mannen Zondag reserve

Unitas'30 Zondag 8

Teamleden

Spelers
Nick van der Sanden Keeper      
Mohammed Al Faijer        
Sven van Beers        
Max van den Heuvel        
Wouter Huizinga        
Bas de Jong        
Mohammed Karabous        
Mart Mattijssen        
Thomas Mies        
Maikel Prins        
Bruce Roest        
Rob Rokx        
Giovanni Sacharias        
Edward Vlugt        
 
Overige teamleden
Dan van Groesen Groepsco├Ârdinator Senioren Recreatief
Wouter Huizinga Leider
Bruce Roest Leider

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 24-05-2020 10:00 Unitas'30 Zondag 8 Victoria'03 5 85293
C 17-05-2020 10:00 Sprundel 5 Unitas'30 Zondag 8 83901
C 10-05-2020 11:00 Achtmaal 3 Unitas'30 Zondag 8 83501
C 19-04-2020 10:00 Unitas'30 Zondag 8 Schijf 4 85292
C 05-04-2020 12:00 Zundert 4 Unitas'30 Zondag 8 84289
C 29-03-2020 10:00 Unitas'30 Zondag 8 Beek Vooruit 11 85291
C 15-03-2020 12:00 RSV 4 Unitas'30 Zondag 8 R. (Romme) Jongeneelen 81886
C 08-03-2020 10:00 Wernhout 4 Unitas'30 Zondag 8 A. (Ad) Gommers 82848 2 - 0
C 16-02-2020 10:00 Unitas'30 Zondag 8 DSE 5 M. (Maarten) de Jong 85290 6 - 0
C 02-02-2020 10:00 Unitas'30 Zondag 8 Moerse Boys 5 M. (Maarten) de Jong 85289 2 - 1
C 15-12-2019 10:00 Unitas'30 Zondag 8 RSV 4 R. (Romme) Jongeneelen 85287 3 - 3
C 08-12-2019 12:15 Beek Vooruit 11 Unitas'30 Zondag 8 Afgeschermd 85169 0 - 1
C 01-12-2019 10:00 Unitas'30 Zondag 8 Zundert 4 M. (Maarten) de Jong 85288 4 - 3
C 17-11-2019 10:00 DSE 5 Unitas'30 Zondag 8 G. (Gert-Jan) de Mooy 82784 1 - 2
C 03-11-2019 10:00 Victoria'03 5 Unitas'30 Zondag 8 R.A.C. (Rick) de Jong 82196 1 - 5
C 27-10-2019 10:00 Unitas'30 Zondag 8 Sprundel 5 M. (Maarten) de Jong 85286 3 - 3
C 13-10-2019 09:45 Schijf 4 Unitas'30 Zondag 8 A. (Adrie) Koenraads 81656 0 - 7
C 06-10-2019 10:00 Unitas'30 Zondag 8 Wernhout 4 M. (Maarten) de Jong 85285 1 - 3
C 29-09-2019 10:00 Unitas'30 Zondag 8 Achtmaal 3 B. (Bruce) Roest 85284 5 - 0
C 22-09-2019 12:00 Moerse Boys 5 Unitas'30 Zondag 8 JC (Jos) van Bedaf 84368 3 - 2
B 15-09-2019 10:30 Groen Wit 6 Unitas'30 Zondag 8 Afgeschermd 16916 5 - 2
B 08-09-2019 12:00 VVR 4 Unitas'30 Zondag 8 B (Bart) Mensen 16759 1 - 0
B 01-09-2019 10:00 Unitas'30 Zondag 8 Beek Vooruit 10 W. (Wouter) Huizinga 16147 2 - 3
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 24-05-2020 10:30 RSV 4 Sprundel 5 81889 0-0
C 24-05-2020 10:00 DSE 5 Beek Vooruit 11 82790 0-0
C 24-05-2020 10:00 Unitas'30 8 Victoria'03 5 85293 0-0
C 24-05-2020 09:45 Schijf 4 Zundert 4 81664 0-0
C 24-05-2020 11:00 Achtmaal 3 Moerse Boys 5 83502 0-0
C 17-05-2020 12:00 Moerse Boys 5 Wernhout 4 84377 0-0
C 17-05-2020 10:00 Victoria'03 5 RSV 4 82204 0-0
C 17-05-2020 10:00 Sprundel 5 Unitas'30 8 83901 0-0
C 17-05-2020 12:00 Zundert 4 DSE 5 84291 0-0
C 17-05-2020 12:15 Beek Vooruit 11 Schijf 4 85174 0-0
C 10-05-2020 10:00 Wernhout 4 Beek Vooruit 11 82851 0-0
C 10-05-2020 12:00 Zundert 4 Moerse Boys 5 84290 0-0
C 10-05-2020 11:00 Achtmaal 3 Unitas'30 8 83501 0-0
