Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0519 Mannen Zondag reserve

Unitas'30 Zondag 7

Teamleden

Spelers
Bas van der Ven Keeper      
Jeffrey Apon        
Dave Canjels        
Arnold de Groot        
Wilfred Heeren        
Wiljan Huijben        
Gerrie Huijben        
Edwin Hultermans        
Kees Jochems        
Frank Kapitein        
Nicky Kiewit        
Jasper Luymes        
Marco Menheere        
Corné Nouws        
Jeffrey ten Oever        
Rene Oomen        
Patrick Oostvogels        
Joep Schouten        
Corne Sep        
Corné Suijkerbuijk        
Jasper van der Veen        
Pim v.d. Ven        
Frank Woestenberg        
Suat Yakut        
 
Overige teamleden
Dan van Groesen Groepscoördinator Senioren Recreatief
Mario van Endhoven Leider
Peter Jaspers Leider

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 24-05-2020 11:00 PCP 5 Unitas'30 Zondag 7 83524
C 17-05-2020 10:00 Unitas'30 Zondag 7 Achtmaal 4 85283
C 10-05-2020 10:00 Unitas'30 Zondag 7 Schijf 5 AJ (Ad) Bink 85282
C 19-04-2020 10:00 Wernhout 5 Unitas'30 Zondag 7 82860
C 05-04-2020 10:00 Unitas'30 Zondag 7 Moerse Boys 7 85281
C 29-03-2020 10:00 Zundert 5 Unitas'30 Zondag 7 E. (Eric) van Dun 84300
C 22-03-2020 10:00 Unitas'30 Zondag 7 Boeimeer 5 85278
C 15-03-2020 10:00 Unitas'30 Zondag 7 VVR 5 A.P. (Ad) de Pijper 85280
C 08-03-2020 10:00 Unitas'30 Zondag 7 Sprundel 6 A.P. (Ad) de Pijper 85279 2 - 0
C 01-03-2020 10:00 Sprundel 6 Unitas'30 Zondag 7 W.J.M. (Terry) Melissen 83924 0 - 5
C 16-02-2020 10:00 Beek Vooruit 12 Unitas'30 Zondag 7 85322
C 02-02-2020 09:45 Hoeven 5 Unitas'30 Zondag 7 J.C. (Joost) Zagers 84824 2 - 0
B 19-01-2020 11:00 DOSKO 8 Unitas'30 Zondag 7 Afgeschermd 94331 6 - 3
B 15-12-2019 10:00 Unitas'30 Zondag 7 HZ'75 2 D. (Dave) Canjels 94018 4 - 1
C 08-12-2019 10:00 Unitas'30 Zondag 7 PCP 5 A.P. (Ad) de Pijper 85277 2 - 2
C 01-12-2019 10:00 Moerse Boys 7 Unitas'30 Zondag 7 J.G.M. (John) van Rijsbergen 85093 2 - 4
C 24-11-2019 10:00 VVR 5 Unitas'30 Zondag 7 M (Marcel) van Dijk 94223 0 - 3
C 17-11-2019 10:00 Unitas'30 Zondag 7 Wernhout 5 A.P. (Ad) de Pijper 85276 6 - 0
C 10-11-2019 10:30 Boeimeer 5 Unitas'30 Zondag 7 Afgeschermd 81710 2 - 1
C 03-11-2019 10:00 Unitas'30 Zondag 7 Zundert 5 E. (Eric) van Dun 85275 1 - 0
C 27-10-2019 10:00 Achtmaal 4 Unitas'30 Zondag 7 Afgeschermd 85306 3 - 1
B 20-10-2019 10:00 Unitas'30 Zondag 7 Beek Vooruit 7 A.P. (Ad) de Pijper 91904 3 - 1
C 13-10-2019 10:00 Unitas'30 Zondag 7 Beek Vooruit 12 A.P. (Ad) de Pijper 85274 3 - 0
C 06-10-2019 09:30 Schijf 5 Unitas'30 Zondag 7 AJ (Ad) Bink 85122 5 - 0
C 22-09-2019 10:00 Unitas'30 Zondag 7 Hoeven 5 A.P. (Ad) de Pijper 85273 0 - 4
