Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0519 Mannen Zondag reserve

Unitas'30 Zondag 7

Teamleden

Spelers
Bas van der Ven Keeper      
Jeffrey Apon        
Dave Canjels        
Arnold de Groot        
Wilfred Heeren        
Wiljan Huijben        
Gerrie Huijben        
Edwin Hultermans        
Kees Jochems        
Frank Kapitein        
Nicky Kiewit        
Jasper Luymes        
Marco Menheere        
Corné Nouws        
Jeffrey ten Oever        
Patrick Oostvogels        
Joep Schouten        
Corne Sep        
Corné Suijkerbuijk        
Jasper van der Veen        
Pim v.d. Ven        
Frank Woestenberg        
Suat Yakut        
 
Overige teamleden
Dan van Groesen Groepscoördinator Senioren Recreatief
Mario van Endhoven Leider
Peter Jaspers Leider

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
B 20-10-2019 10:00 Unitas'30 Zondag 7 Beek Vooruit 7 A.P. (Ad) de Pijper 91904 09:30
C 27-10-2019 10:00 Achtmaal 4 Unitas'30 Zondag 7 85306 09:05
C 03-11-2019 10:00 Unitas'30 Zondag 7 Zundert 5 85275 09:30
C 10-11-2019 10:30 Boeimeer 5 Unitas'30 Zondag 7 81710 09:40
C 17-11-2019 10:00 Unitas'30 Zondag 7 Wernhout 5 85276 09:30
C 24-11-2019 10:00 VVR 5 Unitas'30 Zondag 7 83549 09:15
C 01-12-2019 09:45 Moerse Boys 7 Unitas'30 Zondag 7 85093 08:55
C 08-12-2019 10:00 Unitas'30 Zondag 7 PCP 5 85277 09:30
C 02-02-2020 09:45 Hoeven 5 Unitas'30 Zondag 7 84824 09:05
C 09-02-2020 10:00 Unitas'30 Zondag 7 Boeimeer 5 85278 09:30
C 16-02-2020 10:00 Beek Vooruit 12 Unitas'30 Zondag 7 85322 09:15
C 08-03-2020 10:00 Unitas'30 Zondag 7 Sprundel 6 85279 09:30
C 15-03-2020 10:00 Unitas'30 Zondag 7 VVR 5 85280 09:30
C 29-03-2020 10:00 Zundert 5 Unitas'30 Zondag 7 84300 09:10
C 05-04-2020 10:00 Unitas'30 Zondag 7 Moerse Boys 7 85281 09:30
C 19-04-2020 10:00 Wernhout 5 Unitas'30 Zondag 7 82860 09:05
C 10-05-2020 10:00 Unitas'30 Zondag 7 Schijf 5 85282 09:30
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris
C 20-10-2019 10:00 PCP 5 Beek Vooruit 12
C 20-10-2019 10:00 Zundert 5 Sprundel 6
C 27-10-2019 11:00 PCP 5 Schijf 5
C 27-10-2019 10:30 Boeimeer 5 Hoeven 5
C 27-10-2019 10:00 Beek Vooruit 12 Wernhout 5
C 27-10-2019 10:00 Moerse Boys 7 Sprundel 6
C 27-10-2019 10:00 Achtmaal 4 Unitas'30 7
C 27-10-2019 10:00 Zundert 5 VVR 5
C 03-11-2019 10:00 Unitas'30 7 Zundert 5
C 03-11-2019 10:00 VVR 5 Achtmaal 4
C 03-11-2019 10:00 Sprundel 6 Boeimeer 5
C 03-11-2019 10:00 Wernhout 5 PCP 5
C 03-11-2019 09:45 Hoeven 5 Moerse Boys 7
C 03-11-2019 09:30 Schijf 5 Beek Vooruit 12
C 10-11-2019 09:45 Hoeven 5 Beek Vooruit 12
C 10-11-2019 10:00 Wernhout 5 Zundert 5
C 10-11-2019 10:00 Sprundel 6 Schijf 5
C 10-11-2019 10:00 Moerse Boys 7 VVR 5
C 10-11-2019 10:30 Boeimeer 5 Unitas'30 7
C 10-11-2019 11:00 PCP 5 Achtmaal 4
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris
B 20-10-2019 10:00 Unitas'30 7 Beek Vooruit 7