C 10-05-2020 10:00 DSE 5 Sprundel 5 82789 0-0
C 10-05-2020 09:45 Schijf 4 RSV 4 81663 0-0
C 26-04-2020 12:00 Moerse Boys 5 Sprundel 5 84374 0-0
C 19-04-2020 10:30 RSV 4 Beek Vooruit 11 81888 0-0
C 19-04-2020 10:00 DSE 5 Achtmaal 3 82788 0-0
C 19-04-2020 10:00 Unitas'30 8 Schijf 4 85292 0-0
C 19-04-2020 10:00 Sprundel 5 Victoria'03 5 83900 0-0
C 19-04-2020 10:00 Wernhout 4 Zundert 4 82850 0-0
C 13-04-2020 10:00 Victoria'03 5 Moerse Boys 5 82201 0-0
C 05-04-2020 12:15 Beek Vooruit 11 Achtmaal 3 85173 0-0
C 05-04-2020 10:00 Victoria'03 5 Schijf 4 82203 0-0
C 05-04-2020 10:00 Sprundel 5 Wernhout 4 83899 0-0
C 05-04-2020 12:00 Moerse Boys 5 DSE 5 84376 0-0
C 05-04-2020 12:00 Zundert 4 Unitas'30 8 84289 0-0
C 29-03-2020 10:00 Unitas'30 8 Beek Vooruit 11 85291 0-0
C 29-03-2020 10:00 Wernhout 4 Victoria'03 5 82849 0-0
C 29-03-2020 09:45 Schijf 4 Sprundel 5 81662 0-0
C 29-03-2020 10:30 RSV 4 Moerse Boys 5 81887 0-0
C 29-03-2020 11:00 Achtmaal 3 Zundert 4 83500 0-0
C 22-03-2020 12:15 Beek Vooruit 11 Victoria'03 5 85170 0-0
C 22-03-2020 12:00 Zundert 4 RSV 4 84287 0-0
C 22-03-2020 11:00 Achtmaal 3 Wernhout 4 83498 0-0
C 22-03-2020 10:00 DSE 5 Schijf 4 82786 0-0
C 15-03-2020 09:45 Schijf 4 Wernhout 4 81661 0-0
C 15-03-2020 10:00 Victoria'03 5 DSE 5 82202 0-0
C 15-03-2020 12:00 RSV 4 Unitas'30 8 81886 0-0
C 15-03-2020 12:15 Beek Vooruit 11 Moerse Boys 5 85172 0-0
C 15-03-2020 10:00 Sprundel 5 Achtmaal 3 83898 0-0
C 08-03-2020 10:00 Wernhout 4 Unitas'30 8 82848 2-0
C 08-03-2020 12:00 DSE 5 RSV 4 82787 4-7
C 08-03-2020 12:00 Moerse Boys 5 Schijf 4 84375 1-0
C 08-03-2020 12:00 Zundert 4 Sprundel 5 84288 0-3
C 08-03-2020 11:00 Achtmaal 3 Victoria'03 5 83499 3-1
C 01-03-2020 10:30 RSV 4 Achtmaal 3 81884 5-0
C 01-03-2020 10:00 Wernhout 4 DSE 5 82847 0-0
C 01-03-2020 12:15 Beek Vooruit 11 Zundert 4 85171 1-1
C 16-02-2020 09:45 Schijf 4 Achtmaal 3 81660 3-0
C 16-02-2020 10:00 Unitas'30 8 DSE 5 85290 6-0
C 16-02-2020 10:30 RSV 4 Wernhout 4 81885 0-0
C 02-02-2020 10:00 Sprundel 5 Beek Vooruit 11 83897 5-0
C 02-02-2020 10:00 Victoria'03 5 Zundert 4 82200 0-0
C 02-02-2020 10:00 Unitas'30 8 Moerse Boys 5 85289 2-1
C 26-01-2020 12:00 Moerse Boys 5 RSV 4 84373 4-1
C 26-01-2020 10:00 Sprundel 5 Schijf 4 83896 7-2
C 19-01-2020 12:00 Zundert 4 Schijf 4 84286 1-4
C 15-12-2019 10:00 Unitas'30 8 RSV 4 85287 3-3
C 15-12-2019 10:00 Victoria'03 5 Beek Vooruit 11 82197 0-5
C 08-12-2019 11:00 Achtmaal 3 DSE 5 83497 1-6
C 08-12-2019 12:15 Beek Vooruit 11 Unitas'30 8 85169 0-1
C 08-12-2019 10:00 Victoria'03 5 Sprundel 5 82199 3-6
C 01-12-2019 10:00 DSE 5 Moerse Boys 5 82785 1-5
C 01-12-2019 10:00 Unitas'30 8 Zundert 4 85288 4-3
C 01-12-2019 11:00 Achtmaal 3 Beek Vooruit 11 83496 0-2
C 01-12-2019 09:45 Schijf 4 Victoria'03 5 81659 0-3
C 01-12-2019 10:00 Wernhout 4 Sprundel 5 82846 1-2
C 24-11-2019 10:00 Sprundel 5 Zundert 4 83892 11-0
C 24-11-2019 10:00 Victoria'03 5 Wernhout 4 82198 0-2
C 24-11-2019 12:00 Moerse Boys 5 Achtmaal 3 84372 5-1