B 15-09-2019 11:00 Hoeven 4 Unitas'30 Zondag 7 J. (Joris) van der Logt 17273 3 - 4
B 08-09-2019 10:00 Unitas'30 Zondag 7 WVV'67 4 Afgeschermd 16688 9 - 0
B 01-09-2019 10:00 Victoria'03 6 Unitas'30 Zondag 7 P (Patrick) van Hal 16024 2 - 12
V 25-08-2019 10:00 Rood Wit 4 Unitas'30 Zondag 7
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 24-05-2020 11:00 PCP 5 Unitas'30 7 83524 0-0
C 24-05-2020 09:45 Moerse Boys 7 Hoeven 5 85098 0-0
C 24-05-2020 10:00 Wernhout 5 VVR 5 82862 0-0
C 24-05-2020 10:00 Zundert 5 Schijf 5 84302 0-0
C 24-05-2020 10:00 Achtmaal 4 Beek Vooruit 12 85314 0-0
C 24-05-2020 10:30 Boeimeer 5 Sprundel 6 81717 0-0
C 17-05-2020 10:00 VVR 5 Zundert 5 83555 0-0
C 17-05-2020 09:30 Schijf 5 Wernhout 5 85131 0-0
C 17-05-2020 09:45 Hoeven 5 Boeimeer 5 84828 0-0
C 17-05-2020 10:00 Sprundel 6 Moerse Boys 7 83934 0-0
C 17-05-2020 10:00 Unitas'30 7 Achtmaal 4 85283 0-0
C 17-05-2020 10:00 Beek Vooruit 12 PCP 5 85325 0-0
C 10-05-2020 10:00 VVR 5 Hoeven 5 83554 0-0
C 10-05-2020 10:00 Zundert 5 Moerse Boys 7 84301 0-0
C 10-05-2020 11:00 PCP 5 Boeimeer 5 83523 0-0
C 10-05-2020 10:00 Achtmaal 4 Sprundel 6 85313 0-0
C 10-05-2020 10:00 Unitas'30 7 Schijf 5 85282 0-0
C 10-05-2020 10:00 Wernhout 5 Beek Vooruit 12 82861 0-0
C 19-04-2020 10:00 Moerse Boys 7 PCP 5 85097 0-0
C 19-04-2020 10:00 Wernhout 5 Unitas'30 7 82860 0-0
C 19-04-2020 09:30 Schijf 5 VVR 5 85130 0-0
C 19-04-2020 10:00 Achtmaal 4 Zundert 5 85312 0-0
C 19-04-2020 10:30 Boeimeer 5 Beek Vooruit 12 81716 0-0
C 19-04-2020 12:00 Sprundel 6 Hoeven 5 83933 0-0
C 12-04-2020 10:00 Sprundel 6 Beek Vooruit 12 83929 0-0
C 05-04-2020 10:00 Beek Vooruit 12 Zundert 5 85324 0-0
C 05-04-2020 10:00 Unitas'30 7 Moerse Boys 7 85281 0-0
C 05-04-2020 10:00 Sprundel 6 Wernhout 5 83932 0-0
C 05-04-2020 09:45 Hoeven 5 PCP 5 84827 0-0
C 05-04-2020 09:30 Schijf 5 Achtmaal 4 85129 0-0
C 05-04-2020 10:00 VVR 5 Boeimeer 5 83553 0-0
C 29-03-2020 09:45 Moerse Boys 7 Beek Vooruit 12 85096 0-0
C 29-03-2020 10:00 Wernhout 5 Hoeven 5 82859 0-0
C 29-03-2020 10:00 Zundert 5 Unitas'30 7 84300 0-0
C 29-03-2020 10:30 Boeimeer 5 Schijf 5 81715 0-0
C 29-03-2020 11:00 PCP 5 Sprundel 6 83522 0-0
C 29-03-2020 10:00 Achtmaal 4 VVR 5 85311 0-0
C 22-03-2020 10:00 Schijf 5 Sprundel 6 85127 0-0
C 22-03-2020 10:00 Zundert 5 Wernhout 5 84298 0-0
C 22-03-2020 10:00 VVR 5 Moerse Boys 7 83551 0-0
C 22-03-2020 10:00 Achtmaal 4 PCP 5 85309 0-0
C 22-03-2020 10:00 Beek Vooruit 12 Hoeven 5 85321 0-0
C 22-03-2020 10:00 Unitas'30 7 Boeimeer 5 85278 0-0
C 15-03-2020 09:45 Hoeven 5 Achtmaal 4 84826 0-0
C 15-03-2020 10:00 Unitas'30 7 VVR 5 85280 0-0
C 15-03-2020 10:30 Boeimeer 5 Moerse Boys 7 81714 0-0
C 15-03-2020 11:00 PCP 5 Wernhout 5 83521 0-0