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 13-10-2019 10:00 Unitas'30 Zondag 7 Beek Vooruit 12 A.P. (Ad) de Pijper 85274 3 - 0
C 06-10-2019 09:30 Schijf 5 Unitas'30 Zondag 7 AJ (Ad) Bink 85122 5 - 0
C 29-09-2019 10:00 Sprundel 6 Unitas'30 Zondag 7 83924
C 22-09-2019 10:00 Unitas'30 Zondag 7 Hoeven 5 J.C. (Joost) Zagers 85273 0 - 4
B 15-09-2019 11:00 Hoeven 4 Unitas'30 Zondag 7 J. (Joris) van der Logt 17273 3 - 4
B 08-09-2019 10:00 Unitas'30 Zondag 7 WVV'67 4 A.P. (Ad) de Pijper 16688 9 - 0
B 01-09-2019 10:00 Victoria'03 6 Unitas'30 Zondag 7 P (Patrick) van Hal 16024 2 - 12
V 25-08-2019 10:00 Rood Wit 4 Unitas'30 Zondag 7
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 13-10-2019 11:00 PCP 5 Moerse Boys 7 83515 6-2
C 13-10-2019 09:45 Hoeven 5 Zundert 5 84819 0-0
C 13-10-2019 10:00 Wernhout 5 Boeimeer 5 82853 1-4
C 13-10-2019 10:00 VVR 5 Schijf 5 83546 1-2
C 13-10-2019 10:00 Sprundel 6 Achtmaal 4 83925 3-3
C 13-10-2019 10:00 Unitas'30 7 Beek Vooruit 12 85274 3-0
C 06-10-2019 10:30 Boeimeer 5 PCP 5 81708 2-1
C 06-10-2019 10:00 Beek Vooruit 12 VVR 5 85316 1-3
C 06-10-2019 10:00 Moerse Boys 7 Wernhout 5 85089 3-1
C 06-10-2019 10:00 Achtmaal 4 Hoeven 5 85305 1-3
C 06-10-2019 09:30 Schijf 5 Unitas'30 7 85122 5-0
C 29-09-2019 10:30 Boeimeer 5 Achtmaal 4 81707 1-3
C 29-09-2019 10:00 Sprundel 6 Unitas'30 7 83924 0-0
C 29-09-2019 10:00 Moerse Boys 7 Zundert 5 85088 4-1
C 29-09-2019 10:00 Wernhout 5 Schijf 5 82852 1-2
C 29-09-2019 09:45 Hoeven 5 VVR 5 84818 2-1
C 22-09-2019 10:00 VVR 5 PCP 5 83545 0-0
C 22-09-2019 10:00 Zundert 5 Boeimeer 5 84292 5-0
C 22-09-2019 10:00 Achtmaal 4 Wernhout 5 85304 2-2
C 22-09-2019 10:00 Unitas'30 7 Hoeven 5 85273 0-4
C 22-09-2019 10:00 Beek Vooruit 12 Sprundel 6 85315 3-7
C 22-09-2019 09:30 Schijf 5 Moerse Boys 7 85121 0-1
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2019 10:00 Victoria'03 6 WVV'67 4 17072 1-8
B 15-09-2019 11:00 Hoeven 4 Unitas'30 7 17273 3-4
B 08-09-2019 10:00 Unitas'30 7 WVV'67 4 16688 9-0
B 08-09-2019 12:00 Hoeven 4 Victoria'03 6 16497 8-1
B 01-09-2019 10:00 WVV'67 4 Hoeven 4 16211 2-2
B 01-09-2019 10:00 Victoria'03 6 Unitas'30 7 16024 2-12

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Hoeven 5 3 3 0 0 9 9 2 7 0
2 Schijf 5 4 3 0 1 9 9 3 6 0
3 Moerse Boys 7 4 3 0 1 9 10 8 2 0
4 Boeimeer 5 4 2 0 2 6 7 10 -3 0
5 Achtmaal 4 4 1 2 1 5 9 9 0 0
6 Sprundel 6 2 1 1 0 4 10 6 4 0
7 PCP 5 3 1 1 1 4 7 4 3 0
8 VVR 5 4 1 1 2 4 5 5 0 0
9 Zundert 5 2 1 0 1 3 6 4 2 0
10 Unitas'30 7 3 1 0 2 3 3 9 -6 0
11 Wernhout 5 4 0 1 3 1 5 11 -6 0
12 Beek Vooruit 12 3 0 0 3 0 4 13 -9 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beek Vooruit 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Unitas'30 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Berichten



Terug naar boven