C 24-11-2019 12:15 Beek Vooruit 11 DSE 5 85168 1-3
C 17-11-2019 10:00 DSE 5 Unitas'30 8 82784 1-2
C 17-11-2019 11:00 Achtmaal 3 Schijf 4 83495 0-2
C 17-11-2019 12:00 Zundert 4 Wernhout 4 84285 0-5
C 17-11-2019 12:00 Moerse Boys 5 Victoria'03 5 84371 2-1
C 17-11-2019 12:15 Beek Vooruit 11 RSV 4 85167 0-6
C 10-11-2019 10:30 RSV 4 Zundert 4 81883 5-1
C 10-11-2019 10:00 Sprundel 5 Moerse Boys 5 83895 3-0
C 10-11-2019 10:00 Wernhout 4 Achtmaal 3 82845 4-2
C 10-11-2019 09:45 Schijf 4 DSE 5 81658 4-5
C 03-11-2019 10:00 Sprundel 5 RSV 4 83894 0-2
C 03-11-2019 10:00 Wernhout 4 Schijf 4 82844 6-1
C 03-11-2019 12:00 Moerse Boys 5 Beek Vooruit 11 84370 1-0
C 03-11-2019 10:00 Victoria'03 5 Unitas'30 8 82196 1-5
C 03-11-2019 12:00 Zundert 4 Achtmaal 3 84284 1-3
C 27-10-2019 09:45 Schijf 4 Moerse Boys 5 81657 2-1
C 27-10-2019 10:00 DSE 5 Zundert 4 82783 10-1
C 27-10-2019 10:00 Unitas'30 8 Sprundel 5 85286 3-3
C 27-10-2019 10:30 RSV 4 Victoria'03 5 81882 6-4
C 27-10-2019 12:15 Beek Vooruit 11 Wernhout 4 85166 0-2
C 20-10-2019 10:30 RSV 4 DSE 5 81880 2-4
C 13-10-2019 09:45 Schijf 4 Unitas'30 8 81656 0-7
C 13-10-2019 10:00 Wernhout 4 RSV 4 82843 4-1
C 13-10-2019 10:00 Victoria'03 5 Achtmaal 3 82195 2-0
C 13-10-2019 12:00 Zundert 4 Beek Vooruit 11 84283 0-3
C 13-10-2019 10:00 Sprundel 5 DSE 5 83893 5-2
C 06-10-2019 12:00 Moerse Boys 5 Zundert 4 84369 5-0
C 06-10-2019 10:00 RSV 4 Schijf 4 81881 4-0
C 06-10-2019 10:00 DSE 5 Victoria'03 5 82782 5-2
C 06-10-2019 10:00 Unitas'30 8 Wernhout 4 85285 1-3
C 06-10-2019 11:00 Achtmaal 3 Sprundel 5 83494 0-4
C 29-09-2019 09:45 Schijf 4 Beek Vooruit 11 81655 2-0
C 29-09-2019 10:00 Wernhout 4 Moerse Boys 5 82842 6-0
C 29-09-2019 10:00 Unitas'30 8 Achtmaal 3 85284 5-0
C 22-09-2019 12:15 Beek Vooruit 11 Sprundel 5 85165 2-2
C 22-09-2019 12:00 Moerse Boys 5 Unitas'30 8 84368 3-2
C 22-09-2019 12:00 Zundert 4 Victoria'03 5 84282 1-3
C 22-09-2019 10:00 DSE 5 Wernhout 4 82781 1-4
C 22-09-2019 11:00 Achtmaal 3 RSV 4 83493 0-5
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2019 10:30 Groen Wit 6 Unitas'30 8 16916 5-2
B 15-09-2019 10:00 Beek Vooruit 10 VVR 4 17220 5-2
B 08-09-2019 12:00 VVR 4 Unitas'30 8 16759 1-0
B 08-09-2019 12:15 Beek Vooruit 10 Groen Wit 6 16440 5-1
B 01-09-2019 10:00 Unitas'30 8 Beek Vooruit 10 16147 2-3
B 01-09-2019 10:00 Groen Wit 6 VVR 4 15877 3-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Wernhout 4 11 10 0 1 30 39 8 31 0
2 Sprundel 5 12 9 2 1 29 51 15 36 0
3 Unitas'30 8 13 8 2 3 26 41 20 21 0
4 RSV 4 12 8 1 3 25 47 24 23 0
5 Moerse Boys 5 12 8 0 4 24 28 19 9 0
6 DSE 5 12 6 0 6 18 42 40 2 0
7 Schijf 4 12 5 0 7 15 20 35 -15 0
8 Beek Vooruit 11 12 3 2 7 11 14 23 -9 0
9 Victoria'03 5 12 3 1 8 10 20 35 -15 0
10 Achtmaal 3 13 2 0 11 6 10 45 -35 0
11 Zundert 4 13 0 2 11 2 9 57 -48 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beek Vooruit 10 3 3 0 0 9 13 5 8 0
2 Groen Wit 6 3 2 0 1 6 9 7 2 0
3 VVR 4 3 1 0 2 3 3 8 -5 0
4 Unitas'30 8 3 0 0 3 0 4 9 -5 0

Training

Berichten



Terug naar boven