C 15-03-2020 10:00 Sprundel 6 Zundert 5 83931 0-0
C 15-03-2020 10:00 Beek Vooruit 12 Schijf 5 85323 0-0
C 08-03-2020 10:00 Achtmaal 4 Boeimeer 5 85310 3-1
C 08-03-2020 10:00 Unitas'30 7 Sprundel 6 85279 2-0
C 08-03-2020 10:00 VVR 5 Beek Vooruit 12 83552 2-2
C 08-03-2020 10:00 Wernhout 5 Moerse Boys 7 82858 0-6
C 08-03-2020 10:00 Zundert 5 Hoeven 5 84299 1-2
C 08-03-2020 09:30 Schijf 5 PCP 5 85128 2-3
C 01-03-2020 10:00 Sprundel 6 Unitas'30 7 83924 0-5
C 01-03-2020 12:00 Wernhout 5 Achtmaal 4 82857 0-0
C 01-03-2020 09:45 Hoeven 5 Zundert 5 84819 4-0
C 16-02-2020 10:30 Boeimeer 5 Wernhout 5 81713 2-0
C 16-02-2020 09:45 Hoeven 5 Schijf 5 84825 1-0
C 16-02-2020 10:00 Sprundel 6 VVR 5 83930 0-0
C 16-02-2020 10:00 Moerse Boys 7 Achtmaal 4 85095 2-2
C 16-02-2020 10:00 Beek Vooruit 12 Unitas'30 7 85322 0-0
C 16-02-2020 12:15 PCP 5 Zundert 5 83520 6-0
C 02-02-2020 11:00 PCP 5 VVR 5 83519 7-1
C 02-02-2020 10:30 Boeimeer 5 Zundert 5 81712 1-0
C 02-02-2020 09:45 Hoeven 5 Unitas'30 7 84824 2-0
C 26-01-2020 10:00 Moerse Boys 7 Schijf 5 85094 2-3
C 26-01-2020 09:45 Hoeven 5 Sprundel 6 84823 7-1
C 26-01-2020 10:00 Zundert 5 Beek Vooruit 12 84296 4-1
C 19-01-2020 10:00 Zundert 5 Achtmaal 4 84297 2-0
C 08-12-2019 10:00 Unitas'30 7 PCP 5 85277 2-2
C 08-12-2019 10:00 VVR 5 Wernhout 5 83550 2-3
C 08-12-2019 10:00 Beek Vooruit 12 Moerse Boys 7 85320 0-3
C 08-12-2019 09:30 Schijf 5 Boeimeer 5 85126 4-2
C 01-12-2019 10:00 Moerse Boys 7 Unitas'30 7 85093 2-4
C 01-12-2019 10:00 Wernhout 5 Sprundel 6 82856 6-1
C 01-12-2019 10:00 Achtmaal 4 Schijf 5 85308 1-2
C 01-12-2019 10:30 Boeimeer 5 VVR 5 81711 1-1
C 01-12-2019 11:00 PCP 5 Hoeven 5 83518 4-3
C 24-11-2019 09:30 Schijf 5 Zundert 5 85125 1-1
C 24-11-2019 09:45 Hoeven 5 Wernhout 5 84822 10-3
C 24-11-2019 10:00 Moerse Boys 7 Boeimeer 5 85092 2-3
C 24-11-2019 10:00 Sprundel 6 PCP 5 83928 1-10
C 24-11-2019 10:00 VVR 5 Unitas'30 7 83549 0-3
C 24-11-2019 10:00 Beek Vooruit 12 Achtmaal 4 85319 1-3
C 17-11-2019 09:30 Schijf 5 Hoeven 5 85124 0-0
C 17-11-2019 09:30 Zundert 5 PCP 5 84295 1-4
C 17-11-2019 10:00 VVR 5 Sprundel 6 83548 1-1
C 17-11-2019 10:00 Unitas'30 7 Wernhout 5 85276 6-0
C 17-11-2019 10:00 Achtmaal 4 Moerse Boys 7 85307 6-5
C 17-11-2019 10:00 Beek Vooruit 12 Boeimeer 5 85318 1-6
C 10-11-2019 09:45 Hoeven 5 Beek Vooruit 12 84821 0-0
C 10-11-2019 10:00 Wernhout 5 Zundert 5 82855 4-3
C 10-11-2019 10:00 Sprundel 6 Schijf 5 83927 0-7
C 10-11-2019 10:00 Moerse Boys 7 VVR 5 85091 0-1
C 10-11-2019 10:30 Boeimeer 5 Unitas'30 7 81710 2-1
C 10-11-2019 11:00 PCP 5 Achtmaal 4 83517 3-4
C 03-11-2019 10:00 Wernhout 5 PCP 5 82854 1-3
C 03-11-2019 09:30 Schijf 5 Beek Vooruit 12 85123 3-0
C 03-11-2019 09:45 Hoeven 5 Moerse Boys 7 84820 1-2
C 03-11-2019 10:00 Sprundel 6 Boeimeer 5 83926 3-3
C 03-11-2019 10:00 VVR 5 Achtmaal 4 83547 1-3
C 03-11-2019 10:00 Unitas'30 7 Zundert 5 85275 1-0
C 27-10-2019 10:00 Zundert 5 VVR 5 84294 1-1
C 27-10-2019 10:00 Achtmaal 4 Unitas'30 7 85306 3-1
C 27-10-2019 10:00 Moerse Boys 7 Sprundel 6 85090 2-1
C 27-10-2019 10:00 Beek Vooruit 12 Wernhout 5 85317 2-7
C 27-10-2019 10:30 Boeimeer 5 Hoeven 5 81709 2-2
C 27-10-2019 11:00 PCP 5 Schijf 5 83516 1-3
C 20-10-2019 10:00 PCP 5 Beek Vooruit 12 83514 4-0
C 20-10-2019 10:00 Zundert 5 Sprundel 6 84293 1-2
C 13-10-2019 10:00 Unitas'30 7 Beek Vooruit 12 85274 3-0
C 13-10-2019 11:00 PCP 5 Moerse Boys 7 83515 6-2
C 13-10-2019 10:00 VVR 5 Schijf 5 83546 1-2
C 13-10-2019 10:00 Wernhout 5 Boeimeer 5 82853 1-4
C 13-10-2019 10:00 Sprundel 6 Achtmaal 4 83925 3-3
C 06-10-2019 09:30 Schijf 5 Unitas'30 7 85122 5-0
C 06-10-2019 10:00 Achtmaal 4 Hoeven 5 85305 1-3
C 06-10-2019 10:00 Moerse Boys 7 Wernhout 5 85089 3-1
C 06-10-2019 10:30 Boeimeer 5 PCP 5 81708 2-1
C 06-10-2019 10:00 Beek Vooruit 12 VVR 5 85316 1-3
C 29-09-2019 09:45 Hoeven 5 VVR 5 84818 2-1
C 29-09-2019 10:00 Wernhout 5 Schijf 5 82852 1-2
C 29-09-2019 10:30 Boeimeer 5 Achtmaal 4 81707 1-3
C 29-09-2019 10:00 Moerse Boys 7 Zundert 5 85088 4-1
C 22-09-2019 10:00 Beek Vooruit 12 Sprundel 6 85315 3-7
C 22-09-2019 10:00 Unitas'30 7 Hoeven 5 85273 0-4
C 22-09-2019 10:00 Achtmaal 4 Wernhout 5 85304 2-2
C 22-09-2019 10:00 Zundert 5 Boeimeer 5 84292 5-0
C 22-09-2019 10:00 VVR 5 PCP 5 83545 0-0
C 22-09-2019 09:30 Schijf 5 Moerse Boys 7 85121 0-1
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-12-2019 10:00 Unitas'30 7 HZ'75 2 94018 4-1
B 20-10-2019 10:00 Unitas'30 7 Beek Vooruit 7 91904 3-1
B 15-09-2019 10:00 Victoria'03 6 WVV'67 4 17072 1-8
B 15-09-2019 11:00 Hoeven 4 Unitas'30 7 17273 3-4
B 08-09-2019 10:00 Unitas'30 7 WVV'67 4 16688 9-0
B 08-09-2019 12:00 Hoeven 4 Victoria'03 6 16497 8-1
B 01-09-2019 10:00 WVV'67 4 Hoeven 4 16211 2-2
B 01-09-2019 10:00 Victoria'03 6 Unitas'30 7 16024 2-12

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 PCP 5 14 9 2 3 29 54 22 32 0
2 Hoeven 5 12 9 1 2 28 41 15 26 0
3 Schijf 5 13 9 1 3 28 34 14 20 0
4 Achtmaal 4 13 7 3 3 24 34 27 7 0
5 Boeimeer 5 14 7 3 4 24 30 27 3 0
6 Moerse Boys 7 14 7 1 6 22 36 29 7 0
7 Unitas'30 7 13 7 1 5 21 28 20 8 1
8 Wernhout 5 13 4 1 8 13 29 46 -17 0
9 Zundert 5 14 3 2 9 11 20 31 -11 0
10 VVR 5 13 2 5 6 10 15 26 -11 1
11 Sprundel 6 12 2 3 7 9 20 50 -30 0
12 Beek Vooruit 12 11 0 1 10 1 11 45 -34 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Unitas'30 7 1 1 0 0 3 4 1 3 0
2 HZ'75 2 1 0 0 1 0 1 4 -3 0

Training

Berichten



Terug naar boven